Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-02, 11:16   #4681
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Swatche niektórych produktów kolekcji VV
Na drugim zdjeciu od lewej
Pro Longwear NW30
Cienie mineralne VV "she who dares"
Roz VV "darkly my dear"
Pomadka VV "Innocence beware"
Kredka VV "french quarter"
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 11:49   #4682
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Swatche niektórych produktów kolekcji VV
Na drugim zdjeciu od lewej
Pro Longwear NW30
Cienie mineralne VV "she who dares"
Roz VV "darkly my dear"
Pomadka VV "Innocence beware"
Kredka VV "french quarter"
Swietne nabytki
Tak zachwalacie te kredki French quarter,az teraz zaluje,ze jej nie wzielam:-(
A te szmineczki cremesheen'y chyba sa nie dla mnie:-(
Nie potrafie ich dobrze nalozyc.Juz po 5 minutach zbieraja mi sie w zalamaniach i sie waza. Wyglada to stasznie.
Moze ma ktoras z Was pomysl jak nakladac te pomadki?
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 11:52   #4683
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Nie musisz więcej podgrzxewać, jak pojawi się otworek to od spodu trzeba ostrym końcem noża podwadzić bo cień jeszcze klej lekko trzyma i to wszystko.
A to w takim razie, przy następnym depotowaniu nię będę tak bardzo podgrzewac, tylko spróbuję szybciej cień wypchnąć
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Face &Body jest już na mojej wishliście. Jak byłam w KRK to nie trafiłam na moją Panią Anię K (jakby czytała wątek to serdecznie pozdrawiam) tylko na inną panią, która za Chiny Ludowe nie dała się przekonać, żeby dać mi próbkę ciemniejszego podkładu. I tak na co dzień jestem NW25, kolor ,który dostałam to N3 - niestety stanowczo za jasny dla mnie...... Ponieważ z wakacji został mi jeszcze ciemny Shiseido Sun Protection LIquid Foundation to trochę pokombinowałam i pomieszałam z moim próbasem.
I teraz zaczyna się magia, to combo jest zaje.....!!!!! przy mieszanej/tłustej buzi:
nie schodzi,
nie świeci się jak latarnia morska,
daje efekt zdrowej cery,
nie robi płaskiej buzi ,
makijaż robiony o 7 rano zmywałam ok 21.30 i nawet na nosie był jeszcze podkład ( co mi się rzadko zdarza nawet przy wysokopółkowcach)
Muszę jeszcze przetestować kolor N5, bo niestety pośredniego w MAC-u brak, ale i tak jestem za! Uffff skończyłam.
Kurcze, ale ja nie mieszam podkłądów, nie lubię tego, zależało mi na opinii o Face&Body ogólnie, na mieszanej cerze. Bo jeden dzień testów to za mało Bo może jednak warto inny podkład MAC-a/ Ile w ogóle kosztuje w sklepie stacjonarnym Body& Face?
Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a nie latwiej jest depotowac na prostownice?
Ja nakladam na nia kawalek papieru sniadaniowego,klade juz wyjety plastik z cieniem,czekam z 10-15sekund,podwarzam malenkim nozykiem.
Wyjety cien odwracam denkiem do gory ,a na jeszcze goracy klej przykladam kawalek magnesu na lodowke.
I gotowe. Na youtubie jest kilka takich filmikow pokazowych.
Wydaje mi sie,ze to jest latwiejszy sposob.Wart wyprobowania.
Wydaje mi się, ze Twój sposób jest prosty i ciekawy, ale niestety - nie każda ma prostownicę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 11:56   #4684
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze Twój sposób jest prosty i ciekawy, ale niestety - nie każda ma prostownicę
Ale pewnie ta co niema ma piekne,niezniszczone wlosy
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 12:00   #4685
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a mi sie bardzo podoba ta Tartanowa kolekcja..
Mnie też

Swatche Mean&Green niestety trudno oddać efekt na zdjęciach
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:25   #4686
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasiajku, to dzięki Tobie depotowałam z sukcesem
Najpierw podgrzałam trochę, az w środku plastiku miałam otworek i chciałam wypchnąć cień, ale nie chciał wyjść no to podgrzałam więcej
A nic się cieniowi nie stanie przez takie podgrzewanie? Bo mnie to dręczy

