Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-31, 13:57   #3031
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja to w sumie zawsze mogę sobie rozjaśnić pudrem bambusowym BU. Ale zapyłam, bo może ktoś wie
A dosypując jedynie dwutlenek tytanu lub tlenek cynku rozjaśnimy nasze minerałki? Wystarczy jeden z tych skladników?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 14:50   #3032
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A dosypując jedynie dwutlenek tytanu lub tlenek cynku rozjaśnimy nasze minerałki? Wystarczy jeden z tych skladników?
A to ja już się nie znam
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 14:56   #3033
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tak tylko nieśmiało przypomnę że każdy kolor danej marki można sobie prosto i tanio podrasować pigmentami/tlenkami np. z kolorowka.com
no tak... kolorowka - zuplnie zapomnialam... gdzies mam kilka torebeczek z tlenkami

Agnieszko - mam do Ciebie pytanie - wiem, ze uzywasz podkladow Meow - moj ulubiony podklad EDM to Linen - nie wiem, czy mialas z nim kontakt jesli tak - czy myslisz, ze Abbysynian sleek, Chartreux Sleek - Korat Frisky ( jesli mnie slonce dopadnie - wtedy zmieszam z pozostalymi) - beda odpowiednie?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 16:52   #3034
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tak mi odpisał polski EDM
Witamy Pani Natalio ponownie,

Firma Everyday Minerals, nie konsultuje z nami swoich decyzji dotyczących zarządzania ich firmą.

Powtarzamy, że poziom cen w Polsce jest ustalony na bazie kosztów legalnego importu, obrotu kosmetykami w Polsce oraz kosztów funkcjonowania firmy . Kosztów jest dużo i są niemałe. Nie jesteśmy jedyną firma europejska, która jest przedstawicielem firmy EDM.
Dla porównania proszę zobaczyć na ceny EDM u innych dystrybutorów w Europie: http://www.mineralcosmetics.com.ua/, http://coverbrands.no/
Są to firmy które maja podobne warunki współpracy, ich ceny są wyższe lub podobne.

Nie wiemy i nie interesuje nas na jakich warunkach i zasadach funkcjonują inne firmy sprzedające kosmetyki mineralne w Polsce.

Pani Natalio, proszę też pamiętać o tym, że zawsze ma Pani alternatywę. My nikogo nie zmuszamy, ani na siłę nie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Jest jeszcze allegro, wspólne zamówienia i wiele innych możliwości.



Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Kosmetyki Mineralne EDM


ja to odebrałam jako: nie interesuje nas pani problem, nie musi Pani kupowac, to nie nasza sprawa...

dla porownania Pixie tzn p. Sylwia tez prowadzi firme mineralna i jest osoba zyczliwa, mimo ze ceny ma wysokie kupowanie u niej jest po prostu przyjemne. a tutaj? przeciez oni kpia sobie z nas.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

aaa ze strony EDM na takze dlugiego drugiego maila dostalam odpowiedz ideantyczna jak poprzednio i identyczna jak dostala Is. maja szablon i pewnie nawet nei czytaja tego co piszemy. wiecie gdzie ich mam? zgadnijcie... bo bana dostane jak napisze wprost gdzie ich mam
Dziewczyny,
Przegladalam i czytalam watek i powiem szczerze, ze poczatkowo uznalam fakt za dokonany, ze maja dystrybutora itd. Ale postanowilam napisac jak przeczytalam co napisal Goldice "polski edm". Uwazam, ze to jest szczyt chamstwa takie potraktowanie potencjalnej klientki...i nawet nie chce mi sie komentowac formy ani jezyka w jakiej odpisali i tak maja racje-dobrze ze jest allegro bo tam czesc ludzi sprowadza przez kogos w usa i na bank bedzie taniej niz w tym sklepie...natomiast szczerze mowiac, myslalam o tym zeby tez wyslac maila do edm ale potem sobie pomyslalam, ze skoro taka maja polityke i zatrudniaja do wykonywania jej ludzi ktorzy odpisuja w ten sposob, to ja ich mam gdzies. Laski nie robia, nie to nie. Sa inne firmy, dramatu nie ma.Swoja droga ciekawe czy ten polski edm ma atesty na wszystkie produkty ktore maja w ofercie...Glowa do gory, damy rade bez nich
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 17:14   #3035
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ja tez nie wiem moj ulubiony to Linen wlasnie...
Mój też, ale mam rewelacyjną alternatywę: Fair Golden i Light Golden z Lumiere

