Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 21:26   #2551
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja tylko tu pisze, jak nie tu to przestanę i koniec.
Dzisiaj jakiś dzień do dupy same kłótnie i wogoledupablada








dokładnie







jedynego najukochanszego







ja bardzo duzo musialam kiedyś opowiadać i odpowiadać szczegółowo na pytania, w szkole też mialam pewne zajęcia gdzie musialam "bronic swojej pracy"
Staram sie zeby każdy zrozumiał moje motywy dlatego tyle gadam o jednej rzeczy nawet chociaż staram sie zeby filmy nie przekraczamy 15 minut bo to moze nudzić
Denko niedługo wstawię filmiki z poszczególnymi zuzytymi produktami i to dopiero bedzie serial niemal ale w krótkich odcinkach
Dziekuje za.mile słowa i jeśli masz jakieś uwagi to pisz prosze bo sie dopiero uczę nagrywania






Nie psujmy tego co dobre
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:26   #2552
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Czuję się skuszona i tą, i tą z mlekiem łosia czy jakoś tak chiba złamę odwyk i je zakupię
Weź najpierw mini
A z łosia jest super pachnie jak budyń





[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56763106]Treść usunięta[/QUOTE]

__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:26   #2553
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:26   #2554
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Dzisiaj na wątku emocje jak w "Klanie". O ludzie To tylko wizaż.

Ja tam żadnej prywatnej wiadomości nie dostałam, ale jak znam siebie, to jakbym dostała, to bym na nią nie odpowiedziała z kilku względów:
1) codziennie w pracy dostaję grubo ponad 100 maili- mniej lub bardziej ważnych albo zupełnie nieważnych i nauczyłam się przesiewać te wiadomości mniej ważne. Nie mam po prostu czasu na odpowiadanie na wszystko
2) nie odpowiadam na wiadomości ludzi, których nie znam/ nie kojarzę. To może być o tyle problematyczne, że kojarzę Karolinę "Kutnago" Never, wiem że jest Paulina, Baletnica, kilka dziewczyn z nickami na A (sorry, dziewczyny, mi się to wszystko zlewa ) a tak to kojarzę kogoś po zdjęciu w avatarze albo tym, że jest w ciąży albo właśnie robi remont
3) ten wątek jest ciągle w biegu jak betoniarka na budowie- dużo wiadomości mi umyka, czasem tylko przebiegam wzrokiem przez stronę nie czytając dokładnie i przesiewam informacje dla mnie przydatne i nawet nie zapamiętuję tych, które mój mózg określił jako nieprzydatne. Z dzisiaj np. zapamiętałam, że znów ktoś pochwalił maskę Estee

Więc proponuję wrzucić na luz i nie brać wszystkiego do siebie.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:26   #2555
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Nie, nie chcę psuć tego wątku, wycofam się i już. Wizaż to wizaż, to nie całe życie, jak słusznie napisała Anyiam.
Przepraszam wszystkie dziewczyny, które zdenerwowałam/uraziłam/zirytowałam/inne moimi wiadomościami. Nie był to moim celem. Gdyby którakolwiek z Was mi napisała, żebym tak nie robiła, to bym przestała, to naturalne. I naprawdę nie rozumiem, dlaczego nikt tego nie zrobił. Po prostu nie rozumiem. Zwłaszcza Anyiam, skoro ktoś coś do niej pisał. Wydawało mi się to grzeczniejsze niż pytanie w cały świat. Miłe reakcje i zachęty tylko mnie w tym, widać błędnie, utwierdzały. Jeszcze raz wszystkie z Was przepraszam.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:27   #2556
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:29   #2557
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mi też nic nie pomaga dzięki lunie z policzek mi poschodziły, ale na nosie ciągle się trzymają

Dziewczyny a pro po zbierania na golda, powiedzcie czy za zakupy kart podarunkowych też punkty się naliczają?
Naliczaja sie

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56763621]Treść usunięta[/QUOTE]

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 21:30   #2558
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mi też nic nie pomaga dzięki lunie z policzek mi poschodziły, ale na nosie ciągle się trzymają

Dziewczyny a pro po zbierania na golda, powiedzcie czy za zakupy kart podarunkowych też punkty się naliczają?
Tak naliczaja
Jesli masz wolne 25zł to polecam ta maseczka co wspominałam
http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/ul...ara-60-ml.html




Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Proponuję zmienić temat
Dziewczyny, jutro piątek czyli jutro będzie kutangowo. Never liczę na Ciebie
Właśnie, a ja jutro nie zalicze, bo tż na operacje idzie! Never co robić, jak żyć?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:30   #2559
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Napisze za siebie bardzo lubie ten watek i Dziewczyny tu sie udzielajace. Delikatnie mowiac: dziwnie sie poczulam czytajac Twoja PW ws nabicia punktow. Nie chcialam Cie w zaden sposob urazic, dlatego nie odpisalam wprost, ze uwazam takie propozycje za "niesmaczne". Mysle, ze niejedna z nas chetnie pomaga innym w roznych kwestiach, trzeba poczekac na taka " oferte" i tyle w przypadku nabicia punktow propozycja powinna wyjsc od kogos, kto tej pomocy chce udzielic
Szkoda, że tego nie zrobiłaś. Trzeba było. Do nikogo więcej bym nie napisała i nie byłoby aż tak niemiłej sytuacji.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:30   #2560
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Naliczaja sie

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------



Dzięki za odp. ja uciekam już spać dobrej nocy wszystkim i do futra
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:31   #2561
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja tylko tu pisze, jak nie tu to przestanę i koniec.
Dzisiaj jakiś dzień do dupy same kłótnie i wogoledupablada








dokładnie







jedynego najukochanszego







ja bardzo duzo musialam kiedyś opowiadać i odpowiadać szczegółowo na pytania, w szkole też mialam pewne zajęcia gdzie musialam "bronic swojej pracy"
Staram sie zeby każdy zrozumiał moje motywy dlatego tyle gadam o jednej rzeczy nawet chociaż staram sie zeby filmy nie przekraczamy 15 minut bo to moze nudzić
Denko niedługo wstawię filmiki z poszczególnymi zuzytymi produktami i to dopiero bedzie serial niemal ale w krótkich odcinkach
Dziekuje za.mile słowa i jeśli masz jakieś uwagi to pisz prosze bo sie dopiero uczę nagrywania


Nie psujmy tego co dobre
Ja z wiekiem stalam sie taka nudziara. w okresie studiow robilam najfajniejsze prezentacje. Bo wszystko prowadzilam na zywo. Bez czytania z kartki. Mialam wiele ciekawych pomyslow. Z czasem zaczelam specjalizowac sie w prezentacjach - pytania i odpowiedzi. Dzięki temu ludzie ode mnie zapamietywali tematy i ja tez do dzis je pamietam. Ale to bylo kilka lat temu.

Czekam na filmik w ktorym pokazesz jak duze masz zapasy i co juz zostalo zdenkowane. Szkoda, ze od posiadanych kosmetykow nie zaczelas. To mogloby nakreslic widzom powody Twoich postanowien. Wiele osob po prostu nie rozumie ze mozna posiadac ogrom kosmetykow. Ze mozna zapomniec iz cos sie ma.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 21:31   #2562
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oluś, aż strach się przyznać, ale ja ZP kojarzę tylko z Zielonego Punktu. I nie jest to miłe skojarzenie.
Rocherowe dziewczyny wiedzą o co chodzi.
Zielony Punkt? To teraz ja nie wiem o co chodzi
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:32   #2563
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Czuję się skuszona i tą, i tą z mlekiem łosia czy jakoś tak chiba złamę odwyk i je zakupię
To już po naszym odwyku A ja jeszcze jutro odbieram moją paczkę z S co była wysłana 22.02, ale kurier coś nie może mi jej dowieźć
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:32   #2564
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Ja tez ide spac, bo jutro nie wstane do pracy
Milej i spokojnej nocy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:33   #2565
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ekhm, jednak tu jestem, więc strzeżcie się dziewczęta .

Fakt, nie nadążam, nie wszystko czytam i nie wszystko widzę, ale miejcie też na względzie, że jest przycisk ZP i niektórzy z niego korzystają .

Na Wizażystce moderujemy jedynie ja i kasiaj85, więc jak przychodzi ZP, to będzie musiała reagować któraś z nas, a tego wolałabym uniknąć.

No i wiecie, to jednak wątek otwarty, publiczny, więc trzeba się jednak czasem trochę powstrzymać z bardziej dosadnym słownictwem i niektórymi linkami, o co proszę i za co z góry dziękuję
A ja sie zastanawialam jak to mozliwe ze tak skrupulatnie "wylapujesz" moment
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:37   #2566
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mnie na wągry biala GG nie pomogła .
Ja po operacji nochala mam straszne wagry na nim, cały w malutkich, ciemnych kropkach i niczym nie idzie ich wykurzyć.
Ja się przyznaję, raz na jakiś czas wyciskam

Biała chyba ma mentol? Potwierdzi ktoś?
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Paulina proponuje jakąś inną maskę Tę chcę wypróbować http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/ul...ara-60-ml.html
O, ciekawa. Jakby tak te wągry wyciągnęła z nosa...
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja z maseczek najbardziej lubię czarną Glamglow
Ja też ją bardzo lubię Chyba kupię pełnowymiarową na vipach.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:38   #2567
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja z wiekiem stalam sie taka nudziara. w okresie studiow robilam najfajniejsze prezentacje. Bo wszystko prowadzilam na zywo. Bez czytania z kartki. Mialam wiele ciekawych pomyslow. Z czasem zaczelam specjalizowac sie w prezentacjach - pytania i odpowiedzi. Dzięki temu ludzie ode mnie zapamietywali tematy i ja tez do dzis je pamietam. Ale to bylo kilka lat temu.

