Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 09:43   #1711
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@ amaniac masz świętą rację ale musiałam wypowiedzieć się na ten temat.
A co do Twojej klientki ja miałam podobny przypadek tylko z solarium i u mojej klientki też odkleiły się rzęsy i policzyłam jej jak za połowę uzupełnienia (oczywiście dodałam iż to z sympatii do niej) i ostrzegłam, że jeszcze jeden taki numer to za uzupełnienie z jej winy będę brała normalną kwotę a nie połowę ceny.
Pozdrawiam
Rene84
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:16   #1712
IngaRzesy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Niestety, ale niektóre klientki zachowują się tak jakby nie szanowały naszej pracy:/. I tak dobrze, ze Ci się przyznała, bo mogła siedzieć cicho a Ty myślałabyś, że to Twój błąd. Mi kiedyś klientka też wywinęła numer, chciała rzęsy 15mm (uparła się starsznie) a w domu stwierdziła, że są nienaturalne bo za długie i... ścieła je sobie... Wyobraźcie sobie jaki problem miałam przy uzupełnianiu... starych ściąć nie chciała a nowe mają ostre końcówki... masakra
IngaRzesy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:44   #1713
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@IngaRzesy
@Rene84

tak, dokładnie - jednak kobitki to muszą po swojemu
"bo ona myślała, że będzie ok ...."

15mm to strasznie długie! ale obcięła?! musiała pięknie wyglądać! haha! no i my stylistki musimy robić dwa razy tą samą robotę - ale tak, masz rację Rene84, zrobię tak samo jak Ty - zaraz u mnie będzie ta klientka

miłego weekendu, dziewczyny
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:07   #1714
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

mam w planach zapisanie się na kurs przedłużania rzęs i na razie próbuje się zorientować co i jak. chciałam się dowiedzieć jakiej firmy rzęsy są najlepsze? profesjonalne no i też nie najdroższe... czy narzędzia, którymi wykonuje się zabieg tez muszą być swietnej marki? bo klej i rzęsy to się domyślam
a co wiecie o firmie biotouch?
pewnie juz o tym nie raz było, ale za duzo szukania

Edytowane przez magda1302
Czas edycji: 2010-10-29 o 22:57
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 10:01   #1715
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

KRAKOWIANKI !! Dzisiaj na grouponie oferta dot. przedłużania rzęs metodą japońską.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 10:19   #1716
mitianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

witam, ja jestem z lublina i robiłam sobie kurs przedlużania i zageszczania rzęs metodą 1:1 odbył się w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. kosztował 400zł i trwał 4h, najpierw część informacyjna, teoretyczna, potem przez prawie 3 godzinki pierwszy zabieg na wlasnej modelce Uważam, że kurs jest warty polecenia, bardzo miła kobieta prowadząca Pani Agnieszka G. (jednoczesnie moja nauczycielka w studium kosmetycznym) osoba pełna profesjonalizmu!! Polecam w stu procentach. Certyfikat posiadam od ok 3 tygodni a na rzeskach juz sporo zdązylam zarobić więc warto! i sama przyjemność
A co do wszystkich produktów które są potrzebne do przedłużania i zageszczania rzęs, to ja wybralam firmę Secret Lashes. Zakupiłam wszystkie niezbedne rzeczy na targach kosmetycznych SALON JESIEŃ 2010 w W-wie. Dostałam -15% zniżki i jestem bardzo zadowolona, wszystko (3xworeczki z rzęsami, odtłuszczacz-primer, klej, 2xpęsety, patyczki, remover do sciągania sztucznych rzes,) kosztowało mnie ponad 230zł i bardzo się cieszę że akurat trafiłam na te targi ze zniżką bo normalnie na stronie internetowej Secret Lashes kosztowało by mnie to wszystko conajmniej 100zł wiecej kolejne takie targi beda chyba w katowicach i łodzi w listopadzie !

