Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-19, 12:44   #2971
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Przyszła moje wyczekiwana paczka z Diamond Cosmetics czyli Semilaci... Zamówiłam Top Mat i Top zwykły, oczywiście zamiast Topu otrzymałam Base... Jestem wsciekła bo na Topie zależało mi bardziej niż na tym Mat... Dodzwonić się do nich nie da... Napisałam maila, jestem ciekawa kiedy odpiszą. Znów musiałam się wyżalić :/
na Twoim miejscu zrezygnowałabym z zakupów ze strony DC ;/ ja tam kupowałam dwa razy - za pierwszym chyba było ok, za drugim po kilku dniach gdy myślałam że paczka już idzie (za pobraniem) dostałam telefon że nie ma tego co chciałam.. rychło wczas zważywszy na fakt że też pilnie potrzebowałam topu. Od tamtej pory wole robić zakupy na allegro od użytkownika moja-kosmetyczka. Aktualnie czekam na harda, top, aceton i cleaner z silcare i chyba pilniki. To moje 3 czy 4 zamówienie od tego sprzedawcy poprzednio wszystko było ok, mam nadzieje że i tym razem tak będzie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:46   #2972
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Alealeksandra21 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny możecie się wypowiedzieć na temat BLING WŁOSKI LAKIER HYBRYDOWY ? ma przystępne ceny ale czy któraś z Was go używała ? poleca nie poleca z góry dziękuję za odp
Ja mam 2 z targów kosmetycznych (takie w różowo-złotych buteleczkach z czarną nakrętką, z tego co widziałam to mają dwa rodzaje opakowań) kolory 08 i 137 (granat z drobinkami i grzybkowy taupe) powiedziałabym, że to dupe indigo. Lakier pachnie tak samo i ma taką samą konsystencję. Nie miałam problemów ze ściaganiem.
Powiedz gdzie je znalazłaś? Jakiś czas temu chciałam domówić więcej, ale nie mogłam ich nigdzie znaleźć.
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 14:01   #2973
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

To jest w zasadzie moje drugie zamówienie z DC i teraz wiem, że ostatnie. Pani mnie przeprosila, wysla kuriera na swoj koszt z Topem, a Base mam przekazać kurierowi. Na allegro zaraz znajdę sprzedawce o którym mówisz i go sobie zapisze na później
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 14:14   #2974
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu zrezygnowałabym z zakupów ze strony DC ;/ ja tam kupowałam dwa razy - za pierwszym chyba było ok, za drugim po kilku dniach gdy myślałam że paczka już idzie (za pobraniem) dostałam telefon że nie ma tego co chciałam.. rychło wczas zważywszy na fakt że też pilnie potrzebowałam topu. Od tamtej pory wole robić zakupy na allegro od użytkownika moja-kosmetyczka. Aktualnie czekam na harda, top, aceton i cleaner z silcare i chyba pilniki. To moje 3 czy 4 zamówienie od tego sprzedawcy poprzednio wszystko było ok, mam nadzieje że i tym razem tak będzie
potwierdzam, że sprzedawca moja-kosmetyczka jest godny polecenia ;
zamawiałam wiele rzeczy w piątek późnym popołudniem a paczka była we wtorek i niczego nie brakowało;
na dodatek dostałam 10% rabat na kolejne zakupy (szkoda tylko, że z terminem realizacji do 28 lutego)

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

dzięki eM_Ka_ bo to Ty mi ją poleciłaś
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 15:11   #2975
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

