Czoło w krostkach pomocy!!!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-29, 17:32   #211
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Skoro dobrowolnie się zgadzasz na rolę królika to ja chętnie skorzystam potem z twoejgo doświadczenia w cuda nie wierzę ale jesli spełnia chociaż połowe z obiecanych rzeczy to może zainwestuję...to jakaś nowość??
Bodajze to nie jest jakas nowosc i ogolnie jest to krem zalecany przy atopowym zapaleniu skory, ja takowego nie mam ALE wlasnie podobno znalazl zastosowanie przy wypryskach roznego pochodzenia Moja wlasnie cioteczka (o ktorej napomknelam) mimo ze ma 35 lat od zawsze miala problem z tradzikiem i zmianami skornymi (najrozniejszymi) teraz ma gladka buzia jak pupcia niemowlaczka no wiec padlo question z mojej strony no i powiedziala mi co jej pomoglo
A stosowala OGROM roznych kosmetykow najrozniejszych firm, od garniera, poprzez loreala, vichy, clinique, la roche possay i avene ALE dawaly one jedyne namiastke rezultatow ktore chciala uzyskac no i sprobowala z ta Linola i wyszlo jej na WIELKI plus

Karla_92 - zgadzam sie, pewnie ze tak, nie na kazdego dzialaja te same specyfiki niestety nie wynaleziono jeszcze owego doskonalego Ale sprobowac mozna, tzn ja sprobuje-absolutnie nikogo nie namawiam Z reszta tak jak napisalam- zrobie na sobie test tego kremu i jak ktores z Was maja obawy to niech poczekaja troszke az Wam napisze czy mi pomogl
A neomycyna myslalam ze jest na inne dolegliwosci ale sprobuje mimo tego

Pozdroweczka
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 22:42   #212
KaHaIV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

No właśnie i ja tez mam ten problem, kolezanka mi polecia jakąs maść dawercin czy jakos tak ale czy to podziala na te krostki podskórne ? bo ich mam normalnie mnostwo nawet gdybym chciala to bym nie dala rady ich wszystkich wycisnać zeby mogly sie zagoic :|
Jak ktoras juz probowala cokolwiek z tych tu wymienianych wczesniej albo i nie i podzialalo to niech napisze
KaHaIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 06:24   #213
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A tak na marginesie to ja polecam neomecyne (masc) kocham ja poprostu Super goi syfki i ranki po nich Dzieki za pomysł ze stosowaniem jej do takich celow
Nie ma za co Dobrze, że Tobie pomaga, bo na mnie nie działa
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 10:13   #214
causik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Ja poszłam do mojej kosmetyczki na konsultacje i doradziła mi żebym sobie wykupiła serie kawitacji albo mikrodermabrazji diamentowej! Wytłumaczyła mi o co chodzi w obydwuch zabiegach i po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw zdecydowałam się na mikrodermabrazje! Efekty super! Krostki z czoła zniknęły a do tego buzia jest wygładzona i taka rozświetlona! Naprawde super! Jedynym warunkiem była intensywna pielęgnacja buzi w domu tak żeby ją nawilżać mocno! Naprawde polecam! Ja jestem z Krakowa, jak ktoś chce to moge polecić salon gdzie robiłam!
causik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 10:19   #215
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez causik Pokaż wiadomość
Ja poszłam do mojej kosmetyczki na konsultacje i doradziła mi żebym sobie wykupiła serie kawitacji albo mikrodermabrazji diamentowej! Wytłumaczyła mi o co chodzi w obydwuch zabiegach i po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw zdecydowałam się na mikrodermabrazje! Efekty super! Krostki z czoła zniknęły a do tego buzia jest wygładzona i taka rozświetlona! Naprawde super! Jedynym warunkiem była intensywna pielęgnacja buzi w domu tak żeby ją nawilżać mocno! Naprawde polecam! Ja jestem z Krakowa, jak ktoś chce to moge polecić salon gdzie robiłam!
To który to salon? A nie wiesz czy podobny rezultat można uzyskać stosując dostępne w sklepach zestawy do mikrodermabrazji?
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 17:46   #216
KaHaIV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

A ile taka seria kawitacji albo mikrodermabrazji diamentowej kosztuje??
KaHaIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 20:19   #217
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

I ja mam taki sam problem, to wrecz dobijajace :/. Od kilku miesiecy cale czolo w krostkach, czasem jakas zejdzie, czasem sie pojawi, ale raczej wszystkie sa ciagle na swoim miejscu . Nie mam pojecia od czego to. Nigdy nie mialam problemow z ceraz, wyskakuja jakies tam pojedyncze, ale nigdy nie w takich ilosciach. Dzis kupila Brevoxyl, zobaczymy. Troche sie boje bo mam koszmarnie wrazliwo i alergiczna cere. Chociaz mysle, ze warto sprobowac
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 13:17   #218
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
gdzieś na forum znalazłam to: heh a ja sie wlasnie wysmarowałam tą maścią, ide ja zmyc




Aśka, 08.08.2005, godz. 11:35:32
---

Nie polecam w nadmiarze zwłaszcza smarowania całej twarzy. Byłam kiedyś u dermatologa przede mną wyszła dziewczyna która zrobiła sobie taką "maseczkę" Rzeczywiście pozbyła się trądziku razem z naskórkiem. Spaliła sobie twarz- lekarz powiedział że to się już nie odbuduje.
A to taka zwykla masc cynkowa?