Mam nadzieje ze troszke pomoglam tym, których to interesuje a nie wiedzą co i jak ))buziaki
mitianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 10:42   #1717
Kinet1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Moja przyjaciółka przedłużala mi rzęsy, ale ciągle śmiala się bym i ja wybrała się na kurs to będzie miał jej kto zrobić i teraz robimy sobie na zmianę, zresztą klientkom też, bo często przychodzą parami. Plus tez tego, że uczę się na błędach Ani (przyjaciolka), czy to w wyborze kosmetyków czy w wykonywaniu zabiegu. A jak z Wami stylistki? Same sobie robicie rzęsy, czy "wymieniacie" się zabiegiem z kimś innym ?
Kinet1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 12:19   #1718
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@ Kinet1986 nawet gdybym bardzo chciała to nie jestem w stanie wykonać sobie samej zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs . Ale taka wymiana barterowa to jest bardzo dobra sprawa, więc i ja szukam kogoś z Lublina lub okolic na założenie rzęsek sobie nawzajem.
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:25   #1719
IngaRzesy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@ Kinet - zazdroszczę , ja wiedzę o produktach i takich rzeczach co wychodzą w praniu czerpalam jedynie z kursu i z internetu. No i rzęsek też sama nie jestem w stanie sobie założyć :-(. A na jakich produktach robicie? Może coś polecisz? Kiedy konczylaś kurs?
P.S. @Rene84 ja niestety okolice Krakowa jestem
IngaRzesy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:25   #1720
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Mitianka pani Agnieszka Graboś?
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:39   #1721
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Zrobiłam z 11 dziewczyn,pierwsze robiłam za free,ale mimo że miały założone całkiem całkiem,tylko że długo bo 4 godziny,to nie szanowały tych rzęs i zamist przyjść do mnie to zaczeły kombinować z nożyczkami i docinać sobie po swojemu.Więc teraz biorę 8 dych i nie wybrzydzają i nie kombinują.
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 16:44   #1722
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rene84 Pokaż wiadomość
@ Kinet1986 nawet gdybym bardzo chciała to nie jestem w stanie wykonać sobie samej zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs . Ale taka wymiana barterowa to jest bardzo dobra sprawa, więc i ja szukam kogoś z Lublina lub okolic na założenie rzęsek sobie nawzajem.
Pozdrawiam
A ja kogos z Łodzi komu ja bede zakladała i ta osoba mi.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:51   #1723
Kinet1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@IngaRzesy spokojnie, myślę, że na forach jak te można znaleźć kogoś z kim się "wymienimy" zabiegiem.
Jeśli chodzi o produkty to z tego co pamiętam Ania jeszcze mi robiła na SL, ale klej był słaby i teraz zmieniamy na Magnitica. Jak na razie mam od nich rzęsy i klej i jestem bardzo zadowolona, zwlaszcza z kleju bo trzyma jak głupi. Ale nie próbowalam nic z akcesoriów, choć na allegro mają takie śliczne pincety, że choć mam już dwie to chyba się skuszę, zresztą zerknij sobie http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...291909816.html
A kurs kończylam też niedawno, bo 3 miesiące temu, choć w sumie robie od 6 bo najpierw ta moja koleżanka mnie poduczała na wypadek gdybym się w tym nie czula
Ale zauważylam, ze dużo tu nas "świeży-nek" na forum, chyba zaczyna sie rzęskowa moda
Kinet1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:05   #1724
doris08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mitianka Pokaż wiadomość
witam, ja jestem z lublina i robiłam sobie kurs przedlużania i zageszczania rzęs metodą 1:1 odbył się w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. kosztował 400zł i trwał 4h, najpierw część informacyjna, teoretyczna, potem przez prawie 3 godzinki pierwszy zabieg na wlasnej modelce Uważam, że kurs jest warty polecenia, bardzo miła kobieta prowadząca Pani Agnieszka G. (jednoczesnie moja nauczycielka w studium kosmetycznym) osoba pełna profesjonalizmu!! Polecam w stu procentach. Certyfikat posiadam od ok 3 tygodni a na rzeskach juz sporo zdązylam zarobić więc warto! i sama przyjemność
A co do wszystkich produktów które są potrzebne do przedłużania i zageszczania rzęs, to ja wybralam firmę Secret Lashes. Zakupiłam wszystkie niezbedne rzeczy na targach kosmetycznych SALON JESIEŃ 2010 w W-wie. Dostałam -15% zniżki i jestem bardzo zadowolona, wszystko (3xworeczki z rzęsami, odtłuszczacz-primer, klej, 2xpęsety, patyczki, remover do sciągania sztucznych rzes,) kosztowało mnie ponad 230zł i bardzo się cieszę że akurat trafiłam na te targi ze zniżką bo normalnie na stronie internetowej Secret Lashes kosztowało by mnie to wszystko conajmniej 100zł wiecej kolejne takie targi beda chyba w katowicach i łodzi w listopadzie !

