Czy ktoś używał Fulfix? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-20, 18:34   #1
alfa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28

Czy ktoś używał Fulfix?


Bardzo wypadają mi włosy. Miałam zawsze gęste, więc jeszcze wyglądam możliwie ale martwię się ,że jak tak dalej pójdzie to bedę łysa. Chc ę kupić produkt zwany Fulfix. Reklamy są mało zachęcajace - bo przypominają mi te co proponują cudowne środki odchudzające, które oczywiście nie działają zupełnie. Dlatego proszę o szczere opinie jeśli ktoś stosował...
alfa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 15:48   #2
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

mhmmm a dlaczego ni sprobujesz po prostu pic herabty ze skrzypu i pokrzywy ? Mozna taka miksture wcierac tez we wlosy-wzmacniaja cebulki

poza tym powinnas tez zrobic sobie badania krwi/tarczycy jezeli rzeczywsicie tak Ci wypadaja(jesli to niedobory to herbatka o ktorej pisalam wyzej pomoze ale na tarczyce to juz jakies leki trzeba)
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 17:41   #3
makarena789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Jeśli ktoś używał/używa Fulfix bardzo proszę o opinie- czy pomógł, zaszkodził, ogólnie wszystko
alfa2000 i jak zamówiłaś?? bo ja sie zastanawiam...
makarena789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:47   #4
madzia096
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Alfa czy zdecydowałaś się na zakup fulfix?
madzia096 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 08:08   #5
alfa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Nie zamówiłam, bo nikt się konkretnie nie wypowiedział wiec jednak uznałam, że to naciąganie. kupiłam skrzyp i pokrzywę i faktycznie jest różnica. teraz wypada mi tylko trochę, ale to juz chyba tyle ile normalnie wypada. zażywam dopiero 2 tyg ale bardzo szybko zauważyłam różnicę w wypadaniu.

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

i dziekuję Nocna Nimfo za poradę!
alfa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 11:05   #6
KaTka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Cześć Dziewczyny. Właśnie dzisiaj przyszła do mnie buteleczka ,,Fulfix". Zdecydowałam się chociaż rzeczywiście za dużo o tym produkcie nie da się znaleźć ale stwierdziłam że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana od dzisiaj zaczynam stosować to ,,cudo" i za jakiś czas dam Wam znać czy jest ono coś warte
KaTka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:33   #7
tocz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

KAtka konieczne daj znac. Bardzo uważnie przeanalizowałem ten produkt i opinie o nim. Faktycznie w Polsce nie ma ich jeszcze w ogóle. Jedyne,co zauwazyłem, to że ta strona i opinie osób zamieszczonych tam są tłumaczone na kazdy jezyk-lacznie z "forum"=a imiona i nazwiska zmyślane wszędzie inaczej. Co więcej zdjecia pokazujace "wyjatkowosc"produtku są czeto uzywane w internecie i przez inne firmy i środki do wlosow. NIe wierzę do konca w ten produkt. Ale chce wierzeć,wiec prosze daj znac,co i jak. P.S. Ta Pani CHAN,co to niby wymysliła tez jest tajna - nie ma nic o niej nigdzie poza ta stroną, a przeciez dokonała rewolucji ))
tocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 13:45   #8
dziubek693
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Witam
Ja również zamówiłam fulfix kosztuje 150 zł/szt. Cena straszna jak za 50 ml które starcza przy myciu 2-3 razy w tyg na 3-4 tygodnie. Kupiłam jak na razie 1 szt i nie widzę szału, a tak naprawdę to zero rezultatów, piszą niby żeby stosować ok 3 miesiące i w sumie nic nie dzieję się od razu, ale zastanawiam się czy kupić kolejna buteleczkę, gdyż kuracja na 3 miesiące to koszt ok 450 zł a nie wiadomo czy to nie ściema. Czy może ktoś jeszcze to stosuje???????????
dziubek693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 00:02   #9
makarena789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

alfa2000: a w jakiej postaci zażywasz skrzyp i pokrzywe? pijesz herbate czy jakieś konkretne suplementy diety? i super, że Ci już mniej wypadają włosy.