Nie z Feline, coś mi sie popierniczyło z Dare To Wear

I jeszcze jedno pytanko ile kosztuje ten cudowny puderek chłodzący z kolekcji Disney i która mogłaby mi go kupić?
Cieszę się
ja podgrzewam trzymając jakieś 6-7cm nad płomieniem, cały czas ruszam tym cieniem, żeby się całość ugrzała. Jak widzę że plastik się "poci" to wtedy kładę cień cieniem do dołu (na jakiejś serwetce) i pilniczkiem albo nożykiem wypycham cień z plastiku. jak już go trochę wypchnę to wtedy ewentualnie dalsze podważanie odbywa sie od góry.
Nic się cieniowi nie stanie przez podgrzewanie... Gorzej jak Ci się ręka poślizgnie tak jak mi ostatnio przy depotowaniu mojego najukochańszego cienia niestety - jak pech to pech... ukruszył się mój sweet&punchy... chlip.
Ooo to dobrze, nie popierniczylo mi się
podpinam się pod pytanie - z ciekawości - ile te pudry sypkie kosztują?


Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
zaraz, ja myślałam, że podgrzewam od dołu, a potem tak jakby podważam, ale od środka - między metalem a plastikiem? to się podważa od zewnątrz/dołu? ale wtedy wejdzie tam koniec noża czy raczej igiełka?

sory, że pytam, ale w sumie chyba z 5 cieni w najbliższym czasie będę depotować rzecz jasna jak paleta doleci z Mediolanu
od dołu pilnikiem, nożem, plastik jest miękki i się podnosi jak od razu będziesz próbowała od góry to porysujesz cień bo tam bardzo wąsko jest...

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Przy podgrzewaniu trzymam za plastik małymi kombinerkami, jak tylko zaczyna się robić otworek od spodu , natychmiast wsadzam tam końcówkę noża i delikatnie zaczynam podważać. Jak cień się odrobinkę ruszy do góry, to też od góry (tam gdzie wchodzi w plastikowe opakowanie) zaczynam go traktować nożykiem.


Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a nie latwiej jest depotowac na prostownice?
Ja nakladam na nia kawalek papieru sniadaniowego,klade juz wyjety plastik z cieniem,czekam z 10-15sekund,podwarzam malenkim nozykiem.
Wyjety cien odwracam denkiem do gory ,a na jeszcze goracy klej przykladam kawalek magnesu na lodowke.
I gotowe. Na youtubie jest kilka takich filmikow pokazowych.
Wydaje mi sie,ze to jest latwiejszy sposob.Wart wyprobowania.
ale w zasadzie metoda na prostownicę różni się tylko źródłem ciepła... niczym więcej... czy świeczka czy prostownica mechanizm ten sam.... a mi by było żal mojej prostownicy.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:28   #4687
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Swietne nabytki
Tak zachwalacie te kredki French quarter,az teraz zaluje,ze jej nie wzielam:-(
A te szmineczki cremesheen'y chyba sa nie dla mnie:-(
Nie potrafie ich dobrze nalozyc.Juz po 5 minutach zbieraja mi sie w zalamaniach i sie waza. Wyglada to stasznie.
Moze ma ktoras z Was pomysl jak nakladac te pomadki?

Ja zazwyczaj nakladam pomadke na balsam do ust korees albo carmex, ale chwile musze odczekac zeby sie wchlonely niestety nie wierze w zadne bazy pod szminki itp poniewaz pare razy przetestowalam i roznicy zadnej nie widzialam :P szkoda, ze Ci nie pasuja bo to moje ukochane szmineczki te cremesheen'y
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 14:56   #4688
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

sypkie pudry kosztują 125 zł

jak coś to ja mogę służyć pomocą i komuś kupić to na priv pisać proszę.
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:01   #4689
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mam do wymiany:
- MAC Myth - szminka, tylko testowana na lapie
- MAC Belightful - puder/rozswietlacz (dla jasnej cery bedzie sluzyl rowniez jako bronzer) z kolekcji Mac Fafi, testowany
http://answers.yahoo.com/question/in...6223016AAANyNC
http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...r-mac-swatches
- MAC Silver Aura Mineralize Sheersheen Powder, ubytek to max 5%
http://www.temptalia.com/mac-sheer-m...wders-pictures
- MAC Typographic - z wymiany z Nola,
http://www.temptalia.com/best-graybl...mac-eyeshadows
http://www.makeupalley.com/product/s...MAC/Eye_Shadow

