Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 12:02   #2251
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Wszystkie chyba zmroziło bo normalnie to piszą i piszą a dzisiaj to jakiś spokój zapanował
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:07   #2252
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny nie wiecie czy w galerii zdjecia powroca czy trzeba samemu znow wstawic ? najgorzej ze wiekszosci nie mam juz na kompie ani w telef
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:31   #2253
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Eweninka uzyskasz taki kolor jak położysz na nie jasny/średni popielaty blond z wodą 3%.

Lynn ta farba nie weźmie ci farbowanych włosów, najpierw musisz zrobić dekoloryzację a potem dopiero możesz ją położyć. To są dobre jakościowo profesjonalne farby godne polecenia.

Dziewczyny wróciłam z Rossmana
Nie mogłam już znieść odwyku zakupowego
Kupiłam odżywke w sprayu isany z morelą do farb. wl bs, a przykuło mnie do niej to że nie ma alko w składzie. Ma silikony czyli wygładzi mi puszaki i ułatwi rozczesanie- myśle że będzie ok raz w czas, bo ja i tak stosuje maski ale czasem mam ochotę jeszcze dociążyc włoski żeby tak sie nie puszyły a grzanie w bloku im nie służy.
Używała któraś? Jakieś obiekcje?
I obwąchałam nowe perfumy c-thru golden coś tam, czarne- Boże jakie piękne! Zakochałam się i muszę je mieć, ale że z kasą krucho to uśmiechne sie do tż na mikołaja
I jeszcze zielone emerald których używam od lat- na gwiazdkę
Po co ma mi kupować coś bezsensownego jak może o mnie zadbać prawda?
Macie jakieś wymarzone prezenty na oku?
ja też chciałabym dostać perfumki moje ukochane Jesus Del Pozo Halloween, i kuleczki swarovskiego http://allegro.pl/swarovski-komplet-...332524905.html

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Wszystkie chyba zmroziło bo normalnie to piszą i piszą a dzisiaj to jakiś spokój zapanował
ja mam ten obrazek na tapecie w kompie co masz teraz w avku
znalazłam go wpsując święta w google
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:43   #2254
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Ja bardzo przytyłam w ciazy, bo kazano mi jesc dużo. Mój syn miał znaczną niedowagę. W 36tygodniu ciązy, gdy mogłam juz rodizc, wazył niecąłe 1,5kg. Miałam uszkodzone łozysko i za mało płynu w macicy, ale moja durna ginekolog przypisywała to mi, ze dziecko jest chude, bo pewnie, sie odchudzam.. idiotka. I jadłam na potege. Dopiero jak wylądowałam w szpitalu porządnym ze stwierdzeniem hipotrofii-niedożywnieia płodu, to sie mna zajęli. Miałam zatrzymywany porod, zeby dziekco przybrało. Przez kolejne 3 tygdonie wyłam z bolu, bo skurcz szedł za skurczem a mnie rodzic nie wolno było. ale wracając do rzeczy. Po porodzie wiec zostało mi duuużo do zrzrucenia. Ale dosc łatwo poszło. karmienie piersią robi swoje.

Ja mysle, ze waga czy wymiary to jest wsyztsko indywidualne. Waga musi byc taka, zeby sie dobrze czuc. Miec energię i siłe na wsyztsko. Są rózne organizmy.
Ja tam sie pogodziłam, ze nie mam biustu, szerokie biodra, ale za to wąska talia. Nogi mam do kitu-nie lubie ich, wiec nie nosze spódnic. Poza tym mezowi sie podobam i jestem zdrowa. Czego chciec wiecej? Moje wymiary? 82(mówiłam ze jestem płaska :d)-59-92
Matko ! Ci lekarze Aż strach chorować.. A jak nie raz słyszę opowieści koleżanek jak traktują w szpitalach kobiety w ciąży to aż się odechciewa :/

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja to mam 80... w cyckach.... w pasie 64 a w biodrach 86 a warze 56kg... wiec wcale taka plaska nie jesteś!
Kotka to, że masz mniej w biuście od mysi nie znaczy, że masz mniejszy biust.. to zależy jeszcze ile ma się pod biustem..

