farba Lecher Geneza - znacie ją? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-13, 17:21   #61
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie ile trzymać farbę Lecher Geneza na włosach ?
Kupiłam blond 9cn i do tego mam 6% wodę.
Ile trzymać farbę na odroście i ile na końcówkach?
Czy 30 min na odrostach i 10 min na końcówkach będzie ok?
Myślę, że tak, tak przynajmniej w sklepie słyszałam, 30 -35 min
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 09:12   #62
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez Evelyn007 Pokaż wiadomość
ja używam farby Lecher Geneza z linii kontrastów 400 czyli ultra jasna miedź. Jestem bardzo zadowolona jak widać na avatarze wyszedł bardzo zdecydowany pomarańcz z czerwonym blaskiem Jestem zachwycona tym kolorem Dodatkowo włosy sa bardzo gładkie i miłe w dotyku po tej farbie Złączam zdjęcie przed i po koloryzacji
to wygląda jak photoshop

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez heniek07 Pokaż wiadomość
A zatem farbę położyłam tylko na pasmo włosów dla sprawdzenia i okazało się, że .... reakcji żadnej. Kolor w ogóle się nie zmienił. Są dwie możliwości - albo kolor za jasny, albo oxydant za słaby (dałam 3%). Ponieważ musiałam ufarbować czymś włosy, a nie miałam czasu czekać, aż przyjedzie następny kolor kupiony przez allegro, poszłam do farbę do drogerii i tyle. Następnym razem planuję dokupić jakiś brąz z genezy, pomieszać i może dodać jeszcze niebieskiego mixtonu dla zlikwidowania rudego odcienia.
miałaś za ciemne włosy do tej farby, i do tego użyłaś 3%
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 16:43   #63
laguna123
Raczkowanie
 
Avatar laguna123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 117
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

witam,
właśnie oglądałam farby lecher na allegro i mam zamiar zamowić jeden z tych kolorów:
czekoladowy brąz
jasny kasztan popielaty
ciemny kasztan
mam włosy ciemny brąz w stylu mroźny kasztan tylko jest już jaśnieszy odrost ok 3cm
Zależy mi na tym by odrost wyrównał się z resztą włosów, których kolor zarazem chciałabym odżywić.
Proszę o info jaki kupić oksydant 3 czy 6% ? i ile czasu trzymać farbę na odrostach?
__________________
Co ? Automatyczna reakcja zanim usłyszane zdanie zostanie w pełni przetworzone przez mózg.
laguna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:05   #64
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

dzis bede farbowała odcieniem jasny kasztan popielaty Ale to nie moje pierwsze farbowanie genezą, wyjątkowo pasują mi te farby. Ja zamierzam raczej zastosować 3%, ale mam tez w domu 6% i zobaczymy, może je wymieszam.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:26   #65
laguna123
Raczkowanie
 
Avatar laguna123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 117
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

To jakbyś mogła powiadomić o efektach i może jakieś zdjęcie włosów jakie wyszły, byłabym wzięczna

pzdr.
__________________
Co ? Automatyczna reakcja zanim usłyszane zdanie zostanie w pełni przetworzone przez mózg.

Edytowane przez laguna123
Czas edycji: 2012-10-24 o 10:27
laguna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 09:49   #66
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Ja farbuję tą farbą i kolor jest cudo ale jak dla mnie jest jeden mały defekt.Strasznie szybko sie wypłukuje z moich włosów STRASZNIE.Po 3 myciach a muszę myć włosy codziennie już są łososiowe Może dlatego że z czarnych schodziłam.Fryzjerka mi rozjaśniała włosy do tego koloru.To Lecher 600.Kumpela moja też tym kolorem robi od ponad roku.Jej sie tak szybko już nie zmywa jak mi.Polecem Wam te farby,kolorki piękne i lśniące
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosssssssssyyyyy.jpg (31,7 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerrrrr.jpg (41,1 KB, 104 załadowań)
__________________
Ewel
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 20:25   #67
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

witam!
dziewczyny, chciałabym zrobić sobie bardzo jasny blondzik - pewnie któryś z poziomu 'ultra', nigdy wcześniej nie farbowałam sama profesjonalną farbą, na drogeryjne rozjaśniające farby moje włosy nieźle reagują, ale pewnie nigdy nie uzyskam nimi takiego efektu jak bym chciała

jeśli swoje własne włosy mam w odcieniu średniego, ciepłego blondu, ale chciałabym rozjaśnienia o jakieś 3-4 tony to powinnam użyć wody 9% albo wręcz 12%?