Moze ktos chce?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-10-02 o 16:09
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:06   #4690
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze, ale ja nie mieszam podkłądów , nie lubię tego, zależało mi na opinii o Face&Body ogólnie, na mieszanej cerze. Bo jeden dzień testów to za mało Bo może jednak warto inny podkład MAC-a/ Ile w ogóle kosztuje w sklepie stacjonarnym Body& Face?
Ja dostałam takiego próbasa, że używałam go ponad tydzień więc raczej wiem co mówię.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:19   #4691
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Uff... Dotarłam do domu Zrobiłam napad na Złote Tarasy i...
Muszę się Wam wyżalić Najpierw okazało się, że nie wymieniają opakowań B2M na szminki z kolekcji VV. Potem - kupowałam 2 palety 15-stki i poprosiłam o zniżkę (20%- ten program dla wizazystów) i nie dostałam jej, bo pani juz nabiła na kasę i nie mogła wycofać żeby dać zniżkę :conf used:, a potem na wszystko chciałam fakturę VAT... Powiedziała, że faktura do odbioru bedzie w późniejszym terminie - ja na to, żeby wysłali - a ona - że nie wysyłają...więc ja mam zasuwać... 200 km po odbiór faktury!!! No ale udało się, "wyjatkowo" mi wyślą. Dobra, kupiłam co trzeba, poszłam sobie zła jak osa..., ale wróciłam i chciałam dokupić jeszcze cień mineralny i błyszczyk. I nie udało się, bo pani nie miała wydać reszty... Pani mnie wysłała żebym rozmieniła pieniądze (bo była sama jedna), ale pociąg do domu miałam za 15 min. i nie zdążyłam (o 10.30 rozmienić kasę w ZT to trzeba mieć szczęście...). Kurczaczki, ale jestem wściekła dawno mi taki numer się nie zdarzył...

OK, przepraszam za OT.

Zakupy z VV udane - mam to, co chciałam (no prawie...) Jedynie nie było już szminki Cruella 'Innocence, beware' - ale wcześniej przeczytałam na Temptalii, że mocno uwidcznia wszelkie niedoskonałosci ust (takie 'skórki' czy wysuszenia stają się mocno podkreślone), więc nie żałuje tak bardzo. Róż 'Bite of an Apple' mnie zdziwił - pomiziałam tester i kolor w ogóle nie nakładał sie na palec... W testerze róż ten wyglądał jak zatłuszczony - taka twarda skorupka na powierzchni... W rezultacie nie kupilam - bo miałam kiedyś identyczną sytuacje z cieniami (innej firmy) - identycznie 'zaskorupiły się' po kilku uzyciach i nie dały się nakładać.
Kupiłam za to kilka innych rzeczy - pomadkę Dark Deed, róż Darkly My Dear, błyszczyk Devilishly Stylish, cienie Vainglorious, De-vil i mineralny She who dares oraz beauty powder Briar Rose.

Teraz siedzę i podziwiam moje nowe nabytki
Oby sie nie skonczyło jak z Marine life z TTB - otwieram, popatrzę i chowam - nie uzywam, bo mi szkoda ścierającego się złotka z powierzchni

Edytowane przez amanda-1a
Czas edycji: 2010-10-02 o 19:15 Powód: dopisek
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 16:26   #4692
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Oby sie nie skonczyło jak z Marine life z TTB - otwieram, popatrzę i chowam - nie uzywam, bo mi szkoda ścierającego się złotka z powierzchni
a myślałam, że tylko ja nie używam Marine Life z tego powodu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:34   #4693
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Gratuluje wszystkim nabytków


Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Róż 'Bite of an Apple' mnie zdziwił - pomiziałam tester i kolor w ogóle nie nakładał sie na palec... W testerze róż ten wyglądał jak zatłuszczony - taka twarda skorupka na powierzchni... W rezultacie nie kupilam - bo miałam kiedyś identyczną sytuacje z cieniami (innej firmy) - identycznie 'zaskorupiły się' po kilku uzyciach i nie dały się nakładać.
A to stały numer z testerami - dziwi mnie tylko że już w pierwszy dzień (więc może to faktycznie coś nie tak z różem) Też kiedyś marudziłam nad cieniem, że się nie nabiera itp. Wina ludzi maziających paluchami (czasami wystarczy że ktoś ma nakremowane ręce)



Ku pocieszeniu osób co nie mają dostępu, albo dojadą do MACa za późno ...
ta kolekcja wcale nie jest taka oszałamiająca
Tzn super sa te opakowania, kolory też - ALE jak ktoś już dłużej "siedzi" w MACu to nawet samodzielnie wskaże odpowiedniki/zamienniki ze stałej kolekcji czy innych limitowanek.

