kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 08:16   #991
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze 3 kroi, odpowiednio dobrane i prawidłowo stosowane, nikomu krzywdy nie zrobią.

Ja zaczęłam używać clinique przez przypadek. Robiłam jakieś zakupu i dostałam miniaturki w prezencie. Od tamtej pory juz sie nie rozstaje z trzema krokami.
Miałam masę wągrów na twarzy. Latami nie mogłam sie ich pozbyć. Od iedy używam 3 kroków nie ma po nich śladu. Zniknęło tez przesuszenie skóry, suche skórki, zatkane pory itd.
Mam nadzieję że 3 kroki też zrobią porządek z moimi porami.

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a używacie 3 kroków z kremem, czy mydełko i tonik, a krem niekoniecznie? Pytam, bo ja przez cały czas używała kremu Clinique, ale ostatnio zaczynam się zastanawiać, czy nie przerzucić się na krem innej firmy.
Mam wrażenie, że moja cera potrzebuje innego, bardziej odżywczego kremu już z przeciwzmarszczkowym działaniem, ale nie wiem,czy efekt 3 kroków utrzyma się?
O ile mydełko nie jest niezbędne/niezastąpione to tonik złuszczający należy używać z DDM gdyż przywraca ona równowagę lipidową po toniku. Dopiero na DDM nakładamy serum/krem czy co tam nam jest potrzebne
Ja robię najpierw demakijaż potem 3 kroki i dopiero na to nakładam krem odpowiedni do mojej skóry. DDM nie jest sam w sobie nwilżaczem, jest to tylko ostatni, zamykający krok w systemie oczyszczania po którym dopiero czas na właściwą pielęgnację.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Przez ostatnie 3 lata używałam z kremem.Ale tak jak Ty ostatnio znalazłam sobie lepszy krem, który jest doskonały do mojej cery. I zamierzam po skończeniu tego który mam, już nie kupować nowego.
Myślę że krem powinnaś kłaść na DDM a nie zamiast...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 12:43   #992
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Myślę że krem powinnaś kłaść na DDM a nie zamiast...
Próbowałam i nie bardzo się to sprawdza. Właśnie DDM sam za mało nawilża. A jak nałoże na niego ten krem,który mi odpowiada, to kończy sie tłustą paszczą.
Próbowałam dopasować sobie kremy z Clinique, które mają współgrać z DDM, ale w dalszym ciągu za małe nawilżenie. Mam odwodnioną cerę, ale nie suchą. Po kremach clinique, mam film na twarzy, a skóra nadal sie ciągnie. Nie mają nic wystarczająco nawilżającego dla mnie.
Zrobiłam eksperyment i przez ok miesiąc używałam tego drugiego kremu i moja skóra zmieniła się nie do poznania. Nie jest już napięta i wysuszona, Nie świecę się po godzinie. Tak jakby tylko dzięki temu kremowi, unormowała się. On sam nawilża chyba do kości

A bez mydełka nie wyobrażam sobie życia. Jak gdzieś wyjeżdżam i zapomnę swojego mydełka, natychmiast jestem cała w syfach.

Próbowałam już sporo kosmetyków Clinique. niektóre beznadziejne, ale z niektórych nigdy nie zezygnuję.
Mydełko, płyn złuszczający, foaming cleanser, i nawilżający błyszczyk. Ogólnie nie lubię błyszczyków, ale ten jest lepszy od wszelkich pomadek ochronnych.
Wszystkie błyszczyki z clinique sa rewelacyjne. Trwałe i nie pękają od nich usta. Mi pękają po wszystkich innych
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 11:10   #993
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja od jakiegoś miesiąca używam 3 kroków, poczatkowo 3, teraz 2, dałam sie dodatkowo namówić na krem na noc turnaround overnight i serum turnaround, ale zmartwiła mnie moja kosmetyczka, bo powiedziała, że skóry nie mozna cały czas złuszczć, a szczególnie w nocy trzeba jej dac odpoczać i odżywiać. A z tego co pamietam to seria turnaround jest chyba bardziej nastawiona na złuszczanie, i w związku z tym na noc kupiłam sobie odzywczy krem innej firmy i bedę uzywać go zamiennie z Clinique'iem, a serum tylko rano....
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 13:14   #994
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

