Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-05, 19:14   #511
InnerBeauty
Raczkowanie
 
Avatar InnerBeauty
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 40
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Co myślicie o tym derma rollerze, nie za tani?

http://www.ebay.com/itm/Roller-Head-...ht_10240wt_950
InnerBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 09:15   #512
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

geraldine2030
heh kosmetyczki do których chodzę, mówią, że to trochę pomorze, ale czy w większym stopniu to nie bardzo wiedzą heh. Nie chcą obiecywać.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------


InnerBeauty
nie sądzę.
ja swój tez kupiłam za 50zł na allegro i tez ma 540 igieł

Edytowane przez heka45
Czas edycji: 2012-07-09 o 09:17
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 13:10   #513
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Hej!
Dziewczyny jakie kremy używacie po rolowaniu(oczywiście po odczekaniu pewnego czasu) dodam ,że jestem sucharkiem.
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:48   #514
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny, ktory zel HA stosujecie pod rolke? Chodzi mi o gotowy, nie robiony. Dowiedzialam sie wlasnie, ze wszystkie zawieraja konserwanty, a jak wiadomo, w preparatach pod rolke nie powinno ich byc. W skladzie na butelce moze ich nie byc, ale podobno sa zawarte w zelu.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:58   #515
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez heka45 Pokaż wiadomość
geraldine2030
heh kosmetyczki do których chodzę, mówią, że to trochę pomorze, ale czy w większym stopniu to nie bardzo wiedzą heh. Nie chcą obiecywać.
Jakiej długości masz igły? Sama robisz zabiegi czy kosmetyczka łączy mikrodermabrazję z rolowaniem?

Cytat:
Napisane przez ijabluszko
Dziewczyny jakie kremy używacie po rolowaniu(oczywiście po odczekaniu pewnego czasu) dodam ,że jestem sucharkiem.
Przez pierwsze dwa dni używam maści z witaminą A - to jest maść do oczu nazywa się Vita -Pos - nie zawiera konserwantów więc może być stosowana nawet tego samego dnia co rolka. W tej maści jest bardzo mało witaminy A dlatego dodaję jeszcze 1 kroplę witaminy A i 2 krople olejowej witaminy C. Maść bardzo fajnie działa na totalny przesusz porolkowy, bardzo łatwo się rozsmarowuje - dużo lepiej niż zwykła maść z witaminą A . Wiem, że inne osoby używają Nanobase, też dodając witaminy, sama mam ochotę wypróbować, ale dopiero jak skończę Vita-Pos.
Pod maść kładę robione sera z różnymi składnikami łagodzącymi.

ijabluszko wolisz gotowce czy robisz własne sera?


Cytat:
Napisane przez katja_24
Dziewczyny, ktory zel HA stosujecie pod rolke? Chodzi mi o gotowy, nie robiony. Dowiedzialam sie wlasnie, ze wszystkie zawieraja konserwanty, a jak wiadomo, w preparatach pod rolke nie powinno ich byc. W skladzie na butelce moze ich nie byc, ale podobno sa zawarte w zelu.
Zazwyczaj rozpuszczam kwas w formie proszku, czasami jednak używam gotowego kwasu zwłaszcza do serum łagodzącego po rolowaniu, ale zawsze kupuję kwas HA konserwowany ekologicznie, bo te konserwanty są dużo bezpieczniejsze niż parabeny czy jakieś pochodne formaldehydu.

Sporo osób bardzo przestrzega tego żeby nie używać konserwowanych składników, ale ja i tak wrzucam do serum komórki macierzyste czy resveratrol, które przecież też mają konserwanty (chyba sorbinian potasu - czyli też ekologiczny), więc aż tak bardzo się nie przejmuję. Pilnuję tylko, żeby nie używać parabenów i innych tego typu paskudztw .
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 19:16   #516
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Jakiej długości masz igły? Sama robisz zabiegi czy kosmetyczka łączy mikrodermabrazję z rolowaniem?



Przez pierwsze dwa dni używam maści z witaminą A - to jest maść do oczu nazywa się Vita -Pos - nie zawiera konserwantów więc może być stosowana nawet tego samego dnia co rolka. W tej maści jest bardzo mało witaminy A dlatego dodaję jeszcze 1 kroplę witaminy A i 2 krople olejowej witaminy C. Maść bardzo fajnie działa na totalny przesusz porolkowy, bardzo łatwo się rozsmarowuje - dużo lepiej niż zwykła maść z witaminą A . Wiem, że inne osoby używają Nanobase, też dodając witaminy, sama mam ochotę wypróbować, ale dopiero jak skończę Vita-Pos.
Pod maść kładę robione sera z różnymi składnikami łagodzącymi.

ijabluszko wolisz gotowce czy robisz własne sera?




Zazwyczaj rozpuszczam kwas w formie proszku, czasami jednak używam gotowego kwasu zwłaszcza do serum łagodzącego po rolowaniu, ale zawsze kupuję kwas HA konserwowany ekologicznie, bo te konserwanty są dużo bezpieczniejsze niż parabeny czy jakieś pochodne formaldehydu.

