Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 18:46   #151
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez alam Pokaż wiadomość
Przejrzałam cały wątek
Wydaje mi się ,ze prawdopodobnie mam zbliżony kolor cery do FRUITY (myśle tu o tych ciemniejszych odcieniach)teraz mam pytanie czy to prawda,ze te podkłady jaśnieją na twarzy i lepiej jest wybierać ciemniejsze odcienie?
FRUITY miałabym prośbę czy mogłabyś polecić róż,puder i korektor.Jakich odcieni używasz?DZiekuję za wszelkie info
Z tego co wiem to nie jasnieją, ale mogą ciemnieć. Akurat na mojej skórze kolor się nie zmienia. Fruity używa chyba Winged butter.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 19:04   #152
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A u mnie jasnieja na twarzy-dlatego wybieram teraz ciemniejsze odcienie.Niewiem od czego to zalezy.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 19:43   #153
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A u mnie jasnieja na twarzy-dlatego wybieram teraz ciemniejsze odcienie.Niewiem od czego to zalezy.

A może to jaśnienie/ciemnienie zależy od kremu? Kiedyś chyba w jakimś wątku o tym czytałam, ale nie pamiętam dokładnie
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:31   #154
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny poradźcie co robić, bo jestem trochę załamana. Składałam moje ostatnie zamówienie z EDM 17 sierpnia, płaciłam tego samego dnia przez PayPal, czyli tak jak robiłam to zawsze. Pieniążki z konta oczywiście zeszły. Po tygodniu jak zamówienie nie przyszło sprawdziłam jego status i do teraz jest "pending". Napisałam już do nich trzy maile z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji (pierwszy w poniedziałek, ostatni wczoraj) i ZERO ODZEWU. Szczerze mówiąc strasznie ostudziło to mój zapał do zakupów EDM. Wciąż bardzo lubię tę markę, ale taka sytuacja jest nie do przyjęcia. W sumie całe zamówienie łącznie z przesyłką kosztowało mnie ponad 98 zł, więc trudno mi machnąć na to ręką, ale co ja mam teraz zrobić??
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:32   #155
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez alam Pokaż wiadomość
Przejrzałam cały wątek
Wydaje mi się ,ze prawdopodobnie mam zbliżony kolor cery do FRUITY (myśle tu o tych ciemniejszych odcieniach)teraz mam pytanie czy to prawda,ze te podkłady jaśnieją na twarzy i lepiej jest wybierać ciemniejsze odcienie?
FRUITY miałabym prośbę czy mogłabyś polecić róż,puder i korektor.Jakich odcieni używasz?DZiekuję za wszelkie info
Mi nie jasnieja na twarzy.
Narazie stosuje winged butter solo. Ale oprocz tego duzo mieszanek mi pasuje. Np light i fawn, lub olive fair i light olive. Z korektorow to sunlight lub fawn pod oczy, mint juz dawno nie stosowalam, a lavender jest dla mnie do niczego.
Mysle, ze kazdy odcien rozu by mi pasowal, mam jak na mnie bardzo duzo ich i kazdego uzywam.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Fruity-dzieki-bardzo pomoglas
najbardziej mi przypasowal odcien nr 6- Light-on jest w tonacjii cieplej?
Ciesze sie. Cieply to on jest, ale na mojej skorze za ciemny solo. Jest ciemniejszy od winged butter. Ja go mieszam z fawn mniej wiecej na pol.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:59   #156
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie co robić, bo jestem trochę załamana. Składałam moje ostatnie zamówienie z EDM 17 sierpnia, płaciłam tego samego dnia przez PayPal, czyli tak jak robiłam to zawsze. Pieniążki z konta oczywiście zeszły. Po tygodniu jak zamówienie nie przyszło sprawdziłam jego status i do teraz jest "pending". Napisałam już do nich trzy maile z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji (pierwszy w poniedziałek, ostatni wczoraj) i ZERO ODZEWU. Szczerze mówiąc strasznie ostudziło to mój zapał do zakupów EDM. Wciąż bardzo lubię tę markę, ale taka sytuacja jest nie do przyjęcia. W sumie całe zamówienie łącznie z przesyłką kosztowało mnie ponad 98 zł, więc trudno mi machnąć na to ręką, ale co ja mam teraz zrobić??
https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=3902.0

Przykład z tego wątku, chyba możesz napisać tam.
Cytat:
Ughh, i emailed edm and havent received an email back yet.. and my order is still pending, so there must be a problem with the payment, will i get a refund?.. cause i dont want my money to be jacked..
Cytat:
Lizzie:

Please send me your order info in a personal message, and I will take care of it first thing tomorrow morning.

