Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 22:17   #1801
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Wcześniej tak nie działało, a teraz działa!! Dziękuję po stokroć





A u mnie ten też nie działa... Ale już z Mariolą13 dałyśmy radę
No tylko za bardzo teraz nie szalej na truskawce z zakupami

Wszystkim Truskaweczkom truskawkowych snów życzę.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:18   #1802
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dobranoooooc


HYHY prezent z okazji zdobyca praktyk jest zamówiony ŁIIIIIIIIII !! Come to mamma Brązerku
Kiciu a ktory zamowilas?
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:20   #1803
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Nie, nie kupiłam jeszcze Aniu. Ale wiem że 02 jest dla mnie w sam raz, bo miałam próbki. Jednak po drodze zakupiłam inne "niezbędne" rzeczy i na razie na Magika zabrakło środków.
szkoda, liczyłam na Twoją opinię Sama go intensywnie rozważam
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:21   #1804
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość

szukam na Tru 2 produktow do wlosow: czegos do prostowania prostownica (chroniacego przed uszkodzeniami i temperatura) oraz czegos do formowania lokow na prostych wlosach (szykuje mi sie wesele i marza mi sie loki ale mam bardzo proste wloski i bez kosmetykow sie nie obejdzie). prosze o jakies propozycje
Hehehe, w parzyste prostujesz a w nieparzyste kręcisz...
Podaję link, dla mnie bomba i świetna cena. Do tej pory kupowałam w salonie fr. teraz zamówiłam na Tru i czekam....
http://eu.strawberrynet.com/productD...70247&goChar=K
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:26   #1805
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
szkoda, liczyłam na Twoją opinię Sama go intensywnie rozważam
je nie Asienka ale magika 02 posiadam i dzieki temu forum zreszta nabylam 02 zamiast zamierzonego 01. Gdybym kupila 01, to bylby moj blad zyciowy Jest on dosyc jasny, wiec nie wyobrazam sobie nawet jak moze wygladac 01 02 jest dla mnie idealny a i efekt rewelacyjny...
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:33   #1806
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
je nie Asienka ale magika 02 posiadam i dzieki temu forum zreszta nabylam 02 zamiast zamierzonego 01. Gdybym kupila 01, to bylby moj blad zyciowy Jest on dosyc jasny, wiec nie wyobrazam sobie nawet jak moze wygladac 01 02 jest dla mnie idealny a i efekt rewelacyjny...
Ja też mam 02 i potwierdzam, że jest jaśniutki No i świetny oczywiście
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:34   #1807
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Serenite, a może to jakiś nowy kod na 2008 rok najlepiej zadzwoń do dystrybutora Chanel, niech oni Ci jeszcze potwierdzą
Właśnie trochę się tego obawiam. Byłam w Sephorze i Douglasie dziś. W Sephorze powiedziano, że to styczeń 2000, a jezeli 2008 rok, to maj, a ja róż kupiłam w kwietniu

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Serenite ale Cie chamsko zalatwili. Nagle im sie odmienilo!
Mysle, ze nie ma wyboru, powinnas napisac do samej firmy lub dystrybutora aby sie dowiedziec u zrodla jaka jest prawda.
Zerknij tutaj
http://uma.chanel.com/shell.php?entryid=email
Bardzo Ci dziękuję Hawa Juz wysłałam zapytanie z podanej przez Ciebie strony

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Serenite, ja mam wszystkie świeże kosmetyki Chanel (2005-2008) i ich kody przedstawiają się następująco:
8203, 9402, 7101, 6413 - kod do limit. z 2005 r., 9301.
także z całą pewnością pierwsza cyfra to nie rok prod.
Najlepiej zadzwoń do Douglasa na centralę - nr w necie, ustal dystrybutora i tam sprawdź kod.

Pytałam w Douglasie, zadzwonili gdzieś i dostali faxem wydruki kodów. Wynikało z nich,że to styczeń 2000, ale wspomnieli też coś, że ma się zmienić oznaczanie kodów w Chanel. Natomiast było tam wyraźnie napisane, że czterocyfrowy kod oznacza datę produkcji. A ta pani z lotniska w mailu do mnie, napisała,że nie jest to prawdą i że kod 0102 to nie jest (to podkresliła!) rok produkcji, ale nr partii. I że róż został wyprodukowany w 2008 roku, ale nie poparła tego żadnym kodem. Na jakiej podstawie twierdzi więc, że data produkcji to 2008 rok? Brak konsekwencji. Bardzo miłe było równiez to, że list od tej pani zaczyna się: I am happy to inform you....

