Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-18, 15:31   #2071
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Atena18, to dokładnie tak ze mną było. Naturalny ciemny mysi blond, wpadający wręcz w jasny brąz, potem długo farbowane na ciemny brąz, a teraz dekoloryzacja i blond. Nie jest to taki jaki mi się marzy, ale troche cierpliwości, i za niedługo będzie taki jak chcę Po wyjściu od fryzjera był niezły , potem się trochę w trakcie mycia wypłukiwał, i robił taki trochę bardziej złocisty, ale fioletowy szampon załatwił sprawę i jest OK A teraz byle do nastepnej wizyty u fryzjera Pozdrawiam
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 18:49   #2072
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

w sobote ide sciagac rudobazowe pozostalosci po granatowej czerni (prawie sie wyplukala) - farbowanie metoda balejazu na welli fryzjerskiej.;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 11:38   #2073
gabi_st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Madin a mogłabys zamiescic zdjecia włosów przed i po, bo ja sie wypieram w przyszły poniedziałek i nie wiem czy isc czy nie isc, nie chce pogorszyc swojej sytuacji (
gabi_st jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 18:48   #2074
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Gabi_st spójrz trochę wyżej Tam są fotki
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 19:17   #2075
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Zdjęcia załączaj jako załączniki, nie wklejaj ich do postu.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 21:37   #2076
agnes_kowalski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: z czarnego - blond

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
czy gdy zakladalas watek nie zauwazylas przypadkiem tego na samej gorze?
no nie zauważyłam:P ślepota ze mnie dzięki za przyklejenie do wątku
agnes_kowalski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 20:52   #2077
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny dajcie znać jak Wam poszło ze zdejmowaniem koloru
madine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 15:56   #2078
agnes_kowalski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja ostatecznie nie zdjęłam. w jednym salonie mi pani powiedziała że za 300 zł może mi zrobić kolor a'la kurczak;]. w drugim niby za 190 może mi zrobić to co chcę, ale się boję. nigdy nie byłam blondynką:P a jak będzie źle to jak bęe próbować wracać do starego koloru to już w ogóle chyba wyłysieję:p
agnes_kowalski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 21:39   #2079
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
hm mi rozjasnila pasemka a na reszte polozyla szampon tonujacy i jest fajnie - niezbyt jasno bo nie chcialam narazie radykalnej zmiany, ale niektore pasemka mam az biale;]

a i pracowala na welli jesli chodzi o szampon tonujacy. I mam taki sredni blond Dla wiekszosc to ciemny albo brazowy, ale takei teraz swiatlo;]

a i ogolnie kolor mam bardzo podobny do naturalnego.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-27 o 21:53 Powód: post pod postem
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 07:35   #2080
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Kiedy czytam Wasze wypowiedzi to ogarnia mnie przerażenie. U fryzjera kurczak za 300 zł? Mam lepsze rozwiązanie na zrobienie pieknego blondu z ciemnych farbowanych włosów. Wypróbowane na mojej głowie. Faktycznie, mam szczęście że mam geste mocne włosy, kolor szatyn albo brąz i niestety po zwukłym rozjaśniaczu robią się żółto-pomarańczowe. Moja rada:
1. Zapomnijcie o dekoloryzatorach ze sklepu (loreal, garnier itp)
2. Kupcie sobie profesjonalny dekoloryzator w sklepie internetowym - koszt ok 70 zł- ale za to jest litr emulsji utleniającej i 500 g proszku rozjaśniającego. Brzmi strasznie, ale działanie jest łagodniejsze niż tych ze sklepu.
3. Warunkiem dobrej dekoloryzacji jest dokładne pokrycie włosów kremem dekoloryzujacym - przy takiej ilości produktu na pewno wam wystarczy na niewiem jak długie i gęste włosy.
4. Odczekać tydzień i położyć delikatną farbę nadającą kolor (nie żadną żrącą palette)
5. Co jakiśczas używać szamponu niwelujacego żółte tony. Polecam również profesjonalny - tańszy i lepszy: 0,5 l - 14 zł.
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 07:42   #2081
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A jezeli chodzi o "zdjęcie" farby z włosów to jest na Allegro produkt specjalnie do tego: łagodny i można go stosować wielokrotnie. Nie rusza wogóle naturalnych włosów, tylko wymywa sztuczne pigmenty. Cena 40-50 zł.
A po każdej koloryzacji/dekoloryzacji/rozjaśnianiu trzeba stosować odżywki. Nie ma cudów .Włosy zawsze się prz tym niszczą.
Powodzenia!
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 15:18   #2082
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A moj problem przedstawia sie nastepujaco: ostatnio mi jednym slowem "odwalilo" i na moje blond wloski przedstawione na zdjeciu polozylam farbe garniera ciemny blond,kolor oczywiscie wyszedl braz.Szybko mi sie splukal i pofarbowalam Lorealem creme gloss ciemny blond(jakies 2 tyg temu) wyszedl mi ciemny braz. jak myje glowe co 2 dni to ciagle widze,ze leci mi brazowa woda,czyli wnioskuje ze kolor sie splukuje.Jednak po mojej glowie tego nie widac,mam teraz braz podobny do zdjecia Rihanny(troche jasniejszy). W tej chwili mam tez podobna fryzure do tego zdjecia tzn prosta grzywka dlugie proste wlosy.
Jednak mi sie odwidzialo! chce wrocic do swojego blondu,lub do czegos podobnego.I zastanawiam sie teraz co zrobic.Jak myslicie splucze mi sie ten kolor do ciemnego blondu, do stycznia? jezeli tak to myslalam zeby isc potem do fryzjera i zrobic blond pasemka,bo chyba zadna farba mi nie pokryje tak ,ze mi wyjdzie ladny blondzik. Sama juz nie wiem co zrobic zeby miec ten blond I czy zrobic pasemka czy na calej glowie kolor.Wiem ze napisalam tu wszystko bez ladu i skladu,ale mam nadzieje,ze doczytacie sie i dacie jakas dobra rade


