Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-06, 20:25   #4831
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

CocoPoznañ, w jakiej proporcji miesza³a¶ 9G i 8CC na tym zdjêciu?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Matrix.jpg (152,9 KB, 57 za³adowañ)
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:03   #4832
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez zidanetka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny. Mam pytanie odnosnie rudych w³osów.
Czy ka¿da farba siê tak strasznie wyp³ukuje?
Farbowa³am ju¿ Lorealem P78, Joanna P³omienna Iskra i jeszcze kilkanascie szamponetek tez juz posz³o. Szukam mocnego odcienia
I czy jeste¶cie w stanie pomóc okre¶liæ mi jaki kolor w³osów ma ta Pani na zdjêciu.
Ka¿dy rudy siê szybko wyp³ukuje. Jeden szybciej drugi troszkê wolniej, ale to nie kolor czarny, ¿e pozostaje w takiej postaci jak po farbowaniu niestety. Albo czasami stety(jak kolor nie wyjdzie).
Tak jak Kachula pisze, kolor ze zdjêcia to bêdzie na pewno mied¼. Mo¿e 7.44, albo 8.44. Sama nie wiem, zale¿y od ustawienia monitora

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-01-06 o 22:04
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-07, 10:04   #4833
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wie¶
Wiadomo¶ci: 259
GG do basia188
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Hejmam pytanko mo¿e która¶ z was miesza³a farbe Garnier 100% z³otomiedziany blond z czerwona miedzia?! jestem ciekawa jaki wyjdzie wtedy kolorek??
__________________
MÓWI£AM,¯E CHCÊ ¯YÆ BEZ CIEBIE..NIECHCIA£AM.MÓWI£ AM ¯E CIÊ NIEKOCHAM...KOCHA£AM..KRZ YCZÊ..NIKT MNIE NIE S£YSZY..ODCHODZÊ.NIKT SIÊ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO¦CI..KOCHAM BEZ WZAJOMNO¦CI..JEDYNA RZECZ¡ JAKIEJ PRAGNÊ JEST TO ABY¦MY KIEDY¦ MOGLI NA NOWO ROZPOCZ¡Æ TO CO TAK SZYBKO SIÊ ZAKOÑCZY£O..
basia188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-07, 10:47   #4834
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez basia188 Poka¿ wiadomo¶æ
Hejmam pytanko mo¿e która¶ z was miesza³a farbe Garnier 100% z³otomiedziany blond z czerwona miedzia?! jestem ciekawa jaki wyjdzie wtedy kolorek??
Czerwona mied¼ mi wysz³a bardzo ciemno, takie bordo.
Mo¿e wyjdzie czerwono miedziany blond?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-08, 23:00   #4835
tullka
Przyczajenie
 
Avatar tullka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witam dziewczynki i od dzisiaj dumnie sie do³±czam do waszej dyskusji
Od baaaardzo d³ugiego czasu chorowa³am na rude odcienie...ale po tym jak 3 lata temu fryzjerska spali³a mi w³osy przy "likwidacji" czarnego koloru to ba³am sie odwa¿yc znów siêgn±c po rozjasnianie w³osów.... Po 3 latach pozosta³o¶ci po tej fatalnej wizycie u tej g³upkowatej fryzjerki s± do tej pory, koñcowki nie da siê doprowadzic do ³adu... s± szorstkie i ...ohydne.


