Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-18, 22:06   #1
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Exclamation

Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!


Problem polega na tym, że mam 17 lat cerę tłustą z wypryskami i jeszcze więcej zmarszczek!!!!! Wiem, że to straszne, oprócz tego, że o depresję przyprawiają mnie wypryski, to one przynajmniej znkną. Zmarszczki są najgorsze przy oczach, bardzo głębokie, jak u mojej 41 letniej matki, wielka głęboka przez całe czoło linia i 2 mimiczne przy ustach;((((((! Boję się używać coś pod oczy oprócz krenów nawiżających bo co będzie za lat 10?????nie ma sensu za wcześnie podobno używać środków przeciw zmarszkowych bo później nie zadziałają....Zmarszczki pojawiy się na skutek szybkiej utraty wagi i na pewno do tego j eszcze od środków wysuszający na trądzik co nie zmienia faktu, że nie mam pomysłu jak z nimi walczyć!!!czy może mi ktoś coś poradzić???kremy/sposoby pielęgnacji/ zabiegi???
*sprawdziłam czy wcześniej był tai post .nie znalazłam!
* do buzi używam 3 kroków cinique(typ 3),matujący krem LRP,punktowo LRP,benzacne,emulsja na noc iwostinu maseczki z glinek i podkład e.lauder double stay(pisze to, w celu spr. czy nie ma to wpływu na zmarszczki)
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 14:10   #2
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

hmmmmm. nikt nie ma pomysłu ?????
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 14:52   #3
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Na niektóre zmarszki mimiczne możesz spróbować plasterków Frownies. I nawilżaj, nawilżaj, nawilżaj.... Spraw sobie osobny, dobry krem pod oczy np na zmarszczki mimicze. Noś okulary słoneczne, dbaj o dietę bogatą w antyoksydanty i nie pal. (pewno nie palisz, to na wszelki wypadek )

Edytowane przez Kavala
Czas edycji: 2007-05-19 o 15:29
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 15:04   #4
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

nie palę
a wiesz może gdzie moge dostać takie plasterki ?
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 15:29   #5
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Na allegro, albo bezpośrednio na ich stronie firmowej. http://www.frownies.pl/frownies.php
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 15:43   #6
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

dziękuję;*
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 21:18   #7
@marta@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 134
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Spokojnie możezsz używac kremów przeciwzmarsczkowych, one Ci w żaden sposób nie zaszkodzą. Polecam ten artykuł

http://www.wizaz.pl/basia_rozleniwianie_kosmetykami.php
__________________

@marta@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-19, 21:27   #8
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

o dziękuje
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 10:43   #9
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Z tego co widzę - mocno podsuszasz skórę. Spróbuj przejść na lżejszy kaliber kosmetyków. Spójrz tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183599
Serię 3 kroków zamieniłabym na delikatny żel bez SLSów, odpuścić krem matujący, zamiast niego wprowadzić lekki krem nawilżająco-antybakteryjny (np. z serii Young Oceanica, kremy z Plante System do skóry trądzikowej), odpuścić na razie maseczki glinkowe albo poszukać tych mniej przesuszających. Podkład jest chyba z tych trwałych, przesuszających?
Pomyśl o czymś bardziej nawilżającym na noc, np. z Weledy krem z irysem nawilżający. Nie namawiam Cię teraz na filtry (choć byłyby pomocne), ale ogranicz przynajmniej ekspozycję skóry an słońce. Zadbaj o dietę, zastanów się nad np. kapsułkami z olejami, które wewnętrznie nawilżą Twoją skórę.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 18:00   #10
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Odstawilabym 3 kroki Clinique-ten preparat wysusza i powoduje wypryski.
oprocz tego nawilzaj cere jakims lekkim kremem przeznaczonym do Twojego typu cery.Co do Irysa Weledy-niewiem ale dla mnie on byl strasznie ciezki,wogole sie nie wchlanial i zapychal mnie chociaz mam skore sucha i wrazliwa.
Oprocz tego tak jak moja poprzedniczka wczesniej napisala-do mycia twarzy cos bez sls-delikatny plyn oczyszczajacy i zwezajacy pory ale nawilzajacy w tym samym czasie.Odstaw podklad-sprobuj uzyc lekkiego pudru jezeli musisz zakamuflowac wypryski.Nie myj twarzy woda-ona tez moze wysuszac gdy jest zbyt twarda.Ogolnie odstaw wszystko czego uzywasz i wprowadzaj powoli nowe kosmetyki.
Aha i polecam Frownies-dzialaja
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 18:53   #11
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Bardzo dziękuje za te rady
do agnieska-gdzie znajdę kremy z Plante System?i czy może orientujesz się albo wiesz jak sprawdzić czy wszystkie 3 produkty z serii clinique sa z SLSami????
do czrny elf-co masz na myśli mówiąc że 3 kroki powodują wypryski?
z tego co wiem na początku używanie mogą powstawać one w celu oczyszczenia cery a pożniej powinno być ok...
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 18:59   #12
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Plante System to stosunkowo nowa firma apteczna, ale nie ma problemu z ich próbkami (w aptekach, które przedają te produkty). 3 kroki z tego co pamiętam składają się z mydła, toniku i kremu? Mydło jest dość wysuszające, tonik - chyba tylko jeden jest bezalkoholowy?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 20:34   #13
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
a to jutro spytam o próbki a 3 kroki- mydełko (do cery tłustej , nie wysusza), tonik(ja mam typ 3 , jest z kwasem ale nie ściąga , zaletą jest to , że usuwa przebarwienia po trądzikowe) a na koniec lekki gel nawiłający. ja ogólnie jestem zadowolona, używam od misiąca jestem po fazie ostrego wysypu ale skóra jest ładniejsza, rozjaśniona i mniej zaskórników mam. jednak nadal mam ogólnie problemy trądzikowe i mimo, że wydałam dużo $ jestem w stanie nie uzywac tego bo w końcu ty znasz się lepiej
kostka
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10328
tonik
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10326
gel
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10861
jeszcze raz b. dziękuje za pomoc

