Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 12:16   #331
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Może się spełniło Przyszło dzisiaj moje zamówienie z próbkami. Czas zacząć testy
O jaaa, to ja czekam na relację

Napisałam do nich wczoraj maila, że nie dostałam od nich drugiej wiadomości potwierdzającej. Odpisali, że wysłali, ale muszę poczekać - co jest dla mnie oczywiste. Tylko, że tym razem drugiego maila nie było, a dzięki niemu byłabym spokojniejsza.


Czekam m.in na róż Bordeaux
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:29   #332
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
O jaaa, to ja czekam na relację

Napisałam do nich wczoraj maila, że nie dostałam od nich drugiej wiadomości potwierdzającej. Odpisali, że wysłali, ale muszę poczekać - co jest dla mnie oczywiste. Tylko, że tym razem drugiego maila nie było, a dzięki niemu byłabym spokojniejsza.


Czekam m.in na róż Bordeaux
Jednak zamówiłaś TEN róż
Sprawdziłam moje próbki "naręcznie", że tak powiem, znaczy się na przedramieniu i wychodzi mi, że może coś z tego będzie
MCB 2.3 za ciemny
Light Cool VV zbyt jasny
Light Cool Cashmere na ręku wygląda obiecująco
Light Medium Neutral Cashmere i Fairy Light Neutral Luminesse też całkiem całkiem
Czekam jeszcze tylko na pędzel i mogę się mazać całymi dniami
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:34   #333
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Jednak zamówiłaś TEN róż
Sprawdziłam moje próbki "naręcznie", że tak powiem, znaczy się na przedramieniu i wychodzi mi, że może coś z tego będzie
MCB 2.3 za ciemny
Light Cool VV zbyt jasny
Light Cool Cashmere na ręku wygląda obiecująco
Light Medium Neutral Cashmere i Fairy Light Neutral Luminesse też całkiem całkiem
Czekam jeszcze tylko na pędzel i mogę się mazać całymi dniami
Najbardziej drżałam o ten doradzany ci MCB 2.3 Cool Ale możesz go spróbować zmieszać z czymś jaśniejszym np. Może by coś z tego było?

A co do różu - no nie mogłam się mu oprzeć Teraz będzie jak piernik do wiatraka przy tych rudych włosach. Będę robić nie za wdowę z teatru variete, ale za "aktorkę"
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-05 o 12:36
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:42   #334
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Najbardziej drżałam o ten doradzany ci MCB 2.3 Cool Ale możesz go spróbować zmieszać z czymś jaśniejszym np. Może by coś z tego było?

A co do różu - no nie mogłam się mu oprzeć Teraz będzie jak piernik do wiatraka przy tych rudych włosach. Będę robić nie za wdowę z teatru variete, ale za "aktorkę"
Aktorka też może być
Co do mieszania, to właśnie wymyśliłam, że zmieszam MCB 2.3 z Light Cool VV
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 13:32   #335
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
O jaaa, to ja czekam na relację

Napisałam do nich wczoraj maila, że nie dostałam od nich drugiej wiadomości potwierdzającej. Odpisali, że wysłali, ale muszę poczekać - co jest dla mnie oczywiste. Tylko, że tym razem drugiego maila nie było, a dzięki niemu byłabym spokojniejsza.

madziczka
ja od nich za drugim razem też nie dostałam maila potwierdzającego. I tak po paru dniach mi się to dopiero przypomniało, a dzień później przyszła paczka.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 13:35   #336
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

powróciłam ostatnio do Lumiere VV i muszę powiedzieć że jest nieźle
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 13:45   #337
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