Ps. moje zdjecie jest w avatarze,dodalam pare zdjec kolorow ktore mi sie podobaja i ewentualnie takie bym chciala.Doradzcie mi w ktorym byloby mi najlepiej i jaka metoda by mi wyszedl na moich wlosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_Rihanna_Cover.jpg (24,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7acc2c0d8d1caf9146c4190db9b3f28e.jpg (23,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a14.jpg (45,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long1.jpg (15,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jlo_eyebrows_400.jpg (54,1 KB, 55 załadowań)
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 08:25   #2083
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Moim zdaniem powinnaś najpierw usunąć ciemny kolor. Nie jestem fryzjerką, ale robiłam dużo doświadczeń z koloryzacją włosów. Jest taki produkt na Allegro (ściągacz koloru dekoloryzator), sama nie próbowałam, ale chyba działa bo cieszy się dużą popularnością.
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 12:16   #2084
dorottaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

słuchajcie dziewczyny dekoloryzacja WCALE nie jest straszna, ważne by kolor ściągał ktoś kto się na tym zna (=w salonie fryzjerskim !!!!!) a nie eksperymentował czy sie uczył. W czoraj właśnie zmieniłam mój kolorek ciemny brąz na - jak dla mnie świetny- złocisty blond (można go chyba nazwac sarnim). Włosy są miękkie w dotyku i prawie w ogóle niezniszczone, jak na mój gust do ich regeneracji wystarczy najzwyklejsza odżywka dove bądz coś w tym stylu. Jestem naturalną jasną blondynką. Włosy farbowałam od ponad 4 lat- głownie na ciemną czekoladę (farba; nie uzywałam osławionej palette), od jakichś 4 miesięcy na jaśniejsze kolory szamponami. Po dwukrotnej kompieli wypłukujacej kolor (fryzjer nie uzywał rozjaśniacza (!!!) a innych specyfików- nie znam się zatem nie wiem dokładnie) włosy miały kołor biało-żółto-pomarańczowy . Po dekoloryzacji zawsze trzeba włosy pokryc farbą, nio chyba ze ktoś lubi kolor wściekle pomarańczowy . Nałożyłysmy farbę -średni popielaty blond, na pomarańczowym podkładzie wyszedł naprawde swietny kolor. Włosy sięgają mi za łopatki: Łączny koszt około 150 PLN. Pozdrawiam. Głowy i Czuprynki do góry Cmok aha nie polecam żadnych domowych sposobów, ani środków kupowanych w sieci
dorottaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 11:04   #2085
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