Sporo osób bardzo przestrzega tego żeby nie używać konserwowanych składników, ale ja i tak wrzucam do serum komórki macierzyste czy resveratrol, które przecież też mają konserwanty (chyba sorbinian potasu - czyli też ekologiczny), więc aż tak bardzo się nie przejmuję. Pilnuję tylko, żeby nie używać parabenów i innych tego typu paskudztw .
A powiesz, z jakiego sklepu kupujesz gotowy?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 19:47   #517
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A powiesz, z jakiego sklepu kupujesz gotowy?
Różnie, zależy gdzie akurat robię zakupy . W ZSK pojawił się ostatnio 1,5% z ekologicznymi konserwantami, raz miałam z BU 2% - bardzo dobry ale dosyć drogi, kupowałam też w Naturalisie 1,5% i 2% są bardzo fajne, szczególnie 2%. Niestety w moich ukochanych Mazidłach jest tylko kwas konserwowany parabenami, więc całkiem odpada w zabiegach z rolka
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 10:04   #518
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Różnie, zależy gdzie akurat robię zakupy . W ZSK pojawił się ostatnio 1,5% z ekologicznymi konserwantami, raz miałam z BU 2% - bardzo dobry ale dosyć drogi, kupowałam też w Naturalisie 1,5% i 2% są bardzo fajne, szczególnie 2%. Niestety w moich ukochanych Mazidłach jest tylko kwas konserwowany parabenami, więc całkiem odpada w zabiegach z rolka
Dzieki
Wlasnie mi sie konczy 1,5% z BeautyEver, musze uzupelnic zapas.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 09:16   #519
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

GERALDINE2030


na mikro chodzę do kosmetyczki . rolluje się sama . 1,5 igiełki
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 09:52   #520
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Geraldine, mam jeszcze jedno pytanie. Nie orientujesz sie, ze czy w tym specyfiku:
http://naturaliskosmetyki.pl/ekspres...owy-p-265.html

HA mozna zastapic kolagenem z elastyna ale nie pod rolke tylko przy codziennym stosowaniu?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 19:24   #521
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez heka45 Pokaż wiadomość
GERALDINE2030


na mikro chodzę do kosmetyczki . rolluje się sama . 1,5 igiełki
Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam: rolujesz się co 2 tygodnie igłami 1,5 mm? Jeśli tak, to może wyniknąć z tego więcej szkody niż pożytku. Rolowanie igłami 1,5 mm można robić nie częściej niż co 6 tygodni, przecież skóra musi mieć czas na regenerację. Kosmetyczka, która robi Ci mikrodermabrazję wie, że równolegle robisz także zabiegi rolką?

Cytat:
Napisane przez katja_24
Geraldine, mam jeszcze jedno pytanie. Nie orientujesz sie, ze czy w tym specyfiku:
http://naturaliskosmetyki.pl/ekspres...owy-p-265.html

HA mozna zastapic kolagenem z elastyna ale nie pod rolke tylko przy codziennym stosowaniu?
Kiedyś robiłam takie serum, ale dodawałam pół na pół kwas hialuronowy i kolagen z elastyną, było całkiem fajne.

Sam kolagen z elastyną też można dodać, ale wydaje mi się że będzie lekko podszczypywać wrażliwą skórę - kolagen ma niskie pH chyba ok. 4,0 albo niższe, dodatkowo może lekko podrażniać cerę naczynkową ze względu na sporą ilość kwasu cytrynowego, którego naczynka za bardzo nie lubią, a Ty masz masz problem z naczynkami, dobrze pamiętam Może więc lepiej łączyć kolagen z kwasem hialuronowym, serum będzie łagodniejsze.

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2012-07-23 o 19:26
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 09:32   #522
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam: rolujesz się co 2 tygodnie igłami 1,5 mm? Jeśli tak, to może wyniknąć z tego więcej szkody niż pożytku. Rolowanie igłami 1,5 mm można robić nie częściej niż co 6 tygodni, przecież skóra musi mieć czas na regenerację. Kosmetyczka, która robi Ci mikrodermabrazję wie, że równolegle robisz także zabiegi rolką?



Kiedyś robiłam takie serum, ale dodawałam pół na pół kwas hialuronowy i kolagen z elastyną, było całkiem fajne.