Edit: Właśnie weszłam na stronę EDM i pokazała mi się opcja wysyłki do Polski, ale Fedexem za 32$

Edytowane przez wie-wiórka
Czas edycji: 2010-07-31 o 17:19
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:07   #3036
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Tak, jest opcja wysyłki Fedexem. Przyznam, że przemyślałam sprawę i będę nadal zamawiać bezpośrednio w EDM, tyle, że dwa razy rzadziej (za to dwukrotnie więcej). Wyjdzie mniej więcej na to samo, bo opcją USPS płaciło się ok.13-15,5 dolarów za przesyłkę. Traci się jedynie jeden Try me free i jeden Special. Pal sześć. Za to Fedexem będzie szybciej, a przede wszystkim pewniej. Zresztą podejrzewam, że dlatego właśnie EDM skasowało opcję wysyłki USPS do Polski - zbyt dużo przesyłek ginęło po drodze (albo było zgłaszanych do EDM jako zaginione).
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:10   #3037
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Tak, jest opcja wysyłki Fedexem. Przyznam, że przemyślałam sprawę i będę nadal zamawiać bezpośrednio w EDM, tyle, że dwa razy rzadziej (za to dwukrotnie więcej). Wyjdzie mniej więcej na to samo, bo opcją USPS płaciło się ok.13-15,5 dolarów za przesyłkę. Traci się jedynie jeden Try me free i jeden Special. Pal sześć. Za to Fedexem będzie szybciej, a przede wszystkim pewniej. Zresztą podejrzewam, że dlatego właśnie EDM skasowało opcję wysyłki USPS do Polski - zbyt dużo przesyłek ginęło po drodze (albo było zgłaszanych do EDM jako zaginione).
Też o tym myślałam i stwierdziłam że jeśli będę bardzo zdesperowana z powodu prasowanego Apple to zamówię
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 19:28   #3038
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Tak, jest opcja wysyłki Fedexem. Przyznam, że przemyślałam sprawę i będę nadal zamawiać bezpośrednio w EDM, tyle, że dwa razy rzadziej (za to dwukrotnie więcej). Wyjdzie mniej więcej na to samo, bo opcją USPS płaciło się ok.13-15,5 dolarów za przesyłkę. Traci się jedynie jeden Try me free i jeden Special. Pal sześć. Za to Fedexem będzie szybciej, a przede wszystkim pewniej. Zresztą podejrzewam, że dlatego właśnie EDM skasowało opcję wysyłki USPS do Polski - zbyt dużo przesyłek ginęło po drodze (albo było zgłaszanych do EDM jako zaginione).
Tylko wtedy vat murowany
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2010-07-31 o 19:30
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:39   #3039
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Tylko wtedy vat murowany
Nawet z vatem będzie taniej czyli w przesyłce FedExem nie ma tego ograniczenia, że wysyłka za granicę tylko do 60$?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:45   #3040
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Tylko wtedy vat murowany
Czy ja wiem. Ostatnią przesyłkę miałam za 75 dol. i nie została owatowana. Chyba przesyłki biorą na celownik losowo (ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo: co druga? co dziesiąta?)
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:50   #3041
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dokladnie, nawet z vatem bedzie taniej niż w polskim sklepie. Gdyby ktoś organizował zbiorowe zamowienie to po uzbieraniu się 32 produktów wysyłka jednego wyniesie 1$, nie trzeba będzie brać wymuszonych małych rzeczy, przesyłka pewna. Czyli są jakieś plusy.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 21:27   #3042
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Wtedy ceny takie same, z 45% znizką i wysyłka 1$? a wtedy cła nie nałożą?
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..


niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 21:40   #3043
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

W tym wątku nie piszemy kto jest na co chętny. Od tego jest wątek "Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2"
Cła się nie płaci, tylko vat. I wtedy już na pewno będzie on do zapłacenia (22%).
Dodatkowo to wcale nie musi być 1$ na 1 rzecz, bo im więcej rzeczy w koszyku tym wyzsza kwota za przesyłkę.

