kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-25, 20:16   #1351
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Miałam solidne próbki obu i... Pixie działa, AM nie. Przy Pixie widać wygładzenie skóry, podkład trzyma się dłużej na twarzy. A AM nie robi niczego.
Zaintrygowałaś mnie.
Ja AM używam jako warstwę między kremem a podkładem, żeby podkład nie przyklejał się w jednym miejscu.
Pewnie wypróbuję i ten z Pixie
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 20:22   #1352
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Zaintrygowałaś mnie.
Ja AM używam jako warstwę między kremem a podkładem, żeby podkład nie przyklejał się w jednym miejscu.
Pewnie wypróbuję i ten z Pixie
Tak zbędnego produktu jak primer z Annabelle jeszcze w życiu nie spotkałam. Ciekawa jestem, jak spisze Ci się ten z Pixie.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 21:12   #1353
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tak zbędnego produktu jak primer z Annabelle jeszcze w życiu nie spotkałam. Ciekawa jestem, jak spisze Ci się ten z Pixie.
Hmm, chciałam przy okazji kapok kliknąć, ale widzę, że niedostępny
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 14:29   #1354
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Też rozważam w następnej kolejności ten z Pixie, chociaż z AM ja osobiście lubię. Dodatkowo maja się pojawić w helfach we Wro to chyba nawet nie bede czekac aż zużyje AM
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 16:43   #1355
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Też rozważam w następnej kolejności ten z Pixie, chociaż z AM ja osobiście lubię. Dodatkowo maja się pojawić w helfach we Wro to chyba nawet nie bede czekac aż zużyje AM
Serio? Byłoby super
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 15:33   #1356
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Tak dzisiaj podobno na Sienkiewicza sie pojawili
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 08:44   #1357
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Zazdroszczę Wam tych drogerii. W Lublinie co najwyżej AM w Hebe można kupić, innych minerałów nigdzie nie spotkałam
Wczoraj doszła paczka z primerem, więc dzisiaj testy. Dostałam też próbkę kapoka (chciałam go brać w ciemno, ale nie było, a wczoraj już się pojawił), więc dzisiaj mam na twarzy zestaw: primer pixie, podkład neauty kryjący, kapok. Mam nadzieję, że będzie lepszy efekt niż wczoraj, kiedy o 14 świeciłam się jak choinka, a bibułki matujące mogłam prawie wykręcać Ostatnio znowu coś ta cera się świeci po nałożeniu makijażu, bo jak nic nie mam na twarzy, to wygląda normalnie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-28, 11:57   #1358
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

może to kwestia kremu? My i tak we Wro to bez rewelacji, Neauty i wyspy z urban spa poznikały. AM wiadomo, no i teraz Pixie. Najlepeij to ma Kraków
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 14:09   #1359
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
może to kwestia kremu?
Kremu nie zmieniałam od dosyć dawna, cały czas to Vianek nawilżający (ten błękitny), a podkład raz zachowuje się lepiej, raz gorzej. Ostatnio tylko gorzej.
Dzisiaj nie było takiego świecenia, ale w pracy i tak przypudrowałam pudrem z Neve Cosmetics.
Wróciłam właśnie z hebe z kremem matującym tołpy i czarnym mydłem nacomi. I chyba tego mydła nie potrafię obsługiwać Wzięłam na dłonie tego gluta, nie chciał się spienić, tylko przyklejał się raz do jednej, raz do drugiej dłoni, jak dodałam ociupinę wody to lekko zaczął się pienić, ale glut przykleił się też do twarzy lecę szukać filmików na yt
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 23:29   #1360
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

bo on tworzy taką emulsje, nie pianę. O ile jest to czarne mydło afrykański xD Bardzo fajne mydełko, bardzo lubie Pora roku też jest ważna dla kremu.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 14:33   #1361
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dzisiaj pierwszy poważny dzień testu.
Makijaż robiony o 8 rano. Krem tołpa matujący, na to primer glinkowy z Pixie i podkład z Neauty. Żadnych poprawek po drodze. Na początku był niemal płaski, suchy mat, teraz trochę coś się błyszczy, ale w granicach tolerancji, można przypudrować, ale nie trzeba.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-01, 19:11   #1362
blue_lotus
Przyczajenie
 
