Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-15, 18:04   #1
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Red face

Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)


Może to głupie pytanie, ale dla mnie to poważny problem, bo bardzo się wstydzę swoich rumieńców.
Wystarczy mi jakieś 5 minut na bieżni, a moja twarz płonie. Momentami mam wrażenie, że mam kolor żarówiasto-czerwony

Dużo czasu musi upłynąć, żeby ta czerwień zniknęła.

Nawet chłodny prysznic nie pomaga.

Głupio to strasznie wygląda i jak wracam z siłowni, to ludzie się za mną oglądają i gapią jak na jakieś nadprzyrodzone zjawisko

Czy ktoś tak ma lub miał i wie jak sobie z tym poradzić?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 18:12   #2
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Wraz ze wzrostem kondycji rumień zniknie. może biegaj po prostu wolniej albo tylko szybko spaceruj, nie należy zaczynać od rzeczy najtrudniejszych tylko stopniowo przyzwyczajać organizm do wysiłku.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 18:12   #3
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Hehhe, ja nawet nie biegam. Ja tylko szybko maszeruję. Ustawiam sobie tempo na 5km/godz. a i tak jestem czerwona jak burak.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 20:26   #4
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Moze chwiloby pomoglyby kremy do cery plytko unaczynionej? Nie wiem czy masz u siebie Eris /wiem, ze sprzedaja produkty za granica rowniez, ale nie wiem na jakich zasadach/ - maja swietna serie pharmaceris N.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 19:32   #5
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Niestety Eris tu nie dostanę.
Używam z Avene kremu Diroseal do cery naczynkowej i skłonnej do zaczerwienień, ale póki co efekty marne. To znaczy to pomaga, póki się nie wysilam, lub nie zmieniam temperatury otoczenia.

Gdy się zmęczę rumieńce wychodzą mi ekspresowo Dziś nawet skróciłam marsz na bieżni do 10 minut, bo czułam jak zaczyna mi się wylewać rumieniec, więc szybko poszłam pod zimny prysznic.

Jednak wiem, że 10 minut na bieżni to o wiele za mało...
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 19:57   #6
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

a czy oddychasz regularnie i głęboko? bo zatrzymywaniu oddechu w czasie intensywnych powoduje rumieniec.
ps. nie martw się, ja też mam cerę skłonną do zaczerwienień, ale trudno sie mówi, na siłowni to chyba takie "chwyty dozwolone"
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 20:28   #7
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

No staram się oddychać głęboko. Dziś nawet zmniejszyłąm tempo, gdy czułam, że zalewa mnie gorąco.

Czyli pozostaje mi pokochać moje rumieńce?...
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 21:14   #8
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Weronisiu - a od jak dawna uzywasz Avene? U mnie zaczelo dzialac po jakis 3 miesiacech (mialam ten slabszy krem, nie diroseal).
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 07:40   #9
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

A dlaczego tak bardzo przeszkadzają Ci rumieńce ?
Ja jestem blondynką o jasnej cerze i normalne jest, że po aerobach mam rumieńce, chociaż moja kondycja jest dobra.
Przecież na siłownie chodzi się zeby poćwiczyć a nie wyglądać pięknie przez cały czas.
Co prawda czerwień z mojej twarzy ustępuje jeszcze w szatni, ale mi to naprawde nei przeszkadza.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 07:48   #10
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
A dlaczego tak bardzo przeszkadzają Ci rumieńce ?
Ja jestem blondynką o jasnej cerze i normalne jest, że po aerobach mam rumieńce, chociaż moja kondycja jest dobra.
Przecież na siłownie chodzi się zeby poćwiczyć a nie wyglądać pięknie przez cały czas.
Co prawda czerwień z mojej twarzy ustępuje jeszcze w szatni, ale mi to naprawde nei przeszkadza.
świetne podejście do sparawy.
Ja powiem szczerze,m że nie chodzę na siłownię, bo mam ją w domu. Po porzadnym trenigu też mam rumieńce, bo mam bardzo płytko unaczynioną skóre, ale to mi nie przeszkadza. Przeszkadz mi natomiast to jakie czasem śmieszne miny się robi podczas treningu siłowego jak ciężar jest duży.
Siłownai to nie wybieg i tam piekny wygląd jest akurat mało ważny. Na siłownię się idzie ćwiczyć a nie ładnie wyglądać.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 09:37   #11
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