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
U mnie też czterocyfrowy 7609, na cieniach też mam 4cyfrowy więc napewno tak Chanel koduje daty
No ale widać pani z lotniska wie lepiej

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunke

Co za chamy! I jeszcze pewnie myślą , że uda im sie nie oddawac Ci kasy za przesyłkę

Tak, napisała,że odeśle mi tylko mój róż z powrotem
Przed wysłaniem do nich rózu dokładnie opisałam sprawę i wysłałam wszystkie dane. Nie mogli więc tego sprawdzić wcześniej?? Dostałam maila, że bardzo im przykro i dostanę full fefund. Kiedy róż do nich doszedł zmienili zdanie...

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość

Nie daruj, Serenite do boju

Nie daruję!

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Kiedy zwracałas sie do tru z prośba o zwrot cła? rozumiem ze dopiero wtedy gdy je zapłaciłas juz?

Jak to jest z tym UC, jak juz załatwia sprawe z cłem to przysyłaja list ze paczka oclona czy bez wczesniejszego zawiadomienia wysyłaja paczke i przy odbiorze trzeba zapłacic?
Oczywiście, że poprosiłam o zwrot cła po jego zapłacie
Chyba po prostu przysyłają i wtedy płacisz. Nie wiem, bo ja odbierałam oclone paczki bezpośrednio z UC.

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość

Serenite - reklamuj i domagaj się kaski. W końcu nie dość, że róż najprawdopodobniej stary, to jeszcze się wykosztowałaś na przesyłkę rejestrowaną, a Ci coś kręcą, tak się nie robi!
Jasne, nie zostawię tego tak. Biorę pod uwagę również to, że mogłam się mylic. Ale sposób załatwienia tej sprawy przez tamten sklep jest żenujący...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 22:36   #1808
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cześć Truskawki! Nie było mnie przez ostatnie dni, dogoniłam Was, miałam kilkanaście stron do nadrobienia...

Mam sprawę do wyjaśnienia, napewno ktoś mi pomoże. Odebrałam w poniedziałek paczkę, normalnie jak zawsze na aviso było napisane, że to pakiet zagranica duży. Byłam pewna, że to woda dla TZta, kobitka podała, pokwitowałam, wsiadłam w auto i domu. W chałupce przekazałam TZtowi do odpakowania a on na to, że to nie jego woda... tylko moje samoopalacze. Strasznie się zdziwiłam bo były przechwycone przez UC. Po oględzinach paczki i zawartości zauważyłam, że na spodzie paczki była koperta z dokumentami z których wynikało, że to papiery dla Poczty na podstawie których mają pobrać podczas wydawania paczki opłaty w kwocie 22zł. Kobitka nie zauważyła chyba tego... i wydałam mi bez zapłaty. Co mam teraz zrobić? Czy mam iść z tym na Pocztę czy wpłacić na jakieś konto UC. Sama nie wiem??? Kobitce na poczcie wszystko bedzie się zgadzało bo nie doliczyła sie pewnie braku kasy skoro nie zatrzymała dokumentów z paczki. Podpowiedzcie co zrobić?

Bardzo za Wami tęskniłam ale miałam urwanie głowy...

Ukryciorku - nie męcz swoich studentów. Ja sama studentkawięc wiem jak to czasem bywa... Ale Ty dobra duszyczka jesteś, więc napewno Cię uwielbiają!

Mówię wszystkim Dobrej Nocy! i przesyłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:45   #1809
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Cześć Truskawki! Nie było mnie przez ostatnie dni, dogoniłam Was, miałam kilkanaście stron do nadrobienia...

