Clinique - kolorówka - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-24, 21:17   #871
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Margaretko - tak, podobają mi się

A masz gdzieś zdjęcie tego Kittycata...?

Opiszcie dziewczyny, jaki on ma kolor, bo jakoś nie kojarzę żadnego zdjęcia z sieci - poszukam jeszcze w linkach podanych przez Vril.

Postaram się zrobić mu zdjęcie, tymczasem dodaję link do watku, gdzie jest jego zdjęcie:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=548

Ta część po prawej strony jest bliższa prawdziwemu kolorowi.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 22:45   #872
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Spowiadac sie, kto w czym wystapil\wystapi na swieta

Psycha ale trafilas, wlasnie dzisiaj mialam ten puder "na sobie". Mam Derma White nie Active Lab Ostatnimi czasy uzywam sypanych pryzm, bo one dobre na filtr sa (dla mnie) ale, ze dzis bez filtrowania, to siegnelam po bialego klinika i potwierdzil sie moj dobry wybor.
Puder jest bardzo mialki, wrecz za bardzo, bo nakladany pedzlem strasznie pyli, polowy opakowania sie w ten sposob pozbede, fruwaja mi obloczki przy pudrowaniu sie, bardzo lekki jest i lotny.
Zawiera malutkie drobinki, niewidoczne na skorze, cera po nim jest naturalna, ani matowa, ani rozswietlona, po prostu zdrowo odbija swiatlo. Na mnie ten efekt utrzymuje sie godzinami ale mnie nie przetluszcza sie strefa T. Przed chwila zmylam makijaz, nos, broda, cala twarz po prostu delikatnie odbijala swiatlo, zadnego swiecenia, czy martwej tapety pudrowej.
Nie uzywalam go na filtry, wiec nie wiem jak sie spisuje w takim tandemie, jest bardzo lekki i nie kryjacy, a ja na filtr wole "kolorowy" puder, ktory stworzy mi z filtrem delikatny fluid.
Moze pobielac, to znaczy... nie widac tego bezposrednio ale ja mam twarz ciemniejsza od szyi i gdy naloze ten puder na twarz, to nie musze w ogole makijazowac szyi, bo wszystko razem ladnie mi sie zgrywa, dopasowuje sie idealnie. I jeszcze raz zaznaczam, ze to bardzo lekki, transparentny woal, chyba nie daloby sie zrobic nim maski, bo jest za drobny. Raczej nie dla zwolenniczek kolorowych, matujaco-kryjacych pudrow.
Nie mialam klasycznego klinka, ani Blended Face, ani Gentle Light ale sadzac z opisow bedzie blizszy wersji Gentle Light, z tym, ze delikatniejszy i ultra-transparentny.
Podoba mi sie w nim to, iz mimo, ze jest tak jasny i dodatkowo rozjasnia skore, to nie wygladam w nim jak przechodzona nieboszczka, to wszystko za sprawa tego delikatnego odbicia swiatla, skora wyglada jak czysta, bez makijazu, tylko ladniej Ja nie lubie matu, w zadnej postaci, rozswietlacz, to tylko miejscowo i nie zalicze tego pudru do takich, po prostu nadaje zdrowy wyglad jasnej cerze - blada ale nie trupiasta

Wracajac do spowiedzi - dzisiaj u mnie - korektor HR, Clinique Derma White Loose Powder, Mleczak, Niezapominajki, tusz, bezbarwna odzywka do brwi, rozowe kulki APC, blyszczyk Manhattan
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 23:01   #873
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziewczyny, co to jest za zestaw? Jeśli rozpoznajecie...

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5710233

EDIT: co do spowiedzi, to ja nie mam wielu makijażowych cudeniek Clinique - jedynie korektor pod oczy, który uwielbiam . I był on oczywiście częścią mojego makijażu
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 23:11   #874
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Limitowana edycja, zawiera kolory - Like Mink Duo (ciemniejsza kostka), Beach Plum Duo (purpurowa kostka), Strawberry Fudge Duo (rozowa kostka), Lucky Penny, Buttermilk (Mleczak), Bronze Satin.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 23:19   #875
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziękuję Vril . Szkoda, że to limitowanka, piękny zestaw, już się napaliłam
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 00:16   #876
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co to jest za zestaw? Jeśli rozpoznajecie...