Mam nadzieje ze troszke pomoglam tym, których to interesuje a nie wiedzą co i jak ))buziaki
Witaj.Zainteresowało mnie to co napisałaś-powiedz proszę co radzisz mi zrobić-kupić najmniejszy zestaw za ok 500zł Secret L czy pojedyncze najpotrzebniejsze rzeczy na targach w Katowicach -tylko że ja nie wiem co jest potrzebne i niezbędne,np.jakie długości i grubości rzęsek i.t.d aaa i jaki klej się u Ciebie sprawdził
doris08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:12   #1725
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Smile Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gi_bas Pokaż wiadomość
mewa_3miasto ...wiesz - jak wygląda to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje to zależy co się lubi i jakie się ma poczucie estetyki
co do tematu "sztucznych" wpisów to może same te forumowiczki się wypowiedzą bo jednak może być trudno rozpoznać się po nickach z wizażu ...a ja nie widzę tu żadnej konstruktywnej krytyki
co do "wprawek" ja pierwsze 2 osoby zrobiłam za darmo, później kolejne 2 za symboliczne 50zł, teraz będę robić kolejne 2 za 80zł - to do certyfikatu, później promocyjne 150zł - myślę, że ok. 3-4 osoby.... później podniosę cenę

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------



Twój wybór pamiętaj tylko, że każda firma i co za tym idzie jej produkty mają pewnie swój sposób/metodę zakładania rzęs - jedni wolą zainwestować więcej w siebie i sprawdzone rzeczy, drudzy oszczędzają... mercedes albo fiat 126p to NIC złego - każdy ma prawo do swojego wyboru - a jeżeli chodzi o rzęsy, każda stylistka znajdzie klientki na miarę ich kieszeni i wymagań - to tyle... decyzja należy do Ciebie trzymam kciuki, pozdrowienia


Hm sprawa jest tego typu, że przeliczałam faktyczną wartość pakietów jakie oferuje jb lashes i w zależności od wielkości pakietu pozostaje zupełnie niezagospodarowana kwota od 600 do 1000 zł. Pani mi napisała, że szkolenie jest gratis a kuferki są dobrane tak aby niczego nie zabraklo i wszystko co najbardziej potrzebne sie w nich znajdowalo. Z tego wynika, że tyle liczą za kuferek, których mam w domu kilka .... I nie da się tego obejść bo odpowiedź brzmiała "
Nie zakladamy możliwosci samego szkolenia bez produktow lub z produktami wybranymi pozniej przez stylistke. "

dlatego tymczasem zapisałam się na kurs z makijażu permanentnego
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 22:25   #1726
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

sylwina78
- ja zanim zrobiłam szkolenie też liczyłam
znalazłam moje notatki i według obliczeń za mój kuferek M kwota netto produktów to 2664,23zł - a nie wiem ile kosztuje tusz, skrypt wydrukowany i cd, kuferek oraz obiad i zaopatrzenie ciasteczek, kawki, herbatki i zimnych napojów ale pewnie 2786 netto dobije i nawet "przebije" bo też trudno wycenić czas, a do tego przecież wynajęcie sali w hotelu na stronie jb jest informacja, że szkolenie jest w cenie pakietu i na to wygląda także nie wiem jak Ci wyszło 600-1000zł bo przecież niższe ceny dla stylistek obowiązują po szkoleniu, więc liczyć pewnie należy po cenach tych nieco wyższych

