Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-03, 07:09   #1
mili-szamo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 61
GG do mili-szamo

Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.


Czesc !
Mam z natury brazowe wloski. Ostatnio potraktowalam je rozjasniaczem,chcialam miec blond -tak dla odmiany wyszly mi jakies pomaranczowe-masakra, nalozylam wiec farbe blond i mam teraz idealny blond kolor.
Mam jednak pytanko: dlaczego po rozjasniaczu wyszly pomaranczowe? za dlugo czy za krotko trzymalam? i jeszcze jedno pytanko: czy farba po uzyciu rozjasniacza krocej sie trzyma na wlosach? co zrobic gdy bede miala odrosty? i farba blond zacznie chyba w koncu blednac ,pojawia sie pomaranczowe refleksy?prosze o pomoc, pozdrawiam wszystkich
mili-szamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 08:06   #2
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: blond- rozjasniacz/farba/

a ile trzymalas ? wydaje mi sie,ze zbyt krotko,stad ten pomaranczowy kolor...
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 08:10   #3
mili-szamo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 61
GG do mili-szamo
Dot.: blond- rozjasniacz/farba/

trzymalam nawet ciut dluzej niz na opakowaniu bylo napisane.a co jesli mi farba zacznie blednac? rozjasniaczem potraktowac? czy farba? czy farba pokryje odrosty??
mili-szamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 08:17   #4
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: blond- rozjasniacz/farba/

Cytat:
Napisane przez mili-szamo Pokaż wiadomość
trzymalam nawet ciut dluzej niz na opakowaniu bylo napisane.a co jesli mi farba zacznie blednac? rozjasniaczem potraktowac? czy farba? czy farba pokryje odrosty??
z wlasnego doswiadczenia wiem,ze farba nalozona na wczesniej rozjasniane wlosy szybciej sie wyplukuje.Moze powinnas pojsc do fryzjera,on na pewno cos poradzi,lepiej nie eksperymentowac.
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 08:36   #5
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 95
Dot.: blond- rozjasniacz/farba/

Cytat:
Napisane przez mili-szamo Pokaż wiadomość
Czesc !
Mam z natury brazowe wloski. Ostatnio potraktowalam je rozjasniaczem,chcialam miec blond -tak dla odmiany wyszly mi jakies pomaranczowe-masakra, nalozylam wiec farbe blond i mam teraz idealny blond kolor.
Mam jednak pytanko: dlaczego po rozjasniaczu wyszly pomaranczowe? za dlugo czy za krotko trzymalam? i jeszcze jedno pytanko: czy farba po uzyciu rozjasniacza krocej sie trzyma na wlosach? co zrobic gdy bede miala odrosty? i farba blond zacznie chyba w koncu blednac ,pojawia sie pomaranczowe refleksy?prosze o pomoc, pozdrawiam wszystkich
Rozjaśniacz mogł być za słaby. W salonie fryzjerskim dodają różne wody do mieszanki rozjaśniającej, w zależności od wyjściowego koloru włosów. Im ciemniejsze tym mocniejsza woda. I przy brązowych włosach zawsze nakłada się po rozjaśnianiu farbę, sam rozjaśniacz nie wystarczy. Nawet jeśli kolor wyjdzie dostatecznie jasny to zazwyczaj nie jest ładny.

A może miałaś włosy uprzednio farbowane na brąz?

Mogłabyś wkleić zdjęcia? Ciekawa jestem, jaki wyszedł kolor. Sama niejednokrotnie zastanawiałam się nad domową koloryzacją, ale bałam się że wyjdzie żółtko.
Przy odroście będziesz musiała postąpić podobnie jak przy całościowej koloryzacji. Nałożysz rozjaśniacz tylko na odrost. Musisz uważać żeby nie popalić sobie włosów już uprzednio rozjaśnionych. Potem farba, znowu na odrost i pod koniec rozprowadzić na całości, na ok 5 minut.

