Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 172 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-11, 20:31   #5131
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dziewczynki jeszcze pytanko
na forum 1 czesto jest mowa o mydle siarkowym ( juz dlugi czas nic nie mam na dekolcie i pleckach, ale zrobilabym wszystko zeby nie wrocilo
ni o gdzies musialam przeoczyc gdzie to mozna dostac wie ktos moze???
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 20:41   #5132
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja dzis kupilam paste cynkowa i masc cynkowa ale nie wiem co lepsze?? pomozcie
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 21:02   #5133
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
a ja dzis kupilam paste cynkowa i masc cynkowa ale nie wiem co lepsze?? pomozcie
quleczka pisała kiedyś, ze lepsza jest pasta

a mnie wczoraj i dziś nawet nie ciągnie do ciśnięcia wyglądam już tak źle, ze sama sie nie chce dodatkowo oszpecać. Mam opryszczke i dwa ukąszenia na twarzy, które w ogóle nie bledną i serio nawet mi sie nie chce dotykać twarzy. A te zaskórniki, grudki, strupki stały sie przy tym niewidoczne i mało ważne
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 21:09   #5134
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ok dzia za odp

bo taka ma dziwna twarda prawie e konsystencje i taka jakas dziwna
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 22:04   #5135
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no i jednak stalo sie
nie jest tak strasznie, ale rozdrapalam jedna rzecz na plecach, jakies 3 malutkie przy wlosach i pzy brwiach cos mi roslo takiego chcialam wycisnac toche wyszlo a potem w srodku byla taka kulka malutka wiec !o zgrozo!!
potraktowalam ja igla! dlubalam i dlubalam az wyszla
wbrew pozorom nie jest tak strasznie... no moze oprocz tego przy brwiach....
ciekawe czy jakbym mialam totalnie wyluzowane zycie (jakis toto lotek czy cos? to tez bym sie tak rozdrapywala?
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 22:14   #5136
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

uuuhh, igłą
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 22:39   #5137
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witam

Dzisiaj intensywnie zajęłam się swoimi włosami, bo należało im się odżywienie, więc nie miałam czasu na twarz. Nie mam pryszczy, ale jest kilka maluteńkich zaczerwienień. Chyba dziś AD nałożę.

W Rossmanie do jutra jest maseczka Dermaglinu w promocji więc chyba sobie kupię jutro. Mi wystarcza na 2 razy

Jeju, przeglądałam dziś strony BU i Mazideł i tyyyle rzeczy mnie kusi, oj kusi... Ech...

Dobrej nocy życzę
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 02:33   #5138
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Czesc Wyciskaczki!
Powiedzilam sobie stanowczo NIE WYCISKANIU!!!!!!
Jest lato,slonce daje,a ja mam zmaltretowane nogi....tak tak...tam jakos czesciej laza moje lapki.Wlasciwie prawe udo wyglada jakby przeszlo przez nie tornado wyciskaczek...a juz bylo pieknie,moglam cieszyc sie swoimi nozkami.Glupia baba jestem!!!
Mam dosyc wysickania(jasne....)! Twarz jest juz w miare,doszla do siebie,moze w koncu uda mi sie polozyc jakis makijaz bez nerwow...wiadomo jak wyglada makijaz na zmaltretwanej skorze-tragedia!
Obiecalam sobie,ze tym razem bede grzeczna i zostawie pryszczyki w spokoju...niech sie rozgoszcza na moim ciele i robia co chca...oby sie nie rozmnazaly
Buziole Laseczki.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 02:39   #5139
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej Candy Spucio niestety mam tak samo jak ty z tymi nogami
wczoraj np rozdrapalam sobie na jednej lydce 2 glebokie rany a na drugiej takie mniejsze 4 co najdziwniejsze to, ze te dwie glebokie maja takie ladne strupki slicznie sie goja i lepiej wygladaja niz te cztey
ehhh a lato jest a ja jestem taka paranoczka ze jak mam nawet takie malutkie rozdrapanko to nog nie pokaze chociaz ogolnie sa w porzadku
nie, no normalnie nienormalna jestem
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 02:53   #5140
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witaj w klubie!Jak sie dosadze do jakis krostek...to jedno miejsce potrafie cisnac kilka razy,zajme sie kolejnym,ale i tak zaraz wracam do juz skatowanego syfka..bo byc moze cos jeszcze tam siedzi...Glubia !Glupia baba!Mam dosyc chodzenia w dlugich spodniach..tymbardziej,ze bylo juz ladnie,odwiedzilam solarium,nogi sie opalily...ale nie....musialam sie wyzyc na mojej niczemu niewinnej skorze.
Teraz jestem juz spokojna...powoli wszystko sie goi...i nie chce wiecej zadnych ranek,strupkow i tego typu badziewia...Smaruje Sudocremem i narazie gra gitara...
Czasami sobie mysle...ze te pryszczyki roznej masci...mysla...tak...m ysla,maja mozg i robia to celowo....specjalnie wyskakuja na mojej skorze...wredoty jedne
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 09:11   #5141
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Candy, polecam masaże szorstką rękawicą pod prysznicem. Bardzo wygładza, nogi mają ładny koloryt i nie ma problemu z żadnymi krostkami.

