Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 16:36   #211
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ja się właśnie na pędzle połaszczyłam (i na zestaw cieni) i to mimo posiadania kompletu pędzli z Body Shopu. Wytłumaczyłam sobie, że to wstyd mieć ładne pędzle w domu, a w pracy takie wyliniałe i teraz będzie elegancki zestaw pędzli również w miejscu harówki, celem poprawienia nastroju. Przepraszam za brak cytowania, będę się uczyć jutro.
oooo, w takim razie gdy będziesz miała możliwośc porównania pędzli EDM i TBS to prosiłabym bardzo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 17:16   #212
domcia333
Raczkowanie
 
Avatar domcia333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 143
GG do domcia333
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

czesc dziewczyny to moj pierwszy post w tym temacie wiec prosze o wyrozumialosc ^^
mam pytanie do was ...
czy jest mozliwosc zamowienia samego zestawu free sample bo w sumie nie wiem czy zamawiac od razu jakis duzy produkt bo to moja pierwsza stycznosc z kosmetykami mineralnymi...
aa i jesli da sie zamowic sam ten darmowy zestaw to ile wynosi przesylka do PL?
przeczytalam caly watek ale nic konkretnego na ten temat nie ma ;/
z gory dziekuje za odpowiedzi
__________________
... =^_^= ...

...Always look at the bright sight of life... ^^


Wątek z moimi drobiazgami na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...60#post7161260
domcia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 17:21   #213
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez domcia333 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny to moj pierwszy post w tym temacie wiec prosze o wyrozumialosc ^^
mam pytanie do was ...
czy jest mozliwosc zamowienia samego zestawu free sample bo w sumie nie wiem czy zamawiac od razu jakis duzy produkt bo to moja pierwsza stycznosc z kosmetykami mineralnymi...
aa i jesli da sie zamowic sam ten darmowy zestaw to ile wynosi przesylka do PL?
przeczytalam caly watek ale nic konkretnego na ten temat nie ma ;/
z gory dziekuje za odpowiedzi
tak jest możliwość zamówienia samego free sample, nie płacisz wtedy nic za próbki tylko za przesyłkę 4,50 $.
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 17:24   #214
domcia333
Raczkowanie
 
Avatar domcia333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 143
GG do domcia333
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

aha ok dzieki za informacje
__________________
... =^_^= ...

...Always look at the bright sight of life... ^^


Wątek z moimi drobiazgami na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...60#post7161260
domcia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 17:38   #215
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
oooo, w takim razie gdy będziesz miała możliwośc porównania pędzli EDM i TBS to prosiłabym bardzo
Zamówiłam (i dostałam status shipped) 29 sierpnia więc na dniach liczę na paczkę - i przyznam że właśnie kwestia porównania pędzli jest dla mnie najważniejsza - TBS jest cudowny ale EDM ok. 2-3 razy tańszy...
Ja zamówiłam teraz tylko 2 pędzle Kabuki i Kabuki do oczu, ale wzorem Vril jak będą dobre biore zestaw za 34$ z samych pędzli.
W każdym razie, jak tylko je dorwę natychmiast dam znać
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 18:03   #216
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj w skrzynce znalazłam awizo do mojej paczki z EDM
Ale, że było już za późno to musiałam czekać do nastepnego dnia, by ją odebrać. Wogóle listonosz niepotrzebnie mnie wczoraj zdenerwował, bo napisał na awizo że mam zapłacić za paczkę jakoś 890 zł ale przecież niemożliwe żeby dali takie cło. Nawet pani na poczcie gdy znalazła moją paczkę musiała pójść sie kogoś spytać, bo już sama nie wiedziała czy to jest kwota do zapłaty. Jak się później okazało listonosz w pozycji należność wpisał wagę przesyłki, i na szczęście nie musiałam nic płacić mimo, że zamówienie było na jakieś 100 $. Od razu jak przyszłam do domu zabrałam się za testowanie kosmetyków. Ale niedługo musiałam iść do pracy, więc dopiero teraz mogę się im dobrze przyjrzeć. Bardzo duże wrażenie zrobiły na mnie pędzelki (płasko ścięty i kabuki z długą rączką), gdyż są bardzo bardzo miękkie, mimo, że są wykonane ze sztucznego włosia, więc wszystkim bardzo polecam te pędzelkii, bo warte są swojej ceny. Rózy też zrobiłam sobie spory zapasik i jeszce potestuje darmowy zestaw.Mam nadzieję, że to co zamówiłam starczy mi na długi czas.
Bardzo się cieszę, że Twoja paczka doszła. Daj jeszcze znać jak same minerały Ci leżą. No i fotki też są zawsze mile widziane.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Zamówiłam (i dostałam status shipped) 29 sierpnia więc na dniach liczę na paczkę - i przyznam że właśnie kwestia porównania pędzli jest dla mnie najważniejsza - TBS jest cudowny ale EDM ok. 2-3 razy tańszy...
Ja zamówiłam teraz tylko 2 pędzle Kabuki i Kabuki do oczu, ale wzorem Vril jak będą dobre biore zestaw za 34$ z samych pędzli.
W każdym razie, jak tylko je dorwę natychmiast dam znać
Ciekawa jestem czy będziesz zadowolona z pędzla kabuki do oczu. Wczoraj widziałam o nim film na YouTube - jest ogromny. Autorka filmu też narzekała na jego wielkość.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 18:17   #217
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Fotki napewno wstawię, tylko nie wiem czy dzisiaj dam radę. Jeśli nie to wkleję jutro z rana. A co minerałów EDM to jestem bardzo zadowolona nie wyobrażam sobie teraz używać normalnych podkładów, korektorów itp.
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 18:32   #218
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Ciekawa jestem czy będziesz zadowolona z pędzla kabuki do oczu. Wczoraj widziałam o nim film na YouTube - jest ogromny. Autorka filmu też narzekała na jego wielkość.
Akurat dla mnie to zaleta, planuję używać go do nakładania cienia bazowego (powieka + cały "oczodół" że tak się wyrażę), używanie pędzelka do cieni było mozolne i zwykle nieprofesjonalnie paluchem smarowałam bo tak było szybciej.
Zobaczymy co z tych planów wyjdzie..
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 18:50   #219
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że Twoja paczka doszła. Daj jeszcze znać jak same minerały Ci leżą. No i fotki też są zawsze mile widziane.