To tak jak u mnie, u fryzjera po zdjęciu koloru zrobiły sie żółte, pokryto je popielatym jasnym blondem, i wyszedł taki ciepły blond. Za jakiś czas jak w trakcie mycia kolor się wypłukiwał, wpadłam na "genialny" pomysł, żeby spróbowac jeszcze raz zdjąć kolor, te żółte pigmenty , i od nowa pokryć farbą popielatą. Kupiłam rozjaśniacz dekoloryzujący z joanny (dobre opinie w KWC) i efekt mnie zgruzował. Rozjaśniacz dał radę zdjąć tylko tą popielatą farbę, która nałożył fryzjer, a pod spodem zostały wściekle żółte włosy. Doszłam więc do wniosku, ze ten żółty pigment pozostały po ciemno brązowej farbie już się chyba nie da wywabić, i nie pozostaje mi nic innego, jak po prostu farbowac je na jasny popielaty blond. Zafarbowałam L'orealem, myję fioletowym szamponem i efekt jest super TA żółć spod spodu daje taki troche cieplejszy odcień, nie są bardzo siwe Włosy są jasne, wyglądają naprawdę ok Kolor jeszcze nie jest taki jak mi się marzy, ale jest naprawdę niezły. Nie polecam samodzielnych działań w domu Teraz będę tylko regularnie farbować je na jasny popielaty blond, i mocno odżywiać, i będą śliczne Załączam fotkę, żebyście mogły sobie porównać z poprzednim kolorkiem. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2007_11260052.JPG (68,4 KB, 140 załadowań)
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 07:39   #2086
Black_Blond_Neela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam dziewczyny Pozwólcie, że opowiem wam jak to ze mną było Jakieś dwa trzy lata temu chciałam coś w sobie pozmieniać i zafarbowałam włosy na czekoladowy brąz szamponem koloryzacyjnym, potem zaczęłam farbować na ciemny brąz, który wychodził niemalże jak czarny (też szampon kolor.). Potem stwierdziłam, że już zawsze bede chciała być czarna i zaczęłam farbować włosy prawdziwą farbą (na nieszczęście Palette-wszyscy fryzjerzy odradzają!!!) także czarną... Powoli moje włosy po prostu na stałe zaczęły się wpijać tą czernistą ziemią!!! I nagle przyszła mi chęć na włosy blond...tak ot sobie...I zrobiłam to za co każdy fryzjer na bank skazałby mnie na 10 lat więzienia czyli kupiłam rozjaśniacz!!! Potem kolejny i kilka farb "blond". W efekcie włosy były matowe, "plastikowe|" i miały kolor...phhh...nie wiem jak to nazwać-na górze wściekły, biały blond, a niżej rudy... I kiedy zobaczyłam sie w lustrze od razu poleciałam po farbe ciemny blond, co w efekcie dało kolor brązowy-czyli koło sie zamknęło...Potem znowu jeszcze kilka razy farbowałam na brąz aż w końcu nie mogąc na siebie patrzeć wybrałam sie do fryzjera zrobić pasemka (ponoć to najlepszy sposób na rozjaśnienie włosów) poprosiłam fryzjerkę aby zrobiła mi gęste pasemka i w efekcie wyszedł piękny złocisto-słomkowy blond z brązowymi refleksami. Teraz jestem bardzo zadowolona i nie bede wiecej farbowac włosów na czarno...może w ogóle nie bede ich farbować...? W każdym bądź razie na swoim przykładzie chcę was ostrzec-nigdy żadnych rozjaśniaczy czy dekoloryzatorów-nic z tego nie bedzie!!! Jeśli chcecie rozjaśnić włosy to tylko pasemkami. Ja fakt faktem mam teraz bardzo zniszczone włosy, ale dbam o nie, odżywiam i kiedy je wyprostuje to wyglądają pięknie

Pozdrawiam
Black_Blond_Neela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 11:33   #2087
sabcia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
jutro ide do fryzjera hehe... wloski robic na blondzik hehehe

")

chcialam dodac ze moj aktualny kolor ciemny bronzzzz.... co wyjdzie ??

haha zobaczymy jutro na 12:30... wrrr

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-12 o 12:03 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
sabcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:03   #2088
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Cool Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Macie rację!!! Nie rozjaśniajcie i nie dekoloryzujcie włosów w domu. Przecież fryzjer też musi z czegoś żyć.
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:05   #2089
Angel1306
Raczkowanie
 
Avatar Angel1306
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 37
GG do Angel1306
Zastosuj sobie serie do regeneracji wlosa firmy Matrix a dokladnie Biolage Hydratherapie. To jest szampon, odzywka i mleczko. Cala seria jest nawilazajaca i regeneruje wlosy juz po pierwszym uzyciu. Za calos zaplacisz ok. 160zl ale na prawde warto jesli chcesz odzyskac zdrowe wlosy. A co do Palett'y. To farba jest okropna! Jest robiona na bazie silikownu, ktory tak gleboko wnika we wlosy ze nie przyjmuje juz zadnych innych czynnikow. Wlos ten nalezy sciac bo niestety ale jego juz nie odnowisz Takze ja jestem przeciwna jakiem kolwiek zabiegom w domu!Od tego jest fryzjer A OSZCZEDNY DWA RAZY TRACI !!

