krem nawilżający do cery mieszanej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-13, 10:09   #1
vixen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 7

Krem nawilżający dla skóry mieszanej


Już nie wiem co mam zrobić. Poszukuję kremu nawilżającego dla cery mieszanej, bardzo wrażliwej i młodej i jestem zrozpaczona. Każdy krem którego używałam, albo mnie uczula, albo po kilku godzinach (w zależności od kremu) tworzy mi się na skórze obrzydliwa tłusta warstewka. Także w rezultacie od dwóch miesięcy jestem bez kremu. Czy ktoś zna odpowiedni krem? Dodam jeszcze, że byłam u dermatologa ale "p. doktor" zapisła mi taką maść po której miałam niesamowicie wysuszoną skórę i zaczęła mi się łuszczyć w okolicach brwi i skrzydełek nosa oraz na policzkach. Może Pani kosmetyczka coś mi podpowie?
vixen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 12:03   #2
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: Help!!!!!!!!!!!!

Spróbuj może kremu nawiżającego-matującego w tubce Nivea Visage(ok. 20 zł.) Zawiera lecytynę, wit. E i filtry UV(choć myślę, że niskie, bo nie podano faktora) i może nie ma porywających właciwości matujących, ale jak to kremy Nivea(ich niewątpliwa zaleta) raczej nie powinien podrażnić Ci skóry. Jak najbardziej nadaje się też do młodej skóry. właściwie dla mnie tylko kremy Nivea są bezpieczne jeśli chodzi o niewywoływanie podrażnień, czy alergii.
Pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 12:53   #3
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Help!!!!!!!!!!!!

Moja kolezanka ma bardzo podobny problem. Kazdy krem ja uczulal. Dermika, AA, Avon, Dax, Eris a nawet Johnson&Johnson dla niemowlat [img]icons/icon12.gif[/img] Albo dostawala czerwonych plam, albo puchla jak banka i przez pare dni twarzyczke miala jak ksiezyc w pelni [img]icons/icon12.gif[/img] Wreszcie byla zadowolona jak dalam jej probke La Roche Posay - Toleriane - lekki krem do cery wrazliwej.
W Sephorze dostala miniaturki Lancom'a "Hydrazen..." i Clinique'a i pieje z zachwytu [img]icons/icon12.gif[/img]Jedyny ich minus to ich cena (cos kolo 200zl ) Stwierdzila ze bedzie wysylac znajomych na zmiane po probki, bo na krem jej nie stac [img]icons/icon12.gif[/img]
Ten Toleriane jest tanszy, kosztuje cos ok 50zl wiec moze by Ci pasowal. Popytaj o probki, moze akurat bedzie dla Twojej cery odpowiedni.
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 13:48   #4
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: Help!!!!!!!!!!!!

Radzę Ci wypróbować Iwostin nawilżający o przedłużonym działaniu. Bardzo dobry kremik, świetnie nawilża i wątpie by kogoś uczulał - jest tani... Daje Ci linka do KW:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2879
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 19:58   #5
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: Help!!!!!!!!!!!!

No tak, ja jak zwykle ze spóźnionym refleksem [img]icons/icon7.gif[/img] Do mojej poprzedniej opinii dodję kilka słów.
Kremik Iwostin(zarówno zwykły nawilżający jak i ten o przedłużonym działaniu) podrażnił moją skórę i to dość znacznie(swędząco-szczypiące czerwone plamy). Toleriane z LRP odżywczy(Toleriane Riche), kupiony zimą był może nie najgorszy, ale położony za blisko oczu podrażniał je(szczypały trochę i lekko łzawiły), czego bardzo nie lubię.

Moimi faworytami są Nivea(choć też nie wszystkie!)i apteczne AVENE-podobno najdelikatniejsze dermokosmetyki-polecam przed zakupem wyprosić próbkę.
Ja się zakochałam w AVENE- mam skórę suchą i baaardzo wrażliwą, ale są też wsród kosmetyków tej firmy kremiki do tłustej i mieszanej. Koszt niestety nieco powyżej 50 zł.(oczywiście pisząc Ci o Nivea też, mimo, że używam kremików do suchej, zaproponowałam Ci do normalnej i mieszanej) [img]icons/icon7.gif[/img]
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 22:24   #6
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Help!!!!!!!!!!!!