I ja potulnie wróciłam do trzech kroków. Na początek wzięłam mydło w płynie do tłustej cery, tonik 3 i DDMG. Czuję, że cera powoli się oczyszcza. Mam nadzieję, że i tym razem się nie zawiodę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:57   #995
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Próbowałam i nie bardzo się to sprawdza. Właśnie DDM sam za mało nawilża. A jak nałoże na niego ten krem,który mi odpowiada, to kończy sie tłustą paszczą.
Próbowałam dopasować sobie kremy z Clinique, które mają współgrać z DDM, ale w dalszym ciągu za małe nawilżenie. Mam odwodnioną cerę, ale nie suchą. Po kremach clinique, mam film na twarzy, a skóra nadal sie ciągnie. Nie mają nic wystarczająco nawilżającego dla mnie.
Zrobiłam eksperyment i przez ok miesiąc używałam tego drugiego kremu i moja skóra zmieniła się nie do poznania. Nie jest już napięta i wysuszona, Nie świecę się po godzinie. Tak jakby tylko dzięki temu kremowi, unormowała się. On sam nawilża chyba do kości

A bez mydełka nie wyobrażam sobie życia. Jak gdzieś wyjeżdżam i zapomnę swojego mydełka, natychmiast jestem cała w syfach.

Próbowałam już sporo kosmetyków Clinique. niektóre beznadziejne, ale z niektórych nigdy nie zezygnuję.
Mydełko, płyn złuszczający, foaming cleanser, i nawilżający błyszczyk. Ogólnie nie lubię błyszczyków, ale ten jest lepszy od wszelkich pomadek ochronnych.
Wszystkie błyszczyki z clinique sa rewelacyjne. Trwałe i nie pękają od nich usta. Mi pękają po wszystkich innych
A jakiego teraz kremu używasz?
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:58   #996
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
A jakiego teraz kremu używasz?
Ziaja med do skóry atopowej, odwodnionej i alergicznej. Jak żyje nie miałam doskonalszego kremu. Nawilża do kości. Po zużyciu jednej tubki, moje skóra poprawiła się diametralnie.
Teraz skończył mi się i z rozsądku zużywam pozostałości clinique. I skóra znów się pogarsza. Znów jest coraz bardziej odwodniona.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 21:39   #997
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ziaja med do skóry atopowej, odwodnionej i alergicznej. Jak żyje nie miałam doskonalszego kremu. Nawilża do kości. Po zużyciu jednej tubki, moje skóra poprawiła się diametralnie.
Teraz skończył mi się i z rozsądku zużywam pozostałości clinique. I skóra znów się pogarsza. Znów jest coraz bardziej odwodniona.
wobec tego i ja go muszę wypróbować. moja skóra też jest bardzo sucha, brak jej odpowiedniego nawilżenia, nic jej nie pomaga muszę kupić tą ziaję
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 21:44   #998
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
wobec tego i ja go muszę wypróbować. moja skóra też jest bardzo sucha, brak jej odpowiedniego nawilżenia, nic jej nie pomaga muszę kupić tą ziaję
Gorąco polecam.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 09:00   #999
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś miesiąca używam 3 kroków, poczatkowo 3, teraz 2, dałam sie dodatkowo namówić na krem na noc turnaround overnight i serum turnaround, ale zmartwiła mnie moja kosmetyczka, bo powiedziała, że skóry nie mozna cały czas złuszczć, a szczególnie w nocy trzeba jej dac odpoczać i odżywiać. A z tego co pamietam to seria turnaround jest chyba bardziej nastawiona na złuszczanie, i w związku z tym na noc kupiłam sobie odzywczy krem innej firmy i bedę uzywać go zamiennie z Clinique'iem, a serum tylko rano....
Ja posiadam też to serum i krem na noc i stosuję je tak, że
serum - kładę POD krem dzienny , rano
a krem codziennie wieczorem, używam już od 4 miesięcy i moja skóra jest w super formie
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 17:09   #1000
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

ja mysle ze turnaround jest tak delikatny ze to zluszczanie nie zaszkodzi ci nawet codziennie...

watek umarl chyba....

ale napisze...

jestem fanka ich filtrow do twarzy mam 25 i 40... nie sa tak tluste jak innych firm plus dodatkowo lekko tonuja cere..

uwielbiam ten krem na noc youth surge... cera rano wyglada taka swierza i pieknie sie wchlania
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 18:20   #1001
thelover
Raczkowanie
 
Avatar thelover
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja stosowałam swego czasu 4 z trzech kroków i byłam zadowolona . Nie musiałam używać dodatkowego kremu po lotionie sam lotion mi wystarczał, skóra nie była przesuszona. Po wykończeniu obecnie używanych kosmetyków zamierzam znowu wrócić do trzech kroków, lepiej oczyszczających twarz kosmetyków jeszcze nie znalazłam.