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5710233

EDIT: co do spowiedzi, to ja nie mam wielu makijażowych cudeniek Clinique - jedynie korektor pod oczy, który uwielbiam . I był on oczywiście częścią mojego makijażu
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Limitowana edycja, zawiera kolory - Like Mink Duo (ciemniejsza kostka), Beach Plum Duo (purpurowa kostka), Strawberry Fudge Duo (rozowa kostka), Lucky Penny, Buttermilk (Mleczak), Bronze Satin.
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Dziękuję Vril . Szkoda, że to limitowanka, piękny zestaw, już się napaliłam
Właśnie tą paletkę kupiłam na allegro i do mnie idzie, już sie nie moge jej doczekac
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 08:19   #877
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Dziękuję Vril . Szkoda, że to limitowanka, piękny zestaw, już się napaliłam
Jest dostepna wlasnie teraz w zestawach podroznych, wiec lap poki jest okazja. Juz kilka razy byla na All i ebay w ostatnim czasie, wisi tez na stronie klinika, wiec moze w sklepach tez da sie dorwac.

Edit. Sprawdzilam, juz nie wisi na oficjalnej stronie, pare dni temu jeszcze byl.

Yen opisz wrazenia jak juz ja dostaniesz
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 12:19   #878
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Clinique - kolorówka

Witajcie fanki Clinique
Mam prozaiczne pytanko
Dostałam na gwiazdkę sypki puder Blended Face Clinique. Oświećcie mnie, jak używa się tego cuda. Czy mam zdjąć to białe wieczko z dziurkami
Pozdrowienia od pudrowego laika i dziękuję z góry z odpowiedź
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 14:26   #879
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Postaram się zrobić mu zdjęcie, tymczasem dodaję link do watku, gdzie jest jego zdjęcie:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=548

Ta część po prawej strony jest bliższa prawdziwemu kolorowi.
O, dzięki Margeretko, na niektórych zdjęciach z sieci Kittycat wyglądał na taki brudnoszary i taki by mi pasował, ale ten brązik odpada absolutnie.

A może Porto Bella to jest właśnie taki brudnoszary....?
Hm...

Co do spowiedzi: ja dziś Klinikowooczna: mam na oczach najciemniejszy z trójki Doe-Eyed i najjaśniejszy z Niezapominajek i efekt jest bardzo fajny No i oczywiście Iced Lotus na policzkach.

A Plum Poppy kusi...
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 14:27   #880
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość
Witajcie fanki Clinique
Mam prozaiczne pytanko
Dostałam na gwiazdkę sypki puder Blended Face Clinique. Oświećcie mnie, jak używa się tego cuda. Czy mam zdjąć to białe wieczko z dziurkami
Pozdrowienia od pudrowego laika i dziękuję z góry z odpowiedź
Hehe, zadalas pytanie ktore tez chcialam zadac Czytałam, ze Klinik zaleca nakładać ten puder dłońmi, ale jak?????? Jak go nakładacie? Przymierzam się ciągle do jego kupna
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 14:58   #881
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Hehe, zadalas pytanie ktore tez chcialam zadac Czytałam, ze Klinik zaleca nakładać ten puder dłońmi, ale jak?????? Jak go nakładacie? Przymierzam się ciągle do jego kupna
Ja nakładałam normalnie grubym pędzlem do pudru, ten mały z zestawu nie nadaje się do takiej aplikacji.

A jak używałam...?