Ja np mam 85 w biuście, a pod biustem aż 77 później talia 65 i biodra 90.. Także jesli chodzi o biust to Mam taki problem z kupnem stanika, gdzie nie pójdę to wszystko za duże

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość

Ale bym się przejechała w góry
Chyba na sankach Bo znając życie to po tej śnieżycy to na drogach jeżdżą max 10km/h a PKP pewnie nie jeździ

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
I obwąchałam nowe perfumy c-thru golden coś tam, czarne- Boże jakie piękne! Zakochałam się i muszę je mieć, ale że z kasą krucho to uśmiechne sie do tż na mikołaja
I jeszcze zielone emerald których używam od lat- na gwiazdkę
Też używam C-thru - zapachu Black Diamod - uwielbiam go

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiecie czy w galerii zdjecia powroca czy trzeba samemu znow wstawic ? najgorzej ze wiekszosci nie mam juz na kompie ani w telef
Trzeba jeszcze poczekać, zaczeli od najistotniejszego - czyli forum, później miało być KWC itd. musimy się uzbroić w cierpliwość
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:44   #2255
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia ja sobie chwale porod za granica czyli w brukselii bardzo fachowo mila obsluga naprawde jestem zadowolona (ale tez zalezy wszystko od porodu ja mialam akurat latwy lekki rodzilam naturalnie ok3h) jak mysle ze mialabym rodzic kiedys w PL to poprostu sie boje tyle sie naczytalam w necie na ten temat wogole jest tu inne podejscie do pacjenta traktowanie i przedewszystkim inna technologia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:51   #2256
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kotka to, że masz mniej w biuście od mysi nie znaczy, że masz mniejszy biust.. to zależy jeszcze ile ma się pod biustem..

Ja np mam 85 w biuście, a pod biustem aż 77 później talia 65 i biodra 90.. Także jesli chodzi o biust to Mam taki problem z kupnem stanika, gdzie nie pójdę to wszystko za duże
a no tak! ja mam pod biustem 71cm... stanik zawsze pod biustem kupuje 70 a jak już nie ma to 75 ale jest troche luźno....
moja mama ma 80 pod biustem a biust chyba D albo E i nigdy dopasować nie moze bo właśnie za male a jak dobre to pod biustem za duże... ech... małe źle duże źle

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia ja sobie chwale porod za granica czyli w brukselii bardzo fachowo mila obsluga naprawde jestem zadowolona (ale tez zalezy wszystko od porodu ja mialam akurat latwy lekki rodzilam naturalnie ok3h) jak mysle ze mialabym rodzic kiedys w PL to poprostu sie boje tyle sie naczytalam w necie na ten temat wogole jest tu inne podejscie do pacjenta traktowanie i przedewszystkim inna technologia
no właśnie w polsce jest okropnie jeśli chodzi o poród.... w wiadomościach mówili ze babka już rodziła i krzyczała że rodzi a pielęgniarki papierosy paliły i dziecko na podłogę upadło... i chyba ma mózg uszkodzony to 3 godziny sie rodzi??? masakra jakaś....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:56   #2257
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Eweninka uzyskasz taki kolor jak położysz na nie jasny/średni popielaty blond z wodą 3%.
Dziękuję za odpowiedź . Zastanawiam się nad Casting'iem- lodowy blond 910-- myślicie, że udałoby się je tym przyciemnić? Może wymieszać trochę to mleczko rozjaśniające z wodą 3%?

Znalazłam też farbę, której nazwa koloru jest bardzo przyciągająca (
Natural Easy-542 Srebrzysty średni popielaty blond), ale boję się używać kosmetyków od Schwarzkopf'a, bo mam wrażenie, że jestem uczulona na jakiś składnik, który stosuje ta firma (nie tylko farby, ale też kosmetyki pielęgnujące włosy).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo1_35.jpg (72,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3838824135311.jpg (17,4 KB, 3 załadowań)
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]

Edytowane przez Eweninka
Czas edycji: 2010-12-02 o 12:59
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 12:59   #2258
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a no tak! ja mam pod biustem 71cm... stanik zawsze pod biustem kupuje 70 a jak już nie ma to 75 ale jest troche luźno....
no właśnie w polsce jest okropnie jeśli chodzi o poród.... w wiadomościach mówili ze babka już rodziła i krzyczała że rodzi a pielęgniarki papierosy paliły i dziecko na podłogę upadło... i chyba ma mózg uszkodzony to 3 godziny sie rodzi??? masakra jakaś....
To jak masz 71 pod biustem i 80 w biuście to nie jest wcale taki znów mały
Pomijając, że jak masz 71 w biuście to powinnaś nosić obwód 65 kochana !!! Bo 70, a 75 to już w ogóle nie trzyma biustu jak trzeba.. Poza tym w dobrym staniku wraz ze zmianą obwodu powinna się zmieniać miseczka. Czyli np 70B to to samo co 65 C..

