Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 10:19   #421
Mexara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 321
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Zwykłej najzwyklejszej wody z kranu?
Mexara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 10:40   #422
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

ja rozcieńczałam przegotowaną i nic się nie stało, wyszło w porządku
ale następnym razem mam zamiar użyć wody destylowanej, bo gdzieś dziewczyny pisały, że do rozcieńczania lepiej z takiej korzystać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 12:19   #423
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny, proszę o poradę.

Od kilku lat farbuję u fryzjera włosy na rudo. Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz do tego mam spore pasma siwizny. Oglądałam paletę i wybrałam sobie następujące odcienie:

7.44
7.43
8.45 ( obawiam się, że to jednak brąz).

Chciałabym uzyskać kolor rudy ale bardziej w "złocistych", pomarańczowawych tonacjach. Za nic nie chciałabym, żeby to wyszła ciemna czerwień, jakaś wiśnia itd.

Co do oksydantu - czy brać ten 3 % ? Chodzi mi o zafarbowaniu odrostów i pokryciu siwych włosów. Nie chcę włosów rozjaśniać.

Pewnie zadaję oczywiste pytania, ale nie chciałbym zwyczajnie zrobić sobie krzywdy
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:42   #424
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o poradę.

Od kilku lat farbuję u fryzjera włosy na rudo. Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz do tego mam spore pasma siwizny. Oglądałam paletę i wybrałam sobie następujące odcienie:

7.44
7.43
8.45 ( obawiam się, że to jednak brąz).

Chciałabym uzyskać kolor rudy ale bardziej w "złocistych", pomarańczowawych tonacjach. Za nic nie chciałabym, żeby to wyszła ciemna czerwień, jakaś wiśnia itd.

Co do oksydantu - czy brać ten 3 % ? Chodzi mi o zafarbowaniu odrostów i pokryciu siwych włosów. Nie chcę włosów rozjaśniać.

Pewnie zadaję oczywiste pytania, ale nie chciałbym zwyczajnie zrobić sobie krzywdy
Żebry pokryć siwe włoski na mój gust lepszy będzie 6%.
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:49   #425
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Farba z przedrostkiem 8 jest jasniejsza od 7 więc nie rozumiem czemu przy 8.45 napisałaś, że wyjdzie brąz
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:50   #426
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o poradę.

Od kilku lat farbuję u fryzjera włosy na rudo. Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz do tego mam spore pasma siwizny. Oglądałam paletę i wybrałam sobie następujące odcienie:

7.44
7.43
8.45 ( obawiam się, że to jednak brąz).

Chciałabym uzyskać kolor rudy ale bardziej w "złocistych", pomarańczowawych tonacjach. Za nic nie chciałabym, żeby to wyszła ciemna czerwień, jakaś wiśnia itd.

Co do oksydantu - czy brać ten 3 % ? Chodzi mi o zafarbowaniu odrostów i pokryciu siwych włosów. Nie chcę włosów rozjaśniać.

Pewnie zadaję oczywiste pytania, ale nie chciałbym zwyczajnie zrobić sobie krzywdy
Oksdant 3% nie pokryje Ci siwych włosów i nie rozjaśni Ci Twoich naturalnych odrostów. Ja na Twoim miejscu odrost, jeśli rzeczywiście masz ciemny brąz, zrobiłabym na 6% a nawet na 9%(bo 9tka szybciej rozjaśni ten brąz) a na reszcie włosów na 3% wodzie w celu odświezenia koloru.

Co sie tyczy tych odcieni co wymieniłaś...farbka 7.44 ma tylko refleks miedziany (pomarańćzowy), 7.43 ma refleks złocisto-miedziany, a ten 8.45 ma refleks miedziano-mahoniowy dlatego może wydawać się ciemniejszy i bardziej brązowy. Jeśli zależy Ci na "czystym" rudym rudym to ja bym wybierała pomiędzy 7.44 a 7.43. Na poczatku mogą wyjść trochę bardziej czerwonawe, ale to kwestia kilku myć
e

Edytowane przez małolata
Czas edycji: 2010-10-23 o 13:51
małolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 14:09   #427
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Małolato, dziękuję za wskazówki kolorystyczne Już wiem, że będę wybierać między 7.43 a 7.44

Co do oksydantu - to znaczy, że muszę poporcjować farbę i zmieszać ją z dwoma różnymi, w zależności od miejsca nałożenia? Kurczę, przyznam, że nie bardzo chce mi się bawić w odmierzanie, porcjowanie i takie tam


Ale przynajmniej wiem, że 3 % mogę sobie darować.