Carrie
https://www.everydayminerals.com/for...on=profile;u=1 <-admin forum
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:22   #157
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Hmm kolejny adres... ale wysłałam maila, może tym razem doczekam się odpowiedzi. W przeciwnym razie spróbuję jeszcze napisać bezpośrednio do admina na ich forum. W każdym razie dziękuję Nanomi za pomoc
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 21:48   #158
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Hmm kolejny adres... ale wysłałam maila, może tym razem doczekam się odpowiedzi. W przeciwnym razie spróbuję jeszcze napisać bezpośrednio do admina na ich forum. W każdym razie dziękuję Nanomi za pomoc
Myślę, że nie ma się co zastanawiać i od razu umieść post w tym wątku lub napisz do admina. Będzie szybciej.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 09:07   #159
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Myślę, że nie ma się co zastanawiać i od razu umieść post w tym wątku lub napisz do admina. Będzie szybciej.
No o dziwo dzisiaj dostałam odpowiedź - wreszcie!! Są jakieś problemy z płatnością PayPal, chociaż nie mam pojęcia dlaczego, bo płacę tak już enty raz. Kasa z konta zeszła, mam potwierdzenie zapłaty a oni twierdzą że kasy nie dostali. Dziwne, ale mam nadzieję że teraz już ta sprawa ruszy...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:23   #160
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Huraa wreszcie i ja dostałam swoje próbeczki. Już kocham minerały
Myślałam po zobaczeniu Fair Neutral w słoiczku, że będzie za jasny a tu psikus Wymieszałam z kremem i wtopił się idealnie (zresztą jak każdy odcień
) W każdym razie dla siebie wybrałam nakładanie na mokro lub mieszanie z lekkim kremem.
Zobaczymy jak moja skóra będzie się czuła w nowych kosmetykach i czas na większe zamówienie.
Tylko róż zamówie ten soft touch następnym razem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (75,6 KB, 514 załadowań)
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 15:11   #161
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jest nowy special
Cytat:
From Thursday August 28th at 8:00pm CST to Monday the 8th at 10:00pm CST!
Enter backtoschool into the coupon code section upon checkout and receive 10% off your order (not including shipping).
All orders over $31 (minus shipping and after discount) receive a full size "Casual Friday" Eye Shadow, a beautiful rich plum eye color (matte) also makes a super eye liner, and a pack of Blotting Papers!
https://www.everydayminerals.com/ind...d=27&Itemid=90



Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No o dziwo dzisiaj dostałam odpowiedź - wreszcie!! Są jakieś problemy z płatnością PayPal, chociaż nie mam pojęcia dlaczego, bo płacę tak już enty raz. Kasa z konta zeszła, mam potwierdzenie zapłaty a oni twierdzą że kasy nie dostali. Dziwne, ale mam nadzieję że teraz już ta sprawa ruszy...
Mam nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni.

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Huraa wreszcie i ja dostałam swoje próbeczki. Już kocham minerały
Myślałam po zobaczeniu Fair Neutral w słoiczku, że będzie za jasny a tu psikus Wymieszałam z kremem i wtopił się idealnie (zresztą jak każdy odcień
) W każdym razie dla siebie wybrałam nakładanie na mokro lub mieszanie z lekkim kremem.
Zobaczymy jak moja skóra będzie się czuła w nowych kosmetykach i czas na większe zamówienie.
Tylko róż zamówie ten soft touch następnym razem.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 16:00   #162
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Huraa wreszcie i ja dostałam swoje próbeczki. Już kocham minerały
Myślałam po zobaczeniu Fair Neutral w słoiczku, że będzie za jasny a tu psikus Wymieszałam z kremem i wtopił się idealnie (zresztą jak każdy odcień
) W każdym razie dla siebie wybrałam nakładanie na mokro lub mieszanie z lekkim kremem.
Zobaczymy jak moja skóra będzie się czuła w nowych kosmetykach i czas na większe zamówienie.
Tylko róż zamówie ten soft touch następnym razem.
Świetne kolorki, wygląda jak jedno z moich zamówień (no prawie ).

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ale fajna promocja. Już żałuję, że nie poczekałam trochę z ostatnim zamówieniem, bo wzięłam bibułki matujące a teraz bym je miała za darmo.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni.
Również mam taką nadzieję. Dzięki za wsparcie!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:32   #163
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wilhelmina-ja uzywam filtra i pewnie on bieli i rozjasnia podklad.
Fruity-ojj to bedzie dla mnie za ciemny-bo ja mam jasniejsza skore od Twojej-chociaz teraz w lato sie troche opalilam.No nic na razie wykanczam fair neutral(bez brazera za jasny) a potem jak zatesknie za EDM to zamowie chyba fawn.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:33   #164
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ile wychodzi za przesyłkę przy zestawie za 34 dolary? Chciałabym się zorientować tak mniej więcej...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:57   #165
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ile wychodzi za przesyłkę przy zestawie za 34 dolary? Chciałabym się zorientować tak mniej więcej...
Gabs, w pierwszym poście o tym napisałam. Zestaw za $34 to Personal Custom Kit - Full.