Edytowane przez gi_bas
Czas edycji: 2010-11-02 o 22:33
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:34   #1727
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam dziewczyny
Ja osobiście wybierając szkolenie kierowałam się (przyznam się szczerze) opiniami na temat profesjonalnego podejścia trenera do uczestnika. I uważam iż wybrałam bardzo dobrze, chociaż widziałam szkolenia o wiele tańsze od mojego, w miejscu mojego zamieszkania, itd. i nie żałuję swoje decyzji, ponieważ całą niezbędną wiedzę do pracy z klientkami otrzymałam na szkoleniu. A że szkolenie było razem z kuferkiem to dla mnie było to jeszcze lepsze rozwiązanie ponieważ nie musiałam sama wszystkiego kompletować (w moim zestawie jakna razie wszystkie rzecze które otrzymałam się przydają - no może oprócz maseczek na twarz). Nie wiem czy pomogłam dziewczynom wybierającym firmę szkoleniową w podjęciu decyzji.
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:46   #1728
mina669
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam,
http://allegro.pl/ag125-zestaw-do-pr...263402559.html co myślicie o tym zestawie? zastanawiam się nad kupnem ale z tak przystępną ceną boję się o jakość tych produktów. napiszcie jakie jest wasze zdanie, może znacie dobry sklep w którym można się zaopatrzyć w dobre produkty w cenie do 200zł? czekam na odp.
mina669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:20   #1729
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mina669 Pokaż wiadomość
Witam,
http://allegro.pl/ag125-zestaw-do-pr...263402559.html co myślicie o tym zestawie? zastanawiam się nad kupnem ale z tak przystępną ceną boję się o jakość tych produktów. napiszcie jakie jest wasze zdanie, może znacie dobry sklep w którym można się zaopatrzyć w dobre produkty w cenie do 200zł? czekam na odp.
200zl to czasem jeden sloiczek rzes kosztuje. a tym zestawem zrobisz tylko komus krzywde.

mitianka, dokup jeszcze kilka rodzajow rzes zebys mogla je dobrac do kazdej klientki

tez zauwazylam ze zrobila sie moda na rzesy, czesto mozna spotac w internecie oferty np 80zl za przedluzenie dziweczyny, szanujcie swoja prace, zdrowie i szanujce swoje klientki. niektorych rzeczy nie da sie zrobic tanim kosztem...
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 11:53   #1730
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Mina,cena tak niska że nawet lalkom bałabym się to założyć.200zł chcesz wydać na jeden produkt czy na wszystko?Ja za klej już w promocji musiałąbym wydać 200zł a duże pudełko rzęs 120-140zł .
Ale z Lash Perfect a nie z chińskiej manufaktury. Wi-Agi ,cena za pęste dobra,ale czy rzęsy nie będą się kleiły do nich?zastanawiam się czy nie kupić na zapas kilka,bo boję się że moje się pokrzywią bo mi już kilka razy zleciały na podłogę.

Edytowane przez mewa_3miasto
Czas edycji: 2010-11-03 o 11:55
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 12:41   #1731
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gi_bas Pokaż wiadomość
sylwina78
- ja zanim zrobiłam szkolenie też liczyłam
znalazłam moje notatki i według obliczeń za mój kuferek M kwota netto produktów to 2664,23zł - a nie wiem ile kosztuje tusz, skrypt wydrukowany i cd, kuferek oraz obiad i zaopatrzenie ciasteczek, kawki, herbatki i zimnych napojów ale pewnie 2786 netto dobije i nawet "przebije" bo też trudno wycenić czas, a do tego przecież wynajęcie sali w hotelu na stronie jb jest informacja, że szkolenie jest w cenie pakietu i na to wygląda także nie wiem jak Ci wyszło 600-1000zł bo przecież niższe ceny dla stylistek obowiązują po szkoleniu, więc liczyć pewnie należy po cenach tych nieco wyższych

no nie przyszło mi do głowy doliczać poczęstunku bo nie wiem czy takowy w ogóle będzie, sali tez nie brałam pod uwagę bo to przeciez ich centrum szkoleniowe... liczyłam po niższych cenach z racji tego, że pytałam i obowiązują one od momentu podjęcia szkolenia nie trzeba czekać na uzyskanie certyfikatu. No ale i tak nic to nie zmieni Pozdrawiam
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 12:46   #1732
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
KRAKOWIANKI !! Dzisiaj na grouponie oferta dot. przedłużania rzęs metodą japońską.
dziewczyny, a co to jest metoda japońska?
i czy warto kupić za 149 zł?
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 14:20   #1733
IngaRzesy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wi agi Pokaż wiadomość
Kiedyś zamówiłam taką pęsetę tylko znalazłam ją na http://el-mar.sklep.pl/NEWBRAND-p68-0-3-price.html
osobiście nie polecam stylistkom mało wprawionym ( sama boję się jej używać ) strasznie ostro zakończona i można zrobić klientce krzywdę.
Moja droga - nie kupuj produktów do przedłużania rzęs w sklepie elektronicznym - choć mogą wyglądac podobnie - są inne ostrza itp. nic dziwnego, że malo co nie uszkodziłas klientki. To tak jakby kupowac frezarkę do paznokci w Castoramie - niby podobna a jednak inna .

