Wszystko o farbowaniu henną - część II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-13, 11:59   #2581
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
DMkAnia: Kochana, włosy masz śliczne!! Ile razy już farbowałaś włoski henną?
Dziękuję. Od marca 2011r. hennuję z częstotliwością różnie bywa zależy jak szybko włosy rosną i czy odrost bardzo widoczny. Musiałabym policzyć, ale tak max 8 razy?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:00   #2582
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pytanie na ile można temu Panu wierzyć papierki mnie za bardzo nie przekonują Olej nałożę, wypróbuję. Jeśli faktycznie zauważę szybsze wypłukiwanie to nie będę tego praktykować (tzn olejować będę, ale tak powiedzmy po 2 myciach od hennowania).
Eee...myć też się nie powinno? Bo to przecież pielęgnacja
Przetestujemy i się okaże.
protein unikaj, bo mi wypłukało hennę ino mig po kallosie, ja hennuje we wtorek
taki jest plan

oleje niewnikające raczej nie mają szans wypłukać henny, która przecież łączy się z keratyną a nie oblepia włos, jak głosi powszechna opinia
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:07   #2583
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pytanie na ile można temu Panu wierzyć papierki mnie za bardzo nie przekonują Olej nałożę, wypróbuję. Jeśli faktycznie zauważę szybsze wypłukiwanie to nie będę tego praktykować (tzn olejować będę, ale tak powiedzmy po 2 myciach od hennowania).
Eee...myć też się nie powinno? Bo to przecież pielęgnacja
Przetestujemy i się okaże.
DMkAnia: Mnie też za bardzo papierki nie przekonują, ale wiedzę na temat włosów miał/ma ogromną, ja tylko słuchałam i słuchałam... KOŃCA jego "wypowiedzi" z jego strony nie było widać a tak swoją drogą to zwariować można od tych wszystkich wiadomości na temat henny To wypłukuje, a tamto nie... To można, tego nie... Sporo tego wszystkiego jest

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
protein unikaj, bo mi wypłukało hennę ino mig po kallosie, ja hennuje we wtorek
taki jest plan

oleje niewnikające raczej nie mają szans wypłukać henny, która przecież łączy się z keratyną a nie oblepia włos, jak głosi powszechna opinia
Miskaa78: Ja tam nie wiem dokładnie jak jest Jak chcecie to podam Wam jego numer i wypytajcie go o co tam chcecie
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:09   #2584
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
protein unikaj, bo mi wypłukało hennę ino mig po kallosie, ja hennuje we wtorek
taki jest plan

oleje niewnikające raczej nie mają szans wypłukać henny, która przecież łączy się z keratyną a nie oblepia włos, jak głosi powszechna opinia
Proteinuję się teraz, przed hennowaniem

Ano właśnie

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
DMkAnia: Mnie też za bardzo papierki nie przekonują, ale wiedzę na temat włosów miał/ma ogromną, ja tylko słuchałam i słuchałam... KOŃCA jego "wypowiedzi" z jego strony nie było widać a tak swoją drogą to zwariować można od tych wszystkich wiadomości na temat henny To wypłukuje, a tamto nie... To można, tego nie... Sporo tego wszystkiego jest
U mnie norma, jestem sceptyczna...żebym uwierzyła to muszę zobaczyć, pomacać albo coś
Gadał sensownie? Zadawałaś trudne pytania na temat pielęgnacji?
Testować trzeba na sobie sprawdzi się u koleżanki, u Ciebie już niekoniecznie

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
Jak chcecie to podam Wam jego numer i wypytajcie go o co tam chcecie
Lepiej nie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:12   #2585
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

DMkAnia: Gadał bardzo sensownie, pytał mnie czego używam itd. Czułam się przez niego zagadana na AMEN. A mówią, że to ja jestem gadatliwa... to chyba jego nie słyszeli
Masz rację... W swoim czasie się przekonamy kto miał rację A tak w ogóle to dalej nie wiem, czy olej z nasion brokuł jest olejem wnikającym?? Nikt mi na to pytanie nie umie odpowiedzieć... On co do tego oleju też nie miał pewności, czy wnika, czy nie. Hmm...