Sam kolagen z elastyną też można dodać, ale wydaje mi się że będzie lekko podszczypywać wrażliwą skórę - kolagen ma niskie pH chyba ok. 4,0 albo niższe, dodatkowo może lekko podrażniać cerę naczynkową ze względu na sporą ilość kwasu cytrynowego, którego naczynka za bardzo nie lubią, a Ty masz masz problem z naczynkami, dobrze pamiętam Może więc lepiej łączyć kolagen z kwasem hialuronowym, serum będzie łagodniejsze.
Zgadza sie, mam cere naczynkowa. I wlasnie tak zrobilam, polaczylam pol na pol. Dziekuje za odpowiedz, Geraldine
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:35   #523
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Podbijam watek nosze sie z zamiarem zakupu rolki juz od dawna ale chyba dopiero teraz nabralam odwagi Bardzo prosze o linki gdzie kupic, niekoniecznie najtaniej (bo widzialam,ze na ebayu juz za £4 mozna kupic z Chin).Gdzie wy kupilyscie swoje rolki? Bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi, linki/namiary
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 07:18   #524
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

witam, co sadzicie o tej rolce?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2521151071
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:08   #525
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez monroe_30 Pokaż wiadomość
Uwaga: Po zabiegu minimalny przestój to maksymalnie 48 godzin. W tym czasie nie wolno korzystać z sauny, basenu , nie stosować makijażu, nie spożywać alkoholu, kawy oraz pikantnych przypraw.
Podczas całego korzystania z terapii z użyciem Dermarollera wystrzegaj się opalania (w tym solarium). Stosuj kosmetyki z wysoką ochroną przeciwsłoneczną (faktor 50+).
post sprzed jakiegoś czasu ale ciekawi mnie, czemu nie można stosować makijażu Jeśli przez ten czas ma się wchłonąć coś z substancji chemicznych, to często dużo, powiedzmy, bardziej inwazyjne będą filtry, które konserwanty mają bo muszą mieć i mnóstwo innych substancji. Jak się na to zapatrujecie?

Czytam ten wątek, bo myślę intensywnie nad zakupem derma rollera pod oczy... Tak dość nietypowo, bo nie chodzi o zmarszczki, a o moje sine wgłębienia pod oczami, gdzie skóra jest bardzo cienka (prześwitują naczynka) i praktycznie nie mam tam tkanki tłuszczowej. Stosuję w to miejsce olejek Voluplus, który bardzo powoooli uzupełnia tę tkankę, i chciałabym mu pomóc derma-rollerem, 0,25 czy 0,5. I przy okazji pomóc olejkom które stosuję na naczynka, żeby przy okazji jakoś zbladły.
No i właśnie się zastanawiam, jak wygląda sprawa po użyciu takiej długości - nakładacie makijaż? Filtry?
Pewnie nie zawsze będę miała taką możliwość, żeby przez dwie doby nie ruszać się z domu, filtr to nie problem, ale czy makijaż będzie bardziej szkodliwy niz sam filtr?
dodam, ze poza filtrami nie używam gotowych kosmetyków pielęgnacyjnych - jedynie olejki, żel hialuronowy i hydrolaty.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-07-31 o 18:29
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:05   #526
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Geraldine, a co dajesz pod oczy? Chodzi mi o zmarszczki, skora mi sie ujedrnila, ale zmarszczki nadal sa, a nawet, o zgrozo, chyba sie poglebiaja Na czole jest lepiej, kolo ust tez, a pod oczami armagedon. Stosuje to samo, co na cala twarz, peptydy+ lukrecja+niacynamid+kompl eks naczynkowy+HA+pantenol+ s. glukozaminy +g. magnezu(chyba dobrze podalam nazwe)Codziennie, rano i wieczorem, raz w tygodniu rolka. Moze pod oczy 0,5mm to za duzo? Moze pod oczami rolkowac tylko co dwa tygodnie? Doradz cos prosze.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-08-03 o 11:06
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:53   #527
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny, wpadłam na rolki przypadkiem przeglądając allegro. Więc od razu znalazłam ten wątek na wizażu i przelecaiłam niemal cały.
Nie mam problemów ze skóra twarzy i nigdy nie miałam a widzę że głównie tym się też zajmujecie. Moim problemem jest cellulit który mam odkąd pamiętam czyli od kiedy zaczęłam zwracać uwagę na to jak wyglada moja ciało co miało miejsce w wieku 11 lat... Brzmi może niewiarygodnie, ale zaczęłam dojrzewać i w pół roku później miałam już spory biust, celu i rozstępy. Walczyłam z nim różnymi sposobami, mniej i bardziej profesionalnymi, ale bez większych skutków. Trochę się zmniejszył jak schudłam prawie 10 kg, ale wyglądałam jak śmierć, skóra i kości, pomimo tego że tkanki tłuszczowe prawie nie mialam, skórka pomarańczowa mnie nie opuściła. Mam 24 a skórę na udach jak niezbyt zadbana 45latka pośladki i brzuch są ok, ale uda masakra. Czy rolka pomogłaby w moim przypadku?
Pisałysćie sporo o LU, co to takiego?
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:45   #528
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
Pisałysćie sporo o LU, co to takiego?
LU = Laboratorium Urody, nazwa forum.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:56   #529
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
LU = Laboratorium Urody, nazwa forum.
dzięki znalazłam, widzę że jest co czytać, powiedzcie mi tylko czy warto się tym interesować w moim przypadku i wertować te 70 stron wątku, czy lepiej się nie nakręcać?

edit: teraz patrzę że na forum na które trafiłam ostatni post jest z października zaszłego roku, to o tym pisałyście? jesli nie to prosze nakierujcie mnie we właściwe miejsce
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145

