Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 14:03   #3511
nienormalna 89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Od razu chciałam sprostować, że niestety mydło siarkowe i odżywki Isana i Joanna nie są niestety naturalne
No właśnie miałam takie obawy, i'm so sorry

Co nie zmienia faktu, że Joanna jest cudowna
nienormalna 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:08   #3512
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Nie chcę Was tu zniechęcać do serii YES TO, ale niestety krem pod oczy Yes to Carrots ma w składzie PEG i o ile dobrze pamiętam Imidazolidinyl urea... Warto zwrócić uwagę, że na niektórych produktach YES TO jest napisane na dole opakowania np. 98% składników naturalnych. Tak było w przypadku żelu pod oczy Yes to cucumber, którego skład był w porządku. Akurat wczoraj weszłam do Sephory i się przyjrzałam tym kosmetykom. Promocja jest faktycznie kusząca, ale dla mnie niektóre rzeczy niestety odpadają z powodu składu. Trzeba jak zwykle czytać każdy skład z osobna, a nie zakładać, że cała seria będzie w porzadku.
Podobnie jest z Korres. Niby naturalne, ale składy mają różne (dopuszczają PEGi, glykole, itp.).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:27   #3513
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kupiłam wczoraj szampon marchewkowy Yes i jeszcze w sklepie zielarskim sproszkowaną zieloną glinkę...

Dziewczyny mam pytanie!
Szampon nie był kupowany przeze mnie (nie chciało mi się jechać do Warszawy i dzisiaj mam to samo), więc nie byłam w Sephorze.
Ile kosztują kremy, żele do mycia i masła do ciała Mineral Flowers?
Odżywki Yes to są warte uwagi?


Ogólnie jak patrze na składy kosmetyków tych firm to nie są jakieś super bardzo naturalne (oczywiście lepsze niż drogeryjne), nie jestem też jakimś bio-terrorystą i dlatego pytam Was czy warto.
PS. Użyłam dzisiaj szamponu Yes to carrots i włosy są super mięciutkie i pachnące, trochę lepsze niż po Alterrze do objętości.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:12   #3514
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

nienormalna 89 dziękuje Ci baaardzo za szczegółową relacje i gratuluję udanej próby wklejenia postu

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Pięknie się Twoje zakupy prezentująFajnie,że Ci olejek nie cuchnie-mi już też nie,ale co smrodził przy pierwszych aplikacjach to mojeZdawaj relacje ze wszystkiego

Włosy są świeżo umyte to jeszcze nic napisać nie mogę,bo mokre są.Ale jeśli chodzi o zapach szmaponu i odżywki to czuję perfum bondai trochę warsztat samochodowyJestem ciekawa czy szampon dobrze oczyścił skórę głowyi czy włosy wytrzymają mi 2 dni
Maskę wypróbuje za jakiś czas.

Jeszcze przestrzegam przed balsamem do ciała AMB-pierwsze wrażenie było złudne.Balsam słabo bardzo nawilża.Do dupy z takim balsamem-więcej nie kupię i niech się już kończy
Będę zdawała relacje na bieżąco Jeszcze oleju nie próbowałam ale niedługo pójdzie w ruch

Czyli jednak zapach P&R coś z warsztatu samochodowego ma Ciesze się, że Cię nie odstraszył Jedno mogę powiedzieć, odżywka P&R wydawała mi się dużo lepsza niż Yesa ogórkowa Trzymam kciuki, żeby cała seria przypadła Ci do gustu

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To ja Ci polecam masło do ciała mineral flowers - to jest jakis cholerny cud!! W życiu nie miałam takiego balsamu.... z wyglądu strasznie tłuste, treściwe w trakcie smarownia i sprawia wrażenie, że nie wchłonie sie nigdy w zyciu, a po paru minutach nie ma nic oprócz cudnie gładkiej, mięciutkiej skóry. Wczoraj siedziałam na filmie, smarowałam sie balsamem a potem głaskałam sie po nogach jak jakaś debilka
Cud nad cudami Też nie mogę się często zmusić do maziania balsamami a tu same rączki idą w jego stronę

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
no to już melduję
Pierwszy raz mam hydrolat i nie jestem rozczarowana. Stosuję go jako tonik po umyciu twarzy. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, skóra miękka w dotyku. Świetnie ściąga pory... aż tylek widac heheh Zapach miły i przyjemny.
Dziękuje za odpowiedź Czuje się jeszcze bardziej nim skuszona

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że z taką radością pójdziecie na terapię
A to nic się nie stało Co to za pomyłka
A co do olejku, to na cienie to on nie działa.. przynajmniej ten z mazideł. Niedługo (za jakiś tydzien lub dwa) mi się skończy to zamówię z Alepii i porównam
Oo, ciekawa jestem tego porównania Szkoda, że mazidłowy na razie nie ruszył drani!

