Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-03-18, 12:04   #211
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 2 375
Dot.: naturalne rozja¶nianie

Cytat:
Napisane przez mundziolek Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu ja tez od prostownicy trzymam sie z daleka......a macie moze jakies doswidczenia z dekoloryzacjia?
ja rozja¶niam tylko pasma przy baleja¿u. W³osy w ¶redniej kondycji, najgorzej jak jest wilgotno, trzeba o nie baaardzo dbaæ
ale i tak nie wróce do naturalnego koloru, bo jest wstrêtny, ju¿ wole mieæ podniszczone w³osy
kaczorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-18, 12:23   #212
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 215
GG do mundziolek
Exclamation Dot.: naturalne rozja¶nianie

Cytat:
Napisane przez kaczorka Poka¿ wiadomo¶æ
ja rozja¶niam tylko pasma przy baleja¿u. W³osy w ¶redniej kondycji, najgorzej jak jest wilgotno, trzeba o nie baaardzo dbaæ
ale i tak nie wróce do naturalnego koloru, bo jest wstrêtny, ju¿ wole mieæ podniszczone w³osy
wiec wole nie ryzykowac bo i tak wlosy lecami garsciami....chyba zrobie tak-poczekam na odrost naturalnych i wtedy bede probowala je naturalnie rozjsnic(bedzie latwiej bo naturalne wlosy mam bardzo dziwne....taki balejaz naturalny-wszystkie odcienie brau i blondu) a wiec co nie co moze uda sie rozjasnic....i jeszcze ewentualnie uzuje joanny reflex blond. tylko jak mysle ile czasu musze czekac to mnie az skreca;-(
mundziolek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-18, 21:46   #213
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: naturalne rozja¶nianie

Skoro jestesmy przy temacie...co sadzicie o rumianku? Bo czesto plukalam nim wlosy, ale nie wiem czy te w torebeczkach ktore ja stosuje cos pomagaja. Podobno dobry jest rumian szlachetny ale za zadne skarby takiego prawdziwego dostac nie moge.
Po plukankach jasniejsze pasemka mi pojasnialy, a reszta nabrala rudego polysku...mieszalam rumainek z sokiem z cytryny. Kilka razy plukalam tez lip±, ale poniej od razu mialam rude refleksy wiec odstawilam.
Z natury jestem ciemna blondynka z jasnymi naturalnymi pasemkami. wlosy miejscami sa brazowo popielate, miejscami miedziano bronzowe, mam slomiane pasemka...a pod spodem czekoladowy braz :/ Dziwne takie a chodzilo mi o uzyskanie jasniejszego odcienia brazu...taki jasny bursztyn, albo najlepiej slomiany kolor, ale wiem ze to niemozliwe naturalnym sposobem
Cereal1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-19, 20:30   #214
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 215
GG do mundziolek
Question Dot.: naturalne rozja¶nianie

Cytat:
Napisane przez Cereal1 Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro jestesmy przy temacie...co sadzicie o rumianku? Bo czesto plukalam nim wlosy, ale nie wiem czy te w torebeczkach ktore ja stosuje cos pomagaja. Podobno dobry jest rumian szlachetny ale za zadne skarby takiego prawdziwego dostac nie moge.
Po plukankach jasniejsze pasemka mi pojasnialy, a reszta nabrala rudego polysku...mieszalam rumainek z sokiem z cytryny. Kilka razy plukalam tez lip±, ale poniej od razu mialam rude refleksy wiec odstawilam.
Z natury jestem ciemna blondynka z jasnymi naturalnymi pasemkami. wlosy miejscami sa brazowo popielate, miejscami miedziano bronzowe, mam slomiane pasemka...a pod spodem czekoladowy braz :/ Dziwne takie a chodzilo mi o uzyskanie jasniejszego odcienia brazu...taki jasny bursztyn, albo najlepiej slomiany kolor, ale wiem ze to niemozliwe naturalnym sposobem
moja kumpela ma taki sam kolorek wlosow co Ty-super to wyglada;-) Ja do takich zabiegow musze poczekac na odrost naturalnych wloskow bo na ten moment tego typu plukanki nic mi nie pomoga bo jestem farbowana na cimno....Chociaz jak ostatnio uzylam odzywki z timotei z rumiankiem do wlosow blond(mojej mamy) to wloasy po niej staly mi sie jasniejsze tak jakby;-) a powiedz mi ile razy musialas stosowac tej plukanki aby efekt byl zauwazalny i jak to dokladnie robilas???A i czy efekt sie uttzymal;-)
mundziolek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-19, 23:12   #215
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: naturalne rozja¶nianie