Jeśli wyjdą pomarańczowe refleksy a nie będzie jeszcze odrostu to możesz nałożyć np ferię, safirę czy jakiś szampon koloryzujący. Tylko musisz pamiętać, że jeśli będzie to np. feria a będziesz miała już odrost to naturalne włosy rozjaśnią się nieznacznie i wyjdą rudawe! Szampony koloryzujące nie powinny w bardzo widoczny sposób rozjaśnić odrostu.
Ja kiedy chciałam samodzielnie odświeżyć kolor włosów kupowałam sobie szampon koloryzujący palette arktyczne srebro i nakładałam na włosy ale z 1/2 mieszanki rozjaśniającej zmieszaną z wodą. Wody dodawałam tyle ile wyniosła 1/2 rozjaśniacza (strzykawkami to odmierzałam).
Paletta może nie jest najlepsza ale z tego co pamiętam tylko na jej opakowaniu znalazłam informację o %wody utlenionej.
Teraz nakładałabym safirę lub ferię - o wiele lepsze.
Po kilku farbowaniach będzie coraz mniej pomarańczowych refleksów na włosach bo będziesz przy farbowaniu na te 5min. nakładać kolor na całe włosy.

Jakiego rozjaśniacza użyłaś i farby? I najważniejsze: w jakim stanie są włosy?
volver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 09:17   #6
mili-szamo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 61
GG do mili-szamo
dzieki za pomoc!!!!!!!!! wloski mialam swoj naturalny brazik, a jesli chodzi o zdjecie, to jak tylkko zrobie to umieszcze

mam jeszcze pyatnka, istnieja jakies plukanki , wiecie cos na ten temat? one np niby niweluja zolc , a co z pomaranczem moim?

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-03 o 18:59 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
mili-szamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 11:45   #7
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 95
Dot.: blond- rozjasniacz/farba/

Cytat:
Napisane przez mili-szamo Pokaż wiadomość
mam jeszcze pyatnka, istnieja jakies plukanki , wiecie cos na ten temat? one np niby niweluja zolc , a co z pomaranczem moim?
Jest sporo takich płukanek. Kupisz je w każdym kosmetycznym lub fryzjerskim sklepie. Polecam srebrną, nie fioletową.
Najlepsze rezultaty daje płukanie spirytusowym roztworem fioletu gencjanowego 1% z apteki ale na początek lepsza będzie płukanka do włosów. Z roztworem fioletu musisz uważać, bo źle stosowany sprawi, że włosy będą takie szaro-brudne.

Od płukanek wolę szampony do włosów blond niwelujące żółty odcień. Najlepszy (czyt.: najbardziej skuteczny) jest Regenal z Welli. Kosztuje ok 20zł i przy regularnym użyciu włosy są wręcz platynowe. Minusem jest, że bardzo wysusza włosy. Z tego też względu nie stosuję go.

Medal przyznałabym serii L'Oreal Professionnel, Shine Blonde (do kupienia w salonach fryzjerskich). W jej skład wchodzi szampon, odżywka i pianka. U fryzjera można również zafundować sobie kurację z ampułek.
Jedyny minus to cena. Odżywka - 48zł, szampon - 37. Nie pamiętam ile płaciłam za kurację ampułkami.
Ewentualnie można zrezygnować z szamponu, sama odżywka też daje wspaniałe rezultaty. I tak nie wychodzi najtaniej bo jest jej tylko 150ml.
Jednak warto. Zero żółtych refleksów i włosy tak lśniące i miękkie, że jak poszłam pierwszy raz do swojego fryzjera po zastosowaniu tych preparatów to nie mógł uwierzyć, że odżywka mogła zdziałać takie cuda z moim siankiem. Dodam, że kurację rozpoczęłam parę dni wcześniej.
Warto poszukać na allegro. Po roku stosowania tych produktów odkryłam, że można sporo zaoszczędzić.

Z tańszych produktów polecam regenerującą maskę odżywiającą kolor włosów farbowanych do włosów blond z lnem i limonką firmy Marion. Maska jest dostępna w saszetkach. Jedna szt. zawiera 2 saszetki. Przy średniej długości włosach zużyjesz 1/2 saszetki. Relacja cena/jakość wypada bardzo dobrze. Koszt maseczki to chyba ok 3zł, jeśli dobrze pamiętam, ale na pewno nie więcej niż 4zł.