Edytowane przez wiewioor
Czas edycji: 2012-08-06 o 12:13
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 19:33   #530
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Geraldine, a co dajesz pod oczy? Chodzi mi o zmarszczki, skora mi sie ujedrnila, ale zmarszczki nadal sa, a nawet, o zgrozo, chyba sie poglebiaja Na czole jest lepiej, kolo ust tez, a pod oczami armagedon. Stosuje to samo, co na cala twarz, peptydy+ lukrecja+niacynamid+kompl eks naczynkowy+HA+pantenol+ s. glukozaminy +g. magnezu(chyba dobrze podalam nazwe)Codziennie, rano i wieczorem, raz w tygodniu rolka. Moze pod oczy 0,5mm to za duzo? Moze pod oczami rolkowac tylko co dwa tygodnie? Doradz cos prosze.
Ja też stosuję pod oczy rolkę 0,5 ale przez 1-2 dni po rolce nakładam maść VitA-Pose (maść z witaminą A do zakraplania do oka) - już kiedyś o tym pisałam. Od czasu gdy stosuję tę maść po rolowaniu, skóra pod oczami wygląda zdecydowanie lepiej, nie jest taka pomarszczona.

Po rolce jest podziurawiony naskórek więc przez te uszkodzenia musi odparowywać dużo wody, tym bardziej że pod oczami skóra jest bardzo cienka, więc trzeba zrobić coś w rodzaju kompresu, żeby zatrzymać tę wodę w naskórku. Niestety w moim przypadku oleje nie dawały sobie z tym rady, dopiero maść na parafinie poradziła sobie z problemem.

Sprawdź, może u Ciebie też zadziała. Możesz też kupić ceramidy, ale można je stosować najwcześniej na drugi dzień po rolowaniu, bo są dosyć mocno zakonserwowane.
Jeśli nic nie pomoże, to spróbuj rolować pod oczami co dwa tygodnie, albo bardzo delikatnie wbijać igiełki tak żeby nie wchodziły na całą długość .


katja_24 kupiłaś w końcu żel hialuronowy pod rolkę? Który w końcu wybrałaś?

Cytat:
Napisane przez wiewioor
dzięki znalazłam, widzę że jest co czytać, powiedzcie mi tylko czy warto się tym interesować w moim przypadku i wertować te 70 stron wątku, czy lepiej się nie nakręcać?
Przeczytać warto, chociaż z tego co pamiętam większość informacji dotyczy zabiegów na twarz.
Rolka jest skuteczna w walce z cellulitem, przynajmniej tak twierdzą kosmetyczki, tylko koniecznie trzeba stosować odpowiednie kosmetyki do takich zabiegów, bo w tym przypadku bardzo ważne jest zwiększenie przenikania składników, które zmniejszają tkankę tłuszczową i usprawniają krążenie. Samo nakłuwanie bez kosmetyków chyba niewiele pomoże.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:46   #531
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość


Przeczytać warto, chociaż z tego co pamiętam większość informacji dotyczy zabiegów na twarz.
Rolka jest skuteczna w walce z cellulitem, przynajmniej tak twierdzą kosmetyczki, tylko koniecznie trzeba stosować odpowiednie kosmetyki do takich zabiegów, bo w tym przypadku bardzo ważne jest zwiększenie przenikania składników, które zmniejszają tkankę tłuszczową i usprawniają krążenie. Samo nakłuwanie bez kosmetyków chyba niewiele pomoże.
Przeczytałam ponad 30 str i praktycznie nic na interesujący mnie temat nie znalazłam
na prawdę żadna z Was nie rolluje udek? podpowiedzcie mi coś. A jeśli bym się zdecydowała to jakich kosmetyków używać? Jakieś gotowe wchodzą w grę czy tylko robione?
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 10:23   #532
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Ja też stosuję pod oczy rolkę 0,5 ale przez 1-2 dni po rolce nakładam maść VitA-Pose (maść z witaminą A do zakraplania do oka) - już kiedyś o tym pisałam. Od czasu gdy stosuję tę maść po rolowaniu, skóra pod oczami wygląda zdecydowanie lepiej, nie jest taka pomarszczona.

Po rolce jest podziurawiony naskórek więc przez te uszkodzenia musi odparowywać dużo wody, tym bardziej że pod oczami skóra jest bardzo cienka, więc trzeba zrobić coś w rodzaju kompresu, żeby zatrzymać tę wodę w naskórku. Niestety w moim przypadku oleje nie dawały sobie z tym rady, dopiero maść na parafinie poradziła sobie z problemem.

Sprawdź, może u Ciebie też zadziała. Możesz też kupić ceramidy, ale można je stosować najwcześniej na drugi dzień po rolowaniu, bo są dosyć mocno zakonserwowane.
Jeśli nic nie pomoże, to spróbuj rolować pod oczami co dwa tygodnie, albo bardzo delikatnie wbijać igiełki tak żeby nie wchodziły na całą długość .


katja_24 kupiłaś w końcu żel hialuronowy pod rolkę? Który w końcu wybrałaś?



