hmmmmmmmmmmm:D:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 20:56   #1
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127

hmmmmmmmmmmm:D:D


Witam Was moje dorgie wizazystki
Mam do was ogroooooooooooomna prosbe,
szzcerze mowiac to jest ona taka sama jak wiekoszc prosb na tym forum
Bardzo bym chciala abyscie doradzily mi w byle czym ...albo raczej czymkolwiek co dotyczy zmiany mojego wizerunku
Bardziej szcegolowo mowiac chodzi mi o kolor wlosow, ubran, makijaz fryzure .... no wiecie
Jak do tej pory sama sobie doradzalam i nie zawsze byly to zmieny
na lepsze
moge nawet zaryzykowac stwierdzenie ze bardzo czesto byly to zmiany w wrecz pzreciwnym kierunku
Tym bardziej bede wam wdzieczna za kazda rade ...nawet najdrobniejsza
Naprawde...bardzo bardzo bardzo szczerze i goraco dziekuje za kazda Wasza odpowiedz
Prosze piszcze swoje spostrzezenia
Dolaczam wam zdjecie moze nie sa najlepszej jakosci ale za to wykonane w swietle dziennym mam nazdieje ze was zadowola
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01354.JPG (29,1 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01329.JPG (49,4 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01331.JPG (43,9 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01434.JPG (37,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01571.JPG (45,8 KB, 213 załadowań)
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 21:29   #2
rudagabi
Raczkowanie
 
Avatar rudagabi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

To ja zacznę jako pierwsza

Może najpierw parę słów o włoskach. Trzeba koniecznie z nimi coś zrobić albo je wyprostować albo zrobić trwałą, bo w obecnej chwili jest to szopa. Przepraszam, że jestem taka okrutna. Ale coś trzeba zrobić, żeby nadać im w ogóle jakiś kształt. Myślę, że powinnać je prostować. Jeśli chodzi o kolor to cięzko tu coś poradzić, bo na każdym zdjęciu jest trochę inny odcień, ale może spróbowałabyś jakieś jaśniejsze lub kontrastowe pasemka to nadałoby troszkę charakteru. Ale jesli wybierzesz się do dobrrego fryzjera to on bedzie wiedział co trzeba zrobić z Twoimi włoskami.

Jesli chodzi o twarzyczkę to jest ładna, ale należałoby się zdecydowac na jakiś makijaz. Albo powinnaś podkreslić oczka albo usta. Usta mają bardzo ładny kształt, ale widzę, że nosisz aparat. Jesli Ci on przeszkadza i jeszcze się do niego nie przyzwyczaiłaś to nie radziłabym Ci eksponowac ust w makijażu, bo wszycy będą zwracali uwagę na nie i będzie Ci z tym źle. ALe jeśli nie masz z tym problemu to brawo. Zaopatrz się na początek w błyszczyki. jest już wiosna, więc warto błyszczeć Jeśli chodzi o oczka to na pewno ależy wytuszować rzęsy. Kolory cieni powinny być raczej jasne, ale makijaż oka powinnać zakończyć kredką.

Co do ubrań to nic Ci nie powiem na ten temat, bo nie ma tu Twojego zdjęcia w całości, więc wypowiadanie sie na ten temat nie ma sensu.

To chyba tyle. Pewnie inne wizażanki poradzą Ci coś innego, więc wybór bedzie należał do Ciebie.

Buziaki
rudagabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:57   #3
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

wyprostowac to nie bo ona nie ma wielu wlosow... wiesz proponuje ci sie wziasc za odzywianie wlosow kupic mnustwo odzywek do lok i fali szamponow do nich przeznaczonych i masek .... powinas je bardzo mocno odzywic .. moze wtedy beda sie ladniej skrecaly i zawsze fryzura lepsza bedzie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 19:01   #4
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Dziekuje wam kochane za odpowiedzi
qrcze z tymi wlosami to macie racje rzeczywiscie nie jest ich za duzo...ale tez czuje sie trochce zobowiazana je bronic chociaz tez ich nie lubie
one zazwyczaj nie wygladaja az tak okropnie tylko keidy bylo robione to zdjecie byla zima i nosilam bardzo ciepla czapke i ona mi je tak "oklapila"
zalaczajac zdjecie nie zwrocilam na to uwagi..pzrepraszam
prosze..tu zalaczam zdjecia gdzie moje wlosy wygladaja bardziej tak jak zwykle
chociaz tez jak szopa dlatego chetnie poslucham propozycji co moge z nimi zrobic bo juz sama nie wiem moze jakos wycieniowac?? tylko zazwyczaj kiedy to robilam to tez nie wygladalo ciekawie
okinie marudze wiecejpoczekam na wasze propozycje..na pewno cos ciekawego wymyslicie jak zawsze
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01396.JPG (36,7 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01585.JPG (47,9 KB, 182 załadowań)
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 10:05   #5
SylwiaMod4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Jesli takie masz naturalne wlosy to nie radzilabym Ci
je prostowac albo robic pasemka, dlaczego nakladac nienaturalny
ksztalt, ktory do Ciebie nie pasuje ?
Uwazam ze mozna duzo zrobic jak sa wlosy krecone, maja jakis
ksztalt nie takie proste kontury bez wyrazu, zlawcza jak sa takie ladne krecone jak masz na drugim zdjeciu
mozna je zapuscic albo skrocic.
Co do koloru moge sobie duzo wyobrazic np kasztanowy kolor albo wisnia
albo cos bardziej ciemne moze oberzyna .. pierwsze by ladnie pasowaly
do Twoich oczek
Buzka jest ladna tez bym podkresila oczy albo usta,
albo moze jedno i drugie, tak troszeczke nie za duzo
to moze na tyle
Buziaki
SylwiaMod4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 11:26   #6
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