VisonAM
- chodziło mi po prostu o sam kolor, odcień, nie o jego "jasność-ciemność".

Dziękuję za naprowadzenie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2010-10-23 o 14:13
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 20:44   #428
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

3 razy farbowałam włosy tą farbą w JLD i nie mam o niej dobrego zdania.

kolor zaczyna się wypłukiwać po tygodniu, a po miesiącu wogóle go nie ma

i takim sposobem od roku nadal mam jasne włosy a chciałam przyciemnić

ostatnim razem zapytałam fryzjerki czy to normalne, że ona się tak szybko wypłukuje i ona powiedziała, że tak

nigdy więcej jej nie użyję
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 00:26   #429
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
3 razy farbowałam włosy tą farbą w JLD i nie mam o niej dobrego zdania.

kolor zaczyna się wypłukiwać po tygodniu, a po miesiącu wogóle go nie ma

i takim sposobem od roku nadal mam jasne włosy a chciałam przyciemnić

ostatnim razem zapytałam fryzjerki czy to normalne, że ona się tak szybko wypłukuje i ona powiedziała, że tak

nigdy więcej jej nie użyję
Niestety racja z tym wypłukiwaniem... Ale ja się będę chyba trzymała na razie tej farbki ponieważ nie niszczy mi włosów. A to dla mnie istotne, bo jestem po dekoloryzacji. Chociaż czasami kusi mnie żeby spróbować innej profesjonalnej No ale póki co mam zapas tej na dwa farbowania
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 16:09   #430
paucza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witam , czy któraś z Was mogłaby mi doradzić , jestem zielona w zakresie koloryzacji.

Mam dosyć ciemny brąz , marzę o refleksach różniących się od mojego naturalnego koloru mniej więcej o ton , delikatne , a za razem zauważalne.
Byłam u w salonie Loreal i tam dowiedziałam się , że jeżeli ok. 2 mies temu pokolorowałam włosy szamponetką ( za 3 zl z drogerii) to bez rozjasniania rzadne refleksy nie będą widoczne.Czy to prawda? jaki kolor Majirel będzie dla mnie ok.?Jak się za to zabrać ? chciałabym zamówic farbę na allegro i zrobić to w warunkach domowych


Bardzo proszę o poradę

Edytowane przez paucza
Czas edycji: 2010-10-26 o 16:11
paucza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 12:18   #431
kajdusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

witam wszystkich
farbowałam włosy farba 901s dość jasny błąd jednak gdy miałam odrosty poszłam do fryzjera i miał jedynie 900 kolorek był dość podobny lecz po miesiącu włosy dostały pomarańczowych refleksów. wiec mam jasne błąd włosy z pomarańczowymi refleksami a chciałabym miec jasny naturalny blad taki jak na zdjęciu jakiej farby mam użyć z serii loreal aby uzyskać taki kolor na moich włosach?pomóżcie
kajdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 10:51   #432
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Czy ktoś może farbował odcieniem 8.13 jasny blond popielato-złocisty? prosilabym o zdjęcie.
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 11:38   #433
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny Farbę Marjiel poznałam niedawno, ale chyba zaprzyjaźnimy się na dłużej. Dwa miesiące temu przeszlam dekoloryzację z bardzo ciemnego brązu do blondu miedzianego, a właściwie jasnego blondu miedzianego, bo fryzjerka położyła mi kolor 8.4. Niestety jak to po dekoloryzacji kolor wypłukał się dosyć szybko i nie był też do końca równomierny, więc kolejnym razem farbowałam kolorem 8.43 (jasny blond miedziano złocisty), bo właśnie na złocistych refleksach mi zależało. Wyszło bardzo ładnie i pozostanę przy tym kolorze, zastanawiam sie jednak co zrobić kiedy będę farbowała odrosty. Teraz, żeby uniknąć zbytniego rozjaśnienia włosów użyłam oksydantu 6%. I tu moje pytanie, jakiego użyć przy kolejnym farbowaniu? Naturalnie mam włosy jasny brąz, więc czy żeby uzyskać jednolity kolor powinnam użyć 9% na odrosty i 6% na resztę? czy już całość zrobić na 9% (tak jak zaleca producent w wypadku tego odcienia) i różnicować tylko czas trzymania farby na włosach? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady. Pozdrawiam