A co do porodu to 3h kochana to optymistyczna wersja Moja znajoma rodziła chyba 14 godzin i jeszcze jak krzyczała, ż eją boli to pielęgniarki się z niej śmiały, a jak im się to znudziło to zaczęły się na nią drzeć, żeby sie zamknęła bo ile można tego słuchać i ją zostawiły samą sobie

Ona węziutka w biodrach nie dawała sobie sama rady - jak poprosiła o znieczulenie to ją lekarz tak z*ebał.. Powiedziała, że nigdy więcej porodu :/

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość

Dziękuję za odpowiedź . Zastanawiam się nad Casting'iem- lodowy blond 910-- myślicie, że udałoby się je tym przyciemnić? Może wymieszać trochę to mleczko rozjaśniające z wodą 3%?

Znalazłam też farbę, której nazwa koloru jest bardzo przyciągająca
Natural Easy-542 Srebrzysty średni popielaty blond), ale boję się używać kosmetyków od Schwarzkopf'a, bo mam wrażenie, że jestem uczulona na jakiś składnik, który stosuje ta firma (nie tylko farby, ale też kosmetyki pielęgnujące włosy).
Ja robiłam castingiem 910 - podmieniałam wodę na 3 % a i tak wyszły mi jasniejsze włosy niż miałam - a też chciałam przyciemnić - nie polecam..

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-02 o 13:01
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:05   #2259
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka
niewiem moze w PL w prywatnej klinice porod odbywa sie tak jak trzeba ja rodzilam w normalnym szpitalu w Bxl trafilam z wodami ktore odeszly mi w domku przyjeta zostalam odrazu tak jak stalam na odzielny pokoj do rodzenia byly ze mna dwie wspaniale dziewczyny ktore mi pomagaly w porodzie oraz lekarz ktory wpadal kontrolowac sytuacje tutaj stawiaja na naturalnosc robia wszystko zeby kobieta sama urodzila w PL wola rozciac podac zastrzyk lub nafaszerowac czyms z kroplowy aby szybko na sztuke zero podejscia do pacjentki tutaj np nie stosuja nacinan krocza co w PL jest standartem mialam tez swoja lazienke gdzie moglam na miejscu kapac malca
jesli jest sie waskiemu w biodrach tak jak ja np to lekarz ma prawo wyslac na usg bioder pod koniec ciazy czy taka osoba bedzie mogla sama urodzic .;a nie podczas porodu dopiero to omawiaja i krzycza jeden na drugiego ...no masakra...
porod 3 godzinny to rzadkosc kochane podczas 1 rodzenia...

ps dziewczyny sorki za obrazowe opisy ale tak sie denerwuje jak slysze co wyrabia sie w szpitalach w PL albo podczas porodow ze szlag mnie trafia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-02 o 13:10
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:06   #2260
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To jak masz 71 pod biustem i 80 w biuście to nie jest wcale taki znów mały
Pomijając, że jak masz 71 w biuście to powinnaś nosić obwód 65 kochana !!! Bo 70, a 75 to już w ogóle nie trzyma biustu jak trzeba.. Poza tym w dobrym staniku wraz ze zmianą obwodu powinna się zmieniać miseczka. Czyli np 70B to to samo co 65 C..

A co do porodu to 3h kochana to optymistyczna wersja Moja znajoma rodziła chyba 14 godzin i jeszcze jak krzyczała, ż eją boli to pielęgniarki się z niej śmiały, a jak im się to znudziło to zaczęły się na nią drzeć, żeby sie zamknęła bo ile można tego słuchać i ją zostawiły samą sobie
takie staniki 65 to mają tak mała miske że ja sie w to nie mieszcze takie guwniane te staniki ze masakra chińskie dziadostwo
a na triumph to mnie nie stac jezu z tym porodem to jest jakieś przeje***e niech TŻ za mnie rodzi ja sie na to nie pisze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:06   #2261
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dzien dobry

