podskorna zmora pomocy :(:(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 16:08   #1
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomości: 366

podskorna zmora pomocy :(:(:(


Rok temu leczylam sie u dermatologa antybiotykiem. Byl wysyp potem troche sie uspokoilo ale calkiem nie zniknal. Dermatolog stwierdził ze już po leczeniu. A teraz od kilku miesięcy męczą mnie podskorne grudy ktore bardzo dlugo schodza a jak zejda to za jakis czas pokazują sie w tym samym miejscu zazwyczaj na brodzie kolo ust. Na polizkach mam tez blizny po tych grudach ktore lecze 3 lub 4 miesiace no scar. Pomozcie jak sobie z tym poradzic
es88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:21   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

a z wyszukiwarki to ty nie umiesz korzystać?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 17:14   #3
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
a z wyszukiwarki to ty nie umiesz korzystać?
Koleżanko, wyznaczyłaś sobie za punkt honoru, aby upominać wszystkich, którzy na tym forum szukają pomocy? Jeżeli masz takie moderatorskie zapędy to załóż swoje forum i banuj wszystkich jak leci, bo duża ilość postów jeszcze Cię moderatorem nie czyni.

Cytat:
Napisane przez es88 Pokaż wiadomość
Rok temu leczylam sie u dermatologa antybiotykiem. Byl wysyp potem troche sie uspokoilo ale calkiem nie zniknal. Dermatolog stwierdził ze już po leczeniu. A teraz od kilku miesięcy męczą mnie podskorne grudy ktore bardzo dlugo schodza a jak zejda to za jakis czas pokazują sie w tym samym miejscu zazwyczaj na brodzie kolo ust. Na polizkach mam tez blizny po tych grudach ktore lecze 3 lub 4 miesiace no scar. Pomozcie jak sobie z tym poradzic
Nie rozumiem trochę stwierdzenia "już po leczeniu". Jeśli w dalszym ciągu masz trądzik to znaczy, że jednak nie po leczeniu. Moja rada: znajdź innego lekarza. Poszukaj na internecie, są strony z rankingami lekarzy. O naprawdę dobrego dermatologa bywa trudno, ale z pewnością jeszcze tacy istnieją. Czytałam, że jeśli trądzik przyjmuje postać podskórnych grudek i jest zlokalizowany na brodzie, linii żuchwy, szyi to jest to sprawka hormonów. Ale na forum tego niestety zdiagnozować się nie da...
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 19:37   #4
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
Koleżanko, wyznaczyłaś sobie za punkt honoru, aby upominać wszystkich, którzy na tym forum szukają pomocy? Jeżeli masz takie moderatorskie zapędy to załóż swoje forum i banuj wszystkich jak leci, bo duża ilość postów jeszcze Cię moderatorem nie czyni.




Nie rozumiem trochę stwierdzenia "już po leczeniu". Jeśli w dalszym ciągu masz trądzik to znaczy, że jednak nie po leczeniu. Moja rada: znajdź innego lekarza. Poszukaj na internecie, są strony z rankingami lekarzy. O naprawdę dobrego dermatologa bywa trudno, ale z pewnością jeszcze tacy istnieją. Czytałam, że jeśli trądzik przyjmuje postać podskórnych grudek i jest zlokalizowany na brodzie, linii żuchwy, szyi to jest to sprawka hormonów. Ale na forum tego niestety zdiagnozować się nie da...
Zgadzam się z koleżanką w 100%
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:16   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem i nie radzi sobie na najprostszym forum plus nie czyta regulaminu przy rejestracji to nie moja wina
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:02   #6
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomości: 366
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem i nie radzi sobie na najprostszym forum plus nie czyta regulaminu przy rejestracji to nie moja wina



a probowalas/les kiedys szukac przez wyszukiwarke... wpisujac haslo wyskksuje kilkanascie postow w wiekszosci nie zwiazanych z haslem ktore sie wpisuje
es88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:44   #7
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

próbowałam i nigdy nie miałam takich problemów jak piszesz.
Gdzieś jest instrukcja jak korzystać z tej wyszukiwarki, może warto poczytać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 09:05   #8
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomości: 366
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
próbowałam i nigdy nie miałam takich problemów jak piszesz.
Gdzieś jest instrukcja jak korzystać z tej wyszukiwarki, może warto poczytać

no widzisz a ja mam wiec jezeli nie masz nic do powiedzenia w temacie moze poprostu przemilcz....
es88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:23   #9
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez es88 Pokaż wiadomość
no widzisz a ja mam wiec jezeli nie masz nic do powiedzenia w temacie moze poprostu przemilcz....
klask i:
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:03   #10
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez es88 Pokaż wiadomość
no widzisz a ja mam wiec jezeli nie masz nic do powiedzenia w temacie moze poprostu przemilcz....
to może warto się nauczyć. I przy okazji potrenować nad pyskowaniem, bo za to się dostaje karniaki
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 18:32   #11
sandrunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
Koleżanko, wyznaczyłaś sobie za punkt honoru, aby upominać wszystkich, którzy na tym forum szukają pomocy? Jeżeli masz takie moderatorskie zapędy to załóż swoje forum i banuj wszystkich jak leci, bo duża ilość postów jeszcze Cię moderatorem nie czyni.
klask i:



