Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 09:48   #361
klaudia2905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Exclamation Pomysł z rozjaśniaczem...

Mam farbowane na czarno włosy. Kolor trochę już się zmył i teraz jest już raczej ciemnobrązowy. Postanowiłam przefarbować się na bursztyn, karmel, coś takiego. Ale przeciez na czarnych włosach żadna farba mi nie chwyci, a do fryzjera to nie za bardzo chce mi się iść, bo fryzjerka z mojej miejscowości nie jest zbyt dobra w swoim fachu. Więc pomyślałam o rozjaśniaczu.

Jak myślicie, czy jeśli wymieszałabym rozjaśniacz 4-6 tonów z farbą o kolorze ciemny opalizujący kasztan, to uzyskałabym właśnie coś zbliżonego do bursztynu???
Bardzo dręczy mnie to, gdyż chciałabym się pozbyć wreszcie tej czerni.
klaudia2905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 09:52   #362
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Pomysł z rozjaśniaczem...

jest wątek o koloryzacji, jest także wątek o rozjaśnianiu, mogłas tam się spytać zamiast zakładać nowy temat
Poza tym nie radzę mieszać rozjaśniacza z farbą. Jak już to najpierw rozjaśnić a potem nałożyć farbę, zresztą poczytaj na forum to wszystkiego się dowiesz
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:35   #363
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
to byla dekoloryzacja nie zadne rozjasnianie -tylko sciaganie koloru i mialam ja tylko raz -wybacz ale chyba wiem lepiej co mialam robione i ile razy
chyba jednak nie do końca wiesz co to było - fryzjerka powiedziała, że to dekoloryzacja, więc zapewne tak musi być... nie warto bezkrytycznie ufać fryzjerom, bo oni też mogą wszystkiego nie wiedzieć

kiedyś zapytałam fryzjerkę w dobrym, znanym (bardzo drogim) salonie w moim mieście o dekoloryzację - ona stwierdziła, że dekoloryzacja to to samo co rozjaśnianie i że bardzo niszczy włosy... mam bardzo ciemny brąz, prawie czarny i chciałam trochę jaśniejszy, żeby mocno odrostów nie było widać... coś mi nie pasowało, bo gdzieś mi się obiło o uszy, że dekolor i rozjaśnianie to dwie zupełnie inne rzeczy - fryzjerce widocznie było wszytsko jedno... całe szczęście, że już więcej do niej nie poszłam... teraz pewnie chodziłabym łysa

poprzeczytaniu sporej części poprzedniego wątku i tego całego stwierdzam, że jesli będę chciała dekolor, to zrobię go sobie sama DEKOLORYZATOREM a nie rozjaśniaczem
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:23   #364
TixyPixy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziś zrobiłam dekoloryzację żałuję, bo przeprowadziłam ją źle.
Trzymałam dekoloryzator 20minut( zalecany czas na opakowaniu 10-30) i teraz mam czarno, czerwono, brązowe włosy. Zabezpieczyłam się i kupiłam farbę(niestety palette) natural colors karmelowy brąz, bo innej nie było.
Wiadomo jaką opinie mają farby palette, no i nie wiem jaki odcień włosów z tych, które mam na głowie, by pokryła. Poradzicie coś?
TixyPixy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:39   #365
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Pomysł z rozjaśniaczem...

Mi też się zdaje że bedzie lepiej jak najpierw rozjaśniacz a później farbe )
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:57   #366
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dobrze przeprowadzilas ale pewnie farbowalas dlugo na ciemny kolor i dół zlapało gorzej bo tam wiecej farby było.

Ja w poniedzialek ide do fryzjerki, odwiedzilam kilkanaście salonow i wybralam ten mam nadzieję wlaściwy. Zrobi mi dekolor (byłam juz u niej na konsultacji) a potem nalozy jakis ladny kolor niech sie dzieje co chce - ja sama juz chyba nie bede eksperymentowala z wlosami. Mam zamiar tez obciac wlosy z takich najdłuzszych do łopetek do takich do brody, i tak noszę kucyka a tak włosy odżyją i jakoś ostatnio mi sie podobają takie wloski, ale zobacze co powie fryzjerka, może doradzi nie obcinac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:58   #367
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Pomysł z rozjaśniaczem...

