Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-03, 12:55   #2551
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To akurat Essence don't be shy chyba. Kolor jest boski, trzyma się ok. 4-5 dni bez topu. Myślę czy nie zainwestować w OPI Life Gave me Lemons albo Orly Thrill Seeker , skoro kolor mi tak pasuje.


Ojej, ale ten kolor wygląda WYRAZIŚCIE Wygląda na "nie mój", ale ostatnio wychodzę z założenia, że trzeba zerknąć, przetestować, bo Splash of Grenadine też bym w życiu nie kupiła gdyby nie to, że to odcień polecany dla Chłodnego Lata

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-07-03 o 12:56
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 13:19   #2552
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
I'm a Lover ma żywszy i mocniejszy kolor, WD jest bardziej subtelny i wykończenie jest też inne, bo to Satin.

Brzoskwiniowe szminki też mi nie pasują. Nawet lakier do paznokci w takim kolorze nie za dobrze na mnie wygląda

Wychodzi na to, że ja sobie nie mogę pozwolić na taką ostrożność z WD Mam tylko kilka jasnych, szarobrązowych piegów na nosie i to tyle
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
O dziwo Warm Soul mi pasuje, ale też oszczędnie nałożony.

Ja uwielbiam jasne błękity, turkusy Szarość, taupe i fiolety wyglądają bardzo dobrze. Tak samo fuksja, morski, czerwienie, ale te rzadziej noszę, bo jasne lakiery łatwiej i szybciej mi się zmywa. Ostatnio nosiłam też limonkę i chyba do niej wrócę, bo świetnie się czułam w tym kolorze.
Przy brzoskwiniach mam żółto-pomarańczowe ręce, jak u palacza Prędzej przejdzie jaskrawy pomarańcz.
Mam to samo Limonka jest rewelacyjna, pomarańcz przejdzie, ale beże albo rozbielone kolory nein. Ty masz jasną karnację, prawda?

Może polecisz mi jakieś cienie do oczu? Najlepiej mi w jasnych, z ciemnych copperplate jest super. W sumie mam tylko szare i jasnoróżowe cienie. Kupiłam sobie na spróbowanie paletę Make up rev ale te kolory są mdłe a pigmentacja słaba. Rzadko używam cieni więc w sumie nie inwestuje.
Z MAC mam yoghurt, blanc type, copperplate i coś jeszcze, ale nie pamiętam.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 14:13   #2553
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

potwierdzam essence jest super - ten żelowy, był dołączany do Glamoura jakiś czas temu, nie sądziłam, że lakier za grosze może być taki dobry, mam miętowy kolor uwielbiam na lato
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 14:26   #2554
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jakżeśmy juz jesteśmy przy tych gratisach do Glamoura, to chciałam wspomniec, ze miałam ze sobą na wyjeździe tylko 3 cienie inglota z tej gazety(pomarancz, taupe i braz) i swietnie sie spisywaly i generalnie co dzien inny makijaz nimi robiłam. Nie spodziewalam sie po Inglocie tak dobrego zachowania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 19:10   #2555
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Ojej, ale ten kolor wygląda WYRAZIŚCIE Wygląda na "nie mój", ale ostatnio wychodzę z założenia, że trzeba zerknąć, przetestować, bo Splash of Grenadine też bym w życiu nie kupiła gdyby nie to, że to odcień polecany dla Chłodnego Lata
Na mnie nie jest jakiś neonowy, ale dłonie wyglądają w nim bardzo dobrze, jasno i świeżo.
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Mam to samo Limonka jest rewelacyjna, pomarańcz przejdzie, ale beże albo rozbielone kolory nein. Ty masz jasną karnację, prawda?

