Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-11, 19:51   #3601
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Melduje się trzecia ze złym humorem. Wczoraj całą noc przeryczałam i usnęłam ze zmęczenia na podłodze.
teraz jest źle ale wkrótce bedzie lepiej, zobaczysz

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ale mam zły dzień
jutro będzie lepszy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 19:55   #3602
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

ojej, co tu za ponure humory panuja, jutro bedzie lepiej
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 20:21   #3603
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jutro będzie lepiej
Ja to teraz ciągle mam złe dni, zaczęły się studia, nie umiem zdać egzaminu na prawo jazdy Podziwiam wszystkich, którym udało się zdać i zazdroszczę, że mają to już za sobą.

Przez ten stres cera ostatnio mi wariuje i zastanawiam się, czy nie wypróbować maski z Sephory, tej podobnej do GlamGlow... Albo zestaw Clinique Anti Blemish... Chyba też kiedyś chwaliłyście. Co jeszcze może pomóc w walce z wypryskami?
Współczuję, ja prawko zdawałam kilka lat temu. Cieszę się, że mam to już za sobą.

Mnie też się cera strasznie popsuła ostatnio Nie wiem co z tym zrobić. Maseczkuję się, dietę już jakiś czas temu zmieniłam (odstawiłam mleczne produkty z powodu nietolerancji laktozy, więc nie jem też czekolady i większości słodyczy), ale nic to nie daje...

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej działa zmiana diety - mocno ograniczyć cukier, ograniczyć ostre rzeczy i z octem, pić dużo pokrzywy i czystka. Ja mam super cerę odkąd stosuje te rzeczy, nawet szkoda mi podkładu używać. A czystka piję z miodem i cytryną i jest pyszny Wiem, że to jest trudna droga, ale moim zdaniem najbardziej skuteczna (przynajmniej w wielu przypadkach, bo oczywiście różne są przyczyny).
Może powinnam wrócić do pokrzywy, bo dawała dobre efekty, a teraz cera i włosy mi się całkiem posypały
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 20:23   #3604
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Ojej co to się tu dzieje, wszystkie w złych humorach, jutro będzie lepiej

Ja miałam ogólnie super dzień, ale teraz leżę i umieram złapała mnie chyba jakaś grypa żołądkowa
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 20:47   #3605
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ojej co to się tu dzieje, wszystkie w złych humorach, jutro będzie lepiej

Ja miałam ogólnie super dzień, ale teraz leżę i umieram złapała mnie chyba jakaś grypa żołądkowa
Ta grypa to na pewno ode mnie, bo ja ostatnio ją złapałam
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 21:45   #3606
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ta grypa to na pewno ode mnie, bo ja ostatnio ją złapałam
Osz Ty niedobra, jak mogłaś
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 21:50   #3607
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Jejku jaki pogrom :-( może to przez tą zmieniającą się pogodę, bo dzisiaj dużo osób źle się czuje. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A trzymasz w lodówce? Mój jest gęsty
Nie trzymam nie wiedziałam, że trzeba. To pewnie dlatego.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 21:53   #3608
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=856


Będzieeee, będzie się działo, będzie zabawaaaaa
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 22:31   #3609
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Polecicie jakieś korektory podoczne ?
Ja mam teraz Astor Skin Match https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ealer-pen.html i mogę go polecić, bardzo dobrze kryje cienie wokół oczu, a u mnie jest co zakrywać i dodatkowo rozświetla, choć odrobinę wysusza skórę pod oczami. Do zakrywania niespodzianek na twarzy ten korektor się nie nadaje, gdyż jest zbyt wodnisty, jednakże dobrze radzi sobie z ujednoliceniem kolorytu skóry i nie ściera się z twarzy tak szybko jak Maybelline Affinitone https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...j-formule.html, którego de facto również polecam. Dobry korektor, którego krycie oceniam jako średnie, ale za to jest mega wydajny. W moim przypadku lepsze krycie wokół oczu ma Astor Skin Match. Wydaje mi się, że Maybelline również trochę wysusza skórę. Ja go stosowałam także do zakrywania niespodzianek na skórze.
Z tego co się orientuję niezły jest także L'oreal Skin Match i Maybelline Dream Lumi Touch, ale osobiście ich nie miałam, więc się nie wypowiem