Mia³am wiêc przez ten ca³y czas ciemny br±z (bardzo ciemny ).
A¿ do wczoraj..
Skusi³am siê na rozja¶niacz. Tak, sama, z Delii Cosmetics za 7z³ Balam siê, nie ukrywam... Wszyscy strasz± tym "domowym rozja¶nianiem", ¿e bêdê chodzic ¿ó³ta z rudymy plamami
Wysz³o na szczê¶cie inaczej. Najpierw zrobi³am pasemka w³osów, które s± pod spodem jakby... Trzyma³am rozja¶niacz z 20min.. wyszed³ piêkny br±zowo-miodowy kolor..i ku mojemu najwiêkszemu zaskoczeniu stan koñcówek w³osów siê nie pogorszy³, a zdrowe partie...nie uleg³y zniszczeniu!))
Zadowolona z efektu kupi³am dzisiaj 2 opakowania Delii... No i hop siup..
Robi³am to ca³y dzieñ, bo rozjasnia³am partiami. Rozjasniacz-20min-plukanie -rozjasnianie kolejnej partii. Ba³am siê, ¿e poki bêde siê zajmowac innymi pasmami, te rozja¶nione przesadnie wyblakn± no i siê spal±.. Dlatego zrobi³am tak, a nie inaczej
Ale jestem BARDZO zadowolona. Odrostów nie tyka³am rozja¶niaczem, wiêc muszê znale¼c dobr± farbê by wyrównac ca³o¶c.
Kolorek wyszed³ cudny i bardzo RÓWNY. Gdyby nie odrosty powiedzia³abym, ¿e jestem po farbowaniu Wysz³o co¶ karmelowo-rudo-br±zowego. Aparat zepsuty, ale jak siê uda zrobiê telefonem i siê pochwalê
Przepraszam za tak± ilo¶c tekstu Po prostu jestem pe³na emocji, ¿e samej w domu uda³o mi sie uzyskac z bardzo ciemnego, wpadaj±cego w czerñ br±zu takie cudo!


Chyba zostanê fryzjerk± heheh
tullka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:38   #4836
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Kachula, tutaj masz proporcje tej farby :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=12
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:51   #4837
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Askaou, to ja pyta³am o ten kolor ! Dziêki
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 10:53   #4838
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Wlosy marzenie...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jessica-chastain-critics-circle-awards-01.jpg (119,1 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jessica-chastain-critics-circle-awards-06.jpg (130,4 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jessica-chastain-critics-circle-awards-08.jpg (138,7 KB, 66 za³adowañ)
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:56   #4839
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Askaou, to ja pyta³am o ten kolor ! Dziêki
Najmocniej przepraszam Tak to jest jak sie mysli o 10 sprawach na raz
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:59   #4840
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ale absolutnie nie masz za co przepraszaæ . Piêkny kolor, coooo ?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:12   #4841
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Rozmyslalam o tym kolorze, piekny, mysle, ze gdyby zmieszac 8C (lub 9CC) nie z 9G tylko na przyklad z 8W lub nawet 9N (10N!) to efekt bylby wspanialy.

Ja caly czas jedynie rozmyslam, poniewaz do czynow przejde po powrocie do Polski, czyli dopiero w maju. Mysle jednak, ze za pierwszym razem oddam sie w rece dobrego fryzjera, a potem bede sobie robila takie mieszanki jakie fryzjer u mnie zastosuje. Lub inne, ale bede miala jakis punkt odniesienia.

Zdaje sie, ze Ty AniaAga juz masz taki punkt odniesienia, bo bylas u fryzjera. Mozesz teraz smialo miksowac odcienie
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 12:03   #4842
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ja chcê zmieszaæ tak jak Coco, 9G z 8CC ale tak ¿eby przewaga by³a 9, albo 1:1.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 12:53   #4843
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

"Tyz piknie"
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 00:33   #4844
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
Wlosy marzenie...


piêkny truskawkowy blondzik
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 08:03   #4845
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

A ja mam spory problem..... wczoraj by³am u fryzjera ,aby pofarbowa³ mi w³osy na rudo i wyeliminowa³a po¶wiatê czerwieni z w³osów.
W³osy wcze¶niej mia³am farbowane well± - kolaston o nr 6,43+7/0(natura). Kolor nie by³ z³y ale nie spe³nia³ moich oczekiwañ. Po miesi±cu czasu zrobi³am podej¶cie nr 2 i tu zaczyna siê moje nieszczê¶cie. Fryzjer obieca³ mi wyzbyæ siê po¶wiaty czerwieni i wymiesza³ kolor 7.4 z tonerem 0/43. Efekt jest taki,ze na po³owie g³owy od odrostów w pó³ mam czerwono rude w³osy a reszta wziê³a tak kiepsko,¿e wysz³a po¶wiata. Jestem za³amana bo liczy³am na wyrównanie koloru i na piekny ciemny rudy kolor (na podobê sier¶ci psa setera irlandzkiego). Z tego wszystkiego zastanawiam czy nie potraktowaæ w³osy br±zem aby wszystko wyrównaæ. Jedynym plusem tej sytuacji jest to ,¿e fryzjerka nie skasowa³a za swoje paprañstwo. W za³±czeniu na razie zdjêcie przed wczorajszym farbowaniem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kolor przed.jpg (22,2 KB, 35 za³adowañ)

