węgry - siofok - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 19:42   #1
Puszek67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83

węgry - siofok


Wiem, ze sezon obozowy własnie się skończył, ale ja już marzę o kolejnych wakacjach
z koleżankami myślałyśmy o wyjeździe do miejscowości siofok. w katalogu almaturu jest ciekawy i tani obóz na węgry - siofok i hajduszoboszlo ;d mnie jednak bardziej interesuje ten pierwszy - to podobno bardzo rozrywkowa miejscowość, a w hajduszo mało się dzieje ;d szczególnie zachęca mnie ta wieczorna dyskoteka na statku szkoda, że nie ma wycieczku do budapesztu, ale jeśli rzeczywiście jest tam tak imprezowo, jak wyczytyłam w paru źródłach, bez problemu to zniosę xd ktoś może był? zależy mi też na tym, by wpuszczali osoby poniżej 16 roku życia (w te wakacje będę mieć niecałe 15), a nie tak jak we Włoszech, gdzie nie było mowy o wpuszczeniu 14nastolatki mam nadzieję, ze ktoś się tu wypowie
jeszcze zastanawiałyśmy się nad Francją, Grecją i Chorwacją Ale oferta do tego ostatniego z almaturu wydaje się nieciekawa (daleko do miasta itd), więc wybrałybyśmy inne biuro Jest tylko problem - jakie? Jakie biuro organizuje fajne obozy zagranicę? Zaciekawił mnie np. Olimp, ale dziewczyny nie chcą pod namiot...Może Steja? Też potrzebuję o tym informacji. A oferta hamak-turu na Kręte all inclussive jest boska. Problem w tym, że nic nie wiem o tym biurze...Może ktoś ma jakieś informacje albo był na tych obozach? Do Hiszpani też nas ciągnie, ale tam na dyskotekę osoby poniżej szesnastki raczej nie wbiją Więc zastanawimy się nad nią za parę lat
Głownie zależy mi na dobrych obozach do Cannes Francji Bo koleżanki najbardziej są za tym, mnie też tam ciągnie Oferta hotelu z Almaturu jest fajna, ale opinie o tym obozie są niezbyt ;D Więc szukam innego, lepszego biura Byłam z almaturu we Włoszech i gdyby nie towarzystwo i wycieczki, byłoby raczej nijak ;p słabo zorganizowany ten obóz był i wiele osób niezadowolonych wróciło...;]

Edytowane przez Puszek67
Czas edycji: 2010-09-05 o 19:44
Puszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:47   #2
mimi123
Raczkowanie
 
Avatar mimi123
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 224
Dot.: węgry - siofok

