Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 19:15   #2281
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

oj na metrowych włoskach będzie ciężko...
ogólnie trudno jest znaleźć naturalne odcienie farb!!
ja już mam w miare w porządku kolor (po 4 farbowaniach na swoje dopiero za czwatrym razem wyszło jako tako)
mi jedynie marzy się kosmetyk nadający włosom "mysi" odcień
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:18   #2282
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja mialam to szczescie,ze moj naturalny to ciemny braz. I udalo mi sie trafic za pierwszym razem
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:22   #2283
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Ja mialam to szczescie,ze moj naturalny to ciemny braz. I udalo mi sie trafic za pierwszym razem
to super, zaoszczędziłaś włoskom cierpień
moje to się nacierpiały farbowanie tak niszczy... jeszcze ja mam średni blond... a blondy wiadomo
ale pielęgnuje je jak tylko moge i jakoś się trzymają
tylko "mysiości" im brak
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:27   #2284
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Ja mialam to szczescie,ze moj naturalny to ciemny braz. I udalo mi sie trafic za pierwszym razem
Mnie również się udało. Pare dni temu pofarbowałam sobie włosy na naturalny ciemny brąz. Wyszedł idealnie Pofarbowałam je od odrostów, a róznicy wcale nie znać. Teraz mogę spokojnie zapuszczać swoje włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL383019112.jpg (30,8 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez grzywa17
Czas edycji: 2009-08-20 o 20:32
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:36   #2285
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Boje się tylko, czy mi się kolor nie zacznie wypłukiwać z tlenionych.
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:39   #2286
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
Boje się tylko, czy mi się kolor nie zacznie wypłukiwać z tlenionych.
oj będzie... u mnie tak było... że na rozjaśnianych spłukał się bardzo szybko... ale bez obaw, następnym razem dłużej będzie trzymał, tylko trzeba dbać o wloski bo zdrowsze dłużej trzymają pigment
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:42   #2287
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

grzywa17 to zalezy jak bardzo mialas rozjasniane wlosy i jakiej farby uzyjesz. Ja mialam z ciemnego brazu na ciemny blond i jak narazie kolor mi sie nie wyplukuje
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 15:24   #2288
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja juz nie wytrzymuje...
tak mnie kusi ten niebieski...
normalnie nie wiem, czy dam rade...mam wrazenie,ze wlosy mi zupelnie nie rosną...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:26   #2289
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

kaguya poczytaj o przyspieszeniu porostu, napewno cos Ci rosna!!! Spokojnie
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 16:13   #2290
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

moze i rosną, Anariel, ale jak dlugo to trwa.....
a nie farbuje juz pol roku, nie scinam, nic nie robie...czuje sie takas szara i nijaka
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 12:58   #2291
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny, mam jednyną niepowtarzalną okazję wrócić do naturalnego blondu!
po 2 miesiącach w słońcu jeszcze nigdy mi tak nie pojaśniały. a farbuję od 2 lat na rudo.

myślicie, że da radę teraz nałożyć blond farbę i mi chwyci? moje włosy są bardzo podatne na wszelkie kombinację, więc myślę, że to może się udać.
czy zastosować farbę o kilka tonów jaśniejszą niż pożądany, docelowy kolor?

czekam na rady kochane
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 15:02   #2292
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ska - ja też farbowalam na rudości (cynamonowy) i pieknie jaśnial od sŁońca - niestety juz nic sie nie chcialo chwycic potem w te wŁosy tak jakby byLy wyjaŁowione caŁkowicie- ale to zależy od wŁosów i na pewno dobry fryzjer sie przyda i pomoże
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 01:13   #2293
I Sleeping Sun I
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 99
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

witajcie!cieszę się,że od razu wpadł mi "w ręce"ten wątek.Teraz bardzo chcę powrócić do swojego naturalnego koloru włosów-ciemnego,popielatego blondu z jaśniejszymi refleksami(przynajmniej taki mój kolor był zanim zaczęłam robić blond pasemka).Wspomniane blond pasemka zaczęłam robić coraz gęściej aż zorientowałam się ,że trudno na mojej głowie znaleźć naturalne pasma.W dodatku często męczyłam się z rudymi pasemkami(bo wiadomo, nie zawsze wychodził ładny,słomkowy blond)a teraz jak trochę zmieniły mi sie rysy,wydoroślałam to uwazam,ze w ciemniejszym blondzie będzie mi lepiej.Zrobiłam już kilkanascie pasemek "ciemny blond"i jestem zachwycona ,bo mimo,iż to ciemniejszy kolor to moja buzia odłodniała,rozpromieniła się.Nadmiar jasnego blondu ją przytłoczył,chociaż nie było źle,ale jestem teraz zwolenniczką naturalnego wyglądu pozdrawiam i będę śledzić wątek
I Sleeping Sun I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 09:20   #2294
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