Nie mam pojęcia jak w/w produkty mają się do pomarańczowych refleksów. Obawiam się, że będą za słabe.

Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale na punkcie żółtych włosów to miałam jakiegoś fioła. Chyba pracę mogłabym na ten temat napisać. Wypróbowałam już wszystko!
volver jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 12:40   #8
mili-szamo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 61
GG do mili-szamo
Dot.: blond- rozjasniacz/farba/

dzieki dzieki doceniam dobrze ze sie rozpisalas wiele cennych info przekazujesz
mili-szamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 20:00   #9
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Najlepsze farby BLOND

Witam

Zgłaszam sie z takim pytankiem :

Które (z Waszych doświadczeń) farby w kolorze Blond są najlepsze? Które najmocniej rozjaśniają (tak, aby nie trzeba było traktować odrostów najpierw rozjaśniaczem, a dopiero potem farbą). Które najmniej niszczą włosy, które dają najładniejszy odcień, połysk , i na których się nigdy nie zawiodłyście . Pytam o te dostępne w drogeriach, jak i te profesjonalne. Zdjęcia mile widziane Pozdrawiam Początkująca blondynka
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 20:11   #10
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Podłączam się,ja też poszukuję takiej farbki,która z moich ciemnych włosów zrobi śliczny blondzik
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 09:31   #11
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post

Powtórze sie już po raz setny Wellaton
Na KCW dałam recenzje zarówno farby jak i rozjaśniacza.

A to fotki po moim eksperymencie Zmieszaniu farb wellaton 12/1 z 8/1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0035.JPG (7,3 KB, 4661 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0036.JPG (7,6 KB, 3006 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0033.JPG (8,0 KB, 2827 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0032.JPG (7,5 KB, 2379 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0034.JPG (7,2 KB, 2328 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-22 o 17:21 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-18, 12:01   #12
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
moim zdaniem najlepszą i najmniej niszczącą włoski blond farbą jest farba GARNIER 111 BARDZO JASNY POPIELATY BLOND.
jestem z niej tak zadowolona,że jużnie szukam i nie eksperymentuję z innymi blond farbami
farba ta jednak na odrostach po jakimś tam czasie leciutko żółknie ,ale to normalne i też nie jest to jakaś jajecznica.po prostu leciusieńko słomkowy kolor daje ,ale w lecie nie będzie nawet takiego problemu.włosy są po niej śliczne ,mięciutkie i nie zniszczone.
poza tym z mojego wieloletniego doświadczenia z blondami uważam ,że warta polecenia jest też farba Palette -Platynowy blond. nie zółknie i daje/dawała u mnie śliczną platynę przez wiele lat,ale niestety bardzo niszczy włosy,dlatego jej już od wieeeeeelu m-cy nie używam.
GARNIER JEST SUPER I POLECAM CI JĄ Z CZYSTYM SUMIENIEM

Alien* jesli masz ciemne włoski to radzę najpierw zastosować rozjaśniacz ,bo zwykła blond farba może sobie nie poradzić i będziesz miała żółte bądx pomarańczowe włosy;/
moje myszowate z natury i niezbyt grube rozjaśniają się na szczęscie samą farbką

