Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-26, 22:09   #931
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Niedawno pozbyłam się okularów( z nosa) i noszę soczewki. Jak je założyłam to znajomi mówili że dobrze mi w nich, jak zdjęłam że lepiej bez. I bąź tu mądrym człowieku. W domu noszę po zdjęciu soczewek. Ale jednak odczuwam teraz większe wzięcie u płci przeciwnej
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 06:57   #932
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
kurczę ale miałam dziś sen... śniło mi sie, że mialam soczewki kontaktowe, i wlozylam je do oka, a tu nie chcialy sie potem wyciagnas, a ja nic nie widziałąm... i potem babcia mi je wyciągała:P brrr okropne, ja chcę widzieć....
P.s, coraz bardziej lubie moje okulary wszyscy mi mowia ze mi w nich ladnie

hehe, fajny sen- przewrazliwienie 100%
Ciesze sie,ze coraz bardziej lubisz swoje okulary
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 07:05   #933
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

hej Ja okulary mam tylko takie do czytania i jak mnie oczy bola to czasem biore do szkołyOsobiscie to podoba mi sie jak ktos nosi okulary- oczywiscie jak mu je pasuja i jak ma jakies fajneUwazam,ze okulary maga nawet uatrakcyjnic człowieka....Nie ma chyba co tak przezywac,ze sie je nosi tym bardziej,ze teraz mozna sobie robic wymiane- raz okularki a raz soczewki hmmmm
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 07:20   #934
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

czyli potwierdzilas to o czym pisalysmy
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 12:10   #935
izulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 272
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja mam jakiś dziwny schiz - lubie moje okulary, ale nosze je tylko do spodni. Mam takie czarne oprawki, podoba mi się jak w nich wygladam, ale jakoś mi nie pasują to lekkich i zwiewnych sukienek... wtedy zakladam soczewki. Ciekawe czy się kiedyś wyleczę..
izulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 12:32   #936
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez izulla Pokaż wiadomość
Ja mam jakiś dziwny schiz - lubie moje okulary, ale nosze je tylko do spodni. Mam takie czarne oprawki, podoba mi się jak w nich wygladam, ale jakoś mi nie pasują to lekkich i zwiewnych sukienek... wtedy zakladam soczewki. Ciekawe czy się kiedyś wyleczę..
Ale tu nie ma co leczyć - ja czarne oprawki noszę raczej do... "sportowych" ciuchów w sensie dzinsów i ew. czarnych bluzek.
Czerwonych okularów nie nałoże, jak nie mam na sobie czerwonej bluzki A wtedy musi być i czerwona torba i pasek i buty najlepiej...
Nie Ty jedna jesteś na to chora
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 12:36   #937
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Co prawda nie noszę teraz okularów i właśnie "NIE" zaznaczyłam w sondzie, ale nosiłam jakiś czas temu przez około pół roku. Okularnik mniej atrakcyjny? A w życiu! Znam wiele osób, które zyskały urodę dzięki okularom oraz takie, u których okulary idealnie komponują się z twarzą, stanowią jednolitą całość i bez nich te osoby wyglądają tak nijak.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 18:28   #938
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Niedawno pozbyłam się okularów( z nosa) i noszę soczewki. Jak je założyłam to znajomi mówili że dobrze mi w nich, jak zdjęłam że lepiej bez. I bąź tu mądrym człowieku. W domu noszę po zdjęciu soczewek. Ale jednak odczuwam teraz większe wzięcie u płci przeciwnej
To podobno jest naukowo udowodnione, że osoby w soczewkach są bardziej atrakcyjne niż osoby w okularach lub bez.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 20:05   #939
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ludzie w okularach rozniez sa atrakcyjni, prawda Dyna?
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 20:57   #940
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
ludzie w okularach rozniez sa atrakcyjni, prawda Dyna?
Podpisuję się pod tym ...
Jeżeli komuś jest ładnie w okularach to wygląda nieraz atrakcyjniej niż osoba w soczewkach!!
__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 21:18   #941
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
ludzie w okularach rozniez sa atrakcyjni, prawda Dyna?
Cytat:
Napisane przez syska1311 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym ...
Jeżeli komuś jest ładnie w okularach to wygląda nieraz atrakcyjniej niż osoba w soczewkach!!
Ja temu wcale nie przeczę. Do niektórych osób już się tak przyzwycziłam, że nie wyobrażam sobie bez okularów. Ale siebie wolę bez chociaż rok było odwrotnie
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 21:23   #942
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez syska1311 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym ...
Jeżeli komuś jest ładnie w okularach to wygląda nieraz atrakcyjniej niż osoba w soczewkach!!

ooo dzikuje Syska swieta racja
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:38   #943
Issskra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Torun
Wiadomości: 385
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Noszę okulary od kilku lat, w zasadzie bez przerwy, zdejmuję do czytania, czasem gdzies na dworze, jeżdżąc konno, ale jednak przez 80-90% czasu jestem w okularach. Kiedyś wydawalo mi się,ze okulary strasznie szpecą, dziś, będąc bez okularów czasem mam wrażenie że wyglądam zdecydowanie gorzej, jakoś tak bez wyrazu:P Sądzę,że kwestią kluczową jest tu dobór oprawek.

