Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 09:58   #1321
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
nie, nie

tak, tak
To żeś podsumowała


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
co za glupie gadanie?! szpilki są dobre dla każdego
ostatnio tz do mnie jak wrocilismy ze zjazdu- jak masz szpilki to taka fajna okragla pupa ci sie robi

ale nie ma to jak szczery komplement od TŻa
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 09:59   #1322
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

bunny nakladam zel po myciu bo wiadomo robie loki i bez tego nie wyjdzie tym bardziej ze 1 dnia po umyciu je nosze rozpuszczone pozniej juz zwiazuje bo jednak ten odrost mnie drazniwytrzymam tydzien....
a wlosy zwiazane sa mniej narazone na wszystko nawet na niezdrowe miejskie powietrze czy ocieranie o ubranka nie reanimuje juz ich zelem nastepnego dnia bo nie ma sensu narazie dopoki nie zrobie odrostow
a i odkrylam ze suszenie dyfozorem jest dla mnie najlepsza opcja..dlugie wlosy loki sa ciezkie i jak schna same rozciagaja sie i nie odbijaja od skory glowy...teraz susze dyfozorem chlodnym nawiewem i mam mega objetosc i piekny skret grubszy fotorelacja za tydzien po farbowaniu

a ty nie masz problemow z sercem czy krazeniem?? bo to opisujesz to masakra...zazwyczaj ci co maja takie problemy wlasnie nie moga sie opalac...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-02-18 o 10:01
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:01   #1323
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
To żeś podsumowała





ale nie ma to jak szczery komplement od TŻa
No tak w prosty sposób

A TŻ - no tak - faceci są wzrokowcami Zresztą nie oszukujmy się, ale obcasy dodają uroku kobiecie, na każdej linii nogi i nie tylko
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:05   #1324
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Yatta dlatego teraz się pilnuje- staram życ zdrowo, nie przemęczać... zadnych goracych kąpieli... zaparowanych pomieszczeń...żadnego słońca, opalania... jak sie źle czuje rano to z domu nie wychodzę bo sie boje że gdzieś padnę- jak raz w autobusie.
I nigdy niewiadomo czy ktos ogarniety udzieli ci pomocy, bo ludzie najcześciej wtedy wpadaja w panikę...
Jedyną osobą ktora potrafi mi szybko udzielić pomocy to tz... wcześniej mój tata, ale potem wyjechał...
sis i mama to zawsze panikują
A to takie łatwe- położyć nieprzytomną osobę, jej nogi wysoko do góry pionowo podnieść, rozpiąć ubranie i zapewnić dużo powietrza i kontrolowac ją- mówić do niej ciągle- bo taka osoba wszystko slyszy! i czekać... jeśli dlugo trwa i nie wraca do siebie szybko wzywac karetkę...
ja potrafiłam być nawet 15 minut nieprzytomna...

szpilki na kręgoslup rzeczywiscie nie bardzo, ale ja np. mam plaskostopie i ja tylko w szpilkach łażę- w płaskich bolą mnie stopy potwornie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:06   #1325
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Enchanted dziekuje

Bunny czyli co lepiej Stockholm czy Viking? Bo jak viking popielaty to pewnie mi wyjdzie szaro. A jaki ja mam teraz poziom? 9-10?

Agatka mieszasz mi w głowie i teraz już nie wiem co robić
A moze ja bym zrobila excellką 9,13?


Dziewczyny wogole gdzie Ewcia,Adzi??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:12   #1326
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta dlatego teraz się pilnuje- staram życ zdrowo, nie przemęczać... zadnych goracych kąpieli... zaparowanych pomieszczeń...żadnego słońca, opalania... jak sie źle czuje rano to z domu nie wychodzę bo sie boje że gdzieś padnę- jak raz w autobusie.
I nigdy niewiadomo czy ktos ogarniety udzieli ci pomocy, bo ludzie najcześciej wtedy wpadaja w panikę...
Jedyną osobą ktora potrafi mi szybko udzielić pomocy to tz... wcześniej mój tata, ale potem wyjechał...
sis i mama to zawsze panikują
A to takie łatwe- położyć nieprzytomną osobę, jej nogi wysoko do góry pionowo podnieść, rozpiąć ubranie i zapewnić dużo powietrza i kontrolowac ją- mówić do niej ciągle- bo taka osoba wszystko slyszy! i czekać... jeśli dlugo trwa i nie wraca do siebie szybko wzywac karetkę...
ja potrafiłam być nawet 15 minut nieprzytomna...