Cytat:
Napisane przez nioniol Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś najpierw usunąć ciemny kolor. Nie jestem fryzjerką, ale robiłam dużo doświadczeń z koloryzacją włosów. Jest taki produkt na Allegro (ściągacz koloru dekoloryzator), sama nie próbowałam, ale chyba działa bo cieszy się dużą popularnością.
Farby Palette tez niby sie ciesza duza popularnoscia a chyba efekty jej znasz? Takze nie polecaj komus czegos czego sama nie przetestowalas. Jako fryzjerka mowie Wam ze z dekoloryzacja najelpeij udac sie do fachowca. Samemu mozemy sobie narobic biedy a w najgorszym wypadku stracic wlosy poprzez wykruszenie, lamanie itd.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-13 o 19:49 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
Angel1306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 17:15   #2090
izabelka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Cytat:
Napisane przez Angel1306 Pokaż wiadomość
Farby Palette tez niby sie ciesza duza popularnoscia a chyba efekty jej znasz? Takze nie polecaj komus czegos czego sama nie przetestowalas. Jako fryzjerka mowie Wam ze z dekoloryzacja najelpeij udac sie do fachowca. Samemu mozemy sobie narobic biedy a w najgorszym wypadku stracic wlosy poprzez wykruszenie, lamanie itd.
Ja slyszalam i pare osob mi polecalo sciagacz sztucznego pigmentu czyli sciagacz farby ktory nie niszczy wlosow nie zawiera amoniaku ani rozjasniacza sa takie dwa obecnie na allegro mozna go stosowac nawet trzy razy pod rzad!Sciaga on sztuczne pigmenty,stosuje sie go po to zeby zmienic kolor na jasniejszy,ja go mam zamiar uzyc,wejdzcie na link i sprawdzcie,podaje dwa linki bo sa dwa tego typu produkty na allegro:
1.http://www.allegro.pl/item280005472_..._pigmentu.html
2.http://www.allegro.pl/item282010951_...zja_od_ss.html

A przyznaje wielka racje farby palette to najgorszy SHIT,strasznie niszcza wlosy nie jestem fryzjerka ale od 7 lat farbuje wlosy i one strasznie mi zniszczyly ale to na samym poczatku nimi farbowalam bo jeszcze ciemna bylam obecnie od okolo poltora roku farbuje kremem tonujacym firmy wella color touch calkiem dobry ,nie zawiera amoniaku nie niszczy wloskow a wrecz przeciwnie odzywia je!
Pozdrawiam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-13 o 18:50 Powód: post pod postem
izabelka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 18:09   #2091
Angel1306
Raczkowanie
 
Avatar Angel1306
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 37
GG do Angel1306
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów


