Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 10:03   #1021
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
co tam się dzieje u Ciebie co? jak będziesz miała ochotę napisz nam w klubie (chyba, że już pisałaś, zaraz wejdę tylko Tż do kuchni wygnam )
nie pisałam w klubie, chciałam, ale nie było kiedy, a teraz troszkę ochłonęłam
później coś tam może uda mi się naskrobać
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oglądalam właśnie z tż film o psie- Marley i ja.
Spłakałam sie jak bóbr a tz sie śmieje ze mnie i mi papier toaletowy podaje...
Ale było warto obejrzeć- polecam kto nie widział.
ojj kochana, też widziałam ten film, jakoś pod koniec listopada leciał na tvn i też ryczałam jak bóbr


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dzien dobry blondaski!
jestem druga?
Ja już zdąrzyłam być na spacerze z Lolą, wykąpać ją- straszliwie zaczęła śmierdzieć starym smalcem , pozmywałam i teraz do was przyszłam z kawusią
Wstajemy dziewczynki!
wstałam!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:38   #1022
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Czesc
Ogolnie rzadko teraz sie udzielam na wizazu ,ale podczytuje
Wiec tak niestety tym razem nie mam zdjecia z farbowania c12.Nie zrobilam wczesniej ,a teraz mam juz odrost
Zaczelam brac merz-spezial koncze 1 opakowanie i chyba działa bo 2-3 tyg od farbowania mam odrost wiekszy niz normalnie
I zastanawiam sie nad kupieniem tych 'krsztalkow' o ktorych pisalyscie ,a na kwc maja b. dobre opinie

Jeszcze odnosnie c12 kolejne farbowanie za 2-3 tyg. wtedy napewno wkleje zdjecie
czyli rozumiem że c12 przypasowało?
Mnie też!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
bunny ja też mialam taki kryzys! próbowalam rozczasać i koniec nie dawalo rady kupowalam gliss kura joanne potem ten balsam z joanny i nic... dopiero jak kupilam tego dove silk&sleek on ma silikony i użyal go dosłownie ziarnko kukurydzy tak malutko i wlosy nie do poznania łatwiej sie rozczesują i są ujarzmione... może spróbuj
Więc kupię gliss kura tego do farb. co ma caskada- mam dość użerania sie z jakimiś badziewiami
Dove dla mnie odpada- zawsze mi za mocno obciąża, musiałabym myć włosy co drugi dzień...
Odżywki bez spłukiwania też mi nie potrzebne bo stosuje tego pantena do loków...
A gliss kur jest do spłukiwania, mialam je zresztą i byłam bardzo zadowolona to wracam do niego i po problemie


Dziewczyny polecam wam do obejrzenia BURLESKĘ z christiną aquillerą- boski film wlaśnie skończyłam oglądać- ona naprawdę dobrze gra... film w stylu moulin rouge- taki musicalowy trochę ale super.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:46   #1023
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

blond bunny
ja bym obejrzał ale Christina jako aktorka mnie trochę przeraża

snowhitee
dziekuje Ci za pomoc ze spodniami, wprawdzie wymiarów nie napisałam ale byłam dziś w sklepie i kupiłam te spodnie Lee co polecałas.
Spociłam się przy mierzeniu jak nie wiem, mam nadzieję że warto.
Martwię się trochę bo mierzyłam na grube rajstopy ale może nie ma to aż takiego znaczenia.
Od dziś łykam Merz-dam znać jak się spisuje

caskada
i jak ta czerwona odżywka Gliss Kura-napiszesz coś o składzie?
Szampon jest bardzo fajny

kotka
jak przedłużysz pokaż zdjecia, jestem ciekawa jak Ci wyjdzie


A ja mam problem taki z włosami że nie mogę masek uzywać (mówię o tych bogatych składowo Loreal, Dolce, Matrix) bo mam zaraz tłuste włosy, nawet jak odzywkę nałoże to tak mam, jakaś masakra.
Muszę je chyba porządnie oczyścić jakimś szamponem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:53   #1024
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