szpilki na kręgoslup rzeczywiscie nie bardzo, ale ja np. mam plaskostopie i ja tylko w szpilkach łażę- w płaskich bolą mnie stopy potwornie
Masakra jakaś.. współczuje.. chociaż u mnie od żołądka to też niezłe jazdy potrafią być..
Ehh młode jesteśmy a takie cyrki :/

No własnie na kręgosłup nie bardzo - a ja uwielbiam.. i muszę powiedzieć, że przymierzam się do tych szarych co Princesska parę dni temu pokazywała

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny wogole gdzie Ewcia,Adzi??
Mam nadzieję, że Ewcia się nie pogniewała na nas, że tak nieprzychylnie oceniłyśmy jej "balejaż"

No a Adzi może z facetem mile wieczorki spędza i nie ma czasu na wizaż
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:15   #1327
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny nakladam zel po myciu bo wiadomo robie loki i bez tego nie wyjdzie tym bardziej ze 1 dnia po umyciu je nosze rozpuszczone pozniej juz zwiazuje bo jednak ten odrost mnie drazniwytrzymam tydzien....
a wlosy zwiazane sa mniej narazone na wszystko nawet na niezdrowe miejskie powietrze czy ocieranie o ubranka nie reanimuje juz ich zelem nastepnego dnia bo nie ma sensu narazie dopoki nie zrobie odrostow
a i odkrylam ze suszenie dyfozorem jest dla mnie najlepsza opcja..dlugie wlosy loki sa ciezkie i jak schna same rozciagaja sie i nie odbijaja od skory glowy...teraz susze dyfozorem chlodnym nawiewem i mam mega objetosc i piekny skret grubszy fotorelacja za tydzien po farbowaniu

a ty nie masz problemow z sercem czy krazeniem?? bo to opisujesz to masakra...zazwyczaj ci co maja takie problemy wlasnie nie moga sie opalac...
Kurczę ja nie mam końcówki dyfuzora... ale ostatnio próbowalam suszyć ugniatając na zwykla koncowke i powolny strumien... i nawet nawet...
Podpinam wlosy do gory klamrami dzielac je na 4 czesci. I po kolei rozpuszczam cześć i susze i ugniatam i leci...
mam klopoty z sercem ale tylko gdy sie przemecze lub zdenerwuje
tak na co dzien jest ok.
ostatnio jak bylam u kardiologa- niesamowitej klasy specjalista czekalam na wizyte pol roku a on po wywiadzie ze mną stwierdzil ze jestem za mloda zeby chorowac na serce
i ze to wszystko na dzisiaj niezle sie wkurzylam i wiecej nie chodze po lekarzach bo nie mam nerwow! poradze sobie sama- bez łaski!
i takie życie- rodzinny wysyla do kardio, lekarz medycyny pracy tez, a kardiolog mowi ze za mloda

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Enchanted dziekuje

Bunny czyli co lepiej Stockholm czy Viking? Bo jak viking popielaty to pewnie mi wyjdzie szaro. A jaki ja mam teraz poziom? 9-10?

Agatka mieszasz mi w głowie i teraz już nie wiem co robić
A moze ja bym zrobila excellką 9,13?