madziczka
ja od nich za drugim razem też nie dostałam maila potwierdzającego. I tak po paru dniach mi się to dopiero przypomniało, a dzień później przyszła paczka.
Aaaa, czyli zdarzają się takie historie. Teraz będę już spokojna i sugerowała się zmianą statusu na koncie Dzięki
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 18:28   #338
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Miałam dziś na sobie formułe Cashmere i wszystko ok ale ....
Gdy sie przyjżałam w lustrze w pracy (lepsze swiato) to widziałam moje czarne kropeczki na nosie i wydaje mi sie ,ze ta formuła mi je jeszcze bardziej uwidoczniła.
Miałyście tak?
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:41   #339
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja muszę się "pochwalić", że pierwsze zamówione próbki właśnie do mnie dotarły
Jestem bardzo zaskoczona bo wysyłali 3.03 a już je mam, dodatkowo leżały sobie spokojnie w skrzynce pocztowej bo czekałam raczej na coś w kształcie...paczki
Niestety nie wiem kiedy przystąpię do testów... a próbeczki wydają się taaaakie maleńkie (w porównaniu do EDM) Na szczęście woreczki szczelnie zamknięte
Oto one (kiepsko widać, ale światła dziennego już jak na lekarstwo):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7555.jpg (38,1 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7554.jpg (42,8 KB, 84 załadowań)
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:53   #340
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
A ja muszę się "pochwalić", że pierwsze zamówione próbki właśnie do mnie dotarły
Jestem bardzo zaskoczona bo wysyłali 3.03 a już je mam, dodatkowo leżały sobie spokojnie w skrzynce pocztowej bo czekałam raczej na coś w kształcie...paczki
Niestety nie wiem kiedy przystąpię do testów... a próbeczki wydają się taaaakie maleńkie (w porównaniu do EDM) Na szczęście woreczki szczelnie zamknięte
Oto one (kiepsko widać, ale światła dziennego już jak na lekarstwo):
Light golden i faily light golden to dwa zupełnie różne kolory
Te próbki wcale nie są takie malutkie, tylko woreczki mylące i masz szczęście, że szczelnie woreczki zamknięte, bo moje pierwsze zamówienie było całe w różu Fresh Roses , który zresztą potem zamówiłam w pełnym wymiarze Ale co się nakombinowałam, żeby te próbki odratować ....
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 23:30   #341
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Też mam Light Golden w formule FF i właśnie on wygląda ja dla Azjatek. Stąd pewnie wcześniej Elf i Kobietka tak odradzały goldeny z Lumiere, ale właśnie najjaśniejszy z nich jest bardzo przyjemny.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 00:37   #342
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dostalam przesylke z Lumiere i jestem w szoku-szla rowne 5 dni
Bralam w ciemno,nie trafilam tylko z jednym kolorem-reszta okaze sie na dniach ale bardzo podoba mi sie ich konsystencja-stawiam na rowni z EGM
Jeszcze tylko Meow i podejmuje decyzje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:29   #343
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Wczoraj przyszy moje próbki
w woreczkach dla mnie Beige nie są w ogóle ciepłe, ale jak zrobiąm paski na buzi to Light Beige VV jest jednak dość ciepły, a LB FF to jasny beż z odcieniem różowym.
Tak jak mówi Frantic Light Golden (ja mam FF) jest żółty, muszę wypróbować na całą twarz, po u mnie ta żółć może ładnie się wtopić
Teraz mam na sobie Light Warm VV. Wziełam go na pierwszy rzut, bo wydawał się najbardziej podobny do Sweet Almond z EDM, ale efekt na twrzy jednak inny- zbyt różowo.
Moje porównanie do EDM (na podstawie pierwszgo wrażenia):
- konsystencja bardziej kremowa
- lepiej kryje zaróżowione policzki niż intensive edm (tzn. edm też pokryje, tylko muszę więcej nałożyć)
- spina twarz, ale nie tak mocno jak edm int, ale i to i to nie obędzie się bez spryskania hydrolatem (mam teraz miejscowo wysuszoną skóre przez kwasy i pewnie też trochę przez edm)
- jakoś trudno mi się go nakładało, tak nierównomiernie,
- trochę mniej widać pory niż po edm
Podsumowując, na razie nie jestem do końca zadowolona, ale najbardziej ciekawi mnie jego wpływ na cerę