Avatar blue_lotus
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 22
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z hebe z kremem matującym tołpy i czarnym mydłem nacomi. I chyba tego mydła nie potrafię obsługiwać Wzięłam na dłonie tego gluta, nie chciał się spienić, tylko przyklejał się raz do jednej, raz do drugiej dłoni, jak dodałam ociupinę wody to lekko zaczął się pienić, ale glut przykleił się też do twarzy lecę szukać filmików na yt
Ja nabieram trochę tego mydła na palce i nakładam na suchą twarz a potem zwilżam dłonie i zaczynam masować - w ten sposób mydełko nie ślizga mi się po rękach
blue_lotus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 01:41   #1363
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

aaa, pomyliłam z czarnym mydłem. To z nim trzeba uważać, bo mocny jest. Ale fakt nie pieni sie
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 19:25   #1364
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Victorian Lace zobacz, wg mnie będzie idealny
Dzięki! Spróbuję
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 08:52   #1365
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Witam Z tej racji, ze jest promocja w Pixie , chcialbym cos kupic, ale wiadomo nie wiem w jakie kolory celowac



Interesowalaby mnie formula kryjaca - Botanicals. Choc z tego co przeczytalam w watku polecana jest Amazon. Czy ktos, kto ma juz testy za soba moglby napisac jaka jest roznica miedzy formulami - w efekcie? I dlaczego bardziej polecana jest formula Amazon. W miedzyczasie bede nadrabiac watek, ale stron jest sporo.



Jezeli chodzi o podklady mineralne to z Neauty kryjacy mam odcien Golden Fair, matujacy Golden light (choc nie wiem czy te z Neauty nie sa jednak za bardzo zgaszone do mojej cery), z LL Warm peach, z Earthnicity Sunrise (choc ten gdy sie lekko opale), z Clair odpowiedni odcien to Golden 03, 02 (bardzo zblizone do Warm peach), z Lucy Minerals zima odcien Cream, z Uogi Uogi mialam 631 ale byl za jasny. Wiec moze w watku jest jakis podobny typ kolorystyczny, ewentualnie ktos zasugeruje w jakie kolory celowac?



Poki co myslalam o Creamy Natural i Butter Cream.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 08:04   #1366
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pseudofeministka odpisalam na ogolnym plotkowym,ale widze ze i tak jest za późno

Warm peach od LL wedlug mnie to idacy ku różowi i dezorientuje mnie to,bo reszta z tych ktore wymienilas i znam to żółtki...
Jesli chodzi o Pixie to wypisze je wedlug tego jak ja to widzę,od najasniejszego do najciemniejszego
Butter Cream- Light Sunset -Dune (z tym ze on jest mocniej zolty)Warm Muffin -Song of Summer -Warm Honey
Dodam ze pisze z wlasnego doswiadczenia,bo wszystkie z wyzej wynienionych testowalam
Mialam tez jedna probke z gamy neutralnej i fajnie się sprawdzil..tylko nie pamietam ktory,ale zostawilam sobie opakowanie,wiec sprawdze w domu jesli ktos jest zainteresowany
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 18:03   #1367
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy poważny dzień testu.
Makijaż robiony o 8 rano. Krem tołpa matujący, na to primer glinkowy z Pixie i podkład z Neauty. Żadnych poprawek po drodze. Na początku był niemal płaski, suchy mat, teraz trochę coś się błyszczy, ale w granicach tolerancji, można przypudrować, ale nie trzeba.