a i co proponujesz na wypryski w takim razie?

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-05-23 o 08:54 Powód: post pod postem
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:16   #14
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Może najpierw zmień to mydło na jakiś delikatny żel, a tonik i krem zużyj. Obserwuj tylko swoją skórę czy nie zaczyna być przesuszona i odwodniona, ponieważ wtedy może Cię czekać kolejny wysyp (choć ten tonik ma tyle alkoholu, że Twoich zmarszczek nie zminimalizuje )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:20   #15
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

dobra tak zrobie i tak kupie yen krem Weledy. tylko nie wiem który, na noc czy nawilżajacy?a i czy nie wiesz gdzie moge go dostać w warszawie?
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:36   #16
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez i_wish_u_would Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za te rady
do agnieska-gdzie znajdę kremy z Plante System?i czy może orientujesz się albo wiesz jak sprawdzić czy wszystkie 3 produkty z serii clinique sa z SLSami????
do czrny elf-co masz na myśli mówiąc że 3 kroki powodują wypryski?
z tego co wiem na początku używanie mogą powstawać one w celu oczyszczenia cery a pożniej powinno być ok...
Te 3 kroki maja fatalny sklad-duzo wysuszajacych,podrazniaja cych skladnikow i fragrance-z tego co pamietam jest w skladzie tez alkohol denat.Ja czytalam recenzje o tym produkcie na makeupalley i wiele osob mialo takie objawy jak:przesuszona skora ,zanieczyszczone pory,wiecej wypryskow i zmarszczki pod oczami.Ja bym odstawila i zobaczysz czy sie cera poprawi

Widze ze wkleilas sklady
skladu mydelka nie widze
za to tonik ma 3 skladniki wysuszajace skore(witch hazel,alkohol denat,salicylic acid-mi by wypalilo skore)
zel za to moze zapychac pory i podrazniac)silikony gliceryna .....

Ja glosuje za odstawieniem ale zrobisz jak zechcesz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:42   #17
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
dobra przekonanałyście mnie . odstawiam 3 kroki. a co sadzicie o la roche posay effeklar?bo tam w toniku też jest alkohol a żel wysusza ale z drugiej stony na wizażu chwalą bardzo...

a i co do mysia twarzy proponujecie?
przepraszam , ze jestem taka natrętna ale raczkuje dopiero w temacie a problem mam ogromny...

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-05-23 o 08:54 Powód: post pod postem
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:59   #18
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Do mycia twarzy wydaje mi sie ze dobry bylby dla Ciebie plyn miceralny Biodermy(maja tez wersje do tlustej skory) albo LRP.Przejrzyj sobie recenzje o plynach miceralnych-one sa b delikatne i mozna nimi myc twarz bez wody.
Co do tego toniku LRP to tez nie za dobry ten sklad-znowu alkohol denat salicylic acid,sama niewiem.........sprobuj zdobyc probki