mam tylko trochę obawy - bo mam bardzo krótkie włosy. jak nakładam farbę, to właściwie smaruję nią po skórze głowy - czy przy takim stężeniu wody utlenionej nie podrażnię sobie skóry? farby drogeryjne mnie w ogóle nie pieką, ale raz fryzjerka poparzyła mnie przy pasemkach, stąd moje obawy
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 12:52   #68
eliza2007k
Przyczajenie
 
Avatar eliza2007k
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cypr
Wiadomości: 11
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

zrób 9% jeśli twój naturalny kolor to średni blond to wyjdzie ci pięknie, ja robię 10UA
eliza2007k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:26   #69
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez eliza2007k Pokaż wiadomość
zrób 9% jeśli twój naturalny kolor to średni blond to wyjdzie ci pięknie, ja robię 10UA
dzięki! nie piecze Cię w głowę po nałożeniu?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:59   #70
eliza2007k
Przyczajenie
 
Avatar eliza2007k
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cypr
Wiadomości: 11
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

nic mnie nie piecze a trzymam na włosach ok 1h, ale zrób może lepiej próbę jeśli obawiasz się, bo to nie zawsze działa tak samo u każdego
eliza2007k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:28   #71
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

a no to dzięki!
myślę, że tak właśnie zrobię!
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 18:54   #72
Angela 81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Witajcie. Dzisiaj farbowałam włosy w salonie lecher. Mam naturalny ciemny blond. Poprosiłam o ciemny popielaty blond - takie spopielacenie koloru. A wyszedł słomiany !!! Poza tym strasznie piekła i swędziała skóra na całej głowie, co za koszmar. No cóż, mam nauczkę, żeby nie korzystać z niesprawdzonych wcześniej farb.. :-((
__________________

Edytowane przez Angela 81
Czas edycji: 2012-12-29 o 18:56
Angela 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 07:19   #73
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez Angela 81 Pokaż wiadomość
Witajcie. Dzisiaj farbowałam włosy w salonie lecher. Mam naturalny ciemny blond. Poprosiłam o ciemny popielaty blond - takie spopielacenie koloru. A wyszedł słomiany !!! Poza tym strasznie piekła i swędziała skóra na całej głowie, co za koszmar. No cóż, mam nauczkę, żeby nie korzystać z niesprawdzonych wcześniej farb.. :-((
z tymi farbami to nigdy nie wiadomo co wyjdzie, mi kiedyś nią fryzjerka robiła (też kolor ciemny popielaty blond, taki sam miałam naturalny) i ciemny blond to wyszedł ale trochę w rudy wpadał, mojej skórze nic nie było na szczęście, farbowałam bo chciałam pokryć siwość u góry

aha - włosy mi po niej nie wypadały, więc całkiem fajna ta farba

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-01 o 09:35
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 14:11   #74
AkatsukiNoShin
Raczkowanie
 
Avatar AkatsukiNoShin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 49
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Właśnie przed chwilą farbowałam włosy, z czystym sumieniem mogę polecić tą farbę Jako, że nie było mojego koloru z palety "Geneza Soft" skusiłam się na zwykłą "Genezę" - wersję z amoniakiem. Ku mojemu zdziwieniu, włosy są w świetnej kondycji, w ogóle nie zniszczone, a co najważniejsze - ilość włosów, która mi wypadła podczas spłukiwania była taka sama jak przy normalnym myciu włosów
AkatsukiNoShin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:37   #75
eliza2007k
Przyczajenie
 
