Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-21, 09:53   #1891
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
No to ja tyż namieszałam sobie holo Wyszło boooosko Takie Nefciakowe, turkusowo-morskie, jutro zaprezentuję
Ooooo nieee wszystkie maja fajne holo, dzisiaj musze jakieś flaszencje znaleźć!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Już czytaam. Masz fart, ze tak szybko
Pewnie po pierwszej wizycie niewiele się zmieni- dostaniesz skierowanie na eeg czy tomografię. Mi juz eeg wystarczyło by zdiagnozować powód.
co ci dolegało, może kiedyś pisałas ale mi wypadło z głowy. Migreny?

Bo ociągam się sama z badaniami.. ostatnio tato mi wręcz kazał zrobić badania i się chyba za tym zakręcę. Mam powtarzające sie od jakiś 2-3 lat bóle głowy. Pojawiają się z rózną częśtotliwością i nie odgadłam jeszcze z czego wynikają, czy jest coś co je wywołuję. Boli mnie wtedy prawa skroń i prawe oko... a czasem mam ochote je wręcz wyjąć łyżeczką.. Nie mam światłowstrętu ani nic takiego, nie jest mi niedobrze. Swego czasu laryngolog stwierdził, ze tak silne bóle głowy to na pewno nie z moich lekko przytkanych zatok - dał antybiotyk, zatoki przeszły... ból głowy został.
Dał mi receptę na jakieś magiczne przeciwmigrenowe tabletki - 50zł za 4 szt chyba. Ale pani w aptece po krótkiej rozmowie ze mną i chyba widząc, ze ani myśle kupować te cuda za tyle kasy, stwierdziła, ze to na pewno nie migrena skoro nie mam typowych objawów. Za to dała mi Solphadeine w musujących tabletkach i to mi pomaga za każdym razem. Tylko jak mnie ból głowy obudzi w nocy to po Solphadeine nie ma spania do rana (to na kofeinie a ja kawy nawet nie piję... więc skutecznie mnie budzi).
Oprócz tych dziwnych bóli głowy, mam też standardowe, podobno dość częste (tak mi Tż powtarza, ze jego nigdy głowa nie boli a mnie wiecznie). Ale to mam od zawsze. Wracam z pracy - boli mnie głowa ze zmęczenia, z gorąca... Myślałam, ze mam po prostu kiepska kondycję, do tego przyspieszoną akcję serca i o, lekkie niedotlenienie i ból głowy gotowy. Czasem jak siedzę przy komputerze też zacznie pobolewać, ale to jeszcze nie ten uciążliwy bół z prawej strony. To raczej takie ćmienie. Miewam to często i nauczyłam sie już, że musze coś wziąć na to bo nagminnie ostatnio przeradza się w ten okropny z prawej strony, a wtedy ani nie mogę zasnąć ani wstać... ani nic...
Przez pierwszy rok trochę się martwiłam, ze to ciągle z tej samej strony itp. Ale kiedyś zdarzyło się też z drugiej (co prawda tylko raz chyba, a tak to zawsze z prawej). Więc stwierdziłam, ze raczej nie jest to poważne. I żyłam sobie dalej.
No i nawet nie wiem jak sie mam zabrać do robienia jakichkolwiek badań... nie znosze lekarzy, badań itp..


Wybaczcie ogromny wywód

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mgiełciu końcówki stępelka odbitego na lakierze- środek przyklejony a jakieś boczne popierdółki w powietrzu- muszę palcem dociskać
Hmmm za mało suchy lakier bazowy? Bo ja to czasem na drugi dzien dopiero stemplowałam bo mi stempel potrafił pofałdować lakier bazowy. A to że w powietrzu część wzoru to i mi się czasem zdarza, ale takie malusie kawałeczki tylko.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2013-11-21 o 09:49
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 09:58   #1892
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
U mnie też po 5,99 bez promo
To może ja coś popierniczyłam Trzeba Amelkę zapytac bo jej wysyłałam

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No wiem o tym, ale wtedy ten sam model w Saturnie stał za 3600
Takie spryciule z nas
Zdolniachy

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kurnaco?
To już po poprawkach, ale tak czy siak, dziękuję

Aga, Tobie z Beyond to cuda mogą wyjść - jakieś ciemne fiolety, borda, granaty To dopiero będzie moc!

