Praca fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 11:03   #1
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Question

Praca fryzjera


Mam pytanie o kursy, szkolenia fryzjerstwa-najlepiej w Trójmieście. Zaiteresowałam się ostatnimi czasy pracą fryzjera. Zawsze interesowałam się stylizacją, pomagałam kolezankom w doborze kolory i fryzury( przychodziły do mnie jak do stylisty ).Do tej pory oprocz wrodzonego talentu nie mialam do czynienia z tą branżą, kszatałce sie w zupełnie innym kierunku ale mysle ze fryzjerswo jest praca która by sprawiała mi przyjemność i mogła byc dodatkową pracą. Chciałabym jedynie prosic o porade odnośnie szkoły, jakis szkoleń, kursu czy w ogóle w moim wieku(23lata) jest szansa na prace w tym zawodzie. Z góry dziekuje
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 14:56   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Praca fryzjera

Zielonooka
tiaaa....w twoim wieku....
no pewnie ze masz szanse,przeciez jestes bardzo mloda osobą, ja zmienilazawod w wieku bodajze 27 lat i mam to co chialam , czyli pełnie szcześcia z ego co robie
co do kursow w Trojmiescie mysle ze powinnas poszukac w internecie, albo moze w jakiejs szkole fryzjerskiej ci podadza informacje
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 17:34   #3
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Praca fryzjera

ja też w łaśnie zaczynam...więc rozumiem Twoje rozterki, ale myslę, że jeśli to Ci się podoba to najważniejsze. Ja zaczęłam policealna szkołę fyzjerską (dwuletnią) i Tobie też polecam. Po kursach z tego, co rozmawiam z fryzjerkami-właścicielkami salonów nie bardzo chcą przyjmować do pracy. Kursy są Ok, ale jako dodatek. Rozejrzyj sie więc za dobrą szkołą policealną w Twoim mieście.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.