Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 11:11   #631
certinka
Raczkowanie
 
Avatar certinka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 59
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

peeling peeling i jeszcze raz peeling
certinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 12:49   #632
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez ANERI86 Pokaż wiadomość
Witam was jestem tu nowa z problemem jakim to nie trudno się domyślić u mnie jest tak że włoski wrastają w skóre i widać takie czarne kuleczki nie miałam pojęcia zielonego dlaczego tak się dzieje.Mam na nogach pełno małych przebarwień i za cholere nie wiem jak się tego pozbyć a co do wrastania to czy ten peeling kawowy coś daje?pisałyście też o moczniku a czy mozna kupić tylko sam mocznik w aptece?naprzykład 20procentowy.Boję sie ze kolejne lato w długich spodniach spędzę z rzedu dwa lata tak było.Jestem załamana niewiem co robić nie byłam jeszcze z tym u dermatologa chyba najwyzszy czas sie wybrac bo sama sobie nie dam rady.Najciekawsze jest to ze ja nigdy nóg nie goliłam depilatorem..wiec czemu one wrastają.Prosze napiszcie czy ten mocznik pomaga i peeling kawowy.Jakbyście miały dla mnie zielonej w tym temacie jakies rady to bardzo prosze bo niewiem do kogo sie zwrócić z tym problemem : (
Niestety niektore osoby maja wieksze sklonnosci do wrastajacych wlosow. Wtedy nawet po goleniu maszynka moga wrastac... Postaraj sie czesto robic peeling i dobrze nawilzaj skore. Najlepsze sa piling z kwasami. Mi bardzo pomogl Exfotonic L'Oreala. Polecam tez balsamy z mocznikiem.

Cytat:
Napisane przez certinka Pokaż wiadomość
peeling peeling i jeszcze raz peeling
Gdyby to bylo takie proste... Na wrastanie wlosow sklada sie duzo czynnikow...niestety.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 16:39   #633
ANERI86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 29
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

...

Edytowane przez ANERI86
Czas edycji: 2009-01-14 o 13:31
ANERI86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 12:01   #634
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

eh, Dziewczynki drogie, cieszę się, że odkryłam to forum, bo już myślałam, że wstydliwy problem paskudych łydek dotyczy tylko mnie z drugiej strony współczuję Wam wszystkim, bo wiem jakie to przykre, nie móc pokazać się latem w spódniczce Ja stosuję peelingi, już dłuuuugo nie używałam depilatora, ale przekonałam się, ze najważniejsze to NICZEGO NIE WYCISKAĆ i NIE SKUBAĆ, choć wiem jak to wciąga, Alantan jest rewelacyjny, ale w postaci kremu, nie maści, przybjmnoej dla mnie!! Mam szczupłe, ładne łydki i co z tego skoro przez te przebarwienia też chodzę tylko w dłgich spodniach, na własne życzenie-przez wyciskanie....
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:21   #635
zadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja juz jestem calkowicie zalamana Wrastajace wloski mam doslownie wszedzie - na calych nogach, w okolicach bikini, brwi a ostatnio takze na glowie ;( Co mam robic? Bylam u lekarza i zaproponowala mi laser ale przeciez na glowe to nie pomoze ;(
zadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 13:49   #636
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Mam ten sam problem, wszędzie te okropne wrastające włoski, a przez to ropne krostki. Mam pecha, bo odziedziczyłam ciemne owłosienie ciała po mamie-Cygance i jasną skórę po rudym i bladym tacie, więc wszystkie włoski są u mnie bardzo widoczne. Na laser mnie jeszcze nie stać, mam skórę naczynkową, więc wyrywanie odpada. Pozostaje golenie maszynką Muszę golić nie tylko łydki, ale i uda, co jest męczące i denerwujące, a potem te włoski wrastają

Mój sposób na wrastające włoski:
Peeling kawowy pod prysznicem, potem przecieram nogi tonikiem (do twarzy) Flos Leku z kwasami AHA, a potem smaruję nogi jakimś balsamem z mocznikiem(ostatnio Balneum). Efekt jest bardzo dobry, ale wymaga systematyczności.