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2012-01-11 o 08:10
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 08:18   #4846
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam spory problem..... wczoraj by³am u fryzjera ,aby pofarbowa³a mi wlosy na rudo i wyeliminowa³a po¶wiatê czerwieni z w³osów.
W³osy wcze¶niej mia³am farbowane well± - kolaston o nr 6,43+7/0(natura). Kolor nie by³ z³y ale nie spe³nia³ moich oczekiwañ. Po miesi±cu czasu zrobi³am podej¶cie nr 2 i tu zaczyna siê moje nieszczê¶cie. Fryzjer obieca³ mi wyzbyæ siê po¶wiaty czerwieni i wymiesza³ kolor 7.4 z tonerem 0/43. Efekt jest taki,ze na po³owie g³owy od odrostów w pó³ mam czerwono rude w³osy a reszta wzie³a tak kiepsko,¿e wysz³a po¶wiata. Jestem za³amana bo liczy³am na wyrównanie koloru i na piekny ciemny rudy kolor (na podobê sier¶ci psa setera irlandzkiego). Z tego wszystkiego zastanawiam czy nie potraktowaæ w³osy br±zem aby wszystko wyrównaæ. Jedynym plusem tej sytuacji jest to ,¿e fryzjerka nie skasowa³a za swoje paprañstwo.
To rzeczywi¶cie pech ale i dobra tego strona, ¿e kasy nie wzi±³. Moja i tak by wziê³a bo niby us³ugê koloryzacji wykona³a.
Je¶li ju¿ chcesz br±zem to absolutnie ¿adnym ciemnym, ¶rednim itp bo jeszcze czarno wyjdzie. Mo¿e jakie¶ z³ote jasne br±zy lub miedziane br±zy bo takie chyba te¿ s±.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 08:45   #4847
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To rzeczywi¶cie pech ale i dobra tego strona, ¿e kasy nie wzi±³. Moja i tak by wziê³a bo niby us³ugê koloryzacji wykona³a.
Je¶li ju¿ chcesz br±zem to absolutnie ¿adnym ciemnym, ¶rednim itp bo jeszcze czarno wyjdzie. Mo¿e jakie¶ z³ote jasne br±zy lub miedziane br±zy bo takie chyba te¿ s±.
Kachula czy mo¿esz mi podpowiedzieæ gdzie mam szukaæ miedzianych br±zów? Kiedy¶ chcia³am kupiæ Loreal Feria Preference kolor P54Intensywny Miedziany Kasztan- ale w Toruniu jest on nie do kupienia!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P54.jpg (5,8 KB, 11 za³adowañ)
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 09:29   #4848
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula czy mo¿esz mi podpowiedzieæ gdzie mam szukaæ miedzianych br±zów? Kiedy¶ chcia³am kupiæ Loreal Feria Preference kolor P54Intensywny Miedziany Kasztan- ale w Toruniu jest on nie do kupienia!
Miedziany kasztan jest te¿ z Garniera Color Naturals. To chyba taki odpowiednik Loreala i o niebo tañszy.
I jeszcze jest z Loreala Excellence 4.54 br±z mahoniowo-miedziany no ale tu mahoñ jest i chyba ciemniejszy.
A mo¿e P50? Ale ten kasztan te¿ ciemniejszy...
A ten P54 naprawdê ciê¿ko dostaæ i nie wiem czy go nie bêd± wycofywaæ. Je¶li ju¿ bardzo ten odcieñ chcesz to szukaj jeszcze po sklepach internetowych chocia¿ te¿ ciê¿ko znale¼æ ten odcieñ dostêpny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-naturals-5-4-miedziany-kasztan_0_b.jpg (22,7 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_07.jpg (16,3 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo13_10.jpg (14,6 KB, 20 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:10   #4849
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Miedziany kasztan jest te¿ z Garniera Color Naturals. To chyba taki odpowiednik Loreala i o niebo tañszy.
I jeszcze jest z Loreala Excellence 4.54 br±z mahoniowo-miedziany no ale tu mahoñ jest i chyba ciemniejszy.
A mo¿e P50? Ale ten kasztan te¿ ciemniejszy...
A ten P54 naprawdê ciê¿ko dostaæ i nie wiem czy go nie bêd± wycofywaæ. Je¶li ju¿ bardzo ten odcieñ chcesz to szukaj jeszcze po sklepach internetowych chocia¿ te¿ ciê¿ko znale¼æ ten odcieñ dostêpny.

