Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 12:17   #2821
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
to byś dogadała się z moim TŻ, on też różne dziwne-smaczne rzeczy znosi do domku, potem miesza te mixtury i czaruje.. na szczęście na obecnej diecie mogę przyprawy stosować

ja lodówkę opróżniłam z lakierów z myślą o BU, ZSK i mazidłach
ale masz dobrze
chociaż mój też jak chce, to potrafi

bardzo dobre posunięcie , większość z biochemiczek co jakiś czas pała chęcią zakupu własnej osobistej łazienkowej lodóweczki
ja chyba niebawem do tego dojrzeję - choć staram się ograniczać zapasy [patrz wątek w podpisie ]
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Pastereczko, on tez bladawy wiec beda do siebie pasowac tylko ta odleglosc..
Ja nie znosze lakierow i malowania paznokci, moj TZ ma wrecz na tym punkcie fobie (negatywna). Wiec jedno uzaleznienie mam z glowy. Ale staniki - Ilona, sluze pomoca za jakies wskazowki kulinarne.. zreszta bylam kiedys na Twojej stronie, to wiem, co Ty tam wyprawiasz.
Bizuterii tez nie nosze, jak juz to kolczyki. Obraczki nie mam i nie zamierzam miec
ależ bardzo chętnie przyjmę wszelki instruktaż
a blog - no cóż, ostatnio nie mam na niego czasu
ale wskazówek kulinarnych zawsze chętnie udzielę
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
ja tez nie srednio najwyzej jeden tygodniowo


zapomniałam o torbach

Paula, wydaje mi się, że masz odwodnioną T i dlatego Ci się przesusza
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:23   #2822
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny, moze tutaj mi odpowiecie. jakiej firmy mineraly nie naloze na twarz to za jakis czas mam takie jakby suche smugi w strefie T. nie sa mocno widoczne ale mi to przeszkadza. czy to wina za malego nawilzenia cery, bledow w aplikacji czy moze jeszcze co innego? przeczytalam wszystkie triki i porady odnosnie malowania sie mineralami jeszcze zanim dotarly do mnie paczki. nakladam je na sucho i stempluje twarz mokrym wacikiem (czekam na butelke z atomizerem) nie nakladam wielu warstw, odciskam chusteczka. mam nadzieje ze nowa pielegnacja da efekt.
Wg mnie smugi świadczą albo o kłopotach z cerą (umyj twarz łagodnym żelem, nie przecieraj tonikiem i po 30 min. obejrzyj dokładnie twarz w lusterku-gdzie sucho, gdzie tłusto, gdzie złazi skóra), albo o nierównomiernym nakładaniu podkładu.Jeśli przeszkadza Ci efekt pudrowości po minerałach nakładanych na sucho, nakładaj je na mokro-psiknij 1 lub 2 na pędzel, zamieszaj w pudełeczku i najpierw delikatnie ostempluj miejsce przy miejscu całą twarz a potem rozcieraj podkład.Możesz też nałożyć na sucho i spryskać twarz.Nie masz w domu żadnego psikacza, może być nowy malutki do kwiatów (przed użyciem umyj) albo po jakiś kosmetykach np.odżywka w spary'u,samoopalacz?Najwa żniejsze-nie nakladać jednej grubej warstwy, lepiej wygląda gdy nakłada się mało i ew. dołoży kolejną warstwę.