Veena Silk Vail Sand daje fajny efekt, nie robi takie suchego, mocnego matu, ale ściera się lekko np. przy wycieraniu nos
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 11:43   #344
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
A ja muszę się "pochwalić", że pierwsze zamówione próbki właśnie do mnie dotarły
Jestem bardzo zaskoczona bo wysyłali 3.03 a już je mam, dodatkowo leżały sobie spokojnie w skrzynce pocztowej bo czekałam raczej na coś w kształcie...paczki
Niestety nie wiem kiedy przystąpię do testów... a próbeczki wydają się taaaakie maleńkie (w porównaniu do EDM) Na szczęście woreczki szczelnie zamknięte
Oto one (kiepsko widać, ale światła dziennego już jak na lekarstwo):
Ale piękna jagódka z Violaceousa, jak go przetestujesz to opisz swoje wrażenia. Zastanawiałam się nad nim wcześniej, ale wybrałam bezpieczniejszego kolorystycznie Poppy, choć Violaceous nadal kusi
__________________


Edytowane przez Gween
Czas edycji: 2009-03-10 o 11:44
Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 11:46   #345
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość


Ale piękna jagódka z Violaceousa, jak go przetestujesz to opisz swoje wrażenia. Zastanawiałam się nad nim wcześniej, ale wybrałam bezpieczniejszego kolorystycznie Poppy, choć Violaceous nadal kusi

Wzielam jeden i drugi,przetestowalam dzisiaj Poppy(stawialam,ze bedzie bezpieczny kolorystycznie) i na mojej skorze wychodzi pomaranczowy losos mam nadzieje,ze Violaceous bedzie bardziej trafiony.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 12:28   #346
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszy moje próbki
w woreczkach dla mnie Beige nie są w ogóle ciepłe, ale jak zrobiąm paski na buzi to Light Beige VV jest jednak dość ciepły, a LB FF to jasny beż z odcieniem różowym.
Tak jak mówi Frantic Light Golden (ja mam FF) jest żółty, muszę wypróbować na całą twarz, po u mnie ta żółć może ładnie się wtopić
Teraz mam na sobie Light Warm VV. Wziełam go na pierwszy rzut, bo wydawał się najbardziej podobny do Sweet Almond z EDM, ale efekt na twrzy jednak inny- zbyt różowo.
Moje porównanie do EDM (na podstawie pierwszgo wrażenia):
- konsystencja bardziej kremowa
- lepiej kryje zaróżowione policzki niż intensive edm (tzn. edm też pokryje, tylko muszę więcej nałożyć)
- spina twarz, ale nie tak mocno jak edm int, ale i to i to nie obędzie się bez spryskania hydrolatem (mam teraz miejscowo wysuszoną skóre przez kwasy i pewnie też trochę przez edm)
- jakoś trudno mi się go nakładało, tak nierównomiernie,
- trochę mniej widać pory niż po edm
Podsumowując, na razie nie jestem do końca zadowolona, ale najbardziej ciekawi mnie jego wpływ na cerę

Veena Silk Vail Sand daje fajny efekt, nie robi takie suchego, mocnego matu, ale ściera się lekko np. przy wycieraniu nos
fragy czy Ty jestes moja bliźniaczką kolorystyczną? bo ja już z samego patrzenia na strone doszłam do wniosku że Warm Light który zamówiłam, bedzie zbyt różowy (on ma chyba coś a la nutkę czerwoności)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wzielam jeden i drugi,przetestowalam dzisiaj Poppy(stawialam,ze bedzie bezpieczny kolorystycznie) i na mojej skorze wychodzi pomaranczowy losos mam nadzieje,ze Violaceous bedzie bardziej trafiony.
ożesz na mojej skórze jak róż może się ocieplić to na pewno to zrobi, też go zamówiłam i teraz jestem zaniepokojona