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cameroon- Oczywiście zamierzam używać i zdam relację, nawet teraz

A więc...
Przetestowałam wczoraj żel do mycia twarzy do cery mieszanej i krem rumiankowy na noc. Jestem wniebowzięta skóra jest mięciutka, rano nadal gładka, nawilżona cudo, cudo! Jestem w szoku. Jak tylko zaczęłam myć twarz, to pomyślałam: nigdy nie wrócę do drogeryjnych produktów!
Jeśli chodzi o zapach to żel pachnie ładnie. Krem też, ale on już bardziej przytłaczająco i mdło, ciężki zapach.
O nie! Tylko nie kolejne cudo.. tak mnie kusił ostatnio w sepho żel do mycia twarzy ale się opanowałam a tu piszesz takie rzeczy I co ja mam teraz zrobić z taką wiedzą, jak zapasów mam już na rok?!

Żółta seria też mi najmniej zapachowo odpowiada..

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Buuuu nie chcesz mnie już widzieć A ja Ci takie fajnie promocje zapodaję tu

Patrz, a ja byłam ostatnio w dwóch sephorach i panie były milusie aż za bardzo!

Użyłam odzywki P&R Objętość i Wzmocnienie, której próbkę dostałam w Sephorze. Śmierdzi męskim Brutalem Ale włosy są jakby sztywniejsze, takie mięsiste. Trudno po jednym razie wydać opinię, ale do cienkich włosów może dać fajny efekt
Ależ Kochana ja bym Ci najchętniej dała etat 24h tutaj Promocję są cudowne tylko opanować się trudno a portfel cierpi

Ja chodzę tylko do jednej sephory, w drugiej (którą mam bliżej) pracują bardzo niemiłe babki, zawsze jak o coś pytałam to zostałam obdarowywana morderczym wzrokiem bo przerywałam panią rozmowe.

Odżywka regenerująca P&R też była bardzo fajna.

Niestety muszę przyznać, że odżywka Yes z serii ogórkowej jest raczej kiepska Dzisiaj włosy mam okropne, odstają tu i tam, nie są w ogóle puszyste a jakieś takie sztywne Dam jej jeszcze szanse ale marnie to widzę. Kupiłam 2 opakowania i jak tu się teraz z nimi przemęczyć? Może jakbym dodała do niej mocznika to byłoby lepiej, wspominałyście o nim a jak się nie znam. Pomogłoby to coś?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-29 o 15:14
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:19   #3515
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

A z Meow i Silk Minerals robiłaś zamówienia sama czy zbiorowe na Wizażu?
Robiłam sama bo na zbiorówkę nie mogłam się doczekać
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 16:32   #3516
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Pytałam. Panie patrzyły na mnie z politowaniem
W ogóle obsługe Sephory częśto nie należy do najmilszych
Ja datego nie lubie sephory - ekspedientki zachowują się jakby były conajmniej włascicielkami sklepu. Jak człowiek kupuje coś w promocji to patrza na niego z politowaniem jakby chciały powiedzieć "dziadówa, na kupowanie w normalnych cenach jej nie stać!". Naprawdę zawsze mam takie wrażenie! Lecą do mnie jedna przez drugą, a jak sie okazuję, że w moim zainteresowaniu sa produktu poniżej 300zł za sztuke to traca zainteresowanie moją osobą...No chyba, że patrza mi na ręcę, bo jak taka biedna to może jeszcze cos ukradnie....
Ja myslę, że to jest bardzo interesując zjawisko psyhologiczno-społeczne, bo te panie gardza ludźmi, którzy nie kupują rzeczy z najdroższego asortymentu pomimo tego, że ich samych z całą pewnościa na takie kosmetyki nie stać.

A wracając do tematu - brak przecen w Twojej sephorze to naprawde dziwna sprawa....
Jesli kogos uraziłam to przepraszam - ale ja tak własnie odbieram panie z sephory.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Nie chcę Was tu zniechęcać do serii YES TO, ale niestety krem pod oczy Yes to Carrots ma w składzie PEG i o ile dobrze pamiętam Imidazolidinyl urea... Warto zwrócić uwagę, że na niektórych produktach YES TO jest napisane na dole opakowania np. 98% składników naturalnych. Tak było w przypadku żelu pod oczy Yes to cucumber, którego skład był w porządku. Akurat wczoraj weszłam do Sephory i się przyjrzałam tym kosmetykom. Promocja jest faktycznie kusząca, ale dla mnie niektóre rzeczy niestety odpadają z powodu składu. Trzeba jak zwykle czytać każdy skład z osobna, a nie zakładać, że cała seria będzie w porzadku.
Podobnie jest z Korres. Niby naturalne, ale składy mają różne (dopuszczają PEGi, glykole, itp.).
Sicilia a co sądzisz o składach produktów do włosów yes?
Troche mnie zmartwiłaś, bo te szampony i odżwyki to dla mnie objawienie...

Caameroon - jak mi prykro, ze odżywka yes Ci nie pasuje tej ogórkowej nie mam, uzywałam póki co tylko pomidora...

