Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-23, 21:50   #61
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

Cytat:
Napisane przez MMeggie Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale jak tu się edytuje posty? przypadkowo nie dodałam najauktualniejszego zdjęcia :P

więc dodaję;p
Na tym zdjęciu wyglądasz bardzo dobrze

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Fajne baleriny <3
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 15:28   #62
Lemundka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

Cytat:
Napisane przez MMeggie Pokaż wiadomość
Heyka wizażanki! śledzę wasze forum już dłuższy czas ale dziś za namową znajomej postanowiłam się zarejestrować:P

Widzę, że jest wiele takich wątków, ale każdy jest indywidualny i niepowtarzalny dlatego też założyłam własny. Szukam pomocy, bo chcę coś zmienić. Jestem otyła, od 1,5 tygodnia jestem na diecie (takiej od lekarza) i ćwiczę i straciłam już 5kg.

Szukam rady odnośnie ubioru, makijażu i - co najważniejsze- fryzury. wybieram się jutro lub pojutrze do fryzjera i nie mam zielonego pojęcia co zrobić z włosami.

ale po kolei: uwielbiam ubierać się elegancko, pomysłowo, oryginalnie- generalnie wszyscy zawsze mówią, że mam fajne ciuchy, umiem komuś doradzić itp jednak no- rozmiar mnie ogranica, chciałabym poznać więcej trików które zamaskują moją brzydką figurę. No i jakieś pasujące kolory- coś zebym zaczęła wyglądać na swój wiek:P

Makijaż- i znów 'szefc bez butów' - kogoś umaluję, natomiast sama wyglądam paskudnie ;d więc przyjmę każdą radę.

i włosy- tragedia. chcę je jakoś obciąć, coś zmienić jednak nie chcę ich skracać nadmiernie gdyż nie radzę sobie z krótkimi. Włosy mam dość gęste, trochę zniszczone rozjasnianiem, falują kręcą się, przy wilgoci puszą... i wyglądam jak mop. ktoś ma jakieś pomysły?

Załączam zdjęcia z różnych etapów- wiele się nie zmieniałam. zdjęcie w czarnej sukience - najnowsze, czerwiec.

Liczę na pomoc
hej kocurku nie smuć się na tych zdjeciach

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Nie ma co czekać i użalać się nad sobą przeszukaj internet i znajdź specjalistów i walcz o siebie!
Akurat ja lumpowe ciuszki najbardziej cenię!
dokładnie!!!!
Lemundka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:44   #63
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

weszłam z ciekawości, i... no tak, lekarz lekarz - porządny lekarz.
A wygląd? Rudy na czuprynie, tylko nie intensywny, bardziej wypłowiały, delikatnie popielaty Kolory żywe, ciepłe. Czerń Cię przytłacza. A jeśli chodzi o strój: ja bym nosiła obcas (optycznie wyszczupla , proste spodnie, spódniczki ołówkowe za kolano proste, wąskie, ale nie obcisłe sukienki na kolana (do tego kardigrany i paski (podkreślisz talię) Na górę jakieś tuniczki w żywe wzory (ale nie duże wzory), długie naszyjniki (łańcuszki z jakimiś ciekawymi przewieszkami)... makijaż delikatny (zamiast podkładu, lekki krem koloryzujący), brązowy tusz do rzęs. Sukienka na ramiączkach, którą masz na jednym ze zdjęć (ta jasna we wzorki) - to krój którego powinnaś unikać jak ognia.
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 02:33   #64
WiemTo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 70
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

"O proszę, ale jesteś ładna Gratuluję schudnięcia i podoba mi się Twój, dosyć nietypowy jak na Polskę, typ urody."

Nie okłamuj Pani. Żeby stać się ładna musi jeszcze włożyć wiele wysiłku szczególnie w kształtowanie własnej sylwetki.
WiemTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 13:14   #65
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Cytat:
Napisane przez WiemTo Pokaż wiadomość
"O proszę, ale jesteś ładna Gratuluję schudnięcia i podoba mi się Twój, dosyć nietypowy jak na Polskę, typ urody."

