Pierwsza wizyta w solarium. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-02, 20:54   #1
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158

Pierwsza wizyta w solarium.


czesc dziewczyny
w tym tyg chciałabym pierwszy raz udac sie do solarium. w zwiazku z tym mam kilka pytan mam nadzieje ze pomozecie
jestem ciemna blondynka z bardzo jasna karnacja jak sadzicie na ile minut moge sie wybrac zeby sie nie spalic?
czy mam zabrac ze soba jakis specjalne kosmetyki , czy tez dostane cos tam albo moze bee musiala kupic jesli tak to mniej wiecej za ile?
czy lozko sie wlacza salmemu czy jak?
a tak wogole to moze ktoras opissze taka wiazyte w solarium dokladnie?
sorki pewnie zadalam prymitywne pytania ale to moj pierwszy raz i chce wiedziec co i jaK

z gory dzieki za odpowiedzi!
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 21:53   #2
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

to ja się może podepne,bo też chętnie dowiedziałabym się conieco o wizycie w solarium...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 21:58   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

nie opalaj się w solarium.
jeśli juz musisz, to najpierw przeczytaj:
http://www.wizaz.pl/beata_solarium_opalanie.php
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 22:43   #4
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Smile Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
nie opalaj się w solarium.
jeśli juz musisz, to najpierw przeczytaj:
http://www.wizaz.pl/beata_solarium_opalanie.php


idz na solarke jesli chcesz i powiedz ze idziesz "pierwszy raz" on/ona pokaze ci i wytlumaczy jak wlaczyc lozko... jak wlaczyc klimatyzacje itp kremem swoim sie posamruj z filtrem jesli masz jasna karnacje i oczywiscie wybierz sie na najslabsze lozko.. ja ostatnio bylam pierwszy raz.. tylko ze mam ciemna karnacje i pani ktora tam pracowala wszystko mi wytlumaczyla i powiedziala ze jesli to jest moja pierwsza wizyta..musze isc na najslabsze lampy ciebie tak samo pokieruje
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 22:54   #5
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

jak na pierwszy raz 5 min powinno wystarczyć. Mi tak doradziła właścicielka. Kosmetyki oczywiście napewno jakieś w swojej ofercie sprzedaży mają. Saszetki w granicach 5-7 zł, w dużych opakowaniach się nie orientuję. Oczywiście najlepiej poradzić się kobitki, powinna pokazać obsługę łóżka/tuby bezproblemowo.

A na co się wybierasz łóżko czy tuba ? I co Cię skłoniło na wizytę w solarium jeśli można wiedzieć ?

Niektóre osoby obawiają się łóżka bo kojarzy im się z trumną. Mi też szczerze mówiąc tak się kojarzyła. Ale teraz wole np. łóżko niż tubę. Bardziej relaksuje.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 22:57   #6
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
jak na pierwszy raz 5 min powinno wystarczyć. Mi tak doradziła właścicielka. Kosmetyki oczywiście napewno jakieś w swojej ofercie sprzedaży mają. Saszetki w granicach 5-7 zł, w dużych opakowaniach się nie orientuję. Oczywiście najlepiej poradzić się kobitki, powinna pokazać obsługę łóżka/tuby bezproblemowo.

A na co się wybierasz łóżko czy tuba ? I co Cię skłoniło na wizytę w solarium jeśli można wiedzieć ?

Niektóre osoby obawiają się łóżka bo kojarzy im się z trumną. Mi też szczerze mówiąc tak się kojarzyła. Ale teraz wole np. łóżko niż tubę. Bardziej relaksuje.

kurde jest lato ,słoneczko lec kochana korzystac z promieni slonecznych one sa zdrowsze dla ciebie... i oczywiscie trwalsza opalenizna dla twojej skory
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 23:02   #7
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

ba w połączeniu z aktywnym wypoczynkiem. Nie ma lepszego relaksu.

Ja za to nie lubie się opalać na naturalnym słoneczku z racji, że zawsze zostaje blada pupa i biust. Strasznie tego nie lubie. No ale weteranką solarium też nie jestem. Tylko na specjalne okazje.
Ojj przydałaby mi się plaża nudystów.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 23:07   #8
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
ba w połączeniu z aktywnym wypoczynkiem. Nie ma lepszego relaksu.

Ja za to nie lubie się opalać na naturalnym słoneczku z racji, że zawsze zostaje blada pupa i biust. Strasznie tego nie lubie. No ale weteranką solarium też nie jestem. Tylko na specjalne okazje.
Ojj przydałaby mi się plaża nudystów.
oj racja
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 23:09   #9
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
kremem swoim sie posamruj z filtrem
czytałam gdzieś że nie powinno się używać takich kremów na solarium, tylko na słońcu.
Dziewczyny już chyba napisały o wszystkim, obsługująca wszystko Ci wytłumaczy, pokaże jak włączyć itp powinna też doradzić na ile minut możesz wejść, na początek minimum.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 08:21   #10
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
jak na pierwszy raz 5 min powinno wystarczyć. Mi tak doradziła właścicielka. Kosmetyki oczywiście napewno jakieś w swojej ofercie sprzedaży mają. Saszetki w granicach 5-7 zł, w dużych opakowaniach się nie orientuję. Oczywiście najlepiej poradzić się kobitki, powinna pokazać obsługę łóżka/tuby bezproblemowo.

A na co się wybierasz łóżko czy tuba ? I co Cię skłoniło na wizytę w solarium jeśli można wiedzieć ?