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-22 o 17:21
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 15:13   #13
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
Alien* jesli masz ciemne włoski to radzę najpierw zastosować rozjaśniacz ,bo zwykła blond farba może sobie nie poradzić i będziesz miała żółte bądx pomarańczowe włosy;/
moje myszowate z natury i niezbyt grube rozjaśniają się na szczęscie samą farbką
No ja też właściwie mam myszowate,ale z miedzianym połyskiem.A jakiej farby używasz?
Szukam czegoś dla siebie,ale jednocześnie uważam bardzo,żeby znów nie zniszczyć włosów,więc jak na razie efektów nie ma Próbowałam już Wellatonu i Garniera,co prawda na pasemka,ale co za różnica,i ani jedno,ani drugie nie złapało.Byłam dzisiaj po poradę u dwóch fryzjerek i obie powiedziały to samo:jeśli chcę koloryzować farbą,to będę musiała farbować kilka razy żeby uzyskać pożądany kolor,a że rozjaśniacz bardzo niszczy,to polecały mi tylko pasemka.A ja nie chcę Widziałam dzisiaj w sklepie farbę rozjaśniającą Marion,znacie może?Kosztowała 5 zł!Koleżanka mi mówiła,że widziała jej reklamę w gazecie i reklamująca babka miała bardzo ciemne odrosty a te ufarbowane były jaśniutkie.Zastanawiam sie czy spróbować....
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 22:00   #14
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

JA po dekoloryzacji z ciemnego brązu (był całkiem czarny!) na blond, kiedy farba od fryzjera zaczęła sie wypłukiwać i spod spodu zaczął wyłazić paskudny żółty, najpierw użyłam wella safira księżycowy blask czy jaoś tak. Efekt był spoko, ale za jakiś czas, znowu się sprał, więc po dwóch tygodniach strzeliłam sobie L'oreal super jasny popielaty blond, i efekt niezły, ale tam gdzie moje były bardziej żółte, wyszły ładny blond, a na górze, odrosty i jakieś 7 cm od skóry głowy, platyna taka aż siwa :/ Ekspeymantów było mi mało, i potem w ruch poszedł garnier bardzo jasny beżowy blond, i jakos tak bez zachwytów, ale w końcu nie są ani siwe, ani żółte, kolor się wyrównał Ale nadal dół włosów wokół twarzy, z przodu mam ciemniejszy , ale to kwestia tego, jak kolor schodził podczas dekoloryazcji, któa miała być niemożliwa, a jednak sie udało

Julittaa22, a jaką wodę ma ten wellaton? znaczy czy tzreba będzie najpier uzyć rozjaśniacza, czy ta farba sama rozjaśnia? Bo ja mam naturalny bardzo ciemny blond, i safira rozjaśniła mi odrosty, natomiast odrosty po superrozjaśniającym L'orealu wyszły mi rudawe :/
Szukam farby, która rozjaśniałaby odrosty na tylke mocno, zeby juz oszczędzić sobie używania rozjaśniacza Pozdrawiam
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 13:09   #15
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
Szukam farby, która rozjaśniałaby odrosty na tylke mocno, zeby juz oszczędzić sobie używania rozjaśniacza Pozdrawiam
No to może byś spróbowała właśnie tej farby rozjaśniającej Marion,o której pisałam wyżej skoro nie boisz się eksperymentów I napisz nam o efektach jak się zdecydujesz

Edytowane przez Alien :*
Czas edycji: 2007-12-20 o 12:08
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 15:37   #16
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
JA po dekoloryzacji z ciemnego brązu (był całkiem czarny!) na blond, kiedy farba od fryzjera zaczęła sie wypłukiwać i spod spodu zaczął wyłazić paskudny żółty, najpierw użyłam wella safira księżycowy blask czy jaoś tak. Efekt był spoko, ale za jakiś czas, znowu się sprał, więc po dwóch tygodniach strzeliłam sobie L'oreal super jasny popielaty blond, i efekt niezły, ale tam gdzie moje były bardziej żółte, wyszły ładny blond, a na górze, odrosty i jakieś 7 cm od skóry głowy, platyna taka aż siwa :/ Ekspeymantów było mi mało, i potem w ruch poszedł garnier bardzo jasny beżowy blond, i jakos tak bez zachwytów, ale w końcu nie są ani siwe, ani żółte, kolor się wyrównał Ale nadal dół włosów wokół twarzy, z przodu mam ciemniejszy , ale to kwestia tego, jak kolor schodził podczas dekoloryazcji, któa miała być niemożliwa, a jednak sie udało