Ostatno zauważyłam w aptece, że Dermika ma jakiś peeling z kwasami AHA, ale strasznie drogi.
http://www.ceneo.pl/387171
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 09:07   #637
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dość szybko zauważyłam że na nogach mam dużo więcej włosów niz koleżanki,już jak byłam w podsatawówce,dlatego ciaghle trułam rodzicom że chcę depilator, i jak byłam w 1 klasie licewum to go dostałam.byłam taka szczęśliwa że wreszcie skończy sie ten włosowy koszmar,i jakie było moje zdziwienie że to nie takie proste. po pierwsze nie pomyślałam że będzie bolało,ale mniejsza z tym.na opakowaniu pisało że 4 tygodnie gładkiej skóry,w reklamie to samo mówili a tu kilka dni minęło i kujki a potem paskudne wrosty na nogach.co tu dużo pisać,posiadaczki depilatorków wiedza jak jest nie pamiętam jak długo go używałam,ale kombinowałam co robić żeby nie wrastały.pilingi,szorstka gąbka,ale wrastały nadal. męczyłam się z rok albo więcej z nogami które były w paskudnym stanie.nawet na antybiotykach sie skończyło.od tego czasu minęło z 10 lat.najdziwniejsze dla mnie jest to że na rękach jest ok,nigdy nie wrastały i bardzo długo są gładkie ( no niestety muszę je depikować bo jak młoda panna goliłam je namietnie i potem były skutki).moje nogi chyba depilatora nie polubia,zreszta od tamtej pory juz na łydki nie uzywałam,tylko zdarzyło sie kilka razy na uda,ale potem porzadne i czeste pilingi i nawilzanie skóry a jak juz widzialam ze "cos nie tak " to goliłam maszynką.na łydki boje sie go nawet 1 raz użyć bo wiem czym to sie kończy.na wrastanie włosów chyba tak naprawde na dłuższą męte nic pomoze nic,no chyba ze ktoś ma takie włosy które tendencji do wrastania nie mają,bo moja kumpela regularnie depiluje i nie wrasta jej nic a nogi faktycznie gładkie.
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 11:20   #638
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam Was
Naprawde wspolczuje
Mi tez wlosy wrastaja ale okolice bikni czasami pachy
Chodze do znajomej kosmetyczki i mi nakluwa igla i wyciska najgorsze sa te co gleboko siedza pelno krwi jest przy tym wyciskaniu.
Ale polecam woski i produkty marki Depileve sa to profesjonalne woski i bardzo dobre woski do okolic bikini i pach
Oto link do preparatu zapobiega wrastaniu wlosow
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=14359
cena jest wysoko ale wart produkt tej ceny
mozna kupic na allegro luib w necie

Edytowane przez Malina666
Czas edycji: 2009-02-28 o 09:02 Powód: dopis
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:21   #639
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

wyczytałam własnie gdzieś w necie że piling co 2dni pomoże,i żeby kupic mocznik i dodać go do obojętnie jakiego balsamu i codziennie smarowac to skóra zmięknie i włosy nie wrosną.hmmm ciekawe czy to prawda,nie bardzo wiem gdzie kupic ten mocznik i czy to na receptę,chce uda znów depilować ale wrostów się boje
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:08   #640
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

w tym watku jest wymienione mase gotowych preparatow z mocznikiem ktore mozna kupic w kazdj aptece bez recepty nawet jak w kwc wpiszesz mocznik tez pare wyskoczy
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:12   #641
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
w tym watku jest wymienione mase gotowych preparatow z mocznikiem ktore mozna kupic w kazdj aptece bez recepty nawet jak w kwc wpiszesz mocznik tez pare wyskoczy
o dziekuje,zabieram sie za szukanie.

skusiłam sie i podczas depilacji rąk wzięłam sie za uda,które depilatora z rok nie czuły.zdziwiłam sie że bolało ( na udach),bo kiedys to nie bolało za mocno.kolejne zdziwienie to takie,że na udach zobaczyłam wrośnięte włosy ( a goliłam maszynką).a na rękach nie czuc dosłownie nic,nawet kropek potem nie ma.dziwne,ręce super,nogi masakra.posypałam uda alantanem,jutro posmaruje takim kremem zmiękczającym który znalazłam w szufladzie,a jutro zapytam w aptece o cos z mocznikiem.kolanka i ponizej kolanek nie poczuja depilatora bo wiem że byłoby to dla nim "samobójstwo "
__________________


Edytowane przez podusia
Czas edycji: 2009-02-27 o 20:57
podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 21:57   #642
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

W aptece są raczej drogie preparaty z mocznikiem, przynajmniej te z dużym stężeniem, a farmaceutka mi powiedziała, że do wyrobu tylko na receptę ale na mazidłach kupiłam mocznik w proszku i zamierzam ze zwykłym balsamem wymieszać. i jeszcze zamówiłam kwas migdałowy. Teraz czekam jak to wszystko przyjdzie
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 06:49   #643
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

no to jakas niekumata farmaceutka byla :P pilarix 20% cena 16 zl oxedermil30% 22zl to chyba nie tak znowu duzo
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 10:17   #644
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

tylko w takiej tubce jest 50ml. więc na ile smarowań będzie 3-4? więc się nie opłaca.
A maść robiona to zależy od stężenia, ja chciałam co najmniej 20, a ona mi mogła zrobić mniej niż 10.