hmm... jesteś typem zimnym... chłodnych kolorów...
wydaje mi się że bardziej do ciebie by pasował jakiś odcień średniego blonda może bardziej ciemniejszego blondu.....
włosy koniecznie trzeba odżywką potraktować i myślę że jakieś woski..albo gumy do włosów..... hmm.. nie wiem.. trza się poradzić fryzjerki...
proponuje nałożyć na rzęsy hennę... a potem dodatkowo je malować....
podkreśl policzki koniecznie
usta błyszczykiem volum up
i dodaj do ciuchów trochę zieleni
pozdrawiam
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 12:21   #7
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Pierwsza sprawa - włosy. Wyglądaja na przesuszone. Nie radze prostować, bo bedą jeszcze bardzioej zniszczone, a fale i loki są urocze i sprawiają, że optycznie jest więcej włosów. Dlatego przyda się wizyta u dobrego fryzjera, który zetnie zniszczone końcówki, nada kształt Twojej fryzurze. Póżniej sama musisz dbać o to żeby podkreślać skręt włosów. Jeżeli chciałabyś zmienić kolor włosów, to ja bym tylko lekko go odświeżyła, tak, żeby był bardziej wyrazisty, świetlisty. Moze szampon koloryzujący w kolorze czekolady? Średni chłodny brąz?

Drzuga kwestia - Twoja cera. Wydaje sie ziemista i zszarzała. Zrób peeling - to odświezy cerę, sprawi, że będzie bardziej świetlista.
Na twarz możesz nałożyć odrobinę podkładu, ale musisz dobrac coś co idealnie wtopi się w odcień Twojej cery. Na policzki koniecznie(!)odrobina różu albo brązera.

Usta zaakcentuj przejrzystym błyszczykiem a rzęsy wytuszuj dobrym tuszem. Zobaczysz, że tusz na rzesach, róż na policzkach i błyszczyk od razu Cię odmienią
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 12:34   #8
littledevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Venus
Wiadomości: 177
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

ja bym radzila ubierac sie w zywsze kolory, na zdjeciach widze same szarosci, zgnila zielen i braz, moim zdaniem nie pasuje do Ciebie
littledevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 13:16   #9
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

a poza tym jesteś zimą kolorystyczną
przynajmniej tak mi się wydaje:|
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 13:29   #10
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Dziekuje wam za wsyztskie uwagi jakie napisalyscie kochanie jestescienaprawde Juz widze ze czeka mnie duzo ciezkiej pracytylko z tym kolorem wlosow mnie zakrecilyscie peelingi postnawiam od dziaiaj robic regularnie co do odzywek to mam maly problem...jesli uzywam to moze wslosy sa taki oklapniete...szczegolnie te bez splukiwania sa dla mnie za ciezkie...a jesli nie uzyje odzywki to wygladaja na przesuszone...ale macie racje..sprobuje moze teraz z jakims balsamem do wlosowz kolorami ubran to mam chyba najwiekszy problem...wydaje mi sie ze moj typ kolorystyczny to lato i dlatego tez kupowalam ubrania w takich "przyszarzonych" kolorach, jednak ostatnio zauwazylam ze lepiej wygladam w takich dosc ciemych i zywszych...moze jednak jestem typ letnio-zimowy...chociaz nic na to nie wskazuje jak same widzicie
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 13:33   #11
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