Przeczytać warto, chociaż z tego co pamiętam większość informacji dotyczy zabiegów na twarz.
Rolka jest skuteczna w walce z cellulitem, przynajmniej tak twierdzą kosmetyczki, tylko koniecznie trzeba stosować odpowiednie kosmetyki do takich zabiegów, bo w tym przypadku bardzo ważne jest zwiększenie przenikania składników, które zmniejszają tkankę tłuszczową i usprawniają krążenie. Samo nakłuwanie bez kosmetyków chyba niewiele pomoże.
Dzieki, zaraz rozejrze sie za ta mascia.
Tak w ogole, to oleje z witaminami i q10 chyba byly dla mnie lepsze niz peptydy. Peptydow z dodatkami uzywalam przez prawie 2m-ce i nie widze poprawy, a wrecz przeciwnie. Chyba wroce do olejków.
Kupilam HA 1,5% z ZSK.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 17:07   #533
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dzieki, zaraz rozejrze sie za ta mascia.
Tak w ogole, to oleje z witaminami i q10 chyba byly dla mnie lepsze niz peptydy. Peptydow z dodatkami uzywalam przez prawie 2m-ce i nie widze poprawy, a wrecz przeciwnie. Chyba wroce do olejków.

Całkowicie odstawiłaś oleje z witaminami? To chyba nie był dobry pomysł, być może właśnie to jest przyczyną złego stanu skóry pod oczami.
Po każdym rolowaniu trzeba stosować oleje z witaminami inaczej skóra, szczególnie pod oczami i na szyi, będzie będzie bardzo źle wyglądała bo w tych miejscach jest wyjątkowo cienka i wrażliwa - przynajmniej takie są moje doświadczenia. Zawsze stosuję serum peptydowe z dodatkami, a na wierzch olejek z witaminami, maść z witaminą A kładę jako trzecią warstwę, żeby jeszcze bardziej zabezpieczyć skórę przed utratą wody przez powstałe dziurki, tak przynajmniej przez dwa dni po rolowaniu. Przez następne dni używam serum z peptydami i na to serum olejowe i wtedy jest ok.

Peptydy bardzo lubię i przekonałam się, że naprawdę działają, chociaż na efekty trzeba poczekać 3-4 miesiące. Kilka razy rezygnowałam z ich używania, ale zawsze do nich wracałam, bo widziałam, że bez peptydów skóra wygląda coraz gorzej. Tyle że ja mam już trochę lat więc i efekt jest może bardziej zauważalny Zawsze jednak serum z peptydami łączę z olejkiem witaminowym z kwasem liponowym lub koenzymem Q10 i widzę że właśnie taka pielęgnacja jest dla mojej skóry optymalna. Może u Ciebie też się sprawdzi


Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Kupilam HA 1,5% z ZSK.
Zadowolona jesteś? Masz porównanie z mazidlanym potrójnym kwasem?

Zastanawiam się, nad tym co wybrać bo kończy mi się 2% z Naturalisa i nie wiem czy kupić następne opakowanie, niestety trochę drogi jest, czy skusić się na coś tańszego.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 22:16   #534
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Smile Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witajcie kobitki mam 36 lat i jestem długooo wyczekaną,świeżo upieczoną mama !PROBLEM !... zmarchy-czoło wokół oczu i ust ! miałam do ślubu robiony u dermatologa estetycznego kwas hialuronowy, efekt natychmiastowy i superowy ale ... teraz brak funduszy ,mimo wszystko skóra ,która byla katastroficzna ,po nadużywaniu słońca i solarium teraz należy porównać do przeciętnej 36latki ale wiadomo chce się więcej i lepiej.a więc poczytałam troszku i zakupiłam na allegro DNS ROLLER.Właśnie siedzę czerwona i piszę do Was po pierwszym zabiegu -nałożyłam na umyta twarz Cebion-wit C w kroplach od synusia i rolowałąm się ,po odczekałam 20min przetarlam wacikiem i nałożyłam kremik klecony w aptece bez konserwantów z wit.A i E i jakies inne dziwne nieznane mi składniki .Jutro opiszę efekty ,jeżeli takowe będą czytam, Wasze posty i stosujecie do rolowania jakies peptydy,kwas hial. itd gdzie mam tego szukać i jaki jest koszt ...no najlepiej jakby jakaś dobra duszyczka napisała co pod i po rolce najlepsze dla staruszki i na zmarchy pozdrawiam
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 10:26   #535
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Całkowicie odstawiłaś oleje z witaminami? To chyba nie był dobry pomysł, być może właśnie to jest przyczyną złego stanu skóry pod oczami.
Po każdym rolowaniu trzeba stosować oleje z witaminami inaczej skóra, szczególnie pod oczami i na szyi, będzie będzie bardzo źle wyglądała bo w tych miejscach jest wyjątkowo cienka i wrażliwa - przynajmniej takie są moje doświadczenia. Zawsze stosuję serum peptydowe z dodatkami, a na wierzch olejek z witaminami, maść z witaminą A kładę jako trzecią warstwę, żeby jeszcze bardziej zabezpieczyć skórę przed utratą wody przez powstałe dziurki, tak przynajmniej przez dwa dni po rolowaniu. Przez następne dni używam serum z peptydami i na to serum olejowe i wtedy jest ok.