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2010-07-31 o 21:42
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 21:41   #3044
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ten wątek nie służy zbieraniu chętnych na zamówienie...

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
W tym wątku nie piszemy kto jest na co chętny. Od tego jest wątek "Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2"
Cła się nie płaci, tylko vat. I wtedy już na pewno będzie on do zapłacenia (22%).
Dodatkowo to wcale nie musi być 1$ na 1 rzecz, bo im więcej rzeczy w koszyku tym wyzsza kwota za przesyłkę.
O Ada, wyprzedzilaś mnie

Dokładnie im więcej rzeczy i $ tym więkzy koszt, przy 230$ i 52 bigach wet sand doszło do 46,7$ za przesyłkę.
A jak dodałam special to doszło do 54$

Więc to nie takie proste...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-07-31 o 21:50
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 09:03   #3045
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Przepraszam za sianie zamętu , starałam się pocieszyć niepocieszonych.
Wrzuciłam do koszyka 32 produkty 20 podkładów, 7 dużych pędzli i 5 pracowańców i wysyłka wyskoczyła 47$, czyl 1,47$ na 1 produkt.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 09:12   #3046
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Posty OT usuniete. Prosze sie trzymac meritum watku
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 09:31   #3047
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Jeśli ktoś szuka alternatywnego odcienia dla EDM to zajrzyjcie też tutaj:
http://www.makeuptalk.com/forums/f12...mmu-42510.html
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 15:32   #3048
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A ja się zawiodłem znów. Mój baby kabuki po 3 użyciach, i 2ch praniach.... rozpadł się. Zanurzyłem w korektorze, dotknąłem do twarzy, i wsunął się całkowicie. Zlepię go, ale widać, że produkty dołączane do zestawów z serii collections są dużo słabszej jakości.
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 16:10   #3049
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
A ja się zawiodłem znów. Mój baby kabuki po 3 użyciach, i 2ch praniach.... rozpadł się. Zanurzyłem w korektorze, dotknąłem do twarzy, i wsunął się całkowicie. Zlepię go, ale widać, że produkty dołączane do zestawów z serii collections są dużo słabszej jakości.
Mój everyday eyeshadow brush z collection trzyma się świetnie. Może to tylko jakiś wybrakowany egzemplarz
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 09:31   #3050
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

EDM wysyla promo cody... zablokowali wysylki, ale maile z Polski juz nie...

A z tymi tlenkami to nie jest glupia sprawa, poczytalam co pisze Agabil i zamowilam kilka na Kolorowce, rzeczywiscie kilka probek nie nadajacych sie dla mnie podrasowalam do stopnia nadajacego sie do uzytku, poza tym mozna je tylko przyciemnic na lato. Zajelo mi to jakies 20 minut
Dzieki Agabil!
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 09:38   #3051
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dziewczyny a orientuje sie z Was moze jakie sa koszty wyslania paczki z niemiec do polski? wiem ze to nie na temat... ale dodam ze wlasnie kombinuje zeby zamawiac edm do znajomego w niemczech, a on by mi do pl przeslal tylko ciekawia mnie koszty... bo jak sa wysokie to nie bedzie mi sie to oplacalo.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 09:48   #3052
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
To jeszcze zaofftopuję Bardzo dobre- zwłaszcza róże leżą lepiej niż te z EDM, a mogę powiedzieć, że u mnie na policzkach odpowiednikiem bardzo popularnego Come What May jest rozświetlacz Babydoll.
Podkłady czasami w te upały były kapryśne, jednak wytrzymują cały dzień, ładnie się stapiają ze skórą. Polecam też primer- mój ulubieniec
dzięki za te przydatne informacje!
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ja tez nie wiem moj ulubiony to Linen wlasnie...

chcialam tez wyprobowac Meow - jedna z Wizazanek mi podpowiedziala,ze dobry bylby Chartreux sleek (1-very light) -undertone peach&yellow- http://www.meowcosmetics.com/FoundationChartreux.htm

znalazlam tez Abbysinian sleek (1-very light) -undertone beige&yellow-- http://www.meowcosmetics.com/FoundationAbyssinian.htm

swatche Meow
będę szperać, dzięki
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
kolejnej, cennej odpowiedzi na temat odpowiednika Linen udzielila Fergusson - KLIK