Teraz tak patrzê na moje w³osy i mam wra¿enie ¿e tylko chwyci³y od czubka g³owy - tak. ok 3-4 cm reszta jest bez zmian . Czy powodem tego mo¿e byæ to ¿e miesi±c temu mia³am przez fryzjera rozja¶niane w³a¶nie te w³osy które teraz nie chwyci³y. Rozja¶nia³am gdy¿ chcia³am mieæ jednolity kolor w³osów. Efekt by³ taki,ze rzeczywi¶cie mialam 1 kolor. Ale po kilku myciach partii rozja¶nianych w³osów farba siê du¿o szybciej zmy³a. A teraz przy farbowaniu te w³osy w ogóle nie chwyci³y farby. Co jest grane. Nigdy wcze¶niej nie mia³am takich problemów. (przy dekoloryzacji któr± mia³am 1,5 roku temu nie mia³am takich k³opotów z farbowaniem i chwytaniem farby). POMOCY!!!

Przed chwil± dzwoni³am do Loreala i rzeczywi¶cie kolor P54 zosta³ wycofany jest dostêpny na rynku francuskim i angielskim.

Dziewczyny mo¿e w waszej drogerii ten kolor jest do kupienia. Bardzo Proszê, aby¶cie sprawdzi³y jej dostêpno¶æ u siebie. G³ównie chodzi mi o ma³e drogerie bo w Rossmannie go nie ma!

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2012-01-11 o 10:28
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 10:46   #4850
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz tak patrzê na moje w³osy i mam wra¿enie ¿e tylko chwyci³y od czubka g³owy - tak. ok 3-4 cm reszta jest bez zmian . Czy powodem tego mo¿e byæ to ¿e miesi±c temu mia³am przez fryzjera rozja¶niane w³a¶nie te w³osy które teraz nie chwyci³y. Rozja¶nia³am gdy¿ chcia³am mieæ jednolity kolor w³osów. Efekt by³ taki,ze rzeczywi¶cie mialam 1 kolor. Ale po kilku myciach partii rozja¶nianych w³osów farba siê du¿o szybciej zmy³a. A teraz przy farbowaniu te w³osy w ogóle nie chwyci³y farby. Co jest grane. Nigdy wcze¶niej nie mia³am takich problemów. (przy dekoloryzacji któr± mia³am 1,5 roku temu nie mia³am takich k³opotów z farbowaniem i chwytaniem farby). POMOCY!!!

Przed chwil± dzwoni³am do Loreala i rzeczywi¶cie kolor P54 zosta³ wycofany jest dostêpny na rynku francuskim i angielskim.