ja wczoraj nie oglądałam tap madl bo musiałam kilka rzeczy do uczelnie napisać..ale mówicie, że wygrała Polina ehh no nie wiem kto na nią głosował, bo dziewczyna się kompletnie nie nadaje..
no ale już się nie będę rozwodzić nad nią, powiem Wam tylko o wpisie na facebooku który mnie zaciekawił. Mianowicie został on napisany w poniedziałek a jego treść przedstawia się mniej wiecej, tak, że dziewczyna pisze że wygra Paulina i uzasadnia skąd wie- te odcinki były kręcone latem i już dawno się okazało kto wygrał, a ten program 'na żywo' to jedna wielka ściema i smsy od widzów mają pójść na poczet pieniężnej rekompensaty, żeby to się wszystko im zwróciło. Dalej pisze, że telewizja kłamie i robi z ludzi idiotów
dlatego mam nadzieje, że nie wysyłałyscie smsów


hej kochane sorka, że Was za bardzo nie nadrobilam, jedynie z grubsza, ale dziś mam tyle roboty, że dopiero zaraz zabieram sie za śniadanko

co do TAP MADL to czułam, że będe jako jedyna, ale musze Wam przyznać, że ja praktycznie od samego początku obstawiałam na Pauline dla mnie była najładniejsza, ewentualnie jeszcze Kaśka, ale ona była zbyt pewna siebie i ogólnie miała taką dziwną twarz. No i oczywiście chciałam żeby wygrała, zwłaszcza kiedy została z tymi dwiema blond dziewczynami, bo one kompletnie mi sie nie podobały, tak więc wysłalam na Pauline dwa smsy jeśli to na serio ściema to chociaż wiem, ze chciałam dobrze no i bardzo sie cieszyłam jak wygrała, bo myśle, że pomimo jakiś tam wad charakteru nadaje sie do tego, no i angielskiego też sie uczy

buahhot właśnie o tej czekoladzie mowiłam jest przecudowna

kotka promocja zaczeła sie na nią 30 listopada ale nie wiem do kiedy trwa, bo ja poleciałam od razu

edit: co do porodów, dlatego właśnie mówie, że nie chce mieć dzieci...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-12-02 o 13:12
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 13:09   #2262
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

[QUOTE=Ja robiłam castingiem 910 - podmieniałam wodę na 3 % a i tak wyszły mi jasniejsze włosy niż miałam - a też chciałam przyciemnić - nie polecam..[/QUOTE]


No to ładnie... już nie wiem co zrobić ;/. Dobrze, że to napisałaś, bo przynajmniej nie będę miała rozczarowania.
Ech... wolałabym uniknąć stosowania farby z amoniakiem, więc już nie wiem .


PS. A ta farba? Co sądzicie? Nie chce też mieć mysich... ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3600540317537_pack.jpg (34,0 KB, 7 załadowań)
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]

Edytowane przez Eweninka
Czas edycji: 2010-12-02 o 13:11
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:13   #2263
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka
niewiem moze w PL w prywatnej klinice porod odbywa sie tak jak trzeba ja rodzilam w normalnym szpitalu w Bxl trafilam z wodami ktore odeszly mi w domku przyjeta zostalam odrazu tak jak stalam na odzielny pokoj do rodzenia byly ze mna dwie wspaniale dziewczyny ktore mi pomagaly w porodzie oraz lekarz ktory wpadal kontrolowac sytuacje tutaj stawiaja na naturalnosc robia wszystko zeby kobieta sama urodzila w PL wola rozciac podac zastrzyk lub nafaszerowac czyms z kroplowy aby szybko na sztuke zero podejscia do pacjentki tutaj np nie stosuja nacinan krocza co w PL jest standartem mialam tez swoja lazienke gdzie moglam na miejscu kapac malca

ps dziewczyny sorki za obrazowe opisy ale tak sie denerwuje jak slysze co wyrabia sie w szpitalach w PL albo podczas porodow ze szlag mnie trafia
Ach.. sama chciałabym w prywatnej klinice - ale to tyle kosztuje
Aż mi słabo jak pomyślę o warunkach w naszych szpitalach...

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
takie staniki 65 to mają tak mała miske że ja sie w to nie mieszcze takie guwniane te staniki ze masakra chińskie dziadostwo
a na triumph to mnie nie stac jezu z tym porodem to jest jakieś przeje***e niech TŻ za mnie rodzi ja sie na to nie pisze
Triumph to nawet nie ma takiego obwodu w sprzedaży.. A staniki 65 mają tez miseczki D, E, F i to już nie są maleństwa

Problem polega na tym, że kobiety są nie uświadomione i zawsze jak pójdą do sklepu to sprzedawczyni im wciska 75B i tak się chodzi.. A miejsc w których są porządne staniki jest mało i w dodatku trochę kosztują :/

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
No to ładnie... już nie wiem co zrobić ;/. Dobrze, że to napisałaś, bo przynajmniej nie będę miała rozczarowania.
Ech... wolałabym uniknąć stosowania farby z amoniakiem, więc już nie wiem .