Kotwilka - Ty już dawno mnie przerosłaś
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 16:57   #3517
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja datego nie lubie sephory - ekspedientki zachowują się jakby były conajmniej włascicielkami sklepu. Jak człowiek kupuje coś w promocji to patrza na niego z politowaniem jakby chciały powiedzieć "dziadówa, na kupowanie w normalnych cenach jej nie stać!". Naprawdę zawsze mam takie wrażenie! Lecą do mnie jedna przez drugą, a jak sie okazuję, że w moim zainteresowaniu sa produktu poniżej 300zł za sztuke to traca zainteresowanie moją osobą...No chyba, że patrza mi na ręcę, bo jak taka biedna to może jeszcze cos ukradnie....
Ja myslę, że to jest bardzo interesując zjawisko psyhologiczno-społeczne, bo te panie gardza ludźmi, którzy nie kupują rzeczy z najdroższego asortymentu pomimo tego, że ich samych z całą pewnościa na takie kosmetyki nie stać.

A wracając do tematu - brak przecen w Twojej sephorze to naprawde dziwna sprawa....
Jesli kogos uraziłam to przepraszam - ale ja tak własnie odbieram panie z sephory.


Caameroon - jak mi prykro, ze odżywka yes Ci nie pasuje tej ogórkowej nie mam, uzywałam póki co tylko pomidora...
Niestety jak dla mnie odżywka jest za mało nawilżająca Jednak moja maseczka z ogranique biją ją na głowe 100 razy Pokombinuję, może uda mi się ją podrasować

Anula, ja mam generalnie dokładnie takie same odczucia w związku z paniami pracującymi w sephorze, tragedia.. Powinnam być im w ogóle wdzięczna, że ze mną rozmawiają U mnie tylko w jednej sephorze są miłe panie, ostatnio jedna żartowała ze mną (nie ze mnie ) i dzieliła się wrażeniami z MF opowiadając jakie produkty sobie wzięła bo przecież jest promocja to trzeba skorzystać

Dziewczyny mam takie 2 pytania: długo czeka się na przesyłkę z Lawendowej Farmy? Ile zazwyczaj czekałyście na paczkę z Naturalne Kosmetyki?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-29 o 17:00
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 17:09   #3518
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sicilia a co sądzisz o składach produktów do włosów yes?
Troche mnie zmartwiłaś, bo te szampony i odżwyki to dla mnie objawienie...
Nie używałam tych szamponów, więc nie moge nic powiedzieć. Trzeba czytać składy za każdym razem. Wiem tylko, że każdy produkt YES moze mieć inny skład. Jesli jeden krem będzie swietny pod względem składu, to nie oznacza, że wszystkie produkty z tej serii będą miały tak samo dobre składy.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:18   #3519
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kotwilka - Ty już dawno mnie przerosłaś
To jadę dalej Info z Facebooka znów:

W mydlarni Tuli pojawiły się twarde balsamy po 9 zł. Skład cudny: olej z migdałów, wosk pszczeli, masło kakaowe i shea.
http://mydlarnia-tuli.pl/index.php?o...d=12&Itemid=55

A w lipcu do każdego zamówienia w Tuli dodawana jest próbka balsamu w kształcie bananków, zdjęcie w załączniku
(Zai, skorzystasz )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 263855_156588471077646_140810842655409_326203_8366714_n.jpg (20,8 KB, 14 załadowań)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:21   #3520
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
To jadę dalej Info z Facebooka znów:

W mydlarni Tuli pojawiły się twarde balsamy po 9 zł. Skład cudny: olej z migdałów, wosk pszczeli, masło kakaowe i shea.
http://mydlarnia-tuli.pl/index.php?o...d=12&Itemid=55

A w lipcu do każdego zamówienia w Tuli dodawana jest próbka balsamu w kształcie bananków, zdjęcie w załączniku
(Zai, skorzystasz )
Kotwilko, muszę Ci się przyznać, że jednym z powodów dla których będę zamawiała w lipcu jest chęć wypróbowania tego balsamu
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:59   #3521
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Możecie mi powiedzieć po co ja czytam ten wątek?potem łażę po sklepach i kupuję bo "dziewczyny pisały że dobre"ja już nie mam gdzie upychać tych kosmetyków
Wczoraj kupiłam chusteczki, szampon i krem Alterry.Chusteczki super choć z tuszem dały rade po kilku przetarciach.Szampon stoi w kolejce do testowania a krem............okropność dla mnie.Mam na noc z orchideą.Nie dość ze ma alkoholto jeszcze nie nawilża tylko tworzy nieprzyjemną maskę.Czy inne kremy z tej firmy też maja alkohol i też się źle wchłaniaja?

Bardzo bym chciała spróbować tych twardych balsamów.Do stóp byłyby fajne

Z Sephorą to dziwna historia bo bardzo dużo ludzi narzeka na obsługe.Wygląda to tak jakby zatrudniali same niemiłe osoby.Choć zdarzyła mi się miła Pani(przygadałam ze to dziwne że w Sephorze taka miła osoba pracuje-wygadała się że od niedawna tam pracuje-i wszystko jasne-nie przesiąkła tą atmosferą)Anula ja mam identyczne odczucie,jak człowiek nie kupi przynajmniej za 300zł to najlepiej zeby wyszedł.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 18:19   #3522
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A ja się wyłamię z szablonu i napiszę, że dzisiaj spotkałam bardzo miłą panią w Sephorze, a kupowałam tylko szampon i odżywkę na promocji Yesa.
Kupiłam szampon i odżywkę ogórkową, pomadkę melonową (!) i w aptece na próbkę 5 ml kremu z róży z dr Hauschki (pięknie pachnie). Niestety nie było w Sephorze nic z Mineral Flowers, skończyło się pół roku temu >.<
Jesteście okrutne, że tak MF chwalicie.