Peptydy bardzo lubię i przekonałam się, że naprawdę działają, chociaż na efekty trzeba poczekać 3-4 miesiące. Kilka razy rezygnowałam z ich używania, ale zawsze do nich wracałam, bo widziałam, że bez peptydów skóra wygląda coraz gorzej. Tyle że ja mam już trochę lat więc i efekt jest może bardziej zauważalny Zawsze jednak serum z peptydami łączę z olejkiem witaminowym z kwasem liponowym lub koenzymem Q10 i widzę że właśnie taka pielęgnacja jest dla mojej skóry optymalna. Może u Ciebie też się sprawdzi




Zadowolona jesteś? Masz porównanie z mazidlanym potrójnym kwasem?

Zastanawiam się, nad tym co wybrać bo kończy mi się 2% z Naturalisa i nie wiem czy kupić następne opakowanie, niestety trochę drogi jest, czy skusić się na coś tańszego.
no wlasnie, odstawilam calkiem w czerwcu, bo ciagle mialam na twarzy male krostki. Pomyslalam, ze to moze byc przeladowanie skory, moze zbyt dlugie uzywanie tego samego (olejek+q10+alfaliponowy+ witA+E+ wit C raz dziennie). No i wybor padl na peptydy, ale oprocz ujerdnienia dzialania nie widze, a wrecz przeciwnie, zmarchy w natarciu. Warto dodac, ze do codziennej pielgnacji stosuje to samo, co pod rolke.
Teraz daje peptydy z dodatkami rano, a wieczorem olejki. I kupilam sobie ta masc, zobaczymy co bedzie.
Przedtem mialam tylko jednak zmarszczke pod kazdym okiem, teraz mam dwie, a przy gorszym dniu ryzuje sie trzecia Zalamka. Nagle postarzalam sie o kilka lat w przeciagu 2-3 miesiecy. Aha, no zmienilam rolke a bardziej kolczasta. Poprzednia byla chyba lepsza, bardziej bolalo, ale byly wyrazniejsze efekty.
Co do HA, to z mazidlanego bylam zadowolona, tu jeszcze nie wiem, chyba za krotko stosuje. Za to ten z beautyever jakos do mnie nie przemowil.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
Witajcie kobitki mam 36 lat i jestem długooo wyczekaną,świeżo upieczoną mama !PROBLEM !... zmarchy-czoło wokół oczu i ust ! miałam do ślubu robiony u dermatologa estetycznego kwas hialuronowy, efekt natychmiastowy i superowy ale ... teraz brak funduszy ,mimo wszystko skóra ,która byla katastroficzna ,po nadużywaniu słońca i solarium teraz należy porównać do przeciętnej 36latki ale wiadomo chce się więcej i lepiej.a więc poczytałam troszku i zakupiłam na allegro DNS ROLLER.Właśnie siedzę czerwona i piszę do Was po pierwszym zabiegu -nałożyłam na umyta twarz Cebion-wit C w kroplach od synusia i rolowałąm się ,po odczekałam 20min przetarlam wacikiem i nałożyłam kremik klecony w aptece bez konserwantów z wit.A i E i jakies inne dziwne nieznane mi składniki .Jutro opiszę efekty ,jeżeli takowe będą czytam, Wasze posty i stosujecie do rolowania jakies peptydy,kwas hial. itd gdzie mam tego szukać i jaki jest koszt ...no najlepiej jakby jakaś dobra duszyczka napisała co pod i po rolce najlepsze dla staruszki i na zmarchy pozdrawiam
Polprodukty kupujemy na necie, naczesciej naturalis, mazidla, zrobsobiekrem.
Koszt rozny, ale na poczatku trzeba troszke zainwestowac, zeby wyposazyc swoje laboratorium
Co dajemy pod i po napisane jest w watku, nawet kilka stron wstecz.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 14:46   #536
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
no wlasnie, odstawilam calkiem w czerwcu, bo ciagle mialam na twarzy male krostki. Pomyslalam, ze to moze byc przeladowanie skory, moze zbyt dlugie uzywanie tego samego (olejek+q10+alfaliponowy+ witA+E+ wit C raz dziennie). No i wybor padl na peptydy, ale oprocz ujerdnienia dzialania nie widze, a wrecz przeciwnie, zmarchy w natarciu. Warto dodac, ze do codziennej pielgnacji stosuje to samo, co pod rolke.
A jaką masz cerę? Krostki były na całej twarzy, na szyi także?