Dziewczyny wogole gdzie Ewcia,Adzi??
princeska ty masz poziom 10 jak nic!
może jakieś pojedyncze pasma z poziomu 9...
stokholmem ladniej ci wyjdzie bo to mrozny
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 10:16   #1328
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No własnie na kręgosłup nie bardzo - a ja uwielbiam.. i muszę powiedzieć, że przymierzam się do tych szarych co Princesska parę dni temu pokazywała



Mam nadzieję, że Ewcia się nie pogniewała na nas, że tak nieprzychylnie oceniłyśmy jej "balejaż"

No a Adzi może z facetem mile wieczorki spędza i nie ma czasu na wizaż
były jeszcze takie czarne przecenione na 39 zł,ale u mnie nie bylo rozm.38,a 39 za duze, 37 za male

Masz racje moze Ewcia sie pogniewala,ale miala przeciez wstawic zdjecia ze Studniówki i wogole...

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
princeska ty masz poziom 10 jak nic!
może jakieś pojedyncze pasma z poziomu 9...
stokholmem ladniej ci wyjdzie bo to mrozny
Ok,pozniej jeszcze wstawie zdjecia jak umyje wloski to ocenisz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:19   #1329
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ostatnio jak bylam u kardiologa- niesamowitej klasy specjalista czekalam na wizyte pol roku a on po wywiadzie ze mną stwierdzil ze jestem za mloda zeby chorowac na serce
i ze to wszystko na dzisiaj niezle sie wkurzylam i wiecej nie chodze po lekarzach bo nie mam nerwow! poradze sobie sama- bez łaski!
i takie życie- rodzinny wysyla do kardio, lekarz medycyny pracy tez, a kardiolog mowi ze za mloda
Konował nie lekarz, pewnie jakbyś mu w łape dała do by inna była gadka Ehh.. ja właśnie dlatego w większości chodzę prywatnie bo ciężko porozmawiać normalnie jak się idzie z nfz-tu

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
były jeszcze takie czarne przecenione na 39 zł,ale u mnie nie bylo rozm.38,a 39 za duze, 37 za male

Masz racje moze Ewcia sie pogniewala,ale miala przeciez wstawic zdjecia ze Studniówki i wogole...
No ja właśnie 39.. chociaż z tymi butami teraz to ciężko nadążyć.. Ja nosze rozmiary od 38-40 zależy od sklepu i numeracji dlatego raczej staram się patrzeć na długość wkładki niż rozmiar - ale to nie zawsze daje 100% gwarancji, że buty będą ok To jednak nie pzreszkadza mi kupować przez internet

Ahh no Ewcia,gdzie ona widzę, że była na wizażu parę dni temu, ale coś siedzi cichutko

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-02-18 o 10:24
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:21   #1330
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

bunny wydaje mi ze masz problem z krazeniem sercem potrzebne sa grube badania wysilkowe i rozne tego typu zeby ocenic sprawe a nie stwierdzenie " ze jestes za mloda" przeciez mlodzi tez umieraja na serce zakrzepice zyl inne choroby co za lekarze w pl *****!!!

jesli nie masz dyfozora to nie szkodzi moj tez ma maly rozmiar i raczej wlosow w niego nie wloze wiec suszac nawiewem ugniatam dodatkowo dlonia (oczywiscie musi byc juz zel) i robie to po plunkingu ....wlosy maja mega objetosc i loki sa takie grubsze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:29   #1331
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

A widzisz ja robie troszkę inaczej.
Ja daje pantena potem podpinam wlosy klamrami takie juz wygniecione i wycisniete i ugniatam dalej z suszarką
zel daje drugiego dnia do reanimacji i znow podsuszam suszarką.

Ostatnio jak podpielam wlosy podzielone na 4 czesci i czekalam az wyschna w ten sposob to... minelo 8! godzin i konce zaschly sztywno a w srodku wlosy mokre ja nie wiem co jest ze one nie schną mi o ile nie sa luźno rozpuszczone- i w koszulce i podpiete na powietrzu nie schna i już!
A jeszcze przy zimie to sie poddaje- bede suszyc zimnym nawiewem...

Niestety trafiam na takich lekarzy
rodzinny widzi w ekg nieprawidlowosci a kardiolog mi wmawia ze normy sa bardzo szerokie i ja sie mieszcze ...
olać to.