Najbardziejsz szanujace sie firmy na rynku fryzjerskim takie jak: Goldwell, Kadus, Loreal przestrzegaja przed dekoloryzacja wlosow i zadna z tych firm nie posiada preparatu dekoloryzujacego , ktory nie uszkadza wlosa. Jest to nie mozliwe ze wzgldu na sklad chemiczny tych preparatow. Wiec jesli takie firmy potrafia mowic o tym wprost z czym wiaze sie dekoloryzacja wlosow to nie wiem jak mozesz miec zaufanie do preparatow nieznanego na rynku fryzjerskich producenta.
Zeby towar sie sprzedal ludzie wypisuja wszytsko. Skonsultuj sie z naprawde dobrym fryzjerem, on po obejrzeniu wlosow napewno nie odmowi Ci wykoniania tego zabiegu, ale poinforumuje Cie o negatywnych skutkach dekoloryzacji. Dobry fryzjer to jest ten ktory pracuje na kosmetykach szanujacych sie firm fryzjerkich.
Angel1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 19:39   #2092
izabelka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Cytat:
Napisane przez Angel1306 Pokaż wiadomość
Najbardziejsz szanujace sie firmy na rynku fryzjerskim takie jak: Goldwell, Kadus, Loreal przestrzegaja przed dekoloryzacja wlosow i zadna z tych firm nie posiada preparatu dekoloryzujacego , ktory nie uszkadza wlosa. Jest to nie mozliwe ze wzgldu na sklad chemiczny tych preparatow. Wiec jesli takie firmy potrafia mowic o tym wprost z czym wiaze sie dekoloryzacja wlosow to nie wiem jak mozesz miec zaufanie do preparatow nieznanego na rynku fryzjerskich producenta.
Zeby towar sie sprzedal ludzie wypisuja wszytsko. Skonsultuj sie z naprawde dobrym fryzjerem, on po obejrzeniu wlosow napewno nie odmowi Ci wykoniania tego zabiegu, ale poinforumuje Cie o negatywnych skutkach dekoloryzacji. Dobry fryzjer to jest ten ktory pracuje na kosmetykach szanujacych sie firm fryzjerkich.
Wlasnie chodzi mi o cos jescze innego nie znam sie az tak dobrze i nie chce sie spierac ale niewiem czy o tym samym mowimy?
Ze dekoloryzacja jest niedobra to wiem ale przy dekoloryzacji dziala sie na wlosy rozjasniaczem a to jest SCIAGACZ SZTUCZNEGO PIGMENTU i pPani tam pisze ze NIE ZAWIERA AMONIAKU ANI ROZJASNIACZA,rozumiem oczywiscie ze to zabieg chemiczny i w jakis sposob oczywiscie oslabia wlosy ale Pani z aukcji mowi ze nie trawi ten produkt wlosow tak jak rozjasniacz dlatego sie zastanawiam nad tym czy sobie nie kupic bo mam ciemne wlosy braz ciemny z odcieniem i chcialabym jasniejszy a fryzjer(dobry fryzjer)zaproponowal mi zabieg za 300zl i to ma polegac na zrobieniu pasemem-ROZJASNIACZEM i potem nalozenie na to wybranego przez mnie odcienia a wlosy i tak nie beda cale w tym kolorze tak jak chcem chyba ze po nastepnym zabiegu za 300zl
A wiec sie dlatego zastanawiam a po pasemkach tez mi sie przeciez zniszcza wlosy a patrzylam to znaczy czytalam na internecie o tych sciagaczach koloru i jest bardzo dobrej i profesjonalnej firmy z.-one czy cos takiego i tam tez go opisuja ZE SCIAGA SZTUCZNE PIGMENTY BEZ NARUSZANIA NATURALNEJ STRUKTURY WLOSA> a wiec sie zastanawiam ale naraziw jetem bardziej na TAK ale dziekuje za porade
Pozdrawiam

dekoloryzator - ściąganie koloru 2x75ml
[2x75ml]36,80zł
Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć
bezpieczny ściągacz koloru COLOR REMOVER 2 x 75 ml

Profesjonalny produkt w żelu, który całkowicie usuwa barwę zarówno włosów farbowanych kremem koloryzującym jak i szamponem. Przywraca wyjściowy kolor włosów bez naruszania jego struktury.
Produkt dwufazowy do łączenia w stosunku 1:1.
Nie zawiera amoniaku ani wody utlenionej. 75 ml butelka wystarcza na 4 – 6 aplikacji. Bezpośrednio po zabiegu usunięcia koloru można ponownie farbować włosy.
SPOSÓB UŻYCIA:
• Nakładać na suche włosy
• Używając plastikowej miski zmieszać 10/15 ml (1) z aktywatorem (2) i natychmiast równomiernie rozprowadzić na całość lub na wybrane partie włosów (zabieg musi być wykonany niezwłocznie po połączeniu składników, ponieważ ich aktywność obniża się wraz z upływem czasu.
• przykryć włosy foliowym czepkiem i pozostawić na 20 – 30 minut, sprawdzając efekt co każde 5 minut.
• dokładnie wypłukać włosy (przez 3-5 minut) szamponem, polecamy Neutrlizer Shower
• jeśli to konieczne czynność można powtórzyć, aż do uzyskania pożądanego efektu.
BEZPOŹRDNIO PO UŻYCIU COLOR REMOVER DO FARBOWANIA NALEŻY UŻYĆ FARBY O TON JAŹNIEJSZEJ OD POŻĄDANEGO KOLORU.