Fotki wstawię, jak dojdzie moich zamówionych 5 mydełek z Lawendowej Farmy i rzeczy z Zsk.
Wasze portfele schudną z zazdrości
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 18:59   #3523
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Hej Dziewczyny! Witam sie z Wami po urlopie - gratuluje wszystkich zdobyczy oraz witam nowe zakupoholiczki Ostatnio potestowalam troche olejow i musze powiedziec ze winogronowy wskoczyl na podium i dzieli to miejsce z olejem z rozy pizmowej Fajna jest tez truskawka, natomiast zupelnie nie zachwycila mnie malina jakas taka nijaka dla mnie

Zamowilam produkty JMO do wlosow i niebawem zaczne testowac. Jak widze, opinie sa skrajne. Mam nadzieje, ze u mnie sie sprawdza, bo zamowilam pelnowymarowe opakowania Ledwo tu weszlam, a juz nowe pomysly na zakupy sie zrodzily, wiedzialam ze mozna na Was liczyc

Mam tez pytanie do Sicilia lub innych Dziewczyn, ktore uzywaja balsamu samoopalajacego z bronzerem z P&R - jak oceniacie jego dzialanie?

A jesli chodzi o Sephore - chyba jestem jakims wyjatkiem, bo zawsze trafiam na mile Panie, w jakim miescie bym nie rozbila zakupow (sporo podrozuje po Polsce). I zawsze dostaje probki
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png

Edytowane przez biała_czekolada
Czas edycji: 2011-06-29 o 19:05
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:22   #3524
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A teraz coś ciekawego
Na pierwszym zdjęciu moja cudna kolekcja yes , ale nie o to chodzi.
2 pierwsze z lewej to szampony pomidorowe. Pomimo, że to te same mają zdecydowanie inny kolor i inny skład.
Pierwszy z lewej kupiony w sephorze, a drugi (ten różowy) kupiony na allegro i przesłany prosto z fabryki w Izraelu. Na następnym zdjęciu składy - kolejność ta sama: z lewej sephora, z prawej Izrael.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1218.jpg (119,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1234.jpg (119,4 KB, 54 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:37   #3525
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz coś ciekawego
Na pierwszym zdjęciu moja cudna kolekcja yes , ale nie o to chodzi.
2 pierwsze z lewej to szampony pomidorowe. Pomimo, że to te same mają zdecydowanie inny kolor i inny skład.
Pierwszy z lewej kupiony w sephorze, a drugi (ten różowy) kupiony na allegro i przesłany prosto z fabryki w Izraelu. Na następnym zdjęciu składy - kolejność ta sama: z lewej sephora, z prawej Izrael.
łał : O ale chamskie
to co, dla sephory inne produkują czy jak?
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:39   #3526
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Godzinę temu wróciłam od fryzjerki.
Powiedziała, że widzi ogromna różnicę w kondycji moich włosow!!! Nie są juz takie sianowate na końcach (ale i tak sporo obcięłam, mam teraz takie ledwo za uszy ), są takie mięsiste w dotyki, lepiej sie układają, dużo lepiej wygladają, szybko mi rosna i jest ich zdecydowanie więcej

Kotwilka, skład balsamu MF dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1229.jpg (91,3 KB, 25 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:43   #3527
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

No ja własnie nie wiem o co chodzi z tymi różnymi skladami szamponu pomidorowego...
Ja tam głupia jestem w tej kwestii, ale jak dla mnie te składy bardzo sie różnią i to na niekorzyść tego z sephory.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:22   #3528
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka- bardzo dziękuję Ci za link
Cameroon- kuszę, bo naprawdę cudny produkt
Biała_czekolada- cześć!
Anulko- Gratuluję poprawy kondycji włosów, super! A co do szamponu, jestem w szoku... Coś niebywałego...
A jeśli chodzi o panie z sephory, to mi akurat trafiły się wczoraj miłe