Oj, współczuję Wiem trochę co czujesz - od zeszłego tygodnia mamy nową pralkę, ale poprzednia pod koniec swojego żywota już prawie nie płukała (cudownie było czyścić ciemne spodnie ze smug po proszku ), wirowała jakby chciała a nie mogła i warczała jak jeleń na rykowisku

Ooo ja muszę kupić piaskowego-holo Evelinka Uwielbiam ten lakier i jestem zachwycona, że akurat ten kolor wznowili w nowych flaszkach

Jeszcze chyba Savinę Magic sobie wymieszam A może zrobić holo neon z Mrs. Robinson?
Kurna chata w rozczuleniu
Viv tez żenijalna jesteś - przecia mam jeszcze Lov'em /Leav'em z CC <plaska sie ręką w czoło> Doradźcie dobre kobitki co wlać ??

Moja pralka juz dawno była reanimowana - teraz dałam sobie na luz a wygląda hm opiszę - nie ma pleców, dolnego panelu- tam gdzie jest filtr, ma urwany panel przedni od szufladki na proszek- tz sam odpadł bo jak nastawiłam ostatnio pranie na 60 stopni- to chyba z 90 nabiło i sie plastik rozpuścił a do tego zrobiła mi saunę w łazience- wszystkimi szparami z pralki para leciała, z boku ma wycięte okienko bo Małż jak pompę wymieniał to nie miał jak sie do niej dostać. Tak, że ten

Jak zrobisz to poka


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
ja tylko raz brałam. Z dostawą do ichniego punktu odbioru
Na raty, zadzwonili do mnie chyba pół godziny po złożeniu wniosku. A sprzęt do odbioru był następnego dnia.
Zobaczymy tutaj zobaczymy
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:01   #1893
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Uwielbiam Cię

No i szmaciara próbowała mi zagotować czarne rzeczy ale czujna żem i płukanie włączyłam


No szmaciara, z natury, co porazisz?

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
cudne są ale drogo mnie wyniesie z przesyłką jak w rossie eveline znajdę i mój portfel zaakceptuje ich cenę, to kupię
Tylko, że Evelinki (owszem piękne) nie dadzą efektu liniowego, tylko rozproszony i nie za mocny
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
dziecię boskie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Oki, oki. Akurat dokumentuję testy wytrzymałości bez topa.

Ja też Co więcej, będę mogła odebrać osobiście - jak można nie skorzystać?
Czekam

Nie można, to Wszechświat do Ciebie mówi
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ooooo nieee wszystkie maja fajne holo, dzisiaj musze jakieś flaszencje znaleźć!


No i nawet nie wiem jak sie mam zabrać do robienia jakichkolwiek badań... nie znosze lekarzy, badań itp..
Przeczuwam, że wyjdzie Ci coś zayebistego

Do rodzinnego po skierowanie do neurologa. Może moja internistka próbowała mnie zbyć, choć nie podejrzewam, ale powiedziała, że ona na zaawansowane badania (tomografię czy rezonans) nie może mnie skierować, to już tylko specjalista. Za to dała mi skierowanie na wypasione badania krwi

Ale co więcej: ja już byłam z bólami głowy u neurologa dwa lata temu i dr mnie zbyła tabsami dla starych ludzi na pamięć Wkurzyłam się wtedy. I o tym, że się wkurzyłam za tamto powiedziałam rodzinnemu na ostatniej wizycie. Pani dr powiedziała na to, że na tych pierwszych wizytach to tak właśnie jest, szczególnie z młodymi ludźmi (profilaktyka pierwsza klasa! ), dopiero jak pacjent przychodzi kolejny raz, to już jest sygnał, że coś się dzieje (co z tego, że ja się zniechęciłam do specjalistów na dwa lata, a niektórzy to pewnie i na więcej...). Dlatego dopominaj się mocno o badania, ja też mam zamiar teraz
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:03   #1894
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ooooo nieee wszystkie maja fajne holo, dzisiaj musze jakieś flaszencje znaleźć!

co ci dolegało, może kiedyś pisałas ale mi wypadło z głowy. Migreny?

No i nawet nie wiem jak sie mam zabrać do robienia jakichkolwiek badań... nie znosze lekarzy, badań itp..