Ja jestem alergikiem i używam kremu dla dzieci i niemowląt [img]icons/icon10.gif[/img] przepisanego przez bardzo obeznaną w tych sprawach panią dermatolog [img]icons/icon7.gif[/img] Możesz spróbować, jednakże kosztuje 18 zł, a to jednak nie tak mało [img]icons/icon7.gif[/img]
Zwie się Oilatum. Do cery suchej i wrażliwej. Tzn ja mam w zasadzie cerę tłustą, ale właśnie z przesuszonymi miejscami. Ten krem powoduje odbudowanie jakiejś naturalnej błonki pokrywającej buźkę. I wcale te miejsca, które mam tłuste nie są jakieś strasznie się świecące i emanujące tłuszczem [img]icons/icon10.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 23:18   #7
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Help!!!!!!!!!!!!

Ja gorąco polecam Ci krem nawilżająco-matujący z glinką i z cynkiem z Garnier. Jest świetny.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-14, 06:53   #8
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Help!!!!!!!!!!!!

Owszem, Garnier jest świetny, ale do matowania, dla przesuszonej buzi może być zbyt agresywny.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 09:18   #9
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: Help!!!!!!!!!!!!

Vixen! Mam podobne problemy ze skórą twarzy, które zaczęły się u mnie po przekroczeniu 40. Kolejne wizyty u dermatologów tylko mnie zniechęcały, bo od każdego słyszałam inną diagnozę. Uczulają mnie wszelkie kremy "nie apteczne", poz tym mam poszerzone naczynka. Zaczęłam poszukiwać czegoś na własną ręką i odkryłam!!! Znalazłam mleczko dla osób z atopowym zapaleniem skóry, które według mnie jaest świetne. Nazywa się Atodiane (firma Dermatologie)i działa przeciwzapalnie, przeciwświądowo, przeciwalergicznie, silnie nawilża i natłuszcza, zmniejsza rumień. Nie zawiera, barwników, środków konserwujących ani substancji zapachowych. Mnie pomogło po jednym zastosowaniu.
Ja kupiłam je w aptece (250 ml - ok.50 zł.) ale można kupić w sklepie internetowym firmy Bio-med : www.bio-med.pl . Naprawdę polecam i gorąco życzę poprawy stanu skóry i nastroju bo doskonale wiem jak się czujesz. Magda.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 09:35   #10
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: Help!!!!!!!!!!!!

Jeszcze jedno. Polecam Ci też firmy Avene i La Roche Posay. Poproś w dobrej aptece o próbki. Ja lubię szczególnie Avene krem Tolerance Extreme pakowany w małe tubki (jedna starcza na 3 dni), jest świetny, nawilża i koi wrażliwą skórę.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 20:53   #11
vixen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 7
Re: Help!!!!!!!!!!!!

Dzięki wszystkim za informacje, na pewno skorzystam.Jestem na tej stronce pierwszy raz i mile zaskoczył mnie wasz odzew. Jeszcze raz dzięki.
vixen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 18:11   #12
pomalujmnienazielono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Krem nawilżający dla skóry mieszanej

Mam ten sam problem. Obecnie leczę trądzik Isotrexem żelem i potrzebowalam jakiegos kremu nawilzajacego. Na poczatku kupilam Lirene design your style mus matujacy. Byl calkiem calkiem, ale nie w polaczeniu z mascia, poniewaz nie udawalo mu sie odpowiednio nawilzyc skory. Natomiast dobrze matowil twarz [mysle, ze po leczeniu moglabym go uzywac], chociaz gdy zbyt czesto sie go uzywalo, zostawial jakby powloke, ktora schodzila pod wplywem tarcia. Dzisiaj kupilam Nivea Visage piekno i perfekcja dla cery mieszanej i tlustej [mam cere tlusta], ale nie wiem czy dobrze wybralam. Boje sie, czy nie pozatyka mi porow [ma w sobie gliceryne, przypuszczam, ze to niedobrze] i nie pogorszy sprawy z tradzikiem. Moze ktos moglby mi pomoc, albo polecic jakis inny krem. Jezeli zle wybralam to szkoda mi bedzie wyrzucac krem, ktory uzylam raz
pomalujmnienazielono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:29   #13
Magdalena Daniluk
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Send a message via Skype™ to Magdalena Daniluk
Dot.: Krem nawilżający dla skóry mieszanej