Mam sprawę do wyjaśnienia, napewno ktoś mi pomoże. Odebrałam w poniedziałek paczkę, normalnie jak zawsze na aviso było napisane, że to pakiet zagranica duży. Byłam pewna, że to woda dla TZta, kobitka podała, pokwitowałam, wsiadłam w auto i domu. W chałupce przekazałam TZtowi do odpakowania a on na to, że to nie jego woda... tylko moje samoopalacze. Strasznie się zdziwiłam bo były przechwycone przez UC. Po oględzinach paczki i zawartości zauważyłam, że na spodzie paczki była koperta z dokumentami z których wynikało, że to papiery dla Poczty na podstawie których mają pobrać podczas wydawania paczki opłaty w kwocie 22zł. Kobitka nie zauważyła chyba tego... i wydałam mi bez zapłaty. Co mam teraz zrobić? Czy mam iść z tym na Pocztę czy wpłacić na jakieś konto UC. Sama nie wiem??? Kobitce na poczcie wszystko bedzie się zgadzało bo nie doliczyła sie pewnie braku kasy skoro nie zatrzymała dokumentów z paczki. Podpowiedzcie co zrobić?

Bardzo za Wami tęskniłam ale miałam urwanie głowy...

Ukryciorku - nie męcz swoich studentów. Ja sama studentkawięc wiem jak to czasem bywa... Ale Ty dobra duszyczka jesteś, więc napewno Cię uwielbiają!

Mówię wszystkim Dobrej Nocy! i przesyłam
Ja też tak raz miałam. Listonosz, kiedy pierwszy raz przyniósł mi ocloną paczkę nie pobrał pieniędzy. Na następny dzień sama pojechałam na pocztę zapłacić i oddać im jedną kopię podpisanych papierków, które muszą wrócić do UC. Inaczej listonosz musiałby zapłacić z własnej kieszeni. Po tym jak zapłaciłam listonosz zziajany był u mnie pod drzwiami chyba z pięć razy, bo uświadomiono go, że nie dopełnił procedury i strasznie się bał. Widziałam jak kamień spadł mu z serducha jak mu powiedziałam, że już byłam na poczcie i zapłaciłam
Listonosza mam fajnego, więc szkoda by mi go było, żeby za mnie musiał zapłacić Ale jak jest jakiś wstrętny typ to można nie być takim litościwym
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:45   #1810
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Cześć Truskawki! Nie było mnie przez ostatnie dni, dogoniłam Was, miałam kilkanaście stron do nadrobienia...

Mam sprawę do wyjaśnienia, napewno ktoś mi pomoże. Odebrałam w poniedziałek paczkę, normalnie jak zawsze na aviso było napisane, że to pakiet zagranica duży. Byłam pewna, że to woda dla TZta, kobitka podała, pokwitowałam, wsiadłam w auto i domu. W chałupce przekazałam TZtowi do odpakowania a on na to, że to nie jego woda... tylko moje samoopalacze. Strasznie się zdziwiłam bo były przechwycone przez UC. Po oględzinach paczki i zawartości zauważyłam, że na spodzie paczki była koperta z dokumentami z których wynikało, że to papiery dla Poczty na podstawie których mają pobrać podczas wydawania paczki opłaty w kwocie 22zł. Kobitka nie zauważyła chyba tego... i wydałam mi bez zapłaty. Co mam teraz zrobić? Czy mam iść z tym na Pocztę czy wpłacić na jakieś konto UC. Sama nie wiem??? Kobitce na poczcie wszystko bedzie się zgadzało bo nie doliczyła sie pewnie braku kasy skoro nie zatrzymała dokumentów z paczki. Podpowiedzcie co zrobić?

Bardzo za Wami tęskniłam ale miałam urwanie głowy...

Ukryciorku - nie męcz swoich studentów. Ja sama studentkawięc wiem jak to czasem bywa... Ale Ty dobra duszyczka jesteś, więc napewno Cię uwielbiają!

Mówię wszystkim Dobrej Nocy! i przesyłam
Kochana. Dziewczyny już opisywały tą sytuację, po prostu wróciły na pocztę i zapłaciły uczciwie, coby z UC nie mieć jeszcze raz do czynienia. Tak na wszelki wypadek.