Julittaa22, a jaką wodę ma ten wellaton? znaczy czy tzreba będzie najpier uzyć rozjaśniacza, czy ta farba sama rozjaśnia? Bo ja mam naturalny bardzo ciemny blond, i safira rozjaśniła mi odrosty, natomiast odrosty po superrozjaśniającym L'orealu wyszły mi rudawe :/
Szukam farby, która rozjaśniałaby odrosty na tylke mocno, zeby juz oszczędzić sobie używania rozjaśniacza Pozdrawiam


Farba wellaton 12/1 jest farba rozjaśniającą o 3-4 tony posiada wode 9% Jednak bałam sie ze moze mi rozjasnic na zółto i za bardzo i dlatego zmieszalam z 8/1 która nie ma wlasciwosci rozjasniajacych lecz posiada wode tez 9% dlatego nie balam sie pomieszac i jestem bardzo zadowolona z efektu
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 22:09   #17
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Alien... ALE... ja nie pisałam o żadnej farbie Marion
A co do tej safiry, która chwyciła pięknie (rozjaśniła odrosty) to gama kolorystyczna jest bardzo uboga, a ja nie chce mieć siwego blondu, a ten właśnie taki był :/ A użyłam go tylko dlatego, żeby jakoś pozbyć się żółci z niższych partii włosów.
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 12:06   #18
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
Alien... ALE... ja nie pisałam o żadnej farbie Marion
To ja pisalam o tej farbie tylko sie pomylilam i zamiast "pisalam" wystukalam "pisalas"
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 12:15   #19
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam.
A ja z natury mam brązowe włosy ,wczesniej by byc blondynka uzywalam rozjasniacza ale od jakiegos czasu rozjasniam włosy samą farba i tak uzylam l'oreal P01 j.popielaty blond po miesiacu palette blond BC3 j.popielaty blond nastepnie wella decore 12/1 pop.bl.(najsilniej rozjasnila)ale nadal poszukuje farb ktore jeszcze silniej rozjasnialy by moje naturalne wloski teraz kupilam l'oreal les blondissimes 03 b.b.j.pop.bl uzyje go za jakies 2 tygodnie jestem ciekawa efektu..
Dziewczyny jak znacie jakies silnie rozjasniajace popielate farby oprocz tych ktore wymienilam(nie rozjasniacze)to piszcie please.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 16:14   #20
Kasiuniekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dla osob które chcą po farbowaniu uzyskac dosc naturalny efekt blondu polecam GARNIER 100 % COLOR 101 ULTRA JASNY POPIELATY BLOND )
Kasiuniekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:32   #21
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ale właśnie po garnierze miałam rude odrosty :/
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 20:16   #22
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Madine a jaki jest Twój naturalny kolor włosów?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 15:35   #23
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny może tu mi pomożecie...
Obecnie mam włosy zafarbowane blondem garniera(nr7).
Pokryłam nim rozjaśnione włosy. Wyszło dość ciemno...
Teraz chciałabym uzyskać taki kolor jak ma dziewczyna na opakowaniu Wellatonu 8/1 lub odrobinę ciemniejszy.
Poradźcie, co zrobić??
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 18:06   #24
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