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-06-29 o 20:33
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:24   #3529
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No ja własnie nie wiem o co chodzi z tymi różnymi skladami szamponu pomidorowego...
Ja tam głupia jestem w tej kwestii, ale jak dla mnie te składy bardzo sie różnią i to na niekorzyść tego z sephory.....
Moze po prostu zmienili składy i jeden jest nowy a drugi stary (sprawdzałaś date produkcji i ważnosci?)? Bo jednak te składy faktycznie troche sie róznia
Może Izrael ma mniej restrykcyjne prawo niż Europa i producent "podkreca" wykaz składników jak to czesto bywa w amerykańskich produktach?
Co do samych składów to ten z Sephory ma łagodniejsza baze detergentowa i wydaje sie że odrobine więcej składników nawilżających. Na miejsce ekstraktów bym nie patrzyła bo przy takiej ich mnogości musza być w malutkich ilościach żeby ich ogólne stężenie nie przekraczało jakiegoś niewielkiego procenta. Czasem ekstrakty występują w formie płynnej i wtedy w INCI pojawia sie oprócz nazwy zielska, np. gliceryna, glikol, konserwowane naturalnymi konserwantami jak Potassium Sorbate, Sodium Benzoate - może to wszystko wypisują?
Ogólnie największą różnice powinny zrobić detergenty
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-06-29 o 20:31
hey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 20:33   #3530
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Moze po prostu zmienili składy i jeden jest nowy a drugi stary (sprawdzałaś date produkcji i ważnosci?)? Bo jednak te składy faktycznie troche sie róznia
Może Izrael ma mniej restrykcyjne prawo niż Europa i producent "podkreca" wykaz składników jak to czesto bywa w amerykańskich produktach?
Co do samych składów to ten z Sephory ma łagodniejsza baze detergentowa i wydaje sie że odrobine więcej składników nawilżających. Na miejsce ekstraktów bym nie patrzyła bo przy takiej ich mnogości musza być w malutkich ilościach żeby ich ogólne stężenie nie przekraczało jakiegoś niewielkiego procenta. Ogólnie największą różnice powinny zrobić detergenty
No widzisz, a ja prosta kobieta miałam wrażnie, że ten sephorowski gorszy.
Hey, dat przydatności nie ma, są tylko kody BN (cokolwiek znaczą) BN2797 11 EK oraz BN5414 04 NK - wiesz co one oznaczają? No mam nadzieję, że 04 to nie jest rok produkcji, bo by znaczyło, że w sephorze sprzedają 7 letnie szampony
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:39   #3531
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Moze po prostu zmienili składy i jeden jest nowy a drugi stary (sprawdzałaś date produkcji i ważnosci?)? Bo jednak te składy faktycznie troche sie róznia
Może Izrael ma mniej restrykcyjne prawo niż Europa i producent "podkreca" wykaz składników jak to czesto bywa w amerykańskich produktach?
Co do samych składów to ten z Sephory ma łagodniejsza baze detergentowa i wydaje sie że odrobine więcej składników nawilżających. Na miejsce ekstraktów bym nie patrzyła bo przy takiej ich mnogości musza być w malutkich ilościach żeby ich ogólne stężenie nie przekraczało jakiegoś niewielkiego procenta. Czasem ekstrakty występują w formie płynnej i wtedy w INCI pojawia sie oprócz nazwy zielska, np. gliceryna, glikol, konserwowane naturalnymi konserwantami jak Potassium Sorbate, Sodium Benzoate - może to wszystko wypisują?
Ogólnie największą różnice powinny zrobić detergenty
Pocieszyłaś mnie : D

Ogólnie jeśli chodzi o składy strasznie denerwuje mnie czasem czytanie składów Lavery - raz piszą normalnym, naukowym językiem składów, a raz 'substancje myjące z kokosów i cukru' i za Chiny się nie domyślisz, o które im chodzi.
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:55   #3532
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja prosta kobieta miałam wrażnie, że ten sephorowski gorszy.
Hey, dat przydatności nie ma, są tylko kody BN (cokolwiek znaczą) BN2797 11 EK oraz BN5414 04 NK - wiesz co one oznaczają? No mam nadzieję, że 04 to nie jest rok produkcji, bo by znaczyło, że w sephorze sprzedają 7 letnie szampony
Nie mam zielonego pojęcia, były chyba watki o "rozgryzaniu" kodów oraz z linkami do jakichś kalkulatorów, spróbuj poszukać. Albo idź do Sephory, ale z tym izrealskim, i jeśli faktycznie to oznacza date produkcji to przynajmniej tego nie zatają

Cytat:
Napisane przez akaidoku
Pocieszyłaś mnie : D

Ogólnie jeśli chodzi o składy strasznie denerwuje mnie czasem czytanie składów Lavery - raz piszą normalnym, naukowym językiem składów, a raz 'substancje myjące z kokosów i cukru' i za Chiny się nie domyślisz, o które im chodzi.
Jeszcze pół biedy jak kolejność tych nieudolnych polskich nazw sie zgadza, ale czasem jeszcze wszystko jest poprzestawiane
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-06-29 o 21:27
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:39   #3533
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć po co ja czytam ten wątek?potem łażę po sklepach i kupuję bo "dziewczyny pisały że dobre"ja już nie mam gdzie upychać tych kosmetyków
Wiem co czujesz, ja też tylko czytam, odwiedzam co chwilę sklepy i kupuje.. jak tak dalej pójdzie to Panie z sephory będą mówiły mi na Ty Po ostatnim tygodniu zakupów, dzisiaj musiałam zrobić porządek w szafeczce bo moje nowe cuda nie chciały się w niej pomieścić

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Zamowilam produkty JMO do wlosow i niebawem zaczne testowac. Jak widze, opinie sa skrajne. Mam nadzieje, ze u mnie sie sprawdza, bo zamowilam pelnowymarowe opakowania Ledwo tu weszlam, a juz nowe pomysly na zakupy sie zrodzily, wiedzialam ze mozna na Was liczyc
Rzeczywiście opinię o JMO są dość skrajne, ciekawe jak będzie u Ciebie Podzielisz się z nami swoimi wrażeniami, prawda