Czyli ten puder glinkowy jest matujący? Nie chodzi tylko o efekt poślizgu (w nakładaniu później podkładu), tylko o mat?


Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Kremu nie zmieniałam od dosyć dawna, cały czas to Vianek nawilżający (ten błękitny), a podkład raz zachowuje się lepiej, raz gorzej. Ostatnio tylko gorzej.
Dzisiaj nie było takiego świecenia, ale w pracy i tak przypudrowałam pudrem z Neve Cosmetics.
Wróciłam właśnie z hebe z kremem matującym tołpy i czarnym mydłem nacomi. I chyba tego mydła nie potrafię obsługiwać Wzięłam na dłonie tego gluta, nie chciał się spienić, tylko przyklejał się raz do jednej, raz do drugiej dłoni, jak dodałam ociupinę wody to lekko zaczął się pienić, ale glut przykleił się też do twarzy lecę szukać filmików na yt

Dla mnie te Vianki to jakieś nieporozumienie. Miałam próbki 2 kremów i jeden się mazał, taką ciężką (choć niby lekką!) mazią, najpierw się wchłonąl a później czułam ciężką powłokę. Pamiętam, że coś mi wyskoczyło (choć to zawsze może być przypadek, więc nie obwiniam), makijaż za to wyglądał na cięzki, spływający, jakbym go nosiła 3 dni . Najlepsza była próbka do cery naczynkowej (wzmacniający?) mająca zielony kolor... Sądziłam, że to będzie ledwo widoczny zielonkawy odcień, a tu zieleń, która na twarzy robiła mi Shreka . Nie wiem, jak ktoś tego używa. Kremować się raczej potrafię . Oczywiście znowu taka specyficzna ciężkość...
Miałam też próbki z Sylveco i też mi nie przypasowały.

Teraz zamówiłam z apteki produkty nie do twarzy od nich (jeden Sylveco, jeden Vianek) - może te zdają egzamin.



Firmę Neve widziałam już dawno temu i korciło mnie, by kupić cień i sprawdzić jakość. Jednak opinii za bardzo nie było w internecie.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2018-12-02 o 18:06
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 10:12   #1368
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;86197768]Czyli ten puder glinkowy jest matujący? Nie chodzi tylko o efekt poślizgu (w nakładaniu później podkładu), tylko o mat?[/quote]
On nie daje takiego płaskiego matu, ale przedłuża trwałość makijażu absorbując sebum.


[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;86197768]Dla mnie te Vianki to jakieś nieporozumienie. Miałam próbki 2 kremów i jeden się mazał, taką ciężką (choć niby lekką!) mazią, najpierw się wchłonąl a później czułam ciężką powłokę. Pamiętam, że coś mi wyskoczyło (choć to zawsze może być przypadek, więc nie obwiniam), makijaż za to wyglądał na cięzki, spływający, jakbym go nosiła 3 dni . Najlepsza była próbka do cery naczynkowej (wzmacniający?) mająca zielony kolor... Sądziłam, że to będzie ledwo widoczny zielonkawy odcień, a tu zieleń, która na twarzy robiła mi Shreka . Nie wiem, jak ktoś tego używa. Kremować się raczej potrafię . Oczywiście znowu taka specyficzna ciężkość...
Miałam też próbki z Sylveco i też mi nie przypasowały.

Teraz zamówiłam z apteki produkty nie do twarzy od nich (jeden Sylveco, jeden Vianek) - może te zdają egzamin.