arzdąc, ciemny blond wpadający w jasny brąz w zależności od światła I teraz po tych wszystkich wariacjach i próbach szukam koloru który by mi pasował, i do tego aby dało się rozjaśnić odrosty tylko farbą, bez uzycia rozjaśniacza. Tak jak mówiłam safira świetnie rozjaśniła, ale kolor farby był jaśniutki, popielaty, ale prawie siwy. A może by tak po prostu kupic docelową farbę, i zamiast rozjaśniacza kupić po prostu mocniejszą wodę do tej farby, tej samej firmy..? Wtedy efekt powinien być ok , tak sądzę. A ja chcę naturalnego koloru, coś w klimacie jasnego popielatego blondu, czy jasnego beżowego blondu, a nie prawie siwej platyny :/ Pozdrawiam
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 23:19   #25
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Julittaa22, a mogłabyś wkleić jakieś fotki w trochę bardziej sprzyjającym świetle? Bo na tych włoski wyglądają super, ale światło jakby trochę przyćmione, więc pewnie jest jakieś przekłamanie koloru. Ja mam teraz popielate prawie platynę, a na zdjęciach wychodzą mi żółte A powiedz jeszcze, czy ta farba, 12/1 wellaton to jest ten krem mocno rozjaśniający, dobrze myślę? zmieszałaś go razem z farbą, i taki fajny efekt wyszedł na brązowych włosach? Bo ja tak kombinuję, jakby zmieszać tą 12/1 z jakimś ciemniejszym blondem.. Kurczę, prawda jest taka, że żeby mieć ładny odcień blondu i zdrowe włosy to trzeba się nakombinować Pozdrawiam
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 09:14   #26
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
Julittaa22, a mogłabyś wkleić jakieś fotki w trochę bardziej sprzyjającym świetle? Bo na tych włoski wyglądają super, ale światło jakby trochę przyćmione, więc pewnie jest jakieś przekłamanie koloru. Ja mam teraz popielate prawie platynę, a na zdjęciach wychodzą mi żółte A powiedz jeszcze, czy ta farba, 12/1 wellaton to jest ten krem mocno rozjaśniający, dobrze myślę? zmieszałaś go razem z farbą, i taki fajny efekt wyszedł na brązowych włosach? Bo ja tak kombinuję, jakby zmieszać tą 12/1 z jakimś ciemniejszym blondem.. Kurczę, prawda jest taka, że żeby mieć ładny odcień blondu i zdrowe włosy to trzeba się nakombinować Pozdrawiam


Niestety nie moge wkleic innych fotek poniewaz nie mam aparatu a zdjecia sa robione kamerka internetowa bez lampy błyskowej dlatego tak ciemno Farba wellaton 12/1 to ten krem rozjaśniajacy o którym piszesz.Zmieszałam go z blondem bo nie chcialam zeby mi zółtko wyszlo i nie wyszło Połozyłam na jasno brązowe włoski i w sumie to jestem bardzo zadowolona.Tez mysle ze trzeba sie nieżle nakombinowac żeby cos ładnego na głowie wyszlo Pozdrawiam ciepło
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 09:42   #27
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny skad wiecie ilu procentowa woda jest w danej farbie skoro w składzie nigdy tego nie pisza
Julittaa 22 a dokladnie jaki odcien ci wyszedl ,czy taka kombinacja nadaje sie do włosów braz-ciemny braz ,nie wyjda rudawe?
Pozdrawiam
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:47   #28
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Dziewczyny skad wiecie ilu procentowa woda jest w danej farbie skoro w składzie nigdy tego nie pisza
Julittaa 22 a dokladnie jaki odcien ci wyszedl ,czy taka kombinacja nadaje sie do włosów braz-ciemny braz ,nie wyjda rudawe?
Pozdrawiam


W farbie wellaton zawsze pisze na wodzie utlenionej ile ma procent.
Wyszedł mi świetny odcien taki złoty i jaśniutki ale nie rudy.Myśle ze ta mieszanka mogłaby rozjaśnic ciemno brazowe wlosy tylko wtedy na pewno wyjda troche rudawe ale wydaje mi sie ze to byłby ladny odcien rudosci tzn. nie żółtko.Jeszcze zalezy czy masz farbowane ciemny braz czy naturalne bo farbowanych to 100% nie chwyci.Pozdrawiam
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:52   #29
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Garnier Color Naturals 111,zgadzam się z Platynową nie dość że robi mi wręcz idealny odcień (po paru dniach trochę się zmywa dzięki czemu powstaje naturalny efekt) to praktycznie w ogóle nie zniszczyła mi włosów nie używam już w ogóle innych farb
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:59   #30
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Madine specjalnie dla ciebie zrobiłam kilka fotek w świetle dziennym Mam nadzieje że lepiej teraz widac kolor. Pozdrawiam cieplutko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0038.JPG (10,3 KB, 3432 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0040.JPG (10,2 KB, 2301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE0039.JPG (8,4 KB, 2663 załadowań)
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.