POczytaj watek o dekoloryzacji. A mieszanie farby i rozjasniacza - nie słyszalam o takiej metodzie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 19:31   #368
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

To i ja zapytam Was o radę
Od lat farbuję włosy na ciemny brąz i czekoladę, najpierw paloną kawą Joanny, potem Castingami. Aktualny kolor jest na zdjęciu pierwszym, chciałabym rozjaśnić go o kilka tonów do karmelu/jasnego lub średniego brązu (pozostałe zdjęcia). Waham się między fryzjerem a domową dekoloryzacją. Jeżeli zdecyduję się na własnoręczne zdejmowanie koloru to powinnam zrobić je wg tych kroków?
1. Nałożenie dekoloryzatora, np. renee blanche, trzymanie na wlosach 30 minut
2. przepłukanie włosów oxydantem 2%
3. Nałożenie farby o 2 tony jaśniejszej niż upragniony kolor
Mam rację????
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 20:38   #369
klaudia2905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Talking Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Uparta ze mnie dziewczyna tak więc przetestowałam tą moją miksturę :P
nooo i... wyszedł fantastyczny średni ciepły brązik, trochę ciemniejszy od wymarzonego ale też super. Jeszcze jeden taki zabieg (ale dopiero za miesiąc) i osiągnę ten mój bursztynowy kolor włosków
klaudia2905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 20:54   #370
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez klaudia2905 Pokaż wiadomość
Uparta ze mnie dziewczyna tak więc przetestowałam tą moją miksturę :P
nooo i... wyszedł fantastyczny średni ciepły brązik, trochę ciemniejszy od wymarzonego ale też super. Jeszcze jeden taki zabieg (ale dopiero za miesiąc) i osiągnę ten mój bursztynowy kolor włosków
powiedz ilu procentowy rozjaśniacz i jakiej firmy użyłaś?
z jaką farbą go zmieszałaś (odcień, firma) i ile to coś trzymałaś na głowie?

MOże odkryłaś rewolucję w dekoloryzacji włosów ja bym się bala takich eksperymentów
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 21:20   #371
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
dekoloryzacja

wiem, że wiele o tym było już tu napisane, ale ja prosze o poradę konkretnie w mojej sprawie. Farbowałam włosy na czarno, potem ciemny brąz, teraz mam czarno-brązowe, naturalne mam średni brąz. Chciałabym użyć dekoloryzatora, który nie niszczy włosów czy Elgon jest ok? Ile opakowań użyć do włosów półdługich? ile do długich? jak dojść do rudego? czym zafarbować po dekoloryzacji? jaką farbą i jakim odcieniem, żeby znów mi ciemne nie wyszły?? Widziałam też, że niektóre z Was używają utleniacza. W jakim to jest celu i kiedy się to robi? przed czy po dekoloryzaji? Prosze o odpowiedzi, bo ja już dłużej z ciemnymi włosami nie wytrzymam :P
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 21:32   #372
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: dekoloryzacja

Konkretnie to juz watek o tej tematyce jest wiec jaki sens zakladania? rodzynkiem nie jestes wiec nie zostaniesz potraktowana wyjatkowo