nie lubie kryski co prawda ale film mozna luknac
nie znalazalam skladu na kwc tej odzywki czerwonej gliss kura do farbowanych ale pozniej pojde do sklepu to sie jej przyjrze szampon napewno z tej serii polecam
a przed chwila wrzucilam sklad tej nivea cashmere na skladowy do oceny ciekawe co tam napisza
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:53   #1025
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

kotka, ale czemu chcesz przedłuzac? nie lepiej poczekac jeszcze te 4 miesiace no moze 6 i miec taka długosc jak po przedłuzeniu? włoski Ci sie poniszcza, skóra Cie bedzie bolec.. Placze sie toto. To juz clip in-y lepsze, zawsze zdjac mozna.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:03   #1026
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

agatko musisz stosowac lekkie odzywki nawilzajace bo widocznie masz cienkie wloski i nie sa one poniszczone lubie lekkie nawilzajace odzywki wlasnie ta nivea cashmere taka mi sie wydaje po ciezkich maskach moje wlosy skret ciagnie w dol
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:04   #1027
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Oj wiecie, może to nie jest film super wysokich lotów ale mi sie podobał- krysia nie ma jakiejs extra postaci- gra wiejska laske co tanczy w nocnym klubie i w tej roli jest dobra i tyle...
Jak widziałyście jej teledysk do lady marmolade to to są te klimaty- ot klubo-burdel
Mi sie podoba ze wzgledow muzycznych i ubraniowych
No i aktor jej partnerujacy- ciacho
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 11:06   #1028
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie lubie kryski co prawda ale film mozna luknac
nie znalazalam skladu na kwc tej odzywki czerwonej gliss kura do farbowanych ale pozniej pojde do sklepu to sie jej przyjrze szampon napewno z tej serii polecam
a przed chwila wrzucilam sklad tej nivea cashmere na skladowy do oceny ciekawe co tam napisza
ja po Nivea mam tłuściocha zawsze, obojętnie jakiego wezmę :/ więc przestałam brać
Dove też jakoś mi nie przypasował, obciążał bardzo

a ja umyłam kłaki w tym niebieskim szamponie Herbala i jest do bani, włosy są sztywne i bez połysku sama chemia, nawet kolor bardziej niebieski niż dzisiejsze niebo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:08   #1029
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Kotka a kiedy ty planujesz sobie robić te włoski???

Ok Bunny, wycinam to z podpisu
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:09   #1030
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oj wiecie, może to nie jest film super wysokich lotów ale mi sie podobał- krysia nie ma jakiejs extra postaci- gra wiejska laske co tanczy w nocnym klubie i w tej roli jest dobra i tyle...
Jak widziałyście jej teledysk do lady marmolade to to są te klimaty- ot klubo-burdel
Mi sie podoba ze wzgledow muzycznych i ubraniowych
No i aktor jej partnerujacy- ciacho
ja pewnie obejrzę chociażby ze względu na głos Krychy bo śpiewać to ona potrafi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:10   #1031
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko musisz stosowac lekkie odzywki nawilzajace bo widocznie masz cienkie wloski i nie sa one poniszczone lubie lekkie nawilzajace odzywki wlasnie ta nivea cashmere taka mi sie wydaje po ciezkich maskach moje wlosy skret ciagnie w dol
Może już nie są tak zniszczone jak były kiedyś po tych maskach i teraz nie muszę ich już czesto stosować.
Ta Herbala niebieska jest super, Gliss Kura zolta z olejkami. Może ta czerwona też się nada?
I za tą Nivea też się rozejrzę
Napisz dziś jakie odżywki wyczaiłaś w sklepie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 11:14   #1032
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja po Nivea mam tłuściocha zawsze, obojętnie jakiego wezmę :/ więc przestałam brać
Dove też jakoś mi nie przypasował, obciążał bardzo