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj te kosmetyki to śliczniusio wyglądają ja chciałam przetestować kredkę podnoszącą brwi, ale akurat tej jednej rzeczy nie było
A cóż to takiego?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 22:39   #3610
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=856


Będzieeee, będzie się działo, będzie zabawaaaaa
Planujesz iść? Ja poprzednio nie wiedziałam, że są, weszłam akurat po jogurt do Lidla i mnie potrąciła jakaś raszpla i się wypier... na posadzkę i obtłuczona wracałam do domu I jak udało mi się wstać, by iść i zobaczyć te torby to ani jednej już nie było, o, sorry - była jedna z urwaną rączką Za to ludzie ponoć po 5-6 torebek u mnie w rodzinnym mieście brali i potem wracam na święta, a tam tylko kobity z tymi torbami. I gdzieś czytałam w necie, że te torby dawane do Lidla to o wiele gorsza jakość i odrzuty produkcyjne, no ale czy to prawda to nie wiem
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 22:42   #3611
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Planujesz iść? Ja poprzednio nie wiedziałam, że są, weszłam akurat po jogurt do Lidla i mnie potrąciła jakaś raszpla i się wypier... na posadzkę i obtłuczona wracałam do domu I jak udało mi się wstać, by iść i zobaczyć te torby to ani jednej już nie było, o, sorry - była jedna z urwaną rączką Za to ludzie ponoć po 5-6 torebek u mnie w rodzinnym mieście brali i potem wracam na święta, a tam tylko kobity z tymi torbami. I gdzieś czytałam w necie, że te torby dawane do Lidla to o wiele gorsza jakość i odrzuty produkcyjne, no ale czy to prawda to nie wiem
Czytalam, ze wittchen traktuje to jako forme outletu, dlatego ceny sa mocno konkurencyjne, a jakosc nieco nizsza
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 22:42   #3612
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Planujesz iść? Ja poprzednio nie wiedziałam, że są, weszłam akurat po jogurt do Lidla i mnie potrąciła jakaś raszpla i się wypier... na posadzkę i obtłuczona wracałam do domu I jak udało mi się wstać, by iść i zobaczyć te torby to ani jednej już nie było, o, sorry - była jedna z urwaną rączką Za to ludzie ponoć po 5-6 torebek u mnie w rodzinnym mieście brali i potem wracam na święta, a tam tylko kobity z tymi torbami. I gdzieś czytałam w necie, że te torby dawane do Lidla to o wiele gorsza jakość i odrzuty produkcyjne, no ale czy to prawda to nie wiem
Oczywiście, że nie . Pójdę może bo widziałam, że też pościel ma być to sobie pościel kupie ale to w inny dzień, a te torebki w ogóle mnie nie kuszą, a jak jeszcze pomyślę o tym dzikim tłumie handlar, no bo sory jak ktoś kupuje 10 torebek to nie dla siebie tylko na biznes. Na allegro rok temu było od groma tych lidlowych torebek.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 22:45   #3613
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czytalam, ze wittchen traktuje to jako forme outletu, dlatego ceny sa mocno konkurencyjne, a jakosc nieco nizsza
Co nie zmienia faktu, że aby się załapać na choćby 1 torebkę trzeba pokonać tuzin typowych Januszów, starowinki (które nagle umieją biegać w swoim wieku) i kilka lal, co zamierzają nimi szpanować nosząc w nich ziemniory Normalne ludzie takie jak my nie mają szans w wyścigu


Ja tylko uwierzyłam mojemu dawnemu nauczycielowi od biologii, który przyleciał z żoną i córkami i kupił 4 sztuki i powiedział, że się cieszy, bo jego dziewczyny dostaną po torebce na gwiazdkę. A 4 chyba dla teściowej jeszcze wziął.


Swoją drogą zdarzało mi się parę razy wpadać do Lidla akurat w czasie trwania takich akcji i nie dość, że te ludzie biegną tak by zabić wszystko po drodze to jeszcze mają patenty - biorą tyle ile zdołają unieść do koszyka (idzie najczęściej cała rodzina by jak najwięcej ludu się dopchało), odjeżdżają na 2 koniec sklepu z koszykiem - tam przeglądają co chcą ostatecznie wziąć, przepakowują do 2 koszyka (najczęściej typowego Janusza, który już biegnie do kasy), a same wracają oddać to co im się ostatecznie nie podoba. Nie wspominając już o tym, że potrafią się tak bić o towar, że najczęściej go uszkadzają. Ja raz poszłam sobie kupić spodnie do ćwiczeń na siłce, dziękuję, więcej na akcje nie pójdę.