Cytat:
Napisane przez pomalujmnienazielono Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Obecnie leczę trądzik Isotrexem żelem i potrzebowalam jakiegos kremu nawilzajacego. Na poczatku kupilam Lirene design your style mus matujacy. Byl calkiem calkiem, ale nie w polaczeniu z mascia, poniewaz nie udawalo mu sie odpowiednio nawilzyc skory. Natomiast dobrze matowil twarz [mysle, ze po leczeniu moglabym go uzywac], chociaz gdy zbyt czesto sie go uzywalo, zostawial jakby powloke, ktora schodzila pod wplywem tarcia. Dzisiaj kupilam Nivea Visage piekno i perfekcja dla cery mieszanej i tlustej [mam cere tlusta], ale nie wiem czy dobrze wybralam. Boje sie, czy nie pozatyka mi porow [ma w sobie gliceryne, przypuszczam, ze to niedobrze] i nie pogorszy sprawy z tradzikiem. Moze ktos moglby mi pomoc, albo polecic jakis inny krem. Jezeli zle wybralam to szkoda mi bedzie wyrzucac krem, ktory uzylam raz
Isotrex przede wszystkim bardzo mocno złuszcza skórę, może ją również bardzo mocno podrażniać. Możliwe jest nawet podrażnianie oczu na skutek parowania Isotrexu po nałożeniu. Jedynym rozwiązaniem aby uniknąć wszelkich nieprzyjemnych odczuć związanych ze stosowaniem tego leku jest nakładanie go w bardzo małej ilości aby nie doszło do złuszczania (można go również nakładać co drugi dzień). Im delikatniejszy krem w tym wypadku tym lepiej. Powinien być przede wszystkim nawilżający. Isotrex mocno zmieni skórę ale jednocześnie niewątpliwie nasili się jej tendencja do przetłuszczania- to normalna reakcja obronna skóry na złuszczanie. Zatem na noc po Isotrexie jak najbardziej wskazany byłby krem nawilżający, na dzień regulujący wydzielanie sebum. Nie ma sensu stosować na noc kremów matujących. Pielęgnacja skóry w ciągu dnia powinna być zupełnie inna niż nocą. Noc to regeneracja, odnowa i leczenie, kremy matujące to doraźne rozwiązanie, które ma sens tylko w przypadku pielęgnacji dziennej.
Magdalena Daniluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:56   #14
pomalujmnienazielono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Krem nawilżający dla skóry mieszanej

Ja uzywam Isotrexu tylko na noc, codziennie lub co drugi dzien, w zaleznosci jak bardzo wysusza mi skore[ zalecenie pani dermatolog]. Chodzi mi konkretnie o krem na dzien. Nie wiem czy dokonalam dobrego wyboru kupujac krem z serii Nivea, o ktorym pisalam w poprzednim poscie. Dopiero w domu zauwazylam, ze ma on w skladzie gliceryne, wiec boje sie o jego skutki.
pomalujmnienazielono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 21:20   #15
natala753
Raczkowanie
 
Avatar natala753
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 63
krem nawilżający do cery mieszanej

Witam,
z góry przepraszam, ale nie wiedziałam za bardzo gdzie umieścić to pytanie. Wiem też, że na pewno były wątki podobne do mojego na tym forum, ale przeglądając je dalej nie znalazłam tego czego dokładnie szukam.