a ja umyłam kłaki w tym niebieskim szamponie Herbala i jest do bani, włosy są sztywne i bez połysku sama chemia, nawet kolor bardziej niebieski niż dzisiejsze niebo
a ja mam juz mam dwie odzywki z nivea i jedna jest swietna druga sprawdze dzis odzywek dove i pantene(oczywiscie poza tym lokowym) nie uzywam od lat strasznie sa ciezkie i nie wartosciowe na wlosy nie maja skladnikow ktore by te wlosy faktycznie odzywily poza masa silikonow...ja kieruje sie skladem jak cos kupujeale tez wszystko zalezy od struktury wlosa

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Może już nie są tak zniszczone jak były kiedyś po tych maskach i teraz nie muszę ich już czesto stosować.
Ta Herbala niebieska jest super, Gliss Kura zolta z olejkami. Może ta czerwona też się nada?
I za tą Nivea też się rozejrzę
Napisz dziś jakie odżywki wyczaiłaś w sklepie
juz jedna dzis kupilam i dopisalam ja do mojej listy odzywek nivea cashmere wyzej wkleilam foto pojde niedlugo do sklepu to zerkne na sklad tej czerwonej gliss kura ale niewiem czy ona przypadkiem nie zawiera alkoholu denat
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:18   #1033
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja mam juz mam dwie odzywki z nivea i jedna jest swietna druga sprawdze dzis odzywek dove i pantene(oczywiscie poza tym lokowym) nie uzywam od lat strasznie sa ciezkie i nie wartosciowe na wlosy nie maja skladnikow ktore by te wlosy faktycznie odzywily poza masa silikonow...ja kieruje sie skladem jak cos kupujeale tez wszystko zalezy od struktury wlosa

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------


juz jedna dzis kupilam i dopisalam ja do mojej listy odzywek nivea cashmere wyzej wkleilam foto pojde niedlugo do sklepu to zerkne na sklad tej czerwonej gliss kura ale niewiem czy ona przypadkiem nie zawiera alkoholu denat
Mi sie zdaje ze zawiera
Ja pamietam jak od mamy sobie wzielam taką też Gliss Kura do suchych i zniszczonych i kurde takie miałam siano i nie wiedziałam o co chodzi. Patrze skład - alkohol denat I chcialam ta czerwona kupic i ona chyba tez go ma w składzie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:24   #1034
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mi sie zdaje ze zawiera
Ja pamietam jak od mamy sobie wzielam taką też Gliss Kura do suchych i zniszczonych i kurde takie miałam siano i nie wiedziałam o co chodzi. Patrze skład - alkohol denat I chcialam ta czerwona kupic i ona chyba tez go ma w składzie.
ooo nie zaraz wychodze i sprawdze osobiscie ale mam zle przeczucie bo chyba juz ja trzymalam w recach i sklad mnie nie urzekl skoro nie zapadla mi w pamieci
niedlugo zdam relacje z faktu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:30   #1035
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

caskada
wiem Nivea widziałam że wkleiłaś, mysle o Gliss Kurze

snowhitee
powiedz mi jeszcze kochana te spodnie mają być biodrówkami?
Moje to model Low Slim Tube i są strasznie niskie-no może przesadzam ale tak ledwa za majtki, biodrówki. Coś ze mną nie tak czy one mają taki niski stan?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-16 o 11:52
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:21   #1036
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, ale czemu chcesz przedłuzac? nie lepiej poczekac jeszcze te 4 miesiace no moze 6 i miec taka długosc jak po przedłuzeniu? włoski Ci sie poniszcza, skóra Cie bedzie bolec.. Placze sie toto. To juz clip in-y lepsze, zawsze zdjac mozna.
Mysia przedłużałaś kiedyś włosy? czy tylko czytałaś o tym?
skóra boleć ja tam nie zauważyłam żeby mi się włosy od przedłużania poniszczyły wręcz przeciwnie zapuszczają się plącze? naturalne też niektórym się plączą zależy od włosków

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czyli rozumiem że c12 przypasowało?
Mnie też!