ja po bardziej intensywnych cwiczeniach jestem cala purpurowa,nie tylko policzki ale cala twarz.wczesniej sie tego wstydzilam,a teraz jesli ide z kims biegac lub cwiczyc to po prostu wczesniej mowie,jakiego koloru bede jak skoncze i nikt sie juz nie dziwi
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 14:14   #12
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

OK. Pocieszyłyście mnie A więc postaram się nie zwracać uwagi na te rumieńce, może je z czasem pokocham W końcu to nie wybieg. Tak macie rację. Może z czasem jak moja kondycja się poprawi, to będzie ciut lepiej....

nekome ja Diroseal używam od lipca, ale na początku tylko 2 razy w tygodniu, a dopiero od 2-3 tygodni codziennie wieczorem. Więc pewnie jeszcze trochę muszę poczekać na efekty.

Póki co będę starał się zaakceptować, a jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy, no nie?


Ps. Dziś na treningu była babeczka tak samo purpurowa jak ja - zrobiło mi się od razu milej I rumieńce miała tak jak ja na całej twarzy, a nawet szyję miała czerwoną. Tylko, że ona była brunetką, więc aż tak to się nie rzuca w oczy jak u mnie.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 08:08   #13
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
OK. Pocieszyłyście mnie A więc postaram się nie zwracać uwagi na te rumieńce, może je z czasem pokocham W końcu to nie wybieg. Tak macie rację. Może z czasem jak moja kondycja się poprawi, to będzie ciut lepiej....

nekome ja Diroseal używam od lipca, ale na początku tylko 2 razy w tygodniu, a dopiero od 2-3 tygodni codziennie wieczorem. Więc pewnie jeszcze trochę muszę poczekać na efekty.

Póki co będę starał się zaakceptować, a jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy, no nie?


Ps. Dziś na treningu była babeczka tak samo purpurowa jak ja - zrobiło mi się od razu milej I rumieńce miała tak jak ja na całej twarzy, a nawet szyję miała czerwoną. Tylko, że ona była brunetką, więc aż tak to się nie rzuca w oczy jak u mnie.
I to się nazywa dobra postawa Życze powodzenia na siłowni
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 10:57   #14
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Heh, dzis przed silownia wypudrowalam sie mocno kryjacym fluidem. Niestety czerwonosc i tak byla mocna, a na dodatek wszystko sie kleilo na twarzy

Chyba jednak naucze sie akceptowac moj kolorek
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 13:17   #15
4nn4
Przyczajenie
 
Avatar 4nn4
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Witaj(cie)

PS. Jakby co to jestem tu swiezutka, serdecznie witam

Co do rumiencow to naprawde nie masz sie czym przejmowac.. w koncu jest to trening, na ktorym sie przeciez nie odpoczywa... a normalnym efektem jest zaczerwienienie nie tylko buzi...

Ja mam zupelnie tak samo, cala twarz w plomieniach.. a przy mniejszym wysilku, np dzis po 15tce Tamilee Webb - mialam sliczne czerwone plamy na czole... Nie wiem, moze to od przecierania czola?

Tak na pocieszenie Ci powiem, ze po goretszym i ostrzejszym posilku (!) moja twarz potrafi juz ladnie zaplonac... (i do tego mam katar)..

Wiec nie masz sie co przejmowac... a niech sie patrza!
Wlasnie cwiczylas! a oni nie..


