Kosmetyki Benefit. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 18:27   #691
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Zrobilam pare zdjec, niestety jest juz pozno, swiatla niet, a ja mam zwykly kompakt, wiec nie dalam rady wychwycic wszystkich "niuansow", zwlaszcza kody trudno zlapac na czarnym tle. Jakosc kijowa ale cos tam moze dojrzycie. Kody sa albo drukowane albo wybijane\tloczone, zalezy na czym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg benefit1.jpg (126,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit2.jpg (110,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit3.jpg (131,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit4.jpg (116,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit5.jpg (133,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit6.jpg (113,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit7.jpg (132,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit8.jpg (117,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit9.jpg (125,4 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-12-02 o 21:22
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:42   #692
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Wybaczcie slad po nalepce ceny na Dandelionie, za szlabana nie moge oderwac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg benefit10.jpg (76,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit11.jpg (61,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit12.jpg (39,2 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-12-02 o 21:24
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:36   #693
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziękuję Vril dzięki Tobie odkryłam jeszcze jeden znak szczególny świadczący, że to podróbka. Na podróbce jest napisane:


a "just peaohy" face powder, poudre visage "teint de peche"

Laska się wypiera - dalej twierdzi, że to oryginał.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:42   #694
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Moja nie robila problemow i oddala mi pieniadze...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:11   #695
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Zle widac napisy, postaram sie cyknac cos lepszego.
Szkoda, ze Tru tak drastycznie podniosla ceny, bo tam tez sie oplacalo kupic pudelka. Trzeba polowac na promocje, tak jak teraz, gdy Dallas jest za 64 zl.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:28   #696
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Moja nie robila problemow i oddala mi pieniadze...
Chociaż tyle dobrego
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:10   #697
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki Benefit.

No tyle dobrego... Chociaz musze napisac ze kolor rozu byl idealny dla mnie... No ale podrobka

Ale jak na podrobke to byl na prawde wysmienitej jakosci bo trzymal sie slicznie caly dzien, byl pieknie jasny, chlodny... ehhhh
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 23:26   #698
silencieusement
Raczkowanie
 
Avatar silencieusement
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: Kosmetyki Benefit.

czesc dziewczyny,
wlasnie kupilam na all powderazzi i nie jestem pewna czy to oryginal. Kod jest, pudelko wyglada prawidlowo, london podkreslony ale w miejscu peel off nic sie nie odkleja a pudry nie pachna...moze ktoras z was moglaby sie wypowiedziec na ten temat?Nie wiem czy to reklamowac czy jest moze mozliwosc sprawdzenia prawdziwosci benefita w sephorze w Polsce? pozdrawiam
silencieusement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 23:59   #699
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez silencieusement Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,
wlasnie kupilam na all powderazzi i nie jestem pewna czy to oryginal. Kod jest, pudelko wyglada prawidlowo, london podkreslony ale w miejscu peel off nic sie nie odkleja a pudry nie pachna...moze ktoras z was moglaby sie wypowiedziec na ten temat?Nie wiem czy to reklamowac czy jest moze mozliwosc sprawdzenia prawdziwosci benefita w sephorze w Polsce? pozdrawiam
Przejdź się do sephory i porównaj będziesz miała pewność.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 01:22   #700
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

hej dziewczyny, jestem w szoku widzac taka okropna podrobke! Jakis czas temu nabylam na ebayu Powderazzi i jako ze to limitowana wersja nawet sie nie zastanawialam,zeby sprawdzic,czy to podrobka czy nie. Wszytsko jednak ok,oryginal i kupilam go zapolowe ceny!
Slinie sie tez na Sugarbomb odkad wizazystka zaaplikowalami go na policzki. Sliczny,naturalny, sexy kolor
CHCE GO MIEC Jako, ze wtedy byl nowy na ebayu bylo ich niewiele i wszystkie prawie tak samo drogie jak w drogerii. Teraz zagladam i jest ich masa! Na dodatek za smieszne pieniadze. Buy it now jest np za 6-7 funtow!