KaTka09: tak napisz nam jakie efekty uzyskałaś

tocz: potwierdzam, też zauważyłam, że opinie ludzi jak i ci ludzie są zmyślone i przetłumaczone na różne języki, a o Pani dr Chan nic nie znalazłam, pomimo tego ten produkt istnieje i chce wierzyć, że jednak pomoże...

dziubek693: faktycznie produkt dość drogi jak za taką pojemność, pisze żeby stosować 3 razy w tygodniu czyli na miesiąc z 12 razy, nie ma szans żeby choć na 2 miesiące starczył? ;(
makarena789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 09:16   #10
alfa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Fajnie, że wreszcie odezwali się konkretni posiadacze tego specyfiku to czekamy na dalsze relacje ze stosowania. właśnie bardzo niepewnie te wszystkie opinie na ich stronie wygladały - od razu skojarzyły mi sie z tymi superspecyfikami na odchudzanie, które tylko odchudzają portfel. Dajcie koniecznie znać jak to dalej będzie wyglądało, bo przynajmniej ostrzeżemy innych przed zakupem. a na wypadanie włosów naprawdę tak jak mi doradziła Forumowiczka stąd - genialnie działa skrzyp z pokrzywą, ja kupiłam w tabletkach za 9 zł miesięczna kuracja. podziałało błyskawicznie!
alfa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:20   #11
KaTka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Pewnie ze dam znać, jak tylko zauważę zmianę albo po miesiącu, ja zamierzam stosować przez 2, 3 miesiące tak jak to polecają. Myślę ze przy rozsądnym używaniu (a przecież nie trzeba tego walić na głowę Bóg wie ile) powinno wystarczyć na ponad miesiąc. Wiadomo ze to nie jest cudo które zadziała po jednym razie, trochę cierpliwości Też zwróciłam uwagę na te komentarze ale powiem szczerze: mam kasę to kupiłam. Nic nie pomoże to trudno, będziecie tylko wiedzieć ze nie warto a ja dalej będę szukać magicznego eliksiru
KaTka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 09:25   #12
dziubek693
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Witam
Ja nie walę tego dużo ale mówię że nie starczy na dłużej niż miesiąc 3 tyg max bo buteleczka niby spora a w środku połowa zapełniona. Ja po miesiącu stosowanie nie widze różnicy ale też twardo zamierzam używać 3 miesiące zobaczymy co będzie. Jak ktoś to stosuje proszę pisać przyda się każda opinia, może nie warto tyle na to wydawać a może wręcz przeciwnie.
Pozdrawiam
dziubek693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 16:14   #13
MMMaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Zastanawiam się dlaczego na stronie fulfixa nigdzie nie ma podanej ceny. Trzeba złożyć formularz, żeby ją poznać?
Poza tym zakładka Zasady&Warunki jest dość dziwna. Np. to: "Ceny produktów moga ulec zmianie bez wczesniejszego powiadomienia. Kupujący zostaną obciążeni ceną produktu obowiązującą podczas zakupu." Też czekam z niecierpliwością na opinię osób, które stosują, bo jak na razie to wydaje się to być mocno podejrzane.
Pozdrawiam
MMMaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:06   #14
uki763
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Witam Wszystkich.

Zobaczcie dwa linki które umieściłem poniżej. Pierwszy z polską stroną produktu i drugi amerykański. A teraz przeczytajcie komentarze i imiona osób obu stron. Komentarze dokładnie te same, tylko Imiona Inne. Ciekawe ile w tym prawdy, ja w to nie wierzę Chyba że to anonimowe komentarze a administrator strony może zmieniać ich imiona. JEDNA WIELKA LIPA !

http://www.shinythickhairtips.com/pl2BvVnqM/

http://www.hairhealthjournal.com/global/

Pozdrawiam
Łukasz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

A to jest najlepsze ...
Na głównej stronie produktu umieściłem komentarz i co ?

Napisałem że używałem środek przez trzy miesiące i brak efektów.
Komentarz pojawił się na jakieś 10 minut, następnie nie mogłem wejść na stronę. Po 30 minutach już mogłem i co dziwne komentarz też tam widnieje ale.......
pomyślałem że wejdę na ten sam adres z mojego smartfona nie korzystając z sieci internetowej w domu i co .... niespodzianka!!! Nie ma śladu po moim komentarzu hahaha

Jak widać pomyśleli o wszystkim No prawie o wszystkim, bo tego forum nie zmienią

Poniżej ogólnodostępny link. Sprawdźcie sami

Pozdrawiam
Łukasz

http://www.shinythickhairtips.com/pl2BvVnqM/
uki763 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 00:29   #15
tocz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