i nie chcę marudzić ale ja chcę moja paczuszkę, juz, teraz, natychmiast!
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 12:55   #347
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Przyszły moje róże z Lumiere i próbka cienia Zastanawia mnie pieczątka na kopercie - jest niewyraźna, pisze, coś, że dopusczono do obrotu..., objęta procedurą (chyba celną...)Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Czyżby dostała się w łapki UC i została wypuszczona na wolność ? Opłat żadnych nie zażądano
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:00   #348
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wzielam jeden i drugi,przetestowalam dzisiaj Poppy(stawialam,ze bedzie bezpieczny kolorystycznie) i na mojej skorze wychodzi pomaranczowy losos mam nadzieje,ze Violaceous bedzie bardziej trafiony.
No to mnie nie pocieszyłaś Na mojej skórze też się na pewno ociepli i choć dobrze mi w takich kolorach to oczekiwałam czegoś innego.
Napisz jak przetestujesz Violaceous, ciekawi mnie taka jagoda na policzkach, choć obawiam się siniaka na mojej jasnej skórze.

Madziczko, zdjęcia, zdjęcia proszę
__________________


Edytowane przez Gween
Czas edycji: 2009-03-10 o 13:02
Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:16   #349
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zamówiłam:

Bordeaux
Neutral Pink
Sugarberry
Apricot
rozświetlacz Sundew

i dla mamy próbkę cienia Cappuchino.

Na zdjęciach zbiorówka, cień, a na ręku pomaziany Bordeaux. Jest bardzo mocny, czerwono-brązowawy, pod światło opalizuje na różowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2803.jpg (148,7 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2810.jpg (137,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2815.jpg (148,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2809.jpg (178,4 KB, 79 załadowań)
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 13:20   #350
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mogłabyś coś napisać o Neutral Pink i Sugarberry? Szczególnie mnie interesuje ten drugi.
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:42   #351
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

W porównaniu do Neutral Pink, Sugarberry jest matowy. NP zawiera rozświetlające drobinki. Sugarberry to taki chłodny, przybrudzony róż, na moje oko jest trochę fioletowawy ( tzn. wpada w te odcienie), coś jak lody jagodowe. Neutral Pink ma drobinki, kolor to taki słodki dziewczęcy róż, ale myślę, że dosyć delikatny, gdy nałożyć go jedną warstwą.

Na pierwszych zdjęciach Apricot ( posmarowałam mocniej, żeby było widać kolor, ale w jednej, delikatnej warstwie stanie się chyba moim ulubieńcem), na kolejnych dwóch, Sugarberry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2817.jpg (149,7 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2833.jpg (145,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2836.jpg (154,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2845.jpg (139,7 KB, 69 załadowań)
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-10 o 13:46
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:43   #352
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mnie również interesuje róż Sugarberry. Z twojego zdjęcia mam Apricot i Sundew.


EDIT:
Bardzo ładny odcień. Muszę go sobie gdzieś zapisać. Róże Lumiere bardzo mi odpowiadają.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-03-10 o 13:44
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:46   #353
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Świetne są I duże te próbeczki

Ale, żeby już próbki UC prześwietlało.... No świat mały
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:51   #354
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Świetne są I duże te próbeczki

Ale, żeby już próbki UC prześwietlało.... No świat mały
Było już o tym mówione nieraz - wszystkie paczki spoza UE przechodzą przez Urząd Celny. Na każdej przesyłce jaką dostałam (kilkadziesiąt już na pewno było) widniała pieczątka zielona UC "dopuszczono do obrotu" (lub coś w tym stylu). Tylko jedna moja paczka miała czerwoną pieczątkę z napisem "objęto procedurą celną" (mniej więcej tak to brzmiało), co było równoznaczne z naliczeniem mi za nią VATu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:55   #355
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Było już o tym mówione nieraz - wszystkie paczki spoza UE przechodzą przez Urząd Celny. Na każdej przesyłce jaką dostałam (kilkadziesiąt już na pewno było) widniała pieczątka zielona UC "dopuszczono do obrotu" (lub coś w tym stylu). Tylko jedna moja paczka miała czerwoną pieczątkę z napisem "objęto procedurą celną" (mniej więcej tak to brzmiało), co było równoznaczne z naliczeniem mi za nią VATu.
Wiem, wiem Ale, żeby się pastwić nad próbeczkami?