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-10-11 o 22:51
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 22:46   #3614
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Melduje się trzecia ze złym humorem. Wczoraj całą noc przeryczałam i usnęłam ze zmęczenia na podłodze.
Eee jak to tak??? Uszy do góry, jutro będzie lepiej! Zrobisz jakieś nowe zamówienie i będzie git

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Jejku jaki pogrom :-( może to przez tą zmieniającą się pogodę, bo dzisiaj dużo osób źle się czuje. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej



Nie trzymam nie wiedziałam, że trzeba. To pewnie dlatego.
Chyba tak...

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=856


Będzieeee, będzie się działo, będzie zabawaaaaa
Masakra ja nigdy nie uczestniczyłam w takich "zlotach"

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czytalam, ze wittchen traktuje to jako forme outletu, dlatego ceny sa mocno konkurencyjne, a jakosc nieco nizsza
Też tak właśnie słyszałam, ale czy to prawda tego nie wiem... zapewne coś w tym musi być, skoro taka firma sprzedaje torebki w Lidlu
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 22:52   #3615
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Eee jak to tak??? Uszy do góry, jutro będzie lepiej! Zrobisz jakieś nowe zamówienie i będzie git


Chyba tak...


Masakra ja nigdy nie uczestniczyłam w takich "zlotach"

Też tak właśnie słyszałam, ale czy to prawda tego nie wiem... zapewne coś w tym musi być, skoro taka firma sprzedaje torebki w Lidlu
Ja tam nie wiem, do najblizszego lidla mam 40km, takie zalety mieszkania na wsi A wittchena lubie, ale torebki kupuje jednak poprzez sklep internetowy. Dziwnie sie czuje w tego typu stacjonarkach...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 22:54   #3616
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Dziękuje dziewczyny za wsparcie tak w ogóle .
Iza masz racje w tym tygodniu przyleci kilka flaszek .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 22:56   #3617
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Melduje się trzecia ze złym humorem. Wczoraj całą noc przeryczałam i usnęłam ze zmęczenia na podłodze.
Mam nadzieję, ze jutro już będzie lepiej. Ja zazwyczaj jak mam dołek, to zapuszczam sobie jakąś komedię albo serial komediowy typu Przyjaciele czy Niania Frania. Podobno to jest świetna metoda, szczególnie przed snem, żeby odgonić złe myśli i w ogóle za dużo nie dumać, łatwiej się też zasypia.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 23:08   #3618
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze jutro już będzie lepiej. Ja zazwyczaj jak mam dołek, to zapuszczam sobie jakąś komedię albo serial komediowy typu Przyjaciele czy Niania Frania. Podobno to jest świetna metoda, szczególnie przed snem, żeby odgonić złe myśli i w ogóle za dużo nie dumać, łatwiej się też zasypia.
Eh dawno pewnie nie miałam porządnego bolca więc co się dziwić .
A tak serio masz rację, zaraz sobie coś obejrze i wskocze pod kołdrę . Dziękuję .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 23:14   #3619
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że aby się załapać na choćby 1 torebkę trzeba pokonać tuzin typowych Januszów, starowinki (które nagle umieją biegać w swoim wieku) i kilka lal, co zamierzają nimi szpanować nosząc w nich ziemniory Normalne ludzie takie jak my nie mają szans w wyścigu


Ja tylko uwierzyłam mojemu dawnemu nauczycielowi od biologii, który przyleciał z żoną i córkami i kupił 4 sztuki i powiedział, że się cieszy, bo jego dziewczyny dostaną po torebce na gwiazdkę. A 4 chyba dla teściowej jeszcze wziął.