Więc kupię gliss kura tego do farb. co ma caskada- mam dość użerania sie z jakimiś badziewiami
Dove dla mnie odpada- zawsze mi za mocno obciąża, musiałabym myć włosy co drugi dzień...
Odżywki bez spłukiwania też mi nie potrzebne bo stosuje tego pantena do loków...
A gliss kur jest do spłukiwania, mialam je zresztą i byłam bardzo zadowolona to wracam do niego i po problemie


Dziewczyny polecam wam do obejrzenia BURLESKĘ z christiną aquillerą- boski film wlaśnie skończyłam oglądać- ona naprawdę dobrze gra... film w stylu moulin rouge- taki musicalowy trochę ale super.
Melduję się blondyneczki
Bunny na pewno obejrzę ten filmik , lubię takie klimaty

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dzieńdobry
yatta kup wlosy i poproś kogoś o pomoc nawet TŻ-ta mówie ci!
aaaa Lady ja byłam w salonie gdzie babka zarzyczyła sobie za przedłużanie metodą clip in za jedno pasemko 60zł gdzie na allegro naturlane pasmko 5cm najdroższe jest chyba za 20zł!
Kotka bez sensu clipy kupować w salonie ale ja mam koleżankę która jak sobie to przypnie to normalnie nie mogę się powstrzymać I co Kotka ta babka liczyła sobie za przypięcie też?

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
yatta te pasemka maja pewnie maks 1 gram ale tak jak pisały dziewczyny one są za cieżke do włosów o słabych cebulkach ... najwyżej 0,5 grama na nasze wloski, ja to nawet chce przedzielić te 0,5 gramowe, bo na bokach mam takie słabe włoski żeby ich nie obciążać... ja kupilam takie specialne separatory że lece tylko równo po tym filmik instruktarzowy i TŻ do pomocy.. i jeszcze sama sobie istrukcje napislam jak zacząć żeby sie nie pogubić

aaa oglądnijcie sobie filmik... śmieszny jest http://www.youtube.com/watch?v=OYpwAtnywTk

Yatta
zastanów się nie widziałam Twoich włosków dawno ale jak masz nie za grube to to może być za duże obciążenie ja bym postawiła na standardowe mniej kasy stracisz a czas noszenia taki sam więc nie wiem zapytaj ile biorą za przełużanie jak przyjdziesz że swoimi włosami i wtedy kup może sama pasma i idź to też jakieś rozwiązanie jest

Kotka
widzę u Ciebie profesjonalne przygotowanie się nie mogę się już doczekać efektu ale włoski idealnie pasują kolorkiem to najważniejsze więc będzie ekstra przypomnij mi jaką długość zamówiłaś
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:25   #1037
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, ale czemu chcesz przedłuzac? nie lepiej poczekac jeszcze te 4 miesiace no moze 6 i miec taka długosc jak po przedłuzeniu? włoski Ci sie poniszcza, skóra Cie bedzie bolec.. Placze sie toto. To juz clip in-y lepsze, zawsze zdjac mozna.
mysiu dlugość mi odpowiada tylko gęstość... bardziej mi chodzi o zagęszczenie niż przedłużenie dlatego włosy zamówiłam 40cm,wiem że trzeba o taki włoski zupełnie inaczej dbać ... no ale nie moge patrzeć na te cienizny
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:27   #1038
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

xladyx, nigdy nie przedłużałam, bo jak sie napatrzyłam na płaczace po tym kolezanki, to mi się odechciewało. No, ale moze one miały to źle zrobione. Narzekały, ze skóra ciagnie, bo te doczepy sa ciezkie i po zdjeciu to miały 3 włosy an krzyz. I zawsze jakos to było widac, ze doczepiane.