Ja też mam te grudki Ale już 8 lat..
__________________
Dbam o siebie ! Jestem tego warta .
sandrunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 10:28   #12
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomości: 366
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
to może warto się nauczyć. I przy okazji potrenować nad pyskowaniem, bo za to się dostaje karniaki

nie tobie do tego co powinnam sie nauczyc a psykowac nie musze sie uczyc bo umiem no ale jezeli wogole uwazasz ze to co napisala to bylo "pyskowanie" to pozwol ze to przemilcze

a jak juz mowa o karniakach .... czy za nabijanie sobie postwo wypowiedziami nie na temat przypadkiem nie ma karniakow wiec radze ci wziasc do siebie moja rade z poprzedniego postu


---------------------------------------------------------------------
SANDRUNIA i jak do tej pory sobie z nimi radzilas ?? bylas z tym u lekarza ?? cos pomogl ??
es88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:31   #13
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Pani mądralińska - dziwne, ze na twój problem praktycznie nikt nie odpowiada, nie zdziwiło cię to? Nikomu się nie chce pisac po raz kolejny tego co już możesz znaleźć na forum, gdybyć umiała korzystać z wyszukiwarki i miała trochę oleju w głowie.
Aby ci pomóc w tej jakże ciężkiej czynności proszę bardzo - link to wątku o podskórnych pryszczach
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=16232

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=327509

Wątków o trądziku i jego leczeniu jest kilkadziesiąt, może sobie poradzisz z ich znalezieniem, jak nie to służę pomocą
Poza tym radzę przeczytać regulamin
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 16:51   #14
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Vision, nudne juz jest czytanie Twoich ciaglych upomnien innych wizazanek. Co watek, to widze Ciebie wymadrzajaca sie i ciagle komus pyskujaca. Daj sobie czasem na wstrzymanie, bo naprawde ktos Cie kiedys w koncu zbanuje za to i bedzie po problemie. Z wyszukiwarki wizazowej korzysta sie bardzo trudno, bo dla mnie jest ona nieczytelna i pewnie dla wielu innych osob tez. Wiec badz tak mila i przemilcz fakt, ze ktos sobie z nia nie radzi, pomoz w znalezieniu odpowiedniego watku, a nie wyzywaj sie na wszystkich wokolo.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 17:34   #15
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Zaraz dostaniesz oklaski za to co napisałaś.

A poza tym wchodząc na wizaż i tematy o kosmetyczce i dermatologii nawet nie trzeba korzystać z wyszukiwarki, bo wątki o trądziku są na pierwszych stronach. Ale najlepiej jest robić burdel na forum
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 19:11   #16
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomości: 366
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zaraz dostaniesz oklaski za to co napisałaś.

A poza tym wchodząc na wizaż i tematy o kosmetyczce i dermatologii nawet nie trzeba korzystać z wyszukiwarki, bo wątki o trądziku są na pierwszych stronach. Ale najlepiej jest robić burdel na forum

no moze i masz racje ale te oklaski nie sa bez powodu

nie kazdy watek tyczy sie tych samych problemow pomimo ze temat ten sam ale jak widac ty WIESZ LEPIEJ
es88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 09:23   #17
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Myślę, że najlepiej będzie jeśli visionAM daruje sobie pisanie w tym wątku. ja na jej miejscu już dawno bym to zrobiła no ale są ludzie i ludzie...

Ogólnie proponuję zająć się problemem z którego powodu został utworzony wątek. Nie ma wypowiedzi pomocnych ponieważ visionAM swoją osobą zabiera uwagę innych

es88- skorzystaj z podanych linków, i jak byś miała jakieś pytania to napisz, myślę że znajdzie się ktoś kto jeśli będzie znał odpowiedz po prostu pomoże.

Oklaski były zasłużone!
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:13   #18
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez es88 Pokaż wiadomość
no moze i masz racje ale te oklaski nie sa bez powodu

nie kazdy watek tyczy sie tych samych problemow pomimo ze temat ten sam ale jak widac ty WIESZ LEPIEJ
od tego są wątki zbiorowe o trądziku, w których codziennie dochodzi po kilka postów więc jakbyś nie zauważyła to ludzi odpisują z pomocą na rożne problemy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 18:51   #19
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
od tego są wątki zbiorowe o trądziku, w których codziennie dochodzi po kilka postów więc jakbyś nie zauważyła to ludzi odpisują z pomocą na rożne problemy
Amen
Łatwiej się czyta wątki zbiorcze, niż sto wątków z kilkoma odpowiedziami na krzyż. W tej kwestii na biochemii nie ma zmiłuj, wszystkie odstępstwa od reguły są dołączane do wątku głównego.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 17:24   #20
alus69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: elbląg.
Wiadomości: 21
GG do alus69
Dot.: podskorna zmora pomocy :(:(:(

ja osobiście polecam octenisept. cud specyfik, dwa trzy dni i po podskórnej zmorze ani śladu
__________________
ćwiczę ćwiczę ćwiczę!
55 54 53 52 51 50 <3

próbuję urosnąć dzięki sile perswazji <3
174 175 176 177 <3

Edytowane przez alus69
Czas edycji: 2010-08-09 o 17:37
alus69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.