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
A neomycyna myslalam ze jest na inne dolegliwosci ale sprobuje mimo tego
Teraz (po dluzszym stosowaniu) moge stwierdzic ze bardzo dobrze goi ranki po "wyciskaniu" ale z tym gojeniem krost to bym nie przesadzala

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
I ja mam taki sam problem, to wrecz dobijajace :/. Od kilku miesiecy cale czolo w krostkach, czasem jakas zejdzie, czasem sie pojawi, ale raczej wszystkie sa ciagle na swoim miejscu . Nie mam pojecia od czego to. Nigdy nie mialam problemow z ceraz, wyskakuja jakies tam pojedyncze, ale nigdy nie w takich ilosciach. Dzis kupila Brevoxyl, zobaczymy. Troche sie boje bo mam koszmarnie wrazliwo i alergiczna cere. Chociaz mysle, ze warto sprobowac
Ja tez wczesniej nie mialam problemow z cera a dopiero od wakacji sie zaczelo (to pewnie wina slonca) Po niedzieli ide do dermatologa zeby mi cos przepisal na te krosty. Ciekawe tylko czy poskutkuje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 13:41   #219
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Brevoxyl bardzo mi pomógł ale teraz muszę zrobić yy krótką przerwę bo od wczoraj mam czerwoną i na maxa wysuszoną twarz AUĆ!! ale potem znów się kuruję...Lil_Tina dzięki za odpowiedź
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 15:28   #220
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

No wiec dzis rozpoczelam kuracje kremem Linola Pierwsze spostrzezenia : bardzo szybko sie wchlania, neutralny zapach, bardzo fajnie nawilza i koi, i nie wiem (moze mam omamy :P) ale mam wrazenie ze po 1 zastosowaniu odrazu zlagodzil te najbardziej ,,zaognione'' wypryski wiec jestem BARDZO dobrej mysli Nom ale to dopiero poczatek Bede na biezaco zdawac Wam relacje
pozdrowionka
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 16:05   #221
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Ee niekoniecznie omamy, czasami tak jest Po użyciu brevoxylu tez miałam lepiej.
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 13:11   #222
causik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Maggiczna Pokaż wiadomość
To który to salon? A nie wiesz czy podobny rezultat można uzyskać stosując dostępne w sklepach zestawy do mikrodermabrazji?

Salon nazywa się LAIME Studio Urody. Tu masz ich stronke www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠ !
Z tego co wiem to nie można uzyskać takich efektów tymi zestawami, bo to są dwie różne żeczy. Nie wiem o co dokładnie chodzi, bo się na tym nie znam, ale zawsze możesz wysłać pytanie na adres e-mail LAIME. Tam zawsze ktoś odpowiada
Pozdrawiam
causik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:15   #223
causik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez KaHaIV Pokaż wiadomość
A ile taka seria kawitacji albo mikrodermabrazji diamentowej kosztuje??
Ja za serie 4 zabiegów mikrodermabrazji samej twarzy zapłaciłam 500zł, bo była na promocji. Ile seria kawitacji kosztuje nie pamietam, ale wszystko dowiesz sie z ich stronki, jest bardzo przejrzysta!
www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Pozdrawiam
causik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:30   #224
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