Moglybyscie zerknac na te zdjecia ponizej i stwierdzic cokolwiek,czy to jawne podrobki czy nie?
s1,s2,s3 wydaja mi sie ok,ale s4 i s5 juz nie...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 01:25   #701
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez silencieusement Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,
wlasnie kupilam na all powderazzi i nie jestem pewna czy to oryginal. Kod jest, pudelko wyglada prawidlowo, london podkreslony ale w miejscu peel off nic sie nie odkleja a pudry nie pachna...moze ktoras z was moglaby sie wypowiedziec na ten temat?Nie wiem czy to reklamowac czy jest moze mozliwosc sprawdzenia prawdziwosci benefita w sephorze w Polsce? pozdrawiam
hej,moje tez nie pachna.ja wogolenie zauwazylam,zeby one pachnialy. Z reguly Benefit nie ma jakis super pachnacych formul, nawet blyszczyki jak dla mnie moglyby pachnac mocniej....
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 08:16   #702
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Z czasem boxy wytracaja zapach, z moich pachnie juz tylko Dandelion.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 15:37   #703
silencieusement
Raczkowanie
 
Avatar silencieusement
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: Kosmetyki Benefit.

dziekuje za odpowiedz Beekeeper, Lemirka i Vril. Skoro nie wszyscy wyczuwaja zapach to moglabym to wykluczyc , pozostaje jednak naklejka- peel off ktorej nie mozna tak naprawde odkleic:/ porownac niestety nie moge bo w mojej sephorze w Poznaniu nie maja w ogole powderazzi. Kupilam swojego boxa na allegro od pana ktory zaznaczyl ze zwroty przyjmuje tylko po sprawdzeniu oryginalnosci produktu u benefita lub w sephorze. Tymczasem na mojego maila o watpliwosciach czy zakupilam ich prawdziwy produkt(napisalam ze nie pachna, ten nieszczesny peel off) benefit odpowiedzial ze nie sa z wstanie tego sprawdzic a nastepnym razem polecaja kupic kosmetyki na ich stronie.
silencieusement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:23   #704
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

bylam dzis u Benefitai specjalnie zapytalam sie o ten zapach Sama powachalam wszystkie i tez zapytalam sie sprzedawczyn i dziewczyny: tylko Coralista jest pefumowana, reszta nie ma wogole zapachu (oprocz normalnego zapachu produktu, ktory jest minimalnie wyczuwalny). Moj Powderazzi nie pachnie i tez nie moge odlepic naklejki z tylu, wiec silencieusementzamiast zamartwiac sie czy oryginalny czy nie, ja po prostu bym sie cieszyla zakupem!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:29   #705
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.


Wszystkie boxy sa perfumowane. To, ze lezac nie wiadomo jak dlugo na polce w sklepie traca zapach, to juz inna kwestia.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:35   #706
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

lol, nie bede sie upierac przy swoim, ale pytalam sie dwoch sprzedawczyn i sama tez nie zauwazylam, zeby byly perfumowane. I nie zgadzam sie,ze zapach znika, bo Coralista wyszedl sporo wczesniej niz Sugarbomb i wyraziscie pachnial, a Sugarbomb , ktory jest ciagle jeszcze nowoscia nie pachnial nic a nic.

jak sie upre to jeszcze do Benefitu napisze zeby rozstrzygnal kwestie
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:38   #707
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Na Beneficie jak byk pisze, chociazby przy Georgii - lightly scented
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:59   #708
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Moglybyscie zerknac na te zdjecia ponizej i stwierdzic cokolwiek,czy to jawne podrobki czy nie?
s1,s2,s3 wydaja mi sie ok,ale s4 i s5 juz nie...
no dobra, napisalam do Bene USA, niech oni rozstrzyga

dziewczyny, a moglybyscie zerknac okiem czy da sie stwierdzic czy widac jakies podrobki?
wielce dla mnie podejrzane, ze teraz tyle jest bombek na ebayu. Wczesniej byla raz na ruski rok i w prawie takiej samej cenie co w sklepie a teraz jakas masowka i taniocha... Wole limitowanki, je o wiele rzadziej kopiuja.