Może polecisz mi jakieś cienie do oczu? Najlepiej mi w jasnych, z ciemnych copperplate jest super. W sumie mam tylko szare i jasnoróżowe cienie. Kupiłam sobie na spróbowanie paletę Make up rev ale te kolory są mdłe a pigmentacja słaba. Rzadko używam cieni więc w sumie nie inwestuje.
Z MAC mam yoghurt, blanc type, copperplate i coś jeszcze, ale nie pamiętam.
Tak, jasną
Najczęściej robię kreskę linerem, a jak już używam cieni, to przeważnie Inglot i Mac od niedawna. Ostatnio najczęściej używam paletki z Cinderelli bo nią łatwo i szybko można zrobić świeże codzienne oko. Bardzo lubię też Violetwink z Toledo. Tu Stars'n'rockets jest obłędny. Reszta cieni też jest ok, ale tamten to
Z Inglota też mam kilku ulubieńców
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
potwierdzam essence jest super - ten żelowy, był dołączany do Glamoura jakiś czas temu, nie sądziłam, że lakier za grosze może być taki dobry, mam miętowy kolor uwielbiam na lato
Ja mam 3 Limonkę, jasny róż - te się dobrze trzymają i szaro-fioletowy- on tak średnio.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakżeśmy juz jesteśmy przy tych gratisach do Glamoura, to chciałam wspomniec, ze miałam ze sobą na wyjeździe tylko 3 cienie inglota z tej gazety(pomarancz, taupe i braz) i swietnie sie spisywaly i generalnie co dzien inny makijaz nimi robiłam. Nie spodziewalam sie po Inglocie tak dobrego zachowania
Mam 1 z tych gratisów-taupe i bardzo go lubię

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-07-03 o 19:12
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 20:41   #2556
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Bardzo lubię też Violetwink z Toledo. Tu Stars'n'rockets jest obłędny. Reszta cieni też jest ok, ale tamten to
O, ostatnio zakupiłam Stars'n'rockets wraz z Parfait Amour i właśnie się z nimi oswajam, bo zwykle robię oko w neutralnych kolorach. Jak nosisz ten cień?? Ostatnio połączyłam go z Shale i Scene w załamaniu i wyszło ładnie, ale trochę "za bardzo" Albo to po prostu na mnie wygląda za mocno, bo wymagam mniej jaskrawych kolorów, nie wiem. W każdym razie sam kolor jest przepiękny i wciąż mam nadzieję, że znajdę dla niego jakieś zastosowanie, żeby nie dawał na mnie efektu dziewoi portowej
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 21:14   #2557
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
O, ostatnio zakupiłam Stars'n'rockets wraz z Parfait Amour i właśnie się z nimi oswajam, bo zwykle robię oko w neutralnych kolorach. Jak nosisz ten cień?? Ostatnio połączyłam go z Shale i Scene w załamaniu i wyszło ładnie, ale trochę "za bardzo" Albo to po prostu na mnie wygląda za mocno, bo wymagam mniej jaskrawych kolorów, nie wiem. W każdym razie sam kolor jest przepiękny i wciąż mam nadzieję, że znajdę dla niego jakieś zastosowanie, żeby nie dawał na mnie efektu dziewoi portowej
Jakoś najczęściej nakładam S'n'R w załamaniu, dodaje trójwymiarowości oku Na całą powiekę też muszę spróbować + dołożyć coś ciemnego w zewnętrznym kąciku, bo coś czuję, że będzie to dobrze wyglądać.
W ogóle to już któryś rok myślę o Patinie i nie umiem jej kupić Najprościej byłoby, jakbym przeszła się do Maca i ją wypróbowała na oku, ale to może przy okazji zakupu 9-tki Navy.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 21:22   #2558
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Bardzo lubię też Violetwink z Toledo. Tu Stars'n'rockets jest obłędny. Reszta cieni też jest ok, ale tamten to
Mam 1 z tych gratisów-taupe i bardzo go lubię
Taupe, braz i pomarańcz tworza fajne Inglotowe trio


Ja Violetwinka też lubie i Bellgreens
A poza tym zakochałam sie dzisiaj ponownie w cieniu Star Violet
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 09:39   #2559
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A poza tym zakochałam sie dzisiaj ponownie w cieniu Star Violet
Star Violet jest piękny, miałam go kiedyś, wymazałam i ciągle jakoś zapominam go kupić, na szczęście jest w Burgundy
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 09:54   #2560
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Star Violet jest piękny, miałam go kiedyś, wymazałam i ciągle jakoś zapominam go kupić, na szczęście jest w Burgundy
No własnie "odkryłam" go na nowo dzięki Burgundy
Co dziwne, wydawało mi się, ze kiedyś robił mi chore oko i unikałam go, a nic takiego tym razem nie było A pięknie sie komponuje z Quarry i Embark
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 10:04   #2561
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na mnie nie jest jakiś neonowy, ale dłonie wyglądają w nim bardzo dobrze, jasno i świeżo.