Ciekawa jestem czy będziesz zadowolona z pędzla kabuki do oczu. Wczoraj widziałam o nim film na YouTube - jest ogromny. Autorka filmu też narzekała na jego wielkość.
Mam ten pedzel do cieni i faktycznie jest b duzy, za duzy, moze gdyby byl cienszy byloby ok ale ciezko nim nalozyc np sypki cien bo sie maze po calej powiece
Jest gruby z kazdej strony
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 08:18   #220
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Mam ten pedzel do cieni i faktycznie jest b duzy, za duzy, moze gdyby byl cienszy byloby ok ale ciezko nim nalozyc np sypki cien bo sie maze po calej powiece
Jest gruby z kazdej strony
Właśnie też odniosłam wrażenie, że nakładanie nim cieni musi być strasznie nieprezyzyjne. Ale jak komuś taki pędzel pasuje to najważniejsze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 08:33   #221
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Zamówiłam (i dostałam status shipped) 29 sierpnia więc na dniach liczę na paczkę - i przyznam że właśnie kwestia porównania pędzli jest dla mnie najważniejsza - TBS jest cudowny ale EDM ok. 2-3 razy tańszy...
Ja zamówiłam teraz tylko 2 pędzle Kabuki i Kabuki do oczu, ale wzorem Vril jak będą dobre biore zestaw za 34$ z samych pędzli.
W każdym razie, jak tylko je dorwę natychmiast dam znać
w takim razie będę czekac na to porównanie
Tylko z tego co widzę za dużego wyboru wśród pędzle EDM nie ma, do oczu jest mało
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 09:58   #222
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Tak jak obiecalam wklejam zdjecia moich kosmetykow EDM.
1 probki podkladow
2 podklady duze i pudry
3 korektory
4 roze
5 pedzelki, cien, papierki, pojemniki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0983.jpg (125,6 KB, 484 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0990.jpg (125,4 KB, 405 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0985.jpg (120,8 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0979.jpg (118,1 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0975.jpg (121,3 KB, 330 załadowań)
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 10:26   #223
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecalam wklejam zdjecia moich kosmetykow EDM.
1 probki podkladow
2 podklady duze i pudry
3 korektory
4 roze
5 pedzelki, cien, papierki, pojemniki
Widzę cień z aktualnej promocji i nowe pojemniczki próbkowe. Podobno pod koniec września będą sypać próki do tych mini, a później przejdą na nowe - recyklowane.
Bardzo fajny zbiorek
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 10:27   #224
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecalam wklejam zdjecia moich kosmetykow EDM.
1 probki podkladow
2 podklady duze i pudry
3 korektory
4 roze
5 pedzelki, cien, papierki, pojemniki
Czy dwa skrajne pedzle (sciete) to blizniaki? Czy dwa rozne?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 10:47   #225
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Czy dwa skrajne pedzle (sciete) to blizniaki? Czy dwa rozne?
Tak to sa te same pedzelki Wzielam 2 bo jeden jest dla mnie a drugi dla mamy
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 10:54   #226
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Widzę cień z aktualnej promocji i nowe pojemniczki próbkowe. Podobno pod koniec września będą sypać próki do tych mini, a później przejdą na nowe - recyklowane.
Bardzo fajny zbiorek
Tak czesc probek dostalam w innych pojemnikach, nie wiem moze to jest tylko moje odczucie, ale wydaje mi sie ze w tych nowych pojemnikach jest mniej mineralow niz w tych starych.

