Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 15:59   #121
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
to nie nazwa kategorii tylko nazwa odcienia: golden kat, odcien golden fair
to samo olive kat- olive fair nazwa podkladu

na 100% tak jest, bo sie męczyłam z rozszyfrowaniem ich skr. i odcieni jakie amerykanskie dziewczyny opisywaly (nim trafilam na polski watek) <= zastanawiałam sie o który light im chodzi
No masz rację Pastereczko. Po prostu tu występuje szczególny przypadek, gdzie w nazwie odcienia jest kategoria koloru.

Gabs ja bym do nich napisała, pewnie wyślą Ci ten kolor.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:02   #122
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No masz rację Pastereczko. Po prostu tu występuje szczególny przypadek, gdzie w nazwie odcienia jest kategoria koloru.

Gabs ja bym do nich napisała, pewnie wyślą Ci ten kolor.
A mam pisać przez ten formularz zgłoszeniowy? Czy maila ze swojej poczty wysyłać? Jak wy zgłaszałyście wszelkie problemy?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:04   #123
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Witajcie moje drogie maniaczki
Ja mimo, ciężkiego stanu niedyspozycji fizycznej niczym feniks z popiołów odrodziłam się na wieść o listonoszu u drzwi.
Szok! Próbki EDM zamawiane dokładnie 13.02 już są u mnie w domu-to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Teraz mam ochotę wykupić połowę sklepu (tak jakbym miała za co)
Obfociłam wszystko czym prędzej ale niestety efekt nie jest taki, jakiego bym sobie życzyła. Być może wynika to z bardzo subtelnych różnic odcieniowych.
A więc tak, prezentuje Wam:
- Sandy Fair - najjaśniejszy odcień z mojej "kolekcji", w porównaniu do reszty jest bardzo bladziutki z dosłownie mikroskopijną kropelką różu,
- Linen - minimalnie ciemniejszy, taki bardzo neutralny, nieco szarawy,
- Ofive Fair - jego maksymalną wersją, mam już od paru dni (spanikowałam i kupiłam na allegro, ale nie żałuję-sądzę, że mi pasuje...?!). Równie jasny co Linen z mikroskopijną ilością żółci.
- Soft touch - nietestowany jeszcze
- Intesive Fair - również jeszcze nie.
Opis bardzo subiektywny, ja to bynajmniej tak widzę.

Dodaje paszczucha, za kurtyną Olive Fair (oświelenie spłatało figla, ta różowawa poświata to zasluga morelii na mej ścianie). Jak widać z OLIWKĄ ten odcień ma...niewiele wspólnego.
No to jeszcze wklejane już zdjęcie gołej twarzy z zbyt ciemnymi dla mnie odceniami.
Aaaa wybaczcie piżamę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7446.jpg (137,9 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7451.jpg (145,5 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (67,6 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7306.jpg (132,2 KB, 178 załadowań)
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:13   #124
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

czekam i czekam na flat topa, ale go nie ma! :P
nie wytrzymałam i zamówiłam dzisiaj kolejne próbki
Buff-Perfect, Buff-Linen, Buff-Light Neutral - w formule intensive (pomimo tej formuły i tak po kilku godzinach się świecę)- tyle pochwał dla perfecta i linena, że musiałam się skusić przy flat topie będę cisnąć oliwki, ponieważ Olive Fair jak na razie jest moim ulubionym, ale czegoś mi w nim brakuje...
Wake Up Call
Multi-Tasking Concealer

kocham EDMowskie róże! i cierpię nad zlikwidowaniem zestawu 18$, ale i tak uzbieram wiele róży, bo są niesamowite, i ciężko mi z nimi przesadzić (a zawsze miałam problem z nieumiejętnym malowaniem się:P)
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:15   #125
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Gabs ja będę mieć na zbyciu Linen original glo bo jest zdecydowanie za jasny dla mnie. A jaka jest formuła Golden Light-a ?