A tu opienie o tym produkcie:

dekoloryzator - ściąganie koloru 2x75ml
[2x75ml]36,80złod EWA GLINKAData Dodania: czwartek, 13 grudzień 2007Farbuję włosy ob 15 lat prawie co miesiąc. Przerabiałam już wszystkie kolory.Pierwszy produkt ,który zdjął ciemną farbę z włosów ale tylko farbowanych a nie rozjaśnił odrostów. teraz mogę zmienić się w blondynkę a kolor na całej długości włosa jest jednakowy a nie ciemne na końcach a jasne przy skórze, Super produkt! Jeszcze nie raz do niego wrócę.

Ocena: [5 z 5 gwiazdek!]

od Anna MarkowskaData Dodania: środa, 05 grudzień 2007Produkt wary polecenia. Sciagnal mi kolor bez niszczenia wlosow.

Ocena: [5 z 5 gwiazdek!]

od Justyna GajekData Dodania: sobota, 01 grudzień 2007Niesamowita sprawa,niewierze w to co się stało,produkt w 100% pewny,czarny kolor zeszedł mi w mgnieniu oka;-)polecam tą firme i te produkty.Jestem bardzo zadowolona i oczywiscie teraz będe tylko tutaj zamawiac produkty dla moich włosów,pozdrawiam,i polecam;-)

Ocena: [5 z 5 gwiazdek!]od Marlena MucaData Dodania: czwartek, 23 sierpień 2007Niestety nie udało mi się odbarwić całych włosów ale tylko jakieś 20 cm odrostu.Zawsze to cos Zbyt długo farbowałam włosy i wiadomo, skutek znikomy.

Ocena: [5 z 5 gwiazdek!]od Małgorzata walerowiczData Dodania: czwartek, 09 sierpień 2007produkt bardzo dobry,jestem zachwycona.Ściągnął mi czarny kolor z włosów,coprawda niedokońca ale zawsze coś .Zaraz kupie kolejny i dokończe.Wspomne że przed jejo użyciem byłam u fryzjerek ,które używaja innego ściągacza i efekt był zerowy, a tu prosze .Polecam elgon

Ocena: [5 z 5 gwiazdek!]od Angelika SeńData Dodania: piątek, 15 czerwiec 2007Witam !! Dekoloryzator jest świetny- wczesniej wystapiłam do sprzedawcy czy uda mi sie ściagnać czarny kolor jezeli wlosy farbowałam tym kolorem już od 4 lat- uzysklam odpowiedz ze nie uda mi sie to nawet za pomoc dekoloryzatora !! Jednak w praktyce okazało sie ze jest to mozliwe teraz ciesze sie moim kasztanowym kolorem włosów!! Naprawde polecam ten produkt jest swietny !!!!!!!!!!!1

Ocena: [5 z 5 gwiazdek!]od marta depowskaData Dodania: sobota, 23 grudzień 2006BARDZO FAJOWY PRODUKT,KOLOR ŚCIĄGNIĘTY W 100%.POLECAM,JEST NIEZAWODNY.!!!!

Ocena: [5 z 5 gwiazdek!]od monika duchnowskaData Dodania: piątek, 08 grudzień 2006bardzo ładnie ściąga kolorek,z czarnych wyszedł piękny brązik ze złotymi i rudymi refleksami,włosków nie niszczy także jest naprawde bezpieczny i żaden inny środek nie zrobi tego lepiej,jest super i za małe pieniądze,jestem bardzo zadowolona

Ocena: [5 z 5 gwiazdek!]od Edyta JungeData Dodania: poniedziałek, 27 luty 2006już wypróbowany ,dobrze się sprawdza ,kolorki wychodzą jak w palecie ,warto polecić innym

Ocena: [5 z 5 gwiazdek!]



TO OPINIE INNYCH KTORZY WYPROBOWALI TEN PRODUKT!

POZDRAWIAM






Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-13 o 20:00 Powód: post pod postem
izabelka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 21:30   #2093
k_a_t_i_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: z czarnych farbowanych na bląd??????