Wybaczcie ogromny wywód
Hmmm za mało suchy lakier bazowy? Bo ja to czasem na drugi dzien dopiero stemplowałam bo mi stempel potrafił pofałdować lakier bazowy. A to że w powietrzu część wzoru to i mi się czasem zdarza, ale takie malusie kawałeczki tylko.
Dla mnie to wygląda na efekt przewiania, przemarznięcia albo masz za wysokie/za niskie ciśnienie ale przebadać sie warto
U mnie to samo a z lakierem bazowym nie mam kłopotu tylko wszystkie stępelki takie jasne wychodzą - ale to wina lakieru do stępelków na 100%
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:07   #1895
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Byłabym zapomniała: fioletowy piaseczek my secret
Niby fajny, ale mi nic nie urwał ale paznokcie piękne

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

a teraz moje pierwsze to tak oo, do delikatnego złagodzenia czubków drugie to świeżutkie mam bubę na serdecznym!

Audrey + Delia brokatowa na to Poshe
W Audrey pięknie, ale to na serdecznym coś mi nie pasuje choć podejrzewam że na żywo mogłoby mi się podobać

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hej
koniec zajęć na dziś.. i dobra wieść - kolokwium z genetyki zaliczone
pędzę nadrabiać
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję nowymi Barielle Na blogu też jest.
3 warstwy Zdjęcie w słońcu najwierniej oddaje kolory.
Całe łapki - pokazuję długość.
ładne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:16   #1896
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ooooo nieee wszystkie maja fajne holo, dzisiaj musze jakieś flaszencje znaleźć!

co ci dolegało, może kiedyś pisałas ale mi wypadło z głowy. Migreny?

Bo ociągam się sama z badaniami.. ostatnio tato mi wręcz kazał zrobić badania i się chyba za tym zakręcę. Mam powtarzające sie od jakiś 2-3 lat bóle głowy. Pojawiają się z rózną częśtotliwością i nie odgadłam jeszcze z czego wynikają, czy jest coś co je wywołuję. Boli mnie wtedy prawa skroń i prawe oko... a czasem mam ochote je wręcz wyjąć łyżeczką.. Nie mam światłowstrętu ani nic takiego, nie jest mi niedobrze. Swego czasu laryngolog stwierdził, ze tak silne bóle głowy to na pewno nie z moich lekko przytkanych zatok - dał antybiotyk, zatoki przeszły... ból głowy został.
Dał mi receptę na jakieś magiczne przeciwmigrenowe tabletki - 50zł za 4 szt chyba. Ale pani w aptece po krótkiej rozmowie ze mną i chyba widząc, ze ani myśle kupować te cuda za tyle kasy, stwierdziła, ze to na pewno nie migrena skoro nie mam typowych objawów. Za to dała mi Solphadeine w musujących tabletkach i to mi pomaga za każdym razem. Tylko jak mnie ból głowy obudzi w nocy to po Solphadeine nie ma spania do rana (to na kofeinie a ja kawy nawet nie piję... więc skutecznie mnie budzi).
Oprócz tych dziwnych bóli głowy, mam też standardowe, podobno dość częste (tak mi Tż powtarza, ze jego nigdy głowa nie boli a mnie wiecznie). Ale to mam od zawsze. Wracam z pracy - boli mnie głowa ze zmęczenia, z gorąca... Myślałam, ze mam po prostu kiepska kondycję, do tego przyspieszoną akcję serca i o, lekkie niedotlenienie i ból głowy gotowy. Czasem jak siedzę przy komputerze też zacznie pobolewać, ale to jeszcze nie ten uciążliwy bół z prawej strony. To raczej takie ćmienie. Miewam to często i nauczyłam sie już, że musze coś wziąć na to bo nagminnie ostatnio przeradza się w ten okropny z prawej strony, a wtedy ani nie mogę zasnąć ani wstać... ani nic...
Przez pierwszy rok trochę się martwiłam, ze to ciągle z tej samej strony itp. Ale kiedyś zdarzyło się też z drugiej (co prawda tylko raz chyba, a tak to zawsze z prawej). Więc stwierdziłam, ze raczej nie jest to poważne. I żyłam sobie dalej.
No i nawet nie wiem jak sie mam zabrać do robienia jakichkolwiek badań... nie znosze lekarzy, badań itp..