A dla Cathy i Ally polecałabym wam spróbować Winged Butter (ja mam formułę intensive)
Sama byłam przekonana, że golden light to jest to ale winged butter jest jeszcze lepszy mimo , iż jego kolor wydaje się dużo ciemniejszy a właściwie to żółty ,a jak się popackam po twarzy to wygląda jakby w ogóle nie pasował ale jak się flat topem wtopi wygląda tak jakoś ładnie i twarz nabiera ładnego koloru Nie marchewki

Co do korektora to multi-tasking ma zbyt jasny odcień a intensive medium ciuteńke za ciepły odcień - chyba będę je mieszać

Teraz widzę, że bez primera (diva, krzemionka , STF-y) nie ma co się bawić przynajmniej w moim przypadku Jestem w fazie testów baz różnych i podłużnych i z primerem za każdym razem jest o niebo lepiej. Troche mnie wysusza krzemionka ale stosuje półtłusty dermosan na noc i jest dużo lepiej Obiecałam zdjęcia i zrobię ale na razie wracam jak ciemno jest

W ogóle kobiety jesteście taką skarbnicą wiedzy , że wikipedia wysiada A co do produkcji to mówią , że jest kryzys i produkcja stoi ale produkcja postów na wątkach minerałowych rośnie jak na drożdżach

Yaminishi soft touch jest rewelacyjny Natychmiast go "ubieraj" Ślicznie Ci w minerałach btw zupełnie naturalnie

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-02-23 o 16:18
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:17   #126
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Foxxxy, ja preferuję formułę matte i w takiej sa wszystkie moje podkłady Dobra, idę klecić jakiegoś maila...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:20   #127
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ok Gabs kleć kleć A Linen się pokisi w łazience
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 16:31   #128
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

A dla Cathy i Ally polecałabym wam spróbować Winged Butter (ja mam formułę intensive)
Sama byłam przekonana, że golden light to jest to ale winged butter jest jeszcze lepszy mimo , iż jego kolor wydaje się dużo ciemniejszy a właściwie to żółty ,a jak się popackam po twarzy to wygląda jakby w ogóle nie pasował ale jak się flat topem wtopi wygląda tak jakoś ładnie i twarz nabiera ładnego koloru Nie marchewki
dzięki, ale trochę się obawiam tego winged butter i tych jego mocno żółtych tonów. Ale pewnie niebawem skuszę się na próbkę, choć wydaje mi się, że będziej jednak dla mnie za ciemny, bo z tego, co widziałam, to fruity go używa, a jednak ja mam nieco jaśniejszą karnację..
Masz może możliwość zrobienia swatchy porównawczych golden light i winged butter?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:35   #129
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A mam pisać przez ten formularz zgłoszeniowy? Czy maila ze swojej poczty wysyłać? Jak wy zgłaszałyście wszelkie problemy?
Gabs napisz maila normalnie ze swojej poczty, ja się tak zawsze z nimi kontaktowałam.

Cathy a widziałaś ostatnie zdjęcia friuty w oliwce (chyba sweet almond)? Wygląda wspaniale, nawet lepiej niż w winged butter. Może też skuś się przy okazji na próbkę drugiej lub trzeciej w kolejności jasności oliwki.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-23 o 16:37
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:36   #130
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Yaminishi soft touch jest rewelacyjny Natychmiast go "ubieraj" Ślicznie Ci w minerałach btw zupełnie naturalnie
Oj nie masz pojęcia jak mnie kusi Tyle, że pędzel mam nieco kiepski (jakiś rossmanowski zdaję się) wczoraj go wyprałam i jakoś się rozstrzępił...
Zresztą przez Flat Topika wszystkie pędzle wydają mi się straszne i aż żal mi karcić moje skarby czymś takim...
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:37   #131
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cathy Mam mam ale dziś już za ciemno cykne w przeciągu kilku dni
Yaminishi tak to jest z pędzlami mój pędzel z Sephory wydawał mi się "boski" aż do momentu pojawienia się flat topa Sephorzasty zrobił się nagle szorstki i taki " a fe" A tak w ogóle to zaczynam coraz bardziej lubieć Ede-emowskiego Kabukiego