A czym się depilujesz, jeśli można wiedzieć? Może włoski Ci wrastają i stąd ten problem?
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 10:21   #5142
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja bezczelnie nałożyłam Acnefan na całą buźkę. Choć na opakowaniu wyraźnie pisze "nanieść punktowo na miejsca występowania wykwintów i grudek". Ale jak ktoś ma prawie na całym ryjku, to słowo "punktowo" nabiera innego znaczenia
Mam pytanie do dziewczyn, które używają Acnefan dłużej. Czy on wysusza cerę?

A jeśli chodzi o nogi, to wysoka blondynka ma rację. Szorować rękawicą, nie drapać i zmiana będzie diametralna. Wiem, bo też przez to przechodziłam. A po depilacji dezynfekować i będzie ok.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 11:29   #5143
vixen_
Przyczajenie
 
Avatar vixen_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dość długo mnie nie było, a w tym czasie nagrzeszyłam co nie miara jesli chodzi o wyciskanie Jednak odkryłam pewną metodę na syfki, którą chcę się z wami podzielić...

Więc metodą prób i błędów, stosując raz mniej, raz więcej kosmetyków doszłam do wniosku, że im mniej tym lepsze rezultaty. Teraz używam tylko dwóch rzeczy:

żelu Aloe Vera (ZUCCARI) + toniku nagietkowego Ziaji

Takie połączenie stosuje od trzech dni. Dwa razy dziennie - rano i wieczorem- przemywam tonikiem miejsca z problemami (w moim przypadku dekolt, plecy i twarz), a pozniej wmasowuje, żel. Aloes ma szerokie spektrum działania, dlatego jest także dobry na blizny (z którymi również walcze) i inne problemy skórne.

Naprawde polecam, bo może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi
W moim przypadku po tak krótkim czasie, rezultaty są naprawde niesamowite. Kto wie, może uda mi sie całkowicie uporać z tym nieszczęsnym trądzikiem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aloezel_D.jpg (7,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2833.jpg (4,0 KB, 7 załadowań)
vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 11:32   #5144
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

granatowyprawieczarny nie wiem ogólnie jak się do Ciebie zwracać hehe ale to mniej istotne, musisz zakupić sobie cieniutkie materiałowe rękawiczki i chodzić w nich po prostu po domu. To jest świetny sposób jeżeli ręce lataja Ci po ciele szukając czegoś bo w rękawiczkach nie rozdrapiesz nic i nie wyczuwa sie takich nierówności polecam mi bardzo pomogło
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 11:48   #5145
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dziekuje ci bardzo za rade shima
sprobuje, szczegolnie w czsie nauki przed egzamonem, bo wtedy pije duzo kawy i jestem pobudzone
hmmm, ale ostatnio nie wiem jakim cudem doszlo nawet do tego, ze jak bylam na plazy, to sobie rozdubalam dwie krostki na nogach!!!!!!!!
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 12:32   #5146
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Laseczki...problemow z wrastajacymi wloskami nie ma odkad wyrzucilam depilator do kosza.Od kilku lat uzywam tylko i wylacznie maszynek z trzema ostrzami+zel do golenia.Jednak....czasami mam na nogach takie grudki w kolorze skory.Tak naprawde dopoki ich nie ruszam nikt nie ma bladego pojecia,ze one tam sa.Ja jednak cisne.....W srodku siedzi intruz-biala kuleczka.Skoro wiem,ze cos w tej grudce siedzi...trudno mi sie opanowac...wysciskam.
Kupie dzisiaj rekawice,ale poki co zaczekam,az wszystkie strupki uschna i odpadna.Jak bedzie o.k zaczne dzialac.
Pomysl z rekawiczkami jest calkiem fajny...tylko nie wiem,czy mialabym na tyle cierpliwosci,zeby siedziec w rekawiczkach latem...nawet jesli sa cieniutki.Od dwoch dni nie ogladam swojej skory,staram sie nie dotykac...i nie wyciskam.
Buziaki.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 13:01   #5147
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja jestem po imprezie... t dziwne, ale to już dawno temu zauważyłam, że po %% imprezie mi się mocno wysuszają strupki i jest dokładnie odwrotnie niż jak powinno być- moja skóra sprawia wrażenie zdrowszej... O.o