A poza tym to bardzo wam dziekuje ze tyle piszecie bardzo sie ciesze z kazdej odpowiedzi Szczegolnie dziekuje SylwiMod4 bo widze ze to jej pierwsza wypowiedz na naszym kochanym forum
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 13:46   #12
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

http://www.trinnyandsusannah.com/fea.../coolandbright

to są twoje kolory tego masz używać
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 21:11   #13
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Dziekuje Ivonea chyba rzeczywiscie jestem zima a nie latem jak do tej pory myslalam
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 11:33   #14
Tehya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 170
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Myślę, że nie ma sensu farbować włosów na jakikolwiek blond - rozjasnianie zniszczy Twoje wrażliwe włosy. Mam natomiast inną propozycję co do ubioru, makijażu, stylu, fryzury.
Włosy na pewno trzeba odzywic, żeby miały ładniejszy skręt. Może by tak nakręcać je na wałki? I na pewno zapuścić. Tego będzie wymagał styl, który zaraz Ci przedstawię.
Jeśli szybko się opalasz, to byłoby dobrze. Kolor włosów zostaw naturalny lub z lekka przyciemnij.
Polecam styl etniczny, trochę cygański zmieszany z indyjskim. Ale uwaga! Najlepiej, gdybyś miała opaloną cerę!
Odważ sie jednak nosić stroje w bardziej wyrazistych barwach. Wyróżnisz się z tłumu! Hippisowskie spódnice z duża ilością falban, bluzeczki z czarną koronką. Jesli jeden element stroju (np. spodnica) jest w dosc agresywnych barwach, np. czerwieni, to dopasuj bluzkę neutralną, białą, brązową. Jeśli odrobinkę opalisz cerę, bardzo Cię bym widziała w ciepłych barwach. Wyszukuj bizuterii w indyjskim stylu. Bardzo by Ci pasowała!
Na lato płaskie klapki z etnicznymi ozdobami albo buty z koturnami ozdobionymi sznurkiem, korkiem itp. Na zimę - kozaki troche retro.
W makijażu pomarańcz, beż, brąz, czerwień i np. usta w kolorze zgaszonej czerwieni.
Jesli styl, który Ci doradziłam, nie pasuje do Twojej osobowości, nie zmuszaj się do niego.
Pozdrawiam serdecznie!
Tehya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 14:49   #15
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Witaj Tehyaszzcerze mowiac nigdy nie probowalam sie stylizowac na cyganke ten styl kojarzy mi sie z taka pania co ma na kazym palcu ogrony zloty pierscionek i to tego szklana kule i karty tarota kolorowa huste na glowie i tony falban oczywiscie wszystko czerono-kolorowe i na wysoki polysk doslownie najbardziej z tego stylu to by mi sie podobal czarny kot Hippisowski z kolei bardzo mi sie podoba szcegolnie latem ale niestety tylko na kims bo do tej pory jakos nie mialam odwagi go zasmakowac zawsze podobal mi sie styl elegancko-romantyczno-kobiecy natomist ubieralam sie bardziej sportowo bo tak bylo wygodnie ale jesli uwazasz ze taki hippisowsko-indyjski styl by do mnie pasowal to postaram sie cos takiego zakupic przynajmniej jeden zestwawzobaczymy opalam sie dosc latwo chociaz od jakiegos czasu oszczednie ze wzgledu na szkodliwosc hm co do zapuszczania wlosow to musze chyba od nowa zaczac bo wlasnie wczoraj je obcielam w mysl metamorfozy
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 14:59   #16
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Cytat:
Napisane przez moni5445 Pokaż wiadomość
moje skroemnym zadniem, poinnas zmienic krztałt brwi, to cie odmieni na lepsze, oczywiscie gdy zostanie to wykonanae porawnie
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 15:01   #17
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

przepraszam za błedy, oczywiscie ksztalt i oczywiscie moim skromnym zdaniem he
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 17:07   #18
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