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-02-23 o 16:40
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 16:45   #132
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Cathy Mam mam ale dziś już za ciemno cykne w przeciągu kilku dni
Yaminishi tak to jest z pędzlami mój pędzel z Sephory wydawał mi się "boski" aż do momentu pojawienia się flat topa Sephorzasty zrobił się nagle szorstki i taki " a fe" A tak w ogóle to zaczynam coraz bardziej lubieć Ede-emowskiego Kabukiego
A ja przez Flat Toa zaczęłam wszystkie swoje pędzle wymieniać. Ostatnio kupiłam sobie też te z TBS do pudru, różu i cieni
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:47   #133
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Przepraszam ze się głupio pytam ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi, czy promocja be my valentine jeszcze obowiązuje? Trzeba wpisywać na nią jakiś kod?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:56   #134
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Przepraszam ze się głupio pytam ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi, czy promocja be my valentine jeszcze obowiązuje? Trzeba wpisywać na nią jakiś kod?
tak, nie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:58   #135
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziękuję bardzo Własnie robię zamówienie
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:04   #136
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja z kolei należę do tych nielicznych użytkowniczek pędzli EDM, które preferują LH kabuki. Przez moment wydawało mi się, że znajdę zatrudnienie dla Flattiego przy pudrowaniu-stemplowaniu, ale poobserwowałam i mam wrażenie, że właśnie przez ten zabieg robi się efekt "dziurawej" twarzy. Jeszcze się przyjrzę, ale poszukam jednak dobrego puszku. Dla mnie numerem jeden był i będzie kabuki - najbardziej uniwersalny, zdecydowanie łagodniejszy dla skóry, która źle znosi kontakt nawet z bardzo delikatnym włosiem.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:06   #137
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Witajcie moje drogie maniaczki
Ja mimo, ciężkiego stanu niedyspozycji fizycznej niczym feniks z popiołów odrodziłam się na wieść o listonoszu u drzwi.
Szok! Próbki EDM zamawiane dokładnie 13.02 już są u mnie w domu-to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Teraz mam ochotę wykupić połowę sklepu (tak jakbym miała za co)

aaaaaaaaaaaaaa a moich ciągle nie ma
Czekam dzielnie - ale wracanie i patrzenie w ten sposób na skrzynkę na listy - zaczyna mnie pomału przerażać

Ja skoncze z pedzlami TBS - ale kupie dopiero jak przyjda edmy.
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:15   #138
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Hej!!

Od wczoraj jestem zafascynowana minerałkami i muszę spróbować. Tyle, że mam problem z wyborem koloru. Z revlona miałam kolor 150 buff dla cery mieszanej/tłustej. W podanym linku z pierwszego posta http://www.box.net/shared/7mb1vip45l są napisane, aż 3 kolory odpowiadające kolorowi revlona buff 150. Częściowo pokrywają się z moimi, jednak z chęcią bym zamówiła więcej próbek niż dozwolone trzy. Zastanawiam się nad kolorami:

- buff - fair neutral
- buff - ivory
- buff - linen

- olive - olive fair

- beige - sandy fair

nie brałam pod uwagę golden fair - natomiast w tym zestawieniu, do kótórego podałam linka - również jest. Dodam, że ogólnie mam problem ze znalezieniem koloru, ten buff z revlona wyjątkowo mi pasował. Dodam, że podkłady vichy i korektor w kolorach najjaśniejszych, są niestety przy ciemne dla mnie.

Jeśli chodzi o korektor, to chcę najjaśniejszy bo mam sporo blizn do ukrycia: wybrałam kolor intensive fair. Czy może któryś jest jaśniejszy? Zdjęcia w internecie niestety nie oddają aż tak dobrze kolorów.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:30   #139
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

wez jeszcze ten golden, dopóki nie nalozysz nie bedziesz wiedziala korektor jest b. jasny ten co wybralaś, jeszcze mozesz korektor aussie perk me up ale ma perlowy poblask
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 17:34   #140
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

No tak ale ja chciałam jedno zamówienie złożyć, czyli mogę wybrać 3 podkłady, a to byłoby 6 chyba, że ktoś chce mi odstąpić za niewielką opłatą jakieś trzy z wyżej wymienionych kolorków, a ja zamówię wtedy pozostałe 3. Troszkę nie widzi mi się płacić 35zł za same próbki .