Może Twoja skóra pod oczami jest bardzo odwodniona. Jeśli co tydzień robisz dziurki rolką, a po zabiegach nie stosujesz silnej okluzji olejowej to więcej wody odparowuje i zaczynają pojawiać się zmarszczki związane z silnym odwodnieniem. Przekonałam się, że skórę pod oczami trzeba trochę inaczej pielęgnować niż pozostałe części twarzy, no może z wyjątkiem szyi, która jest tak samo delikatna, trzeba poświęcić jej więcej uwagi i z rozwagą dobierać składniki.


Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Teraz daje peptydy z dodatkami rano, a wieczorem olejki. I kupilam sobie ta masc, zobaczymy co bedzie.
Ja bym łączyła serum peptydowe z olejowym zarówno rano jak i wieczorem - oczywiście mam na myśli strefę pod oczami. Rano możesz do serum olejowego dodać trochę frakcji sojowej, rozetrzeć aż do rozpuszczenia i dodać do tego serum z peptydami, po wymieszaniu powstanie lekka emulsja, która nie powinna powodować spływania np. tuszu do rzęs, u mnie taki sposób sprawdza się doskonale. Wieczorem na taką mieszankę nakładaj dodatkowo maść z witaminą A.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Aha, no zmienilam rolke a bardziej kolczasta. Poprzednia byla chyba lepsza, bardziej bolalo, ale byly wyrazniejsze efekty.
Jaką masz teraz rolkę?


Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Co do HA, to z mazidlanego bylam zadowolona, tu jeszcze nie wiem, chyba za krotko stosuje. Za to ten z beautyever jakos do mnie nie przemowil.
W takim razie wezmę 2% Naturalisa, tym bardziej że właśnie zrobili bardzo dużą promocję na ten kwas, i spokojnie poczekam na Twoją opinię na temat 1,5% z ZSK.
Widziałam, że w Naturalisie też pojawił się potrójny kwas 1,5% http://naturaliskosmetyki.pl/potrojn...nie-p-272.html
myślisz że to jest to samo co w ZSK? http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Pot...ronowy-1.5/378
Z opisu wygląda bardzo podobnie, tylko konserwanty są trochę inne, w naturalisowym nie ma benzoesanu sodu, ale ja akurat nie bardzo za nim przepadam, no i cenowo jest korzystny, ciekawe tylko czy mają podobnej wielkości cząsteczki?

Cytat:
Napisane przez wiewioor
Przeczytałam ponad 30 str i praktycznie nic na interesujący mnie temat nie znalazłam
na prawdę żadna z Was nie rolluje udek? podpowiedzcie mi coś. A jeśli bym się zdecydowała to jakich kosmetyków używać? Jakieś gotowe wchodzą w grę czy tylko robione?
Chyba większość dziewczyn roluje twarz, niektóre rozstępy - jednak raczej nie wypowiadają się o efektach, ale o zabiegach na cellulit jest niewiele informacji.
Wiem, że kosmetyczki rolują cellulit z dosyć dobrym skutkiem, ale one mają specjalne ampułki z różnymi aktywnymi składnikami, niestety ampułki nie są dostępne dla zwykłych śmiertelników Możesz znaleźć w necie namiary na gabinety, które wykonują zabiegi rolką i podpytać czy zabiegi dają efekty czego używają itd. Ja często dzwonię do różnych gabinetów, klinik dermatologicznych i dokładnie wypytuję o szczegóły, można zdobyć dużo ciekawych informacji

W naszych sklepikach można kupić rożne składniki takie jak kofeina, kasztanowiec, ruszczyk czy morszczyn, można z nich robić swoje kosmetyki do rolowania. Możesz napisać do tych sklepików i zapytać co mogą zaproponować, ja często korzystam z takiej pomocy i zazwyczaj jestem zadowolona z podpowiedzi.

Niestety nie wiem jak wygląda sytuacja z gotowcami, czy można kupić coś dobrego z łagodnymi konserwantami, bo bez konserwantów raczej nie dostaniesz. Jak będę miała chwilę to poszukam w necie, może znajdę coś ciekawego

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2012-08-12 o 14:48
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 15:16   #537
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę? Krostki były na całej twarzy, na szyi także?

Może Twoja skóra pod oczami jest bardzo odwodniona. Jeśli co tydzień robisz dziurki rolką, a po zabiegach nie stosujesz silnej okluzji olejowej to więcej wody odparowuje i zaczynają pojawiać się zmarszczki związane z silnym odwodnieniem. Przekonałam się, że skórę pod oczami trzeba trochę inaczej pielęgnować niż pozostałe części twarzy, no może z wyjątkiem szyi, która jest tak samo delikatna, trzeba poświęcić jej więcej uwagi i z rozwagą dobierać składniki.





Ja bym łączyła serum peptydowe z olejowym zarówno rano jak i wieczorem - oczywiście mam na myśli strefę pod oczami. Rano możesz do serum olejowego dodać trochę frakcji sojowej, rozetrzeć aż do rozpuszczenia i dodać do tego serum z peptydami, po wymieszaniu powstanie lekka emulsja, która nie powinna powodować spływania np. tuszu do rzęs, u mnie taki sposób sprawdza się doskonale. Wieczorem na taką mieszankę nakładaj dodatkowo maść z witaminą A.