Avatar eliza2007k
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cypr
Wiadomości: 11
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a no to dzięki!
myślę, że tak właśnie zrobię!
jak wyszedł kolorek? ja wczoraj namówiłam siostrę na 10 UA i jest bardzo zadowolona i ją w przeciwieństwie do mnie skóra głowy troszkę piekła
eliza2007k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 21:41   #76
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

wszystko było ok, tylko kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż myślałam, że będzie (kupiłam 10/U i 9% utleniacz)
na początku myślałam w ogóle, że wyszedł żółty bardzo, ale w dziennym świetle był ok, a po kilku dniach to już w ogóle spoko
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:40   #77
Gogosiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Evelyn007
Jakiej wody utlenionej użyłaś?? Piękny kolor, ja ma teraz podobny na kolor jak Ty na legitymacyjnym i marzę o taki m pięknym rudym kolorze jak to na Twoim profilowym Jak wygląda ze "spieraniem" się koloru?? Pozdrawiam i proszę o odpowiedz
Gogosiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:09   #78
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
dzis bede farbowała odcieniem jasny kasztan popielaty Ale to nie moje pierwsze farbowanie genezą, wyjątkowo pasują mi te farby. Ja zamierzam raczej zastosować 3%, ale mam tez w domu 6% i zobaczymy, może je wymieszam.
A czy ten popielaty kasztan jest kasztanowy czy to po prostu chłodny odcień ciemnego brązu ?

Kusi mnie 5N oraz odcienie kawowe, ale boję się, że sama 5N wyjdzie mi za ciemna i mysia, z kolei odcienie kawowe zbyt czerwone.
Czy Twoja farba daje choć zbliżony efekt do tego co obecnie mam na włosach? (zdjęcie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maj26e.jpg (118,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9168.jpg (68,7 KB, 92 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 12:44   #79
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
A czy ten popielaty kasztan jest kasztanowy czy to po prostu chłodny odcień ciemnego brązu ?

Kusi mnie 5N oraz odcienie kawowe, ale boję się, że sama 5N wyjdzie mi za ciemna i mysia, z kolei odcienie kawowe zbyt czerwone.
Czy Twoja farba daje choć zbliżony efekt do tego co obecnie mam na włosach? (zdjęcie)
Droga Maju już spieszę z odpowiedzią Początkowo gdy kupilam pierwszy raz tę farbę, też obawiałam się tego kasztanu w nazwie, ale Lecher po prostu tak określa brąz. Uzywalam z Lecher 5CN czyli jasny kasztan popielaty a raz kupilam 5N i roznicy w sumie nie widzialam. Na pewno nie ma w nich czerwieni (przynajmniej u mnie..). Jednak wydaje mi się ze 5 LEcher wychodzi nawet jaśniej niz Twoj aktualny kolor.. Za to wlasnie cenię tę firmę, ze nie wychodzi czerń, gdy kupujesz brąz. Za to 5 w odcieniach kawowych na probnikach była na pewno ciemniejsza niz 5N i tez bez czerwieni więc ten kolor chyba będziej najwłaściwszy dla Ciebie. Czerwieni dopatrywałbym się w czekoladzie..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 17:29   #80
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Droga Maju już spieszę z odpowiedzią Początkowo gdy kupilam pierwszy raz tę farbę, też obawiałam się tego kasztanu w nazwie, ale Lecher po prostu tak określa brąz. Uzywalam z Lecher 5CN czyli jasny kasztan popielaty a raz kupilam 5N i roznicy w sumie nie widzialam. Na pewno nie ma w nich czerwieni (przynajmniej u mnie..). Jednak wydaje mi się ze 5 LEcher wychodzi nawet jaśniej niz Twoj aktualny kolor.. Za to wlasnie cenię tę firmę, ze nie wychodzi czerń, gdy kupujesz brąz. Za to 5 w odcieniach kawowych na probnikach była na pewno ciemniejsza niz 5N i tez bez czerwieni więc ten kolor chyba będziej najwłaściwszy dla Ciebie. Czerwieni dopatrywałbym się w czekoladzie..

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedzi Uspokoiłaś mnie i przekonałaś do tego, żebym spróbowała farb Lecher. Czyli jak położę 5N z odcieniem kawowym 5 to raczej nie powinnam obawiać się czerni? Do tej pory farby łapały mi tak jak na wzornikach więc jeśli Lecher nie wychodzą ciemniej niż na próbniku to powinnam być bardzo zadowolona
Z tego co widziałam u fryzjera na próbniku to te odcienie czekoladowe miały właśnie lekko czerwoną poświatę wiec bardziej skłaniałam się ku naturalnym bądź kawowym - te podobały mi się najbardziej

Jeszcze raz wielkie dzięki!