Efekt nie by³ du¿y w odcieniu tylko bardziej w barwie.. chociaz musze przyznac ze latem przy polaczeniu rumianek+nieuniknione slonce, ludzie sie zachwycali ze mam zlote wlosy, a moj tata stwierdzil ze sie blondyna zrobilam, mimo ze ja zbytniej roznicy nie widzialam. Wlosy nabraly poprostu zloto slomiano slonecznego polysku. Trudno jest mi jednym slowem go okreslic bo mam bardzo niejednolite wlosy- co prawda ogol tworzy braz, ale pod slonce widac ze kazde pasmo troche inne.
Te brazowe nabraly zloto-miedzianych refleksow, a jasne slomiane pasemka nabraly refleksow jasnego zlota i wyraznie zjasnialy....odcien mniej wiecej bialego zlota.
Cereal1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-20, 14:40   #216
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 215
GG do mundziolek
Exclamation Dot.: naturalne rozja¶nianie

Cytat:
Napisane przez Cereal1 Poka¿ wiadomo¶æ
Efekt nie by³ du¿y w odcieniu tylko bardziej w barwie.. chociaz musze przyznac ze latem przy polaczeniu rumianek+nieuniknione slonce, ludzie sie zachwycali ze mam zlote wlosy, a moj tata stwierdzil ze sie blondyna zrobilam, mimo ze ja zbytniej roznicy nie widzialam. Wlosy nabraly poprostu zloto slomiano slonecznego polysku. Trudno jest mi jednym slowem go okreslic bo mam bardzo niejednolite wlosy- co prawda ogol tworzy braz, ale pod slonce widac ze kazde pasmo troche inne.
Te brazowe nabraly zloto-miedzianych refleksow, a jasne slomiane pasemka nabraly refleksow jasnego zlota i wyraznie zjasnialy....odcien mniej wiecej bialego zlota.
wiesz co...w sumie jak tak zaczelam przegladac swoje stare zdjecia to doszlam do wniosku ze mam taki sam kolor wlosow jak Ty....nie wiem czemu zaczelam farbowac....przeciez ten kolor byl piekny!!!!eh...zostaje mi teraz czekanie na odrost naturalnych;-( a precz z chemi±!!!
mundziolek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-20, 15:28   #217
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: naturalne rozja¶nianie

Heh to fajnie Z rumiankeim moze sprobowac, tylko on usztywnia wlosy po pewnym czasie i mi wydawalo sie ze bardzej zaczely sie przetluszczac.
Niby prosty braz, ale jeszcze nie spotkalam kogpos kto by mial tyle odcieni wlosow co ja naturalnie
Cereal1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 17:13   #218
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 215
GG do mundziolek
Exclamation Dot.: naturalne rozja¶nianie

usztywnia???uuu..to nie dobrze;-( bo i tak mam bardzo sztywne wlosy;-( ;-( ;-( a wiesz moze czy lipa ma jakies skutki uboczne(np usztywnianie) albo cytryna???bo slyuszalam ze lipa zarowno jak i cytryna tez rozjasniaja wlosy;-)
mundziolek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-20, 23:00   #219
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: naturalne rozja¶nianie

Cytryna podobno rozjasnia jezeli polane sokiem wlosy wystawi sie na slonce. Sama jeszcze tego nie testowalam, ale sama cytryne bez dodatku kapieli slonecznych stosowalam. Wlosy sa po niej duzo bardziej lsniace i elastyczne. Optycznie sa bardziej wysuszone ale w rzeczywistosci sok z cytryny nie przesusza wlosow. Dodaje im swiezosci. Ogolnie bardzo lubie wode z cytryna na glowke, tylko trzeba uwazac zeby miec sam sok bez miazszu bo juz raz zdarzylo mi sie dopiero w szkole zauwazyc zwisajaca na jednym z pasm "³ezke" cytryny

Lipa plukalam wlosy dwa razy, nabraly bardziej bursztynowo miedzianego odcienia niz po rumainku. Nie wiem jak bylo by po dluzszym stosowaniu, ale balam sie ze zrudzieja wiec odstawilam
Cereal1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-21, 14:55   #220
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 215
GG do mundziolek
Arrow Dot.: naturalne rozja¶nianie

a wiec bede muaiala w zielarskim popytac o lipe i rumianek;-) mam nadzieje ze nie stane sie ruda -nie podoba mi sie ten kolorek;-/ ja to sie mam z tymi wlosami...
mundziolek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-29, 13:51   #221
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomo¶ci: 171
Dot.: Jakie preparaty przyciemniaj± w³osy?

