Prosze o porade,badzo mi zalezy:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-07, 19:45   #1
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550

Prosze o porade,badzo mi zalezy:(


Mam ogromna prozbe,moja buzka jest klopotliwa,przesluszona ale mieszanaZainwestowalam w serie z Iwostin i dlatego niemam zbyd duzo pieniazkow na podkladDlatego chcialam sie doradzic.Pani w sklepie dalami probeczke podkladu Idea Balance z L'oreala i bardzo mi on odpowiada ale niestety kosztuje ok.45 zl a to troszke za duzo jak dlamnie w tym momencie.Dlatego chcialam spytac czy ktos moze uzywala podkladu z Pierr Rene Skin Balance,ktory kosztuje ok.20zl??Czy on jest "podrobka"L'oreala tzn.czy bedzie podobnie dzilala i mial podobna konstencje??Niestety niemam mozliwosci dostatnia probek tego podkladu dlatego prosze Was o pomoc.Moge jeszcze dodac ze mam problemy z rozprowadzanie podkadu tzn.czesto zostaja mi mazy i dlatego szukam rowniez podkladu ktory bedzie sie ladwo rozpowadzacZ gory dziekuje
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 20:19   #2
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Podłączam się, bo też szukam podkładu który nie zostawia smug. Mam podkład z L'oreala - Colour Endure i jest napisane ze nie zostawia zadnych sladow, smug, ale niestety, w praktyce to wyglada inaczej. Co polecacie?
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 21:14   #3
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Dziewczyny prosze doradzcieMusze kupic podklad jak najszybciej a niestety niemam pieniazkowMoze ktos uzywal podkladu z Pierr Renne??
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 21:34   #4
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Jeśli masz cerę mieszaną z tendencją jednak do przesuszania, to jednak nie polecałabym Ci pdkładu Loreala Ideal Balance, a to dlatego , że doskonale podkreśla on suche partie skóry < i nie jest to tylko moja opinią>. Podkładu Pierre Rene nie maiłam, ale za to wypróbwałam podkład Lirene . Kosztuje chyba ok 20 zł, nie wysuszał, dobrze krył, dość dobrze też matowił.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 21:53   #5
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Mialam taka mala probeczke tego podkladu z L'oreala i bylam bardzo zadowolona,uzywam kemu nawilzajacego o przedluzonym dzialaniu ktory dobrze nawilza i na noc regenujacego wiec skora juz zadziej sie wyslusza.Jesli chodzi o podklad erisa to probowalam ten nowy matujacy ale nieodpowiada mi;/Zastanawiam sie nad tym Pierr Rene moze bedzie odpowiednikiem L'oreala??Prosze o pomoc
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 21:56   #6
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Nie polecam Pierre Rene- też mnie skusiła cena-rozprowadzał się do kitu,podkreślał przesuszenia ( mam atopową skórę).Lepszy był nawilżający PR, ale on był z kolei mało widoczny...
Lirene nie próbowałam, a polecić mogę podkłady raczej nawilżające-skórę w miejscach gdzie się błyszczy lepiej przypudrować- puder wchłonie nadmiar sebum,a podkład może dodatkowo przesuszać- nie ma cudów jak z reklamy że tu nawilża a tu matuje- chemicznie to niemożliwe...
Z tych tańszych-zobacz w Rossmanach regaliki z Rimella i Manhattana (do 28-30 zł)
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 22:26   #7
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Zobaczylam ten podklad Pierr Rene na KWC i mial dobra ocene,pomyslam ze jesli jestes tanszy to wolalabym ten od Loreala tylko zeby byl chodz troszke podoby do niego
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 12:25   #8
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Pomozcie
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 23:18   #9
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Dzis bylam na pokazie makijazu i pani robila mi makijazCo prawda nienakldala mi podkladu na skore(malowala mi tylko oczy) i zagadalam ja o podkladPolecila mi Every Fresh z MaybellinePoradzila zebym wczesniej sastosowala dobry kerm nawilazaciZreszta wice poprawe cery po kosmetykach z Iwostar przedewszystkim po kremi na noc,suche miejsa juz znikajaAle chcialabym rowniez Was dziewczyny sputac o rade.Przekladalam KWC i oceny sa rozne;/Moze pomozecie.Prosze
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 06:38   #10
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Dziewczyny doradzcie cos;/Bardzo prosze
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 10:04   #11
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Wiele nie pomogę, ale mogę Ci poopowiadać o podkładach z Sorayi z tej nowej serii. Miałam najpierw antybakteryjny, kiedy nałożyłam go bez kremu, podkreslał suche miejsca, ale z kremem (kolastyna, happy style) było OK.
Teraz mam kryjący z tej samej serii i jestem bardziej zadowolona - zresztą on nawet jest dla cery suchej i normalnej (chyba), kryje lepiej niż antybakteryjny, fajnie się rozprowadza, choć nie jest zbyt wydajny i zapłaciłam ostatnio w Rossmannie za niego 9,90
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 10:32   #12
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Prosze o porade,badzo mi zalezy:(

Może Personal Match avonu? W najnowszym katalogu będzie po 19.90, sama na niego się zdecyduję
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.