A tak poza tym,to slyszalyscie ze w brytyjskim Glamour w tym miesiacu byly 3 kredki z Benefita w prezencie z gazeta (czyli 2 funty). Eye Bright, It i Bad Gal,niby razem warte 45 funtow. Mam je wszystkie 3 i tylko powiem, ze nigdy w zyciu nie kupilabym ich w pelnej cenie... It jest ok ale czarna kredka Bad Gal naprawde sucks!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2010-06-17 o 22:01
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 22:16   #709
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Daj znac co odpisza, bo kolowacieje juz
Zazdraszczam tej promocji gazetowej, widzialam na YT.
Mam Eye Bright i lubie, uzywam caly czas ostatnio, podoba mi sie, ze jest taka miekka i latwo sie rozciera palcem, a nalozone na nia jasne cienie bardziej sie wybijaja.
Bee korektorowa kredka tez jest taka miekka? Ma podobne wykonczenie do Eye Bright? Dlaczego Bad Gal jest do kitu? Widzialam, ze sie latwo rozciera, szkoda, ze tylko czarna jest, bo mnie z czernia nie po drodze.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 22:44   #710
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

odpisali! (ale maja tempo!) napisalam do USA bowiedzialam,zemoga byc jeszcze w pracy
Cytat:
The only box o' powder that Benefit sells that officially has a scent is Georgia, which is lightly scented with peach. The other boxed powders may have a scent but this is unintentional.
hehe, powiedzmy ze jest remis,bo ja mowilam, ze tylko Coralista,aonimowia, ze tylko Giorgia.... Mammia Mia!

Co do kredki Bad Gal, to srednio bym ja czarna nazwala... Jesli ktos marzy o makijazu czarnym jak smola to polecam jumbo NYXa, Bad Gal nie kryje mocno, nie jest super czarna no i niestety ale grubosc jej nie jest zbyt praktyczna. Do kresek za gruba,ajesli chcemy ciagle ja ostrzyc to zniknie w mig. Co do trwalosci na oczach, to niestety nie testowalam jeszcze.

It jest swietna! Suuuuper mieciuska,fajnie sie 'blenduje', powiedzialabym nawet, ze mieksza niz Eye Bright. Ma jasny kolor (cos w okolicach NC20), wiec nie wszystkim bedzie pasowac na twarzy na podkladzie (pod bedzie ok). Za to ladnie sluzy jako ekspresowy rozswietlacz nad lukiem brwiowym,pod oczami itp Szczerze mowiac to wole ja niz Eye Bright,bo jest naturalniejsza.

Vril,a jak wolisz np brazy od czerni to polecam Dark Brown z jumbo NYXa. W UK ciezko dostac ta firme,wiecdopiero niedawno dorwalam i jestem pod wrazeniem pigmentu. Bad Gal sie chowa.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2010-06-17 o 22:46
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 06:21   #711
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

To nas zagieli teraz

Dzieki za opisy
Do NYX mam uraz, mialam kilka kosmetykow i nei spodobaly mi sie Zaciekawilas mnie korektorem ale mysle jeszcze nad High Brow
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:27   #712
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny, czy z Benefita podrabiają tylko róże/bronzery itp ("pudełeczka"), czy też inne kosmetyki? Tzn, czy spotkaliście się np z podrobionym korektorem, rozświetlaczem High Beam, czy podkładem?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 08:54   #713
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny a wiecie że w krakowie poobnizali (chyba na stałe) ceny Benefita?
Np. "10" zamiast 159 zł teraz kosztuje 139 zł , High Beam zamiast 115 zł - 99 zł.
Wczoraj kupiłam te dwie rzeczy + jeszcze do tego -20% w ramach dni VIP i wyszło naprawdę tanio (w porównaniu ze starymi cenami).
Oczywiście z tego co ogarnęłam wzrokiem - wszyskie kosmetyki mają tak poobniżane ceny.
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 10:46   #714
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Benefit.