PS. A ta farba? Co sądzicie? Nie chce też mieć mysich... ;/
Jeśli Cię to pocieszy to CI powiem, że też chcę przyciemnić włosy i też nie mam na to pomysłu a boję się niszczyć włosy.. Próba Castingiem okazała się niepowodzeniem i teraz tak się będę bujać do przyszłego farbowania :/

Minął tydzień a ja mam 5 mm odrostu Może jakbym jeszcze do tego Vitapilu dołożyła radical to pewnie szybciej by szło, ale to znów musiałabym myć codziennie głowę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:20   #2264
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

[QUOTE=Jeśli Cię to pocieszy to CI powiem, że też chcę przyciemnić włosy i też nie mam na to pomysłu a boję się niszczyć włosy.. Próba Castingiem okazała się niepowodzeniem i teraz tak się będę bujać do przyszłego farbowania :/

Minął tydzień a ja mam 5 mm odrostu Może jakbym jeszcze do tego Vitapilu dołożyła radical to pewnie szybciej by szło, ale to znów musiałabym myć codziennie głowę [/QUOTE]

Hehehehe, pocieszyło hihi . Po tygodniu 5mm odrostu, to naprawdę dużo . Ja się boję przede wszystkim zniszczenia, bo mam naturalnie kręcone włosy, które już same w sobie są suche. Ech... dylemat, oj dylemat :P
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:21   #2265
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny z tymi porodami to nie ma co przesadzać.

Kurcze a co do prezentów to dzisiaj wpadł mi do głowy trochę dziwny pomysł i dzwoniłam w tej sprawie do tż ale on oczywiście jak jest potrzebny to nie odbiera.

Tylko się nie śmiejcie
Znalazłam dzisiaj fajną ofertę na depilację laserową z 90% upustem i tak za 5 zabiegów płaci się 599 zamiast 5151 tak więc różnica jest i mnie kusi to strasznie. Tylko nie wiem co tż na to bo może stwierdzić że to mało świąteczny prezent jest (wiadomo kwota duża, ale teraz jak nie chodzę do fryzjera to nadrobię kasę szybko )
Co wy o tym sądzicie??? Miała może któraś z Was robione
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:21   #2266
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
No to ładnie... już nie wiem co zrobić ;/. Dobrze, że to napisałaś, bo przynajmniej nie będę miała rozczarowania.
Ech... wolałabym uniknąć stosowania farby z amoniakiem, więc już nie wiem .


PS. A ta farba? Co sądzicie? Nie chce też mieć mysich... ;/
jak farby nie zawierają amoniaku to zawierają inne cholerstwo nawet czasmi gorsze... ja próbowałam bell colour to jeszcze gorzej mi wysuszyła niż normalna farba.... a moja mama też uzyła farby bez amoniaku i musiała sciąc wlosy bo jej sie łamały... a po zwykłej joannie naturia wloski były w bardzo dobrej kondycji
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:25   #2267
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Hehehehe, pocieszyło hihi . Po tygodniu 5mm odrostu, to naprawdę dużo . Ja się boję przede wszystkim zniszczenia, bo mam naturalnie kręcone włosy, które już same w sobie są suche. Ech... dylemat, oj dylemat :P
A spróbuj olejowania - może odżyją

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tymi porodami to nie ma co przesadzać.

Tylko się nie śmiejcie
Znalazłam dzisiaj fajną ofertę na depilację laserową z 90% upustem i tak za 5 zabiegów płaci się 599 zamiast 5151 tak więc różnica jest i mnie kusi to strasznie. Tylko nie wiem co tż na to bo może stwierdzić że to mało świąteczny prezent jest (wiadomo kwota duża, ale teraz jak nie chodzę do fryzjera to nadrobię kasę szybko )
Co wy o tym sądzicie??? Miała może któraś z Was robione
Co do porodów to niestety nie przesadzam, mam sporo koleżanek mam a i w rodzinie przecież też czasem się o tym rozmawia i nie znam kobiety która by była jak człowiek potraktowana...