Firmę Neve widziałam już dawno temu i korciło mnie, by kupić cień i sprawdzić jakość. Jednak opinii za bardzo nie było w internecie.[/QUOTE]
Co do Vianka- mi nic z ich produktów póki co nie bardzo pasuje (może poza nawilżającym na noc, który może być, bo w nocy mi nie przeszkadza taka tłustawa warstewka na twarzy, a i nie wyskakują mi po nim żadne niespodzianki). A testowałam już i jakieś kremy, i szampon i coś jeszcze.
Co do Neve- fakt, opinii jest mało. Mnie ten puder jakoś nie zachwycił, za bardzo matuje, wolę satynę na twarzy.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 13:37   #1369
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Moje miłe,

mam raczej jasną skórę, w stronę żółtych odcieni, ale nie wybijające się, zdarza jej się czerwienić.

jaki kolor by mi pasował (przyznam że się gubię w ich opisach):
am - golden fair
amilie - sesame (całkiem spoko)
ecolore - golden 2

zastanawiam się nad creamy natural, light sunset?
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 20:11   #1370
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Raczej creamy neutral, bo light summer jest jednak ciemniejszy.
A jeśli coś bardziej zgaszonego, to może dew kiss?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 20:37   #1371
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Na swachach dobrze wyglądał Butterfly cream ale obawiam się z drugiej strony żeby nie był za jasny.
A dew kiss - nie wiem czy nie za szary, ziemisty unikam oliwek z obawy że do mojej lekko żółtej skórze to będzie dumnie zamiast swietliscie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Oczywiście butter cream a nie Butterfly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 23:34   #1372
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dzieckokwiat Pokaż wiadomość
Na swachach dobrze wyglądał Butterfly cream ale obawiam się z drugiej strony żeby nie był za jasny.
A dew kiss - nie wiem czy nie za szary, ziemisty unikam oliwek z obawy że do mojej lekko żółtej skórze to będzie dumnie zamiast swietliscie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Oczywiście butter cream a nie Butterfly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jezeli uzywasz z Annabelle minerals Golden Fair to moim zdaniem powinnas celowac w Creamy Natural lub w Soft Dream ewentualnie Dune. Ja tez mam zolto - oliwkowa cere z tendencja do zaczerwien i mala domnieszka oliwki w podkladzie ladnie neutralizuje te czerwienie, wiec nie masz co tak unikac tych oliwkowych tonow Z AM uzywam akurat Golden Fairest i dodaje troche Golden Fair, natomiast GOlden Fair solo za bardzo wybija brzoskwiniowymi tonami.



Dew Kiss bedzie za ziemisty , za bardzo oliwkowy i przygaszony.



Butter Cream fajnie ozywia cere, ale on jest bardzo jasny, wiec jezeli uzywasz GOlden Fair z AM to moze okazac sie za jasny.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 07:35   #1373
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Przekonujesz mnie całkiem skutecznie do oliwek - a czy Dune wraz nie jest zbyt jasny? Na zdjęciach nawet spoko ale w opisach widzę że ma być jaśniejszy od BC.

Z drugiej strony soft dream jest chyba dość ciemny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 08:29   #1374
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

U mnie kryjący AM Golden Fair jest zbyt jasny i wyglądam w nim źle, natomiast Creamy Neutral z Pixie jest ok. Myślę, że to po części kwestia stopnia krycia- Pixie jest minimalnie niższe i spod niego wybijają mi naturalne tony mojej cery, więc się lepiej stapia. AM kryjący jest... no kryjący, zakrywa wszystko, nic nie przebija.

Z Pixie na zmianę używam Dew Kiss i Creamy Neutral i powiem tak. Z Cremy twarz wygląda bardzo promiennie, jakby miała taki wewnętrzny blask. Z Dew Kiss takiego efektu u mnie nie ma, ale to dalej wygląda bardzo dobrze, po prostu jakby tak bardziej naturalnie w moim przypadku.