Edytowane przez orzeszek0307
Czas edycji: 2012-01-13 o 12:14
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:17   #2586
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość



Miskaa78: Ja tam nie wiem dokładnie jak jest Jak chcecie to podam Wam jego numer i wypytajcie go o co tam chcecie
bez jaj, ja tam mam swoją teorię na ten temat i dla mnie coś co oblepia włos - czyli olej niewnikający, nie przerwie połączenia henny z keratyną w środku włosa, toż to bez sensu.
A ze facet gadane ma, spoko ja o mało na zawał nie zeszłam jak słyszałam wykład FRYZJERKI na temat wypadania włosów, że leki obniżające ciśnienie tętnicze powodują nadmierne wypadanie włosów. To ja się pytam, co z tymi preparatami na porost i nie wypadanie, które powstały w wyniku działania ubocznego leków na nadciśnienie tj loxon, czy aminexil?
dla mnie to są specjaliści
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Proteinuję się teraz, przed hennowaniem

Ano właśnie

musze tak spróbować jak Ty zacznę proteinować w łikend

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
DMkAnia: Gadał bardzo sensownie, pytał mnie czego używam itd. Czułam się przez niego zagadana na AMEN. A mówią, że to ja jestem gadatliwa... to chyba jego nie słyszeli
Masz rację... W swoim czasie się przekonamy kto miał rację A tak w ogóle to dalej nie wiem, czy olej z nasion brokuł jest olejem wnikającym?? Nikt mi na to pytanie nie umie odpowiedzieć... On co do tego oleju też nie miał pewności, czy wnika, czy nie. Hmm...
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=47
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:20   #2587
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

dziewczyny a czym sie proteinujecie???
dajcie namiar na taką pielegnację?

a loxon 5% to używa moj tż-et od paru lat codziennie (bo pewno jakby nie loxon to byłby całkiem łysy ) i tam jest ostrzeżenie że może obniżać cisnienie faktycznie - ale na bank tego nie robi - chyba trzeba było by to pić żeby tak zadziałało
no ja hennuje sie jutro bo dziś jade na basen i ....mam zamiar moczyć czerep to stwierdziłam jak za mną ma smuga niebiesko-zielona płynąc to....wolę jutro

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2012-01-13 o 12:22
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 12:22   #2588
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
Masz rację... W swoim czasie się przekonamy kto miał rację A tak w ogóle to dalej nie wiem, czy olej z nasion brokuł jest olejem wnikającym?? Nikt mi na to pytanie nie umie odpowiedzieć... On co do tego oleju też nie miał pewności, czy wnika, czy nie. Hmm...
Zaraz się spróbuję dowiedzieć...

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja o mało na zawał nie zeszłam jak słyszałam wykład FRYZJERKI na temat wypadania włosów, że leki obniżające ciśnienie tętnicze powodują nadmierne wypadanie włosów. To ja się pytam, co z tymi preparatami na porost i nie wypadanie, które powstały w wyniku działania ubocznego leków na nadciśnienie tj loxon, czy aminexil?

musze tak spróbować jak Ty zacznę proteinować w łikend

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=47
O właśnie, fryzjerki...

Proteinuj przed

Właśnie nie ma go na tej liście...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:25   #2589
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Miskaa78: Sprawdzałam już wcześniej i na tej liście nie ma oleju z nasion brokuł.
W każdym razie dziękuję za linka

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=47[/QUOTE]
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:25   #2590
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czym sie proteinujecie???
dajcie namiar na taką pielegnację?

no ja hennuje sie jutro bo dziś jade na basen i ....mam zamiar moczyć czerep to stwierdziłam jak za mną ma smuga niebiesko-zielona płynąc to....wolę jutro
U mnie niezmiennie i zawsze keratyna hydrolizowana dokapana do odżywki

To faktycznie lepiej jutro a pod czepek na włosy olej
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:29   #2591
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Gdzieś mój post wywiało, a odpisałam 2 razy :/ dziwne. No dobra piszę po raz 3 to samo. W skrócie pisząc. Ja nie jestem fryzjerką, uczę się dużo rzeczy od Was za co jestem Wam baaardzo wdzięczna Metodą PRÓB I BŁĘDÓW dojdziemy do tego co wypłukuje nam hennę z głowy, a co nie Inaczej się nie da każdy jest inny Mnie np oleje niewnikające mogą wypłukiwać hennę, a Wam np już nie To takie przykłady
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 12:29   #2592
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
U mnie niezmiennie i zawsze keratyna hydrolizowana dokapana do odżywki

To faktycznie lepiej jutro a pod czepek na włosy olej
o bardzo dobry pomysł tak tez zrobię
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:32   #2593
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czym sie proteinujecie???
dajcie namiar na taką pielegnację?