Nie okłamuj Pani. Żeby stać się ładna musi jeszcze włożyć wiele wysiłku szczególnie w kształtowanie własnej sylwetki.
Skąd się biorą w ludziach takie prostackie zachowania i uwagi?:confused :
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:53   #66
WiemTo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 70
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

"Skąd się biorą w ludziach takie prostackie zachowania i uwagi?"

Ten temat jak i cały dział na forum ma na celu pomóc osobom się zmienić. Robią to dobrowolnie wstawiając tutaj swoje zdjęcia i prosząc o radę jak to uczynić. Pisząc, że twórczyni tego tematu jest ładna, gdy nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistością daje się jej błędny feedback. W ten sposób nie można nazwać tego pomocą tylko należy stratą czasu i to w najlepszym wypadku. W najgorszym można wyrządzić tej osobie krzywdę, gdyż bazując na błędnej informacji przestanie pracować nad sobą bo pomyśli, że wszystko jest ok. Oczywiście nie powiedziałbym tej Pani tego samego tak po prostu na ulicy bo moim celem nie jest nikogo dołować. Jednak w tym przypadku, gdy dana osoba sama prosi o pomoc szczerość jest bardzo ważna. Rozumiem, że może Tobie dana osoba się podoba na aktualnym etapie metamorfozy. Dobrze szanuję to. Ale mnie jako heteroseksualnemu osobnikowi płci męskiej nie wydaje się atrakcyjna w żaden sposób. Naturalnie dostrzegam poprawę jednak jest ona absolutnie niewystarczająca bym uznał założycielkę tematu za interesująco wyglądającą kobietę. Do zmiany sylwetki na akceptowalną potrzeba jej jeszcze trochę czasu.

"Jestem otyła, od 1,5 tygodnia jestem na diecie (takiej od lekarza) i ćwiczę i straciłam już 5kg."

MMeggie: To znacznie, znacznie za szybko. Obawiam się, że wystąpi efekt jojo.

" katuje się i jem owoce lub jogurty"

MMeggie: Jogurty nie są dobrym pomysłem gdy chce się stracić wagę.

"owoce mają masę cukrów"

MMeggie: Zależy, które. Nie wszystkie owoce mają cukry proste. Akurat z owoców moim zdaniem nie powinna rezygnować. Nawet z tych o cukrach prostych.

"Wydaje mi się, że takie wahania wagi mogą być przyczyną właśnie hormonów i może warto zorbić badania.."

MMeggie: Skorzystaj z tej rady.

"Jak miałam jakieś 15 lat byłam na diecie Dukana i do tej pory <jakieś trzy lata minęły> nie mogę dojść do porządku z nerkami..."

MMeggie: Tę radę, także weź sobie do serca. Diety niskokaloryczne są szkodliwe dla zdrowia.

"1000 a nawet 600 kcal proszę sobie robić i ćwiczyć..."

MMeggie: Bez ćwiczeń nawet nie jedząc nic waga od pewnego momentu przestanie Ci spadać.

Zacznij biegać albo pływać. Czasami nie wpadnij na pomysł, żeby robić brzuszki w celu redukcji wagi.


Gdybym był prostakiem to zamiast pisać tego co możesz przeczytać powyżej po prostu zapytał się:

Jak można być tak złośliwą osobą i utrudniać komuś przemianę. Albo jak można być takim lizusem by kłamać tylko po to by się przypodobać.

MMeggie z całego serca życzę Ci powodzenia! To bardzo dobrze, że postanowiłaś się zmienić.
WiemTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 16:56   #67
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Ale wszystko można powiedzieć w sposób kulturalny nie raniący uczuć innych...
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 17:15   #68
WiemTo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 70
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

"Ale wszystko można powiedzieć w sposób kulturalny nie raniący uczuć innych..."

To już kwestia odbiorcy czy potraktuje coś jak personalny atak czy jak radę. Ale to chyba nie o tym wątek, prawda?
WiemTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.