Mam takie pytanie odnośnie kremu pod oczy: czy zmniejsza opuchnięcia, likwiduje zmarszczki? Chciałam kupić mamie w prezencie a nie chcę kupić drogiego bubla.
thelover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 18:28   #1002
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

zaden krem nie zlikwiduje zmarszczek gdyby ta bylo botoks nie byl by tak popularny

uzywalam 4 lata all about eyes rich ale mimo to pojawilo mi sie kilka zmarszczek mimicznych... nie probowalam anty gravity wiec nie wiem... opinnie dobre

uzywam este lauder obecnie i jestem zadowolona, rozjasnia i napina skore
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 20:42   #1003
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja uważam, że kremy pod oczy Clinique świetne są jeśli chodzi o nawilżenie

Ray - mówisz o tych filtrach "miejskich" City Block ? Czy tych w żółtych tubkach Sun ?

Bo mam ten i ten i sobie chwalę, a city block'a używam latem i już nie nakładam żadnych podkładów, pudrów - tak świetnie tonuje
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 21:08   #1004
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Do tej pory używałam kremu pod oczy All about eyes rich i był świetny. Teraz mam zwykły all about eyes i niestety, mimo że nie nakładam go pod same oczy, wędruje i piekielnie szczypie. Myślałam, ze może po chwili przejdzie, ale robiło się tylko coraz gorzej. Musiałam wyszorować twarz i już nigdy więcej go nie nałożę.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 21:09   #1005
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

mam city block wlasnie podoba mi sie ze tonuje fajnie cere
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 21:39   #1006
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
mam city block wlasnie podoba mi sie ze tonuje fajnie cere
to jest nas jego fanek dwie

ale te filtry w zoltych tubkach tez fajne, bo się buzia po nich nie świeci jak po niektorych filtrach Ani nie bieli
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 21:58   #1007
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

No a ja za city block nie przepadam. Jest tłusty i nie chroni za dobrze. Miałam wersję zwykłą i wersję Derma White (nie wiem czy jeszcze jest dostępna).
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 18:22   #1008
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Ja posiadam też to serum i krem na noc i stosuję je tak, że
serum - kładę POD krem dzienny , rano
a krem codziennie wieczorem, używam już od 4 miesięcy i moja skóra jest w super formie
A, no właśnie, ja tez tak będę robić, teraz jestem po złuszczaniu u kosmetyczki i muszę chwile poczekać, ale juz dzisiaj nałożyłam serum ( rano) pod krem, a na noc zamierzam nałożyć krem....Warto kupić Take the day off? Mam 20% do Douglasa i chcę kupić jakiś kosmetyk do demakijażu oczu i Day Wear Estee Lauder Sheer Tint( ten lekko koloryzujący) ?
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 19:16   #1009
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Warto kupić Take the day off?
Warto, bo jest naprawdę rewelacyjny.
Tylko to jest dwufaza, i zostawia taką powłoczkę tłustawą na skórze. Mi tam ona nie przeszkadza, bo po demakijażu i tak myję twarz, ale niektóre dziewczyny na to strasznie narzekają.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 19:24   #1010
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

to prawda super jest ten do demakijazu... mialam mini produkt... zastanawialam sie nad pelnowymiarowym ale ze zawsze cos wazniejszego mam do kupienia do idzie w odstawke

a te zolte filtry nie uzywalam.... musze sprobowac na lato...

te city block sa dobre tak na teraz do czerwca potem na lato jak pelne slonce plaza itp to cos mocniejsze musi byc...

moze wtedy te zolte sprobuje one maja wyzszy faktor?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 19:31   #1011
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
to prawda super jest ten do demakijazu... mialam mini produkt... zastanawialam sie nad pelnowymiarowym ale ze zawsze cos wazniejszego mam do kupienia do idzie w odstawke
Dwufaza z ziai też daje radę Kosztuje ok 10 x mniej.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 19:57   #1012
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Dwufaza z ziai też daje radę Kosztuje ok 10 x mniej.
Z Ziai też miałam, ale jakoś do niej nie wróciłam....Mam z BU jakis olejek do demakijażu, ale strasznie mnie podrażnia i szukam czegos super,,,,
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 16:52   #1013
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość

moze wtedy te zolte sprobuje one maja wyzszy faktor?
http://www.clinique.co.uk/products/1...ion/index.tmpl z tej serii mam 40stkę do twarzy , stick na wrażliwe miejsca, który stosuję głównie na usta do ciała spf 40 i ten after sun balm
40stka to najwyzszy filtr....