proszę bardzo ja dostałam chwile temu maila że moja przesyłka od mojej-kosmetyczki zostanie mi dostarczona dzisiaj przez kuriera ten sam kurier dostarczał mi indigo paint gel więc spodziewam się paczki około 19 lub 20
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 15:12   #2976
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Alealeksandra21 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny możecie się wypowiedzieć na temat BLING WŁOSKI LAKIER HYBRYDOWY ? ma przystępne ceny ale czy któraś z Was go używała ? poleca nie poleca z góry dziękuję za odp
Posiadam kilka kolorów blinga. Mają 2 rodzaje pojemności w złotych butelkach po 10ml w czerwonych po 12ml. Cena od 26-35zł w zależności od pojemności i hurtowni. Lakiery noszą się świetnie, mają dobre krycie i piękne kolory. Używam ich z bazą i topem indigo. Bling ma też bazę i top ale ponoć top się nie błyszczy tak ładnie jak np. ten z semilaca. W zestawieniu baza i top indigo + kolor bling trzymały się u mnie ponad 3 tyg. bez skazy.
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 17:44   #2977
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Alealeksandra21 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny możecie się wypowiedzieć na temat BLING WŁOSKI LAKIER HYBRYDOWY ? ma przystępne ceny ale czy któraś z Was go używała ? poleca nie poleca z góry dziękuję za odp
Cytat:
Napisane przez Selvan Pokaż wiadomość
Ja mam 2 z targów kosmetycznych (takie w różowo-złotych buteleczkach z czarną nakrętką, z tego co widziałam to mają dwa rodzaje opakowań) kolory 08 i 137 (granat z drobinkami i grzybkowy taupe) powiedziałabym, że to dupe indigo. Lakier pachnie tak samo i ma taką samą konsystencję. Nie miałam problemów ze ściaganiem.
Powiedz gdzie je znalazłaś? Jakiś czas temu chciałam domówić więcej, ale nie mogłam ich nigdzie znaleźć.
Też używam Blinga, mam kilka kolorów, domówiłam następne, bo wychodzą korzystnie cenowo i są bardzo dobrej jakości na allegro można je kupić
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 21:13   #2978
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A któraś może się wypowiedzieć nt Essie gel?
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 21:58   #2979
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Posiadam kilka kolorów blinga. Mają 2 rodzaje pojemności w złotych butelkach po 10ml w czerwonych po 12ml. Cena od 26-35zł w zależności od pojemności i hurtowni. Lakiery noszą się świetnie, mają dobre krycie i piękne kolory. Używam ich z bazą i topem indigo. Bling ma też bazę i top ale ponoć top się nie błyszczy tak ładnie jak np. ten z semilaca. W zestawieniu baza i top indigo + kolor bling trzymały się u mnie ponad 3 tyg. bez skazy.
czy te Bling odmaczaja sie dobrze w acetonie?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 23:09   #2980
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czy te Bling odmaczaja sie dobrze w acetonie?

Tak, wszystko jest ok. Odmaczaja się tak jak inne porządne hybrydki np. Indigo
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 23:22   #2981
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jutro koleżanka zamawia w sklepie internetowym i podłączyłam się do zamówienia. Przyjdzie polecana przez Was SH do skórek no i wzięłam też taki pędzelek:



Będzie mnie kosztował niecałe 3 złote więc zaryzykowałam. Spotkała się któraś z Was z nim? wygląda na w miarę porządny, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii. Cudów się nie spodziewam, ale 3 zł mi nie szkoda ;p
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 01:41   #2982
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość

Będzie mnie kosztował niecałe 3 złote więc zaryzykowałam. Spotkała się któraś z Was z nim? wygląda na w miarę porządny, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii. Cudów się nie spodziewam, ale 3 zł mi nie szkoda ;p
A do czego ten pędzelek ? Jak dla mnie to on wygląda jak do malowania kreski na oku ^^

Też zamówiłam SH
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 02:14   #2983
ShiMolly
Raczkowanie
 
Avatar ShiMolly
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 312
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
A do czego ten pędzelek ? Jak dla mnie to on wygląda jak do malowania kreski na oku ^^

Też zamówiłam SH
Pedzelek pewnie do czyszczenia skorek przy malowaniu. Dla takiego antytalentu jak ja nieodzowny. Ja uzywam malego pedzelka do concealer, w sumie podobny, tylko troszke inaczej przyciety. Kupuje hurtowo jak akurat je znajde, bo sa tanie i nie szkoda mi sie z nimi rozstawac po kilku uzyciach. Ciekawa jestem czy ten na zdjeciu bedzie bardziej trwaly, jako ze jest przeznaczony wlasnie do czyszczenia skorek.
ShiMolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:23   #2984
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Tak, wszystko jest ok. Odmaczaja się tak jak inne porządne hybrydki np. Indigo
a wrzucilabys fotki jakis kolorkow?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:26   #2985
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
A któraś może się wypowiedzieć nt Essie gel?
Trzymają się ok, ale ich ściąganie to jest jakiś koszmar, zresztą nazwa wskazuje na to, iż jest to żel a nie hybryda. Za takie pieniądze można kupić coś zdecydowanie lepszego.
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 10:11   #2986
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
A do czego ten pędzelek ? Jak dla mnie to on wygląda jak do malowania kreski na oku ^^