Soft dream kupiłam ostatnio w promocji, ale jeszcze nie otwierałam, czekam na lato Sporo ciemniejszy od Creamy Neautral i patrząc przez wieczko- bardziej neutralny, zgaszony.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 08:49   #1375
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

ja wiem, że to nie ma co - ale http://https://www.thinglink.com/sce...rce=viewLimits

patrząc na tym zdjęciu wydaje mi się, że Dune który właśnie mi do głowy wrzuciłyście byłby ok. albo aniqe be ige, tylko kurcze w tym drugim to chyba za brzoskwiniowo jednak.

i "promiennie" mi się podoba i chyba pójdę w stronę tego CN bo wygląda bezpieczniej, tj odejrzewam że w Dune też bym dobrze wyglądała, tak Creamy Neutral powinien pasować po prostu i mniejsze ryzyko niedopasowania.

nawet nie mam jakiegoś zdjęcia w dobrym świetle, dobrze oddającym kolor skóry, żeby wrzucić tu. ale wydaje mi się, że poziom jasności AM Golden Fair jest w sam raz, z lekką żółcią, bez pomarańczy i oby-lekko kryjący zaczerwienienia. tylko obawiam się, że jak mnie z neutralizuje to będę miała taką gipsową maskę na twarzy :/

Edytowane przez dzieckokwiat
Czas edycji: 2018-12-19 o 08:54
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 14:45   #1376
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
On nie daje takiego płaskiego matu, ale przedłuża trwałość makijażu absorbując sebum.

Co do Vianka- mi nic z ich produktów póki co nie bardzo pasuje (może poza nawilżającym na noc, który może być, bo w nocy mi nie przeszkadza taka tłustawa warstewka na twarzy, a i nie wyskakują mi po nim żadne niespodzianki). A testowałam już i jakieś kremy, i szampon i coś jeszcze.
Co do Neve- fakt, opinii jest mało. Mnie ten puder jakoś nie zachwycił, za bardzo matuje, wolę satynę na twarzy.

Mam próbkę tego glinkowego, ale nawet nie otworzyłam jeszcze. Matu się wystrzegam...
Z Neve oglądałam w necie podkład mineralny w kompakcie, ale z kolorami kiepsko... Do tego- w kompakcie ciężko kupić online, bo jak dopasować kolor? Od razu pełnowymiarowy kupować? No way...


Cytat:
Napisane przez dzieckokwiat Pokaż wiadomość
Moje miłe,

mam raczej jasną skórę, w stronę żółtych odcieni, ale nie wybijające się, zdarza jej się czerwienić.

jaki kolor by mi pasował (przyznam że się gubię w ich opisach):
am - golden fair
amilie - sesame (całkiem spoko)
ecolore - golden 2

zastanawiam się nad creamy natural, light sunset?

Z AM mam Sunny Fair (matujący) i jeśli dobrze pamiętam Golden Fair był ciemniejszy na tym samym poziomie (też matujący). Jak już wspominałam w jakiś wątkach, dla mnie Goldeny były oliwkowo-brzoskwiniowe, tzn na mnie tak wyglądały.

Mam próbkę Creamy Natural i uważam, że będzie za jasna, nie przypomina mi też tego, jak wyglądał Golden Fair. Butter Cream mam i jeśli pasuje ci Golden Fair, a mi Sunny Fair, to będzie raczej za złocisty dla ciebie. Proponuję tak jak niektóre osoby tu- Dune, jeśli chodzi o taki poziom jasności. Light Sunset chyba miałam, dla mnie był za ciemny, ale możesz spróbować. Choć w nim nie widziałam nic zgaszonego, a chyba potrzebujesz lekko zgaszonych odcieni, skoro Goldeny z AM ci pasują. Ja tak odbierałam ich kolorystyke.
Pozostałych firm nie testowałam, więc nie wiem jak wyglądają inne odcienie "twoich" podkładów.
Proponuję napisać do Pixie, ponoć swietnie dobierają odcienie. Oczywiście najpierw próbki, nie polecam strzelania w pełnowymiarowe (chyba, że ewentualne straty pieniężne nie mają dla ciebie znaczenia ).