no właśnie Łukasz o tym tez pisałem. Też tak to sprawdziłem. KOmentarze są ściemą-nie ma możłiwosci zmieniania imion i nazwisk i niby tlumaczenia ich. Jakos nigdy nikt tego nie uprawia zdjęcia ludzi znajdują się też- dokładnie te same i reklamują inne specyfiki, a o Pani CHAN nie ma nic. Ja również napisałem komentarz,kótrego nie da się lubić i widoczny jest tylko u mnie. Wszystko mówi samo za siebie
tocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 20:03   #16
Marian5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Najlepszy środek na porost włosów panowie, to jak narazie nie ma takiego. Szkoda kasy, bo nic tak nie pomoże jak maszynka do golenia i je w całości zlikwidować w krytycznym stadium, używałem wiele specyfików i nic to nie dało jedyna nadzieja jest u dermatologa, ale to we wczesnym stadium łysienia są leki hormanalne koszt ok 150zł i tylko na recepte, ale to nie sprzyja odrastaniu włosów tylko zatrzymuje proces wypadania ich na głowie, oczywiście starczają aż na miesiąc i efekt uboczny jak przy każdym leku hormonalnym na ciele zaczyna rosnąć futerko jak u kotka jakiego
Marian5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 20:07   #17
841109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Witam Państwa,

Stosowałem wiele preparatów,
np. radical, procerin; efektów nie było.

Uczestniczyłem w pewnym projekcie biotechnologicznym, gdzie prowadziłem badania nad produktem żywnościowym, niemniej zacząłem stosować własną "mikstrurę" (oparta na tym pordukcie) i naprawdę pojawiły się efekty, (mam zdjęcia) i sam jestem zdumiony. Czas stosowania ponad miesiąc, więc bardzo krótki!, za 2-3 miesiące opiszę rezultaty, wydaje mi się, że do roku łysina całkowicie zniknie (przy takim obrocie sprawy).
Jeżeli wyniki będą dalej zadowalające, swój pomysł dam na kickstarter.com i zacznę produkować specyfik.
Prawda jest taka, że trzeba sporo tego na głowę "wetrzeć", dodam tyle, że naturalnie mam włosy koloru ciemno-brązowego, w tej chwili mam czarne (kolejny efekt)-> być może jest też jest sposobem na siwe włosy.

Reasumując: tam gdzie mam włosy (a nie mam na czubku głowy- średnica ok. 10 cm==> ten plac jest coraz mniejszy, a w miejscach gdzie włosów w ogóle nie było, pojawiły się włoski ) są naprawdę mocne, piękne i lśniące.
Stosowanie: najlepiej codziennie (niestety tego nie robię), aczkolwiek mam jeszcze wrażenie, że ww. "mikstura" działa jak oliwa do ognia, stymulując porost włosów; także jeżeli komuś całkowicie odrosłyby włosy to nie będzie musiał dalej jej stosować, W PRZECIWIEŃSTWIE DO INNYCH MARKETINGOWYCH PRODUKTÓW, KTÓRE TRZEBA STOSOWAĆ CHYBA DO KOŃCA ŻYCIA, więc kolejny plus (ewentualnie czasami, żeby włosy były dobrze odżywione).
ps. nic więcej póki co nie mogę napisać (szczegółów)
pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez 841109
Czas edycji: 2014-01-16 o 21:00
841109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 20:18   #18
magulon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Jeżeli Twój specyfik działa i chcesz się o tym przekonać nie tylko na własnej głowie to ja jestem chętny na eksperyment.

pozdrawiam
magulon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 08:25   #19
100anna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Pozdrawiam
Nie kupiłabym czegoś, co nie ma WYRAŹNIE podanego składu... Ja przynajmniej takiego nie znalazłam.

Zawsze miałam byle jakie, cienkie, słabe włosy. Kiedy zaczęły wypadać mi na potęgę zaczęłam od zrobienia badań (okazało się, że hormony,tarczyca ok, mieszki włosowe nie mają nadwrażliwości na testosteron, itp..
Za mało miałam żelaza i - uwaga - niewyobrażalnie za mało witaminy D3 - rzadko kto bierze to pod uwagę). Okazało się też, że mam alergię na składnik farb, nikiel, ppd i sls-y... koniec z farbowaniem zwykłymi farbami i henną na rzęsach...). Miałam też robione badanie "ukrwienia" skóry głowy - wyszło bardzo słabo, ponieważ mam problemy z kręgosłupem szyjnym i wynikające z tego uciski na tętnicą szyjną. Często też przyjmuję leki przeciwbólowe; kilka razy byłam pod narkozą (to wszystko, wg lekarki ma ogromny wpływ na stan włosów).