Nie męczę. Postawiłam dziś piąteczki, jutro też pewnie postawię. A na końcu uszłyszałam: "Nie mówiliśmy Pani wcześniej przed zaliczeniem, bo by była wazelina. Ale zajęcia były takie (i tu nastąpił kciuk do góry). No i co mi więcej trzeba do szczęścia? Fajnie mi się z nimi pracuje.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:51   #1811
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie męczę. Postawiłam dziś piąteczki, jutro też pewnie postawię. A na końcu uszłyszałam: "Nie mówiliśmy Pani wcześniej przed zaliczeniem, bo by była wazelina. Ale zajęcia były takie (i tu nastąpił kciuk do góry). No i co mi więcej trzeba do szczęścia? Fajnie mi się z nimi pracuje.
Ukryciorku
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 22:55   #1812
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Ukryciorku

i idę spać, bo będę panią z worami pod oczami (rymy!!!) a jutro też mam zaliczenia, i w piątek, i w sobotę...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:57   #1813
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Kamisiu, ja też chcem takie granatowe cienie jakie dają efekt?
ładny

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dostałam maila z Tru, że zwrócą mi cło

Mój zestaw Fatale jest oczywiście z wrzesnia-listopada 2006, jak pozostałe
teraz będziesz kobieta fatalna a co do twojego rózu to zadzwon jutro do Optimum Distribution na ul.Poleczki w wawie i zapytaj, oni sa dystrybutorem Chanel na Polske, ja zatytam kolezanke jutro która siedzie w temacie, jak możesz to podaj mi ten kod, zobaczymy co ona powie

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
tusz HR z lipca 2007, mokrutki jak żaba po deszczu jutro rano będą testy.
az sie ;ppopłakałem ze śmiechu
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:59   #1814
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

ja tez juz uciekam, truskawkowych snow wszystkim zycze
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 23:04   #1815
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ładny



teraz będziesz kobieta fatalna a co do twojego rózu to zadzwon jutro do Optimum Distribution na ul.Poleczki w wawie i zapytaj, oni sa dystrybutorem Chanel na Polske, ja zatytam kolezanke jutro która siedzie w temacie, jak możesz to podaj mi ten kod, zobaczymy co ona powie

Kamisio, dzięki Ci Zadzwonię jutro A kod to 0102. Zapytaj, jeśli możesz
A kobieta fatalna to ja już jestem
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 23:14   #1816
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość

kOCHANE JESTEŚCIE ...tak zawieszam zakupy na jakis czas, chyba długi czas....
Ja uważam , że powinnyśmy złozyć wniosek o dotacje od Unii Na rozwój....urody?

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Podaję link, dla mnie bomba i świetna cena. Do tej pory kupowałam w salonie fr. teraz zamówiłam na Tru i czekam....
http://eu.strawberrynet.com/productD...70247&goChar=K
A ja od kiedy mam Królową prostownic nie używam żadnej ochrony przed ciepłemZreszta wcześniej miała tylko dwufazowca Welli i mazię Straightaway i jakoś miałam wrażenie, że włosy są mniej podatne na układanie po tym badziewiu i obciążone.


Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Cześć Truskawki! Nie było mnie przez ostatnie dni, dogoniłam Was, miałam kilkanaście stron do nadrobienia...

Mówię wszystkim Dobrej Nocy! i przesyłam

Witaj w domu





Wszyscy już sobie poszli?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 23:30   #1817
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Kiciu a ktory zamowilas?
A o ten o http://www.strawberrynet.com/product...55489&goChar=C Już zamówienie przyjęte Mam nadzieję, że UC ominie szerokim łukiem


Lipgloss ja dalej jestem ale piszę tę cholerną prackę na dodatek nie mam odpowiednich do niej pomocy.. ehh.. <łajza>
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 23:34   #1818
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

Lipgloss ja dalej jestem ale piszę tę cholerną prackę na dodatek nie mam odpowiednich do niej pomocy.. ehh.. <łajza>

Ja skończyłam na dzis wałkowac moje badziewie. Jutro będe musiała dopisac wstep i streszczenie i zrobic poprawki kosmetyczne. I wytestowac liner

Znikam spać, bo już literki mi wirują na ekranie


A Ty Kiciu pilnie pracuj

Jeszcze raz gratuluje Ci dzisiejszego sukcesu
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 23:38   #1819
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja skończyłam na dzis wałkowac moje badziewie. Jutro będe musiała dopisac wstep i streszczenie i zrobic poprawki kosmetyczne. I wytestowac liner