Linenowe Wizazanki- mysle, ze damy rade
musimy!
w pierwszej chwili przez myśl mi przeszło "Kuczę, no nic, trzeba będzie wrócić do tradycyjnego podkładu..."... Ale jak dłużej na tym pomyślałam to stwierdziłam że nie chcę... mimo, że minerały nie dają tekiego krycia jakie by mnie w stu % zadowoliło... (a używam flata, nawet czasem spryskuję termalką) to jednak mam tę świadomość, że mam coś zdrowego na buzi a nie gluta...

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Sama wczesniej juz myslalam o spisie w tym watku ale jednak uwazam go za zbedny (tak samo jak spis tradycyjnych podkladow, ktory prawdopodobnie zostanie usuniety) - wyszukiwarka w watku latwo "wypluje" odpowiednie posty po wpisaniu nazw.
Zalezy nam by Biblioteka sie rozrastala, a wtedy ciagla edycja pierwszego postu i wpisywanie kolejnych nazw bedzie "praca glupiego" skoro mozna skorzystac z wyszukiwarki. Po co komus kilometrowa lista, ktora zniecheci do jej przejrzenia skoro mozna samemu "wyklikac" poszukiwane posty - usprawnienia na sile to nie rozwiazanie.
Kazdy post w Bibliotece jest odrebnym tekstem na temat kazdej Wizazanki\Mineralki, warto nazwy podkreslac pogrubiona czcionka lub kolorem, tak jak robily to osoby wpisujace sie do tej pory, latwo dzieki temu mozna szybko ogarnac dany post - zachecam do podtrzymywania tej metody wpisow na Bibliotece

Rozumiem, ze czesc osob moze sie czuc skrepowana obostrzeniami na Mineralach ale z drugiej strony - nie bez powodu forum mineralne uwaza sie za jedno z najbardziej przejrzystych i uporzadkowanych na polskich stronach. Tutaj naprawde latwo sie odnalezc, trzeba tylko chciec
jak już pisałam wcześniej, to była tylko propozycja

to nawet nie skrępowanie, chodzi bardziej o to, że czasem za szybko się dziewczyny irytujecie na zadawane pytania znam ten ból, na wątku MACowym też się co chwilę pojawiają osoby, które pytają setny raz o to samo, też zawsze odsyłam do wyszukiwarki, ale to jeden wątek, odsłony podane w pierwszym poście, i to cała robota. Tutaj jest całe forum, sporo biegania po kilkudziesięciu wątkach no i jednak jesteście znawczyniami tematu a ten temat, dla kogoś zupełnie spoza działki jest dość obszerny i skomplikowany samej mi zajęło spoooooro czasu rozkminienie zamówień z EDM, a jak już mi się to udało to ciach - koniec. :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 09:50   #3053
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
no tak... kolorowka - zuplnie zapomnialam... gdzies mam kilka torebeczek z tlenkami

Agnieszko - mam do Ciebie pytanie - wiem, ze uzywasz podkladow Meow - moj ulubiony podklad EDM to Linen - nie wiem, czy mialas z nim kontakt jesli tak - czy myslisz, ze Abbysynian sleek, Chartreux Sleek - Korat Frisky ( jesli mnie slonce dopadnie - wtedy zmieszam z pozostalymi) - beda odpowiednie?
Karolinko
miałam linen na chwilę, potem oddałam siostrze. Ale mniej więcej pamiętam jak wyglądał.
Abbysynian sleek beż z żółcią
Chartreux Sleek bez z nutką ciepłej żółci (trochę brzoskwini w tle) wydawał mi się ciut jaśniejszych od innych kolorów na tym samym poziomie
Korat Frisky żółtawy stonowany