A co do depilacji, sama chętnie bym poszła, ale skzoda pieniędzy bo to bardzo drogie. Ciekawe co to za "promocja" bo az nie chce mi się wierzyć, że tak by cenę opuścili - chyba jest jakiś haczyk
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:33   #2268
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A spróbuj olejowania - może odżyją



Co do porodów to niestety nie przesadzam, mam sporo koleżanek mam a i w rodzinie przecież też czasem się o tym rozmawia i nie znam kobiety która by była jak człowiek potraktowana...

A co do depilacji, sama chętnie bym poszła, ale skzoda pieniędzy bo to bardzo drogie. Ciekawe co to za "promocja" bo az nie chce mi się wierzyć, że tak by cenę opuścili - chyba jest jakiś haczyk
No właśnie nie ma to jest nowy salon, który chce wejść na rynek z konkurencyjną ceną i przez to promocja dla ograniczonej liczby osób
Zawsze mnie to kusiło, ale cena przerażała a teraz jak zobaczyłam no to od rana za mną to chodzi moja szwagierka miała ale zrobiła tylko 2 powtórzenia i stwierdziła że super tylko niestety włosy jej zostały, ale połowy nie ma
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:38   #2269
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
No właśnie nie ma to jest nowy salon, który chce wejść na rynek z konkurencyjną ceną i przez to promocja dla ograniczonej liczby osób
Zawsze mnie to kusiło, ale cena przerażała a teraz jak zobaczyłam no to od rana za mną to chodzi moja szwagierka miała ale zrobiła tylko 2 powtórzenia i stwierdziła że super tylko niestety włosy jej zostały, ale połowy nie ma
To ja bym brała
Co prawda czytałam, że ilość zabiegów zależy od włosa, i karnacji osoby. Ale 500 a 5000 to różnica.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 13:39   #2270
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jak farby nie zawierają amoniaku to zawierają inne cholerstwo nawet czasmi gorsze... ja próbowałam bell colour to jeszcze gorzej mi wysuszyła niż normalna farba.... a moja mama też uzyła farby bez amoniaku i musiała sciąc wlosy bo jej sie łamały... a po zwykłej joannie naturia wloski były w bardzo dobrej kondycji

W sumie też racja. A o Joannie też często myślę, ale o Multi Cream Color . Nie wiem tylko czy na długie włosy starcza jedno opakowanie.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A spróbuj olejowania - może odżyją
Myślałam nad żelem aloesowym, ale nie wiem gdzie to kupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (14,7 KB, 12 załadowań)
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:50   #2271
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
W sumie też racja. A o Joannie też często myślę, ale o Multi Cream Color . Nie wiem tylko czy na długie włosy starcza jedno opakowanie.



Myślałam nad żelem aloesowym, ale nie wiem gdzie to kupić
a jak ten kolor wychodzi na wlosach wiesz? czy dopiero pierwszy raz chcialabys nim zrobic? podoba mi sie kolor na opakowaniu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:51   #2272
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a jak ten kolor wychodzi na wlosach wiesz? czy dopiero pierwszy raz chcialabys nim zrobic? podoba mi sie kolor na opakowaniu

Niestety nie wiem i od miesiąca szukam w necie informacji i zdjęć hehe. Ale kusi nim zrobić, oj kusi... ;]
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:52   #2273
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka, no cóż.. ja mam pod biustem 76, a miseczka A zaczyna się od 12 cm róznicy w obwodach. Teraz i tak mam wiekszy 'biust' jak przed ciąża, bo przed to miałam 4cm róznicy, własciwie to miałam tylko sutki ale ja tam się nie przejmuje. Jak miałam biust dojnej krówki po porodzie wypełniony po brzegi mlekiem, a z miseczki DD i tak się wylewało, to marzyłam, żeby mi minicycus wrócił. I jakis cud, bo wrócił i to bez żadnego obwisu. A spodziewałam się pustych wiszących woreczkow Nie narzekam. Nie ma na co

cascada, bruksela mówisz ja ostatecnzie rodziłam przez cc, bo mały był owiniety pępowiną i zaklinował się w kanale rodnym na tyle, ze miał długo zniekształcone nózki. To wsyztsko była wina mojej ginekolog, ale małe miasto, człowiek zwyczajnie nie wiedział. Cały czas mówiła, ze wszytsko suuuper. Ta.. a potem oczy zrobiłą, ze chyba cos jednak za mały na ostatnie tygodnie ciązy.. Co ja się napłakałam, to już moje.
W szpitalu przy wprowadzaniu cewnika przebili mi błonę pęcherza. Bólu nawet opisywac nie bede. Pielegniarka stwierdziła, ze cos chyba wrazliwa jestem, bo cewnikowanie nie boli. Tylko potem pakowali we mnie na potege antybiotyki, bo sikałam krwia przez 2 miesiace.
Dziewczyny zbierajcie na prywatny poród, bo to co się dzieje w naszych szpitalach to naprawde granda A mielismy naprawde jeden z lepszych po znajomosciach itd.