Dziewczyny mo¿e w waszej drogerii ten kolor jest do kupienia. Bardzo Proszê, aby¶cie sprawdzi³y jej dostêpno¶æ u siebie. G³ównie chodzi mi o ma³e drogerie bo w Rossmannie go nie ma!
Nasz Loreal jest aktualny jak cholera! Gama Ferii pokazuje miedziany kasztan ale nie pokazuje pure papryki. O co chodzi? Ty dzwonisz i pytasz o kolor zamieszczony na stronie a oni ¿e jest wycofany... Chocia¿ powiedzieli dlaczego? Zawsze wydawa³o mi siê, ¿e schodzi³ z pó³ek równie szybko co mango.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 13:47   #4851
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ja tego w ogóle nie ogarniam, wycofuj± fajne kolory, chêtnie kupowane, to samo DG1 Florence, du¿o dziewczyn go kupowa³o, a nie ma ju¿ nigdzie........
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:05   #4852
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tego w ogóle nie ogarniam, wycofuj± fajne kolory, chêtnie kupowane, to samo DG1 Florence, du¿o dziewczyn go kupowa³o, a nie ma ju¿ nigdzie........
Mo¿e my¶l±, ¿e siê nie sprzedaje. W sumie te kolory znika³y wy³±cznie wtedy gdy by³a promocja. No ale czemu siê dziwiæ je¶li farba bez promocji kosztuje ok 35z³!!! Skoro mog± opu¶ciæ do 23,99z³ to ile tak naprawdê ta farba kosztuje, tzn jej produkcja? Pewnie to samo co Red Bullem. Koszt wytworzenia napoju i puszki to ³acznie ok 70 centów a sprzedaj± go po ile?!
A i jeszcze jedna ciekawostka której Loreal nie umie¶ci³ na swojej stronie. Kolor jest super!!! Fota na szybko telefonem. P³omienna mied¼ pianka
Znalaz³am j± dopiero na Loreal UK
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg p³omienna mied¼.jpg (131,6 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo25_14.jpg (17,6 KB, 41 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-01-11 o 14:15
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:23   #4853
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Kachula, ale tyle to Loreal kosztuje tylko u nas, w Niemczech jest po nieca³e 6euro, a jak jest promocja to po nieca³e 5!
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:54   #4854
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, ale tyle to Loreal kosztuje tylko u nas, w Niemczech jest po nieca³e 6euro, a jak jest promocja to po nieca³e 5!
Wiem jak to jest. Siostra mi z Anglii przywioz³a farbê i powiedzia³a ¿e kosztowa³o j± 5 czy 6 funtów a ja do niej, ¿e nie mam tyle kasy na farbê aby jej oddaæ. A ona, ¿ebym nie liczy³a na nasze bo dla niej te 5 funtów to nic. I we¼ tu siê cz³owieku nie do³uj.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 15:14   #4855
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Kachula, a mog³aby¶ zapytaæ siostrê czy jest u nich Florence?? W Niemczech i Francji nie ma, ale mo¿e jeszcze gdzie¶.....

W Niemczech najdro¿sze s± Briliance (to chyba Poly?), one s± tak po 7-8 euro.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 15:23   #4856
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, a mog³aby¶ zapytaæ siostrê czy jest u nich Florence?? W Niemczech i Francji nie ma, ale mo¿e jeszcze gdzie¶.....

W Niemczech najdro¿sze s± Briliance (to chyba Poly?), one s± tak po 7-8 euro.
Wiesz jej nie ma na stronie angielskiej ani na ebayu ani w ogóle. Szuka³am po necie i wszystko w czasie przesz³ym...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 20:24   #4857
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e my¶l±, ¿e siê nie sprzedaje. W sumie te kolory znika³y wy³±cznie wtedy gdy by³a promocja. No ale czemu siê dziwiæ je¶li farba bez promocji kosztuje ok 35z³!!! Skoro mog± opu¶ciæ do 23,99z³ to ile tak naprawdê ta farba kosztuje, tzn jej produkcja? Pewnie to samo co Red Bullem. Koszt wytworzenia napoju i puszki to ³acznie ok 70 centów a sprzedaj± go po ile?!
A i jeszcze jedna ciekawostka której Loreal nie umie¶ci³ na swojej stronie. Kolor jest super!!! Fota na szybko telefonem. P³omienna mied¼ pianka
Znalaz³am j± dopiero na Loreal UK
Widzia³am tê P³omienna mied¼ gdzie¶ u mnie w mie¶cie ³adnie siê prezentuje na pó³ce ciekawe jak na w³osach
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 20:36   #4858
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Widzia³am tê P³omienna mied¼ gdzie¶ u mnie w mie¶cie ³adnie siê prezentuje na pó³ce ciekawe jak na w³osach
No ³adnie wygl±da a taki kolor w piance mo¿na wypróbowaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:15   #4859
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Chocia¿ jak dzisiaj siê przygl±dnê³am w Rossmannie tej farbie to wygl±da na taki rudy br±z. Jak dla mnie za drogi interes do eksperymentowania u mnie co¶ ok. 29zl.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:26   #4860
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 11 185
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

kupi³am sobie pure papricê
jutro wrzucê jak siê uda³o. Troche inny kolor wyszed³, gdy¿ wcze¶niej mia³am bardziej miedziany. Paprica idzie ku czerwieni, ale chyba odnajdê siê w tym kolorze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg pure.jpg (16,1 KB, 25 za³adowañ)
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieæ – wystarczy, ¿eby kocha³a i ochrania³a. No i by³a dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.