A jeśli chodzi o stan sprzed imprezy, to tylko z paroma strupkami musiałam powalczyć żeby zatuszować (cholerny podkład kryje średnio :/), no ale nie ma żadnych nowych, więc póki się nie przysiądę do wągrów, to powinno być ok.

trzymajcie się ;]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 14:40   #5148
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

witam nowe NIEwyciskaczki wróciłam do domu. spojrzałam w lustro i zobaczyłam kupę zaskórników, grudek, zatkanych porów itd. itp... a miałam wrażenie że twarz mi sie poprawiła.. no to wycisnęłam co sie dało i mam twarz w czerwone kropki i bolący rozbabrany syf pod skrzydełkiem nosa (nie chce się za nic goić oczywiście ). może to tak przed @. sama nie wiem.
jeśli chodzi o nogi to też wrastały mi włoski- wyrzuciłam depilator zainwestowałam w lek i jest ok z czego jedynie przeszkadza mi szczecina co 2 dni co robić tak po prostu musi być hehe
co do maseczek to mam swoją ulubioną jedyną sorayę drożdżową co mi zawsze dopomoże https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 14:49   #5149
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mnie na te krostki na nogach bardzo pomaga taki zestaw: peeling rękawicą do mycia, płatki Garniera na noc i balsam nawilżający na dzień (nawilżanie tego jest bardzo ważne). Po tygodniu nogi mam gładkie jak nigdy.

granatowyprawieczarny, mydło siarkowe można kupić w każdym hipermarkecie (Tesco, Real itp.). W mniejszych sklepach też powinno być.

azure, tak. Acnefan stosowany na dłuższą metę wysusza bardzo skórę, więc uważaj. Dlatego właśnie napisane jest na nim, żeby stosować punktowo
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 14:53   #5150
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A ja bezczelnie nałożyłam Acnefan na całą buźkę. Choć na opakowaniu wyraźnie pisze "nanieść punktowo na miejsca występowania wykwintów i grudek". Ale jak ktoś ma prawie na całym ryjku, to słowo "punktowo" nabiera innego znaczenia
Mam pytanie do dziewczyn, które używają Acnefan dłużej. Czy on wysusza cerę? (...)
Ja też kilka razy nałożyłam na noc na całą twarz. Po jednej nocy Ci bardzo nie wysuszy, ale na dłuższą metę może. Głównym składnikiem jest przeciez olejek herb, a on mocno wysusza.
Ale jestem przekonana, że punktowo na pewno Ci pomoże. Np. wczoraj wycisnęłam sobie zaskórnika na czole, przemyłam spirytusem i dałam na noc Acnefan zmieszany z Aknemycinem i dzisiaj jest tylko lekkie zaczerwienienie.
Cytat:
Napisane przez vixen_ Pokaż wiadomość
(...) Więc metodą prób i błędów, stosując raz mniej, raz więcej kosmetyków doszłam do wniosku, że im mniej tym lepsze rezultaty. Teraz używam tylko dwóch rzeczy:

żelu Aloe Vera (ZUCCARI) + toniku nagietkowego Ziaji

Takie połączenie stosuje od trzech dni. Dwa razy dziennie - rano i wieczorem- przemywam tonikiem miejsca z problemami (w moim przypadku dekolt, plecy i twarz), a pozniej wmasowuje, żel. Aloes ma szerokie spektrum działania, dlatego jest także dobry na blizny (z którymi również walcze) i inne problemy skórne.