Cytat:
3. Przesyłka do Polski liczona jest w zależności od wielkości zamówienia (wagi). Ceny są orientacyjne i podaję je z własnego doświadczenia. Wynosi ona (wersja najtańsza):
  • ok. $4,5 za zestaw 5 bezpłatnych próbek (Free Sample Makeup Kit),
  • ok. $6 za zestaw mini produktów (Personal Custom Kit - Mini),
  • ok. $10 za zestaw 6 dużych produktów (Personal Custom Kit - Full).
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:19   #166
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Gabs, w pierwszym poście o tym napisałam. Zestaw za $34 to Personal Custom Kit - Full.
Ops, sorki, nie ogarniam już informacji które do mnie docierają... Sorki, już analizuję pierwszy post...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:34   #167
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ops, sorki, nie ogarniam już informacji które do mnie docierają... Sorki, już analizuję pierwszy post...
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 17:33   #168
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cześć To mój debiut forumowy, wiec proszę o wyrozumiałość. Pozdrowienia i podziękowania dla autorki wątku Nanomi oraz innych dzielących się wiedzą forumowiczek oraz dodatkowo pytanie: Czy gratisy widać w order confirmation? Ja skorzystałam z tej aktualnej promocji i niestety nie widzę tych gratisowych produktów, na które mam dużą ochotę (bibułki nawet chciałam zamawiać same z siebie) w wysłanym zamówieniu. A tempo faktycznie mają szaleńcze (status shipped po 30 minutach). Pozdrowienia, Aśka
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 17:46   #169
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Cześć To mój debiut forumowy, wiec proszę o wyrozumiałość. Pozdrowienia i podziękowania dla autorki wątku Nanomi oraz innych dzielących się wiedzą forumowiczek oraz dodatkowo pytanie: Czy gratisy widać w order confirmation? Ja skorzystałam z tej aktualnej promocji i niestety nie widzę tych gratisowych produktów, na które mam dużą ochotę (bibułki nawet chciałam zamawiać same z siebie) w wysłanym zamówieniu. A tempo faktycznie mają szaleńcze (status shipped po 30 minutach). Pozdrowienia, Aśka
Wydaje mi się, że gratisów nie widać, ale niech ktoś jeszcze to potwierdzi (lub zaprzeczy).
A tak poza tym to witamy na forum.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 17:48   #170
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Cześć To mój debiut forumowy, wiec proszę o wyrozumiałość. Pozdrowienia i podziękowania dla autorki wątku Nanomi oraz innych dzielących się wiedzą forumowiczek oraz dodatkowo pytanie: Czy gratisy widać w order confirmation? Ja skorzystałam z tej aktualnej promocji i niestety nie widzę tych gratisowych produktów, na które mam dużą ochotę (bibułki nawet chciałam zamawiać same z siebie) w wysłanym zamówieniu. A tempo faktycznie mają szaleńcze (status shipped po 30 minutach). Pozdrowienia, Aśka
Witaj na forum Jmw
Według mnie gratisów nie widać w koszyku czy w potwierdzeniu, widać tylko rabaty. Jeśli składasz zamówienie w czasie gdy trwa promocja i przekroczyłaś podaną kwotę, to na pewno je dostaniesz.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:38   #171
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki za uspokojenie Oczywiście, że przekroczyłam tę kwotę, dla osoby zahartowanej na truskawie upłynnić dowolną kwotę w dolarach to moment - pod pozorem szybko rosnącego kursu dolara i konieczności robienia zapasów wobec groźby wzmożenia przez pocztę nakładania VATu/cła
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:56   #172
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Od kilku dni maziam sie miniatorka intensive fair neutral.Nie jest zle ze spora iloscia brazera.
Megan _77-super zdjecia-patrzac na nie mysle ze by mi pasowal multitasking albo fairly light neutral.Zapisze sobie zdjecia ok?Znowu mnie kusi zeby probowac noiwe kolory bo EDM jest lepszy w lato niz Lumiere.