Też zamówiłam SH
A no napisane było, że do zdobienia paznokci. JAk się nie sprawdzi na pazurkach to wypróbuję na kreskę

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Trzymają się ok, ale ich ściąganie to jest jakiś koszmar, zresztą nazwa wskazuje na to, iż jest to żel a nie hybryda. Za takie pieniądze można kupić coś zdecydowanie lepszego.
No właśnie nie byłam pewna co to jest do końca, widziałam informacje, że hybryda, potem że soak off. Ale w takim razie nie będę sobie tym zaprzątać głowy. Dzięki
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 10:25   #2987
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja stwierdzam ze pasują mi soakoffy z canni. Bo i trzymają się i odmakaja ładnie. Niewiem może jest cos lepszego. Może strzele sobie podstawę z semilaca. Ale to nie teraz jeszcze. Mam wrażenie ze mam za miękka płytkę pod typowa hybryde . W marcu kupie sobie na spokojnie harda to już napewno. Bo w tym miesiącu juz ciut przegielam z ilością. Do tego musze trochę ogarnąć pazury a głównie te rozwali nie skórki.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 10:33   #2988
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

soakoff i hybryda ti nie jest jedno i to samo? skoro jedno i drugie tak samo sie utwardza i sciaga na aceton?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 10:45   #2989
Alealeksandra21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Posiadam kilka kolorów blinga. Mają 2 rodzaje pojemności w złotych butelkach po 10ml w czerwonych po 12ml. Cena od 26-35zł w zależności od pojemności i hurtowni. Lakiery noszą się świetnie, mają dobre krycie i piękne kolory. Używam ich z bazą i topem indigo. Bling ma też bazę i top ale ponoć top się nie błyszczy tak ładnie jak np. ten z semilaca. W zestawieniu baza i top indigo + kolor bling trzymały się u mnie ponad 3 tyg. bez skazy.
Na allegro są po 14 zł ale czy to jest to samo to jest pytanie.. no ja pracuję na bazie i topie z semilaca i w życiu ich nie zamienie tylko ciekawe czy ta hybryda z blinga będzie się trzymała:/
Alealeksandra21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 10:51   #2990
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez ShiMolly Pokaż wiadomość
Pedzelek pewnie do czyszczenia skorek przy malowaniu. Dla takiego antytalentu jak ja nieodzowny. Ja uzywam malego pedzelka do concealer, w sumie podobny, tylko troszke inaczej przyciety. Kupuje hurtowo jak akurat je znajde, bo sa tanie i nie szkoda mi sie z nimi rozstawac po kilku uzyciach. Ciekawa jestem czy ten na zdjeciu bedzie bardziej trwaly, jako ze jest przeznaczony wlasnie do czyszczenia skorek.
Jest taki fajny silikonowy patyczek do czyszczenia skórek z essence. Zbiera na sucho i kosztuje grosze. Wytrzymał mi z pół roku, planuję udać się po następny. klik

Tylko na allegro kupujecie Bling? Wolę w hurtowni, sklepie a chciałabym więcej.
Z tego co pamiętam to były po 20 zł za buteleczkę na targach i mieli masę kolorów.

Aleksandro21 Używałam ich też na bazie semilaca i wszystko było w porządku.

Edytowane przez Selvan
Czas edycji: 2015-02-20 o 10:53
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 11:27   #2991
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Alealeksandra21 Pokaż wiadomość
Na allegro są po 14 zł ale czy to jest to samo to jest pytanie.. no ja pracuję na bazie i topie z semilaca i w życiu ich nie zamienie tylko ciekawe czy ta hybryda z blinga będzie się trzymała:/
Ja jestem z Łodzi i kupuje je w hurtowni stacjonarnej Kosima. Pewnie ceny na allegro są niższe, bo sprzedający ma może mniejszą marżę lub lepsze dojścia Wolę pójść i zobaczyć kolorki na żywo. Co do trzymania to na pewno będzie się trzymała. Ja wcześniej używałam jej z bazą i topem CZ a one chyba są najgorszej jakości jeżeli chodzi o te bardziej znane hybrydki i było też wszystko ok.
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 11:30   #2992
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a wrzucilabys fotki jakis kolorkow?