Wybaczcie ogromny wywód

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Hmmm za mało suchy lakier bazowy? Bo ja to czasem na drugi dzien dopiero stemplowałam bo mi stempel potrafił pofałdować lakier bazowy. A to że w powietrzu część wzoru to i mi się czasem zdarza, ale takie malusie kawałeczki tylko.
Miałam jak Viv. Głowa bolała codziennie, jak ćmiła to byłam szczęśliwa.
Kilka razy z bólu straciłam przytomność. Najbardziej niebezpieczne było, gdy jadąc do pracy tramwajem, nie mogłam znaleźć w torebce tabletki i spóźniłam się z łyknięciem do słownie kilka minut (zawsze wiedziałam, gdy nachodził silny atak, bo miałam uczucie gorącego wosku w uszach), i ocknęłam się na schodach w metrze... Nikt absolutnie nikt nie zwrócił uwagi, na kobietę leżącą na schodach...
EEG wykazało napadowe zmiany w płacie czołowym.
Po kilku latach przyjmowania leków bóle znacznie zmniejszyły częstotliwość i nasilenie.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Do rodzinnego po skierowanie do neurologa. Może moja internistka próbowała mnie zbyć, choć nie podejrzewam, ale powiedziała, że ona na zaawansowane badania (tomografię czy rezonans) nie może mnie skierować, to już tylko specjalista. Za to dała mi skierowanie na wypasione badania krwi

Ale co więcej: ja już byłam z bólami głowy u neurologa dwa lata temu i dr mnie zbyła tabsami dla starych ludzi na pamięć Wkurzyłam się wtedy. I o tym, że się wkurzyłam za tamto powiedziałam rodzinnemu na ostatniej wizycie. Pani dr powiedziała na to, że na tych pierwszych wizytach to tak właśnie jest, szczególnie z młodymi ludźmi (profilaktyka pierwsza klasa! ), dopiero jak pacjent przychodzi kolejny raz, to już jest sygnał, że coś się dzieje (co z tego, że ja się zniechęciłam do specjalistów na dwa lata, a niektórzy to pewnie i na więcej...). Dlatego dopominaj się mocno o badania, ja też mam zamiar teraz
O tak ! Dokładnie... Wydębić skierowanie, juz bywa problemem... A potem by specjalista nie zbył, to tez trzeba sie namęczyć...
Tak na prawdę to , ze mi zrobili tylko eeg to i tak jest mało. Powinni więcej.
A jak się do lekarza zapisywałam, to miałam termin: "za pół roku". Mogłam na szczęscie szukać w innych poradniach, ale jak mniejsza miejscowość, to już dupa blada jest
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:22   #1897
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jeszcze chyba Savinę Magic sobie wymieszam A może zrobić holo neon z Mrs. Robinson?


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
ja tylko raz brałam. Z dostawą do ichniego punktu odbioru
Na raty, zadzwonili do mnie chyba pół godziny po złożeniu wniosku. A sprzęt do odbioru był następnego dnia.
Bardzo zorganizowani są. O każdym kroku informują mailami. No i największa zaleta - tańsi od konkurencji.

Czytam o Waszych bólach głowy i normalnie gęsiej skórki dostaję. Człowieka złapie ból i nie wiadomo co się z nim dzieje, można z nim zrobić wszystko.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 10:31   #1898
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
A tak w ogóle też mam mani
noś częściej czerwień!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj zrobiłam koleżance mani przed zdjęciem zapomniałam doczyścić jej skórki

i patrzcie co dziś upolowałam Smu mnie namówiła po części prawie jak Winter Holly
koty boski mani

oooo to Vollare mnie bardzo zainteresowało? on jest jednokolroowy? może jakieś zdjęcie bardziej z bliska chociaż... i tak u siebie takiego nie znajdę

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43792424]Próbowałam zrobić migdałki...nie wyszło...Truuuuuuuuuuudne spraaaaaaaaaaawy.[/QUOTE]


leżę Chu normalnie mi humor poprawiłaś tekstem, dzięki

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Weszłam na Harlow&Co.. jakieś nowości mają KLIK
drugi
trzeci

Oł noł KLIK
nie masz litości kobieto.....

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
haha, ja nad moim już się śmieję, bo nic innego mi już nie zostało
Preparatyka biwarstw fosfolipidowych przy użyciu metod spektroskopii i mikroskopii sił atomowych.
po jakiemu to?