Naprawde polecam, bo może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi
W moim przypadku po tak krótkim czasie, rezultaty są naprawde niesamowite. Kto wie, może uda mi sie całkowicie uporać z tym nieszczęsnym trądzikiem...
Kolejny przykład na to, że nawilżanie pomaga, a nadmierne wysuszanie i oczyszczanie pogarsza sprawę.
Możesz powiedzieć gdzie kupujesz ten żel? Nie klei się? I jeszcze jedno - są jakieś groźne substancje w składzie?
Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Laseczki...problemow z wrastajacymi wloskami nie ma odkad wyrzucilam depilator do kosza.Od kilku lat uzywam tylko i wylacznie maszynek z trzema ostrzami+zel do golenia.Jednak....czasami mam na nogach takie grudki w kolorze skory.Tak naprawde dopoki ich nie ruszam nikt nie ma bladego pojecia,ze one tam sa.Ja jednak cisne.....W srodku siedzi intruz-biala kuleczka.Skoro wiem,ze cos w tej grudce siedzi...trudno mi sie opanowac...wysciskam.
Kupie dzisiaj rekawice,ale poki co zaczekam,az wszystkie strupki uschna i odpadna.Jak bedzie o.k zaczne dzialac.(...)
Rękawicę polecam całym sercem. Używałam wielu gąbek do masażu (na wizażu furorę robi jakaś gąbka pt. Syrena), ale rękawica jest dla mnie wygodniejsza i wyszorowanie całego ciała trwa kilka chwil. [Ja mam jedną rękawicę no nóg, a drugą do ciała od pasa w górę - ta jest trochę delikatniejsza]
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 18:43   #5151
vixen_
Przyczajenie
 
Avatar vixen_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Kolejny przykład na to, że nawilżanie pomaga, a nadmierne wysuszanie i oczyszczanie pogarsza sprawę.
Możesz powiedzieć gdzie kupujesz ten żel? Nie klei się? I jeszcze jedno - są jakieś groźne substancje w składzie?
Żel kupuje w aptece, kosztuje koło 30 zł Nie ma klejącej konsystencji. Jesli chodzi o skład to 98% aloesu
vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 20:35   #5152
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jeeeeeej...............dz iewczyny zrobilam to
cala jestem na twarzy czerwona i teraz siedze w termontilu chociac nie wiem cy to ni gorzej....az nie moge uwierzyc w to co zrobilam moja twarz dzisiaj byla taka sliczna ze az nie moglam sie na nia napatrzec i nagle poszlam zdrapac strupek i zobaczylam nagle tu zaskorniaczek tam drugi mniejszy i zaczelam cisnac cisnelam w ogole wszystko nawet tam gdzie nic nie bylo czuje sie teraz strasznie
wiem ze to przez nerwy wiem ze dlatego
kurczeja na pewno mam ten tradzik nerwowy czy jakos tak....
a jak u was???
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 21:31   #5153
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej! tez oczywiscie wyciskam namietnie, ale postanowilam w koncu przestac. sczegolnie po ostatnich przejsciach, kiedy to wieczorem zauwazylam cos na policzku (gornej czesci) i probowalam wycisnac. nic z tego.
Nastepnego dnia rano obudzilam sie ze spuchnieta twarza, od policzka, przez nos do gornej powieki... Pomyslalam, ze chyba cos mnie ugryzlo, bo opuchlizna utrzymywala sie przez kilka dni.
No ale po tygodniu zostala twarda grudka, ktora po lekkim przycisnieciu okazala sie zbiorowiskiem ropy i krwi.
Najprawdopodobniej przez moja probe wycisniecia, wdalam zakazenie w cos, co bylo malym syfkiem. I... nigdy wiecej! (mam nadzieje!)
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 22:08   #5154
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja też niestety powyciskałam,nie mam nawet dobrego nawilżacza więc przez ostatni czas nie nawilżam niczym,tylko wysuszam devercinem bo i mupirox mi się skończył,a nie ma mojej dermy żeby mi przepisała od jutra próbuję z effaclarem K,a jeżeli nie pomoże to zobaczę Avene,mam przynajmniej próbki
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 22:09   #5155
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

oj niegrzeczne dziewczynki.. baaardzo nieładnie...