Mam na mysli ten plyn:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ebium-h2o.html

jest jeszce wersja delikatniejsza Sensibo
Ogolnie te plyny maja dobre recenzje na Wizazu.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-05-23 o 08:56 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 22:27   #19
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

ok czyli płyn już jest. czyli żadnego żelu już nie musze kupować? bo ja nigdy nie używałam takich płynów, to jest bardziej jak tonik czy zastępuje i tonik i żel???
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 22:38   #20
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez i_wish_u_would Pokaż wiadomość
ok czyli płyn już jest. czyli żadnego żelu już nie musze kupować? bo ja nigdy nie używałam takich płynów, to jest bardziej jak tonik czy zastępuje i tonik i żel???
Ja bym juz nie kupowala toniku-zobacz na poczatku jak bedzie sprawowal sie zel/plyn miceralny.On sluzy do oczyszcania twarzy i demakijazu.
Moim zdaniem im mniej tym lepiej(spojrzalam w profil-masz tez skore wrazliwa-czyli bylabym ostrozna z iloscia kosmetykow)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 22:39   #21
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Dziewczyny dobrze Tobie radza
Tez bym odstawila mocno wysuszajace kosmetyki, jesli dobrze nawilzysz skore, to napewno bedzie ona wygladala duzo lepiej. Kazda dobrze nawilzona wyglada na gladsza i bardziej zadbana.
Trzy kroki to rzeczywiscie mocno wysuszajacy zestaw. Ja leczylam sie dosyc dlugo po tym, jak urzadzil mi Lotion 2. Moim zdaniem z 3 krokow godny polecenia jest tylko lotion mild (ten bez numerka), jako jedyny jest bez alkoholu a ma kwas salicylowy (0,5%) ale do przesuszonej skory nie polecam.

Plyny micelarne sa bardzo fajnym wyjsciem do mycia buzi, bo zastepuja i zel (mleczko) i tonik.
Uwazaj tez na alkohol denat. w skladzie, on tez wysusza.

Fajny jest ten krem AA Young o ktorym wspomniala Agnieska. Dziala antybakteryjne, ale jednoczesnie nie wysusza.

W pierwszym poscie wymienilas bardzo duzo kosmetykow, ze swojego doswiadczenia moge powiedziec, ze co za duzo to nie zdrowo.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 07:55   #22
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez @marta@ Pokaż wiadomość
Spokojnie możezsz używac kremów przeciwzmarsczkowych, one Ci w żaden sposób nie zaszkodzą. Polecam ten artykuł

http://www.wizaz.pl/basia_rozleniwianie_kosmetykami.php
Potwierdzam

A w ogóle to przerzuciłabym się na lekkie kosmetyki p/zmarszczkowe, typu Active C. I filtry!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:37   #23
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
ZMIANY WPROWADZIŁAM>>>>>
wczoraj wieczorem jak zwykle zaczęlam nakładać przeciwtrądzikowy iwostin i LRP A.I ale szybciutko zmyłam... otworzyłam kosmetyczkę i znalazłam żel szałwiowy flos leku i avene Cicalfate, które zostały mi jeszcze z poprzedniej kuracji. szybko nałozyłam i poszłam spać. w nocy wstawałam co chwilę i sprawdzałam czy mi coś nie wyskoczyło więc to jakaś obsesja już!!!rano znalazłam jeszcze u mamtki wodę różaną, próbki LRP HYDRPHASE XL, PODKŁADU matującego LRP, więc umyłam twarz wodą różaną po czym posmarowałam się hydraphase XL. już rano zauważyłam 3 spore "niespodzianki" na prawym poliku i gromadę średnich na lewym. jednak twardo nie użyłam 3 kroków. na nawilżający krem starałam się nałożyć próbkę podkładu ale nie dało się!!!! w połączeniu z podkładem sypał się z twarzy jak wiór. więc nałożyłam laudera. po nałożeniu świeciłam się taką tłustą powłoczką. stwierdziłąm , że już gorsze rzeczy miałam na twarzy więc przeżyje. w szkole czułam, że wszystkie niespodzianki rosną i rosną. co przerwe latałam do łazienki i z przerażeniem patrzyłam w lustro. nie mogłam już na siebie patrzeć więc z ostatniej lekcji się zerwałam i pobiegłam do apteki. w aptece kupiłam plyn ten co radziłyście biodermine, z żelaem do buzie, tak jak radziłyście się wstrzymałam chwilowo ale pani dała mi próbkę avene łagodny do cery tłustej. tego kremu irysowego weledy niegdzie nie mieli więc kupiłam oceanic aa young. gdy dotarłam do domu niespodzianki urosły do takiego rozmiaru, że przy każdym dotyku same pękały wieć nie miałam wyboru...po tym "zabiegu" uznałam że dobrze by było czymś oczyścić "buzie" więc przemyłam tą próbką avene z apteki i nowo zakupionym płynem. jestem cała zmasakrowana, czerwona .... i załamana.

z pewnościa "niespodzianki" tak naprawdę nie były niespodziewane bo pewnie od dawna się budowały pod skórą. krem+upał tylko przyśpieszył wysyp. nie zmienia to faktu, że nie wiem co mam z moją skórą zrobić....nawilżać mimo tego wysypu????zmarszczki jak były tak są....