Proszę, srebrny holo to nr 145 tego różowego nie pamiętam bo nie ma mnie w domku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0278.jpg (104,8 KB, 191 załadowań)
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 12:28   #2993
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
soakoff i hybryda ti nie jest jedno i to samo? skoro jedno i drugie tak samo sie utwardza i sciaga na aceton?
No właśnie nie. Kwestia do jakich pazurów. Do tego hybryda jest mieksza od soakoff. Różnica tez w zastosowaniu czy na miękkie czy na twarde paznokcie. Zaraz znajde linka

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

http://www.neonail.pl/blog/hybryda-h...olega-roznica/



Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

I tak sobie myślę że z tąd te wszystkie negatywne opinie o różnych markach ze się nie zdejmuja itd. Widać kwestia kto czego potrzebuje i jakie ma pazury

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:14   #2994
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja mam pytanie - w sumie mało hybrydowe ale do zrobienia mani mi potrzebne Jaki najlepszy lakier do stempelków polecacie? Chodzi mi z takich zwykłych, szeroko dostępnych Najlepiej żeby nie był za drogi. Szukam czarnego i białego.
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:15   #2995
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie - w sumie mało hybrydowe ale do zrobienia mani mi potrzebne Jaki najlepszy lakier do stempelków polecacie? Chodzi mi z takich zwykłych, szeroko dostępnych Najlepiej żeby nie był za drogi. Szukam czarnego i białego.
Pisaly dziewczyny ze konada.
Na allegro sa tanio
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 13:32   #2996
ShiMolly
Raczkowanie
 
Avatar ShiMolly
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 312
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Selvan Pokaż wiadomość
Jest taki fajny silikonowy patyczek do czyszczenia skórek z essence. Zbiera na sucho i kosztuje grosze. Wytrzymał mi z pół roku, planuję udać się po następny. klik
A moglabys podac link? Probowalam znalezc u siebie, ale raczej nie ma, a jak zobacze jak wyglada bede mogla poszukac zamiennika. Czy to cos takiego?

ShiMolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 15:23   #2997
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Proszę, srebrny holo to nr 145 tego różowego nie pamiętam bo nie ma mnie w domku
ten roz jest piekny, moglabys kiedys przy okazji sprawdzic jego nr?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 16:40   #2998
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie - w sumie mało hybrydowe ale do zrobienia mani mi potrzebne Jaki najlepszy lakier do stempelków polecacie? Chodzi mi z takich zwykłych, szeroko dostępnych Najlepiej żeby nie był za drogi. Szukam czarnego i białego.
Pisałyśmy o tym kilka stron wcześniej zresztą już wiele razy było na ten temat . Warto użyć wyszukiwarki bo dziewczyny pisały też o innych sprawach związanych ze stemplowaniem.
Ja też stawiam na konada zamiast zamienników

Edytowane przez waaampirmona
Czas edycji: 2015-02-20 o 16:42
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 21:58   #2999
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Pisałyśmy o tym kilka stron wcześniej zresztą już wiele razy było na ten temat . Warto użyć wyszukiwarki bo dziewczyny pisały też o innych sprawach związanych ze stemplowaniem.
Ja też stawiam na konada zamiast zamienników
Dzięki, doczytałam, sory za kłopot
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 09:07   #3000
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez ShiMolly Pokaż wiadomość
A moglabys podac link? Probowalam znalezc u siebie, ale raczej nie ma, a jak zobacze jak wyglada bede mogla poszukac zamiennika. Czy to cos takiego?
<zdjęcie>
Nie. To co innego. To co zalinkowałaś to kopytko. Przecież masz na zdjęciu, które zalinkowałam, pokazane jak wygląda.

Edytowane przez Selvan
Czas edycji: 2015-02-21 o 09:08
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.