Mnie oczarowała tylko Violetta (ale jest w PRO), cienie mineralne i lakiery - na to warto zapolować. No i błyszczyk Wrong Spell to też niezły unikat. Właśnie ten błyszczyk kupiłam oraz Revenge is Sweet i Violettę


A sypkie pudry, o ile się nie mylę to potem i tak mają wejść do stałej oferty.

a jak ktoś się wybiera do Krakowa i nie zastanie tam już nic z VV to na pocieszenia ma jeszcze prawie całą (bez 2 szminek i pędzli) FF do zaszalenia
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:37   #4694
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mam dzisiaj wolny dzien, dlatego tez i rowniez przy okazji nowej kolekcji obfociłam moj zbior maczków
Na zdjeciu nr 1 paleta to :
vanilla, patina, texture, carbon, paradisco
rice-paper, satin taupe, courage, shale, pink venus
cork, espresso, howzat, well-plumed, shimmermoss
w małej paltce znajdują się:
hey, shroom
tempting
pojedynczy cien to trax, pigment to tan, mineralny cien kolekcja VV "she who dares" i paletka 6 cieni z limitowanej edycji
Na zdjeciu nr 2 od góry:
MSF "cheeky bronze", high-light powder "golden nectar", MSF "stereo rose", blot powder"medium dark", blot powder"dark"
drugi rząd to roze:
devil, darkly my dear, harmony, melba i hipness
Zdjęcie nr 3:
FIX +, PODKŁAD pro longwear NW30, krem moisturelush cream,
Pędzel 109, pędzel 217, greasepaint stick "french quarter", eye pencil "iris accents", tusz dazzle lash i lusterko z kolekcji VV o ktorym zapomnialam
Na zdjęciu nr 4:
pomadki "innocence beware", "haughty", "angel", "high tea", "viva glam V"
dazzleglass "utterly posh" i "goldyrocks", błyszczyk "honorable", See Thru Lip Colour "Loving touch" i lip pencil "subculture"
Gdzieś zapodziałam kredke "smolder" i jeden roz...
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:41   #4695
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze, ale ja nie mieszam podkłądów, nie lubię tego, zależało mi na opinii o Face&Body ogólnie, na mieszanej cerze. Bo jeden dzień testów to za mało Bo może jednak warto inny podkład MAC-a/ Ile w ogóle kosztuje w sklepie stacjonarnym Body& Face?
Ja zostałam ostatnio wielką fanką F&B. To chyba pierwszy podkład z którego jestem zadowolona.
Przede wszystkim nie zatyka porów (tzn prawie nie zatyka, bo jednak każdy kosmetyk coś tam zawsze pozatyka), przynajmniej nie w sposób widoczny.
Ja czasem muszę przypudrować lekko czoło nos i brodę, ale w ciągu dnia chusteczki matujące - i z podkładem nic się nie dziej po takim zabiegu.
Kosztuje chyba 159, ale to wielka butla
No i do ciała też jest rewelacyjny (na odsłonięty dekolt, albo czerwone kolana) - nie brudzi ubrań i fajnie wyrównuje koloryt.
Dla mnie rewelacja. I świetnie się nakłada nawet palcami.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:28   #4696
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj wolny dzien, dlatego tez i rowniez przy okazji nowej kolekcji obfociłam moj zbior maczków
Na zdjeciu nr 1 paleta to :
vanilla, patina, texture, carbon, paradisco
rice-paper, satin taupe, courage, shale, pink venus
cork, espresso, howzat, well-plumed, shimmermoss
w małej paltce znajdują się:
hey, shroom
tempting
pojedynczy cien to trax, pigment to tan, mineralny cien kolekcja VV "she who dares" i paletka 6 cieni z limitowanej edycji
Na zdjeciu nr 2 od góry:
MSF "cheeky bronze", high-light powder "golden nectar", MSF "stereo rose", blot powder"medium dark", blot powder"dark"
drugi rząd to roze:
devil, darkly my dear, harmony, melba i hipness
Zdjęcie nr 3:
FIX +, PODKŁAD pro longwear NW30, krem moisturelush cream,
Pędzel 109, pędzel 217, greasepaint stick "french quarter", eye pencil "iris accents", tusz dazzle lash i lusterko z kolekcji VV o ktorym zapomnialam
Na zdjęciu nr 4:
pomadki "innocence beware", "haughty", "angel", "high tea", "viva glam V"
dazzleglass "utterly posh" i "goldyrocks", błyszczyk "honorable", See Thru Lip Colour "Loving touch" i lip pencil "subculture"
Gdzieś zapodziałam kredke "smolder" i jeden roz...
Sliczne, zadroszcze strasznie Mam male pytanko o MSF ten pierwszy cheeky bronze czy ladnie rozswietla? Dumam nad tym rozswietlaczem ale boje sie ze mi nie podpasuje, ja szukam czegos co bedzie dawalo takie mrozne rozswietlenie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:31   #4697
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