Możesz na nas liczyć zawsze i wszędzie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz coś ciekawego
Na pierwszym zdjęciu moja cudna kolekcja yes , ale nie o to chodzi.
2 pierwsze z lewej to szampony pomidorowe. Pomimo, że to te same mają zdecydowanie inny kolor i inny skład.
Pierwszy z lewej kupiony w sephorze, a drugi (ten różowy) kupiony na allegro i przesłany prosto z fabryki w Izraelu. Na następnym zdjęciu składy - kolejność ta sama: z lewej sephora, z prawej Izrael.
ale numer.. To Ci psikus i jednak sephorowy ciutke lepszy choć ciekawe czy zauważysz jakąś różnicę podczas stosowania

Gratuluję nowej fryzurki i pięknych włosków

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cameroon- kuszę, bo naprawdę cudny produkt
Oj, jestem już skuszona Bo jak sobie pomyślę, że ten żel do mycia twarzy może być tak cudowny jak balsam do ciała to nie mogę tego przegapić, prawda

A ja w końcu umyłam to "coś" co miało przypominać dzisiaj moje włosy (po yesowym komplecie), zastosowałam kombinację: szampon yes + moja sprawdzona maseczka organique, zobaczymy czy włosy będą lepsze i własnie wysmarowałam się olejem z róży Czekam na efekty
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:52   #3534
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz coś ciekawego
Na pierwszym zdjęciu moja cudna kolekcja yes , ale nie o to chodzi.
2 pierwsze z lewej to szampony pomidorowe. Pomimo, że to te same mają zdecydowanie inny kolor i inny skład.
Pierwszy z lewej kupiony w sephorze, a drugi (ten różowy) kupiony na allegro i przesłany prosto z fabryki w Izraelu. Na następnym zdjęciu składy - kolejność ta sama: z lewej sephora, z prawej Izrael.
Mnie się wydaje, że zmienili skład i za jakiś czas u nas się pokażą takie same jak są w Izraelu.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Godzinę temu wróciłam od fryzjerki.
Powiedziała, że widzi ogromna różnicę w kondycji moich włosow!!! Nie są juz takie sianowate na końcach (ale i tak sporo obcięłam, mam teraz takie ledwo za uszy ), są takie mięsiste w dotyki, lepiej sie układają, dużo lepiej wygladają, szybko mi rosna i jest ich zdecydowanie więcej

Kotwilka, skład balsamu MF dla Ciebie
Dzięki! A ta poprawa kondycji włosów to od czego głównie?
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz, ja też tylko czytam, odwiedzam co chwilę sklepy i kupuje.. jak tak dalej pójdzie to Panie z sephory będą mówiły mi na Ty Po ostatnim tygodniu zakupów, dzisiaj musiałam zrobić porządek w szafeczce bo moje nowe cuda nie chciały się w niej pomieścić



Rzeczywiście opinię o JMO są dość skrajne, ciekawe jak będzie u Ciebie Podzielisz się z nami swoimi wrażeniami, prawda

Możesz na nas liczyć zawsze i wszędzie



ale numer.. To Ci psikus i jednak sephorowy ciutke lepszy choć ciekawe czy zauważysz jakąś różnicę podczas stosowania

Gratuluję nowej fryzurki i pięknych włosków



Oj, jestem już skuszona Bo jak sobie pomyślę, że ten żel do mycia twarzy może być tak cudowny jak balsam do ciała to nie mogę tego przegapić, prawda

A ja w końcu umyłam to "coś" co miało przypominać dzisiaj moje włosy (po yesowym komplecie), zastosowałam kombinację: szampon yes + moja sprawdzona maseczka organique, zobaczymy czy włosy będą lepsze i własnie wysmarowałam się olejem z róży Czekam na efekty
A ta sprawdzona maseczka to ta anti-age?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:04   #3535
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Chciałabym Wam pochwalić podkład Benecos Nude - cudeńko. Już nauczyłam się go rozprowadzać, żeby nie zasychał. Na koniec przypudrowuje go swoim pudrem i od rana do wieczora trzyma się pięknie na buzi. Nawet mimo deszczu (leje u mnie cały dzień z niewielkimi przerwami). Kolor dobrze stapia się z moją skórą. Daje ładne matowe wykończenie. Zbyt wiele nie kryje, ale wystarczająco. Trochę podkreśla suche skórki, ale przy kwasie to normalne, więc nie zwracam na to uwagi. Polecam
Dzięki za recejzję, bo akurat jestem nim zainteresowana. Mam pytanie co do koloru, ja potrzebuję koniecznie jasnego.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 06:44   #3536
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dostałam od Ankazar lotion do twarzy z różą z AMB i dołączam sie do zachwytu. Nałożyłam go na twarz na noc, pod oczami i koło nosa sobie jeszcze dołożyłam olej z malin i skóra jest nawilżona, miękka. Bardzo fajna rzecz