Tak, jasną
Najczęściej robię kreskę linerem, a jak już używam cieni, to przeważnie Inglot i Mac od niedawna. Ostatnio najczęściej używam paletki z Cinderelli bo nią łatwo i szybko można zrobić świeże codzienne oko. Bardzo lubię też Violetwink z Toledo. Tu Stars'n'rockets jest obłędny. Reszta cieni też jest ok, ale tamten to
Z Inglota też mam kilku ulubieńców

Ja mam 3 Limonkę, jasny róż - te się dobrze trzymają i szaro-fioletowy- on tak średnio.

Mam 1 z tych gratisów-taupe i bardzo go lubię
A jakich masz ulubieńców z Inglota, może coś podpatrzę?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-04, 10:15   #2562
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Piszecie coś o neonowych lakierach do paznokci? Ja jak zwykle z doskoku i może przekręciłam, nie nadążam W każdym razie też się napaliłam na taki limonkowy, bo to jedyny kolor, jakiego nigdy nie miałam. Który fajny?

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Essie Vibrant Vibb ma któraś? Zupełnie nie "moje" kolory, ale co tam, można przetestować.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 10:51   #2563
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, czy któraś z Was ma tą nową bazę pod cienie Prep + Prime 24 h? Warto ją kupić? czy lepiej ud?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 10:53   #2564
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

ja w te lato zaszalałam i noszę totalny neon fluorescent Claire's , kolor jest mega!! ale dla odważnych

http://www.claires.co.uk/bright-neon...-product/29892
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 12:06   #2565
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja w te lato zaszalałam i noszę totalny neon fluorescent Claire's , kolor jest mega!! ale dla odważnych

http://www.claires.co.uk/bright-neon...-product/29892
Pewnie, lato to odpowiednia pora na takie występki Ja mam podobny, Essie Bottle service, też nieźle bije po oczach, choć zdjęcia w necie nie oddają koloru. A dzisiaj mam ten
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2015-07-04 o 12:09
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 12:43   #2566
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Pewnie, lato to odpowiednia pora na takie występki Ja mam podobny, Essie Bottle service, też nieźle bije po oczach, choć zdjęcia w necie nie oddają koloru. A dzisiaj mam ten
dokładnie, kiedy szaleć jak nie latem
piękny bardzo lubię takie odcienie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 13:18   #2567
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Macie jakieś doświadczenia w używaniu cienia Omega do konturowania?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 17:29   #2568
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Panie z D. mają jakieś tajemne źródło niewiedzy, jak zauważyłam
ej a może w douglasach to będzie limitka? może na stałe tylko w salonach i online?

Cytat:
Napisane przez hybrydowka Pokaż wiadomość
nie mialam z tej firmy kosmetyków, bo sa drogie, ja naleze do osob ktore raczej oszczedzaja..
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
no i co w zwiazku z tym, bo nie rozumiem
przepraszam ale...

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A ja zgodnie z obietnicą odgrzebałam Amber Glow. Mojemu egzemplarzowi nic się wraz z upływem czasu nie stało, nie skamieniał ani nie stracił na jakości. Tylko szkoda że ten kolor na mojej skórze ginie
mój Amber też ok. Ja go u siebie lubię no ale jestem dość jasna...

Ja przeżywam miłość do kredki Feline aktualnie. taaa wieeeem... to podstawa... ale no - jakoś późno mnie wzięło... rany jak ona fajnie się maże... <3
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 17:35   #2569
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ej a może w douglasach to będzie limitka? może na stałe tylko w salonach i online?


Ja przeżywam miłość do kredki Feline aktualnie. taaa wieeeem... to podstawa... ale no - jakoś późno mnie wzięło... rany jak ona fajnie się maże... <3
Kasiaj, w Dougach to moze być limitka owszem, ale ogólnie chyba Dziewczynom chodziło czy wchodza do stałej, a nie w konkretnym sklepie


Też zem wielbicielka Feline, ale od kiedys mam Marca Jacobsa czarną, tak Feline się kurzy Ta MJ ma bardziej lśniącą i wyrazista czerń i oko jakoś wyglada faaajniej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-04, 19:28   #2570
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasiaj, w Dougach to moze być limitka owszem, ale ogólnie chyba Dziewczynom chodziło czy wchodza do stałej, a nie w konkretnym sklepie


Też zem wielbicielka Feline, ale od kiedys mam Marca Jacobsa czarną, tak Feline się kurzy Ta MJ ma bardziej lśniącą i wyrazista czerń i oko jakoś wyglada faaajniej
tak wywnioskowałam z rozmowy, że w Dougu pani komuś powiedziała, ze jest limitowana. Może faktycznie Douglas ją dostał jako limitowaną o to mi chodziło a że normalnie jest na stałe to ja wiem.