ja mam pytanie co do tej basmy tez chce wlasnie sobie wloski przyciemnic a nie chce chemia a wiec ta basma jest calkowicie naturalna tak ?? na ile zostaje efekt i jakie mi wyjda wloski mam przy glwie jasny braz a przy koncach ciemny braz to tak chyba od slonca i nie wiem wlasnie czy zainwestowac w ta basme nie chce zeby mi sie wloski zniszczyly i mam takie pytanko ile taka basma by kosztowala??
mila1658 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 14:09   #222
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomo¶ci: 171
Dot.: Jakie preparaty przyciemniaj± w³osy?

a i jeszcze jedni pytanie ile tego preperatu potrzeba do dlugich gestych
wlosow jedno opakowanie czy 2
mila1658 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-31, 20:16   #223
margheritka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: przyciemnienie w³osów

powtarzam pytanie mili
margheritka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-23, 21:37   #224
kaaSkaa
BAN sta³y
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 862
Dot.: Re: Ma kto¶ szampon do w³osów blond Te Tao????????

W³a¶nie.. sorry za g³upie pytanie ale wogóle nie jestem w temacie

Czy to rozja¶nianie rumiankiem i cytryn± to ju¿ tak na zawsze.. a jak nie, to po jakim mniej wiêcej wraca do naturalnego odcienia ?
kaaSkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-26, 14:28   #225
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: Re: Ma kto¶ szampon do w³osów blond Te Tao????????

Cytat:
Napisane przez kaaSkaa Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie.. sorry za g³upie pytanie ale wogóle nie jestem w temacie

Czy to rozja¶nianie rumiankiem i cytryn± to ju¿ tak na zawsze.. a jak nie, to po jakim mniej wiêcej wraca do naturalnego odcienia ?
Cytryna niszczy ochronn± pow³oczkê w³osa, przez co wydaj± siê ja¶niejsze. W³os powraca do naturalnego stanu dopiero po odro¶niêciu. Rumianek nie rozja¶nia a raczej nadaje blasku i ¶wietlisto¶ci. Aby efekt siê utrzymywa³ nale¿y go stosowaæ po ka¿dym myciu, w innym wypadku nie ma ¿adnego efektu.
kokuryu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-26, 18:30   #226
kaaSkaa
BAN sta³y
 
Avatar kaaSkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 862
Dot.: Re: Ma kto¶ szampon do w³osów blond Te Tao????????

Dziêki.. no to spróbuje z rumiankiem.. wiêcej tego blasku nigdy nie zaszkodzi
kaaSkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-08, 20:04   #227
Chinka:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 2
Wink Naturalne rozja¶nienie w³osków

Mam w³osy jasny br±z lub, jak inni twierdz± ciemny blond.
Sprawa jest taka, jak pisze w temacie. Chcia³abym je jako¶ rozja¶niæ, ale naturalnie. Farbowanie i takie tam nie wchodz± w rachubê
Chinka:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-08, 20:09   #228
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 3 477
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

ja po umyciu wlosow plucze sie w rumianku , podobno dziala ja nie zauwazylam:P
__________________
Nie mo¿esz zmieniæ wszystkiego.
Mo¿esz za to zmieniæ jedn±, ma³± rzecz.
I tak to dzia³a.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-08, 20:24   #229
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

podpinam sie
__________________
Zapuszczamy w³osy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 22:16   #230
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

w³osy mog± ja¶nieæ od s³oñca. Tylko nie rpzesad¼ ¿eby siê nadmiernie nie wysuszy³y...

Mo¿esz te¿ kupiæ specjalny szampon lekko rozjasniaj±cy w³osy lub stosowac p³ukanki i od¿ywki do jasnych w³osów

Stosowanie cytryny na w³osy - mozna aczkolwiek nie by³abym za tym bo cytryna to kwas.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-08, 22:31   #231
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 517
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

W³a¶nie te¿ jestem na etapie rozja¶niania swoich jasnobr±zowych w³osów
Mam szampon do w³osów blond z Sunsilka (z wyci±giem z rumianku) i od¿ywkê Henna Treatment Wax do w³osów blond
Jak na razie zauwa¿y³am minimalne rozja¶nienie w³osów, mo¿e o pó³ tonu - zrobi³y mi siê ja¶niejsze refleksy
Ponadto dzisiaj skropi³am w³osy sokiem z cytryny i wysz³am na s³oneczko - poszczególne pasma rzeczywi¶cie minimalnie poja¶nia³y, ale w³osy zrobi³y mi siê nieco sztywne po tym zabiegu..
Samo przebywanie na s³oñcu (bez skrapiania w³osów sokiem z cytryny) te¿ powinno lekko w³osy rozja¶niæ
agatka222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 16:25   #232
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 2 294
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