Dziewczyny pomóżcie !! Jakieś poł roku temu byłam u fryzjerki przefarbować włosy na dosłownie ton lub dwa jaśniejszy niż moj naturalny czyli jasny brąz kolorek wyszedł naprawdę bardzo ładny..powiedziałabym taki sredni blond z refleksami. Dopiero teraz postanowilam zrobić odrosty bo nie były az tak bardzo widoczne... poszlam do tej samej fryzjerki ktora robila mi kolor i okazało sie ze jest na urlopie macierzynskim ;(;( A ja juz nie moglam z tymi odrostami wytrzymac wiec poszlam do jakiegos innego fryzjera i mowie zeby mi te odrosty po prostu uzupełnił do tego koloru, który mam..on pomieszla jakies dwa kolory ze soba, nałozyl i... wyszły RUDE :| reszta włosow blond i rude odrosty... dramat... nie jest to taki wściekły rudy.. raczej zgaszony troche wpada w braz ale nie wiem co z tym zrobić ;( czy ratuje mnie tylko dekoloryzacja całych włosów? pomóżcie
k_a_t_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 23:23   #2094
Angel1306
Raczkowanie
 
Avatar Angel1306
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 37
GG do Angel1306
Izka na poczatek powiedz mi czym Ty farbowalas wlosy i w jakim one sa stanie bo skoro fryzjer wybral " to mniejsze zlo" i polecil Ci pasemka to chyba o czyms swiadczy.
Pod drugie... widze ze ciezko Ci jest przyswoic porade fryzjerki. Masz pewnosc ze pani z allegro jest fryzjerka? Wcisnela Ci taki kit ze az pekam ze smiechu. Jezeli mowisz ze dekoloryzacvja to sam rozjasniacz to sie myslisz. TO co pokazalas tu na stronie to jest to samo co dekoloryzator tylko ze inaczej ujete zeby ludzie tacy jak Ty wlasnie go kupili i zastosowali w domu. MAsz wolna reke oczywscie, zrob sobie ale przygoruj sie tez na zmiane fryzury. Poza tym tym jak Ty to ladnie nazywasz "SCIAGACZem SZTUCZNEGO PIGMENTU" (chodzi mi o ten pierwszy REMOVE COLOR SYSTEM) moja znajoma (tez uprata jak osiol) narobila sobie wielkich szkod. Po czym po miesiacu musial sciac wlosy na zapalke. Druga firma " Elgon" to najwieksza kicha. Zapytaj jakiego kolwiek fryzjera o to a zdanie bedzie mial to samo. Jak sama widzisz po swoim przykladzie ludziom mozna wcisnac wszytsko. I nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniam bo pisze jak byk ze jest to dekoloryzator a Ty sie upierasz przy swoim. A zapewniam Cie za amoniak posiada Kup i przeczytaj ulotke Powodzenia w naprawie wlosow

Cytat:
Napisane przez k_a_t_i_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie !! Jakieś poł roku temu byłam u fryzjerki przefarbować włosy na dosłownie ton lub dwa jaśniejszy niż moj naturalny czyli jasny brąz kolorek wyszedł naprawdę bardzo ładny..powiedziałabym taki sredni blond z refleksami. Dopiero teraz postanowilam zrobić odrosty bo nie były az tak bardzo widoczne... poszlam do tej samej fryzjerki ktora robila mi kolor i okazało sie ze jest na urlopie macierzynskim ;(;( A ja juz nie moglam z tymi odrostami wytrzymac wiec poszlam do jakiegos innego fryzjera i mowie zeby mi te odrosty po prostu uzupełnił do tego koloru, który mam..on pomieszla jakies dwa kolory ze soba, nałozyl i... wyszły RUDE :| reszta włosow blond i rude odrosty... dramat... nie jest to taki wściekły rudy.. raczej zgaszony troche wpada w braz ale nie wiem co z tym zrobić ;( czy ratuje mnie tylko dekoloryzacja całych włosów? pomóżcie
Katia wklej swoja fotke. Zobacze i sprobuje Ci doradzic

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-14 o 13:34
Angel1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 09:50   #2095
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam wszystkie zmęczone ciemnymi włosami

Przyznam,że nie odważyłam się przebrnąć przez cały wątek, ale chcę się wypowiedzieć na temat preparatu Elgon

A więc do dzieła. Moje włosy były koloru ciemny brąz wpadający w fiolet. Właściwie od dwóch lat farbowane na ciemno. Kiedys miałam blond. doszłam do niego pasemkami. Ale jako że nie podobają mi się teraz pasemka a zachciało mi się kolor typu miód, złoto to postanowiłam spróbować.Aha jeśli chodzi o stan moich włosów to: włosy do brody, strasznie cienki, strasznie suche, generalnie zniszczone, pełno odstających kłaczków

Od początku: Śmierdzi niemiłosiernie, ale to mnie nie odstraszyło. (zapach typu zbuk Nałożyłam na włosy i trzymałam pod foliowym czepkiem 30 min. Spłukałam i nie mogłam uwierzyć bo naczytałam się że on wogóle nie działa. Efekt był tak że miałam włosy kurczakowy blond. Okopny ale wiadome było że położe na to farbę w którą się zaopatrzyłam. Aha zapomniałam dodać że gdzieś po drodze zachciało mi sie miedzi. Więc farba była koloru jasna miedź i teraz zlinczujcie mnie wszyscy Palette Nigdy nią nie farbowałam bo zawsze u fryzjera różnymi Lorealami matrixami etc. I co mi wyszło na głowie? Strasznie ciemny brąz. Czyli wszystko zmarnowałam.