Po cesarce miałam powikładania, nie schodizło znieczulenie i przez 2 dni miałam sparaliżowane nogi. A jak usiłowałam po tym wsyztkim wstac i poprosiłam pielegniarke o pomoc, to rzuciła: chciała miec dziecko? to niech teraz se radzi.' Myślałam, ze ją zabiję. Wstałam. I zemdlałam A potem jeszce tak 2 razy. To dopiero lekarz przyszeł i okazało się, ze ciesnienie mam za niskie. Jak dostałam na podniesienie, to dopiero sie udało. Koszmar.

A naprawde wystarczyłoby miłe słowo, przyjazny usmiech. Wiadomo że rozne sa powikłania, ale człowiek moze to wspominac, ze było cieżko, ale personel taki miły.

Najlepsze było w niedziele, godzina odwiedzin, rodziny na sali, a tu wpada pielegniarka i krzyczy do mnie: 'załózmy że kowalska jestem 'Kowalska, stolec był?' Wszyscy po sobie, a ja na to: był, wieeelki i to dwa razy

musze nadrobic co pisałyscie, ale to chyba dopiero w poniedziałek, bo czytam 5 przez 10, bo gosci mam do weekendu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:53   #2274
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem i od miesiąca szukam w necie informacji i zdjęć hehe. Ale kusi nim zrobić, oj kusi... ;]
kurka wielka szkoda jesli sie zdecydujesz to proszę wstaw fotki a jaka wode ma ta farbka, wie ktoras moze? bo nie wiem czy w ogole odrosty by mi rozjasnila
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:57   #2275
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
kurka wielka szkoda jesli sie zdecydujesz to proszę wstaw fotki a jaka wode ma ta farbka, wie ktoras moze? bo nie wiem czy w ogole odrosty by mi rozjasnila

Oczywiście, że wstawię zdjęcia jak się zdecyduję nią zafarbować . Ja mam miesięczny odrost, ale jakoś dziwnie mały, bo chyba tylko pół cm ;/. Pewnie przesilenie zimowe czy coś, więc jakbym teraz nią zafarbowała, to nie byłoby widać różnicy między odrostem a na długości, jakby coś źle wyszło.
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:06   #2276
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yatta to jak ty się znasz to doradź proszę
ja mam tak:
w biuście: 79
pod biustem: 69
talia: 63
biodra: 85
to jaki stanik jest na mnie?
Bo ja zawsze kupowałam B70 ale obwód za duży, a jeszcze jak sie rozciągnął to już kaplica Ale miski zdają się ok.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

kotka mam taki sam komplet tych kuleczek svarowskiego tylko że kolor fuksja- taki intensywny róż. Też kolczyki i wisiorek.
Jest tylko taka lipa że te diamenciki sie odklejają i gubią i odpadły mi dwa ale dokupiłam takie do pazurów i wkleiłam w brakujące miejsca
I nie do poznania gdzie brakowało. Ale trzeba sie bawić niestety, taki badziew trochę. Ja dostałam komplecik od tż na przeprosiny kiedyś.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:08   #2277
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wstawię zdjęcia jak się zdecyduję nią zafarbować . Ja mam miesięczny odrost, ale jakoś dziwnie mały, bo chyba tylko pół cm ;/. Pewnie przesilenie zimowe czy coś, więc jakbym teraz nią zafarbowała, to nie byłoby widać różnicy między odrostem a na długości, jakby coś źle wyszło.
zadzwoniłam do joanny i Pani mi powiedziala ze platynowy blond (w załączniku) ma wodę 9%... hmm ciekawe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ggfd.jpg (105,3 KB, 21 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:12   #2278
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
zadzwoniłam do joanny i Pani mi powiedziala ze platynowy blond (w załączniku) ma wodę 9%... hmm ciekawe