obecnie staram sie skupic na pielęgnacji wŁosów , stosuje różne domowe sposoby na pielęgnacje - bo wŁosy strasznie przesuszone po farbie i pasemkach - jak na zŁośc szukam odrostów i nie ma , albo ja nie widze,
kolor ktory mam na glowie odbiega od jakiej kolwiek naturalności - ale boje sie farbowac dla wyrównania koloru bo szkoda tych wŁosów męczyć
pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwaŁości
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 10:13   #2295
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

losek78 ale myślisz, że powinnam spróbować?
co do farbowania u fryzjerów to zraziłam się i sama już nie wiem czy nie wolę zrobić sobie sama farby. albo chociaż spróbować na małym kosmyku włosów czy chcwyci. hmm?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:24   #2296
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tez sie zrazilam do fryzjerow - chodzilam do roznych - tanich i drogich i efekt tez byl różny , ostatnio jedna znajoma fryzjerka powiedziala mi ze nawet w renomowanych salonach oszukują na farbach i wychodzą mieszać farby do specjalnego pomieszczenia a tam zamiast welli jakies tanie badziewie dają, wiec nie wiem czy nie lepiej samemu sprobowac ?
- ja bym polecila casting - zawsze to bezpieczniwej bo sie zmywa i nie wysusza tak mocno - niktorzy go nakladają nawet na wlosy z trwaŁą , niestety tez krążą opinie że po castingu niektórym wŁosy wypadają - trudno znaleśc rozwiązanie?
, sama nie wiem co zrobic z tymi wŁosami moimi bo mam teraz pasemka i na tym zchodzący casting mrozny beż który jest obecnie w okropnym kolorze i jeszcze wychodzą od polowy dŁugosci pozostalosci farby wella cynamonowej i gorzkiej czekolady ktora mi od polowy dlugosci tylko pokryla ten cynamonowy czyli mam 100 kolorów na gŁowie a jedyny dobry fryzjer u ktorego bylam proponowalby mi na to tylko dekoloryzacje ktora w miom przypadku powodowala wypadanie wlosów
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:22   #2297
sylw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja byłam wczoraj u fryzjera i obcięłam baaardzo dużo włosów(chyba z 6 cm....). Nie planowałam tyle, ale fryzjerka mnie przekonała że nie ma sensu hodować takiego siana ( i miała rację). Z początku było mi przykro bo już dawno nie miałam tak długich włosów - najdłuższe pasma sięgały za łopatki, kiedy były względnie proste. Ale teraz się przekonałam, że to była dobra decyzja! Wreszcie mogę przeczesywać włosy palcami (wcześniej końcówki tak mi się "mechaciły" że nie było to możliwe ). No i jestem bliżej swoich naturalnych Na przyszłe wakacje będę miała już całe "moje" włoski
sylw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:28   #2298
I Sleeping Sun I
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 99
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