Z kolei nie jestem w stanie zniesc moich okularów przy mocniejszym makijażu oczu, więc jak już nadarzy się okazja do jego zrobienia [np. studniowka czy jakas wieksza impreza] albo jak mi czasem po prostu coś odbije, to idę bez okularów i udaję,że coś widzę Na codzien prawie się nie maluję - korektor i/lub podkład zeby ukryc niedoskonalosci, czesto tusz, czasem kreska i na tym koniec. I do takiego wizerunku siebie okulary pasują mi jak najbardziej
Issskra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:47   #944
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja nosiłam okulary przez dziewięć lat. Czyli od ósmego roku życia gdzieś tak. Na początku tylko do oglądania telewizji, później już na stałe. Podejrzewam, że wada wzroku w moim przypadku to 90% genów - mama, ciocia, babcia, siostra, wujek noszą okulary na krótkowzroczność [jak ja], a dziadek i tata na dalekowzroczność. W najbliższej rodzinie ze swieczka szukać 'widomego'
Ale pół roku temu wpadłam na pomysł noszenia soczewek i narazie okulary poszły w odstawkę. Soczewki mi służą, czuję się z nimi wygodniej... ale czy atrakcyjniej - nigdy nad tym nie myślałam. Fakt, okulary trochę przeszkadzają przy mocniejszym makijażu oczu, ale zawsze można robić tak jak Issskra
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 17:13   #945
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

hehe czyli udawac , ze cos sie widzi
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 17:23   #946
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
hehe czyli udawac , ze cos sie widzi
jak dobrze się udaje, to może nikt nie pozna
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 19:22   #947
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
jak dobrze się udaje, to może nikt nie pozna
Poznac moze i sie nie pozna, ale jak bedziesz tak intensywnie wpatyrwac sie w jakiegos osobnika plci przeciwnej swoimi niedowidzacymi oczkami(bo np. bedzie podobny do Twojego chlopaka) to moze wyjsc z tego niezly ambaras

A propo tematu to mi absolutnie nie przeszkadza mocniejszy makijarz oczu do okularow, wrecz powiedzialabym ze jest odwrotnie. Bardzo delikatny makijarz nie pasuje, bo oprawki go przytlaczaja.
Ja sie czuje sexowna i w okularach i bez. Bo ten stan zalezy wylacznie od wewnetrznego stanu, a nie od okularkow.

Czy wy tez tak macie ze czujecie sie zintegrowane ze swoimi okularami tak mozno ze nawet jak ich nie macie na sobie to je poprawiacie z przyzwyczajenie?
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 20:49   #948
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

gorzej jak sie w cos czlowiek zderzy:P cale szczescie nie mam duzej wady
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 20:59   #949
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja noszę okulary na stałe i zdecydowanie lepiej się w nich czuję , zawsze optycznie zasłaniają "sińce" pod oczami . Bez okularów, jakoś tak łyso i bez wyrazu...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 21:09   #950
Issskra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Torun
Wiadomości: 385
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
A propo tematu to mi absolutnie nie przeszkadza mocniejszy makijarz oczu do okularow, wrecz powiedzialabym ze jest odwrotnie.
W sumie...chodzi nie tylo o mocny makijaz, co o pewne rodzaje makijazu, bo np. dosc mocny a czarny lub jakis inny ciemny to spoko, ale już jakiś bardziej błyszczący, kolorowy - nie zniosę
Chociaz to tez zalezy od oprawek bo z kazdymi inaczej taki makijaz wyglada

Cytat:
Napisane przez edyt
Czy wy tez tak macie ze czujecie sie zintegrowane ze swoimi okularami tak mozno ze nawet jak ich nie macie na sobie to je poprawiacie z przyzwyczajenie?
TAK
Issskra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 22:21   #951
Issskra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Torun
Wiadomości: 385
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Wiele z Was pisze,ze okulary to nie problem, jak moga komus przeszkadzac. A wyobraźcie sobie,ze urodzilyscie sie jakies 20 lat wczesniej. Wtedy nie bło takiego wyboru oprawek a szkla były koszmarnie grube. Pomyślcie,że musicie nosic paskudne, grube jak denka od butelek szkła. Okulary to nie problem?


Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
(chlopaka tzn no hmmm ma zadatki na mojego TŻ :P) a sie nie czuje
mały offtop: Czy któraś mogłaby mi objasnić ten skrót?:P Bo już ktorys raz się na niego natykam. Rozumiem co oznacza, ale nie mam bladego pojecia czemu akurat TŻ

Edit: ups-przepraszam za post pod postem
Issskra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 00:25   #952
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Smile Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez gamaa Pokaż wiadomość

Czy okulary psuja estetyke twarzy i lepsze są soczewki?
Czy okularnicy są mniej atrakcyjni?
WYPOWIADAJCIE SIĘ!

Noszę okulary od prawie trzech lat.
Pierwsza moja para była bez oprawek (hhmm takie same szkiełka - nie wiem jak to dokładnie opisać ).
Teraz od roku mam nowe oprawki bardzo je lubię
Chciałam podczas wakacji nosić soczewki, ale niestety nie są dla mnie.

Aaa i noszę minusy i mam astygmatyzm
Później pokażę moje oprawki

Znajomi mówią mi, że okulary mi pasują. Sama dobrze sięw nich czuję i uważam, że gdy okulary są dobrze dobrane do danej osoby, to nie psują estetyki twarzy.
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 06:32   #953
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Issskra Pokaż wiadomość
Wiele z Was pisze,ze okulary to nie problem, jak moga komus przeszkadzac. A wyobraźcie sobie,ze urodzilyscie sie jakies 20 lat wczesniej. Wtedy nie bło takiego wyboru oprawek a szkla były koszmarnie grube. Pomyślcie,że musicie nosic paskudne, grube jak denka od butelek szkła. Okulary to nie problem?
Ale my piszemy o swoich własnych doświadczeniach z brylkami, żyjemy w XXI wieku w 2007 roku więc oprawki i okulary sprzed 20 lat nas nie dotyczą. Piszemy jak my same ustosunkowujemy się do swoich obecnych okularków a nie do okularków babci czy dziadka mam z takimi styczność - są naprawdę ciężkie ale ostatnio babcia wymieniła na nowe, lżejsze no i wygodniejsze

Cytat:

mały offtop: Czy któraś mogłaby mi objasnić ten skrót?:P Bo już ktorys raz się na niego natykam. Rozumiem co oznacza, ale nie mam bladego pojecia czemu akurat TŻ

Edit: ups-przepraszam za post pod postem
Towarzysz życia - takie ogólnikowe potraktowanie naszych facetów. Towarzysz kojarzy mi się z ... towarzyszami czasów PRLu (i komunizmem w Rosji) wiec nie ukrywam imiona chłopaka pod tym skrótem - bo i po co.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 07:48   #954
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Towarzysz życia - takie ogólnikowe potraktowanie naszych facetów. Towarzysz kojarzy mi się z ... towarzyszami czasów PRLu (i komunizmem w Rosji) wiec nie ukrywam imiona chłopaka pod tym skrótem - bo i po co.
Sorry za offtopa, ale... TŻ to po prostu niekoniecznie chłopak, to może być i Mąż i przyjaciel i facet (jak się ma 30stkę na karku to się dalej mówi chłopak?) Takie dyplomatyczne moim zdaniem określenie
Chociaż ja mówię Mąż

Hm... moja mama całe życie chodziła w okularach i... wyobraź sobie, że zawsze miała fajnie dobrane - był okres, kiedy właśnie modne były w tamtych czasach mocne, grube oprawki w różnych kolorach - jak oglądałam zdjęcia to po prostu TAAAKIEEE OCZYYY i "ja tez takie oprawy chcę! A jeszcze jakby w niektóre oprawki wsadzić ciamne szkła !! Aha... moja mama urodziła się 25 lat przede mną
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 09:53   #955
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Czy wy tez tak macie ze czujecie sie zintegrowane ze swoimi okularami tak mozno ze nawet jak ich nie macie na sobie to je poprawiacie z przyzwyczajenie?

Kiedy zaczęłam nosić soczewki, ciągle czułam się, jak gdybym miała na nosie nadal okulary. Raz siedzę w szkole na niemieckim, po basenie i nagle zaczynam szaleć:
"Boże, gdzie są moje okulary?!"
A koleżanka ze stoickim spokojem:
"Spoko Larva, nosisz od tygodnia soczewki..."