Swoją drogą zdarzało mi się parę razy wpadać do Lidla akurat w czasie trwania takich akcji i nie dość, że te ludzie biegną tak by zabić wszystko po drodze to jeszcze mają patenty - biorą tyle ile zdołają unieść do koszyka (idzie najczęściej cała rodzina by jak najwięcej ludu się dopchało), odjeżdżają na 2 koniec sklepu z koszykiem - tam przeglądają co chcą ostatecznie wziąć, przepakowują do 2 koszyka (najczęściej typowego Janusza, który już biegnie do kasy), a same wracają oddać to co im się ostatecznie nie podoba. Nie wspominając już o tym, że potrafią się tak bić o towar, że najczęściej go uszkadzają. Ja raz poszłam sobie kupić spodnie do ćwiczeń na siłce, dziękuję, więcej na akcje nie pójdę.
O akcjach lidlowych już krążą legendy, można nawet poogladać filmiki w sieci. Ostatnio ludziska walczyły o kurtki jesienne
https://www.youtube.com/watch?v=bRWM-oZFF-0
https://www.youtube.com/watch?v=6YrirDO26IQ
https://www.youtube.com/watch?v=2r_4l1sACmc
Dla mnie Lidl jest wciąż wielką zagadką, którą chyba nigdy nie pojmę (w sensie zachowań ludzkich).

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Eh dawno pewnie nie miałam porządnego bolca więc co się dziwić .
A tak serio masz rację, zaraz sobie coś obejrze i wskocze pod kołdrę . Dziękuję .
Ja wczoraj ogladałam film Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości. Powiem krótko, dawno się tak nie uśmiałam, także polecam
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 23:21   #3620
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
O akcjach lidlowych już krążą legendy, można nawet poogladać filmiki w sieci. Ostatnio ludziska walczyły o kurtki jesienne
https://www.youtube.com/watch?v=bRWM-oZFF-0
https://www.youtube.com/watch?v=6YrirDO26IQ
https://www.youtube.com/watch?v=2r_4l1sACmc
Dla mnie Lidl jest wciąż wielką zagadką, którą chyba nigdy nie pojmę (w sensie zachowań ludzkich).

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------


Ja wczoraj ogladałam film Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości. Powiem krótko, dawno się tak nie uśmiałam, także polecam

Ja bardzo lubię Lidl i te ich cotygodniowe akcje . Mają świetnej jakości ubrania, leginsy zwykłe czarne kupuje tylko tam, odzież sportowa również świetnej jakości. Moja siostra kupowała tam kurtki termiczne dla swoich dzieciaków i tez rewelacyjna jakość. Pościele też tylko tam kupuję- jedną mam już półtora roku, a pościel piorę uwaga.. co 3 dni i nic się nie spiera. W porównaniu z taką Biedronką Lidl jest lepszy przynajmniej dla mnie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 23:28   #3621
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Pościel to fajna jest w Jysku, można zamawiać online. Kronborg jakości Plus i Gold (bawełna albo satynowa bawełna) pojedyncza, czasem jest w promocji za 35zł, cena pozwalająca. Niektore wzory też ładne, polecam. Właśnie w niej leżę i nie mogę spać, choć cały dzień byłam trupem.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 06:31   #3622
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

witam się w poniedziałek klikamy coś dziś?

u mnie zima na całego śnieg sypie, wieje, zimno, nic tylko choinkę ubierać
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 06:42   #3623
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się w poniedziałek klikamy coś dziś?

u mnie zima na całego śnieg sypie, wieje, zimno, nic tylko choinkę ubierać
coś by się klikło tylko co
Nie żartuj z tym śniegiem ja nie chcę jeszcze za wcześnie


A tak w ogóle to hejooooo coraz gorzej się wstaje rano jest ciemno i zimno
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 06:51   #3624
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
coś by się klikło tylko co
Nie żartuj z tym śniegiem ja nie chcę jeszcze za wcześnie