Na zdjeciach rzeczywiscie jest cien i papierki, ktore dostalam gratis w obecnej promocji

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
Tak to sa te same pedzelki Wzielam 2 bo jeden jest dla mnie a drugi dla mamy
Dzieki . Uzywalas go juz?Jest cudowny?

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 00:27 Powód: post pod postem
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 11:03   #227
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Podobno intensive ma miec ciemniejsze odcienie. A u Ciebie na zdjeciach original glo wyglada ciemnej niz intensive. To tylko na zdjeciach czy tak jest?

Acha, jak potestujesz silk i finishing dust to napisz koniecznie jak sie sprawuja.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 11:37   #228
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

No, no ładny zbiór. Widzę że już wysyłają płaskie pędzle z bambusowymi trzonkami. Jak wymienią wszystkie, to planuję sprawić sobie drugi zestaw "pędzel płaski, zaokrąglony i do różu" w wersji bambusowej.

Proszę jeszcze o porównanie pudrów Silk Dust i Finishing Dust. Aha no i jak się sprawują bibułki matujące, bo też je zamówiłam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 11:42   #229
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziś doszła przesyłka Tak bardzo się cieszę, tym bardziej, ze trafiłam w "moje kolory" w przypadku podkładów Użyłam dziś na sucho Light i wygląda ślicznie. Mam wersje semi-matte, są bardzo lekkie, lżejsze niż mój ukochany MACowy minerał, ale też zdecydowanie mniej kryjące, co jednak mnie odpowiada. Cienie są świetne! A niektóre kolory są niesamowite, np. Cypress - piękny! Uzyłam dziś dwóch matowych - pięknie wyglądają na powiece, są delikatne, nie osypują się bardzo (mniej niż MACowe pigmenty). Róże mnie trochę rozczarowały - kolory są zdecydowanie inne niz na stronie. Byłam w szoku, gdy zobaczyłam jeden niemal czysto pomarańczowy, a na stronie taki piękny był! Jednak niektóre blushe są śliczne

Pomimo tego, ze czekałam ponad dwa tygodnie nie jestem wcale zniechęcona i już zamówiłam kolejny zestaw tym razem wzięlam kilka pędzli, ponieważ okazało sie, że kaubki, którego niedawno dostałam z wymianki i przeznaczyłam specjalnie na EDM jest potwornie twardy i moja wrażliwa cera go ciężko znosi teraz dopiero odkrylam jak mięciutki i przyjemny jest kabuki Inglota

o coś jeszcze mi się przypomniało. Nie pisałam kodu promocyjnego, a i tak dostałam te trzy cienie "Olimpijskie"! Jakie to miłe! Aż mam ochotę napisać do EDM i im podziękować

Ach i zdjęcia jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1803.jpg (41,8 KB, 339 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1804.jpg (48,6 KB, 306 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1805.jpg (38,6 KB, 355 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1806.jpg (39,2 KB, 342 załadowań)
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 11:51   #230
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziś doszła przesyłka Tak bardzo się cieszę, tym bardziej, ze trafiłam w "moje kolory" w przypadku podkładów Użyłam dziś na sucho Light i wygląda ślicznie. Mam wersje semi-matte, są bardzo lekkie, lżejsze niż mój ukochany MACowy minerał, ale też zdecydowanie mniej kryjące, co jednak mnie odpowiada. Cienie są świetne! A niektóre kolory są niesamowite, np. Cypress - piękny! Uzyłam dziś dwóch matowych - pięknie wyglądają na powiece, są delikatne, nie osypują się bardzo (mniej niż MACowe pigmenty). Róże mnie trochę rozczarowały - kolory są zdecydowanie inne niz na stronie. Byłam w szoku, gdy zobaczyłam jeden niemal czysto pomarańczowy, a na stronie taki piękny był! Jednak niektóre blushe są śliczne

Pomimo tego, ze czekałam ponad dwa tygodnie nie jestem wcale zniechęcona i już zamówiłam kolejny zestaw tym razem wzięlam kilka pędzli, ponieważ okazało sie, że kaubki, którego niedawno dostałam z wymianki i przeznaczyłam specjalnie na EDM jest potwornie twardy i moja wrażliwa cera go ciężko znosi teraz dopiero odkrylam jak mięciutki i przyjemny jest kabuki Inglota

o coś jeszcze mi się przypomniało. Nie pisałam kodu promocyjnego, a i tak dostałam te trzy cienie "Olimpijskie"! Jakie to miłe! Aż mam ochotę napisać do EDM i im podziękować