Potrząsałam zamkniętym pudełkiem, odkręcałam i nabierałam na pędzel to, co było na wewnętrznej stronie zakrętki i już.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 15:00   #882
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Właśnie tą paletkę kupiłam na allegro i do mnie idzie, już sie nie moge jej doczekac
ja mam podobna paletke ale inne kolorki i mam w tej wersji srebrnej w kartoniku bo ta z lusterkiem byla dla mnie za duza,nigdy bym tego nie zluzyla,sa bardzo wydajne mam malutkie a praktycznie zero ubytku,ale ja am ta wersje z usa raczej,ale czasem pojawia sie na allegro jak chcecie dodam potem fotke
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 15:02   #883
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Clinique - kolorówka

mam tn zestaw:
http://allegro.pl/item286579376__cli...e_cienie_.html


ale w kartonowym srebrnym pudeleczku i mniejszy
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 15:18   #884
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Ja nakładałam normalnie grubym pędzlem do pudru, ten mały z zestawu nie nadaje się do takiej aplikacji.

A jak używałam...?

Potrząsałam zamkniętym pudełkiem, odkręcałam i nabierałam na pędzel to, co było na wewnętrznej stronie zakrętki i już.
Nie no, jak się pędzlem nakłada puder sypki to ja wiem Chodziło mi o to jak go aplikować dłońmi - wcierać czy cuś?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 15:22   #885
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Nie no, jak się pędzlem nakłada puder sypki to ja wiem Chodziło mi o to jak go aplikować dłońmi - wcierać czy cuś?
Hm, przyznam szczerze, że jakoś nie przemawia do mnie taka forma aplikacji pudru, szczególnie na grubą warstwę kremu z filtrem...
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 20:44   #886
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Hm, przyznam szczerze, że jakoś nie przemawia do mnie taka forma aplikacji pudru, szczególnie na grubą warstwę kremu z filtrem...
mi zecydowaie lepiej "naciska"sie puszkiem lub klepie delikatnie rekami puderek na grubsza warstwe tresciwego kremu niz mazanie pedzlem,zawsze jak mam tresciwszy krem to pudruje twarz puszkiem lub reka,sypanca bardzo sypatycznie sie reka naklada
Clinique Gentle Light tez nakladam reka
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 22:19   #887
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
mi zecydowaie lepiej "naciska"sie puszkiem lub klepie delikatnie rekami puderek na grubsza warstwe tresciwego kremu niz mazanie pedzlem,zawsze jak mam tresciwszy krem to pudruje twarz puszkiem lub reka,sypanca bardzo sypatycznie sie reka naklada
Clinique Gentle Light tez nakladam reka
Hm. To pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale podziwiam, bo mnie taka forma aplikacji wydaje się dużo trudniejsza niż zwykłym pędzlem omieść twarz
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 22:23   #888
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
O, dzięki Margeretko, na niektórych zdjęciach z sieci Kittycat wyglądał na taki brudnoszary i taki by mi pasował, ale ten brązik odpada absolutnie.

To zdjęcie nie oddaje w 100% koloru, bo Kittycat jest taki brązowo-szaro-ciemnozielony.
Jest naprawdę trudny do opisania...
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 00:35   #889
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Clinique - kolorówka

Maczek peony na strawberry w niskiej cenie!

Niestety, już po maczku . Sama załapałam się na jednego.

Edytowane przez pieńkowa_dama
Czas edycji: 2007-12-26 o 01:01
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 10:08   #890
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Maczek peony na strawberry w niskiej cenie!

Niestety, już po maczku . Sama załapałam się na jednego.
A ile kosztował - pytam z ciekawości, bo Peony robił ze mnie ruską babeczkę

Ale gdyby rzucili Plum Poppy albo ten biało-różowy, to chyba bym padła z zazdrości

Dagmaro, daj znać, jak Ci się nosi, kiedy już doleci

Margaretko, skoro mówisz, że to nie jest czysty brąz, to zerknę na testery, jeśli uda mi się gdzieś dorwać. Ale tego brązu to i tak pewnie w nim za dużo jak na moje potrzeby, nie znoszę brązowego koloru na oczach (moich).