Otóż poszukuję kremu nawilżającego na noc do cery mieszanej. Mam 17 lat, więc raczej żadne kremy przeciwzmarszczkowe oraz te w kosmicznej cenie nie wchodzą w grę ;P
Chodzi mi o zwykły, dobrze nawilżający, nie przetłuszczający i nie zapychający krem, który dobrze zadba o moją cerę zimą i nawilży ją w nocy. Rzecz jasna im tańszy tym lepszy ))))

Jeżeli któraś z Was znalazła już swój krem idealny będę wdzięczna jeżeli podzieli się swoim znaleziskiem.
Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!
Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać! )))))
natala753 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 09:13   #16
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Hey, też mam cerę mieszaną i u mnie doskonale przyjął i sprawdził się krem AA do skóry atopowej (mimo że takiej nie mam) ale jest super nawilżający i łagodzi podrażnienia. Nie wiem czy na zimę się nada bo ja go używałam raczej na wiosne i jesien ale mozna spróbować, cena ok. 13 zł. Drugim dobrym kremem wg mnie jest kremik olay hydrating, on juz jest droższy ale często robią go w zestawach świątecznych z żelem do twarzy (też super) i kremem na dzień i na noc i po świętach na wyprzedażach mozna kupić taki zestaw za małe pieniążki
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 08:29   #17
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez kari1985 Pokaż wiadomość
Hey, też mam cerę mieszaną i u mnie doskonale przyjął i sprawdził się krem AA do skóry atopowej (mimo że takiej nie mam) ale jest super nawilżający i łagodzi podrażnienia. Nie wiem czy na zimę się nada bo ja go używałam raczej na wiosne i jesien ale mozna spróbować, cena ok. 13 zł. Drugim dobrym kremem wg mnie jest kremik olay hydrating, on juz jest droższy ale często robią go w zestawach świątecznych z żelem do twarzy (też super) i kremem na dzień i na noc i po świętach na wyprzedażach mozna kupić taki zestaw za małe pieniążki
Kremu z AA do atopowej skóry jeszcze nie używałam (mimo iż jestem posiadaczką skóry z AZS ), ale kremik z Olay używałam, jest bardzo dobry Dordzo dobrze nawilża, nie przeciążając skóry i nie robiąc na niej tłustej powłoki. Polecam
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 14:08   #18
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Kremu z AA do atopowej skóry jeszcze nie używałam (mimo iż jestem posiadaczką skóry z AZS ), ale kremik z Olay używałam, jest bardzo dobry Dordzo dobrze nawilża, nie przeciążając skóry i nie robiąc na niej tłustej powłoki. Polecam
również polecam kremik z serii Active Hydrating Olay - tani i dobry do skór mieszanych. Stosowałam i jest całkiem spoko.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 18:42   #19
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Ja polecam SVR Xerial 5, kosztuje ok.32 zł w tej chwili w SuperPharmie
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 19:02   #20
ekosmetolog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Do cery mieszanej w dobrej cenie jest krem z serii Oeparol Hydrosense, intensywnie nawilżający. Krem zawiera kwas hialuronowy i olej z wiesiołka. Krem tworzy ochronny film na skórze i intensywnie nawilża skórę.
ekosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 10:42   #21
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Ten krem z olay jak dla mnie jest do niczego.Użyłam go może ze3 razy i oddałam koleżance,której zreszto tez nie podpasował.Nie nawilżała kompletnie nic w dodatku sie rolował na twarzynigdy więcej
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 11:17   #22
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Ten krem z olay jak dla mnie jest do niczego.Użyłam go może ze3 razy i oddałam koleżance,której zreszto tez nie podpasował.Nie nawilżała kompletnie nic w dodatku sie rolował na twarzynigdy więcej
Czy my na pewno mówimy o kremie na noc?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 11:26   #23
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Mam podobny problem. Z tym, ze kazdy krem nawilzajacy jest za tlusty dla strefy T i za slaby na policzkach (luszcza sie). Dlatego zawsze uzywam dwoch kremow :sciana:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 11:32   #24
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Mi pasuje ta ziaja https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-matujacy.html , kupiłam w zimowym zastępstwie dla eveline hialuron coś tam coś tam. Fajny, nie przetłuszcza, dobrze nawilża, wchłania się bez pozostawiania filmu. A 25+ jest chyba tylko dlatego, że nie wysusza
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 20:53   #25
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