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-04-17 o 12:25
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:24   #2823
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
bardzo dobre posunięcie , większość z biochemiczek co jakiś czas pała chęcią zakupu własnej osobistej łazienkowej lodóweczki
ja chyba niebawem do tego dojrzeję - choć staram się ograniczać zapasy
HAHA, ja sobie wczoraj taką fajną na all wypatrzyłam i chyba niebawem kupię, bo mam dwupoziomowe mieszkanie, no i moja łazienka na piętrze i muszę latać w tą i z powrotem
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:33   #2824
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Wg mnie smugi świadczą albo o kłopotach z cerą (umyj twarz łagodnym żelem, nie przecieraj tonikiem i po 30 min. obejrzyj dokładnie twarz w lusterku-gdzie sucho, gdzie tłusto, gdzie złazi skóra), albo o nierównomiernym nakładaniu podkładu.Jeśli przeszkadza Ci efekt pudrowości po minerałach nakładanych na sucho, nakładaj je na mokro-psiknij 1 lub 2 na pędzel, zamieszaj w pudełeczku i najpierw delikatnie ostempluj miejsce przy miejscu całą twarz a potem rozcieraj podkład.Możesz też nałożyć na sucho i spryskać twarz.Nie masz w domu żadnego psikacza, może być nowy malutki do kwiatów (przed użyciem umyj) albo po jakiś kosmetykach np.odżywka w spary'u,samoopalacz?Najwa żniejsze-nie nakladać jednej grubej warstwy, lepiej wygląda gdy nakłada się mało i ew. dołoży kolejną warstwę.
jeszcze niedawno mialam dosc duze problemy z suchymi skorkami i sciagnieta cera. ale zmienilam zel, krem, zaczelam uzywac toniku (ktory jak twierdza ma tez nawilzyc- choc nie do konca w to wierze) jest o wiele lepiej, przy tradycyjnej kolorowce bylo juz ladnie, ale przy mineralach tak ladnie nie jest. co prawda, skora mi sie nie luszczy, nie schodzi, ale wlasnie wydaje mi sie ze strefa T jest za malo nawilzona. nawet nie cala strefa T ale nos do granicy brwi i kawalek brody. obecnie nie mam zadnej takiej buteleczki bo wole przerozne mleczka, balsamy,odzywki w kremach a nie w sprayu i takich nie kupuje. ale za kilka dni powinnam juz miec.
nie nakladam grubej warstwy, a jedna cienka i w razie potrzeby powtarzam po uprzednim stemplowaniu wacikiem.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:40   #2825
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
jeszcze niedawno mialam dosc duze problemy z suchymi skorkami i sciagnieta cera. ale zmienilam zel, krem, zaczelam uzywac toniku (ktory jak twierdza ma tez nawilzyc- choc nie do konca w to wierze) jest o wiele lepiej, przy tradycyjnej kolorowce bylo juz ladnie, ale przy mineralach tak ladnie nie jest. co prawda, skora mi sie nie luszczy, nie schodzi, ale wlasnie wydaje mi sie ze strefa T jest za malo nawilzona. nawet nie cala strefa T ale nos do granicy brwi i kawalek brody. obecnie nie mam zadnej takiej buteleczki bo wole przerozne mleczka, balsamy,odzywki w kremach a nie w sprayu i takich nie kupuje. ale za kilka dni powinnam juz miec.
nie nakladam grubej warstwy, a jedna cienka i w razie potrzeby powtarzam po uprzednim stemplowaniu wacikiem.
Myślę, że nie da równo ostemplować wacikiem twarzy.Raczej polecam nakładać na mokro pędzlem, sama sprawdziłam,że wtedy najmniej podkreśla suchary.Zrezygnowałam z żelów myjących (jaki by nie był zawsze miałam suchą skórę) i mleczek do demakijażu (zapychały mnie i nie lubie ich jakoś), nawet płyn miceralny poszedł w odstawkę na rzecz olejku myjącego z BU.Zapomniałam co to sucha skóra, wyciskane syfki goją się na mnie jak na psie dzięki hydrolatom-toniki to lipa!!!Skóra powoli się normalizuje.Jeszcze czekam na serum granat+HA i olejek z róży.Może wreszcie będę mieć ładną cerę.