--------------------------------

Dziewczyny, czy któraś z Was widziała pojedynczy cień Color Surge Porto Bella...? Widzi mi się, że on by mi pasował
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:36   #891
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Clinique - kolorówka

Był tani Peony? Szkoda, że się nie załapałam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:00   #892
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
A ile kosztował - pytam z ciekawości, bo Peony robił ze mnie ruską babeczkę
Kosztował 75zł. Sama Peony jeszcze nie testowałam. Jakoś nie czuję się komfortowo testując w Sephorze kosmetyki na twarzy.

Mam na stanie Posy i jestem zachwycona. Subtelnie i elegancko rozświetla. Jednak moje naturalne rumieńce wygladają właśnie jak u ruskiej babiczki, więc jestem bardzo ciekawa testów na policzkach.



Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Dagmaro, daj znać, jak Ci się nosi, kiedy już doleci

Joasiu
, jak tylko doleci, na pewno zdam raport


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Był tani Peony? Szkoda, że się nie załapałam
Queen, miałam po prostu farta. Ale to znaczy, że trzeba wzmocnić czujność przeglądając Truskawę. Ostatnio za długo się zastanawiałam nad zetsawem 3 błyszczyków HR i przeleciały mi koło nosa. Zawiedziona byłam wielce.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:10   #893
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Kosztował 75zł. Sama Peony jeszcze nie testowałam. Jakoś nie czuję się komfortowo testując w Sephorze kosmetyki na twarzy.

Queen, miałam po prostu farta. Ale to znaczy, że trzeba wzmocnić czujność przeglądając Truskawę. Ostatnio za długo się zastanawiałam nad zetsawem 3 błyszczyków HR i przeleciały mi koło nosa. Zawiedziona byłam wielce.
Cena faktycznie okazyjna - gratuluje zakupu Ja niestety o 1:30 zazwyczaj śpię, ale może się poświęcę przez parę dni Wczoraj około północy przeglądałam kolorówkę Clinique na T. i nie było jeszcze maczka, także jak zwykle zniknął ekspresowo
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:41   #894
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Kosztował 75zł. Sama Peony jeszcze nie testowałam. Jakoś nie czuję się komfortowo testując w Sephorze kosmetyki na twarzy.

Mam na stanie Posy i jestem zachwycona. Subtelnie i elegancko rozświetla. Jednak moje naturalne rumieńce wygladają właśnie jak u ruskiej babiczki, więc jestem bardzo ciekawa testów na policzkach.

Joasiu
, jak tylko doleci, na pewno zdam raport

Dagmaro
, ja też nie cierpię testować kolorówki na twarzy w perfumerii i tak też właśnie wtopiłam z Peony - on daje piękny efekt na twarzy, ale ja nie znoszę ciepłych kolorów, w ogóle mi nie pasują, więc Peony mi nie podszedł, bo koralowy róż do niczego mi po prostu nie pasował.

To już lepiej wyglądam w Posy, do którego testowania w perfumerii przemogłam się jakoś - tyle, że na mojej twarzy wyglądał tylko nieco bardziej brązowo niż róż Clinique'a Iced Lotus, więc dałam sobie spokój.

Życzę, żeby na Tobie ładnie wyglądał

Widzę, że wsiąkasz w kolorówkę...?
(ps pochwalisz się prezentami gwiazdkowymi...?)
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 16:45   #895
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Widzę, że wsiąkasz w kolorówkę...?
(ps pochwalisz się prezentami gwiazdkowymi...?)
W ostatnich miesiącach moje zainteresowanie kolorówką wzrosło. Ale w nałóg nie popadłam. Zupełnie nie ekcytuje mnie posiadanie nastu tuszy czy rozświetlaczy.

W chwili obecnej pracuję nad utworzeniem kolekcji idealnej. Na razie w mojej kolekcji brakuje Lucidity.

Joasiu, jak tylko dolecą do mnie wszystkie nabytki na pewno wkleję swoją kolekcję w zbiorach .
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:07   #896
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
W ostatnich miesiącach moje zainteresowanie kolorówką wzrosło. Ale w nałóg nie popadłam. Zupełnie nie ekcytuje mnie posiadanie nastu tuszy czy rozświetlaczy.