A masz może jakieś foto włosów po tej 5 popielatej?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 22:14   #81
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

myślę ze kawa będzie dla Ciebie najlepsza generalnie od listopada mam ombre i lecher farbuję tylko odrosty, więc tak szczególnie tego nie widać. Jezeli chcesz wyslę Ci na priv swoj profil na fb kilka zdjec tam jest
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 20:24   #82
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
myślę ze kawa będzie dla Ciebie najlepsza generalnie od listopada mam ombre i lecher farbuję tylko odrosty, więc tak szczególnie tego nie widać. Jezeli chcesz wyslę Ci na priv swoj profil na fb kilka zdjec tam jest

Hej Poproszę w takim razie
Ja farbę już zamówiłam
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 21:02   #83
Chrystiana
Raczkowanie
 
Avatar Chrystiana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Landsberg
Wiadomości: 95
Lightbulb Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Chciałam wypróbować tej farby ale fryzjerka powiedziała mi, że musi dokonać dekoloryzacji?
miałam ciemne włosy (od poprzednich farb) i myślałam o jakiś brązach.
stary kolor już mocno się wymył, więc zdziwiło mnie to co powiedziała?
czy potrzebuje dekoloryzacji?
Chrystiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 08:07   #84
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez Chrystiana Pokaż wiadomość
Chciałam wypróbować tej farby ale fryzjerka powiedziała mi, że musi dokonać dekoloryzacji?
miałam ciemne włosy (od poprzednich farb) i myślałam o jakiś brązach.
stary kolor już mocno się wymył, więc zdziwiło mnie to co powiedziała?
czy potrzebuje dekoloryzacji?
nikt Ci nie powie bo nie widzimy Twoich włosów
musiałabyś pokazać jaki masz teraz kolor, a jaki chcesz uzyskać.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:14   #85
kasieczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Zamierzam farbować włosy tą farbą i mam pytanie: czy naklada sie ją na suche czy na wilgotne włosy?
kasieczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 21:32   #86
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez kasieczka89 Pokaż wiadomość
Zamierzam farbować włosy tą farbą i mam pytanie: czy naklada sie ją na suche czy na wilgotne włosy?
na suche
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 12:47   #87
Gogosiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Hej,
Miałam na ciemnym blondzie(mój naturlny kolor) pasemka blond na to nałożyłam farbę lecher ultra jasna miedź(400),użyłam wody zmieszanej- 3 i 6%.
Niestety na moich byłych blondach kolor wyszedł inny tzn bardziej pomarańczowy i dużo jaśniejszy niż na moich natualnych włosach ;( co mogę zrobić żeby uniknąć takiego efektu??

Generalnie oba kolory są super ale chciałabym mieć na głowie jeden kolor!!! Błagam pomóżcie!!!
Gogosiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 14:13   #88
goszka86
Przyczajenie
 
Avatar goszka86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Question Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

mam do was pytanie
Czy ktoś farbował włoski Le cher 8RTP??
Macie jakieś zdjęcia?
goszka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 12:28   #89
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cześć,

gdzie można w sieci kupić farby Lecher Geneza? Wcześniej zamawiałam je na allegro, ale teraz przekopuję internet i wszędzie pustki.. Znacie jakieś sklepy/hurtownie fryzjerskie, które mają w swojej ofercie tę farbę?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 12:31   #90
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: farba Lecher Geneza - znacie ją?

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Cześć,

gdzie można w sieci kupić farby Lecher Geneza? Wcześniej zamawiałam je na allegro, ale teraz przekopuję internet i wszędzie pustki.. Znacie jakieś sklepy/hurtownie fryzjerskie, które mają w swojej ofercie tę farbę?
Lechera widziałam w hurtowniach Silhouette http://www.dcdpaznokcie.pl/sklep/ind..._page=specials we Wrocławiu i Opolu, ale to było z dwa lata temu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-10 18:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.