Stosuję zgodnie z poleceniem lekarki - trychologa:
- szampon, tonik i tabletki viviscal (ze względu na specyficzny skład),
- na bieżąco uzupełniam monitoruję i ew. uzupełniam braki dotyczące żelaza i witaminy D3,
- używam też laserowego grzebienia do włosów (przed codziennym użyciem wcierki viviscalu).
Włosy przestały wypadać (po 3 miesiącach). Odrosły też włosy nad czołem, po raz pierwszy w życiu pojawiły się poniżej dotychczasowej linii włosów...
Lekarka stwierdziła, że nie ma potrzeby (na razie) używania innych leków.
Leczyłam się w Szwecji, miałam prywatne ubezpieczenie (po polsku: Klinika Włosa). Wiem, że współpracują z lekarzami w Krakowie (nie wiem, gdzie, mogę się dowiedzieć).
Jeżeli kogoś to interesuje mogę też podać nazwy bezpiecznych farb do włosów, które sprawdziły się u mnie (jedna w salonie, druga do farbowania w domu).
Przed rozpoczęciem leczenia miałam przeprowadzone badania: trychologiczne włosów, hormony, tarczyca, poziom specyficznego żelaza, witamin D3, B, K i P; to, jak moje włosy reagują na hormony płciowe; uczuleniowe (na nikiel, składniki farb i szamponów, parabeny, itp.). Zajęło mi to ponad miesiąc....
Raz na miesiąc miałam wizytę w gabinecie (ocena wyników krwi, badanie trychologiczne, itp.)
100anna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 09:55   #20
Cachaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

prosze podaj nazwy tych farb. tez slabo znosze farby a juz mam siwe w wieku 32 lat i musze farbowac raz na miesiac
Cachaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 15:48   #21
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

ja tez poprosze o nazwe farb
__________________
WEWNĘTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNĘTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj też będzie więcej


== ODZYSKAĆ WŁOSISKA==


Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 07:48   #22
100anna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Pozdrawiam
1. Farby (tylko w salonach, o ile wiem - w Polsce w Warszawie) firmy Natulique - połączone z odżywką, itp. Efekt bardzo dobry, nie zawierają tego, co najbardziej mnie uczulało, czyli tzw. "sztucznej henny". Nie mają też parabenów i sls-ów.
2. Do farbowania w domu (w Szwecji do kupienia w sklepach fryzjerskich, w Polsce - nie wiem) Daniel Field - bardzo ładne, trwałe kolory, nie podrażnia skóry, nie zmywa się (mam jasne, naturalne blond włosy, niestety siwiejące...). Wybrałam jasny, platynowy blond - fajnie wyrównał koloryt i pokrył siwe włosy.

Te włosy, które odrastają mi po kuracji, niestety są siwe.... ale za to o wiele grubsze niż te, które miałam od urodzenia. Po raz pierwszy w życiu mam włosy do ramion. Nie łamią się i nie wypadają.
Firma, która produkuje viviscal wprowadziła ostatnio również serum - zapytam lekarki, czy mogę włączyć je do kuracji.
100anna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 19:01   #23
juliapila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

100anna1
"Leczyłam się w Szwecji, miałam prywatne ubezpieczenie (po polsku: Klinika Włosa). Wiem, że współpracują z lekarzami w Krakowie (nie wiem, gdzie, mogę się dowiedzieć)."
Byłabym ci bardzo wdzięczna gdybyś się czegoś na ten temat dowieiała.
juliapila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 09:04   #24
100anna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Pozdrawiam
do Julia...

Zapytam w recepcji, ale dopiero na koniec miesiąca (będę u lekarki). Postaram się też zrobić zdjęcie "reklamówki", na której znajdują się miejsca na świecie z którymi współpracują.
Pisząc poprzednie posty zapomniałam jeszcze o konieczności mierzenia poziomu miedzi w organizmie (jest podobno b. ważna, ale tak naprawdę nie wiem, dlaczego...
Anka
100anna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 09:36   #25
Cachaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Dzieki za nazwy farb!
Moj problem zostal zdiagnozowany w Hair Derm Gdynia- instytucie trychologii. mialam zawsze tlusta skore glowy a okazalo sie ze mam łupież tlusty i zatkane ujscia mieszkow wlosowych i do tego slabe ukrwienie. kuracje i szampon pomogly choc lysy placek nad karkiem nie zarosł calkowicie jednak wiem teraz ze musze uzywac szampony na lupiez tlusty , dobre, apteczne lub te wloskie z Hair derm. przestala "bolec " mnie skora glowy i wlosy nie sa tak przyklejone do skory glowy. skora glowy jest czysta i zdrowa teraz. az fryzjerka zauwazyla moze jeszzce na efekty musze troche poczekac. 25 lat uzywalam zle szampony.
Cachaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:18   #26
wzorek40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