A gdzie dajesz taką kredk? bo ja jako bazę pod cienie, nad rzęsy i rozcieram, raczej nie da się u mnie tym zrobić kreski bo się odbije od razu mnie do MJ kurde wcale nie ciągnie nienormalna jestem chyba...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 20:45   #2571
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A gdzie dajesz taką kredk? bo ja jako bazę pod cienie, nad rzęsy i rozcieram, raczej nie da się u mnie tym zrobić kreski bo się odbije od razu mnie do MJ kurde wcale nie ciągnie nienormalna jestem chyba...
Róznie, na linie wodną, jako liner, jako rozmazany liner i jako baza pod cienie. I sprawdza się wszędzie, jak i Feline
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 21:08   #2572
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A jakich masz ulubieńców z Inglota, może coś podpatrzę?
Sporo ich mam Tak na szybko, to co wsadziłam do podręcznej paletek - jasny mat 351 lub 352, jasny róż 356 w załamanie, 142 dla błysku, 153 z kolekcji Noble i coś ciemnego, ale w Inglocie jest sporo dobrych brązów, ciężko mi wybrać 1.
Jeszcze mam takie żelazne duo - 152 z kolekcji Noble i 130R, ale to raczej nie kolory na lato.
Ogólnie to nie lubię DS, maty i perły są bardzo ok. Metaliczne cienie są boskie (np. noble). AMC wypadają bardzo nierówno. Pigmenty też polecam - perłowe, bo matowych nie miałam. Te najnowsze są piękne, ale dla mnie nie bardzo noszalne na co dzień, więc na razie tylko macałam
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Piszecie coś o neonowych lakierach do paznokci? Ja jak zwykle z doskoku i może przekręciłam, nie nadążam W każdym razie też się napaliłam na taki limonkowy, bo to jedyny kolor, jakiego nigdy nie miałam. Który fajny?

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Essie Vibrant Vibb ma któraś? Zupełnie nie "moje" kolory, ale co tam, można przetestować.
Ja mam na razie Essence ale muszę kupić dobrą bazę, bo limonki bardzo lubią przebarwiać paznokcie. Essie ma super kolor
Ja od dziś noszę żelka Flormar 012 z neonowej kolekcji. Kupiłam go kilka lat temu i chyba dopiero 3 raz użyłam, ten upał mnie tak natchnął
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ej a może w douglasach to będzie limitka? może na stałe tylko w salonach i online?
A może Ciekawe czy będzie też w D. online.

Mam nadzieję, że jutro dostanę już zamówienie ze szminkami. Grzebią się z dostarczeniem, bo już w pt. rano paczka była w moim mieście i nic się nie wydarzyło Byleby się nie rozpuściły w tym paczkomacie. Jutro w końcu 34 stopnie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 06:33   #2573
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Sporo ich mam Tak na szybko, to co wsadziłam do podręcznej paletek - jasny mat 351 lub 352, jasny róż 356 w załamanie, 142 dla błysku, 153 z kolekcji Noble i coś ciemnego, ale w Inglocie jest sporo dobrych brązów, ciężko mi wybrać 1.
Jeszcze mam takie żelazne duo - 152 z kolekcji Noble i 130R, ale to raczej nie kolory na lato.
Ogólnie to nie lubię DS, maty i perły są bardzo ok. Metaliczne cienie są boskie (np. noble). AMC wypadają bardzo nierówno. Pigmenty też polecam - perłowe, bo matowych nie miałam. Te najnowsze są piękne, ale dla mnie nie bardzo noszalne na co dzień, więc na razie tylko macałam

Ja mam na razie Essence ale muszę kupić dobrą bazę, bo limonki bardzo lubią przebarwiać paznokcie. Essie ma super kolor
Ja od dziś noszę żelka Flormar 012 z neonowej kolekcji. Kupiłam go kilka lat temu i chyba dopiero 3 raz użyłam, ten upał mnie tak natchnął

A może Ciekawe czy będzie też w D. online.