Nawet jesli dobrze to jest zrobione, to i tak nie wiem po co przedłuzac jak za pol roku mozna miec te 10cm wiecej i to swoich. Ale oczywiscie ktos moze uwazac inaczje, dlatego pytam- z ciekawosci.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

kotka, no to zupełnie inna rzecz. A nie boisz sie ze jeszcze Ci sie własne przycienią, bo to jednak ciezar..

ale i tak mysle, ze przesadzasz z tym brakiem gestosci, widziałam Twoje włosy i sa naprawde ładne
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:35   #1039
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
480 no nie dużo ale ja jak już bym się zdecydowała to całą głowę a nie 30 pasm dziwnie to będzie wyglądało raczej , a szczerze nie mogę sobie tego wyobrazić, chyba ze masz naprawdę cieniuśkie włoski te pasma są max dwa razy takie jak te zwykłe ale tak jak Princesska mówi nie ma co się sugerować foto. Musisz zobaczyć na żywo, dotknąć ,zgrzew też wydaje się większy no nie wiem ale człowiek się uczy metodami eksperymentów więc jak nie szkoda Ci kasy to rób Yatta
Właśnie nie mam cienkich.. a Kasy szkoda - nie śpię na pieniądzach

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dzieńdobry
yatta kup wlosy i poproś kogoś o pomoc nawet TŻ-ta mówie ci!
Nie żartuj, jakbym mu powiedziała to by mnie chyba śmiechem zabił

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
yatta te pasemka maja pewnie maks 1 gram ale tak jak pisały dziewczyny one są za cieżke do włosów o słabych cebulkach ... najwyżej 0,5 grama na nasze wloski, ja to nawet chce przedzielić te 0,5 gramowe, bo na bokach mam takie słabe włoski żeby ich nie obciążać... ja kupilam takie specialne separatory że lece tylko równo po tym filmik instruktarzowy i TŻ do pomocy.. i jeszcze sama sobie istrukcje napislam jak zacząć żeby sie nie pogubić
Muszę z nim pogadać no ale to fakt to jednogramowe pasemko to pewnie nadwyrężyłoby cebulkę
dlaczego to musi być takie skomplikowane i stresujące ?


Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, ale czemu chcesz przedłuzac? nie lepiej poczekac jeszcze te 4 miesiace no moze 6 i miec taka długosc jak po przedłuzeniu? włoski Ci sie poniszcza, skóra Cie bedzie bolec.. Placze sie toto. To juz clip in-y lepsze, zawsze zdjac mozna.
Weź nie strasz

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ta Herbala niebieska jest super, Gliss Kura zolta z olejkami. Może ta czerwona też się nada?
Ja muszę z przykrością stwierdzić, że po 1 użyciu nie polubiliśmy się z gliss kurem.. włosy były jakieś takie.. dziwne.. sama nie wiem jak to opisać na razie leży sobie w szufladzie i czeka na lepsze dni
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 12:44   #1040
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Yatta to ekonomiczniej myślę że byłoby zainwestować w clipy na dłużej je masz albo przedłużyć tak jak pisałam iść ze swoimi włoskami

Kotka
40 i super nie będzie nic widać wiadomo przedłużą się też ale będą gęste

muszę się pochwalić już z 2 miesiące marzyłam o lokówce i w końcu dziś ją kupiłam
kupiłam BABYLISS PRO spiralną, myślę że z jej obsługą sobie poradzę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:59   #1041
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Mysia przedłużałaś kiedyś włosy? czy tylko czytałaś o tym?
skóra boleć ja tam nie zauważyłam żeby mi się włosy od przedłużania poniszczyły wręcz przeciwnie zapuszczają się plącze? naturalne też niektórym się plączą zależy od włosków

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------



Melduję się blondyneczki
Bunny na pewno obejrzę ten filmik , lubię takie klimaty

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



Kotka bez sensu clipy kupować w salonie ale ja mam koleżankę która jak sobie to przypnie to normalnie nie mogę się powstrzymać I co Kotka ta babka liczyła sobie za przypięcie też?