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-04-17 o 12:41
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:44   #2826
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
HAHA, ja sobie wczoraj taką fajną na all wypatrzyłam i chyba niebawem kupię, bo mam dwupoziomowe mieszkanie, no i moja łazienka na piętrze i muszę latać w tą i z powrotem
to tak jak ja - ale przynajmniej mam zapewniona dawkę ruchu
tylko przy zakupie zwróć uwagę na poziom hałasu, one potrafią dość głośno pracować
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:47   #2827
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to tak jak ja - ale przynajmniej mam zapewniona dawkę ruchu
tylko przy zakupie zwróć uwagę na poziom hałasu, one potrafią dość głośno pracować
a jaki poziom jest najlepszy, bo na tym to się W OGÓLE nie znam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 12:50   #2828
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

mysha25xx jakos nie mam najlepszych skojarzen na mysl opacianiu sie mokrym pedzlem, nie wiem czemu ale brrr... juz se grzecznie poczekam na swoja bulte z atomizerem. tonik bardziej zaczelam uzywac zeby miec jakas pomoc w oczyszczaniu cery. nie chce zapeszac ale jest duzo lepiej bo niespodzianki mam rzadko. mleczek do demakijazu tez nie uzywam, bo nie lubie, wole delikatny zel albo oplukac woda.
teraz tez czekam na macerat z zielonej herbaty, zel HA i olejek. i mam nadzieje ze bedzie lepiej
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:56   #2829
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

"jakos nie mam najlepszych skojarzen na mysl opacianiu sie mokrym pedzlem, nie wiem czemu ale brrr..."
Niepotrzebnie, jak pryśniesz 1 lub 2 razy na flata i zamieszasz w przykrywce z minerałami to ci się zrobi coś jak płynny fluid, bardzo dobrze się nakłada, moje odkrycie rokuJak zaczniesz rozcierać to flat zaraz wyschnie, a efekt bardzo naturalny, jakby na buźce nic nie było Wolę od pryskania na twarz, zachęcam, to nie boli
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:57   #2830
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
A mam nawet taki jeden wymyslony przez siebie model niespotykany. Zanioslam ten model do Skarbca, bo na wystawe cos tam brali akurat i (nie moglam w to uwierzyc) znany plastyk dzien wczesniej przyniosl strasznie podobne, az mi z zaplecza przyniesli pokazac... To taka fajna historia zrobie jakies zdjecie i Ci wysle
Czekam w takim razie na zdjęcia, podać Ci adres e-mail?

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
takie bez fiszbin, cud, że biust mi nie obwisł do kolan
Ja bez fiszbin nie noszę, chociaż mam mały biust czytałam, że w czasie karmienia to warto nawet spać w staniku żeby biust nie stracił kształtu - to może wtedy jakiś miękki