A to stały numer z testerami - dziwi mnie tylko że już w pierwszy dzień (więc może to faktycznie coś nie tak z różem) Też kiedyś marudziłam nad cieniem, że się nie nabiera itp. Wina ludzi maziających paluchami (czasami wystarczy że ktoś ma nakremowane ręce)
Tak, wiem, wystarczy najpierw pomizać szminkę paluchem, potem róż (czy cień) i robi sie niefajnie. Niemniej jednak macałam go w miejscach 'nowych' i zauwazyłam, że jest ogólnie duzo twardszy niż np. Darkly My Dear. Może ten typ tak po prostu ma?...
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 18:20   #4698
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Tak sie przez Wasze zachwalania napalilam jeszcze na ten M.C.L.P Truth & Light,i na ta druga kredke z drobinkami,ze pojechalam jeszcze raz do MAC'a i mam
W Zlotych tarasach zostal mi sprzedany ostatni ten puder. Mysle,ze maja jeszcze Cajun.Ale rozmawialam z dziewczynami i mowia ,ze w zastraszajacym tempie schodzi ta kolekcja.
Wiec jak jeszcze ktoras niema a chce,to trzeba sie spieszyc.
A to zdjecia:
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:04   #4699
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj nakladam pomadke na balsam do ust korees albo carmex, ale chwile musze odczekac zeby sie wchlonely niestety nie wierze w zadne bazy pod szminki itp poniewaz pare razy przetestowalam i roznicy zadnej nie widzialam :P szkoda, ze Ci nie pasuja bo to moje ukochane szmineczki te cremesheen'y
Dzieki za odpowiedz
Bede musiala sprobowac najpierw balsamem nasmarowac usta.
Moze pomadka nakladana pedzlem do ust bedzie wygladala lepiej.
Ja tez zaluje ,ze nie potrafie sie obsluzyc cremesheen'ami.
Mam Creme d'nude i to jest NAJPIEKNIEJSZY kolor nude jaki widzialam.
A poza tym ,mam jeszcze pytanie.
Czy Wam tez te cremesheen'y sie tak lamia?
Trzymac je w lodowce?
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 19:11   #4700
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja mam moje Maczki (cienie) i wiecie co? Przepadłam.
Bardzo chciałabym wypróbować podkłady Face&Body i Pro Longwear. Face&Body dla siebie, a PL do pracy
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:16   #4701
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Cieszę się
ja podgrzewam trzymając jakieś 6-7cm nad płomieniem, cały czas ruszam tym cieniem, żeby się całość ugrzała. Jak widzę że plastik się "poci" to wtedy kładę cień cieniem do dołu (na jakiejś serwetce) i pilniczkiem albo nożykiem wypycham cień z plastiku. jak już go trochę wypchnę to wtedy ewentualnie dalsze podważanie odbywa sie od góry.
Nic się cieniowi nie stanie przez podgrzewanie... Gorzej jak Ci się ręka poślizgnie tak jak mi ostatnio przy depotowaniu mojego najukochańszego cienia niestety - jak pech to pech... ukruszył się mój sweet&punchy... chlip.
Ooo to dobrze, nie popierniczylo mi się
podpinam się pod pytanie - z ciekawości - ile te pudry sypkie kosztują?
Kasiajku, wydepotowałam wszystkie pozostałe w tempie expresowym już mi poszło szybko bez zbytniego niszczenia opakowania
No jak się cieszę, jakbym dokonała nie wiem czego
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja dostałam takiego próbasa, że używałam go ponad tydzień więc raczej wiem co mówię.
Kochana, ja niestety tylko jeden dzień miałam go na buzi i się zastanawiam, czy warto F&B, bo podoba mi się nie brudzenie ubrań, chociaż zastanawiam się nad Lingerie Guerlaina również, polecałabyś ten F&B?
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja zostałam ostatnio wielką fanką F&B. To chyba pierwszy podkład z którego jestem zadowolona.
Przede wszystkim nie zatyka porów (tzn prawie nie zatyka, bo jednak każdy kosmetyk coś tam zawsze pozatyka), przynajmniej nie w sposób widoczny.
Ja czasem muszę przypudrować lekko czoło nos i brodę, ale w ciągu dnia chusteczki matujące - i z podkładem nic się nie dziej po takim zabiegu.
Kosztuje chyba 159, ale to wielka butla
No i do ciała też jest rewelacyjny (na odsłonięty dekolt, albo czerwone kolana) - nie brudzi ubrań i fajnie wyrównuje koloryt.
Dla mnie rewelacja. I świetnie się nakłada nawet palcami.
O dzięki za info! Ale że ja używam na buzię tylko podkładu, wiec i przez 5 lat nie zużyję tyle, ale ponoć ma 3 lata termin ważności, prawda to?
Zależy mi takim podkładzie, żeby nie trzeba było pudrować go, a żeby matowił, np. TM Lancoma daje w ten sposób radę na mojej mieszanej buzi, serio