co do castingu-całkiem fajny,ale bardzo szybko sie spłukuje.Znalazłam tam swój naturalny odcień-ciemny blond.Efekt był sliczny,ale po czterech myciach po tym specyfiku ani śladu
I Sleeping Sun I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 23:05   #2299
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Wiatam Wszystkie Wizażanki 'hodujące' odrosty
Zafarbowałama włosy farbą po raz pierwszy i zarazem ostatni. Moj naturalny kolor to ciemny blond.zafarbowalam wlosy na czerwona miedz.Ale stosowalam plukanki z cytryny,rumianku i szampony przeciwlupiezowe,wie kolor jest o wiele jasniejszy.Nie wiem czy sie calkowicie slupe,ale powiedzialam ze wiecej nie zafrbuje wlosow,chcociaz ten kolor mi pasuje,ale nie chce co miesiac farbowac odrostow. ;// wiec dolaczam do Hodowaczy odrostow,nie wiem czy mi sie uda,ale musze wytrwac,dam rade-jestem silna. To teraz moze panie ktore juz przeszly te katusze wstawia zdjecia przed i po,co bedzie dla nas motywacja.pozdrawiam.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 08:31   #2300
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja udałam się ostatnio do fryzjera podciąć końcówki, z tyłu dosyć mocno - tak że mam już swoje naturalne, tylko góra ma stare blond końcówki, no i z przodu mam ten brzydki blond...pozbyłam się już dużo tego sztucznego blondu, ale jestem niezadowolona bo mam bardzo krótkie włosy i mi się nie układają dobrze... teraz stosuję różne cuda wianki żeby mi szybko urosły..to powoli staje się obsesją hehehe...codziennie patrze czy są dłuższe ech te włosy...
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 08:57   #2301
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Sophie84 Pokaż wiadomość
a ja udałam się ostatnio do fryzjera podciąć końcówki, z tyłu dosyć mocno - tak że mam już swoje naturalne, tylko góra ma stare blond końcówki, no i z przodu mam ten brzydki blond...pozbyłam się już dużo tego sztucznego blondu, ale jestem niezadowolona bo mam bardzo krótkie włosy i mi się nie układają dobrze... teraz stosuję różne cuda wianki żeby mi szybko urosły..to powoli staje się obsesją hehehe...codziennie patrze czy są dłuższe ech te włosy...
Oj,u Pani już odrosty sa kilku centymetowe(pewnie coś 6-7 cm)a ja dopiero rozpoczynam walkę z farbowanymi włosami. Zafarbowałam po raz pierwszy i ostatni,nigdy wiecej ich nie zafarbuje,nigdy!No chyba ze bede juz stara babcia po 60 to tak. Jejku,a sa jakies sposoby na szybszy porost wlosow? No i powdziwiam wizażanki ktore potrafily obciac wlosy ' na zapałkę' A jakbym sciela wlosy za ucho,to wlosy szybciej by urosly? Bo to chyba bylby szybszy powrot no naturalnych wlosow? Czy sie myle.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 09:04   #2302
Inv3ntion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 446
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru włosów po pasemkach ?

Mam podobny problem... Pasemka zrobiłam rozjaśniaczem, narazie jest ok ale jak odrosną to nie wiem co zrobic.. Bo włosów nie obetnę! Za długo je zapuszczałam... Chyba najlepiej będzie dobrać farbe w zbliżonym kolorze
__________________
Namaluj tęczę ołówkiem.


Mów mi Malina
Inv3ntion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 09:44   #2303
esseymi
Raczkowanie
 
Avatar esseymi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja przez farbowanie zniszczyłam włosy do tego stopnia, że z pięknych, lejących włosów, do pasa zrobiłam przesuszone, nie dające się rozczesać bez odżywki kołtuny.
Ścięłam je, mam teraz ok. 8 cm za łopatki.

Żałuję jak cholera no ale coż......sama tego chciałam.

Odrost 6 cm męczy mnie, dziwnie to wygląda. Farbowane mam średni, karmelowy blond, odrost - ciemny, zimny blond. Korci mnie, abym je pofarbowała, ale jak przypomne sobie, jakie włosy miałam dawniej - to najlepsza motywacja, aby zapuszczać swoje

Dziewczyny, trzymajcie się. Teraz naturalny kolor włosów, przede wszystkim zimny, jest modny
A jaka to satysfakcja wrócić do naturalnego koloru
__________________
Wiedźmą jestem !
esseymi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:22   #2304
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ech, zimny...ciekawe, jak to będzie u mnie, kiedy już odrosty będą super widoczne... bo na razie ciągle mam wrażenie, że jakis zastój mam...ale ciachnęłam włosy z tyłu, to teraz na czubku mam takie króciuchne, i ...prawie same odrosty
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 13:41   #2305
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja właśnie ścięłam swoje włosiska. Tak do ramion, czyli bez szoku, bo jakieś 5 cm dłuższe były. Teraz będę je regularnie podcinać, albo w ogóle zetnę, jeśli odrosty trochę podrosną(na razie tylko 2 cm).