do 100anna1
Mam mozliwosc leczyc sie w Szwecji wiec mam do Ciebie prosbe podaj nazwe kliniki dokladnie tak jak brzmi po szwedzku i czy moze jest gdzies w poblizu Malmo?bede wdzieczna gdyz stracilam do tych czas ok 1/3 wlosow i zeby nie to ,ze mam dosc grube to juz nie mialabym co na ta lysine nagarniac..wszystkie specyfiki i mozliwosci byly wykorzystane ..wcierki,piguly, szampony eee tam szkoda gadac..teraz wcieram sok z rzepy(rzodkwi) ,narazie tez bez szału...
wzorek40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 23:48   #27
841109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Proszę Państwa,

wiem sporo nt. farb do włosow,ale nie bede sie rozpisywal.......
co do soku z rzepy...niekazdy babcijny przepis jest dobry.......
mam wrazenie, ze albo Panstwo chodza do jakis antyspecjalistow, albo uzywaja czegokolwiek.
Pamietajmy jednak, że produkt nieznanego pochodzenia, ktory nie ma wyszczegolnionego skladu chemicznego moze zaszkodzic i zapewne tak sie stanie.
Ponadato radze uwazac na SUPLEMENTY DIETY, KTORYCH SKLAD NIE JEST NIGDZIE WERYFIKOWANY.
========================= ============
PROSZĘ ZA PRZEPROSZENIEM WYRZUCIĆ WSZYSTKIE SYFIASTE PRODUKTY, KTORE PANSTWO UZYWACIE ( DOSLOWNIE BURZE SIE JAK TO CZYTAM.....-DOBRZE ZE JESTEM WYPITY

poki co polecam Wam:
1.kupno spiruliny w kapsulkach lub tabletkach
2. rozkruszenie lub bezposrednie wsypanie do szklanki
3. zalanie na oko 25 ml wody
4. 1-2 lyzki stolowe oleju rzepakowego
5. ewentualnie dodatek cystyny

taka miksture wymieszac i wsmarowywac--> nie ma potrzeby zmywania, mimo ze w skladzie jest OLEJ--> ps. ma być tylko olej rzepakowy, kazdy inny to SYF

stosować codziennie!

dobranoc
841109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 23:02   #28
marek5152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Witam,
Własnie w tym tygodniu kupiłem buteleczkę ze strony fulfixa, kurier przywiozł następnego dnia, zaryzykowalem zobaczymy efekty, narazie dwa razy pryskalem głowę,w srodku buteleczki tak jakby byla woda ciemna a nie fulfix w ogóle to nie pachnie, po 2 razach nic nie zauwazylem. Jakoś trochę w to powątpiewam ale spróbuje przez 2 miesiace. Generalnie stosuje propecie którą biorę juz kilka lat pomaga jest w takiej samej cenie ale niestety nie jest za zdrowa, mam po niej sucha skórę, ale zeczywiscie włosy odrosly i są gęsciejsze. Szukalem czegos w płynie zeby nie polukać tych proszów dlatego wybralem fulfix, chodz cos mi sie wydaje ze bede musial po 2 miesiacach powrócic do propecii.
Pozdrawiam

Marek
marek5152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 00:59   #29
Piotrek 25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Fulfix w 100% pomaga nawet bardzo zniszczonej skórze głowy mnie pomogło odrazu. efektywność Fulfix jest dowiedzona naukowo i ja sie pod tym podpisuję.Wlosy zniszczone przez testosteron odrazu po nałożeniu Fulfix dostają mega dawki witamin i mineralow co po 5 min pomaga nawet bardzo zniszczonej skórze głowy. osobiście polecam ludziom mających kompleks przez wypdanie włosów Fulfix zasługuje na
Piotrek 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 16:23   #30
marek5152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktoś używał Fulfix?

Cytat:
Napisane przez Piotrek 25 Pokaż wiadomość
Fulfix w 100% pomaga nawet bardzo zniszczonej skórze głowy mnie pomogło odrazu. efektywność Fulfix jest dowiedzona naukowo i ja sie pod tym podpisuję.Wlosy zniszczone przez testosteron odrazu po nałożeniu Fulfix dostają mega dawki witamin i mineralow co po 5 min pomaga nawet bardzo zniszczonej skórze głowy. osobiście polecam ludziom mających kompleks przez wypdanie włosów Fulfix zasługuje na
Cześć
Powiedz mi po jakim czasie widac zmianę, bo ja używam juz 2 tygodnie i narazie nic nie zauważyłem i czy zamawiałeś ze strony fulfixa bo można równiez zamowic na allegro tylko że jest droższe ja zamówiłem ze strony fulfixa i za 3 zaplaciłem 365 zł.
marek5152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-21 12:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.