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416389&page=13 Prosze
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 12:00   #373
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez TixyPixy Pokaż wiadomość
Dziś zrobiłam dekoloryzację żałuję, bo przeprowadziłam ją źle.
Trzymałam dekoloryzator 20minut( zalecany czas na opakowaniu 10-30) i teraz mam czarno, czerwono, brązowe włosy. Zabezpieczyłam się i kupiłam farbę(niestety palette) natural colors karmelowy brąz, bo innej nie było.
Wiadomo jaką opinie mają farby palette, no i nie wiem jaki odcień włosów z tych, które mam na głowie, by pokryła. Poradzicie coś?
no na fotkach Twoje włosy nie wyglądają źle, nie widać ze są różnokolorowe... jeśli masz jeszcze dekolor to połóż go na ciemniejsze partie jeszcze raz
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 12:23   #374
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witajcie. Postanowiłam w końcu zdekoloryzować włosy, tylko moje pytanie brzmi co i jak? czy mogłabym nie ruszać naturalnych odrostów, a położyć dekolor tylko na czerń i kasztan? Słyszałam, że Renee Blanche to cudeńko, więc robiłabym z pewnością tym produktem cały ten zabieg. Czernią farbowałam może z 4 razy garnierem nutrisse, jeden raz ferią na kasztan, a na samym początku szamponetką pallette granatową czernią. kolorek trochę się wypłukał, bo sporo czasu nie farbuję, ale nie potrafię żyć z takimi włosami. Da radę?
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:15   #375
Madeleine Mada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam Was serdecznie. Moja koleżanka przeżywa tragedię i piszę w jej imieniu ponieważ wiem co i jak i szukamy jakiejkolwiek pomocy. D jest z natury brunetka. Ma ciemny brąz. Ale zachciało się jej blondu. Kupiła z joanny ta farbe do pasemek i balejazu. Farba rozjasnila do kaczego blondu jakies 8 cm od glowy. Reszta przechodzi jak tecza do nietknietego brazu. Pofarbowala to farba bez amoniaku zeby zakryc ten 'kask' na glowie. Ostatnio kupilysmy farbe garniera jasny blond, juz nie pamietamy co to za nazwa byla, w kazdym razie nic nie tknelo. Warto podkreslic, ze czekalysmy tyle czasu na farbowanie az ta farba ktora nalozyla po tym niefortunnym rozjasnianiu zejdzie. Po tym jak nalozylysmy garnier, zdecydowalysmy, ze kupujemy tamta joanne (ktora farbowala na samym poczatku), skoro tak rozjasnila jej te pare cm od skory. Mamy pytanie, wlosy sa poprostu pomaranczowe. D nie chce znow kupowac tej joanny i niszczyc znowu tych wlosow. Ale co zrobic z tym kolorem. To jakas porazka. Pomarancz. Czy ktos ma pomysl co z tym zrobic? Blaaaaagamy.
Madeleine Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 20:34   #376
milkapaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
GG do milkapaula
Pozbyc sie czarnych wlosow

mam pewien problem otoz rok temu zachcialo mi sie zmian i z moich pieknych brazowych wloskow zrobilam blond. to byl wielki błąd poniewaz ten kolor mi zupelnie nie pasowal. poszlam do fryzjera,chcialam miec brazowe i wyszly rude. te rowniez mi sie nie spodobaly i pofarbowalam sie na CZARNO ;((( jakies 4 miesiace temu ;( od tamtego czasu zrobily mi sie juz odrosty w kolorze brazowym i kolor brazowy jest na koncowkach ale NA SRODKU WLOSY SA NADAL CZARNE ;( naprawde okropnie to wyglada. przetrzepałam pełno for internetowych i nie mam pojecia co z tym zrobic (( prosze o pomoc CHCE WROCIC DO BRAZOWEGO KOLORKU I POZBYC SIE TEGO CZARNEGO Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC *** (
milkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 05:50   #377
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam z czarnych włosków przeszłam do poziomu 6,7 mieszanka i tak jak na foto 5
chciałabym blond ... tylko aby to uzyskac musze zrobic kolejna dekoloryzacje i tu własnie zastanawia mnie ELGON i czy sama sobie poradzę ... u fryzjera niby ok ale moja fryzjerka twierdzi ze jasniej sie nie da bo koncówek nie rozjaśni .... tylko ze ja je podcinałam i mysle ze nie ma juz tyle pigmentu w nich patrzac pod swiatło włosy maja blond poswiate (farbowane garnierem ciemny blond) chodze do salonu REVLON i hmm jakos dziwnie ten zabieg przeprowadzaja ... za duze pieniażki a i tak na finale nie ma sie tego co obiecują przed zabiegiem ... twierdzac ze nic innego nie wyjdzie a ja chce efektu jak na foto 4 komputerowo zmieniana fryzura...
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-05-10 o 05:55
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 10:45   #378
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Renee Blanche, dekoloryzator - czy ktoś używał? potrzebne opinie

Zapuszczam włosy własne naturalne, mam dość farbowania, zresztą dostałam alergię na specyfiki dostępne na rynku. Jednak obecny kolor mi w tym nie pomaga - kiedyś miałam czarne i udawało mi się je rozjaśniać powoli, niestety fryzjer spalił mi włosy podczas jednej wizyty kolor wyszedł ryżo-zielonkawy i jedynym wyjściem było wrócić przez brąz z powrotem do czerni. Zafarbowałam raz na czarno. Odbudowałam włoski maskami i ścięłam spalone, tak więc teraz mam krótkie, ale nadal bardzo ciemne choć czerń już się trochę spłukała - mam czekoladową poświatę pod słońce. I ponad 1cm odrostów swojego blondu (nie muszę mówić jak to wygląda).