Znikam spać, bo już literki mi wirują na ekranie


A Ty Kiciu pilnie pracuj

Jeszcze raz gratuluje Ci dzisiejszego sukcesu
Ojjj oj dzięki A pracować będę.. nie ma innej opcji
Dobranoc , szybkiego uporania się jutro z pracką i zadowolenia z linera
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 23:47   #1820
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Hawa, jeszcze raz dzięki za link Dostałam odpowiedź w ekspresowym tempie Moja sprawa została przekazana do odpowiedniej osoby z Chanel USA.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 00:02   #1821
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ojjj oj dzięki A pracować będę.. nie ma innej opcji
Dobranoc , szybkiego uporania się jutro z pracką i zadowolenia z linera
Dzięki Owocnej pracy

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Hawa, jeszcze raz dzięki za link Dostałam odpowiedź w ekspresowym tempie Moja sprawa została przekazana do odpowiedniej osoby z Chanel USA.
Super!


Dobranoc Truskawkożercy
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 00:04   #1822
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dzięki Owocnej pracy



Super!


Dobranoc Truskawkożercy

No, tylko teraz się denerwuję, jaki będzie werdykt. Dobranoc
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 06:49   #1823
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczynki
Przedwczoraj zamówiłam róż Diora. I tak się zastanawiam... dziś jest w Polsce. Czy możliwe jest że jutro do mnie dotrze???

Zakładam oczywiście, że ominie UC szerokim łukiem, bo jeśli nie to i tak "po ptakach".
Miałyście może taką ekspresową przesyłkę kiedyś?

Pewnie jestem zbytnią optymistką, ale w sobotę mam imprezkę i bardzo chciałabym żeby do tej pory mieć już ten róż (szczególnie że poprzedni uległ "transformacji" w różowy pył po zderzeniu z terakotą - synek mu pomógł )
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 07:19   #1824
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dzień dobry Truskaweczki i Truskawkowy Kamisio
Witam Was cieplutko.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
szkoda, liczyłam na Twoją opinię Sama go intensywnie rozważam
Aniu, Magik jest super. Miałam próbkę i mogę powiedzieć że świetnie kryje cienie i inne niedoskonałości. Najfajniejszy kolor uzyskałam mieszając dwa odcienie - 01 i 02. I jak kiedyś słusznie stwierdził Kamsio, można kupić te dwa kolory i ze sobą merdać a i łączna cena wyjdzie i tak niższa niż polska cena perfumeryjna.

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
je nie Asienka ale magika 02 posiadam i dzieki temu forum zreszta nabylam 02 zamiast zamierzonego 01. Gdybym kupila 01, to bylby moj blad zyciowy Jest on dosyc jasny, wiec nie wyobrazam sobie nawet jak moze wygladac 01 02 jest dla mnie idealny a i efekt rewelacyjny...
To prawda.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też mam 02 i potwierdzam, że jest jaśniutki No i świetny oczywiście
świetny

Miłego dnia
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 07:28   #1825
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

AsikS witaj Strachulcu



Poluje na paletke Dior Iridescent Goldfever 589 Gdyby sie pojawily..bardzo prosze dobra dusze o klikniecie.

A tak wygladaja te cienie z nowej kolekcji

http://www.sephora.com/browse/produc...ategoryId=1073
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 07:29   #1826
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
AsikS witaj Strachulcu

Poluje na paletke Dior Golds 569 Gdyby sie pojawily..bardzo prosze dobra dusze o klikniecie

Cześć Neonko

Mam młyn w pracy więc będę kukać rzadziej.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 07:31   #1827
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Cześć Neonko

Mam młyn w pracy więc będę kukać rzadziej.
aha..pomylilam numerki paletki u mnie w poście poprawilam. Dasz rade u siebie
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 07:34   #1828
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

dziendoberek wszystkim ale dzisiaj cudna pogoda, zyc nie umierac


Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Hehehe, w parzyste prostujesz a w nieparzyste kręcisz...
Podaję link, dla mnie bomba i świetna cena. Do tej pory kupowałam w salonie fr. teraz zamówiłam na Tru i czekam....
http://eu.strawberrynet.com/productD...70247&goChar=K
hihih mam naturalnie proste wlosy i z reguly nic z nimi nie robie, ale na jakies okazje to prostuje dla super efektu, a teraz na to wesele chcialabym zakrecic

Guaranko
, czy ten preparat do ktorego podalas link to jest do prostowania? bo tam napisane ze to do zniszczonych wlosow ale o prostowaniu nic nie ma powiedz jak go uzywac?