Mam nadzieję, że jutro dostanę już zamówienie ze szminkami. Grzebią się z dostarczeniem, bo już w pt. rano paczka była w moim mieście i nic się nie wydarzyło Byleby się nie rozpuściły w tym paczkomacie. Jutro w końcu 34 stopnie
Dzięki, fajnie wyglądają, zwłaszcza te jasne i 153. 130R nie wiem, wyglądam w brązach jak pobita jedynie coś w klimatach MAC Blackberry jest ok, ale dozowane ostrożnie. Musiałabym to 130R obczaić na żywo
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 07:30   #2574
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dzięki, fajnie wyglądają, zwłaszcza te jasne i 153. 130R nie wiem, wyglądam w brązach jak pobita jedynie coś w klimatach MAC Blackberry jest ok, ale dozowane ostrożnie. Musiałabym to 130R obczaić na żywo
Ja wyglądam źle w ciepłych brązach, ale takie szarawe jak 130R są ok. Dobrze się czuję też w tych z Cinderelli.
Za to np. w Naked 3 czułam się strasznie źle, jakby mi coś było
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 07:39   #2575
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja wyglądam źle w ciepłych brązach, ale takie szarawe jak 130R są ok. Dobrze się czuję też w tych z Cinderelli.
Za to np. w Naked 3 czułam się strasznie źle, jakby mi coś było
Ja tylko próbowałam z "dupe'm" Naked czyli MREV Iconic 2 i też do niczego
Ciepłe brązy i fiolety są zabójcze podobnie jak zgniłe, ciepławe, rozmyte kolory. 130 R na niektórych fotach ciepło wygląda więc nie wiedziałam co o tym myśleć
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 07:59   #2576
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja wyglądam źle w ciepłych brązach, ale takie szarawe jak 130R są ok. Dobrze się czuję też w tych z Cinderelli.
Za to np. w Naked 3 czułam się strasznie źle, jakby mi coś było
A mnie własnie ze wszytskich Naked trójka pasuję najelpiej, 1 i 2 sie pozbyłam Ale to dlatego, ze za blyszczace cienie mialy w wiekszosci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 08:50   #2577
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja tylko próbowałam z "dupe'm" Naked czyli MREV Iconic 2 i też do niczego
Ciepłe brązy i fiolety są zabójcze podobnie jak zgniłe, ciepławe, rozmyte kolory. 130 R na niektórych fotach ciepło wygląda więc nie wiedziałam co o tym myśleć
O tak, khaki i oliwki też na mnie źle wyglądają. Fiolety lubię jedynie chłodne i neutralne.
130R ma zdecydowanie zimne kolory

A "dupe'y" są do d*** Już nigdy nie kupię taniej paletki inspirowanej inną. Mam jakąś z tych, Iconic 2 i nie lubię.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie własnie ze wszytskich Naked trójka pasuję najelpiej, 1 i 2 sie pozbyłam Ale to dlatego, ze za blyszczace cienie mialy w wiekszosci
Dla mnie za dużo w niej było ciepłych różo-fioletów i miedzi. Za mało cieni z niej używałam, żebym mogła ją zostawić. Lepiej by mi w 2 było, ale jak piszesz, że jest taka błyszcząca, to raczej ją odpuszczę. Ciekawe kiedy będzie u nas Naked Smoky.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-07-06 o 08:54
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 08:58   #2578
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Też uważam, że Iconic 2 jest beznadziejne. Kolory, pigmentacja słaba i w ogóle
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 10:20   #2579
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dla mnie za dużo w niej było ciepłych różo-fioletów i miedzi. Za mało cieni z niej używałam, żebym mogła ją zostawić. Lepiej by mi w 2 było, ale jak piszesz, że jest taka błyszcząca, to raczej ją odpuszczę. Ciekawe kiedy będzie u nas Naked Smoky.
A rozo-bordo-miedzie-fiolety to moje kolorki
No niestety - błysk jest jedynym dyskwalifikantem tych dwóch Naked, w przeciwnym razie bym się nimi cieszyła.
Naked Smoky, miała wejsc teraz w lipcu - tym bardziej, ze tam nie ma samych błysczacych, ponoc 3 maty, 3 satyny i 3 błyszczace, a kolory peikne, wiec by mi pasowala
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 10:22   #2580
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Odebrałam kurierowi paczkę z Mac, dosłownie myślałam, że jajo zniosę, a kosmetyki ugotują mi się w tym jego samochodzie, więc sama ruszyłam w miasto go szukać, haha
Na szybko przetestowałam Faux i Sushi kiss. Piękne są! Dużo jaśniejsze, niż myślałam, obydwa kolory wyraziste i współgrają z moją cerą.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.