Ide z lolką do biedro
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 10:44   #1332
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

ja tez daje po myciu pantene ugniatam pozniej na wilgotne zel i ugniatam zawijam w koszulke zeby zel nadal tam jakis ksztalt wsiakl w niej pozniej susze suszarka i podgniatam rekami jestem zadowolona bo wlasnie u mnie dlugo schna od skory i pod ciezarem lokow przyklapuja so skalpu czego nie znosze a tak mam odskok od skory
zel daje koniecznie po myciu na wilgotne bez tego bede miala tylko fale a tak mam ujarzmione loki
zaraz tez lece do sklepu ...czas pomyslec o obiedzie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:53   #1333
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Też zmykam, starajcie się nie pisać za dużo, żebym nie musiała potem godzinę nadrabiać

Miłego dnia blondaski
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:05   #1334
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Kitkulka widzialas co ta kretynka napisała pod tym Twoim zdjęciem???

Skarb90

sorry, ale musialam skasowac zdjecie, bo typiara z wizaz.pl zesrala sie ze wstawilam tu jej fote ,

Skarb90

nie wiem czy jest sie o co czepiac skoro twarzy nie bylo widac ;/ ;/

żal.
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura942151,1.htm
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:09   #1335
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kitkulka widzialas co ta kretynka napisała pod tym Twoim zdjęciem???

Skarb90

sorry, ale musialam skasowac zdjecie, bo typiara z wizaz.pl zesrala sie ze wstawilam tu jej fote ,

Skarb90

nie wiem czy jest sie o co czepiac skoro twarzy nie bylo widac ;/ ;/

żal.
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura942151,1.htm
ona udziela sie na watku "powrot do naturalek" i wstawila swoja twarz i wlosy na "zapuszczaniu grzywki" i napewno jej wlosy a kitkulki to nie te samebo nasza kitkulka ma ladniejsze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:20   #1336
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kitkulka widzialas co ta kretynka napisała pod tym Twoim zdjęciem???

Skarb90

sorry, ale musialam skasowac zdjecie, bo typiara z wizaz.pl zesrala sie ze wstawilam tu jej fote ,

Skarb90

nie wiem czy jest sie o co czepiac skoro twarzy nie bylo widac ;/ ;/

żal.
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura942151,1.htm
no cóż, niech się cieszy że Wizażanka, jak to ona wyraziła.. "zesrała się", bo równie dobrze mogła zgłosić to do odpowiedniej instytucji a niejaka skarb musiałaby odpowiadać za kradzież zdjęć i ich publikacje na innym portalu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:24   #1337
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ona udziela sie na watku "powrot do naturalek" i wstawila swoja twarz i wlosy na "zapuszczaniu grzywki" i napewno jej wlosy a kitkulki to nie te samebo nasza kitkulka ma ladniejsze

tzn to na pewno bylo zdjecie Kitkulki,bo ona sama napisala,ze "skopiowala je z wizazu"
i kitkulka tez sie tam udzielila raz chyba pod tym zdjeciem.


Zakochalam się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 189079.jpg (31,8 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-02-18 o 11:25
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:29   #1338
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

a ja w tym sie kocham
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor blond.jpg (35,3 KB, 55 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:31   #1339
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kitkulka widzialas co ta kretynka napisała pod tym Twoim zdjęciem???

Skarb90

sorry, ale musialam skasowac zdjecie, bo typiara z wizaz.pl zesrala sie ze wstawilam tu jej fote ,

Skarb90

nie wiem czy jest sie o co czepiac skoro twarzy nie bylo widac ;/ ;/

żal.
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura942151,1.htm
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ona udziela sie na watku "powrot do naturalek" i wstawila swoja twarz i wlosy na "zapuszczaniu grzywki" i napewno jej wlosy a kitkulki to nie te samebo nasza kitkulka ma ladniejsze
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no cóż, niech się cieszy że Wizażanka, jak to ona wyraziła.. "zesrała się", bo równie dobrze mogła zgłosić to do odpowiedniej instytucji a niejaka skarb musiałaby odpowiadać za kradzież zdjęć i ich publikacje na innym portalu
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tzn to na pewno bylo zdjecie Kitkulki,bo ona sama napisala,ze "skopiowala je z wizazu"
i kitkulka tez sie tam udzielila raz chyba pod tym zdjeciem.
wieeeem, widziałam te jej pożal się Boże komentarze
także widzicie co za dziewczyna...
oczywiście zgłosiłam na Wizażu kradzież foty i to, że później mnie zwyzywała na PW od nienormalnych itp. że powinnam się leczyć, ale żadnego odzewu a za same takie komentarze chciałabym jej pokazać jaka z niej mądrala