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------



Yatta
zastanów się nie widziałam Twoich włosków dawno ale jak masz nie za grube to to może być za duże obciążenie ja bym postawiła na standardowe mniej kasy stracisz a czas noszenia taki sam więc nie wiem zapytaj ile biorą za przełużanie jak przyjdziesz że swoimi włosami i wtedy kup może sama pasma i idź to też jakieś rozwiązanie jest

Kotka
widzę u Ciebie profesjonalne przygotowanie się nie mogę się już doczekać efektu ale włoski idealnie pasują kolorkiem to najważniejsze więc będzie ekstra przypomnij mi jaką długość zamówiłaś
Lady ja bylam tylko podciąć grzywke ale zobaczylam cala sciana doczepek to sie zapytal ale jak mi wywaliła że 60zł za sztuke to sie zapytalam napewno??? a ona tak... no to zapłacilam za podcięcie grzywki i poszłam.... jakaś masakra

ja zamówilam dlugość 40 cm nie całe... 38 chyba dokładnie... ciesze sie że mnie wpierasz bo sie bardzo boje obejrzałam juz 30 filmików instruktarzowych... a powiedz mi czy jak ty przedlużasz czy jak fryjerka rozpuszcza keratyne zgrzewarką to ile przytrzymyje sekunk i na jaką temperature ustawia??? aa i czy lekko roluje pasemko twoich wlosów przed doczepieniem???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:06   #1042
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Mysia przedłużałaś kiedyś włosy? czy tylko czytałaś o tym?
skóra boleć ja tam nie zauważyłam żeby mi się włosy od przedłużania poniszczyły wręcz przeciwnie zapuszczają się plącze? naturalne też niektórym się plączą zależy od włosków

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------



Melduję się blondyneczki
Bunny na pewno obejrzę ten filmik , lubię takie klimaty

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



Kotka bez sensu clipy kupować w salonie ale ja mam koleżankę która jak sobie to przypnie to normalnie nie mogę się powstrzymać I co Kotka ta babka liczyła sobie za przypięcie też?

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------



Yatta
zastanów się nie widziałam Twoich włosków dawno ale jak masz nie za grube to to może być za duże obciążenie ja bym postawiła na standardowe mniej kasy stracisz a czas noszenia taki sam więc nie wiem zapytaj ile biorą za przełużanie jak przyjdziesz że swoimi włosami i wtedy kup może sama pasma i idź to też jakieś rozwiązanie jest

Kotka
widzę u Ciebie profesjonalne przygotowanie się nie mogę się już doczekać efektu ale włoski idealnie pasują kolorkiem to najważniejsze więc będzie ekstra przypomnij mi jaką długość zamówiłaś
Tak myślałam że filmik cie zainteresuje bo lubimy tego typu ciuszki

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Yatta to ekonomiczniej myślę że byłoby zainwestować w clipy na dłużej je masz albo przedłużyć tak jak pisałam iść ze swoimi włoskami

Kotka
40 i super nie będzie nic widać wiadomo przedłużą się też ale będą gęste

muszę się pochwalić już z 2 miesiące marzyłam o lokówce i w końcu dziś ją kupiłam
kupiłam BABYLISS PRO spiralną, myślę że z jej obsługą sobie poradzę
Koniecznie pokaż fotki jak zakręcisz włoski- bardzo jestem ciekawa jak ci wyjdzie!