czesc dziewczyny bardzo przepraszam,ze sie "wpieprzam" w Wasze towarzystwo,ale cos mnie skusilo zeby na ten watek wejsc,zawsze go omijam,bo juz mam dosc wszelkich pryszczy itp... udzielam sie w watku "tradzik"wiec jak juz sama nazwa wskazuje-mam naprawde bardzo ciezki stan cery. chodze do dermatologa,zazywalam silne antybiotyki doustne i wiele innych mocnych antybiotykow do stosowania zewnetrzego.
karla_92, napisalas,ze polecasz masc neomecyne. mozesz cos wiecej na ten temat powiedziec? w jakiej jest cenie,czy jest na recepte. powoduje,ze skora schodzi? (bo chyba wolalabym,aby tak bylo). wysusza skore? ja juz sie chwytam wszystkiego byleby pozbyc sie tego syfu co mam na ryju..... ile ja bym dala,aby miec czolo w krostkach anizeli powazny stan zapalny i pryszcze na calej twarzy..nie zapominajac o bliznach i przebarwieniach....
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 15:16   #225
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny bardzo przepraszam,ze sie "wpieprzam" w Wasze towarzystwo,ale cos mnie skusilo zeby na ten watek wejsc,zawsze go omijam,bo juz mam dosc wszelkich pryszczy itp... udzielam sie w watku "tradzik"wiec jak juz sama nazwa wskazuje-mam naprawde bardzo ciezki stan cery. chodze do dermatologa,zazywalam silne antybiotyki doustne i wiele innych mocnych antybiotykow do stosowania zewnetrzego.
karla_92, napisalas,ze polecasz masc neomecyne. mozesz cos wiecej na ten temat powiedziec? w jakiej jest cenie,czy jest na recepte. powoduje,ze skora schodzi? (bo chyba wolalabym,aby tak bylo). wysusza skore? ja juz sie chwytam wszystkiego byleby pozbyc sie tego syfu co mam na ryju..... ile ja bym dala,aby miec czolo w krostkach anizeli powazny stan zapalny i pryszcze na calej twarzy..nie zapominajac o bliznach i przebarwieniach....
Jest to masc do...oczu ale bardzo dobrze goi wszelkiego rodzaju ranki (po "wyciskaniu" pryszczy, skaleczenia, pozadzierane skorki przy paznokciach itp.) Polecam ja glownie do stosowania na rozdrapane/wycisniete krosty ale z "całymi" pryszczami tez sobie troche radzi Nie wiem czy jest na recepte ale chyba raczej nie. Nie wiem tez ile kosztuje ale jest to taka malutka tubeczka (3g) wiec myśle ze nie dużo Nie powoduje złuszczania skory ani wysuszania tylko natłuszcza (ma wazeline w skladzie)
A co do tego twojego leczenia antybiotykami to coś pomaga? Ja wlasnie ide w najbliższych dniach do dermatologa zeby mi coś przepisał ale niestety wydaje mi sie ze dluga droga przedemna i nieprędko znajde opowiedni sposob (preparat) na pozbycie sie tego g.....
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 16:48   #226
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

wiesz co karla_92, przedewszystkim dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz chyba sie skusze na ten produkt,a noz troche pomoze. co do antybiotyku to przepisywany jest on tylko w drastycznych przypadkach. mi pomogl-wyleczyl stan zapalny. najgorszy mam prawy policzek-caly jest w przebarwieniach,pryszczac h i bliznach. mam nadzieje,ze wszystkie wyleczymy sie z tego co mamy obecnie na swych pyszczkach.. bo ilez to moze sie utrzymywac
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:47   #227
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Jestem po trzeciej nocy i po trzecim uzyciu Brevoxylu... krostki sa o polowe miejsze prawie juz ich nie widac... mysle ze jeszcze ze 2-3 uzycia i bedzie idealnie . Troche wysusza buzke ale wystarczy dobry krem nawilzajacy i po sprawie... mam nadzieje, ze tylko to choloerstwo nie wroci znowu
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 13:58   #228
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
wiesz co karla_92, przedewszystkim dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz chyba sie skusze na ten produkt,a noz troche pomoze. co do antybiotyku to przepisywany jest on tylko w drastycznych przypadkach. mi pomogl-wyleczyl stan zapalny. najgorszy mam prawy policzek-caly jest w przebarwieniach,pryszczac h i bliznach. mam nadzieje,ze wszystkie wyleczymy sie z tego co mamy obecnie na swych pyszczkach.. bo ilez to moze sie utrzymywac
Ja już bylam u dermatologa dzisiaj i przepisała mi Davercin żel do smarowania (wysuszajaco-złuszczajacy)Ciekawe czy coś pomoże?

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Jestem po trzeciej nocy i po trzecim uzyciu Brevoxylu... krostki sa o polowe miejsze prawie juz ich nie widac... mysle ze jeszcze ze 2-3 uzycia i bedzie idealnie . Troche wysusza buzke ale wystarczy dobry krem nawilzajacy i po sprawie... mam nadzieje, ze tylko to choloerstwo nie wroci znowu
A znasz jakis dobry krem nawilżajacy niezapychający?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 14:34   #229
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