a loxon 5% to używa moj tż-et od paru lat codziennie (bo pewno jakby nie loxon to byłby całkiem łysy ) i tam jest ostrzeżenie że może obniżać cisnienie faktycznie - ale na bank tego nie robi - chyba trzeba było by to pić żeby tak zadziałało
no ja hennuje sie jutro bo dziś jade na basen i ....mam zamiar moczyć czerep to stwierdziłam jak za mną ma smuga niebiesko-zielona płynąc to....wolę jutro
to sa za małe stężenia żeby wchłonęły się przez skorę, jednakże obserwowane sa spadki nieznaczne ciśnienia u osób z wyjściowo niskim ciśnieniem
ja różnie, keratyna jak DMka tylko na kallosie mlecznym
i u mnie po takiej wybuchowej mieszance straciłam kolor z odrostów, ale zyskałam mięciutkie kudełki, coś za coś hehe
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:37   #2594
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
Gdzieś mój post wywiało, a odpisałam 2 razy :/ dziwne. No dobra piszę po raz 3 to samo. W skrócie pisząc. Ja nie jestem fryzjerką, uczę się dużo rzeczy od Was za co jestem Wam baaardzo wdzięczna Metodą PRÓB I BŁĘDÓW dojdziemy do tego co wypłukuje nam hennę z głowy, a co nie Inaczej się nie da każdy jest inny Mnie np oleje niewnikające mogą wypłukiwać hennę, a Wam np już nie To takie przykłady
Nom

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
o bardzo dobry pomysł tak tez zrobię
Tu coś więcej, KLIK!

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja różnie, keratyna jak DMka tylko na kallosie mlecznym
i u mnie po takiej wybuchowej mieszance straciłam kolor z odrostów, ale zyskałam mięciutkie kudełki, coś za coś hehe
Keratynę do wszystkiego dokapuję
No coś Ty
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:45   #2595
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

DMkAnia Nom

DMkAnia: Cieszę się, że mnie rozumiesz Jakbyś się dowiedziała jak to w końcu jest z tymi brokułami to daj mi proszę znać Póki co od nikogo nie umiem się tego dowiedzieć Już nie wiem gdzie mam oto pytać...
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:52   #2596
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Jestem po farbowaniu i pragnę zgłosić się jako pierwszy w historii ewenement.
A mianowicie, rozrobiłam wczoraj 40g henny z 2 cytrynami, na gęstą papaję i zostawiłam na noc (12h) w misce okrytej folią i ręcznikiem na stole. Rano wycisnelam jeszcze 1 cytrynę do henny by miała konsystencję jogurtu, dorobiłam 10g amli z ciepłą wodą (osobne naczynie) i dodałam do henny. Następnie 50g indygo w ciepłej wodzie do konsystencji gęstego jogurtu i dodałam do wszystkiego. Nałożyłam na głowę, założyłam folię i czapkę i siedziałam z tym prawie 4h. Ściągnełam....
I jestem blondynką...
Tak, na moich ciemnych czerwonych włosach uzyskałam blond - nie wiem jak to się stało, ale wcale mnie to nie cieszy. Przecież było praktycznie 50g henny i 50g indygo plus ta amla co miala dać lekko rudawy odcień.
Chciałąm uzyskać kolor ciemny brąz z domieszką rudości-machoniu a wyszłam kurczakowata... niby to taki karmel, ale trochę żółty kurczak.
Na pewno mniej łagodne to to niż np. jak ktoś położy na ciemny brąz rozjaśniacz, ale w życiu nie podejrzewałabym takiego czegoś.... :/
Włosy są jaśniejsze o dobre 8 tonów i z ciemnego czerwonego to powinny być jak jużto pomarańczowawe a nie żółte.
Poczekam z 4 dni i chyba będę zmuszona nałożyć ciemny brąz...

Wszystkiego czego użyłam było firmy Khadi.
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:56   #2597
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nom






Keratynę do wszystkiego dokapuję
No coś Ty
chyba za wcześnie zrobiłam taki mega mix, ale bierzmy pod uwagę to, że to moje pierwsze hennowanie i do tego z dużą zawartoscią indygo no musiało się spłukać , po kolejnym hennowaniu pewnie będzie lepiej
najważniejsze ze spłukało się do mojego koloru, bez żadnych niespodzianek
aż mam drgawki przed tym irańskim błotem, ale robie we wtorek, koniecznie i potrzymam ze 3 h, a co !