Czekam na filmik w ktorym pokazesz jak duze masz zapasy i co juz zostalo zdenkowane. Szkoda, ze od posiadanych kosmetykow nie zaczelas. To mogloby nakreslic widzom powody Twoich postanowien. Wiele osob po prostu nie rozumie ze mozna posiadac ogrom kosmetykow. Ze mozna zapomniec iz cos sie ma.
Nie pokazałam ile mam bo czesto takie filmy maja zły odbiór a ja dopiero zaczynam i trochę nie chce sie wsadzić na sile w źle komentarze..
Czesto pod takimi filmami widziałam "po co tyle tego" "nigdy tego nie zuzyjesz" a nawet "wydała tyle i tyle pieniedzy" albo "trzeba bylo na dzieci glodujace oddać jak masz za duzo pieniedzy" tak ze ja nie jestem jeszcze na takie cos gotowa
A rozkładanie na małe filmiki jest bezpieczniejsze bo nikt nie liczy ile sie zuzylo pieniedzy wydało jak jest ten rozkład
Mam nadzieje ze mnie rozumiesz
Mam ok 20 róży, tak dla zobrazowania cząstki tego bałaganu
A za miesiąc powiem kilka powodów dlaczego zaczęłam
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:39   #2568
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
A ja sie zastanawialam jak to mozliwe ze tak skrupulatnie "wylapujesz" moment
Czasem też mi się zdarza . Intuicja .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:39   #2569
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56763696]Treść usunięta[/QUOTE]
Na przykład


Paulinka, trzymaj się i powodzenia. Trzymam kciuki za zabieg


Maarthusia śpij słodko
Lidia, Ty też

Edytowane przez 201805141508
Czas edycji: 2016-03-03 o 21:41
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 21:40   #2570
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zielony Punkt? To teraz ja nie wiem o co chodzi
W Yves Roche zielony punkt to taki poza promocją
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:41   #2571
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp. ja uciekam już spać dobrej nocy wszystkim i do futra
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja tez ide spac, bo jutro nie wstane do pracy
Milej i spokojnej nocy
I ja się żegnam, kolorowych snów Dziołszki
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:41   #2572
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Dobra musiałam na chwilę uciec bo mi Barcelona gra a ja wielka fanka to wiadomo i jeszcze wygrywa, dwa gole były a ja nie widziałam żadnego

Uważam chwilowo atmosferę za oczyszczoną, każdy powiedział co mu na serduchu leżało a teraz laski peace&love& chanel i dior

Paulina Aurora czekam na filmik jak dbać o sucholca na twarzy i jakie kremy polecasz oprócz Make Me Bio bo ten się sprawdza wyśmienicie u mnie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:41   #2573
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Na przykład


Paulinka, trzymaj się i powodzenia. Trzymam kciuki za zabieg


Maarthusia śpij słodko
dziekuje kochana jesteś
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:43   #2574
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
AnulaQa Jesteś boska Możesz mnie lać ile chcesz, nawet jak nie masz Golda.
Jak perwersyjnie.

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dzisiaj na wątku emocje jak w "Klanie". O ludzie To tylko wizaż.

kojarzę Karolinę "Kutnago" Never, wiem że jest Paulina, Baletnica, kilka dziewczyn z nickami na A (sorry, dziewczyny, mi się to wszystko zlewa ) a tak to kojarzę kogoś po zdjęciu w avatarze albo tym, że jest w ciąży albo właśnie robi remont

Więc proponuję wrzucić na luz i nie brać wszystkiego do siebie.
Same konkrety.
Ja jestem na A.