Cytat:
Napisane przez Puszek67 Pokaż wiadomość
Wiem, ze sezon obozowy własnie się skończył, ale ja już marzę o kolejnych wakacjach
z koleżankami myślałyśmy o wyjeździe do miejscowości siofok. w katalogu almaturu jest ciekawy i tani obóz na węgry - siofok i hajduszoboszlo ;d mnie jednak bardziej interesuje ten pierwszy - to podobno bardzo rozrywkowa miejscowość, a w hajduszo mało się dzieje ;d szczególnie zachęca mnie ta wieczorna dyskoteka na statku szkoda, że nie ma wycieczku do budapesztu, ale jeśli rzeczywiście jest tam tak imprezowo, jak wyczytyłam w paru źródłach, bez problemu to zniosę xd ktoś może był? zależy mi też na tym, by wpuszczali osoby poniżej 16 roku życia (w te wakacje będę mieć niecałe 15), a nie tak jak we Włoszech, gdzie nie było mowy o wpuszczeniu 14nastolatki mam nadzieję, ze ktoś się tu wypowie
jeszcze zastanawiałyśmy się nad Francją, Grecją i Chorwacją Ale oferta do tego ostatniego z almaturu wydaje się nieciekawa (daleko do miasta itd), więc wybrałybyśmy inne biuro Jest tylko problem - jakie? Jakie biuro organizuje fajne obozy zagranicę? Zaciekawił mnie np. Olimp, ale dziewczyny nie chcą pod namiot...Może Steja? Też potrzebuję o tym informacji. A oferta hamak-turu na Kręte all inclussive jest boska. Problem w tym, że nic nie wiem o tym biurze...Może ktoś ma jakieś informacje albo był na tych obozach? Do Hiszpani też nas ciągnie, ale tam na dyskotekę osoby poniżej szesnastki raczej nie wbiją Więc zastanawimy się nad nią za parę lat
Głownie zależy mi na dobrych obozach do Cannes Francji Bo koleżanki najbardziej są za tym, mnie też tam ciągnie Oferta hotelu z Almaturu jest fajna, ale opinie o tym obozie są niezbyt ;D Więc szukam innego, lepszego biura Byłam z almaturu we Włoszech i gdyby nie towarzystwo i wycieczki, byłoby raczej nijak ;p słabo zorganizowany ten obóz był i wiele osób niezadowolonych wróciło...;]
Byłam tam 6 lat temu, ze znajomymi wynajęliśmy sobie kwaterę. Było super, a co do dyskotek to nie wiem od ilu wpuszczają bo jak tam byłam miałam już wiecej niz 18 lat i nie pomogę, miasteczko bardzo fajne. polecam!
mimi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 20:48   #3
Puszek67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: węgry - siofok

Francja jest drogaa Turcja samolotem z Almaturu na 7 dni kosztuje tyle same co Francja autobusem na tyle samo...ale do Turcji by mnie nie puścili....
ponawiam pytanie.... pytałam już w innych tematach, ale nikt nie odpowiedział... był ktoś w Chorwacji w przyczepach z Witoursa? bo chyba na to się zdecydujemy, o ile opinie będą w miarę okej....bo tak całkiem w ciemno to się boimy jechać.;P
Puszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 15:04   #4
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: węgry - siofok

interesuję się trochę tym i śmiało mogę Ci polecić Grecję jeśli lubisz imprezy to np. Paralię, Bułgaria mnie nie zachwyciła..moim zdaniem jedzie się tam tylko dla życia nocnego nic więcej .. Kierunek tegoroczny to była Hiszpania ..do tej pory najlepsze wakacje. Lloret de mar, ale dyskoteki niestety od 16, więc nie mogłabyś jeszcze wejść.. Chorwacja też jest bardzo ładna
z Turcji bym zrezygnowała ..ale może Włochy? Rimini też imprezowe )

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

aa i jeszcze dodam..byłam z biura fan club i polecam + opiekunowie nawet spoko, autokar świetny i ogólnie wszystko okej
z almaturu na dużo nie pozwalają, więc radziłabym wybrać inne biuro..nie wiem np. steja(choć w tym roku dobrych opinii nie czytałam), rego-bis(byłam 2 razy z niego..opiekunowie okej..gorzej z autokarem), juwentur, ok-tours..natomiast z jaworzyny i almatura ponoć strasznie pilnują, osobiście nie byłam..a jak wiadomo każdy człowiek jest inny jednak ja bym wolała coś innego wybrać.
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:13   #5
Puszek67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: węgry - siofok

no właśnie ja się juwenturem ostatnio zainteresowalam, swietne mają oferty.
justine333 dzięki
a orientuję się, ktoś czy w Cannes są w ogóle jakieś dyskoteki?
Puszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 22:00   #6
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: węgry - siofok

oczywiście, że są
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 17:41   #7
Puszek67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: węgry - siofok

chyba wybiorę Bułgarię Golden Sands Słyszałam od wielu osób, że jest mega i wpuszczają na dyskoteki niezależnie od wieku znalazłam fajną ofertę z biura prima tour. Mają dziwną stronę i nic wcześniej nie słyszałam o tym biurze... Jechać czy nie?
Puszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.