Użyłam odzywki P&R Objętość i Wzmocnienie, której próbkę dostałam w Sephorze. Śmierdzi męskim Brutalem Ale włosy są jakby sztywniejsze, takie mięsiste. Trudno po jednym razie wydać opinię, ale do cienkich włosów może dać fajny efekt
Super,że lotion Ci się spodobał
A co do odżywki P&R to ja co prawda po jednym użyciu,ale też jestem bardzo zadowolona.Miałam trochę potestować odżywkę zanim sięgnę po maskę,ale nie dam radyi maskę wypróbuję już jutro.
Wiem tylko na pewno,że szampon i odżywka nie są kosmetykami wydajnymiNawet mi na długo nie wystraczą.
A zobacz Tobie pachnie jak brutal mi jak bond-czyli skojarzenie mamy takie samo
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Czyli jednak zapach P&R coś z warsztatu samochodowego ma Ciesze się, że Cię nie odstraszył Jedno mogę powiedzieć, odżywka P&R wydawała mi się dużo lepsza niż Yesa ogórkowa Trzymam kciuki, żeby cała seria przypadła Ci do gustu


Niestety muszę przyznać, że odżywka Yes z serii ogórkowej jest raczej kiepska Dzisiaj włosy mam okropne, odstają tu i tam, nie są w ogóle puszyste a jakieś takie sztywne Dam jej jeszcze szanse ale marnie to widzę. Kupiłam 2 opakowania i jak tu się teraz z nimi przemęczyć? Może jakbym dodała do niej mocznika to byłoby lepiej, wspominałyście o nim a jak się nie znam. Pomogłoby to coś?
Tak,tak mój nos też wyczuł warsztatJa tam zniosę każdy zapach,skoro mokry pies na twarzy niespecjalnie mi nie przeszkadza to co tam dopiero warsztat

Kurcze przykro mi,że Ci odżywka nie podeszła-do tego jeszcze 2 butle kupiłaśA może masz rachunek z sephory i pójdz i powiedz,że mama/babcia/siostra Ci kupiła nie tą,którą miała i wymień na pomidorową/marchewkową.Nie powinni problemu robić,bo cena ta sama
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja datego nie lubie sephory - ekspedientki zachowują się jakby były conajmniej włascicielkami sklepu. Jak człowiek kupuje coś w promocji to patrza na niego z politowaniem jakby chciały powiedzieć "dziadówa, na kupowanie w normalnych cenach jej nie stać!". Naprawdę zawsze mam takie wrażenie! Lecą do mnie jedna przez drugą, a jak sie okazuję, że w moim zainteresowaniu sa produktu poniżej 300zł za sztuke to traca zainteresowanie moją osobą...No chyba, że patrza mi na ręcę, bo jak taka biedna to może jeszcze cos ukradnie....
Ja myslę, że to jest bardzo interesując zjawisko psyhologiczno-społeczne, bo te panie gardza ludźmi, którzy nie kupują rzeczy z najdroższego asortymentu pomimo tego, że ich samych z całą pewnościa na takie kosmetyki nie stać.

Ja w seph zauważyłam,że sympatia Pań zależna jest od tego co się w koszyku ma i za ile.W ogóle ja jak juz kiedyś pisałam do seph wchodzę kiedy tylko muszę,bo mam wrażenie,że one tam przechodzą szkolenia nie ze znajomości asortymentu(bo bardzo często nie mają pojęcia o tym co w sklepie mają,nie wspominając o tym co jest czym)tylko uczą się jak być niemiłym i jak klienta odstraszyć
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
To jadę dalej Info z Facebooka znów:

W mydlarni Tuli pojawiły się twarde balsamy po 9 zł. Skład cudny: olej z migdałów, wosk pszczeli, masło kakaowe i shea.
http://mydlarnia-tuli.pl/index.php?o...d=12&Itemid=55

A w lipcu do każdego zamówienia w Tuli dodawana jest próbka balsamu w kształcie bananków, zdjęcie w załączniku
(Zai, skorzystasz )
No wez no!!!!a byłam nastawiona na zakupy w LF i co teraz?no?
Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Zamowilam produkty JMO do wlosow i niebawem zaczne testowac. Jak widze, opinie sa skrajne. Mam nadzieje, ze u mnie sie sprawdza, bo zamowilam pelnowymarowe opakowania Ledwo tu weszlam, a juz nowe pomysly na zakupy sie zrodzily, wiedzialam ze mozna na Was liczyc

Co do JMO to jeśli chodzi o odżywki to lubią się z moimi włosami,a szampony wręcz przeciwnie.
Daj znaćjak u Ciebie.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Godzinę temu wróciłam od fryzjerki.
Powiedziała, że widzi ogromna różnicę w kondycji moich włosow!!! Nie są juz takie sianowate na końcach (ale i tak sporo obcięłam, mam teraz takie ledwo za uszy ), są takie mięsiste w dotyki, lepiej sie układają, dużo lepiej wygladają, szybko mi rosna i jest ich zdecydowanie więcej

Kotwilka, skład balsamu MF dla Ciebie
Miód na serce co?Fajnie jak nasze starania są zauważalne.