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


w gratisie jeszcze raz Audrey, widziana zapewne już przez większość na blogu
noo i na takich zdjęciach od razu inaczej. Paznokcie lepiej wyglądają i brokat i jest super
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:32   #1899
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
chyba 5,99zł kosztują
to taniocha

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No ba, nie podlega dyskutacji
dobra jesteś

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale evelinkowe nie dorastają tym do pięt... wiesz o tym
wieem, ale nie stać mnie na razie na te drogie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jeszcze chyba Savinę Magic sobie wymieszam A może zrobić holo neon z Mrs. Robinson?
może być urwaniee cycków

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Tylko, że Evelinki (owszem piękne) nie dadzą efektu liniowego, tylko rozproszony i nie za mocny
wiem, ale od czegoś trzeba zacząć
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:38   #1900
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
koty boski mani

oooo to Vollare mnie bardzo zainteresowało? on jest jednokolroowy? może jakieś zdjęcie bardziej z bliska chociaż... i tak u siebie takiego nie znajdę
dziękuję Aniu

już pokazuję ale muszę Ci powiedzieć, że to taki zwykły brokat ciemno-zielony, na pędzelku tak średnio go jest i zasycha na matowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0228.jpg (138,2 KB, 23 załadowań)
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:41   #1901
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dlatego dopominaj się mocno o badania, ja też mam zamiar teraz
i dziwić się tu, że ludzie nie lubią chodzić po lekarzach i się badać. Zobacze jak u mnie będzie, najpierw uderze do rodzinnej i tak, więc może ona mi wypisze skierowanie od razu na badania. Zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dla mnie to wygląda na efekt przewiania, przemarznięcia albo masz za wysokie/za niskie ciśnienie ale przebadać sie warto
U mnie to samo a z lakierem bazowym nie mam kłopotu tylko wszystkie stępelki takie jasne wychodzą - ale to wina lakieru do stępelków na 100%
No choroba wie co to, ale już mnie tak męczył tato, że dla jego spokoju pójdę i zrobię badania.

Jasne stempelki to lakier, fakt

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Miałam jak Viv. Głowa bolała codziennie, jak ćmiła to byłam szczęśliwa.
Kilka razy z bólu straciłam przytomność. Najbardziej niebezpieczne było, gdy jadąc do pracy tramwajem, nie mogłam znaleźć w torebce tabletki i spóźniłam się z łyknięciem do słownie kilka minut (zawsze wiedziałam, gdy nachodził silny atak, bo miałam uczucie gorącego wosku w uszach), i ocknęłam się na schodach w metrze... Nikt absolutnie nikt nie zwrócił uwagi, na kobietę leżącą na schodach...
EEG wykazało napadowe zmiany w płacie czołowym.
Po kilku latach przyjmowania leków bóle znacznie zmniejszyły częstotliwość i nasilenie.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------



O tak ! Dokładnie... Wydębić skierowanie, juz bywa problemem... A potem by specjalista nie zbył, to tez trzeba sie namęczyć...
Tak na prawdę to , ze mi zrobili tylko eeg to i tak jest mało. Powinni więcej.
A jak się do lekarza zapisywałam, to miałam termin: "za pół roku". Mogłam na szczęscie szukać w innych poradniach, ale jak mniejsza miejscowość, to już dupa blada jest
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 10:44   #1902
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Bardzo zorganizowani są. O każdym kroku informują mailami. No i największa zaleta - tańsi od konkurencji.

Czytam o Waszych bólach głowy i normalnie gęsiej skórki dostaję. Człowieka złapie ból i nie wiadomo co się z nim dzieje, można z nim zrobić wszystko.
O tak. Zgadzam sie

No... Dlatego trzeba porządnie zdiagnozować. To juz poza mną
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wieem, ale nie stać mnie na razie na te drogie
Zrezygnuj z kilku innych, tańszych by mieć coś na czym na prawdę zależy.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:49   #1903
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Trochę tak, ale dobrze mi sie nosiło
to dobrze bo było i ładne i ciekawe

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość



Nowe emotyyyy!! Cudowne
boskie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:50   #1904
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Zrobiłam dwa franki.

Pierwszy to jeszcze nie jest spełnienie marzeń, będę kombinować dalej bo chcę teal-holosia idealnego. Wyszedł mi ciut zbyt szarawy.

Drugi, całkiem przypadkiem wyszedł mi taki że już go lubię - do AP nr 5 dałam fioletowo-chabrowego safari mniej więcej pół na pół i jeszcze trochę Snap My Dragon ChG. Czad

Kurde zaraz wypsztykam całego holosia na takie zabawy, i tak w zimie samym cholosiem malować nie zamierzałam...

