Bolące piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 21:24   #1
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela

Bolące piersi


Witam drogie mamy. Potrzebuje waszej pomocy. Zrobiły mi się na brodawce takie małe pęcherzyki (mam wrażenie że wypełnione wodą, wyglądają podobnie jak pryszcze na stopie ) Karmię piersią i to chyba wina mojej córci bo to efekt któregoś tam karmienia. Pewnie źle się przyssała tyle, ze ja tego wtedy nie czułam. Nigdy zresztą nie miała z tym problemów. Ale do sedna - niestety to poaskustwo jest bolące i nie wiem co z tym zrobić Może któraś z was miała podobny problem i jakoś się z nim uporała? Smaruję na razie Bepanthenem ale póki co nie ma poprawy Pomóżcie
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 21:44   #2
JustaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 38
GG do JustaS
Dot.: Bolące piersi

Ja mniej wiecej w drugim tygodniu karmienia miałam problemy z piersiami a raczej z brodawkami co prawda nie było na nich zadnych pecherzyków ale za to brodawki byłu niezle popekane i to dlatego ze Młody za płytko łapał brodawkę. Ból był potworny az łzy woczach mi stawaly, tak bolało ze zniechęciłam sie do karmienia piersią. Smarowałam Bepathenem ale nie wiele pomagało w koncu na trzy dni dałam piersią odpocząć nadal smarowałam Bepathenem ale i za rada połoznej odciagnietym mlekiem, pokarm sciagam i podawłam synkowi z butelki - po trzech dniach brodawki wygladały juz jako tako - zaczełam znowu karmic piersią pilnując aby brodawka była chwytana głebiej i z dnia na dzien było co raz lepiej, jeszcze przez kilka dni moment przysyania sie był bolesny ale z kazdym dniem coraz mniej az w koncu przestało wogole bolec
JustaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.