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2010-10-31 o 11:44 Powód: literówki :)
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:56   #434
paucza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

nikt tu już raczej nie udzieli porady... za dużo ich się natworzyło . mi też nikt nie pomógł.
paucza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 21:46   #435
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

paucza a ta szamponetka się jeszcze trzyma? i jaki to kolor?
Melina skoro już raz farbowałaś przy użyciu 6% to dlaczego teraz chcesz zmienić moc oksydantu? Oksydant 6 % rozjaśnia do 3 poziomów, ale nie wiem na jakim poziomie masz swoje naturalne i te farbowane.. Może po prostu połóż 6% na odrosty a potem przeciągnij na resztę w zależności od tego jak trzyma się kolor. Wydaje mi się, że jeśli użyjesz 9% na całe włosy to odrost wyjdzie jaśniejszy.

edit: pomyliłam sie, 6% rozjaśnia do 2
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...

Edytowane przez *moonlight eyes*
Czas edycji: 2010-11-04 o 21:48 Powód: pomyłka
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 00:16   #436
paucza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

niee , kolor szamponetki praktycznie nie odbiegał od mojego , użyłam jej bardziej w celu otrzymania miękkości i połysku
paucza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 14:44   #437
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paucza Pokaż wiadomość
niee , kolor szamponetki praktycznie nie odbiegał od mojego , użyłam jej bardziej w celu otrzymania miękkości i połysku
ewentualnie możesz ściągnąć farbę tym http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=26440&next=1
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 22:02   #438
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny, czy któraś z Was ma może doświadczenie z kolorami 7.3 lub 6.34?

Marzy mi się jasny brąz, lekko wpadający w miedziany/kasztanowy ze złotym połyskiem

Przez ostatnie dwa i pół roku byłam jasną blondynką (mój naturalny to tzw. mysi blond) - mam więc włosy dosyć mocno rozjaśnione, z których szybko wypłukuje się kolor

Czy któryś z tych kolorów byłby odpowiedni? A jeśli nie, to jaki kolor powinnam wybrać, żeby otrzymać jak najbardziej zbliżony do 6.34?

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 02:08   #439
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma może doświadczenie z kolorami 7.3 lub 6.34?

Marzy mi się jasny brąz, lekko wpadający w miedziany/kasztanowy ze złotym połyskiem

Przez ostatnie dwa i pół roku byłam jasną blondynką (mój naturalny to tzw. mysi blond) - mam więc włosy dosyć mocno rozjaśnione, z których szybko wypłukuje się kolor

Czy któryś z tych kolorów byłby odpowiedni? A jeśli nie, to jaki kolor powinnam wybrać, żeby otrzymać jak najbardziej zbliżony do 6.34?

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady
Jeśli weźmiesz coś z poziomu 6 prawdopodobnie wyjdzie Ci ciemny brąz. Niby szybko się spłukuje na rozjaśnionych, no ale... najpierw możesz przeżyć szok Więc raczej radzę poziom 7 zamiast 6. Np. 7.43 to właśnie odcień miedziano-złocisty.

Edit: jednak ten 7.43 to jest strasznie rudy, wlaśnie zerknęlam na allegro, więc chyba nie o taki Ci chodzi
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...