Aaa w kwadratowych butelkach nie da się ofocić linii holo...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:00   #1905
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

To u mnie dłużej wytrzymuje. Ale irytujące jest to, że z wolnego brzegu nie chce się odklejać. Ale i tak zmywaczem zmywa się o nieeebo lepiej
tak, zmywa się lepiej...



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ładne


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

nie masz litości kobieto.....


Spamuję. Na blogu też jest
Na czarnym jedna warstwa Barielle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03845_untitled.jpg (60,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03849_untitled.jpg (71,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03851_untitled.jpg (72,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03843_untitled.jpg (58,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03848_untitled.jpg (62,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03854_untitled.jpg (66,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03856_untitled.jpg (64,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03840_untitled.jpg (51,6 KB, 12 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:05   #1906
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na życzenie Smuci
Trochę gónwo widać, a kolory otoczenia są zmasakrowane, ale dziecię oddane całkiem nieźle

przypomniało mi się, że już dawno umieszałam sobie zielonego holosia ale takiego delikatnego, raczej rozproszone holo

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Nie śmiej(cie) się, ale działałam ze strzykawką, to mogę podać proporcje nawet To było tak:
2ml CC Blue Heaven
2ml Technic Sea Foam
1ml Vipera High Life 805
kilka kropli czarnego (4-5 dosłownie)

Tadaam! Smacznego!


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie cholera, a herpes
Żart. Już mi lepiej. Nie mam gorączki, a wezeł chłonny tylko ciut ćmi
ehh, zdrowia!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o matko! Jeżeli to na prawde ktoś znalazła w paczce i jeszcze jako gratiś to... chyba bym się porzygała...
ale mam dziś ubaw nadrabiając

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
dziękuję Aniu

już pokazuję ale muszę Ci powiedzieć, że to taki zwykły brokat ciemno-zielony, na pędzelku tak średnio go jest i zasycha na matowo
dzięki!
a to w sumie zwykłak, chociaż ładny i całkiem możliwe że mam/ miałam coś takiego , też z tych takich taniochów.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Yen ale piękny
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:14   #1907
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


Yen ale piękny
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:15   #1908
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4381698 2]Zrobiłam dwa franki.

Pierwszy to jeszcze nie jest spełnienie marzeń, będę kombinować dalej bo chcę teal-holosia idealnego. Wyszedł mi ciut zbyt szarawy.

Drugi, całkiem przypadkiem wyszedł mi taki że już go lubię - do AP nr 5 dałam fioletowo-chabrowego safari mniej więcej pół na pół i jeszcze trochę Snap My Dragon ChG. Czad

Kurde zaraz wypsztykam całego holosia na takie zabawy, i tak w zimie samym cholosiem malować nie zamierzałam...

Aaa w kwadratowych butelkach nie da się ofocić linii holo... [/QUOTE]
Poooka!
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Spamuję. Na blogu też jest
Na czarnym jedna warstwa Barielle
O mamuniuuuu!!! Jakie cudowności
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ehh, zdrowia!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:16   #1909
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kurna chata w rozczuleniu
Viv tez żenijalna jesteś - przecia mam jeszcze Lov'em /Leav'em z CC <plaska sie ręką w czoło> Doradźcie dobre kobitki co wlać ??

Moja pralka juz dawno była reanimowana - teraz dałam sobie na luz a wygląda hm opiszę - nie ma pleców, dolnego panelu- tam gdzie jest filtr, ma urwany panel przedni od szufladki na proszek- tz sam odpadł bo jak nastawiłam ostatnio pranie na 60 stopni- to chyba z 90 nabiło i sie plastik rozpuścił a do tego zrobiła mi saunę w łazience- wszystkimi szparami z pralki para leciała, z boku ma wycięte okienko bo Małż jak pompę wymieniał to nie miał jak sie do niej dostać. Tak, że ten

Jak zrobisz to poka
Okej

Hmmm, tylko wiesz, że to też nie jest super mocne holo?
Wymieszać możesz z jakimś zielonkiem, czerwonkiem albo szaraczkiem?

Ooo matulu, co wyście tej biednej pralce robili?