Mnie sie marzy taki jasny platynowy blond,ale tez nie chce farbowac. Kiedys mialam bardzo jasny blond,ostatnio mi pociemnial i stesknilam sie za dawnym kolorkiem. Ktos zna jakies sposoby?
pearpearl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 16:50   #233
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

Nie ma takiej rzeczy, która naturalnie rozja¶ni³aby w³osy.
Rumianek czy s³onecznik nadaj± jedynie blask.
Cytryna pozbawia w³os ochronnej pow³oczki, a bez niej w³os wydaje siê ja¶niejszy. Jednak staje siê pardziej podatny na uszkodzenia. Sok z cytryny powinno stosowaæ siê g³ównie na skórê g³owy, jako ¶rodek przeciw³upie¿owy i antyswi±dowy.

Edytowane przez kokuryu
Czas edycji: 2007-06-14 o 17:24 Powód: b³.ort.
kokuryu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 17:14   #234
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomo¶ci: 4 294
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

hm... moze plukanka z cytryny???

albo...woda utleniona!! ale z tym to ostroznie lepiej
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 17:15   #235
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

Mo¿esz spróbowowaæ potraktowaæ w³osy mieszank± Sipa w kolorze z³oty blond. Fryzury raczej znacz±co nie rozja¶nisz, ale dodasz sobie z³ocistych refleksów.


Cytat:
Napisane przez kokuryu Poka¿ wiadomo¶æ
Sok z cytryny powinno stosowaæ siê g³ównie na skórê g³owy, jako ¶rodek przeciw³ópierzowy i antyswi±dowy.
Masz racjê. ¦wietnie sprawdza siê w tej roli. Przy okazji ogranicza przet³uszczanie w³osów.
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-15, 01:13   #236
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 2 294
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz spróbowowaæ potraktowaæ w³osy mieszank± Sipa w kolorze z³oty blond. Fryzury raczej znacz±co nie rozja¶nisz, ale dodasz sobie z³ocistych refleksów.
A moglabys mi powiedziec,co to jest ta mieszanka Sipa? Jestem kompletna amatorka w tej kwestii...
pearpearl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-15, 10:45   #237
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

Cytat:
Napisane przez pearpearl Poka¿ wiadomo¶æ
A moglabys mi powiedziec,co to jest ta mieszanka Sipa? Jestem kompletna amatorka w tej kwestii...
Oto i mieszanka Sipa http://www.inteoncosmetics.pl/produc...roducts_id=393


sk³ad: Cassia obovata (38 %), Lawsonia inermis (1%), Cassia italica, Rheum rhaponticum, Camomilla recutita, Rosmarinus officinalis

Ale w ten sposób platynowego blondu nie osi±gniesz. Wrêcz przeciwnie, nadasz w³osom ciep³y z³otawy odcieñ. Na w³osach jasnobr±zowych delikatny rezultat mo¿e byæ widoczny dopiero po regularnym stosowaniu.

Natomiast na pewnej angielskiej stronce znalaz³am Sipê w kolorze Ash Blonde, która jak podejrzewam nadaje bardziej popielaty po³ysk w³osom jasnym, ale niestety nigdy nie widzia³am jej w Polsce:
http://www.bodydeco.co.uk/acatalog/c..._Products.html


I jeszcze przepis na p³ukankê z korzenia pietruszki, która podobno nadaje zimny popielaty odcieñ (równie¿ w przypadku w³osów rozja¶nianych):

2 du¿e pietruszki gotowaæ 20 minut w litrze wody, powsta³y wywar ostudziæ i p³ukaæ nim w³osy.

Poza tym polecam ten w±tek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=henna
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-15, 13:06   #238
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 926
GG do kapsel
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

ehhh pe³no ju¿ tego typu w±tków:P Niestety nie liczy³abym na pojasnienie w³osów o wiêcej ni¿ pó³ tonu metod± naturalna. Ale poczytaj troche o casting creme gloss L'oreala
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-15, 15:46   #239
Chinka:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

Dziêki. W najbli¿szym czasie zabieram siê za rumianek i siedzenie na s³oñcu Ale na razie muszê sobie wzmocniæ w³osy:P
Chinka:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-17, 07:35   #240
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 2 294
Dot.: Naturalne rozja¶nienie w³osków

UNA CREAUTRA BELLA, serdecznie dziekuje za wyczerpujaca odpwiedz. Zabieram sie za lekture
pearpearl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 21:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.