Jaką masz teraz rolkę?




W takim razie wezmę 2% Naturalisa, tym bardziej że właśnie zrobili bardzo dużą promocję na ten kwas, i spokojnie poczekam na Twoją opinię na temat 1,5% z ZSK.
Widziałam, że w Naturalisie też pojawił się potrójny kwas 1,5% http://naturaliskosmetyki.pl/potrojn...nie-p-272.html
myślisz że to jest to samo co w ZSK? http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Pot...ronowy-1.5/378
Z opisu wygląda bardzo podobnie, tylko konserwanty są trochę inne, w naturalisowym nie ma benzoesanu sodu, ale ja akurat nie bardzo za nim przepadam, no i cenowo jest korzystny, ciekawe tylko czy mają podobnej wielkości cząsteczki?
Cere mam wrazliwa, naczynkowa i chyba mieszna.Szyi nie rolkuje, a krostki byly na czole i policzkach.
Wlasnie tak zaczelam robic, dawac pod oczy dodatkowo olej z witaminami, ale nawet wodoodporny tusz mi sie na tym rozmazuje :/ cos za cos.

Mam rolke MT z 54o iglami. Wczesniej mialam z mniejsza iloscia, 200-cos.


Cos do HA to niestety nie moge Ci pomoc, Ty masz wieksza wiedze ode mnie

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-08-12 o 15:17
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:38   #538
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość

Chyba większość dziewczyn roluje twarz, niektóre rozstępy - jednak raczej nie wypowiadają się o efektach, ale o zabiegach na cellulit jest niewiele informacji.
Wiem, że kosmetyczki rolują cellulit z dosyć dobrym skutkiem, ale one mają specjalne ampułki z różnymi aktywnymi składnikami, niestety ampułki nie są dostępne dla zwykłych śmiertelników Możesz znaleźć w necie namiary na gabinety, które wykonują zabiegi rolką i podpytać czy zabiegi dają efekty czego używają itd. Ja często dzwonię do różnych gabinetów, klinik dermatologicznych i dokładnie wypytuję o szczegóły, można zdobyć dużo ciekawych informacji

W naszych sklepikach można kupić rożne składniki takie jak kofeina, kasztanowiec, ruszczyk czy morszczyn, można z nich robić swoje kosmetyki do rolowania. Możesz napisać do tych sklepików i zapytać co mogą zaproponować, ja często korzystam z takiej pomocy i zazwyczaj jestem zadowolona z podpowiedzi.

Niestety nie wiem jak wygląda sytuacja z gotowcami, czy można kupić coś dobrego z łagodnymi konserwantami, bo bez konserwantów raczej nie dostaniesz. Jak będę miała chwilę to poszukam w necie, może znajdę coś ciekawego
dzieki, że w koncu ktoś się wypowiedział każda informacja sie dla mnie liczy, zaim zacznę zdzwonić chyba muszę się jeszcze podszkolić w temacie żeby wiedzieć o co pytać i wiedzieć o czym do mnie mówią
a możesz mi polecić jakiś "pomocny" sklep?
intryguje mnie jeszcze jedna sprawa gabinetowego rollowania, czy te rolki są takie same do profesionalnego uzytku jak te które są dostępe a allego? bo jeśli tak to nie ma mowy o sterylizacji takiego sprzętu w autoklawie lub sterylizatorze, a zwykła dezynfekcja jakimś spirytusem nic tu nie da... trochę strach
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 12:49   #539
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Nie jestem w stanie ogarnąć wątku
Chcę kupić roller na Cellu - nogi i pupa.
W jakich sklepach mazidłowych mogę się dowiedzieć co byłoby dobrze stosować?
Nie mogę się też za bardzo zdecydowac jaką brać długość igieł. Na allegro znalazłam tylko jeden do ciała - taki wiekszy z igłami 0.25, ale chcialam coś koło 0.5 - 1mm
Daje rade wytrzymac ten ból? Moja mama rolowała twarz i mówiła, ze jest koszmarnie...
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:24   #540
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja mam 0.5 na twarz i nie było tak źle. Niestety z tego co mi się "obiło o oczy" jest zakaz sprzedaży rolek większych niż to .2 wiec pewnie zostaje tylko allegro. Ja kupowałam w Naturaliśie kiedy mieli jeszcze dostępne wszystkie inne wielkości i mogę polecić właśnie ten sklep jako źródło wiedzy co stosować pod. Zawsze jak chciałam coś wiedzieć dostawałam obszerną odpowiedź.


A z innej beczki. ..Do dziewczyn które chcą stosować rolkę na twarz żeby zmniejszyć przebarwienia/płytkie blizny. Spróbujcie zainwestować w muślinową szmatkę+ krem do mycia/ pewnie zwykły ulubiony też się nada/ lub znana metoda OCM. U mnie przy redukcji właśnie przebarwień codzienny wieczorny demakijaż przy użyciu tej szmatki dał lepsze rezultaty niż wałkowanie się co tydzień. Az byłam w szoku.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.