@Kinet1986 daj znać jak przetestujesz pincetkę - bo też mi sie spodobała . A nie wiesz czy ta cala Magnitica ma możliwość odbioru towaru w Krakowie? Bo mam blisko to skorzystałabym jeśli się da, a u nas to tylko Clarene widziałam na miejscu :/
IngaRzesy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 16:50   #1734
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Pęseta jak pęseta,ważne żeby nie była eletrostayczna i nie przyciągałą rzęs i miała nie za śliski uchwyt.Frezarki z castoramy to to samo co maja w hurtowniach,pomijajać te z górnej półki,a ale te za 200-500 w casto kosztują 100. Ja kierując się wyborem firmy i samego szkolenia,przeleciałam wszystkie fora i wybrałąm firmę już uznaną,mająca produkty w ciągłej sprzedaży,dobrej jakości ale nie w otwartej dla każdego sprzedaży,czyli zabezpieczające jakoś moje interesy.Bo za chwilę zaczną przychodzić klientki jak na manikire,z własnym klejem i z własnymi rzęsami.Trenerka musi też umieć zakładać rzęsy i to z dużym doświadczeniem,bo byłam na pokazach w szkole gdzie babka z Clareny najpirw robiła kwasy i to dobrze a później zmasakrowała rzęsy w czasie zakładania bo ona tylko szkoli clarenie z wszystkiego i jak się dopłaci 50 zł to dostanie się dyplom.Chyba przed szkoleniem dobrze iść i dać sobie założyć rzęsy,jak będzie dobrze to i szkolenie coś warte.
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 16:50   #1735
Sandra_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 53
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

A ja jestem stylistką ze śląska (TG) i chciałabym znaleźć osobę (stylistkę), z którą mogłabym wymieniać usługi przedłużania rzęs. (ale zakręciłam - ale chyba wszystko jasne )
Sandra_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 23:57   #1736
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez IngaRzesy Pokaż wiadomość
Moja droga - nie kupuj produktów do przedłużania rzęs w sklepie elektronicznym - choć mogą wyglądac podobnie - są inne ostrza itp. nic dziwnego, że malo co nie uszkodziłas klientki. To tak jakby kupowac frezarkę do paznokci w Castoramie - niby podobna a jednak inna .

@Kinet1986 daj znać jak przetestujesz pincetkę - bo też mi sie spodobała . A nie wiesz czy ta cala Magnitica ma możliwość odbioru towaru w Krakowie? Bo mam blisko to skorzystałabym jeśli się da, a u nas to tylko Clarene widziałam na miejscu :/

Kochana nie było ani zdania o tym ,że Agi-wi ich użyła do zabiegu.
Ślicznie Cię proszę czytaj uważnie i nie oceniaj czegoś czego nie było w wypowiedzi bo stwarza to lekki ferment.

Co do firmy Magnitica są do nich dane kontaktowe, można zadzwonić i zapytać, na pewno tak szybciej i łatwiej niż doszukiwać się odpowiedzi w gąszczu postów

Pozdrawiam i życzę dużo uśmiechu
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 08:43   #1737
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam dziewczyny
Buszowałam dzisiaj rano po internecie i natknęłam się na taką ofertę przedłużania rzęs http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...304119820.html i mam do was pytanie odnośnie tej aplikacji. Czy i wam wydaje się że rzęsy są posklejane. Jestem tzw. "świeżynką" w stylizacji rzęs więc jeśli moja opinia jest błędna to napiszcie co o tej aplikacji sądzicie.
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 10:26   #1738
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

straszne są te rzęsy z linku Rene, nie dość że posklejane to krzywe, a jaka cena
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 11:56   #1739
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
straszne są te rzęsy z linku Rene, nie dość że posklejane to krzywe, a jaka cena


Faktycznie,są brzydko posklejane u nasady i wyglądają nieestetycznie.Ostatnio miałam klientke z taką własnie fuszerką.Przyszła uzupełnić rzęsy ,zakładał jej ktos inny w salonie kosmetycznym o niezlej renomie.Ile sie namęczyłam ,zeby doprowadzić jej rzęsy do w miarę normalnego stanu ...Kępki paru swoich rzęs miała sklejone jedną syntetyczną :-( brak słów...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 16:03   #1740
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

pani tajger reklama na wizażu jest płatna
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.