ale polecam , bo sa fajne

co do take the day off - ja nie pokochałam, wierna jestem Biodermie- nią wszystko mi się zmywa świetnie
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 08:02   #1014
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
http://www.clinique.co.uk/products/1...ion/index.tmpl z tej serii mam 40stkę do twarzy , stick na wrażliwe miejsca, który stosuję głównie na usta do ciała spf 40 i ten after sun balm
40stka to najwyzszy filtr....

ale polecam , bo sa fajne

co do take the day off - ja nie pokochałam, wierna jestem Biodermie- nią wszystko mi się zmywa świetnie
Też słyszałam dobre opinie o biodermie, sama nie wiem...a jeszcze jedno mam pytanie, uzywam 3 kroków, jestem po złuszczaniu u kosmetyczki i w miarę jest ok, ale jeżeli chodzi o 3 kroki, to to ich mydełko nie słuzy do demakijazu- czego używacie? Jeden preparat do oczu i twarzy ? Czy dwa osobne?
Tak pytam o ten płyn Clinique'q, bo mam kupon do Douglasa online, i nie chcę płacić za przesyłke - muszę zrobić zakupy pow. 230
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 10:14   #1015
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o 3 kroki, to to ich mydełko nie słuzy do demakijazu- czego używacie? Jeden preparat do oczu i twarzy ? Czy dwa osobne?
Tak pytam o ten płyn Clinique'q, bo mam kupon do Douglasa online, i nie chcę płacić za przesyłke - muszę zrobić zakupy pow. 230
Ja używam 2 osobnych. Ale oczy zmywam płynem tylko jeśli mam tusz wodoodporny dwufazowym. Na co dzień używam High Impact mascara, który doskonale się zmywa nawet ciepłą wodą.
Do demakijażu twarzy używam Rinse-Off Foaming Cleanser. Doskonale oczyszcza i zmywa nawet najbardziej trwałe podkłady. A po tym mycie mydełkiem.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 11:29   #1016
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja używam 2 osobnych. Ale oczy zmywam płynem tylko jeśli mam tusz wodoodporny dwufazowym. Na co dzień używam High Impact mascara, który doskonale się zmywa nawet ciepłą wodą.
Do demakijażu twarzy używam Rinse-Off Foaming Cleanser. Doskonale oczyszcza i zmywa nawet najbardziej trwałe podkłady. A po tym mycie mydełkiem.
Dzięki! Wypróbuję!
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:29   #1017
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Też słyszałam dobre opinie o biodermie, sama nie wiem...a jeszcze jedno mam pytanie, uzywam 3 kroków, jestem po złuszczaniu u kosmetyczki i w miarę jest ok, ale jeżeli chodzi o 3 kroki, to to ich mydełko nie słuzy do demakijazu- czego używacie? Jeden preparat do oczu i twarzy ? Czy dwa osobne?
Tak pytam o ten płyn Clinique'q, bo mam kupon do Douglasa online, i nie chcę płacić za przesyłke - muszę zrobić zakupy pow. 230

Mydełko służy do oczyszczania po uprzednim demakijażu. Ja używam Biodermy do oczu i twarzy ale tak jak Kocurzyca- używam High Impact i zmywa się ciepłą wodą elegancko
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:50   #1018
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Mydełko służy do oczyszczania po uprzednim demakijażu. Ja używam Biodermy do oczu i twarzy ale tak jak Kocurzyca- używam High Impact i zmywa się ciepłą wodą elegancko
High Impact - miniatura- czeka cierpliwie, aż skończę loreala. Kupowałam maskarę do dolnych rzęs i dostałam bonus.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:28   #1019
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Słyszałam, że High Impactpełnowymiarowy nie jest w połowie tak dobry jak próbka
Ja nie wiem, bo mam masę próbek i od kilku lat nie potrzebowałam kupować tuszu.
Ale tak mi powiedział koleżanka. Była zachwycona próbką, kupiła duży tusz i rzuciła w kąt, bo był niedobry.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:54   #1020
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
High Impact - miniatura- czeka cierpliwie, aż skończę loreala. Kupowałam maskarę do dolnych rzęs i dostałam bonus.
I jak wrażenia z bottom lash'a ?
Bo ja dziś wstawiłam swoją recenzję na bloga jestem ciekawa Twojej opinii

kocurzyca- wiesz co, miałam i miniaturę HI i pełnowymiarowe opakowania.. nie zauważyłam różnicy....
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.