Cytat:
Napisane przez dzieckokwiat Pokaż wiadomość
ja wiem, że to nie ma co - ale http://https://www.thinglink.com/sce...rce=viewLimits

patrząc na tym zdjęciu wydaje mi się, że Dune który właśnie mi do głowy wrzuciłyście byłby ok. albo aniqe be ige, tylko kurcze w tym drugim to chyba za brzoskwiniowo jednak.

i "promiennie" mi się podoba i chyba pójdę w stronę tego CN bo wygląda bezpieczniej, tj odejrzewam że w Dune też bym dobrze wyglądała, tak Creamy Neutral powinien pasować po prostu i mniejsze ryzyko niedopasowania.

nawet nie mam jakiegoś zdjęcia w dobrym świetle, dobrze oddającym kolor skóry, żeby wrzucić tu. ale wydaje mi się, że poziom jasności AM Golden Fair jest w sam raz, z lekką żółcią, bez pomarańczy i oby-lekko kryjący zaczerwienienia. tylko obawiam się, że jak mnie z neutralizuje to będę miała taką gipsową maskę na twarzy :/

Polecam próbki i wszystko się wyjaśni. Cięzko tak powiedzieć idealnie, co komuś będzie pasować.

Co do koloru/neutralizowania to zależy. Jeśli chodzi ci po prostu o to,ze twarz bedzie bardzo "podrasowana", to wybieraj mniej kryjące . Jeśli jednak takie (kryjące), to powinno się pozniej troche rysy twarzy podkreślić, bo twarz wygląda płasko. Kiedyś to zaobserwowałam u siebie, a później doczytałam, że to prawda i mi się nie wydaje .
Zle dopasowany kolor potrafi też pogorszyć wygląd twarzy- tak jak wspominałam, mi ten Golden z AM "wysmucał" twarz, wyglądałam jakoś niezdrowo...ciężko mi to opisać słowami. Nawet jak daaaawniej wyszłam z psem (gdy było już ciemno) i sobie na twarz dałam coś bardziej brzoskwiniowego, to nie wyglądałam tak źle, jak własnie z tą domieszką oliwki.


Dune też mam próbkę, ale na twarz nie stosowałam. Jednak to odcień złoto-oliwkowy, więc wyglądałby wg mnie na pewno lepiej na mnie, niż ten Golden z AM.


I tak teraz sobie myślę, że własnie ten Dune mógłby być jednak dla ciebie za złoto-oliwkowy, a Golden z AM był w tonacji brzoskwinia-oliwka (dla mnie) .

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2018-12-19 o 14:50
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 17:32   #1377
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Zlokalizowalam helfy w Warszawie, zaszłam, ale brak lusterka ciemno i kilka kolorów. Więc rzuciłam tylko okiem jak one wyglądają i tak CN w porządku - lekko, trochę blado ale w tonacji w miarę a DUNE - lekko żółto ale teraz w tonacji tj odcień pasuje.

A patrzyłam na zdjęciach i szyję mam bardziej żółta niż twarz sama.
Myślę że powinno być dobrze. Nigdy nie udało mi się zrobić maski na twarzy za pomocą minerałów. No nic. Dam znać jak wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 21:02   #1378
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Brałaś pod uwage Light Sunset?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 22:01   #1379
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nie jakoś mi umknął. Poczekaj zaraz zobaczę gdzie on wg się znajduje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Za ciemny mi się wydaje. Szczerze mówiąc to CN wydaje się fajny świetlisty, rozjasniajacy ale wyrownujacy do szyi.

A DUNE to lekka korekcja czerwieni i też wyrównanie do jaśniejszej szyi.

Nie ma chyba co ciemniejszych szukać, jedyne czego się obawiam bardziej to zbyt żółtego ale jak sprawdzałam kolor to nie wyglądał tak przerażająco na skórze. A bardziej neutralne to chyba za neutralne, szaro bym wyglądała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 22:05   #1380
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

A planujesz kupić próbki czy od razu pełnowymiarowe? Którymi zdjęciami w internecie się sugerujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.