Dobrze wiedzieć . Na stronie czytałam nie raz i właśnie nie ma tej informacji.Czyli co? Za wysoki % wody? Blond Bunny- jak uważasz? Mogę tej farby użyć, żeby uzyskać efekt, o którym wcześniej pisałam?
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:13   #2279
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Myślałam nad żelem aloesowym, ale nie wiem gdzie to kupić
A to różnie, ja widziałam nawet u siebie w zwykłym sklepie sok aloesowy, a w mięsnym ostatnio widziałam olej kokosowy Trzeba troszkę poszukać, ale chyba najszybciej będzie w jakimś sklepie ze zdrową żywnością

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, no cóż.. ja mam pod biustem 76, a miseczka A zaczyna się od 12 cm róznicy w obwodach. Teraz i tak mam wiekszy 'biust' jak przed ciąża, bo przed to miałam 4cm róznicy, własciwie to miałam tylko sutki ale ja tam się nie przejmuje. Jak miałam biust dojnej krówki po porodzie wypełniony po brzegi mlekiem, a z miseczki DD i tak się wylewało, to marzyłam, żeby mi minicycus wrócił. I jakis cud, bo wrócił i to bez żadnego obwisu. A spodziewałam się pustych wiszących woreczkow Nie narzekam. Nie ma na co

cascada, bruksela mówisz ja ostatecnzie rodziłam przez cc, bo mały był owiniety pępowiną i zaklinował się w kanale rodnym na tyle, ze miał długo zniekształcone nózki. To wsyztsko była wina mojej ginekolog, ale małe miasto, człowiek zwyczajnie nie wiedział. Cały czas mówiła, ze wszytsko suuuper. Ta.. a potem oczy zrobiłą, ze chyba cos jednak za mały na ostatnie tygodnie ciązy.. Co ja się napłakałam, to już moje.
W szpitalu przy wprowadzaniu cewnika przebili mi błonę pęcherza. Bólu nawet opisywac nie bede. Pielegniarka stwierdziła, ze cos chyba wrazliwa jestem, bo cewnikowanie nie boli. Tylko potem pakowali we mnie na potege antybiotyki, bo sikałam krwia przez 2 miesiace.
Dziewczyny zbierajcie na prywatny poród, bo to co się dzieje w naszych szpitalach to naprawde granda A mielismy naprawde jeden z lepszych po znajomosciach itd.

Po cesarce miałam powikładania, nie schodizło znieczulenie i przez 2 dni miałam sparaliżowane nogi. A jak usiłowałam po tym wsyztkim wstac i poprosiłam pielegniarke o pomoc, to rzuciła: chciała miec dziecko? to niech teraz se radzi.' Myślałam, ze ją zabiję. Wstałam. I zemdlałam A potem jeszce tak 2 razy. To dopiero lekarz przyszeł i okazało się, ze ciesnienie mam za niskie. Jak dostałam na podniesienie, to dopiero sie udało. Koszmar.

A naprawde wystarczyłoby miłe słowo, przyjazny usmiech. Wiadomo że rozne sa powikłania, ale człowiek moze to wspominac, ze było cieżko, ale personel taki miły.

Najlepsze było w niedziele, godzina odwiedzin, rodziny na sali, a tu wpada pielegniarka i krzyczy do mnie: 'załózmy że kowalska jestem 'Kowalska, stolec był?' Wszyscy po sobie, a ja na to: był, wieeelki i to dwa razy

musze nadrobic co pisałyscie, ale to chyba dopiero w poniedziałek, bo czytam 5 przez 10, bo gosci mam do weekendu.
Co wszyscy z tymi Kowalskimi
Ja właśnie mam cichą nadzieję, że po porodzie biust mi trochę skoczy i choć trochę zostanie większy

A co do porodu to naprawdę.. Jak taka wieś.. Tyle lat minęło przecież, a nic się nie zmieniło. W szpitalu w którym rodziła moja koleżanka o której wspominałam to sala porodowa wyglądała jak średniowieczna sala tortur.. Żadnych oparć na nogi tylko jakieś pręty metalowe, żeby nogi oprzeć
Masakra :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 14:16   #2280
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć . Na stronie czytałam nie raz i właśnie nie ma tej informacji.Czyli co? Za wysoki % wody? Blond Bunny- jak uważasz? Mogę tej farby użyć, żeby uzyskać efekt, o którym wcześniej pisałam?
nie wiem czy za wysoki, np stockholm tez ma 9 i ladnie mi wlosy rozjasnia, nie niszczy jakos bardzo wlosow i nie wysusza ale wlasnie nie wiem jaka jest joanna ze stockholmu jestem baardzo zadowolona
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.