--------------------------------------------------------------------------

Laseczki, prezentuję wam swoja pierwsza (prawie pełną)- 15-kę świeżo wydepotowaną bez strat dzięki instrukcji Kasiajka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:19   #4702
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Corii jakie piękne fiolety!
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:29   #4703
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wróciłam z tryiumfalnego podboju Wrocławia Mam co chciałam, a nawet więcej i kolejną pozycję na wishlistę Rano jeszcze wszystko było, żadnych SOLD OUTow, ale nie wiem jak sytuacja przedstawia się teraz. Kupiłam 2 błyszczyki, Greasepaint'a i puder sypki w jaśniejszym odcieniu + z Back2MAC szminkę Nie kupiłam za to pustej 15stki bo nie było i nie wiadomo kiedy będzie

Corii ja rozumiem ta dumę Mnie też rozpierała jak zdepotowałam wszystkie swoje cienie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:32   #4704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Corii ja rozumiem ta dumę Mnie też rozpierała jak zdepotowałam wszystkie swoje cienie
Myszołapko, ufff bo już myślałam, że coś ze mną nie tak, ze pękam z dumy miałam ochotę zdepotowac więcej, niestety już nie ma co
Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Corii jakie piękne fiolety!
Szyno, dziękuję Fiolety kocham szaleńczo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:40   #4705
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Corii ja też uwielbiam fiolety A napiszesz, co to za cuda (nazwy)?
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:47   #4706
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Corii ja też uwielbiam fiolety A napiszesz, co to za cuda (nazwy)?
Góra od lewej: Flip, Espresso, Scene, Tilt, Satelitte Dreams
Środek od lewej: Nanogold, empty, Copperplate, Bang-On-Blue, Parfait Amour
Dół od lewej: Orb, empty, Vex, Contrast, Shok-a-Holic.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:48   #4707
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myszołapko, ufff bo już myślałam, że coś ze mną nie tak, ze pękam z dumy miałam ochotę zdepotowac więcej, niestety już nie ma co
Ja też I nie zapowiada się, żebym miała co w najbliższym czasie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szyno, dziękuję Fiolety kocham szaleńczo
To tak jak ja
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 20:16   #4708
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny, a powiedzcie mi co najbardziej polecacie kupić z VV ?
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 20:23   #4709
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

"Mokry puder" i jesli lubisz mocne oczy to Greasepaint'a w kolorze French Quater, jeśli lubisz mokry efekt na ustach to błyszczyk Revenge is Sweet Nt lakierów się nie wypowiadam bo właściwie używam tylko nudasów lub czerwieni
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 20:44   #4710
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

puder właśnie mam i zastanawiam się nad tą kredką bo bardzo bardzo kusicie
a błyszczyków nie lubię, wolę pomadki i nawet chciałam kupić heartless ale jakoś nie wiem w końcu czemu nie kupiłam
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.