Serdecznie pozdrawiam
4nn4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 15:34   #16
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Smile Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Moja Droga, Moja Kochana
pociesze was wszystkie, ćwiczenia to normalka, ale ja się czerwienię jak wypije ciepłą herbatę, zjem ciepły obiad, wypije kieliszek wina....już nie wspomne jak wyglądam po ćwiczeniach, czy basenie
a na dodatek rumieni mi sie również szyja i dekolt, wiec naprawdę.....dermatolog a nawet różne panie dermatolog widziały moją cerą i powiedziały że to taka uroda, płytkie naczynia, łatwo się rozszerzają i zaczynają się robić bardziej widocznie niż u innych, i tyle

za to moj TŻ śmieje się z mojego zawstydzenia rumiencami i mowi, ze to moj znak rozpoznawczy i własnie za to mnie kocha...ech faceci


wiec nie przejmujcie się dziewczyny za bardzo bo zawsze mozna miec gorzej
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 16:44   #17
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Aranel ja tez czesto plone. Udaje mi sie zapanowac czasem nad rumiencami tzn. w towarzystwie staram sie nie zwracac na siebie uwagi, bo gdy juz na mnie ktos zwraca uwage, to od razu buchaja mi rumience.
One sie pojawiaja tez przy schylaniu sie po cos, albo gdy sie na czyms mocno skupiam np. na egzaminach zawsze bylam buraczkowa.
A juz nie wspomne co sie dzieje gdy sie robi zimno lub wietrzno, albo z zimna wejde do cieplego.

Bedac w saunie myslalam, ze mi twarz rozssadzi.

Nie wiedzialam, ze to wszystko oznacza cere naczynkowa i nigdy z tym nic nie robilam. Dopiero gdy trafilam na wizaz zaczelam odpowiednia pielegnacje i mocno wierze, ze wreszcie zadziala....
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 18:06   #18
Madzia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 76
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Oj mam to samo!! Tylko, że ja na codzien mam też czerwoną twarz tzn policzki i bardzo mnie to krępuje dlatego używam podkładów Na siłowni to normalne, że wyglądam jak cegła, ale staram się to olać , jak ktoś nie chce to niech się nie patrzy. Najbardziej przeszkadza mi to, że ja się wogóle czerwienie hehe wystarczy, że ktoś się do mnie odezwie a ja buch i burak jak nic hehe
Ale to już jest chyba niska samoocena ...
Najlepsze jak na ćwiczeniach musze się odezwać - to już jest tragedia. Studiuję informatykę i jestem JEDYNĄ dziewczyną na ćwiczeniach dlatego bardziej się stresuje i czerwienie, ale "moi" chłopcy chyba się już przyzwyczaili
Główka do góry dziewczny, nie każdy jest idealny

Madzia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 18:57   #19
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Ja też jestem BARDZO czerwona po wysiłku, ale to nie rumieńce, tylko cała twarz jest ... jak cegła!! Purpura! I rozumiem, że to nie wybieg itd. inne dziewczyny na fitnessie też są czerwone, ale po odpoczynku w szatni "dochodzą do siebie", a ja natomiast jestem czerwona jeszcze przez dobre 2 godziny!! I zawsze sięna mnie ludzie gapią w kolejce i na peronach, że taka czerwona! Ale mi zawsze głuuuuuupio!!
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 21:10   #20
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Weronisia, mi czerwienienie w miarę ćwiczenia trochę się zmniejszyło, ale za to na aerobikach wszelkiej maści pocę się jak szalona, nie weim co gorsze, bo jak patrzę na te dziewczyny co ćwiczą razem ze mną a wyglądają normalnie, to aż mi głupio, one śliczne niezmęczone, ja cała mokra i różowiutka jak Pyza
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 14:41   #21
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

I tam.... mi rumieńce nie przeszkadzają ani trochę. Bez przesady w koncu ćwicze po to żeby się zmęczyć, więc mam prawo byc czerwona. jakos też nie zauważyłam, żeby ktoś się za mną oglądał z tego powodu. A jeśli sie nawet ktos ogląda to już nie moja sprawa.
marli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 14:47   #22
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Mi jednak moje rumieńce bardzo przeszkadzają tzn. są krępujące.

Tak jak niektóre z Was nie jestem w stanie pozbyć się rumieńców w szatni, ani przez najbliższe 2 godziny.

Problemem nie są ludzie na siłowni, ale na ulicy.
Ja wracam do domu rowerem, zatrzymuję się na światłach i ... widzę ajk się na mnie gapią np.kierowcy w samochodach, przechodnie, sąsiedzi...