Edytowane przez *moonlight eyes*
Czas edycji: 2010-11-06 o 02:11 Powód: pomyłka
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 07:41   #440
karoru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny farby L`oreal MAJIREL dostaniecie w kazdym sklepie fryzjerskim(lecz nie w kazdym sa sprzedawane dla klijentow indywidualnych).W takim sklepie dostanieci palete kolorow z ktorej mozecie smialo wybrac kolorek.pamietajcie ze do danego koloru jest potrzebna woda o wlasciwym sterzeniu (3% 6% 9% i 12%) jesli nie wiecie jaka wam jest potrzebna zapytajcie kogos z obslugi jaka jest odpowiednia do danego koloru.Jesli kupicie za slaba lub za mocn wode kolor moze wyjsc nie wlasciwy(za jasny za cieny a przy tym mozecie zniszczyc wlosy).Farby L`oreal powinnyscie wymieszac w odpowiednich ilosciach dokladne wskazowki zanjdziecie na ulotce w opakowaniu.
Farby profesjonalne utrzymuja sie na wlosach o wiele dlozej niz kupione w sklepie,oczywiscie odpowiednio dbamy o farbowane wlosy... szampon odzywka(nie myjcie farbowanych wlosow szamponami przeciw lupiezowymi, takie szampony wymywaja kolor z wlosow....
ZYCZE UDANEGO ZAKOPU I SWIETNEJ KOLORYZACJI
``FRYZJER``
karoru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 08:45   #441
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Do Majirela nie ma oksydantu 3%
Poza tym ta farba jest bardzo nietrwała wychodzi fajnie na włosach, kolory są świetne, ale trwałość tragiczna
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:02   #442
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam włosy pofarbowane blondem z poziomu 7 i delikatne jaśniejsze refleksy. Chciałabym użyć któregoś majirela z poziomu 8, czy woda 6% wystarczy? I czy któraś z was farbowała włoski kolorem 9, 13? Zależy mi na średnim naturalnie wyglądającym blondzie, w delikatnie chłodenej tonacji
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:14   #443
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Jeśli weźmiesz coś z poziomu 6 prawdopodobnie wyjdzie Ci ciemny brąz. Niby szybko się spłukuje na rozjaśnionych, no ale... najpierw możesz przeżyć szok
spłukuje się tak szybko, że nie ma sensu farbować 7. Lepiej od razu kupić farbę z poziomu 6, przez pierwszy tydzień maksymalnie 2, będzie ciemnawa, ale zjaśnieje i to sporo. I na pewno ciemny brąz nie wyjdzie - wiem, bo farbowałam.
Niestety u mnie ta farba tak słabo się trzymała, że po niecałym miesiącu znów miałam blond
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:01   #444
nusia1987
Raczkowanie
 
Avatar nusia1987
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z planety Ziemia :)
Wiadomości: 242
GG do nusia1987
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny, czy farba Majirel posiada w swojej palecie kolorów taki brąz, jak załączony na zdjęciu. Jeśli tak, to poproszę Was o podanie nr i koloru... będę wdzięczna. Dziekuje.
__________________
... każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą i kochać dniem i nocą do utraty tchu i tak na zawsze już ...
nusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:18   #445
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Poszukaj sobie tutaj: http://www.hairstore.pl/Loreal_Majir...50ml-1079.html
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 15:27   #446
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
spłukuje się tak szybko, że nie ma sensu farbować 7. Lepiej od razu kupić farbę z poziomu 6, przez pierwszy tydzień maksymalnie 2, będzie ciemnawa, ale zjaśnieje i to sporo. I na pewno ciemny brąz nie wyjdzie - wiem, bo farbowałam.
Niestety u mnie ta farba tak słabo się trzymała, że po niecałym miesiącu znów miałam blond
ja też farbowałam poziomem 6 i wyszedł mi ciemny brąz i z odrostu wcale się nie zmył tak bardzo, ciągle to ciemny brąz ale z tych które miałam jakiś czas temu dekoloryzowane sprał się błyskawicznie, po 3 - 4 myciach i teraz mam na głowie dwa kolory i to dość różniące się
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...