Ale muszę przyznać, że mnie zaraziłyście minerałami! mam straszny trądzik i nie mogę używać podkładu, tylko trochę korektor i bym najchętniej w domu tylko siedziała! Ale muszę teraz dobrać odpowiednie kolory i mam nadzieje, że mi minerały nie zaszkodzą.

EDIT: A perłowego korektora chyba bym nie chciała.. boję się efektu. Mam uraz do tego, że tak trudno mi znaleźć dla siebie jasne kolory, a teraz boję się, żeby z kolei nie przesadzić

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2009-02-23 o 17:38
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:37   #141
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No tak ale ja chciałam jedno zamówienie złożyć, czyli mogę wybrać 3 podkłady, a to byłoby 6 chyba, że ktoś chce mi odstąpić za niewielką opłatą jakieś trzy z wyżej wymienionych kolorków, a ja zamówię wtedy pozostałe 3. Troszkę nie widzi mi się płacić 35zł za same próbki .

Ale muszę przyznać, że mnie zaraziłyście minerałami! mam straszny trądzik i nie mogę używać podkładu, tylko trochę korektor i bym najchętniej w domu tylko siedziała! Ale muszę teraz dobrać odpowiednie kolory i mam nadzieje, że mi minerały nie zaszkodzą.
niby za same probki ale korektory i roze starcza Ci na rok.. Oczywiscie mozesz zamowic jedne i na wymiankowym szalec, jesli chodzi o wydawanie cudzych pieniedzy to na forum nie doradzam w zadną stronę
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:42   #142
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
niby za same probki ale korektory i roze starcza Ci na rok.. Oczywiscie mozesz zamowic jedne i na wymiankowym szalec, jesli chodzi o wydawanie cudzych pieniedzy to na forum nie doradzam w zadną stronę
Co do korektorów i róży też tak myślę, dodałam edit odnośnie korektora perłowego. Jaki korektor będzie najlepszy na blizny i trądzik dla i tak jasnej cery (bo korektor też musi być z kolei jaśniejszy od cery..)
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:44   #143
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Co do korektorów i róży też tak myślę, dodałam edit odnośnie korektora perłowego. Jaki korektor będzie najlepszy na blizny i trądzik dla i tak jasnej cery (bo korektor też musi być z kolei jaśniejszy od cery..)
no ten intensive far jest dobry dla bladzioszków, mozesz tez zamowic dla neutralizacji czerwieni korektor zielony
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:48   #144
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cathy zrobiłam , jednak dobrze widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WB vs GL.jpg (49,2 KB, 206 załadowań)
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:49   #145
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no ten intensive far jest dobry dla bladzioszków, mozesz tez zamowic dla neutralizacji czerwieni korektor zielony
No dobra to w wyborze korektora już nie mam problemu - intensive fair
Teraz mam wielki problem z tym podkładem, czy osoby wymieniające się podkładami też po prostu sobie je odsprzedają? Przepraszam, że pytam bo w sumie mogę znaleźć to na forum, ale całe dnie czytam o tych minerałach, a muszę się iść już uczyć do jutrzejszego egzaminu :/
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 17:51   #146
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Cathy zrobiłam , jednak dobrze widać
golden WB jest idealnie opisany cerą Jenifer Aniston
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:03   #147
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Aniston jak dla mnie jest dużo ciemniejsza
A oto mój mały kociak teraz już dorodniejszy , który ma na sobie całą gamę odcieni base EDM-u
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Anis.jpg (45,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nemo.jpg (161,2 KB, 110 załadowań)
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:08   #148
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Aniston jak dla mnie jest dużo ciemniejsza
A oto mój mały kociak teraz już dorodniejszy , który ma na sobie całą gamę odcieni base EDM-u
jaki śliczny!!!!!!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:15   #149
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Aniston jak dla mnie jest dużo ciemniejsza
A oto mój mały kociak teraz już dorodniejszy , który ma na sobie całą gamę odcieni base EDM-u
Norweski leśny?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:17   #150
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dzięki rozwielitko
Syberyjski Wielkokot waży już 8kg
Lubi jak się go mizia flat topem
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.