Pranie ja też się zgłaszam po rady stanikowe mogę też doradzić kulinarnie w zamian. Na razie bloga nie prowadzę, ale kto wie, kto wie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:58   #2831
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
"jakos nie mam najlepszych skojarzen na mysl opacianiu sie mokrym pedzlem, nie wiem czemu ale brrr..."
Niepotrzebnie, jak pryśniesz 1 lub 2 razy na flata i zamieszasz w przykrywce z minerałami to ci się zrobi coś jak płynny fluid, bardzo dobrze się nakłada, moje odkrycie rokuJak zaczniesz rozcierać to flat zaraz wyschnie, a efekt bardzo naturalny, jakby na buźce nic nie było Wolę od pryskania na twarz, zachęcam, to nie boli
hehe, skoro nie boli, to nastepnym razem sprobuje dziekuje za odpowiedz
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 13:36   #2832
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja bez fiszbin nie noszę, chociaż mam mały biust czytałam, że w czasie karmienia to warto nawet spać w staniku żeby biust nie stracił kształtu - to może wtedy jakiś miękki
bez fiszbin, to dla mnie katastrofa podobno fiszbiny ugniatają pierś, więc może zrobć się zastój mleka a stąd blisko do zapalenia piersi. może jak źle dobrany stanik to tak się robi, mnie na szczęście ta przyjemność ominęła
spać w staniku nie umiem.. nawet nie próbowałam
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:01   #2833
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
bez fiszbin, to dla mnie katastrofa podobno fiszbiny ugniatają pierś, więc może zrobć się zastój mleka a stąd blisko do zapalenia piersi. może jak źle dobrany stanik to tak się robi, mnie na szczęście ta przyjemność ominęła
spać w staniku nie umiem.. nawet nie próbowałam
Podobno liście kapusty pomagają tak słyszałam.
Tylko, że jak czytam o wszystkich możliwych problemach związanych z karmieniem (zapalenia piersi, pogryzione, popękane) to to chyba nigdy sie nie zdecyduje na karmienie piersią .
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:20   #2834
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Podobno liście kapusty pomagają tak słyszałam.
pomagaja i to baaardzo. chociaz ja tylko raz skorzystalam z ich dobroczynnych wlasciwosci jeszcze w szpitalu jak dostalam potwornego nawalu mlecznego, a cora miala gdzies jedzenie, bo sie juz najadla i spala.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:32   #2835
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Paula, odpisze tu żeby tam watku nie zawalac:
Mi tez sie bardziej podoba to opakowanie od mixing jara niz te aktualne
chociaz dla mnie najladniejsze były te brązowe z fioletowym napisem (na szczescie mam ich chyba z 10). Te nowe wieczka są tej samej jakości co poprzednie, ale wizualnie wygladaja tandetniej :/ i w ogóle kiedyś na podkładach EDM miałam napisane 8g, teraz mam nawet 5,5grama. Wiem, ze objetosc jest ta sama, ale nawet jak przechyle pojemniczek na bok to robi sie luka, a kiedys były wyeplnione po brzegi... co nie zmienia faktu, ze kocham ich primer, róże i podkład i jeszcze korektor pod ślepka
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:37   #2836
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja spie w staniku i juz sobie nie wyobrazam bez. Oczywiscie w miekim, takim sportowym. Stan piersi bardzo sie poprawil, a po ciazy i karmieniu (przechodzonymi oczywiscie bez fiszbin, bo wtedy nie znalam dobrodziejstw LB) nawet uwazam ze wygladaja lepiej niz przed Dziewczyny, skarbnica wiedzy na temat odpowiedniego rozmiaru stanika jest Lobby Biusciastych wlasnie, oto link
W skrocie: chodzi o to, zeby obwod miec najwezszy jak sie da, a miseczki najwieksze, oczywiscie w granicach rozsadku tym sposobem przeskoczylam z 75C na 65F i jestem szczesliwa
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:39   #2837
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

a ja się pochwalę, że odebrałam dzisiaj paczkę z Mazideł
ale przyjemnie się u nich robi zakupy...
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:43   #2838
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
pomagaja i to baaardzo. chociaz ja tylko raz skorzystalam z ich dobroczynnych wlasciwosci jeszcze w szpitalu jak dostalam potwornego nawalu mlecznego, a cora miala gdzies jedzenie, bo sie juz najadla i spala.
No prosze jednak prawda, ale jak to czytam to coraz bardziej się przekonuje, żadnego karmienia.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja spie w staniku i juz sobie nie wyobrazam bez. Oczywiscie w miekim, takim sportowym. Stan piersi bardzo sie poprawil, a po ciazy i karmieniu (przechodzonymi oczywiscie bez fiszbin, bo wtedy nie znalam dobrodziejstw LB) nawet uwazam ze wygladaja lepiej niz przed Dziewczyny, skarbnica wiedzy na temat odpowiedniego rozmiaru stanika jest Lobby Biusciastych wlasnie, oto link
W skrocie: chodzi o to, zeby obwod miec najwezszy jak sie da, a miseczki najwieksze, oczywiscie w granicach rozsadku tym sposobem przeskoczylam z 75C na 65F i jestem szczesliwa
Kurcze, masz rację z tymi stanikami, ale jak mam nosic coś więcej niż c to jakoś mi się wierzyć nie chce :P
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:59   #2839
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