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja uważam , że powinnyśmy złozyć wniosek o dotacje od Unii Na rozwój....urody?



A ja od kiedy mam Królową prostownic nie używam żadnej ochrony przed ciepłemZreszta wcześniej miała tylko dwufazowca Welli i mazię Straightaway i jakoś miałam wrażenie, że włosy są mniej podatne na układanie po tym badziewiu i obciążone.
tak, dotacja by sie zdecydowanie przydala

Lip, a jakiej prostownicy uzywasz? moze zamiast w kosmetyki zainwestuje w dobry sprzet (w sensie w prostownice, hehe ).

jeszcze raz ponawiam pytanko:
1. cos chroniacego wlosy przy prostowaniu
2. cos do zrobienia lokow na prostych wlosach
HELP!!!to wesele juz za miesiac


Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dzień dobry Truskaweczki i Truskawkowy Kamisio
Witam Was cieplutko.

Asiula
, Ty to nie siedz na forum tylko lec testowac PI!!!! bo ja czekam na zachwyty i na fotki
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 07:34   #1829
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Cześć Truskawki! Nie było mnie przez ostatnie dni, dogoniłam Was, miałam kilkanaście stron do nadrobienia...

Mam sprawę do wyjaśnienia, napewno ktoś mi pomoże. Odebrałam w poniedziałek paczkę, normalnie jak zawsze na aviso było napisane, że to pakiet zagranica duży. Byłam pewna, że to woda dla TZta, kobitka podała, pokwitowałam, wsiadłam w auto i domu. W chałupce przekazałam TZtowi do odpakowania a on na to, że to nie jego woda... tylko moje samoopalacze. Strasznie się zdziwiłam bo były przechwycone przez UC. Po oględzinach paczki i zawartości zauważyłam, że na spodzie paczki była koperta z dokumentami z których wynikało, że to papiery dla Poczty na podstawie których mają pobrać podczas wydawania paczki opłaty w kwocie 22zł. Kobitka nie zauważyła chyba tego... i wydałam mi bez zapłaty. Co mam teraz zrobić? Czy mam iść z tym na Pocztę czy wpłacić na jakieś konto UC. Sama nie wiem??? Kobitce na poczcie wszystko bedzie się zgadzało bo nie doliczyła sie pewnie braku kasy skoro nie zatrzymała dokumentów z paczki. Podpowiedzcie co zrobić?

Bardzo za Wami tęskniłam ale miałam urwanie głowy...

Ukryciorku - nie męcz swoich studentów. Ja sama studentkawięc wiem jak to czasem bywa... Ale Ty dobra duszyczka jesteś, więc napewno Cię uwielbiają!

Mówię wszystkim Dobrej Nocy! i przesyłam

Ja ze wszech miar stawiam na uczciwość, tym bardziej, że same czujemy jak to jest kiedy ktoś w stosunku do nas uczciwy nie jest /przykład serenity /. Jeśli oddasz ta pani na poczcie nie będzie musiała za to płacić - a ty będziesz miała plusik "na górze"
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 07:49   #1830
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
aha..pomylilam numerki paletki u mnie w poście poprawilam. Dasz rade u siebie
Jak złapię to kliknę dla Ciebie (ale po 1-szym czerwca jak mi limity odnowią i pensja wpłynie).

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dziendoberek wszystkim ale dzisiaj cudna pogoda, zyc nie umierac


Asiula
, Ty to nie siedz na forum tylko lec testowac PI!!!! bo ja czekam na zachwyty i na fotki
Cześć Nulko
Ja siedzę w pracy a PI testuję na sobie. Pstryknęłam rano na szybko fotki z myślą o Tobie, zobaczę czy coś z tego wyjdzie i ew. wkleję na forum wieczorem.

Niepokoję się Agusią. Nie ma Jej od wczorajszego popołudnia, napisałam PW.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.