Natknęłam się na specyfik - dekoloryzator Renee Blanche, nie posiada amoniaku ani utleniaczy, usuwa spomiędzy łusek włosowych wyłącznie sztuczny pigment, wprowadzony tam procesem farbowania - więc po zastosowaniu wracamy do naturalnych włosów jakie nam Natura dała. Ponieważ nie posiada substancji żrących i rozjaśniających można go zastosować 3 razy z rzędu... Tak się ten produkt reklamuje, czytałam trochę opinii na ten temat i kobiety są zadowolone...

Znacie ten produkt? Jaką macie opinię na ten temat?

I błagam, nie chcę tutaj słyszeć o stopniowym robieniu pasemek... Przerobiłam to pół roku temu i efekt był taki że siano musiałam ściąć... Co było dla mnie bolesne bo włosy miałam do łopatek a teraz mam krótkie ledwo sięgające połowy szyi.
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 10:58   #379
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Renee Blanche, dekoloryzator - czy ktoś używał? potrzebne opinie

Polecam wątek nt. dekoloryzacji włosów

Ja stosowałam ten dekoloryzator i byłam bardzo zadowolona. Opinie innych Wizażanek na temat tego specyfiku znajdziesz we wspomnianym przeze mnie wątku. Po dekoloryzacji włosy miała troszkę wysuszone, ale na pewno nie zniszczone Efekt tez był zadowalający, aczkolwiek ja niezbyt długo farbowałam włosy na ciemny kolor.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 11:26   #380
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Renee Blanche, dekoloryzator - czy ktoś używał? potrzebne opinie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Polecam wątek nt. dekoloryzacji włosów

Ja stosowałam ten dekoloryzator i byłam bardzo zadowolona. Opinie innych Wizażanek na temat tego specyfiku znajdziesz we wspomnianym przeze mnie wątku. Po dekoloryzacji włosy miała troszkę wysuszone, ale na pewno nie zniszczone Efekt tez był zadowalający, aczkolwiek ja niezbyt długo farbowałam włosy na ciemny kolor.
Wiesz, chciałam zebrać opinie na temat tego jednego specyfiku TUTAJ żeby nie musieć się przekopywać wśród dziesiątek stron i szukać jednego zdania... Ale cieszę się, że mam odzew i to pozytywny Specyfik nie jest drogi bo na Allegro to ok 40zł i nie niszczy włosów... a rozjaśnianie by mnie wyniosło sporo plus do tego spalone siano by się zrobiło, chcę tego uniknąć
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:07   #381
PaPaJka92
Przyczajenie
 
Avatar PaPaJka92
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

mam pytanie. Przeczytałam w KWC o specyfiku 'SREBRZYK' i zapragnęłam go mieć. Mieszkam w Rzeszowie, byłam w 6 drogeriach i nigdzie go nie ma, wiecie gdzie mogłabym to dostać? zależy mi na czasie. Dziękuję.
PaPaJka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:14   #382
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Renee Blanche, dekoloryzator - czy ktoś używał? potrzebne opinie

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Wiesz, chciałam zebrać opinie na temat tego jednego specyfiku TUTAJ żeby nie musieć się przekopywać wśród dziesiątek stron i szukać jednego zdania... Ale cieszę się, że mam odzew i to pozytywny Specyfik nie jest drogi bo na Allegro to ok 40zł i nie niszczy włosów... a rozjaśnianie by mnie wyniosło sporo plus do tego spalone siano by się zrobiło, chcę tego uniknąć
ja jestem b.zadowolona z Renee na str 11 wstawilam zdjecia
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:21   #383
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Renee Blanche, dekoloryzator - czy ktoś używał? potrzebne opinie

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Pokaż wiadomość
ja jestem b.zadowolona z Renee na str 11 wstawilam zdjecia
o! ekstra dzięki
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:22   #384
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Szafranowa - ja też go zamawiam by pozbyć się tej nieszczęsnej czerni
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:22   #385
!!&*Monia*&!!
Rozeznanie
 