A tak w ogóle to hejooooo coraz gorzej się wstaje rano jest ciemno i zimno
no to fakt ciemno, zimno strach wychodzić spod kołdry

u mnie śnieg ciągle sypie i sypie i nie zamierza przestać
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 06:58   #3625
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie . Pójdę może bo widziałam, że też pościel ma być to sobie pościel kupie ale to w inny dzień, a te torebki w ogóle mnie nie kuszą, a jak jeszcze pomyślę o tym dzikim tłumie handlar, no bo sory jak ktoś kupuje 10 torebek to nie dla siebie tylko na biznes. Na allegro rok temu było od groma tych lidlowych torebek.
Mnie w ogóle nie pociąga ta promocja, bo nie kupuję produktów ze skóry. O wiele chętniej kupiłabym jakiś ciekawy model nawet z ekoskóry czy materiału, ale od nieznanego, zdolnego projektanta.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię Lidl i te ich cotygodniowe akcje . Mają świetnej jakości ubrania, leginsy zwykłe czarne kupuje tylko tam, odzież sportowa również świetnej jakości. Moja siostra kupowała tam kurtki termiczne dla swoich dzieciaków i tez rewelacyjna jakość. Pościele też tylko tam kupuję- jedną mam już półtora roku, a pościel piorę uwaga.. co 3 dni i nic się nie spiera. W porównaniu z taką Biedronką Lidl jest lepszy przynajmniej dla mnie .
Nie ma dobrej pościeli w marketach. Te wszystkie tkaniny jak mikrowłókno polarowe czy mikrofibra lub poliester mają o wiele gorsze właściwości niż bawełna (oprócz kory której w ogóle nie uznaję). Nawet z IKEA zniknęła satyna. Można kupić pościel lnianą, też w sumie ładna. Na promocjach wychodzi znośna cena, ale wymiary są niestandardowe
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30190112/
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-12 o 07:11
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 07:01   #3626
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to fakt ciemno, zimno strach wychodzić spod kołdry

u mnie śnieg ciągle sypie i sypie i nie zamierza przestać
pewnie do końca dnia dojdzie do mnie

Dziś powinna być pakencja z L'Occitane a druga pewnie jutro
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 07:08   #3627
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
pewnie do końca dnia dojdzie do mnie

Dziś powinna być pakencja z L'Occitane a druga pewnie jutro

oooo zapomniałam o Loccitane przecież do mnie tez paki dziś dotrą

a tak a propos powyższego tematu promocji w Lidlu: ja raz widziałam (zupełnym przypadkiem bo nie śledzę tych promocji) na żywo walkę o ekspresy do kawy ciśnieniowe. Ludzie brali po 3-4, wyciągali sobie nawzajem z koszyków, kłótnie itp. Niezapomniane widowisko
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 07:14   #3628
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a tak a propos powyższego tematu promocji w Lidlu: ja raz widziałam (zupełnym przypadkiem bo nie śledzę tych promocji) na żywo walkę o ekspresy do kawy ciśnieniowe. Ludzie brali po 3-4, wyciągali sobie nawzajem z koszyków, kłótnie itp. Niezapomniane widowisko
Tak się biją, a po roku ekspres się psuje i trafia na śmietnik.
A w sumie to tak pomyślałam, że torebki, które nie zostaną rozerwane podczas takich promocji, muszą być dobrej jakości
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 07:19   #3629
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie ma dobrej pościeli w marketach. Te wszystkie tkaniny jak mikrowłókno polarowe czy mikrofibra lub poliester mają o wiele gorsze właściwości niż bawełna (oprócz kory której w ogóle nie uznaję). Nawet z IKEA zniknęła satyna. Można kupić pościel lnianą, też w sumie ładna. Na promocjach wychodzi znośna cena, ale wymiary są niestandardowe
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30190112/
a ja za to uwielbiam korę ale kupuję pościel z takiej prawdziwej, grubej kory bo to co w marketach sprzedają rozlatuje się po jednym praniu. flanela i mikrofibra mi przeszkadza bardzo jak śpię - mam uczucie "duszenia" nie wiem czemu

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tak się biją, a po roku ekspres się psuje i trafia na śmietnik.
A w sumie to tak pomyślałam, że torebki, które nie zostaną rozerwane podczas takich promocji, muszą być dobrej jakości
pewnie tak ale za rok znowu będzie na nie promocja w Lidlu to sobie kupią nowy chociaż odzież sportowa i kurki maja fajnej jakości. Mój brat sobie kupił Softshella ze dwa lata temu, nie oszczędza jej tylko biega w niej po budowie i naprawdę nic się z nią nie dzieje
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 07:22   #3630
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

hejo Dziewczyny!!!! Witam się już jako pani magister : brokul:
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.