Ale do sedna...polecam ten preparat ze względu na to że naprawde nie zniszczył mi włosów i przede wszystkim działa, ale pamiętajcie. .użyjcie po nim farby o wiele jaśniejszej niż zamierzany kolor włosów i będziecie zadowolone

Ok to tyle.Służę pomocą
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 10:09   #2096
Angel1306
Raczkowanie
 
Avatar Angel1306
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 37
GG do Angel1306
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

"stan moich włosów to: włosy do brody, strasznie cienki, strasznie suche, generalnie zniszczone, pełno odstających kłaczków" ---> To mowi samo za siebie Paletta nie robi takich spustoszen po pierwszym uzyciu takze wiesz czemu zawdzieczasz takie wlosy
Angel1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 11:46   #2097
izabelka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Jestem troche naiwna to fakt ale skad tyle dobrych opini o tym produkcie?
Przeciez nikt chyba nie klamie a po co niby po to zeby inne dziewczyny mialy zle wlosy?

Ja farbuje od 1,5roku wella kolor touch kremem tonujacym,wlosy mam chyba w dobrym stanie tak mi sie wydaje nie mam zadnego siana a palette kiedys zafarbowalam i WYSTARCZYL WLASNIE TEN JEDEN RAZ ABY WLOSY STRASZNIE SIE ZNISZCZYLY-niewiem moze top zalezy od typu wlosow,ja mam ogolnie wlosy cienkie,delikatne sypiace sie ale nie ma rozdwojonych koncowek ani siana zadnego zreszta z tego co wiem to wella color touch nie niszczy wlosow,nie wiem sama co myslaec o tym color remover dziwi mnie ze wszyscy o nim dobrze pisza nie widzialam jeszcze zlej wypowiedzi na jego temat oprocz ciebie dlatego caly czas sie zastanawiam.
Pozdrawiam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-14 o 12:27 Powód: post pod postem
izabelka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 11:59   #2098
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Angel1306 Pokaż wiadomość
"stan moich włosów to: włosy do brody, strasznie cienki, strasznie suche, generalnie zniszczone, pełno odstających kłaczków" ---> To mowi samo za siebie Paletta nie robi takich spustoszen po pierwszym uzyciu takze wiesz czemu zawdzieczasz takie wlosy
Widzę, że mnie nie zrozumiałaś. taki stan włosów mam zawsze, mówię oczywiście o stanie bez stylizacji, bo potrafią wyglądać naprawdę dobrze przy odpowiednich kosmetykach. Palette farbowałam pierwszy raz po dekoloryzacji więc to nie ona jest winna temu że mam suche włosy Jedyne zastrzezenia jakie do niej mam to takie że kolor strasznie "wgryza" się we włosy i nijak nie można go wypłukać.

Została mi jeszcze połówka tego Elgonu i chyba ją w najbliższym czasie zużyje
Edit: aha juz rozumiem że sugerujesz że to ten dekoloryzator. w każdym razie to tez nie on
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 14:58   #2099
sabcia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a wyszlo mi cudo!!!`

pasemkaa bialeee!!
sliczneee
sabcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 15:02   #2100
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez babyface2 Pokaż wiadomość
Widzę, że mnie nie zrozumiałaś. taki stan włosów mam zawsze, mówię oczywiście o stanie bez stylizacji, bo potrafią wyglądać naprawdę dobrze przy odpowiednich kosmetykach. Palette farbowałam pierwszy raz po dekoloryzacji więc to nie ona jest winna temu że mam suche włosy Jedyne zastrzezenia jakie do niej mam to takie że kolor strasznie "wgryza" się we włosy i nijak nie można go wypłukać.
Dokładnie tak jest, Palette zawiera składnik, którego nie mozna usunąc z włosów. To bardzo niedobra i szkodliwa farba.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.