A mi się robi pryszczWielki,strasz ny i piekielnie boli.Na razie gnój siedzi pod skórą.A ja pryszcza ostatni raz miałam x czasu temu i nawet nie mam czym go posmarować.
Jedynie mam sanoflore na niedoskonałości to się ciapnęłam nim i z podziwiu nad tym kremem wyjśc nie mogę.Jak ja go lubię,ale przestałam go używać przez ten kwas salicylowy.
Anula a Ty go używasz?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 07:35   #3537
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

ale numer.. To Ci psikus i jednak sephorowy ciutke lepszy choć ciekawe czy zauważysz jakąś różnicę podczas stosowania

Gratuluję nowej fryzurki i pięknych włosków



Oj, jestem już skuszona Bo jak sobie pomyślę, że ten żel do mycia twarzy może być tak cudowny jak balsam do ciała to nie mogę tego przegapić, prawda

A ja w końcu umyłam to "coś" co miało przypominać dzisiaj moje włosy (po yesowym komplecie), zastosowałam kombinację: szampon yes + moja sprawdzona maseczka organique, zobaczymy czy włosy będą lepsze i własnie wysmarowałam się olejem z róży Czekam na efekty
Ja na razie nie otworzyłam żadnej z tych dużych butli szamponów, bo kończe mini w pojemności 60ml. Porównanie będe miała dopiero jak zacznę druga butlę dużą, bo nie chce otwierać 2 naraz, żeby sie nie przeterminowały.
Poszukam zaraz cos o rozszyfrowywaniu kodów BN. ale i tak spróbuje do sepho zadzwonić w tej sprawie.
Wiesz, ta nowa fryzurka to nic specjalnego - po prostu obcięłam włosy zaraz za uszy za miesiąc mam wesele, więc akurta za miesiąc długość będzie idealna! Dzisiaj wygladam jak debil, bo zaraz po obcięciu włosy mi sie nie układaja i sterczą takie proste i ulizane
Ja mam żel do mycia twarzy mf, ale ten żółty. Chyba musze go otworzyc
Koniecznie daj znać, jaki będzie efekt na włosach po tej mieszance. Nadal mi przykro, że odżywka Ci nie słuzy....
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że zmienili skład i za jakiś czas u nas się pokażą takie same jak są w Izraelu.


Dzięki! A ta poprawa kondycji włosów to od czego głównie?

A ta sprawdzona maseczka to ta anti-age?
Tak przy okazji z tym Izreaelem to jest tak, że oni tamta fabrykę zamykają - yes nie będzie już produkował u nich.
Włosy mi sie skutecznie polepszają odkąd przeszłam na kosmetyki naturalne
I jak skład balsamu, mojego ukochanego??

Anakazar, ja sanoflore używam, przed salicylowym sie nie ugnę , a na dzień jest taki świetny, że nie potrafie z niego zrezygnować....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:16   #3538
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dzięki za recejzję, bo akurat jestem nim zainteresowana. Mam pytanie co do koloru, ja potrzebuję koniecznie jasnego.
No to właśnie Nude jest najjaśniejszy

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A mi się robi pryszczWielki,strasz ny i piekielnie boli.Na razie gnój siedzi pod skórą.A ja pryszcza ostatni raz miałam x czasu temu i nawet nie mam czym go posmarować.
Jedynie mam sanoflore na niedoskonałości to się ciapnęłam nim i z podziwiu nad tym kremem wyjśc nie mogę.Jak ja go lubię,ale przestałam go używać przez ten kwas salicylowy.
Anula a Ty go używasz?
leć do apteki, jakiegoś sklepu zielarskiego po olejek hebraciany!!! Wysuszy Ci go i jutro nie będzie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:36   #3539
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Rzeczywiście opinię o JMO są dość skrajne, ciekawe jak będzie u Ciebie Podzielisz się z nami swoimi wrażeniami, prawda

Możesz na nas liczyć zawsze i wszędzie
Bede informowac

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Co do JMO to jeśli chodzi o odżywki to lubią się z moimi włosami,a szampony wręcz przeciwnie.
Daj znaćjak u Ciebie.
Ja kupilam tylko ozdywki na razie i jakis balsam do ukladania, jak sie sprawdza moze sie skusze na szampon I jeszcze kupilam serum z zielona herbata, ale nie wiem, kiedy przetestuje, bo musze najpierw innne rzeczy zuzyc

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

leć do apteki, jakiegoś sklepu zielarskiego po olejek hebraciany!!! Wysuszy Ci go i jutro nie będzie
Zeby na mnie tak olejek herbaciany dzialal, ale niestety nie dziala
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:50   #3540
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość

Zeby na mnie tak olejek herbaciany dzialal, ale niestety nie dziala
A mało naturalna maść cynkowa? Grubą warstwą na noc.
Polecam też mydło węglowe - przyspiesza gojenie i ładnie wysusza niespodzianki i olejek z róży albo olejek z czarnuszki.
Wiem bo właśnie walczę z pewnym okropnym pryszczem, którego niestety lekko zmasakrowałam
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.