Pewnie
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mówisz?
To będzie bardzo... atomowe połączenie
Idę zaraz czyścić flaszkę.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
po jakiemu to?
Obawiam się, że po chemicznemu


A wiesz, że w końcu zrobiłam porządek w lakierach? Kilka odłożyłam na bok, chciałabym je oddać, ale nie wiem czy się nadają :x
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
może być urwaniee cycków



wiem, ale od czegoś trzeba zacząć
Obaczymy

__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 11:17   #1910
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję. Na blogu też jest
Na czarnym jedna warstwa Barielle
Bardzo elegancki. Uwielbiam Cię w Takich kolorach A szóste zdjęcie...
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:21   #1911
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Poooka!
Aleee cieeemno mam... Na fotkach absolutnie nie widać efektu holo
Nie wiem jak dziewczyny przy sztucznym świetle robią zdjęcia holosiom, ja umiem pokazać tęczę tylko w pełnym słońcu...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:26   #1912
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4381756 1]Aleee cieeemno mam... Na fotkach absolutnie nie widać efektu holo
Nie wiem jak dziewczyny przy sztucznym świetle robią zdjęcia holosiom, ja umiem pokazać tęczę tylko w pełnym słońcu...[/QUOTE]

W różnych lampach popatrz.

Kiedy sesja chałupki?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:29   #1913
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4381698 2]Zrobiłam dwa franki.


Aaa w kwadratowych butelkach nie da się ofocić linii holo... [/QUOTE]
Dasiędasiędasię!
Pokazuj, bo ni mogę się doczekać
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję. Na blogu też jest
Na czarnym jedna warstwa Barielle
Oooooaaaa!
Wygląda fenomenalnie! A w słońcu to już OBS
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

przypomniało mi się, że już dawno umieszałam sobie zielonego holosia ale takiego delikatnego, raczej rozproszone holo



Chciałabym go zobaczyć

Noo coo
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4381756 1]Aleee cieeemno mam... Na fotkach absolutnie nie widać efektu holo
Nie wiem jak dziewczyny przy sztucznym świetle robią zdjęcia holosiom, ja umiem pokazać tęczę tylko w pełnym słońcu...[/QUOTE]
Ja przykładam łapkę pod samą lampkę
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:33   #1914
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Bardzo zorganizowani są. O każdym kroku informują mailami. No i największa zaleta - tańsi od konkurencji..
Dostałam info że praka juz czeka na kuriera
Może jutro będzie

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
dobra jesteś


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
dziękuję Aniu

już pokazuję ale muszę Ci powiedzieć, że to taki zwykły brokat ciemno-zielony, na pędzelku tak średnio go jest i zasycha na matowo
Brokatowy piach ????

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

No choroba wie co to, ale już mnie tak męczył tato, że dla jego spokoju pójdę i zrobię badania.
I bardzo dobrze

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4381698 2]Zrobiłam dwa franki.

Pierwszy to jeszcze nie jest spełnienie marzeń, będę kombinować dalej bo chcę teal-holosia idealnego. Wyszedł mi ciut zbyt szarawy.

Drugi, całkiem przypadkiem wyszedł mi taki że już go lubię - do AP nr 5 dałam fioletowo-chabrowego safari mniej więcej pół na pół i jeszcze trochę Snap My Dragon ChG. Czad [/QUOTE]
Pooookkkkaaaaaaaaaa

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję. Na blogu też jest
Na czarnym jedna warstwa Barielle
Japierdutam Jest moc

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hmmm, tylko wiesz, że to też nie jest super mocne holo?
Wymieszać możesz z jakimś zielonkiem, czerwonkiem albo szaraczkiem?

Ooo matulu, co wyście tej biednej pralce robili?
A jak dam granat z Essiaczka?? będzie coś z tego
Pralkę - reanimowaliśmy

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4381756 1]Aleee cieeemno mam... Na fotkach absolutnie nie widać efektu holo
Nie wiem jak dziewczyny przy sztucznym świetle robią zdjęcia holosiom, ja umiem pokazać tęczę tylko w pełnym słońcu...[/QUOTE]
Nefciu daj na makro, podkręć ISO i rób najlepiej przy halogenkach
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-11-21 o 11:34
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:36   #1915
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
A jak dam granat z Essiaczka?? będzie coś z tego
Pralkę - reanimowaliśmy
Why not? Lolli mieszała z granatem
Nooo do tego stopnia, że jedzie do Was nowa
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:44   #1916
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Why not? Lolli mieszała z granatem
Nooo do tego stopnia, że jedzie do Was nowa
Dzięki i chyba dam troche Fantasy do tego co ??
To sobie pomyśl, że mamy 2 dzieci i psa
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:48   #1917
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O mamuniuuuu!!! Jakie cudowności
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Bardzo elegancki. Uwielbiam Cię w Takich kolorach A szóste zdjęcie...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oooooaaaa!
Wygląda fenomenalnie! A w słońcu to już OBS
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Japierdutam Jest moc
dziękuję Wam Lakier jest bossski
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:55   #1918
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W różnych lampach popatrz.