Edytowane przez *moonlight eyes*
Czas edycji: 2010-11-06 o 15:28 Powód: pomyłka
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 17:46   #447
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *moonlight eyes* Pokaż wiadomość
Jeśli weźmiesz coś z poziomu 6 prawdopodobnie wyjdzie Ci ciemny brąz. Niby szybko się spłukuje na rozjaśnionych, no ale... najpierw możesz przeżyć szok Więc raczej radzę poziom 7 zamiast 6. Np. 7.43 to właśnie odcień miedziano-złocisty.

Edit: jednak ten 7.43 to jest strasznie rudy, wlaśnie zerknęlam na allegro, więc chyba nie o taki Ci chodzi
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
spłukuje się tak szybko, że nie ma sensu farbować 7. Lepiej od razu kupić farbę z poziomu 6, przez pierwszy tydzień maksymalnie 2, będzie ciemnawa, ale zjaśnieje i to sporo. I na pewno ciemny brąz nie wyjdzie - wiem, bo farbowałam.
Niestety u mnie ta farba tak słabo się trzymała, że po niecałym miesiącu znów miałam blond
Cytat:
Napisane przez *moonlight eyes* Pokaż wiadomość
ja też farbowałam poziomem 6 i wyszedł mi ciemny brąz i z odrostu wcale się nie zmył tak bardzo, ciągle to ciemny brąz ale z tych które miałam jakiś czas temu dekoloryzowane sprał się błyskawicznie, po 3 - 4 myciach i teraz mam na głowie dwa kolory i to dość różniące się
I w ten sposób nadal mam mętlik w głowie
Już sama nie wiem, co lepiej wybrać O farbach drogeryjnych naczytałam się już sporo, że wychodzą za ciemne, trudno przewidzieć efekt końcowy, bardziej niszczą włosy.. i lepiej wybrać coś profesjonalnego A tutaj od tej ilości kolorów w palecie, można dostać bólu głowy
Chciałabym otrzymać w efekcie końcowym kolor jak najbardziej zbliżony do tego 6.34..
Na trwałości aż tak mi nie zależy, bardziej na tym, żeby kolor nie wyszedł za ciemny i za zimny, bo w takim czuje się kiepsko
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 23:43   #448
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
I w ten sposób nadal mam mętlik w głowie
Już sama nie wiem, co lepiej wybrać O farbach drogeryjnych naczytałam się już sporo, że wychodzą za ciemne, trudno przewidzieć efekt końcowy, bardziej niszczą włosy.. i lepiej wybrać coś profesjonalnego A tutaj od tej ilości kolorów w palecie, można dostać bólu głowy
Chciałabym otrzymać w efekcie końcowym kolor jak najbardziej zbliżony do tego 6.34..
Na trwałości aż tak mi nie zależy, bardziej na tym, żeby kolor nie wyszedł za ciemny i za zimny, bo w takim czuje się kiepsko
Jeśli się wahasz między 7.3 a 6.34 to zawsze lepiej wybrać jaśniejszy bo gdy efekt będzie za jasny to zawsze możesz przyciemnić następnym razem. Gorzej w odwrotną stronę.
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:32   #449
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

witam Was , mam takie pytanko , czy ktoras z Was uzywala moze farbki majirel w odcieniu 2.11 czyli gleboki bardzo cieny popielaty braz ?? chcialabym uzyskac efekt takiej prawie czerni jak ma nicole sherzinger z pussycat dolls , czy myslicie ze ta farbka da taki efekt ciemnego prawie czarnego popielatego brazu ?? czy ktoras z was uzywala moze tego kolorku ?? czy te farbki dlugo trzymaja na wlosach czy szybko sie zmywaja ?? pytam ponieaz pierwszy raz chcialam pofarbowac majirelem , do tej pory nigdy nie uzywalam tej farby majirel,.....
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 20:49   #450
QriOuSs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

http://www.figa.pl/Daria-Werbowy-i-swietlisty-makijaz-na-Swieta-a1638
Jaką farbą można uzyskać taki kolor?
POMÓZCIE !!
QriOuSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.