Niektóre osoby obawiają się łóżka bo kojarzy im się z trumną. Mi też szczerze mówiąc tak się kojarzyła. Ale teraz wole np. łóżko niż tubę. Bardziej relaksuje.

mi tez sie lozko kojarzy z truna i mam takie mysli ze sie moze zatrzasnie ale to przeciez nie mozliwe:PP mieszkam w gdansku mam wakacje a pogoda jest dopiero od 2 dni(jutro znowu ma padac)wiec moja opalenizna jest badzo slaba, nie chce byc "solarka" ale raz na tydzien zeby dodac skorze lekkiego kolorytu uwazam za dobry pomysl z powodu braku pogody...
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 08:28   #11
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Chodziłam do szkoły z dziewczyną która umarła podczas opalania na solarce,miała tylko 18 lat...
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 14:14   #12
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Chodziłam do szkoły z dziewczyną która umarła podczas opalania na solarce,miała tylko 18 lat...

a co bylo przyczyna smierci?
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 18:01   #13
arina208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

lepsze promienie sloneczne, jest srodek lata, bo co sztucznie sie napromieniowywac
mi tez lozko kojarzy sie z trumna i chyba bym sie w nim nie zamkla, zreszta nie mam zamiaru wybierac sie do solarium, jeszcze w nim nie bylam, wole naturalna opalenizne
arina208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 19:08   #14
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Cytat:
Napisane przez arina208 Pokaż wiadomość
lepsze promienie sloneczne, jest srodek lata, bo co sztucznie sie napromieniowywac
mi tez lozko kojarzy sie z trumna i chyba bym sie w nim nie zamkla, zreszta nie mam zamiaru wybierac sie do solarium, jeszcze w nim nie bylam, wole naturalna opalenizne

ja bylam ostatnio tez pierwszy raz ogolnie mam ciemna karnacje przy czym sucha skore w sumie strasznie mi sie wysuszyla (jeszcze bardziej)przez ta solke;/az swedziala mni ze dwa dni;(((straszliwie a bylam tylko 2 razy na najslabszym lozku
.... lepiej nie idz;/ idz na slonecko
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 19:19   #15
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

To tak ku przestrodze

http://pl.youtube.com/watch?v=lUHeBGQ26II

http://pl.youtube.com/watch?v=VtiHnNldDDk
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 19:20   #16
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
ja bylam ostatnio tez pierwszy raz ogolnie mam ciemna karnacje przy czym sucha skore w sumie strasznie mi sie wysuszyla (jeszcze bardziej)przez ta solke;/az swedziala mni ze dwa dni;(((straszliwie a bylam tylko 2 razy na najslabszym lozku
.... lepiej nie idz;/ idz na slonecko
O skórę na solarium i po solarium trzeba dbac w szczególny sposób. Kosmetyki, które możesz kupic na solarium mają za zadanie głownie zapobieganie wysuszeniu skóry. Po solarium-warto kupic balsam nawilżający dla skóry suchej lub bardzo suchej i smarowac się nim tak często, jak tylko czujesz potrzebę. Tak pielęgnowana skóra będzie pięknie opalona, nawilżona, jędrna. Po opalaniu na słońcu trzeba dbac o skórę w podobny sposób. Inaczej straci ona jędrnośc, szybciej będzie się starzec.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 20:53   #17
Princessa1357
Przyczajenie
 
Avatar Princessa1357
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Do solarium polecam przyspieszacz opalania np. Ziaja już po pierwszym razie w solarium bedzie widać efekty a przy okazji pozbedziecie sie zapachu " palonej skóry". no i zalecam zmyć makijaż przed wizytą na solarce i żadnej depilacji dzień przed bo nabawicie sie tylko podrażnień skóry


I nie zapomnijcie sie dowiedzieć czy są zamontowane nowe lampy bo jeśli tak czas opalania musi byc krótszy
Princessa1357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 02:14   #18
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

proszę o odpowiedz

Czy mogę pójść na solarium dwa dni pod rząd...??
w poniedzialek(10min) i we wtorek(12min)..? W srode wyjezdzam nad morze..i wczesniej nie mam kiedy
(dodam ze do niedzieli nie moge bo biore antybiotyk przy ktorym nie mozna sie opalac.
Dodam ze ostatnio na solarium bylam 5 dni temu i ze chodze dosyc regularnie raz w tygodniu...
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:17   #19
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

po opalaniu w solarium skóra powinna mieć chociaż 1 dzień przerwy.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 10:26   #20
nicole18
Raczkowanie
 
Avatar nicole18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 180
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Ja również nie polecam, nawet jak chodzisz regularnie. Skóra nie zdąży sie zregenerować i się możesz poparzyć szczególnie że chcesz iść później na 12 min
nicole18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:38   #21
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
po opalaniu w solarium skóra powinna mieć chociaż 1 dzień przerwy.
Cytat:
Napisane przez nicole18 Pokaż wiadomość
Ja również nie polecam, nawet jak chodzisz regularnie. Skóra nie zdąży sie zregenerować i się możesz poparzyć szczególnie że chcesz iść później na 12 min
no mowi sie trudno;/
Moze nad tym morzem sie opale chociaz minimalnie....bo jedna wizyta na slarium da maly efekt
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 10:50   #22
preciious
Przyczajenie
 
Avatar preciious
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwsza wizyta w solarium.

witam , widzę , że od ostatniego postu minęło trochę czasu ale mam nadzieje , że któraś z was mi pomoże . Pod koniec listopada , czyli za jakiś miesiąc i trochę wyprawiam urodziny i chciałabym się opalić na tzw. czekoladkę . Powiedzcie mi od kiedy bym musiała zacząć chodzić i na ile , żeby się tak opalić .? Karnację mam taką średnią , nie bardzo jasną i opalam się bardzo szybko zazwyczaj na przysłowiowego raczka . ; )
preciious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.