Kiedy sesja chałupki?
Nydyrydy...

Hyh... Pokój nie skończony, bo pomalowany ale listwy jeszcze nie kupione, na zamontowanie pewnie poczekam z miesiąc. W dużym pokoju pierdzielnik, pokój małej zastawiony pudłami i w zasadzie tam jeszcze większy pierdzielnik. Rozpakowuję ile mogę, a końca pudeł nie widać. Siły już nie mam.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dasiędasiędasię!
Pokazuj, bo ni mogę się doczekać

Ja przykładam łapkę pod samą lampkę
Mój aparat to ciemniak taki... on zdjęcia bez dobrego światła nie zrobi. Większość ludzi ma lepsze w komórkach
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nefciu daj na makro, podkręć ISO i rób najlepiej przy halogenkach
Dobra, macie jak tak bardzo chcecie...
Holo nie widać nie dlatego, że go nie ma, ale dlatego że nie umiem pokazać. Na tilowym chociaż widać zarys gdzie tęcza jest - na tym drugim w ogóle. Ale ostrzegałam, że zdjęcie cycków nie urwie.

Strasznie mi się podobały flaszencje w czasie mieszania. A na zdjęciu widać, że nawet solo holosia nie umiem teraz pokazać...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:02   #1919
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4381819 4]Nydyrydy...

Hyh... Pokój nie skończony, bo pomalowany ale listwy jeszcze nie kupione, na zamontowanie pewnie poczekam z miesiąc. W dużym pokoju pierdzielnik, pokój małej zastawiony pudłami i w zasadzie tam jeszcze większy pierdzielnik. Rozpakowuję ile mogę, a końca pudeł nie widać. Siły już nie mam.
:[/QUOTE]

III tam. Ja do tej pory nie mam listew w sypialni


Tilowy
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:36   #1920
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A niech tam, może i masz rację

Działoby się

Jako szczęśliwa mama żałuję tylko, że jest go tak niewiele, 5ml



no pewnie, na jednej by się nie skończyło butelce oczywiście

cóż poradzić.. dorobić więcej


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Nie śmiej(cie) się, ale działałam ze strzykawką, to mogę podać proporcje nawet To było tak:
2ml CC Blue Heaven
2ml Technic Sea Foam
1ml Vipera High Life 805
kilka kropli czarnego (4-5 dosłownie)

Tadaam! Smacznego!

oo, zapiszę sobie i kiedyś podziałam


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dupa tam nie mam trudno niech sobie badejozy na lewą stronę wywijają i skarpetozy też, tylko gości na weekend nie moge zapraszać bo w drzwich wykorkują

No i szmaciara próbowała mi zagotować czarne rzeczy ale czujna żem i płukanie włączyłam

x2


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A może zrobić holo neon z Mrs. Robinson?

o tak

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4381698 2]Kurde zaraz wypsztykam całego holosia na takie zabawy, i tak w zimie samym cholosiem malować nie zamierzałam...

Aaa w kwadratowych butelkach nie da się ofocić linii holo... [/QUOTE]




nie marudź, foć


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję. Na blogu też jest
Na czarnym jedna warstwa Barielle

w słońcu cuudo


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4381819 4]Dobra, macie jak tak bardzo chcecie...
Holo nie widać nie dlatego, że go nie ma, ale dlatego że nie umiem pokazać. Na tilowym chociaż widać zarys gdzie tęcza jest - na tym drugim w ogóle. Ale ostrzegałam, że zdjęcie cycków nie urwie.

Strasznie mi się podobały flaszencje w czasie mieszania. A na zdjęciu widać, że nawet solo holosia nie umiem teraz pokazać... [/QUOTE]


szkoda, że słonka brak ale wyobraźnia mi mówi, że są cudne


i witam się
przedłużyłam sobie weekend
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.