A znasz jakis dobry krem nawilżajacy niezapychający?
Dla mnie strzal w dziesiatke to kremik z serii AA Help nawilazajacy. Nic mi nie zapycha a mam wyjatkowo wymagajaca buzke, chociaz wiadomo - na kazdego działa inaczej
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 15:17   #230
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Dla mnie strzal w dziesiatke to kremik z serii AA Help nawilazajacy. Nic mi nie zapycha a mam wyjatkowo wymagajaca buzke, chociaz wiadomo - na kazdego działa inaczej
Dzieki ale ja sie nie skusze ze wzgledu na duża zawartosc parafiny, ktora zapycha a moja cera ma niestety taka przypadłosc i nadodatek trzymam sie z daleka od kremow AA Oceanic bo ostatnio mnie jeden zapchal tak ze masakra mimo ze jest polecany i nie ma wielu potencjalnych zapychaczy w skladzie.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:23   #231
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

karla_92, ja chyba wszystko uzywalam davercin na mnie w ogole nie dzialal,nic,a nic. ale wiadomo-innym pomoze,innym nie. mam nadzieje,ze u Ciebie zadziala
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:54   #232
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
karla_92, ja chyba wszystko uzywalam davercin na mnie w ogole nie dzialal,nic,a nic. ale wiadomo-innym pomoze,innym nie. mam nadzieje,ze u Ciebie zadziala
Super....
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 20:09   #233
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

3 dzien stosuje juz krem Linola i jest coraz lepiej !!! Dziewczyny, to naprawde pomaga !!! Wypryski sa mniejsze, jakby bardziej plaskie, i napewno bledsze i mniej widoczne I nawet pory sie zmniejszyly!!!!!!!!!!!!!! !
Oczekuje jednak jeszcze lepszych rezultatow...sie okaze niebawem
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 07:37   #234
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

A ja polecam Brovaxyl

Nie lubie długo czekać na efekty różnych specyfików.Brovaxyl działa bardzo szybko i skutecznie, nie mogę sobie pozwolić na tygodniowe wyczekiwanie "upragnionego" efektu ma być tu i teraz i on taki właśnie jest
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 09:42   #235
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

co to jest ten Linol?

Dziewczyny a jak by tak czoło posmarować Amolem, dałoby to coś? Czy podrażni?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:22   #236
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Apiska: ja bym nie ryzykowała bo może wyżrec skore i mocno wysuszyc w efekcie czego bedzie jeszcze wiecej pryszczy (mialam tak z tonikiem alkoholowym)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:26   #237
olivvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
co to jest ten Linol?

Dziewczyny a jak by tak czoło posmarować Amolem, dałoby to coś? Czy podrażni?
Podzielam zdanie poprzedniczki, nie powinnaś przecierać skóry amolem, bo to spowoduje zwiększenie produkcji sebum (alkohol), a wiadomo, że im go więcej tym więcej krostek podskórnych a z nich pryszczy. Jeśli już to można tylko punktowo go użyć, np. dla odkażenia miejsca po wyciśniętym zaskórniku, nigdy na całą twarz.
olivvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:35   #238
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
co to jest ten Linol?

Dziewczyny a jak by tak czoło posmarować Amolem, dałoby to coś? Czy podrażni?
Linola to krem z aktywnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi oleju rycynowego Pomaga przy najróżniejszych dolegliwościach skóry twarzy (i nie tylko) takimi jak : wypryski różnego pochodzenia (łagodzi obrzęk, zmniejsza, sprawia iż krostki stają się bledsze i mniej wypukłe a z czasem znikają ), pękanie naskórka, nadmierne łuszczenie się skóry, skóra podrażniona róznymi zabiegami, także chemicznymi, różnicą temperatur, odbudowuje warstwę ochronną naskorka i dziala przeciwzapalnie

producent: DR WOLFF, cena ok.25 zl
Polecam naprawde- mi max pomaga

A co do Amolu to mysle ze mogloby Ci podraznic skore, chyba ze masz skore normalna to mozesz sprobowac- moze zadziala podobnie do olejku pichtowego
pozdrawiam
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:45   #239
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez olivvka Pokaż wiadomość
Podzielam zdanie poprzedniczki, nie powinnaś przecierać skóry amolem, bo to spowoduje zwiększenie produkcji sebum (alkohol), a wiadomo, że im go więcej tym więcej krostek podskórnych a z nich pryszczy. Jeśli już to można tylko punktowo go użyć, np. dla odkażenia miejsca po wyciśniętym zaskórniku, nigdy na całą twarz.
Szkoda ze ja o tym nie wiedzialam zanim zaczelam używac tego toniku a tak na marginesie to Clean&Clear do wrażliwej skory, a alkohol na drugim miejscu zaraz po wodzie.... Żenada
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 10:02   #240
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Ostatnio sprawdziłam skład Brevoxylu i okazało się, że jest ten sam, co Benzacne (nadtlenek benzoilu). Benzacne niegdyś stosowałam (regularnie, przez 2 lata) i nie wiedziałam, co to pryszcze.. Moja wina (moja wielka wina), że przestałam stosować i mam za swoje Tylko tak jak w przypadku każdej takiej maści, trzeba cierpliwie czekać na efekty, ale jak już są, to można skakać z radości Teraz stosuję Acne Derm, więc jak mi się skończy, wrócę do Benzacne
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.