W chwili obecnej pracuję nad utworzeniem kolekcji idealnej. Na razie w mojej kolekcji brakuje Lucidity.

Joasiu, jak tylko dolecą do mnie wszystkie nabytki na pewno wkleję swoją kolekcję w zbiorach .
O, to czekam niecierpliwie

Ja sama też kolorówkę lubię, ale nie kolekcjonuję
Prałam ostatnio kosmetyczkę, wyjęłam wszystko na wierzch i doszłam do wniosku, że aż tak dużo tego nie jest: jeden róż, dwa brązery, dwa już prawie zużyte kompakty, puder sypki, jeden tusz do rzęs, korektory ze dwa i trochę cieni - dwie paletki Clinique, jeden pojedynczy Clinique, paletka Guerlain i Isadora i trochę pojedynczych różowych, bo mam słabość do takich
I wsio.

Proszę nie wyprowadzać mnie z przekonania, że to niedużo
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:16   #897
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
O, to czekam niecierpliwie

Ja sama też kolorówkę lubię, ale nie kolekcjonuję
Prałam ostatnio kosmetyczkę, wyjęłam wszystko na wierzch i doszłam do wniosku, że aż tak dużo tego nie jest: jeden róż, dwa brązery, dwa już prawie zużyte kompakty, puder sypki, jeden tusz do rzęs, korektory ze dwa i trochę cieni - dwie paletki Clinique, jeden pojedynczy Clinique, paletka Guerlain i Isadora i trochę pojedynczych różowych, bo mam słabość do takich
I wsio.

Proszę nie wyprowadzać mnie z przekonania, że to niedużo
Joasiu, a ja Twojej kolekcji to nie widziałam w odpowiednim wątku...

Myślę, że to idelana wielkościowo kolekcja. Przynajmniej w moim mnienianiu.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 07:25   #898
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Plum seduction i polar blue na truskawie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:39   #899
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Clinique - kolorówka

mulier z tego co pamiętam, to masz paletkę Polar Blue, czy Twoim zdaniem nadawałaby się też do ciemnobrązowych oczu? Kolorystycznie bardzo mi się podoba, ale nie miałam nigdy takich odcieni na oczach (mówię o szaroniebieskim i granacie) i boję się, żeby to nie był niewypał, a gapię się na truskawę i myślę, kliknąć, nie kliknąć...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 09:59   #900
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
mulier z tego co pamiętam, to masz paletkę Polar Blue, czy Twoim zdaniem nadawałaby się też do ciemnobrązowych oczu? Kolorystycznie bardzo mi się podoba, ale nie miałam nigdy takich odcieni na oczach (mówię o szaroniebieskim i granacie) i boję się, żeby to nie był niewypał, a gapię się na truskawę i myślę, kliknąć, nie kliknąć...
hmmm moim zdaniem nadaje sie. Ale wiesz sama musisz sobie odpowiedziec na to pytanie, to Ty musisz sie dobrze w tym czuć . Pamiętaj że masz w paletce jeszcze brązik, którym możesz łamać ten niebieski odcień. Gtanat jest tak mocny, że trudno tu Ci bedzie coś złamać, ale jednak mozesz próbować. Te cienie fantastycznie łączą się ze soba, więc w zalezności od tego co chcesz na oku osiągnąć miszasz do woli.
Ja szczerze mówiąc nie jestem wcale przekonana co do tego, że konkretne odcienie oczu wymuszają konkretne odcienie cieni. Wydaje mi się że dużo zalezy od stroju i umiejętności złamania cienia innym kolorem.
Mysle, że jeżeli kusi cię niebieski/granat, to kup sobie tę paletkę, bo akurat w jej przypadku nie będziesz miec do czynienia z tak oczywistymi odcieniami błekitów jak to w innych paletkach bywa. Ten niebieski i ten granat, wcale nie są takie niebieskie....hehehe ale bredzę, ale mam nadzieje, że mnie rozumiesz
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.