oj literka nic nie znaczy przeciez ;p mi tam jakos nie robi co mam napisane na metce (a mam 28ff ;p) wazne, ze moj biust ma odpowidnie ubranko.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 16:06   #2840
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No prosze jednak prawda, ale jak to czytam to coraz bardziej się przekonuje, żadnego karmienia.
nie marudz karmienie to fajna rzecz, znaczy do czasu, bo ja pod koniec bylam juz nim zmeczona nieco. i moj kregoslup tez :P
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:07   #2841
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja noszę 70H a czasami 70J i uwierzcie mi, że znaleźć ładny stanik w tym rozmiarze to wcale nie jest proste zadanie
a pomyśleć, że przed ciążą i karmieniem kupowałam tradycyjne 75DD i było ok
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:15   #2842
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Lemirko, jak poczytasz wiecej to bedziesz karmila, ja 21 miesiecy, i ciesze sie z tego bardzo, (pierwsze dziecko 6msc). Ty jestes z intligencji to sie wszystiego dowiesz
Ja mialam 2 razy liscie kapusty(mrozone) w uzyciu ale miomo tego warto bylo
Oraz wyslij mi adres mailowy
Wlasnie musze sie pozbyc zlych rozmiarow: sztuk 46
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:31   #2843
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Podobno liście kapusty pomagają tak słyszałam.
Tylko, że jak czytam o wszystkich możliwych problemach związanych z karmieniem (zapalenia piersi, pogryzione, popękane) to to chyba nigdy sie nie zdecyduje na karmienie piersią .
pomagają, zwłaszcza mrożone
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
nie marudz karmienie to fajna rzecz, znaczy do czasu, bo ja pod koniec bylam juz nim zmeczona nieco. i moj kregoslup tez :P
ja uwielbiałam karmić
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lemirko, jak poczytasz wiecej to bedziesz karmila, ja 21 miesiecy, i ciesze sie z tego bardzo, (pierwsze dziecko 6msc). Ty jestes z intligencji to sie wszystiego dowiesz
Ja mialam 2 razy liscie kapusty(mrozone) w uzyciu ale miomo tego warto bylo
Oraz wyslij mi adres mailowy
Wlasnie musze sie pozbyc zlych rozmiarow: sztuk 46
a tak OT, to wszystkie strasznie chude jesteście - a jak ja mam 78 pod biustem i 92 w biuście
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:38   #2844
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lemirko, jak poczytasz wiecej to bedziesz karmila, ja 21 miesiecy, i ciesze sie z tego bardzo, (pierwsze dziecko 6msc). Ty jestes z intligencji to sie wszystiego dowiesz
Ja mialam 2 razy liscie kapusty(mrozone) w uzyciu ale miomo tego warto bylo
Oraz wyslij mi adres mailowy
Wlasnie musze sie pozbyc zlych rozmiarow: sztuk 46
myślałam, że tylko ja tak długo karmiłam Normalnie miałam swego czasu kompleksy na tym punkcie, bo ja doszłam do 19 miesięcy i pewnie też bym jeszcze nie przestała, gdyby nie silny stan zapalny nogi (wredne muszki mnie pogryzły nad wodą i spuchłam jak balon) i leki, które dostałam.. Ja lubiłam karmić
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:41   #2845
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

I latwiej podrozowac po swiecie i tysiac innych zalet, ale to fakt ze duzo ludzi sie dziwi- to Ty jeszcze karmisz? jakby cos to zdroznego bylo :/
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:44   #2846
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

żebyś wiedziała.. Zdziwienie było i stąd też zastanawiałam się, czy to normalne, tak długo karmić.. dla mnie to była nie tylko wygoda (choć nie można zaprzeczyć, że to spore ułatwienie), ale też frajda.. i jakoś tak smutno mi się zrobiło, gdy musiałam przestać. Nie wiem, kto bardziej to przeżył- ja czy moje dziecko
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:51   #2847
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Js mialam te same odczucia no i z tysiac kalorii czlowiek zuzywal na tę produkcje

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Ilona masz polskie 70E UK 32DD/70DD
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:53   #2848
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Podobno liście kapusty pomagają tak słyszałam.
Tylko, że jak czytam o wszystkich możliwych problemach związanych z karmieniem (zapalenia piersi, pogryzione, popękane) to to chyba nigdy sie nie zdecyduje na karmienie piersią .
Jej, jakbym siebie przed ciążą słyszała bałam się i nie wyobrażałam i nawet trochę mnie to brzydziło a potem jak Ci się ten długo wyczekiwany Maluch przytuli, to można godzinami się wpatrywać w ten cud mi aż się łza w oku kręci na samo wspomnienie..