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zielony Punkt? To teraz ja nie wiem o co chodzi
ZP- Zielony punkt, Zły Punkt, to takie jakby Douglosowe Maczki, Sensaje i Bobbi Browny, czyli ogólnie rzecz biorąc produkty na które nie wchodzi zniżka. A szkoda.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:44   #2575
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dobra musiałam na chwilę uciec bo mi Barcelona gra a ja wielka fanka to wiadomo i jeszcze wygrywa, dwa gole były a ja nie widziałam żadnego

Uważam chwilowo atmosferę za oczyszczoną, każdy powiedział co mu na serduchu leżało a teraz laski peace&love& chanel i dior

Paulina Aurora czekam na filmik jak dbać o sucholca na twarzy i jakie kremy polecasz oprócz Make Me Bio bo ten się sprawdza wyśmienicie u mnie
Cieszę sie ze sie sprawdza, za taka cenę chyba warto bylo kupić?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:44   #2576
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Nie pokazałam ile mam bo czesto takie filmy maja zły odbiór a ja dopiero zaczynam i trochę nie chce sie wsadzić na sile w źle komentarze..
Czesto pod takimi filmami widziałam "po co tyle tego" "nigdy tego nie zuzyjesz" a nawet "wydała tyle i tyle pieniedzy" albo "trzeba bylo na dzieci glodujace oddać jak masz za duzo pieniedzy" tak ze ja nie jestem jeszcze na takie cos gotowa
A rozkładanie na małe filmiki jest bezpieczniejsze bo nikt nie liczy ile sie zuzylo pieniedzy wydało jak jest ten rozkład
Mam nadzieje ze mnie rozumiesz
Mam ok 20 róży, tak dla zobrazowania cząstki tego bałaganu
A za miesiąc powiem kilka powodów dlaczego zaczęłam
Jasne ze rozumiem. Ja mam niewielka kolekcje kosmetykow- po kilka/nascie sztuk kazdego (poza rozami. Te mam dwa ) i tez wielokrotnie slyszalam po co to, po co takie drogie, na co tyle itd. W koncu przestalam pokazywac ludziom kosmetyki. Albo w publicznym miejscu nie uzywam tych drozszych gdy ktos jest swiadkiem bo czuje sie napietnowana. :/
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:45   #2577
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

A co to za maska z łosia (łosia?! czy mleka łosia? )? Nie mogę znaleźć linka Na co ona jest?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:46   #2578
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Weź najpierw mini
A z łosia jest super pachnie jak budyń


Kusicielko zgrzeszyłam - kupiłam obie maseczki mam nadzieję, że łoś pomoże na przesusz, a ta oczyszczająca pomoże pozbyć się zaskórników

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To już po naszym odwyku A ja jeszcze jutro odbieram moją paczkę z S co była wysłana 22.02, ale kurier coś nie może mi jej dowieźć
No mój już poszedł w las kupiłam maseczki do twarzy i 2 do włosów (ale i tak musiałam jakąś kupić, więc po części czuję się rozgrzeszona) poza tym - to pielęgnacja, więc się zużyje
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:47   #2579
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Jak perwersyjnie.



Same konkrety.
Ja jestem na A.



ZP- Zielony punkt, Zły Punkt, to takie jakby Douglosowe Maczki, Sensaje i Bobbi Browny, czyli ogólnie rzecz biorąc produkty na które nie wchodzi zniżka. A szkoda.
Uważaj czego sobie życzysz bo tu się marzenia spełniają, nawet te o laniu po pysku

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Cieszę sie ze sie sprawdza, za taka cenę chyba warto bylo kupić?
Powiem tak, przyniósł mi duża ulgę i wyleczył przesusz, niestety mam mi go zabrała bo jej też przypasował i kupiłam drugi ale już nie ten odżywczy tylko ten dla wrażliwców z różą itp Też jest boski Bez Ciebie bym nawet uwagi na te kremy nie zwróciła
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:50   #2580
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Jasne ze rozumiem. Ja mam niewielka kolekcje kosmetykow- po kilka/nascie sztuk kazdego (poza rozami. Te mam dwa ) i tez wielokrotnie slyszalam po co to, po co takie drogie, na co tyle itd. W koncu przestalam pokazywac ludziom kosmetyki. Albo w publicznym miejscu nie uzywam tych drozszych gdy ktos jest swiadkiem bo czuje sie napietnowana. :/
Ja tam juz na to nie zwracam uwagi publicznie ale "dokumentowanie" moich zbiorów to jeszcze nie na moje nerwy, widziałam co u innych bylo i nie oj boje sie
Ale publicznie to szanelami sie nie boje malować





Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A co to za maska z łosia (łosia?! czy mleka łosia? )? Nie mogę znaleźć linka Na co ona jest?



zaraz znajdę link


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Kusicielko zgrzeszyłam - kupiłam obie maseczki mam nadzieję, że łoś pomoże na przesusz, a ta oczyszczająca pomoże pozbyć się zaskórników



No mój już poszedł w las kupiłam maseczki do twarzy i 2 do włosów (ale i tak musiałam jakąś kupić, więc po części czuję się rozgrzeszona) poza tym - to pielęgnacja, więc się zużyje
Trzymam kciuki jak cos to bij mnie
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 20:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.