jeśli chodzi o tego olay'a to jest jeszcze emulsja z tej samej serii i przyznam że jest okropna, ale kremik na noc zwłaszcza u mnie się super sprawował ale jeszcze lepiej AA , teraz używam na noc kremu bandi z olejkiem awokado, ciężki ale na zimę dobry
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 21:14   #26
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. Z tym, ze kazdy krem nawilzajacy jest za tlusty dla strefy T i za slaby na policzkach (luszcza sie). Dlatego zawsze uzywam dwoch kremow :sciana:
Stosowanie dwóch kremów nie jest złe. Powiedziałabym nawet, że dla skór mieszanych najlepsze!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 21:18   #27
lady_killer
Raczkowanie
 
Avatar lady_killer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Olay ten we flakoniku o pojemności 125ml dobrze nawilża, lekko sie wchłania i nie przetłuszcza skóry. Często do niego wracam..
__________________
Jeśli chcesz być na bierząco z dostawami,
nowinkami oraz konkursami
dołącz do facebooka

-----
lady_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:31   #28
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Ja najczęściej mieszam krem do twarzy Physiogel i olejek arganowy, dla mnie idealna kombinacja. Olejek poprawia ogólny wygląd mojej skóry twarzy, wydaje mi się że wgląda po nim bardziej promiennie i gładko, krem natomiast lekko natłuszcza moją skóre twarzy, mam skóre z AZS i ostatnio czuje że moja skóra jest bardzo sucha, zwłaszcza na czole. Co dziwne, na czole mam najwięcej "grudek" i innych niedkonałości, a myślałam że to w strefie gdzie skóra jest bardziej tłusta takie niedobruchy się pojawiają Od około tygodnia stosuje też Effeclar DUO (Effeclar DUO na noc, nawilżanie w ciągu dnia). Raz na jakiś czas, głównie gdy muszę gdzieś wyjść używam na twarz maski "No7 Intensive Moisture Face Mask". Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam, moja siostra przyjechała z anglii ztym cudeńkiem, użyłam raz i rano po obudzeniu wszystkie moje grudki i nierówności na skórze magicznie zniknęły, nic nigdy lepiej na mojej twarzy nie zadziałało. Niestety posiadam końcówkę tego specyfiku, i muszę obczaić gdzie mogę to cudeńko zdobyć, bo daje naprawdę spektakularne efekty.
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 11:57   #29
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez kari1985 Pokaż wiadomość
Hey, też mam cerę mieszaną i u mnie doskonale przyjął i sprawdził się krem AA do skóry atopowej (mimo że takiej nie mam) ale jest super nawilżający i łagodzi podrażnienia. Nie wiem czy na zimę się nada bo ja go używałam raczej na wiosne i jesien ale mozna spróbować, cena ok. 13 zł. Drugim dobrym kremem wg mnie jest kremik olay hydrating, on juz jest droższy ale często robią go w zestawach świątecznych z żelem do twarzy (też super) i kremem na dzień i na noc i po świętach na wyprzedażach mozna kupić taki zestaw za małe pieniążki
Jestem w 100% przekonana, że nie nadaje się on do skóry mieszanej, bo ma na bardzo wysokim miejscu parafinę w składzie... Dziewczyny, czytajcie składy i nie wierzcie w każdą opinię !
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 01:48   #30
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: krem nawilżający do cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Jestem w 100% przekonana, że nie nadaje się on do skóry mieszanej, bo ma na bardzo wysokim miejscu parafinę w składzie... Dziewczyny, czytajcie składy i nie wierzcie w każdą opinię !
Składy kremików, które polecam przejrzałam, ale nie przeanalizowałam dogłębnie Z Flos-Leku na dzień z mocznikiem - wtedy stosowałam bardzo zdrową dietę i cera była wręcz idealna, bardzo gładka
Teraz używam niebieskiego z Babydream i cera jak na aktualną dietę również bardzo fajna. Kremy nie zapychają, bardzo dobrze nawilżają. Z opinii koleżanki wiem że BD poprawił jej stan skóry, wyrównał koloryt
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-05 10:47:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.