o qrcze a w jaki sposob mam zmienic??chyba niezbyt sie znam na brwiach nie zwracalam na nie uwagi do tej pory:P
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 17:35   #19
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Ja bym Ci radzila uzywac pianki do wlosow, ale takiej ktora nie zawiera alkohol denat. w skladzie. Podkresli loki i nie bedziesz miec tej aureoli z krotkich wloskow na okolo glowy i bedzie sie wydawac, ze masz wiecej wlosow.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 17:45   #20
Tehya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 170
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Cytat:
Napisane przez moni5445 Pokaż wiadomość
Witaj Tehyaszzcerze mowiac nigdy nie probowalam sie stylizowac na cyganke ten styl kojarzy mi sie z taka pania co ma na kazym palcu ogrony zloty pierscionek i to tego szklana kule i karty tarota kolorowa huste na glowie i tony falban oczywiscie wszystko czerono-kolorowe i na wysoki polysk doslownie najbardziej z tego stylu to by mi sie podobal czarny kot Hippisowski z kolei bardzo mi sie podoba szcegolnie latem ale niestety tylko na kims bo do tej pory jakos nie mialam odwagi go zasmakowac zawsze podobal mi sie styl elegancko-romantyczno-kobiecy natomist ubieralam sie bardziej sportowo bo tak bylo wygodnie ale jesli uwazasz ze taki hippisowsko-indyjski styl by do mnie pasowal to postaram sie cos takiego zakupic przynajmniej jeden zestwawzobaczymy
Myslę, że w elegancko-romatycznym stylu tez byłoby Ci fajnie, super by sie komponowało z kręconymi włosami
Myślę, że najlepiej, abyś nie kupowała nawet jednego zestawu w stylu, co pisałam, jesli miałabys się w nim źle czuć. Najpierw dobrze przymierz, sprawdź, czy dobrze się czujesz i wyglądasz i nie kupuj nic na siłę. Jeśli zobaczysz, że czujesz się dobrze, wygodnie i kobieco to ok, jesli nie - będziesz czuła się i zachowywała jak w przebraniu.
Ale styl romantyczny to też dobry pomysł, sama taki lubię tylko że mieszam z innymi.
Tehya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 18:39   #21
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Dziekuje za rade Tehya no ja tez mieszam te romantyczny z innymi bo taki sam w sobie to chyba za slodki jest nawet dla mnie a z tymi zakupami to ja ciezko zyje bo tak sie sklada ze jak cos w sklepie przymierzam to mi sie podoba a jak wroce do domu to juz nie ale to nie jest az taki problem bo mojej siostrze wsyztsko i wszedzie sie podobato chyba taki wiek
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 20:47   #22
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

rety, ale jestes ladna, naturalne piekno cos bardzo rzadkiego w dzisiejszych czasach masz taka fajna, ciekawa urode,faktycznie az sie prosi romantyczny look, chociaz masz duze pole do popisow rowniez do stylizacji z pazurem mysle, ze powinnas troszeczke w miare checi i mozliwosci eksperymentowac, od czasu do czasu jakos inaczej spiac czy uczesac wlosy itd
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:28   #23
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
rety, ale jestes ladna, naturalne piekno cos bardzo rzadkiego w dzisiejszych czasach


Mi też bardzo się podoba Twoja delikatna twarzyczka bez grama makijażu . Myślę, że w Twoim przypadku wystarczy minimum środków żeby uzyskać powalający efekt.

A jeśli chodzi o włosy, radzę poeksperymentować z olejkami.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 22:19   #24
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Cytat:
Napisane przez moni5445 Pokaż wiadomość
o qrcze a w jaki sposob mam zmienic??chyba niezbyt sie znam na brwiach nie zwracalam na nie uwagi do tej pory:P
u kosmetyczki zapalcisz grosze za wyregulowanie, tak tylko troszke nadac im ksztalt, zobaczysz jak to zmieni twoka twarz. Oczywiscie u dobrej kosmetyczki
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 07:50   #25
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Cytat:
Napisane przez emigrantka Pokaż wiadomość
u kosmetyczki zapalcisz grosze za wyregulowanie, tak tylko troszke nadac im ksztalt, zobaczysz jak to zmieni twoka twarz. Oczywiscie u dobrej kosmetyczki
Dokładnie
Samej nie ruszaj brwi, zwłaszcza, że nigdy sie tym nie zajmowałas Nie podobają mi się zbyt cienkie i wyskubane brwi. U kosmetyczki zapłacisz nie więcej niż 10 zł a ona nada ładny kształt Twoim brwiom. Póżniej będziesz widziała już sama co należy usunąć pęsetką