W domu jest mi wszystko jedno.


Wypróbowałam już z pudrem, podkładem i samym kremem. Efekt jest zawsze ten sam - burak.

Po treningu, po prysznicu smaruję twarz kremem tonującym lub fluidem i czerwień nie chowa się pod nim
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 15:17   #23
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Weronisiu nie wiem czy w jakimkolwiek stopniu pomoże Ci moja wypowiedz, ale czytałam gdzieś ostatnio, że w żadnym wypadku nie wolno używać w czasie okołotreningowym kosmetyków typu puder, podkład itp.
U mnie typowy "burak" pojawia się tylko po bieganiu. Z boiska do domu mam kawałek i ludzie również patrzą na mnie z znanymi Ci minami, ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Tzn. nie stanowi to dla mnie problemu, nie wstydzę się tego. Może z czasem taki stan rzeczy przestanie Cię krępować (w dużym stopniu związane jest to zapewne z Twoim własnym nastawieniem), albo po prostu problem wystąpienia zaczerwienienia twarzy zmaleje.

Tak jak napisałaś wyżej - zaakceptuj
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 16:25   #24
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Cool Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Weronisiu nie wiem czy w jakimkolwiek stopniu pomoże Ci moja wypowiedz, ale czytałam gdzieś ostatnio, że w żadnym wypadku nie wolno używać w czasie okołotreningowym kosmetyków typu puder, podkład itp.
A dlaczego? Czy chodzi o zatykanie się porów podczas pocenia się skóry?

Ja zauważyłam, że na trening nie mam co się pudrować, bo to nic nie daje, i tak jestem czerwona.
Ale po treningu muszę, bo to ma też chronić moją skórę - przy cerze naczynkowej trzeba grubo smarować kremem, filtrami i podkładami, żeby chronić słabe naczynka przed czynnikami zewnętrzynymi.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 14:16   #25
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Jak opanować rumieńce podczas ćwiczeń ? :)

chciałam podbić wątek - mam ten sam problem

moja skóra jest bardzo delikatna, wrażliwa, płytkounaczyniona i do tego problematyczna - czyli jeden z najgorszych mixów
podczas treningów wymagających większego, długotrwałego wysiłku automatycznie robię się buraczkowa na całej twarzy, ale też na dekolcie, ramionach, przedramionach (reszty ciała nie oglądałam, może tam też ). do tego, moja czerwień jest 'plamiasta', wyglądam, jakbym była chora i miała zaraz wybuchnąć
przeszkadza mi to baardzo, szczególnie jak wracam po treningach (bieganiu, tenisie, siłowni) do domu - ludzie patrzą z autentycznym przerażeniem, a że mieszkam w centrum dużego miasta, mijam po drodze setki osób i czuję się jak zombie
ponieważ moja cera jest problematyczna, czasami wychodzę z makijażem (podkład mineralny), ale oczywistym jest, że staram się tego unikać - nikt nie lubi mieć papki na twarzy.

o skórę staram się dbać - zarówno twarzy (Dirosealu używam od kilku dobrych lat, bo bardzo go lubię, jak i całą serię dla naczyniowców Avene), jak i ciała. Łykam rutinoscorbin, od czasu do czasu jakieś wyciągi z kasztanowca, itp. generalnie rumień towarzyszy mi od dziecka, ale w coraz mniejszej postaci, zupełnie akceptowalnej na co dzień (przy makijażu ).
kondycyjnie też nie jest najgorzej, sportu uprawiam sporo, biegam na długie dystanse - przy powolnym biegu problem jest mniejszy, ale chciałabym zmieniać intensywność wszystkich treningów, skoro mam 'siły' i ochotę

zastanawiam się, czy może mam jakąś niewydolność naczyniową/krążenia (nie znam się) i powinnam odwiedzić lekarza? (z tym, że problemy z czerwoną skórą twarzy towarzyszą mi od dziecka)
chyba, że za wszystko odpowiedzialne jest to, że nie wchłaniam żelaza z pokarmów (suplementuję się sztucznie od lat) i może jestem niedotleniona?

pomocy!
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.