Dopisałam sobie dwie pozycje w Gift Message, ale przy próbkach to oni chyba nie dają giftu Spróbowałam na zasadzie " a co mi szkodzi".
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-10 o 15:10
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:04   #356
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
W porównaniu do Neutral Pink, Sugarberry jest matowy. NP zawiera rozświetlające drobinki. Sugarberry to taki chłodny, przybrudzony róż, na moje oko jest trochę fioletowawy ( tzn. wpada w te odcienie), coś jak lody jagodowe. Neutral Pink ma drobinki, kolor to taki słodki dziewczęcy róż, ale myślę, że dosyć delikatny, gdy nałożyć go jedną warstwą.

Na pierwszych zdjęciach Apricot ( posmarowałam mocniej, żeby było widać kolor, ale w jednej, delikatnej warstwie stanie się chyba moim ulubieńcem), na kolejnych dwóch, Sugarberry

Oo, dziękuję Bardzo ładny ten Sugarberry, zapoluję na niego.
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:36   #357
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Chyba godzine siedze juz na stronie LUMIERE i nie wiem co wziac.. stawiam na medium cool i light med cool.. neutrale wygladaja ziemiście.
Nie wiem naprawde co wziac :/ wg waszych swatchy to warm wyglada na bezowy, albo moj monitor oszalał i jak tu wybierac?
Co jest podobne do Perfect z EDM? Light med cool? tak wynika mi na monitorze chyba..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:12   #358
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Chyba godzine siedze juz na stronie LUMIERE i nie wiem co wziac.. stawiam na medium cool i light med cool.. neutrale wygladaja ziemiście.
Nie wiem naprawde co wziac :/ wg waszych swatchy to warm wyglada na bezowy, albo moj monitor oszalał i jak tu wybierac?
Co jest podobne do Perfect z EDM? Light med cool? tak wynika mi na monitorze chyba..
stawiałabym na light med cool, bo mam light med neutral i na moje oko..jest bardziej... żółty niż perfect, a medium cool był troszkę ciemniejszy. zrobiłabym fotę, ale niestety gdzieś mi wcięło kabel od aparatu szukam już tydzień..

może ktoś jeszcze wypowie się na ten temat..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-03-10 o 20:13
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:22   #359
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Przyszły moje róże z Lumiere i próbka cienia Zastanawia mnie pieczątka na kopercie - jest niewyraźna, pisze, coś, że dopusczono do obrotu..., objęta procedurą (chyba celną...)Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Czyżby dostała się w łapki UC i została wypuszczona na wolność ? Opłat żadnych nie zażądano
Madziu, moje drugie zamówienie też dzisiaj przyszło
Nie sprawdzałam jeszcze podkładów, bo po całym dniu w pracy nie mam już siły. Pooglądałam za to mój zestaw 10 cieni . Kolory w pojemniczkach i na ręku bardzo się różnią Są faktycznie śliczne. jedyny minus to zbyt duża ilość maleńkich błyszczących drobinek. Jedynie Cappucinno jest matowy.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:05   #360
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Madziu, moje drugie zamówienie też dzisiaj przyszło
Nie sprawdzałam jeszcze podkładów, bo po całym dniu w pracy nie mam już siły. Pooglądałam za to mój zestaw 10 cieni . Kolory w pojemniczkach i na ręku bardzo się różnią Są faktycznie śliczne. jedyny minus to zbyt duża ilość maleńkich błyszczących drobinek. Jedynie Cappucinno jest matowy.
Ajaj. Ja tam drobinki lubię, ale wiem też, że nie każdy. Mamie się podoba ten Cappuchino bo właśnie jest idealnie matowy. Będę czekać, aż w wolnej chwili wkleisz zdjęcia cieni A zwłaszcza na Golden Plum

Jestem też mile zaskoczona, bo próbka cienia jest spora, starczy na długo. No i te fajne, zgrabne słoiczki
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.