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Tu coś więcej, KLIK!


chyba sie posikam, bosko to jest opisane musze wypróbować te 2 czepki, chociaż ja za nic nie potrafię silikonowego założyć
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:01   #2598
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu i pragnę zgłosić się jako pierwszy w historii ewenement.
I jestem blondynką...
Co? nie wierzę...
Spójrz stronę wcześniej i poczytaj link, który wklejałam...o błędach. Sprawdź czy wszystko dobrze zrobiłaś. Miska, mieszadło niemetalowe, włosy umyte szamponem z SLS bez silikonów, itp...
Niewiarygodne

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
chyba za wcześnie zrobiłam taki mega mix, ale bierzmy pod uwagę to, że to moje pierwsze hennowanie i do tego z dużą zawartoscią indygo no musiało się spłukać , po kolejnym hennowaniu pewnie będzie lepiej
najważniejsze ze spłukało się do mojego koloru, bez żadnych niespodzianek
aż mam drgawki przed tym irańskim błotem, ale robie we wtorek, koniecznie i potrzymam ze 3 h, a co !
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:04   #2599
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu i pragnę zgłosić się jako pierwszy w historii ewenement.
A mianowicie, rozrobiłam wczoraj 40g henny z 2 cytrynami, na gęstą papaję i zostawiłam na noc (12h) w misce okrytej folią i ręcznikiem na stole. Rano wycisnelam jeszcze 1 cytrynę do henny by miała konsystencję jogurtu, dorobiłam 10g amli z ciepłą wodą (osobne naczynie) i dodałam do henny. Następnie 50g indygo w ciepłej wodzie do konsystencji gęstego jogurtu i dodałam do wszystkiego. Nałożyłam na głowę, założyłam folię i czapkę i siedziałam z tym prawie 4h. Ściągnełam....
I jestem blondynką...
Tak, na moich ciemnych czerwonych włosach uzyskałam blond - nie wiem jak to się stało, ale wcale mnie to nie cieszy. Przecież było praktycznie 50g henny i 50g indygo plus ta amla co miala dać lekko rudawy odcień.
Chciałąm uzyskać kolor ciemny brąz z domieszką rudości-machoniu a wyszłam kurczakowata... niby to taki karmel, ale trochę żółty kurczak.
Na pewno mniej łagodne to to niż np. jak ktoś położy na ciemny brąz rozjaśniacz, ale w życiu nie podejrzewałabym takiego czegoś.... :/
Włosy są jaśniejsze o dobre 8 tonów i z ciemnego czerwonego to powinny być jak jużto pomarańczowawe a nie żółte.
Poczekam z 4 dni i chyba będę zmuszona nałożyć ciemny brąz...

Wszystkiego czego użyłam było firmy Khadi.

Pisalam juz wczesniej o tym na watku mialam tak samo juz z 2 razy - z mocno ciemno brazowych (kasztanowych) wyszlam w duzooo jasniejszych wlosach ( dawalam w galerii zdjecia - tyle ze u mnie mocno rude byly az razily) teraz znowu ostatnio ,z prawie czarnych zrobily sie pod miedz - jasniejsze mocno. Nakladalam sama chne , wiec troszke inaczej niz Ty , raz rozrabialam z cytryna, ostatnio z octem .


kasztanowe jakie mialam i co wyszlo na nich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 3.jpg (30,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 6.jpg (46,7 KB, 32 załadowań)
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2012-01-13 o 13:11
moee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 13:08   #2600
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

miska szklana, mieszalam drewniana lyzka, bardzo dokladnie. szamponu bez silikonow uzywam juz z rok, wlosy byly swiezo umyte i po ok 2,5 h od mycia nalozylam mieszanke. nie jest to moj pierwszy raz z henna, ran nalozylam khadi ciemny braz (na czern) i wszylam jasny braz co wyplukiwal sie na cimeny blond po ok 2.mies. Ale żeby z ciemnej czerwieni żółty kurczak. No przesada jakas. Jestem załamana. To na pewno nie ściemni się do brązowo-machoniowego. Znów muszę się bawić w nakładanie tej zielonej papki na włosy. Wrrrr
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:08   #2601
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Pisalam juz wczesniej o tym na watku mialam tak samo juz z 2 razy - z mocno ciemno brazowych wyszlam w duzooo jasniejszych wlosach ( dawalam w galerii zdjecia - tyle ze u mnie mocno rude byly az razily) teraz znowu ostatnio ,z prawie czarnych zrobily sie pod miedz - jasniejsze mocno. Nakladalam sama chne , wiec troszke inaczej niz Ty , raz rozrabialam z cytryna, ostatnio z octem .