Dziewczyny z ciekawosci poszłam zobaczyć co z tą joanną mak i cos tam nie tak
Lookam skład a tam woda i kolejne 2 miejsca alkohole i w środku składu kolejny
Maskara...
Nie wiem nawet do czego ją zużyję, bo ona najzwyczajniej w świecie wysusza włosy... chyba przed myciem na długosci będę nakładac...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:10   #1043
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


Dziewczyny z ciekawosci poszłam zobaczyć co z tą joanną mak i cos tam nie tak
Lookam skład a tam woda i kolejne 2 miejsca alkohole i w środku składu kolejny
Maskara...
Nie wiem nawet do czego ją zużyję, bo ona najzwyczajniej w świecie wysusza włosy... chyba przed myciem na długosci będę nakładac...
Ale alkohol alkoholowi nierówny Są takie które wręcz nawilżają włosy, zależy od jego budowy, długosci łańcucha.
Nie każdy alkohol to zło
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:10   #1044
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
xladyx, nigdy nie przedłużałam, bo jak sie napatrzyłam na płaczace po tym kolezanki, to mi się odechciewało. No, ale moze one miały to źle zrobione. Narzekały, ze skóra ciagnie, bo te doczepy sa ciezkie i po zdjeciu to miały 3 włosy an krzyz. I zawsze jakos to było widac, ze doczepiane.

Nawet jesli dobrze to jest zrobione, to i tak nie wiem po co przedłuzac jak za pol roku mozna miec te 10cm wiecej i to swoich. Ale oczywiscie ktos moze uwazac inaczje, dlatego pytam- z ciekawosci.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

kotka, no to zupełnie inna rzecz. A nie boisz sie ze jeszcze Ci sie własne przycienią, bo to jednak ciezar..

ale i tak mysle, ze przesadzasz z tym brakiem gestosci, widziałam Twoje włosy i sa naprawde ładne
no nie wiem mysiu, od dziecka marzyłam o gęstych włosach, a jeśli chodzi o doczepki to myślisz że to taki cięzar??? lady ma bardziej niż ja rozjaśniane, i nic jej sie nie dzieje... a z resztą te pasemka co mam są bardzo lekkie i jeszcze na bokach przedziele je na puł to już wogóle ich nie poczuje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:13   #1045
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Lady ja bylam tylko podciąć grzywke ale zobaczylam cala sciana doczepek to sie zapytal ale jak mi wywaliła że 60zł za sztuke to sie zapytalam napewno??? a ona tak... no to zapłacilam za podcięcie grzywki i poszłam.... jakaś masakra

ja zamówilam dlugość 40 cm nie całe... 38 chyba dokładnie... ciesze sie że mnie wpierasz bo sie bardzo boje obejrzałam juz 30 filmików instruktarzowych... a powiedz mi czy jak ty przedlużasz czy jak fryjerka rozpuszcza keratyne zgrzewarką to ile przytrzymyje sekunk i na jaką temperature ustawia??? aa i czy lekko roluje pasemko twoich wlosów przed doczepieniem???
ja nie Lady, ale moja koleżanka po kursie nastawia na 120 stopni, przytrzymuje 3 sek- liczy do 3. i na koniec roluje klej żeby lepiej sie wtopił i nie odstawał- palcami krawędzie wygładza.
Kotka nie boj sie ,to nie jest takie trudne, dasz radę.
i dla pewności pierwsze kilka pasemek niech na koniec pociągnie w dol- zobaczy czy sie wszystko dobrze trzyma na pewno.
Musiałabyś cuda alpejskie robic zeby zakladajac zniszczyc swoje wlosy- niestety ale wiekszosc niszczy wlosy sciągając na chybcika
pamiętam jak moja sis miala... nic nie bylo poniszczone na strukturze, jak sie sciagalo to sie czesc wlasnych wyrywala, ale opracowalysmy lepsza technike i bylo ok. tylko sciaganie naprawde dlugo potrafi trwac...my godzine kilka pasemek sciagalysmy kolorowych.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:14   #1046
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