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja spie w staniku i juz sobie nie wyobrazam bez. Oczywiscie w miekim, takim sportowym. Stan piersi bardzo sie poprawil, a po ciazy i karmieniu (przechodzonymi oczywiscie bez fiszbin, bo wtedy nie znalam dobrodziejstw LB) nawet uwazam ze wygladaja lepiej niz przed Dziewczyny, skarbnica wiedzy na temat odpowiedniego rozmiaru stanika jest Lobby Biusciastych wlasnie, oto link
W skrocie: chodzi o to, zeby obwod miec najwezszy jak sie da, a miseczki najwieksze, oczywiscie w granicach rozsadku tym sposobem przeskoczylam z 75C na 65F i jestem szczesliwa
ja odkryłam LB właśnie w czasie karmienia piersią po tym jak w sklepie laska mi wciskała biustonosz z miską mniejszą niż przed ciążą a obwodem 20cm szerszym )))

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
pomagają, zwłaszcza mrożone

ja uwielbiałam karmić

a tak OT, to wszystkie strasznie chude jesteście - a jak ja mam 78 pod biustem i 92 w biuście
nie przesadzaj.. przez święta przytyłam 1,5kg ale ogólnie w skórę na brzuchu mi poszło... ja mam 73 pod biustem(tu nigdy mi się nie zmienia) a w biuście 90 (kończąc karmienie miałam 105). może źle się mierzysz?
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:54   #2849
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Dziękuję
O 22:30 odebrałam ja wybudzoną a o 3 nad ranem już obudziła mnie mizianiem. Siusiu ładnie do kuwetki zrobiła, zjadła wczesne śniadanko i łaziowała po mieszkaniu. Ponoć dobrze to zniosła i grzeczna była- oj muszę ją nagrodzić dziś nowymi smakołykami Dziwnie trochę wygląda bo to półdługowłosy kot z ogromną ilością sierści a tu łapka wygolona i cały brzuszek ale szybko odrośnie i śladu nie będzie Dobrze, że kaftanik nie jest potrzebny bo by w depresję popadła.
Poza tym Pani chirurg namawiała mego TŻa na drugiego kota W godzinę przekonała go bardziej niż ja w pół roku

Znowu mogę w spokoju przeglądać strony mineralne
A może ta twoja pani chirurg mojego TŻa by w ogóle namówiła na kota? Bo mi tak smutno bez zwierzaczka, kotki są takie łatwe w utrzymaniu i nie trzeba z nimi wychodzić... A spałby sobie kotek z nami, łazikował po mieszkanku i witał z podniesionym ogonkiem...

Boże, bo się rozryczę...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:56   #2850
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Karmilam 10m i u nas bylo w sam raz. Zadnych lisci kapusty nie zaliczylam, zero problemow, moze na poczatku z pokarmem, bo mialam cesarke i maly nie umial ssac. Karmienie to mega wygodna sprawa, a dziecko naprawde nabiera odpornosci. Nie wyobrazam sobie nie karmic drugiego dziecka z wygody czy wlasnego widzimisie.

Dziewczyny, doradzicie mi? zaczal sie sezon i z powodu alergii musze odpuscic tusz do rzes (bez przerwy kicham, oczy mi lzawia, mam juz wystarczajacy problem ze scieraniem filtra chusteczka do nosa). Zastanawiam sie, czy kupic zalotke, uzywala ktoras? tylko czy ona ma sens "na sucho", gdyby malowac rzesy jedynie bezbarwna odzywka?

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-04-17 o 17:00
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.