Myslę, że styl romantyczny i lekko orientalny bardzo by do Ciebie pasował. Poszukaj może ubran w takim stylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg QQ1529_353.jpg (30,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 916464.jpg (29,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 148311.jpg (49,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 866832.jpg (33,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10626_fr.jpg (9,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11281_fr.jpg (8,1 KB, 15 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 11:59   #26
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Miss_seepy, una creatura bella dziekuje ze takie mile slowa naprawde strasznie przyjemnie czyta sie takie komentarze dziekujeNad brwiami takze popracuje jak tylko zbiore sie na odwage A Ty maju55 to chyba naprawde czytasz w moich myslach lepiej niz ta doradzona cyganka we wszystkich Twoich propozycjach doslownie sie zakochalam takie wlasnie ubranka mi sie strasznie podobaja nie wiem jak to zrobilas ale jestem pod wrazeniem zaimponowalac mi jescze nikt do tej pory tak dobrze nie trafial w moj gust szcegolnie podoba mi sie pierwszy i ostatni zestaw ta zcerwona spodnica tez jest bardzo ladna Pozdrawiam was wsyzstkie
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 16:44   #27
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Aaaaaaaaaa.....mam jescze pytanie na jaki kolor wlosow powinnam sie zdecydowac?? bo jak do tej pory trudno mi cos wybrac pojawily sie wsyztskie mzoeliwe chyba propozycje oprocz platynowy blond od blondu przez pasemka rudy az do oberzyny:Pwsyztsko mi sie juz pokrecilo a chcialabym jak najszybciej sie zdecydowac zeby moc zamiescic zdjecia po zmianiedo tej pory tylko podcielam wlosy i dokupilam pare kosmetykow i zdecydowalam kupowac ubranka w bardziej zdecydowanych kolorach Rowniez prosze o zamieszczenie jakis ciekawych upiec takich kreconych wlosow..bo niestety nie wiem jak to ma wygladac niezyt czesto widze jak dziewczyna o kreconych wlosach nosi je upiete albo mzoe nie zwracalam na takie rzeczy uwagirowniez jesli macie jakies propozycje ubrenek to chetnie zobacze gdyby to mialo jakies znaczenia to mam 175cm wzrostu i waze 54-55kg...figura taka bez biustu i ze zbyt duza(chyba) pupa:P jesli beda niezbedne zdjecia sylwetki to prosze powiedzcie postaram sie cos znalesc i zamiescic
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 18:58   #28
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Moim skromnym zdanie w takim odcieniu wloskow wyglodalabys rewelacyjnie(zalaczam dwie fotki). Maszładne ładne, naturalnie kecace sie włoski tylko musisz o nie troche zadabac, dobry szampon odzywka, polecałabym odzywki do spłukiwania bo lepiej sie sprawdzaja, nie obciazaja wlosow. Pianke wgniesc i bedziesz slicznie wygladala.....pamietaj o brawiach, bo ten malutki zabieg zdecydowanie odmieni twoje spojrzenie i innych na ciebie ale sie uczepilam tych brwi, nie ? ale jestem przkonana ze bedziesz zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gbjd.jpg (24,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mwwn.jpg (19,8 KB, 9 załadowań)
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 20:56   #29
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

o qrcze emigrantko<wow> na tym pierwszym zdjeciu sa takie fajne wloski ze az mi sie chce plakac ze ja takich nie mam;(a jescze swoje obcielam;( myslisz ze one sa jakos pocieniowane?? ale chyba moje nie sprostaja takiej fryzurce niee... szczegolnie gestosc;(o kolorze tez chyba moge pomarzyc bardzo bym chiala taki ale boje sie odrostow albo ze ejszce wiecej przesusze wlosy albo tak zniszcze ze same sie pzresuszaale to chyba dlatego ze wlasnie dzisiaj czytalam na wizazu wypowiedzi dziewczyn na temat rozjasniania wlosow i boje sie meic podobne wrazenia ale moze za jakis czas wraz ze znalezieniem dobrego fryzjera znajde tez odwage na rozjasnianie a te Twoje brwi to mnie zaintrygowaly powiem szcerze zawsze to mi sie wydawal taki malo istotny szczegol w wygladzie nie wiedzialam ze one odmieniaja twarz musze cos z tym zrobic a moglabys mi powiedziec co jest nie tak?? czy maja niepasujacy ksztalt?? powinny byc ciensze?? cale czy tylko na koncach??
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 08:50   #30
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Thumbs up Dot.: hmmmmmmmmmmm:D:D

Nie rozjasniej całych wlosw, nigdy, bo to zabujstwo dla nich ale pare pasemek jasniejszych mogalabys sobie rzucic na wloski, to by wystarczylo, twoja twarz wyglodala by swierzo, bo przy tym kolorku ktory masz teraz twoja buzka wyglada na zmeczona. Co do brwi, to nawet sobie nie wyobrazasz jak bardzo moga zmienic twoja twarz, taki maly detal. Nie rob sobie cienkich kreseczek bo to nie modne a po za tym nie ladnie wyglada, chodzi mi o podregulowanie, bo ksztalt masz ladny, powinny po tym zabiegu wygladac naturalnie, duzo roboty przy nich nie widze. wklejam ci tu link mozesz troszke o tym poczytac.
http://uroda.onet.pl/1257708,2050,19...zy,makeup.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko11.jpg (23,1 KB, 298 załadowań)
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.