Smiechu było co nie miara
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 10:43   #956
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
A propo tematu to mi absolutnie nie przeszkadza mocniejszy makijarz oczu do okularow, wrecz powiedzialabym ze jest odwrotnie. Bardzo delikatny makijarz nie pasuje, bo oprawki go przytlaczaja.
Ja sie czuje sexowna i w okularach i bez. Bo ten stan zalezy wylacznie od wewnetrznego stanu, a nie od okularkow.

Czy wy tez tak macie ze czujecie sie zintegrowane ze swoimi okularami tak mozno ze nawet jak ich nie macie na sobie to je poprawiacie z przyzwyczajenie?
Dokładnie... Ja musze miec zawsze czarną kreskę i wytuszowane rzęsy... Beż tego jakoś dziwnie moje oczy wyglądają w okularkach...

Czasami się zdarza poprawić nieistniejące na nosie okulary... A wczoraj połozyłam sie spac i stwierdziłam, że ich nie zdjęłam... One już chyba się do mnie przykleiły

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja noszę okulary na stałe i zdecydowanie lepiej się w nich czuję , zawsze optycznie zasłaniają "sińce" pod oczami . Bez okularów, jakoś tak łyso i bez wyrazu...
Ojj tak... I na dodatek ślepo

Cytat:
Napisane przez Issskra Pokaż wiadomość
Wiele z Was pisze,ze okulary to nie problem, jak moga komus przeszkadzac. A wyobraźcie sobie,ze urodzilyscie sie jakies 20 lat wczesniej. Wtedy nie bło takiego wyboru oprawek a szkla były koszmarnie grube. Pomyślcie,że musicie nosic paskudne, grube jak denka od butelek szkła. Okulary to nie problem?
No bo teraz to nie problem... Nie chciałabym zyc te 20 lat temu i nosić okularów... Ale teraz...
__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:01   #957
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Sorry za offtopa, ale... TŻ to po prostu niekoniecznie chłopak, to może być i Mąż i przyjaciel i facet (jak się ma 30stkę na karku to się dalej mówi chłopak?) Takie dyplomatyczne moim zdaniem określenie
Chociaż ja mówię Mąż
Nigdzie nie napisałam, że mówiąc (pisząc) TŻ chodzi tylko i wyłącznie o chłopaka :P dla mnie mój Maciek jest chłopakiem bo się nie oświadczył. TŻ będzie jak sie ze mną ożeni - takie moje zdanie

Cytat:
Hm... moja mama całe życie chodziła w okularach i... wyobraź sobie, że zawsze miała fajnie dobrane - był okres, kiedy właśnie modne były w tamtych czasach mocne, grube oprawki w różnych kolorach - jak oglądałam zdjęcia to po prostu TAAAKIEEE OCZYYY i "ja tez takie oprawy chcę! A jeszcze jakby w niektóre oprawki wsadzić ciamne szkła !! Aha... moja mama urodziła się 25 lat przede mną
Moja mama tez ma takie okulary na zdjęciach, mi tam one się za bardzo nie podobają, od razu widać że to nie są modne obecnie muchy ale faktyczne okulary z lat 60-70-tych.
Moja mama urodziła się przede mną 28 lat
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:04   #958
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Moja mama tez ma takie okulary na zdjęciach, mi tam one się za bardzo nie podobają, od razu widać że to nie są modne obecnie muchy ale faktyczne okulary z lat 60-70-tych.
Moja mama urodziła się przede mną 28 lat
Może to ja taka vintage (wintaaaażżż, żeby było bardziej dzezi ) jestem, że właśnie lubię niektóre rzeczy z lat 60-70 w takiej formie właśnie, jak wtedy występowały
Swoją drogą kapelusz na zeszłą zimę kupiłam rodem z lat 20 Cacuszko
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:12   #959
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
hej Ja okulary mam tylko takie do czytania i jak mnie oczy bola to czasem biore do szkołyOsobiscie to podoba mi sie jak ktos nosi okulary- oczywiscie jak mu je pasuja i jak ma jakies fajneUwazam,ze okulary maga nawet uatrakcyjnic człowieka....Nie ma chyba co tak przezywac,ze sie je nosi tym bardziej,ze teraz mozna sobie robic wymiane- raz okularki a raz soczewki hmmmm
Oj, ja się nie zgodzę. Noszę okulary od 15 lat i nie mam możliwości wymiany na soczewki ( z różnych względów, głównie przeciwwskazań zdrowotnych) przez to okulary są dla mnie po prostu UDRĘKĄ. Nienawidzę ich po prostu i siebie w okularach też nie lubię- moim zdaniem wyglądam brzydziej.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:17   #960
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ale sie rozgadaly dziewuchy
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.