U mnie też obniżyli ceny.

A i z dobrych wieści - dziewczyna oddała mi kasę za ten podrobiony puder chociaż nie obyło się bez kontaktu z jej rodzicielką.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 13:59   #715
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny, ja kupiłam swój róż Coralista na Allegro, i to nie tanio, bo za ponad 100 zł. Niestety z tego co widzę, może on okazać się podróbą.

Jedyne co go różni od opisywanych tu oryginałów to podkreślony kod, zamiast nazwy London. Rozumiem, że samo to dyswalifikuje mój róż, tak? Poprawcie mnie proszę, jeśli się mylę, bo osłabiłam się z lekka...

Pudełko, plastik na pędzelek, nalepka na spodzie, są w porządku. Jedyne do czego się mogę przyczepić to bardzo mocne napigmentowanie i to, że bardzo się pyli podczas aplikacji.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 14:31   #716
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja wstawiałam wyżej fotki mojego "oryginalnego" Coralisty.Nie dość,że naklejki są krzywo naklejone,to mój róż(tak jak i Twój) jest bardzo mocno napigmentowany i strasznie się pyli podczas aplikacji.Ja za swój(również kupiony na Allegro) zapłaciłam ok.60 zł więc mogłam pomyśleć,że to podróbka ale już dałam sobie spokój Niech wypowiedzą się dziewczyny,które znają się lepiej na rzeczy.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 16:17   #717
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja kupiłam swój róż Coralista na Allegro, i to nie tanio, bo za ponad 100 zł. Niestety z tego co widzę, może on okazać się podróbą.

Jedyne co go różni od opisywanych tu oryginałów to podkreślony kod, zamiast nazwy London. Rozumiem, że samo to dyswalifikuje mój róż, tak? Poprawcie mnie proszę, jeśli się mylę, bo osłabiłam się z lekka...

Pudełko, plastik na pędzelek, nalepka na spodzie, są w porządku. Jedyne do czego się mogę przyczepić to bardzo mocne napigmentowanie i to, że bardzo się pyli podczas aplikacji.
Może wstaw zdjęcie - jednak z tego co dziewczyny piszą to powinien być
kremowy a nie pylący.

A kod produkcji ma?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:34   #718
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Mnie akurat Coralista nie pyli i jest mocno napigmentowany, daje tez solidny blysk Pudelko w odroznieniu od innych powinno byc blyszczace.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:57   #719
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

hej dziewczyny, moja krucjada w sprawie 'fekjow' nadal trwa!

Napisalam wczesniej to kilku sprzedajacych na ebayu o zdjecie tylu i ZADEN nie odpisal.

Dzis jedna z aukcji sie skonczyla wiec napisalam do kilku osob,ktore kupily Sugarbomb. Na razie odpisala jedna, ze faktycznie puder rozni sie kolorem i opakowaniem od tych ktore ogladala na stoisku i od tych ktore sama posiada i teraz jest juz pewna ze to podrobka.

Coz, nie dziwne, ze zaden ze sprzedawcow nie odpisal. Nie liczcie dziewczyny, ze jakims cudem ktos bedzie sprzedawal 50 opakowan za 1/4 oryginalnej ceny. Polecam szukac zadszych licytacji, gdy ktos pozbywa sie jednego opakowania, np nietrafnego prezentu... Zwlaszcza w przypadku nowszych produktow jak Sugarbomb, ktore nie bylyby jeszcze wyprzedawane masowo przez Benefit (a co zdarza sie z wieloma limitowanymi i starymi produktami).
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:11   #720
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja jak napisałam do sprzedających na all o zdjęcia - dwóch mi odpisało przesyłając zdjęcia, z których nic nie wynika - reszta zero odzewu.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.