Ach i zdjęcia jeszcze
Cieszę się, że jednak doczekałaś się na swoje minerały.
Czy ten pomarańczowy róż, który tak Cię zaskoczył to New Car Smell? To był mój pierwszy zamówiony róż i też mnie zaskoczył swoją pomarańczowością. Użyłam raz i już nigdy więcej.
W ogóle to warto się kierować wyłącznie opisami kolorów a nie zdjęciami. Dotyczy to na pewno podkładów i róży, nie wiem jak z cieniami, ale zapewnie podobnie. Jak piszą, że róż jest brzoskwiniowy a na zdjęciu wygląda na różowy, to na pewno nie będzie miał z różem nic wspólnego.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 11:56   #231
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dzieki . Uzywalas go juz?Jest cudowny?
Jak dla mnie te pedzelki sa naprawde super. Sa bardzo mieciutkie. Sa bardziej mile w dotyku niz niektore moje pedzle z sephory wiec z czystym sumieniem moge ci je polecic.
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 11:58   #232
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie te pedzelki sa naprawde super. Sa bardzo mieciutkie. Sa bardziej mile w dotyku niz niektore moje pedzle z sephory wiec z czystym sumieniem moge ci je polecic.


Bede zamawiac probki wiec skusze sie i na pedzel
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 12:25   #233
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cieszę się, że jednak doczekałaś się na swoje minerały.
Czy ten pomarańczowy róż, który tak Cię zaskoczył to New Car Smell? To był mój pierwszy zamówiony róż i też mnie zaskoczył swoją pomarańczowością. Użyłam raz i już nigdy więcej.
W ogóle to warto się kierować wyłącznie opisami kolorów a nie zdjęciami. Dotyczy to na pewno podkładów i róży, nie wiem jak z cieniami, ale zapewnie podobnie. Jak piszą, że róż jest brzoskwiniowy a na zdjęciu wygląda na różowy, to na pewno nie będzie miał z różem nic wspólnego.
Tak, to New Car Smell rzeczywiście lepiej się sugerować opisami Teraz też zamowiłam cztery róże, ale wybrałam według opisów. Ciekawe czy tez mnie tak zaskoczą kolory przyznam, ze gdy patrzę na New Car Smell to nawet nie mam ochoty go spróbowac Nie wiem jakiej urodzie może taki pomarańcz pasować. Dodam, że roż Tea Time jest podobny, tylko ze tak jakby bardziej przybrudzony, wpada w brąz, przez co od razu jest ładniejszy

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie te pedzelki sa naprawde super. Sa bardzo mieciutkie. Sa bardziej mile w dotyku niz niektore moje pedzle z sephory wiec z czystym sumieniem moge ci je polecic.
ooo kitty, bardzo mi się podoba Twoje stwierdzenie, ze sa bardziej miękkie niż Sephorowskie Myślę więc, że będą mi pasować.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 13:30   #234
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wilhelmina super zbior! Mi light solo jest za ciemny. Te cienie daja teraz jako gratisy?
Szkoda, ze dopiero na koniec roku zamawiam.
Ja ciekawa jestem jak na mnie by wygladal ten new car smell albo tea time. Tea time nie wydaje sie byc takim razacym pomaranczem.
Daydream tez mam.
A jakie kolory teraz zamowilas?
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:07   #235
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziś doszła przesyłka
Cieszę się, że w końcu dotarła. Piękny zbiorek : ) Jesteś zadowolona z Wild Flowers? Mam ochotę zamówić sobie próbkę tego cienia.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:40   #236
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Na stronce nie ma juz Silk Dust. Dziwne..
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:50   #237
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Na stronce nie ma juz Silk Dust. Dziwne..
Wycofali go w połowie sierpnia.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:07   #238
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Acha. Nie wiedzialam, bo juz dawno tam nie zagladalam.
Oj kusicie strasznie! Jak ja mam wytrzymac tu do konca roku??
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:17   #239
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Acha. Nie wiedzialam, bo juz dawno tam nie zagladalam.
Oj kusicie strasznie! Jak ja mam wytrzymac tu do konca roku??
No obecna promocja jest kusząca, bo oprócz wspominanych już cienia i bibułek jest jeszcze 10% zniżki. Ale ciekawe oferty pojawią się zapewne jeszcze nie raz, a pod koniec roku na pewno będzie jakaś super świąteczna okazja, akurat wtedy jak będziesz zamawiać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:23   #240
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pewnie tak. Ale i tak trudno wytrzymac. Och gdyby tak miec duzo pieniazkow, to chyba zamowilabym wszystko.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.