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-05-23 o 08:52 Powód: post pod postem
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:43   #24
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Potwierdzam

A w ogóle to przerzuciłabym się na lekkie kosmetyki p/zmarszczkowe, typu Active C. I filtry!!!
Co do Active C to przyznam że działa. Mam 21 lat czyli jeszcze chyba nie czas na zmarszczki Miałam dwie równoległe zmarszczki na czole i po smarowaniu calej twarzy Activem znikły prawie ze do zera tylko że problem mam z drugiej strony bo powyskakiwaly mi drobne krostki LV- wiem że używasz tego kremu i prosze powiedz czy jako że wersja do cery suchej mnie zapycha to jet szansa że ta do normalnej mnie nie zapcha? czy raczej maja podobne sklady?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:52   #25
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
teraz zauważyłam , że ten krem AA to jest w postac żelu więc na dzień pod podkład się średnio nadaje chyba bardzień na noc . więc kremu na dzień nadal nie mam ani pomysłu... przekopałam w nocy 3 razy KWC i nie mam pojęcia co będzie dobre dla mnie. MOże się myslę ale ten hydraphase xl jest chyba dla mnie za treściwy... na KWC dziewczyny piszą , ze nie zapycha, może to i prawda ale świece się nim jakbym miała na twarzy olejek. a i jeszvze pytanie....czy gliceryna w żelu AA OCEANIC NA 3 MIEJSCU W SKłAdzie nie będzie zapychał porów????bardzo bardzo proszę o pomoc!!!!

oczywiście AA oceanic young...

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-05-23 o 08:53 Powód: post pod postem
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 19:52   #26
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

A ja bym na twoim miejscu nie zmieniała tak drastycznie pielęgnacji twarzy, skoro do tej pory ci służyła. Jeśli nie masz zmarszczek na całej twarzy, a przypuszczam, że tak jest, że masz je tylko pod oczami, dodałabym tylko nowy dość tłusty krem pod oczy. Na twoim miejscu zostałabym przy 3 krokach, ich lotion jest naprawdę bardzo nawilżający. No może zmieniłabym tonik na łagodniejszy. Zastanów się nad tym.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:39   #27
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

lotion jest do skóry suchej. do tłustej/ mieszasnej jest żel , który jak się okazało zapycha pory. podobno ta seria mam wtedy sens kirdy używa sie wszystkich kroków. sama juz nie wiem co mam zrobić;(
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:42   #28
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Warto wypróbować tego żelu, nie wszystko każdego zapycha. Poza tym tonik właśnie przeciwdziała zapychaniu, bo złuszcza.
Wypróbuj też może skinset, to jest nowy kremik vichy do młodej, zmiennej i kapryśnej skóry. W aptece można dostać próbki. A pod oczy koniecznie coś treściwszego.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:48   #29
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

teraz po tym "zabiegu" położyłam tego oceanica aa. normalnie zrobiłaby mi się przy 3krokach skorupa a teraz jest czerwone ale przynajmniej nie sączy się krew co miało często mniejsce po uzyciu 3 krokach zaraz po takim "zabiegu" więc już sama nie wiem...
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 21:31   #30
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez i_wish_u_would Pokaż wiadomość
lotion jest do skóry suchej. do tłustej/ mieszasnej jest żel , który jak się okazało zapycha pory. podobno ta seria mam wtedy sens kirdy używa sie wszystkich kroków. sama juz nie wiem co mam zrobić;(
Nie jest tak,ze trzeba uzywac calej serii, zeby byly efekty. Sama uzywam tylko lotionu (mild, tego bez alkoholu, z kwasem salicylowym) i mimo, ze kwasu nie ma duzo, to dziala.
Ja bym odstawila cale 3 kroki (lotion z alkoholem wyszusza skore, mydelko podobnie,a DDML moze z kolei zapychac pory), mnie sie wydaje, ze zmarszczki sa wynikiem przesuszenia skory. U siebie obserwuje taki efekt na czole, jak skora jest mocno przesuszona to pojawiaja sie takie poziome krechy na czole Jak jest dobrze nawilzona, to jest bardziej jedrna i krech tak nie widac.

Skinset tez niestety zawiera alkohol denat.,Butyrospermum Parkii, Glycolic Acid,Caprylol Salicylic Acid wiec moze mocno wysuszac i podrazniac i zapychac. Dodatkowo zawiera skladnik. ktory kumuluje sie w organizmie i jest podejrzewany o kancerogennosc (Polyacrylamide)

Moze poczytaj tez o produktach, ktore polecila Tobie LV (witamina C i filtry).
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.