Wczoraj kupilam sobie pedzel plaskosciety no i niestety mnie podraznil-oddam siostrze-zostaje przy swoim kabuki-juz kilka razy mialam nauczke ze jak mi cos pasuje to po co zmieniac?
Kochany CzarnyElfie
Odpisuje dopiero teraz, bo byłam na urlopie gdzie nie było dostępu do internetu, więc nadrabiam zaległości.
Oczywiście zdjęcia możesz sobie zapisać.
Wydaje mi się, ze dla Ciebie odpowiedni byłby multi-tasting - jasny ładny kolorek, fairly light - ciut ciemniejszy (ten jest dla mnie odpowiedni) oraz sunkissed fair (na lato dla mnie w sam raz) Jestem blachioch ale na mnie też minerałki jaśnieją (też używam filtra Avene- może to główny winowajca) dlatego w/w kolorki są odpowiednie dla mnie.
Polecam Ci również pędzel płaskościęty EDM - jest bardzo mięciutki i nie podrażnia.

Nie pamietam Kto pytał o korektor pod oczy - moim zdaniem najlepszy jest ten żółty, na youtobie widziałam jak dziewczyny używały również intensive fair oraz multitasting.
Cieni jeszcze nie przetestowałam, wiec się nie wypowiadam.

Pozdrawiam
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 21:18   #173
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Dzięki za uspokojenie Oczywiście, że przekroczyłam tę kwotę, dla osoby zahartowanej na truskawie upłynnić dowolną kwotę w dolarach to moment - pod pozorem szybko rosnącego kursu dolara i konieczności robienia zapasów wobec groźby wzmożenia przez pocztę nakładania VATu/cła
Właśnie się z podobnych powodów zastanawiam się czy nie zamówić sobie pędzli, 10% też kusi.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 21:34   #174
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Megan77-dzieki za porady-mysle ze multitask bedzie dla mnie zbyt rozowy.Zastanawiam sie teraz nad fairy light neutralAle to dopiero jak wykoncze light neutral-nie chce robic zapasow

Zobaczcie co znalazlam-fajne zdjecie porownawcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porownanie11.jpg (112,4 KB, 523 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brazeryrozekorektory.jpg (35,6 KB, 319 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 21:37   #175
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Właśnie się z podobnych powodów zastanawiam się czy nie zamówić sobie pędzli, 10% też kusi.
Próbuję sobie wytłumaczyć, że zwykłe pędzle wystarczą, że do korektora i cieni nie będę potrzebować specjalnych pędzli ale... Kusi, oj kusi... Jak dostanę w przyszłym tygodniu próbki i mi się spodobają to zestaw za 34 dolce i jakieś pędzle będzie mój
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 22:05   #176
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Próbuję sobie wytłumaczyć, że zwykłe pędzle wystarczą, że do korektora i cieni nie będę potrzebować specjalnych pędzli ale... Kusi, oj kusi... Jak dostanę w przyszłym tygodniu próbki i mi się spodobają to zestaw za 34 dolce i jakieś pędzle będzie mój
One są takie mięciutkie i delikatne, że po prostu je chcę i mi ta chęć nie przechodzi (mimo, że mam już różne pędzle). Widmo cła na każdą paczkę od przyszłego roku (nie cytujcie mnie, nie wiem czy to prawda) też nie pomaga w niezamawianiu.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 22:29   #177
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja się właśnie na pędzle połaszczyłam (i na zestaw cieni) i to mimo posiadania kompletu pędzli z Body Shopu. Wytłumaczyłam sobie, że to wstyd mieć ładne pędzle w domu, a w pracy takie wyliniałe i teraz będzie elegancki zestaw pędzli również w miejscu harówki, celem poprawienia nastroju. Przepraszam za brak cytowania, będę się uczyć jutro.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:32   #178
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A wie ktoś ile kosztuje przesyłka za ten zestaw za 50 $? Bo do zestawu za 34 planuję dobrać kilka rzeczy i jestem ciekawa ile by wyszło maksymalnie - opracowuję budżet
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:38   #179
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja jak na razie rownież jestem zachwycona kosmetykami mineralnym EDM i w piątek zamówiłam sobie full kit za 50 $ i do tego mini kit za 18 $. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie do mnie paczka. Najbardziej jestem ciekawa jak będą wyglądać róże (tu trochę zaszalałam) i pędzelki które wybrałam. Mam nadzieję że to co zamówiłam starczy mi na trochę, zwłaszcza że będę dzielić je z moją mamą.
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:39   #180
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
Ja jak na razie rownież jestem zachwycona kosmetykami mineralnym EDM i w piątek zamówiłam sobie full kit za 50 $ i do tego mini kit za 18 $. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie do mnie paczka. Najbardziej jestem ciekawa jak będą wyglądać róże (tu trochę zaszalałam) i pędzelki które wybrałam. Mam nadzieję że to co zamówiłam starczy mi na trochę, zwłaszcza że będę dzielić je z moją mamą.
A ile ci wyszło za przesyłkę?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.