Poki co jestem zadowolona, bo cięcie było potrzebne. Od razu lżej na głowie i nawet fajnie się falują.
Nigdy nie kręciło mnie szczególnie zapuszczanie włosów,a teraz już na pewno nie. Włosy nie zęby - odrosną. Lepiej, żeby były krótkie i odrastały zdrowe, niż były długie i bez życia. Czasem jest tak, że żadna odżywka już nie pomoże i zostają tylko nożyczki. No a jak ma się farbowane włosy z odrostami, to też nic oprócz nich nie sprawi, że znów będą jednokolorowe.
Przez długi czas bardzo niszczyłam swoje włosy, najpierw prostownicą, a później farbowaniem. Teraz naprawdę chciałabym im to wynagrodzić, mogłabym mieć nawet to 5cm byleby móc o nie zadbać od początku. No, bo nie długość się liczy tylko... hm jakość? Byle by były zdrowe.
Co do odrostów to widziałam ostatnio kobietę z jakimiś 20cm odrostami, przy czym reszcza włosów była rozjaśniona. Coś takiego naprawdę dziwnie wygląda tymbardziej, że to jest już długość, na którą spokojnie można sobie włosy obciąć i nie będą wcale krótkie. To lekka paranoja - nie zetnę włosów, bo nie. Bo muszą być długie. Po prostu. Mogą być nawet spalone.

Gratuluję dziewczynom, które odważyły ściąć się nawet na zapałkę i zerwać z takim myśleniem.

Edytowane przez aanik
Czas edycji: 2009-08-27 o 13:43
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 14:14   #2306
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Wszystkie damy radę-musimy.Doście grube opaski,do tego kucyk bądz koczek , a odrosty nie beda sie az tak rzucac.Ja hoduje odrosty tak do 16-18 cm i starczy,zajamnie mi to jakis rok i 3 miesiace , ale nie poddam się - o nie !
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 18:45   #2307
kaaamiii86
Raczkowanie
 
Avatar kaaamiii86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez pannaperfidna Pokaż wiadomość
Ja również chcę wrócić do naturalnego koloru włosów. Wczoraj zafarbowałam włosy ultrarozjaśniaczem palette aby uzyskać kolor platynowy (farbę nałożyłam na blondo- rude włosy) i wyszedł mi platynowy z rudawymi odcieniami. jednym słowem jest OKROPNY!!;( i na dodatek warstwę włosów od spodu mam ciemno brązową. Moje naturalne włosy to mysi blond. Czy ktoś z was wie jaką farbę musiałabym nałożyć żeby odrastające włosy pokrywały się z tym zafarbowanym? Błagam o pomoc bo zamierzam przefarbować włosy jak najszybciej a nie wiem na jaki kolor;(

Dziewczyny! Palette to najgorsze świństwo jakie możecie zaserwowac swoim włosom:| Popytajcie swoich fryzjerek... Wszystko tylko nie Palette.. tam nawet jasny brąz wychodzi czarny:/ No i paaaali włosy
kaaamiii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:23   #2308
I Sleeping Sun I
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 99
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny wytrwamy a potem jakie oszałamiające naturalnością włosy będziemy mieć : P


panna perfidna możesz wypróbować casting loreala -ciemny blond(ale łatwo się spłukuje)-ciemny blond.Ja czasem nakładam farby Joanny,które są chyba delikatniejsze niż reszta specyfików(?),ale robie takie pasemka nawet fajnei to wyglądajeszcze z rok .... :/ i bedę ciemną blondynką <jupi>z delikatnymi pasemkami

Edytowane przez I Sleeping Sun I
Czas edycji: 2009-08-27 o 21:27
I Sleeping Sun I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:58   #2309
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez I Sleeping Sun I Pokaż wiadomość
dziewczyny wytrwamy a potem jakie oszałamiające naturalnością włosy będziemy mieć : P


panna perfidna możesz wypróbować casting loreala -ciemny blond(ale łatwo się spłukuje)-ciemny blond.Ja czasem nakładam farby Joanny,które są chyba delikatniejsze niż reszta specyfików(?),ale robie takie pasemka nawet fajnei to wyglądajeszcze z rok .... :/ i bedę ciemną blondynką <jupi>z delikatnymi pasemkami
no pewnie ze wytrwamy. ten roczek szybko minie,a pozniej to juz z gorki. nie watro niszczyc naszych wlosow.
a jak myslicie,czy jesli farbowalam wlosy po raz pierwszy to kolor sie wplucze czy nie mam na co liczyc, i hodowla odrostow,jest dla mnie odtatnim ratunkiem ?
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 22:55   #2310
I Sleeping Sun I
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 99
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hmm po jakimś tam czasie powinna sie wypłukać w jakimś tam stopniu.Najłatwiej farby wypłukują się z włosów rozjaśnionych(i na to farba).

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=155132 tu jest cosik o wypłukiwaniu farby



http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3222552 i tu

Edytowane przez I Sleeping Sun I
Czas edycji: 2009-08-27 o 22:58
I Sleeping Sun I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.