U mnie w miarę ok, ale jestem jeszcze przed kąpielą, więc nie ręczę co będzie po spotkanu mnie z lustrem w łazience. Trzeba byc ćdobrej myśli... :x

Ja się chciałam spytać tak na przyszłość - używała któraś z was kremu ogórkowego z ziaji? Mi się wkrótce mój bielendy skończy, skończy się też tonik (właśnie ziaji ogórkowy) i zastanawiam się nad zakupem...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 22:11   #5156
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
oj niegrzeczne dziewczynki.. baaardzo nieładnie...

U mnie w miarę ok, ale jestem jeszcze przed kąpielą, więc nie ręczę co będzie po spotkanu mnie z lustrem w łazience. Trzeba byc ćdobrej myśli... :x

Ja się chciałam spytać tak na przyszłość - używała któraś z was kremu ogórkowego z ziaji? Mi się wkrótce mój bielendy skończy, skończy się też tonik (właśnie ziaji ogórkowy) i zastanawiam się nad zakupem...
Ja używałam,ale jak dla mnie zbyt tłusty,znowu moja kuzynka używa ciągle i wszystko ok,a też ma problemy z cerą,więc musisz wypróbować najlepiej sama
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 22:42   #5157
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Granatowyprawieczarny znam to uczucie doskonale...No ale skoro teraz masz powyciskana buzke cyknij sobie pare fotek,jesli masz taka mozliwosc.Pewnie jak zobczysz swoja czerwona facjate na zdjeciach przezyjesz ponowny wstrzas...ale byc moze te "piekne"zdjecia przyczynia sie to tego,ze juz wiecej NIGDY,ale to nigdy nie tkniesz swojej slicznej buzki.Jak najdzie Cie chcica na wyciskanie poogladaj fotki....Zawsze to jakas metoda
Ja mam motywacje...dzisiaj rano przed praca widzialam dwie laseczki w krotkich spodenkach...ale mialy ekstra skore...napewno nie naleza do grona Wyciskaczek.Pozniej jak wracalam z pracy znowu spotkalam dwie laski...ladnie opalone ze zdrowa skora...A ja co....wstretny babsztyl z rankami na nogach i gojacymi sie ramionami.To byl ostatni raz!!!!!!!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 09:16   #5158
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Grrr,właśnie wróciłam z wyciskania paru wągrów;/ nie wytrzymuje nerwowo po prostu w tym domu,a nie wyjade nigdzie,bo ktoś musi kiciuchy pilnować,a napewno nie zostawię tak poważnego zadania innym ;s i kolejne wakacje w domu przesiedze.eszzz,mózg se przez to niedłygo wycisnę
Kupiłam sobie melisę,tak sie zastanawiałam,może ukoi troche nerwy po obejrzeniu programu o ADHD stwierdzam je u siebie(nie moge usiedziec dłużej w jednym miejscu,zajmuję się wszystkim po trochu,niczym konkretnie,nie panuję nad emocjami,jestem ogólnie roztrzepana;s)ale żeby ktoś się tym w domu przejął,to musiałabym mieć to na papierze -_-'
Używam ALANTANu na sztrupki,narazie bez efektów,aale widać,że nie szkodzi;->
Wytrwałości życzę
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 10:00   #5159
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

marthusia nie wyciskaj , bo sie zanieczysci
a jesli juz to higienicznie, ale pewnie wiesz o czym mowie
zreszta co ja moge cie pouczac ktora wczoraj zrobila ,,rzeznie nr 56 " naq buzce
no ale dzsiaj jest o wilele lepiej i wieczorem ide sie spotkac z przyjacielem (nie chlopakiem!)
a tak w ogole to nastepnym razem gdy bedziemy chcialy cos zrobic pomyslmy o



tym jak dobrze sie czulysmy z ladna buzka, nozkami, ramionkami, etc.....
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 10:42   #5160
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja najczęściej o tym myślę,żeby przestać,bo przecież tak ładnie mogłabym wyglądać...i robię to w trakcie wyciskania O_O
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.