Avatar !!&*Monia*&!!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 612
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ostatnio miałam robioną dekoloryzację włosów w profesjonalnym salonie fryzjerskim wychwalanym w moim mieście. chciałam włosy zafarbować na jasny brąz ciemny blond, jednak gdy fryzjerka sciągneła mi farbe wyszedł fajny rudy i stwierdziłyśmy obie że świetnie było by mi właśnie w tym kolorze. naprawde mi sie podobał. jednak trzeba było zakryć odrosty i niestety nałożyła za ciemną farbe albo moje włosy za szybko ją załapały. efekt jest taki ze mam ciemne włosy z jasnymi odrostami, w salonie do swiatla nawet fajnie wygladały ale jak przyszłam do domu to mi powiedzieli wszyscy ze prawie wogole nie widac ze u fryzjera byłam tylko te odrosty sa inne. co ja mam teraz zrobić?? zapłaciłam 280 zł gdyby nie ta kasa jakoś bym przeżyła. czy jest szansa że ten kolor sie rozjaśni troche, może wypłukać w czymś wlosy? albo cuś?? czy znowu musze wydać kupe kasy na dekoloryzacje ktora znowu może sie nie udać?
!!&*Monia*&!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:55   #386
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Na,twoim miejscu lepiej kupić ProSalon ColorPeel lub Elgon Siostra farbowała mi włosy na czarno rok , i raz palette teraz mam platynę ogólnie są trochę zniszczone ale nie wypadają jakoś w nie wiadomo jakich ilościach . Powodzenia !
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:14   #387
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez !!&*Monia*&!! Pokaż wiadomość
ostatnio miałam robioną dekoloryzację włosów w profesjonalnym salonie fryzjerskim wychwalanym w moim mieście. chciałam włosy zafarbować na jasny brąz ciemny blond, jednak gdy fryzjerka sciągneła mi farbe wyszedł fajny rudy i stwierdziłyśmy obie że świetnie było by mi właśnie w tym kolorze. naprawde mi sie podobał. jednak trzeba było zakryć odrosty i niestety nałożyła za ciemną farbe albo moje włosy za szybko ją załapały. efekt jest taki ze mam ciemne włosy z jasnymi odrostami, w salonie do swiatla nawet fajnie wygladały ale jak przyszłam do domu to mi powiedzieli wszyscy ze prawie wogole nie widac ze u fryzjera byłam tylko te odrosty sa inne. co ja mam teraz zrobić?? zapłaciłam 280 zł gdyby nie ta kasa jakoś bym przeżyła. czy jest szansa że ten kolor sie rozjaśni troche, może wypłukać w czymś wlosy? albo cuś?? czy znowu musze wydać kupe kasy na dekoloryzacje ktora znowu może sie nie udać?
no co ty.. idź złożyć reklamację, dobry fryzjer wie ze włosy po dekolorze szybciej łapią frabę i trzeba użyć koloru 1-2 tony jasniejszego...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 08:49   #388
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Zamówiłam dekoloryzator Renee Blanche teraz czekam na dostawę, dziś bądź jutro powinien być u mnie jak myślicie, kupić na wszelki wypadek jakiś lekki toner gdyby mi gdzieś pozostały nierówne ciapki?
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:13   #389
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jestem już po "zabiegach"
Po zużyciu jednego dekoloryzatora Renee Blanche, farby garniera "bardzo jasny beżowy blond" i garniera "blond naturalny superrozjaśniający" uzyskałam przyjemny cieplutki jasny brąz/blond...
coś jak na zdjęciu poniżej:
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 17:30   #390
Sucharek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Przyszłam do Was po poradę. Niedawno przeprowadzałam w domu na swoich włosach dekoloryzację. Z bardzo ciemnobrązowego, prawie czarnego zeszłam na kolor rudo-brązowy, a odrosty zrobiły się białe. Nałożyłam na włosy farbę z Welli, ładnie je pokryła, ale po dwóch myciach zeszła jak szampon, za drugim razem kupiłam jasny brąz Garniera, jestem już po trzecim myciu i farba potwornie się spiera, przez włosy cały czas prześwituje rudość. Jak mam się jej pozbyć? Chciałam mieć ładny brąz, a cały czas walczę z tymi rudymi odrostami i pasemkami.
Sucharek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
nati_999

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.