Moje Postanowienia- co o tym myslicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-27, 09:43   #1
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305

Moje Postanowienia- co o tym myslicie?


No i postanowione:
1.koniec z suszeniem wlosow suszarka(bedzie to trudne, bo jak moje loki wyschna same, to juz nie sa loki, tylko na gorze sa proste, a od ucha jedno wielkie siano)
2.koniec z piankami, lakierami, mleczkami itd.(po nich moje wlosy sa jakby sztuczne, chlopak twierdzi ze nie chce ich dotykac bo sa okropne), jedyne co bede uzywac to odzywka regeneracyjna Gliss Kur plynny jedwab)
3.koniec z farbowaniem(to bedzie najwiekszym problemem, wlosy farbuje od roku z brazu na czarny, bo zawsze chcialam miec czarne wlosy, lec niestety natura mnie nimi nie obdarzyla, ale coz-bede musiala jakos przezyc odrosty)

Kiedys mialam piekne loki prawie do pasa, nic z nimi nie robilam- poprostu mylam je, rozczesalam i zostawilam do wyschniecia. Kazdy mi zazdroscil takich wlosow, a teraz mam okropne, rzadkie (strasznie mi wypadaja), prostujace sie (na bank przez wszystkie wymienione wyzej czynniki) niby loki, dlugosci lekko za ramiona. Plakac mi sie chce jak patrze na zdjecia sprzed 3 lat. Dlatego tez to postanowienie. Co wy o tym myslicie? Czy takim sposobem uda mi sie odzyskac dawne wlosy? Czy to juz raczej nie mozliwe?
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 09:53   #2
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Dot.: Moje Postanowienia- co o tym myslicie?

pewnei da sie odratowac al etrzeba je podciac z 10 cm i mase odzywek najlepeij profesjonalnych i pewnie juz nie beda takie jak kiedys ale pewnei poprawi sie ich kondycja
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 10:26   #3
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Moje Postanowienia- co o tym myslicie?

nie jedna z nas patrząc na swoje dawne zdjęcia płacze nad "tamtymi"włosami...
te postanowienia to naprawde niezła rzeczwazne zeby w nich przetrwac
a jesli trudno Ci bedzie np.nie farbowac włosów.to moze ogranicz się do uwyzania tylko szamponów koloryzujących/nie posiadają amoniaku,są bezpieczniejsze/
co chodzi o mleczka i inne spoecyfiki,fakt one niszczą włosy troche..
dobrym wyjsciem będzie uwywanie jedwabiu w płynie /niekoniecznie ten z Gliss Kur-a;]/
popytaj u fryzjerówno i od czasu do czasu musialabys podciąć troszke włosy/innym wyjsciem jest zainwestowanie w porządną ich odnowę/
3mam kciuki za dotrzymywanie postanowień
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 10:44   #4
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Moje Postanowienia- co o tym myslicie?

ja w sierpniu postanowiłam, ze po raz ostatni farbuje włosy, (a farbowałam od kilku lat raz w miesiącu) teraz mamy koniec listopada, a ja mam już takie odrosty, że bardzo ale to bardzo zastanawiam sie czy nie pofarbować znowu, przez te ponad trzy miesiące intensywnie je odżywiałam i szkoda by było znowu je potraktować farbą, ale chyba brak mi już silnej woli
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 10:50   #5
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Moje Postanowienia- co o tym myslicie?

Myślę,że jest to możliwe Ale musisz być cierpliwa baaaardzo, i dbać o włosy [jakieś maseczki,balsamy,dobre szampony z odżywkami].Ja też postanowiłam troche dać odetchnąć włosom i mniej prostuje ;] Pozdrówki
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 09:45   #6
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Moje Postanowienia- co o tym myslicie?

A czy istnieje moze cos takiego jak odnowa wlosow u fryzjera, czyli jakis zabieg fryzjerski, ktory pomoze moim wlosom powrocic do dawnego stanu? Czy jest to faktycznie dobre rozwiazanie? Na czym polega i ile kosztuje? (Prosilabym szczegolnie o odpowiedz pani Grazynki)
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 13:18   #7
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Moje Postanowienia- co o tym myslicie?

Cytat:
Napisane przez Nogala1
ja w sierpniu postanowiłam, ze po raz ostatni farbuje włosy, (a farbowałam od kilku lat raz w miesiącu) teraz mamy koniec listopada, a ja mam już takie odrosty, że bardzo ale to bardzo zastanawiam sie czy nie pofarbować znowu, przez te ponad trzy miesiące intensywnie je odżywiałam i szkoda by było znowu je potraktować farbą, ale chyba brak mi już silnej woli
Sprobuj zafarbowac je szamponem koloryzujacym w odcieniu naturalnym.wtedy bedzie latwiej z zapuszczaniem i minimalnie widzocznymi odrostami
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 16:46   #8
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Moje Postanowienia- co o tym myslicie?

ponawiam pytanie o odnowe wlosow u fryzjera
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 16:53   #9
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Moje Postanowienia- co o tym myslicie?

Ja miałam taką specjalną maseczkę i nawilżanie pod taką tubą u mojego ulubionego fryzjera nie wiem jak sie nazywało ale bardzo pomoglo... Były nawilzone i takie sprężyste
A ja zakupiłam właśnie olejek rycynowy, tą znaną odżywkę Wax i planuje nie prostować włosków do sylwestra i je podreperowac troche No i przejmę trochę twoich postanowień (suszenie!!)
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 17:25   #10
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Moje Postanowienia- co o tym myslicie?

Piękne postanowinia ... tylko jak trudne do zrealizowania
Jeśli chodzi o odnowę u fryzjera to oczywiście że jest coś takiego Podobno zabiegi z L'Oreala są bardzo skuteczne.Jeden zabieg kosztuje 50 zł ... a ilość zabiegów zależy od zniszczenia włosa.Podobno w najgorszym przypadku 3 zabiegi wystarczą
Piszę cały czas podobno bo niestety nie miałam okazji wypróbować ... choć chyba po świętach się skuszę
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 08:55   #11
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Moje Postanowienia- co o tym myslicie?

Sluchajcie, no wiec mija juz jakis miesiac od moich postanowien i ja nadal sie ich trzymam!!! A myslalam ze to nierealne... No wiec myje wlosy szamponem Gliss Kur do wlosow farbowanych, potem nakladam odzywke do splukiwania z tej samej serii, zawijam w recznik, po chwili go sciagam ugniatam troszke wlosy i spryskuje ekspresowa odzywka Gliss Kur-plynny jedwam. Potem czekam az same wyschna... no i jestem zachwycona! Mam sliczne loczki lub fale, (nie od samej gory, ale wlasciwie to bardzo ladnie wyglada), moje wlosy sa mieciutkie, moge robic z nimi doslownie wszystko, a one i tak nie traca ksztaltu ani sprezystosci. Jestem bardzo szczesliw. A odrosty? Z nimi rowniez sobie poradze! Trzymajcie kciuki!
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.