no wiec bylam i sprawdzilam sklad odzywki gliss kura czerwonej blask i ochrona koloru ciekawy sklad bez alkoholu denat widocznie pomylilam ja z jakas inna odzywka polecam i sama ja kupie w nastepnym tygodniu bo dzis juz zakupilam jedna.....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:17   #1047
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Lady ja bylam tylko podciąć grzywke ale zobaczylam cala sciana doczepek to sie zapytal ale jak mi wywaliła że 60zł za sztuke to sie zapytalam napewno??? a ona tak... no to zapłacilam za podcięcie grzywki i poszłam.... jakaś masakra

ja zamówilam dlugość 40 cm nie całe... 38 chyba dokładnie... ciesze sie że mnie wpierasz bo sie bardzo boje obejrzałam juz 30 filmików instruktarzowych... a powiedz mi czy jak ty przedlużasz czy jak fryjerka rozpuszcza keratyne zgrzewarką to ile przytrzymyje sekunk i na jaką temperature ustawia??? aa i czy lekko roluje pasemko twoich wlosów przed doczepieniem???

Kotka
roluję żeby nie było ze całkiem albo mocno ale wiesz o co mi chodzi i wtedy obejmuję łuską pasemko moje pasemko (jak są za duże łuski za długie to je PRZYCINAM zwłaszcza jak na boki zakładam) moja zgrzewarka ma temperaturę od 80 do 180 ja tam daję tak 140 ale czasami 180 jak chce szybciej to i tak dosłownie momencik to zgrzanie szybko się rozpuszcza i potem formujesz paluszkami zgrzew UWAŻAJ GORĄCE (ja mam takie osłonki na palce gumowe ale rzadko je zakładam) zazwyczaj bez tego robię i mam też takie widziałaś chyba na filmiku któryś skoro aż 30 obejrzałaś takie kółeczka oddzielające, separatorki) jesteś świetnie ogarnięta więc poradzisz czekam na efekt
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:19   #1048
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale alkohol alkoholowi nierówny Są takie które wręcz nawilżają włosy, zależy od jego budowy, długosci łańcucha.
Nie każdy alkohol to zło
dokladnie zazyczaj drugie miejsce po wodzie zajmuje alkohol tluszczowy ktory nie ma nic wspolnego z prawdziwym alkoholem nawilza i zatrzymuje wilgoc we wlosie i jest to cetearyl alkohol jest bardzo dobry dla wlosa i wystepuje prawie we wszystkich odzywkach na 2 miejscu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:19   #1049
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak myślałam że filmik cie zainteresuje bo lubimy tego typu ciuszki


Koniecznie pokaż fotki jak zakręcisz włoski- bardzo jestem ciekawa jak ci wyjdzie!


Dziewczyny z ciekawosci poszłam zobaczyć co z tą joanną mak i cos tam nie tak
Lookam skład a tam woda i kolejne 2 miejsca alkohole i w środku składu kolejny
Maskara...
Nie wiem nawet do czego ją zużyję, bo ona najzwyczajniej w świecie wysusza włosy... chyba przed myciem na długosci będę nakładac...
pokaże jak zakręcę ja planuję tak od szyi kręcić takie grube loki - wiecie o co chodzi zobaczymy jak mi to wyjdzie
jeszcze dzisiaj sobie obejrzę ten filmik
a póki co Pierwsza miłość haha
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:19   #1050
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale alkohol alkoholowi nierówny Są takie które wręcz nawilżają włosy, zależy od jego budowy, długosci łańcucha.
Nie każdy alkohol to zło
Oczywiście tylko że dobre są w chemii fryzjerskiej jedynie alkohole tłuszczowe, a te w joannie niestety ale poprawiają jedynie klarowność preparatu, dzialają bakteriostatycznie, sa rozpuszczalnikami... wiec szkodzą

A propo cetearyl i cetyl alkohol ma działanie wyłącznie kondycjonujące w niczym wlosom nie pomaga oprócz ich wygładzenia...

mamy też alkohol w joannie propylowy ktory ma wlasciwosci wyzej pisane przeze mnie...
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2011-02-16 o 13:24
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.