http://s683.photobucket.com/albums/v...Meow/?start=20 tu masz sporo swatchy moich
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:25   #3054
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Vril przepraszam, że tu Cię łapie, może nie odpowiedni wątek ale wyczytałam (już nie wiem gdzie, chyba tutaj) że używałaś Fair Neutral z EDM. Czy masz może jakieś porównanie tego koloru i odpowiednik np. z Lucy Minerals, Lumiere?
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 23:40   #3055
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Abbysynian sleek beż z żółcią
Chartreux Sleek bez z nutką ciepłej żółci (trochę brzoskwini w tle) wydawał mi się ciut jaśniejszych od innych kolorów na tym samym poziomie
Korat Frisky żółtawy stonowany

http://s683.photobucket.com/albums/v...Meow/?start=20 tu masz sporo swatchy moich
wspaniale!!! Agnieszko - serdecznie Ci dziekuje

juz wszystko wiem!
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:08   #3056
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Vril przepraszam, że tu Cię łapie, może nie odpowiedni wątek ale wyczytałam (już nie wiem gdzie, chyba tutaj) że używałaś Fair Neutral z EDM. Czy masz może jakieś porównanie tego koloru i odpowiednik np. z Lucy Minerals, Lumiere?
Niestety ani Lucy ani Lumiere nie mialam nawet w rekach
Moze Rozi bedzie pomocna, ona tez bledzioch, a chyba te marki zna
Napisze cos wiecej na bibliotece jak znajde chwile czasu
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:37   #3057
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

a*a*a*
Ja też Fair Neutral jestem
Lucy nie ma tak jasnego koloru, tylko mieszanki zostają, a Lumiere ma Fair Neutral sa bardzo zbliżone, ale pamietaj, że Lumiere w każdej formule ma trochę inną jasność.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:38   #3058
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, a czy jesteście w stanie doradzić mi w co polować z Blusche, jeśli jestem na etapie Light medium w EDM? Może być coś ciut jaśniejszego
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 14:08   #3059
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny...
POMOCY..
bo ja już nie wiem co mam robić..

złożyłam zamówienie 10.06.10 no i fajnie.. tylko że nastepne zamówienia przychodziły.. a to nie
napisałam do EDM poprzez Contact us - podali nr wysłanej przesyłki, i że oczywiscie coś by tam robili, ale dopwieo po upływnie 21 dni..
17 lipca wyjezdzałam poza PL i wątpiłam abym miała tam net, wiec napisałam jeszcze raz.. odpisali mi tak :
Thank you for contacting us. Your order was shipped via USPS First Class Mail International with customs number LN048307492US. You should be receiving your order within 25 Business Days or less. Please note that USPS does not scan First Class Mail International packages so there will be no tracking available. If you feel that your order is taking too long to arrive, then you may want to check with customs in case they are holding the order for clearance duties.
Some orders can take 2 weeks to arrive while others can take the full 25 Business to arrive. Please allow more time for your order to arrive, and if your order does not arrive within the time frame (by July 16) then please contact us again so that we may help you further. Let us know if you have any additional questions.


przyjechałam dopiero wczoraj - a tu wogole niespodzianka (ze juz wogole nie wysyłaja do Pl.. ) no cóz.. zyje się, przyzwyczaiłam się juz do głupiej polityki EDM....

tylko jak teraz od nich wydebić moje pienidze, albo zamówione rzeczy (
próbowałam pisać z adresu na ktorym mam założone konto - ale odsyła mi automatycznie wiadomosc, ze na tego emaila juz nie odpowiedza mi odpowiedzi ( no chyba ze źle zrozumiałam.. ) :
Dear Agnes,
On 2010-08-03 05:06:46 this email address is used to send a message from our online form at http://www.everydayminerals.com with the following message:
Thank you for contacting Everyday Minerals. This is an automated reply, a representative is reviewing your request and will send you a personal response soon.
-------------------------
Please note: This e-mail was sent from a notification-only address that cannot accept incoming e-mail. Please do not reply to this message.

( troche rozumiem po ang, ale takim orłem nie jetsem.. )

prosze pomóżcie jeśli same miałyscie podobny problem, lub jeśli ktoś mógłby mi pomoc z angielskim...

Dzięki wielkie z góry!!
__________________
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 14:34   #3060
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Napisz na maila : thanks@everydayminerals.c om w tytule podaj adres, imie i nazwisko, numer zamówienia i wysyłki
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.