bunny cyknęłam foty odrostu, lekki jest, słabo widać i mam tłuściocha za jakiś czas prześlę, tylko się ogarnę w domu i znajdę Twego maila wśród gąszczu naszych postów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 11:35   #1340
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja tez daje po myciu pantene ugniatam pozniej na wilgotne zel i ugniatam zawijam w koszulke zeby zel nadal tam jakis ksztalt wsiakl w niej pozniej susze suszarka i podgniatam rekami jestem zadowolona bo wlasnie u mnie dlugo schna od skory i pod ciezarem lokow przyklapuja so skalpu czego nie znosze a tak mam odskok od skory
zel daje koniecznie po myciu na wilgotne bez tego bede miala tylko fale a tak mam ujarzmione loki
zaraz tez lece do sklepu ...czas pomyslec o obiedzie
To dziś wieczór spróbuję twoim sposobem
Bo zawsze mi sie zdawało że jak dam pantene a potem jeszcze zel to wszystko mi siądzie.
A jutro muszę wyjątkowo pięknie wyglądać, bo mam zjazd ze żmijami i tym razem na pewno będą Zdam wam relację

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kitkulka widzialas co ta kretynka napisała pod tym Twoim zdjęciem???

Skarb90

sorry, ale musialam skasowac zdjecie, bo typiara z wizaz.pl zesrala sie ze wstawilam tu jej fote ,

Skarb90

nie wiem czy jest sie o co czepiac skoro twarzy nie bylo widac ;/ ;/

żal.
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura942151,1.htm
Maskaryczna panna- trzeba byc naprawdę je*niętym... szkoda slow. pokazała jaki ma poziom.
Ja to nie wiem w ogole jak można wziać bez pytania czyjeś zdjecia?
Ja bym nawet na dysku sobie nie zapisała bez zapytania a co mówić publikować?!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:37   #1341
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

kitkulka bo podobno mozna tylko na pw sobie jechac a nie wolno na ogolnym forum dlatego nie bylo reakcji


bunny nic nie siadzie bedzie grubiej i lepiej beda skrecone wlosy...ja wlasnie bede testowac za niedlugo nowy sposob na loki .->..polewanie woda pomakaronowa....<-
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-02-18 o 11:39
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:39   #1342
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tzn to na pewno bylo zdjecie Kitkulki,bo ona sama napisala,ze "skopiowala je z wizazu"
i kitkulka tez sie tam udzielila raz chyba pod tym zdjeciem.


Zakochalam się
A dopiero co chcialaś przyciemniac...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja w tym sie kocham
Tak wygladam jak wstaje z łóżka i kolor podobny...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wieeeem, widziałam te jej pożal się Boże komentarze
także widzicie co za dziewczyna...
oczywiście zgłosiłam na Wizażu kradzież foty i to, że później mnie zwyzywała na PW od nienormalnych itp. że powinnam się leczyć, ale żadnego odzewu a za same takie komentarze chciałabym jej pokazać jaka z niej mądrala

bunny cyknęłam foty odrostu, lekki jest, słabo widać i mam tłuściocha za jakiś czas prześlę, tylko się ogarnę w domu i znajdę Twego maila wśród gąszczu naszych postów
specjalnie dla ciebie- blondbunny@onet.pl
Zresztą zaraz dam na glowna stronę bloga.
Czekam na focie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:46   #1343
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wieeeem, widziałam te jej pożal się Boże komentarze
także widzicie co za dziewczyna...
oczywiście zgłosiłam na Wizażu kradzież foty i to, że później mnie zwyzywała na PW od nienormalnych itp. że powinnam się leczyć, ale żadnego odzewu a za same takie komentarze chciałabym jej pokazać jaka z niej mądrala

bunny cyknęłam foty odrostu, lekki jest, słabo widać i mam tłuściocha za jakiś czas prześlę, tylko się ogarnę w domu i znajdę Twego maila wśród gąszczu naszych postów
Daj spokój Kitkulka, co sie bedziesz denerwować.