moee:
Wiadomo czym to jest spowodowane? Ciekawe dlaczego się tak dzieje
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:09   #2602
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
DMkAnia: Cieszę się, że mnie rozumiesz Jakbyś się dowiedziała jak to w końcu jest z tymi brokułami to daj mi proszę znać Póki co od nikogo nie umiem się tego dowiedzieć Już nie wiem gdzie mam oto pytać...
Jeśli się dowiem to dam znać

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
chyba sie posikam, bosko to jest opisane musze wypróbować te 2 czepki, chociaż ja za nic nie potrafię silikonowego założyć
zdolne te nasze zakręcone dziewuszki, nie?

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Pisalam juz wczesniej o tym na watku
Moja głowa za mała na to chyba...potrzebna burza doświadczonych mózgów
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-01-13 o 13:11
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:11   #2603
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
miska szklana, mieszalam drewniana lyzka, bardzo dokladnie. szamponu bez silikonow uzywam juz z rok, wlosy byly swiezo umyte i po ok 2,5 h od mycia nalozylam mieszanke. nie jest to moj pierwszy raz z henna, ran nalozylam khadi ciemny braz (na czern) i wszylam jasny braz co wyplukiwal sie na cimeny blond po ok 2.mies. Ale żeby z ciemnej czerwieni żółty kurczak. No przesada jakas. Jestem załamana. To na pewno nie ściemni się do brązowo-machoniowego. Znów muszę się bawić w nakładanie tej zielonej papki na włosy. Wrrrr
Chooo: Współczuję Ci kochana... Mi wyszedł taki kolor jaki chciałam. Trzymałam hennę na głowie około 4h- kolor ciemny brąz z KHADI.
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:13   #2604
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
nie jest to moj pierwszy raz z henna, ran nalozylam khadi ciemny braz (na czern) i wszylam jasny braz co wyplukiwal sie na cimeny blond po ok 2.mies.
Nie mam pojęcia kurcze...a może ta cytryna? Jakbyś rozrobiła czystą hennę tylko z wodą gorącą? strzelam po prostu...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:13   #2605
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość

moee:
Wiadomo czym to jest spowodowane? Ciekawe dlaczego się tak dzieje
nie wiem
chna farbuje juz z przerwami krotkimi od 17 lat i mialam tylko dwa razy tak
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:15   #2606
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

[QUOTE=DMkAnia;31595853]Jeśli się dowiem to dam znać

DMkAnia: Super, dzięki! Będę Ci ogromnie wdzięczna
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:16   #2607
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość



zdolne te nasze zakręcone dziewuszki, nie?


oj zdolne z tego opisu ja już widzę te czepki i opaskę pod brodą i oczy ludzi starających sie nie przytopić z radości
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:17   #2608
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

moee: nie wiem
chna farbuje juz z przerwami krotkimi od 17 lat i mialam tylko dwa razy tak

moee: No to jakby nie patrzeć doświadczenie jest... Więc pewnie to nie to, tylko co? Hmm...
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:17   #2609
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Pisalam juz wczesniej o tym na watku mialam tak samo juz z 2 razy - z mocno ciemno brazowych (kasztanowych) wyszlam w duzooo jasniejszych wlosach ( dawalam w galerii zdjecia - tyle ze u mnie mocno rude byly az razily) teraz znowu ostatnio ,z prawie czarnych zrobily sie pod miedz - jasniejsze mocno. Nakladalam sama chne , wiec troszke inaczej niz Ty , raz rozrabialam z cytryna, ostatnio z octem .


kasztanowe jakie mialam i co wyszlo na nich
ale numer
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:23   #2610
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
moee: nie wiem
chna farbuje juz z przerwami krotkimi od 17 lat i mialam tylko dwa razy tak

moee: No to jakby nie patrzeć doświadczenie jest... Więc pewnie to nie to, tylko co? Hmm...

podejrzewalam ze to moze stara przelezala chna ,bo nic innego mi do glowy nie przychodzi - tyle ze ja uzywalam w pierwszym przypadku chny eldu , w drugim tazarine ( drugi raz nie byl az tak drastyczny , ale wlosy jednak jasniejsze sporo tez)
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.