Laska chyba ci zazdrości że mozesz miec farbowane, jasne blond włosy i slicznie zadbane a sama nie potrafi tego osiagnac
Dobra jest, nie powiem, a jeszcze sama nas tu o pomoc prosiła

Poniżej krytyki wogóle jest jej zachowanie, jak dzieciak
Typiara z wizaż.pl hahahaha, a ona skad niby?

Brak jakiegokolwiek poziomu niestety
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:53   #1344
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Ja chce dlugie włosy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:57   #1345
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A dopiero co chcialaś przyciemniac...


Tak wygladam jak wstaje z łóżka i kolor podobny...


specjalnie dla ciebie- blondbunny@onet.pl
Zresztą zaraz dam na glowna stronę bloga.
Czekam na focie
Bunny ja szukam na starych płytach jakichś innych kolorów ale nic sie nie nadaje

Z tych co tu wstawiałam to nie wiem czy jest sens to dawać na bloga, ale jak chcesz to sie nie krepuj
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 12:00   #1346
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

blond bunny
byłam u kilku fryzjerów w moim miescie, co za baby.
Wszystkie mowia ze jak chce jasniej to rozjasniacz, farba farby nie rozjaśni itd.
masakra, a mi się teraz znowu chce biszkoptowego blondu.
No ale czy ten c12 nie bedzie za mocny?
powinnam go potrzymac tylko 10 min na całości?
A moze lepiej N&E 522 albo Stockholm?

A napisz co z tym ekg nie tak?
Mówił jakie tam nieprawidłowosci widzi?

Princeska
9,13 będzie za ciepły dla Ciebie, Islande będzie idealny

kitkulka
ta dziewczyna od zdjęcia jest zalosna skoro tak pisze, olej to, po co sie denerwowac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 12:02   #1347
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny doczytałam z tym lekarzem, masakra

Ale konowały istnieją
Hitem było jak mnie przez 2 miesiące straszył jeden że mam początek nowotworu a to zwykła nadżerka była
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 12:04   #1348
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczynki, zaraz bede kłaść Richesse
na ile minut?? moze z 10 ? Agatko, Ty na tyle kłądłaś z tego co pamietam


matko, co to za panna ta Skarb90 jaki żaaaaal
wstawia jak gdyby nigdy nic Kitkulki foto, nie dosyć, że bez żadnego pozwolenia to i bez wiedzy, co i jak było robione....haha jak odrazu stwierdziłą, że na pewno na rozjaśnione włosy Kitkulka kładła tę londe...
sama pewnie jechała z rozjaśniaczem i popaliła włosy dlatego teraz musi zapuszaczac naturale
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 12:08   #1349
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja w tym sie kocham
mam to zdjecie na kompie oglądalam ikf już dawno i też sie zakochałam w tej foci
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 12:08   #1350
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczynki, zaraz bede kłaść Richesse
na ile minut?? moze z 10 ? Agatko, Ty na tyle kłądłaś z tego co pamietam


matko, co to za panna ta Skarb90 jaki żaaaaal
wstawia jak gdyby nigdy nic Kitkulki foto, nie dosyć, że bez żadnego pozwolenia to i bez wiedzy, co i jak było robione....haha jak odrazu stwierdziłą, że na pewno na rozjaśnione włosy Kitkulka kładła tę londe...
sama pewnie jechała z rozjaśniaczem i popaliła włosy dlatego teraz musi zapuszaczac naturale
No cos bylo ze miała kurczaka na głowie i nie wiedziała co robic
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.