Ale teraz tylko kilka zabiegów kwasami i powinnam się do końca pozbyć tych przebarwień i blizn a moje nogi były tragiczne
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 10:49   #645
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

hmm pilarix ma 100ml no ale mniejsza z tym mi taka tubka wystarcza 50ml wystarczy na miesiac a smaruje uda i lydki x2 dzien mi zostaly jeszcze przebarwienia lekkie mialam wizyte na wt to derma wziela wolne i ustalili mi nowa dopiero na koniec kwietnia:/:/ i jak sie tu nie wqrzyc?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:58   #646
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Pilarix ma 100ml. Jesli komuś mało to Squamax ma 200ml. Oba zawierają 20% mocznika. Pilarix ok. 16 zł, Squamax ok. 20 zł, więc to raczej dobry interes
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:21   #647
courtney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 55
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ZGROZA!!!
Poszłam na wosk, żeby poprawić sobie nastrój i zaoszczędzić trochę czasu na codziennym goleniu nóg. Tydzień miałam spokój i teraz mam masakrę. Codziennie peeling taką szorstką gąbką z drobinkami (prawie jak pumeks to ściera), krem Oxeril30 i folisan deplieve. Robię tak od 5 dni i nie widzę za wiele efektów, wyglądam jakbym miała jakieś masakryczne uczulenie.

Myślę jednak, że te włoski co już wrosły to trzeba wyciągnąć, tylko oby nie babrać za bardzo. Jak robię tą gąbką to łatwo jest usunąć te włoski pęsetą bo ona ściera skórę i nie są te włoski tak głęboko. Kiedyś depilowałam depilatorem i było tak samo masakrycznie. Czytałam jednak że po wosku aż tak nie wrastają, ale mi na maksa wrastają. Kiedyś zostawiłam takie włoski wrośnięte i nie wydłubywałam i potem zrobiły mi się wielkie pryszcze, które mogłam wydusić, a jak wydusiłam to wyszedł taki dłuuugi włos z ropą i po tym mi właśnie blizna została, a włos już tam nie wyrósł.
courtney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:24   #648
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

A ile może kosztować profesjonalny peeling kwasami (na całe nogi) u kosmetyczki?
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:50   #649
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Mój ojciec i brat też byli kolarzami ale problemów z wrastającymi włosami nie mieli. możesz wydepilować ale to boli. Spróbuj kremu do depilacji
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 14:36   #650
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez certinka Pokaż wiadomość
peeling peeling i jeszcze raz peeling
mi niestety sam peeling nic nie daje
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:33   #651
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

tydzień temu użyłam depilatora na uda,no i mimo codzinnych pilingów widze włosy ktore wrastaja ech ,jednak nic z tego depilowania ud nie bedzie a dziwne jest to ze na lydkach w kilku miejscach wyrwalam wlosy penseta i minely 2 tyg i nie odrastaja,nie wiem jakim cudem.albo moze rosna pod skóra paskudniki parszywe
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:23   #652
Awariss
Raczkowanie
 
Avatar Awariss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolverhampton
Wiadomości: 53
GG do Awariss
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja kiedys na tym watku sie odzywalam..
Generalnie nie wiem czy przez rajstopy czy zwyczajnie moja glupote moje nogi wygladaly gorzej i gorzej... Nie golilam nog bardzo dlugo, ale to nic nie dalo...

Mam problem z wrastajacymi wloskami w dosc ciezki sposob, bo pionowo w skore, co wyglada jak piegi na calych nogach.
Po dlugim poszukiwaniu, wizytach u dermatologa etc w koncu trafilam do..apteki I byla tam farmaceutka, ktora powiedziala co i jak , bo sama miala taki problem. No i rzeczywiscie..w koncu pomaga cos!
Powiedziala mi, ze...
Przed depilacja musze uzywac czegos antybakteryjnego. Do golenia tylko ostrze, bo to wzmacnia wloski. Aha...i tylko dobre ostrze (polecila mi..mach 3 gillette).
Rano i wieczorem smarowac kremem z mocznikiem (wedlug niej najlepszy jest Optiderm, ktory w KONCU dziala)
Po zaledwie 2 tygodniach stosowania moje nogi wygladaja o niebo lepiej.
Farmaceutka polecila rowniez , by nie smarowac nog zwyklymi balsamami bo mozna sobie narobic szkod tylko nimi. Polecila mi naturalne olejki i masła.

wiem, ze nic nowego nie odkrylam, ale strasznie sie ciesze, ze w koncu ten optiderm mi pomogl.. wczesniej nic innego nie pomoglo, a kupilam chyba wszystko co wymienilyscie w tym watku.
Awariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:23   #653
Pisklak23
Raczkowanie
 
Avatar Pisklak23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 99
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Awariss Pokaż wiadomość
Ja kiedys na tym watku sie odzywalam..
Generalnie nie wiem czy przez rajstopy czy zwyczajnie moja glupote moje nogi wygladaly gorzej i gorzej... Nie golilam nog bardzo dlugo, ale to nic nie dalo...

Mam problem z wrastajacymi wloskami w dosc ciezki sposob, bo pionowo w skore, co wyglada jak piegi na calych nogach.
Po dlugim poszukiwaniu, wizytach u dermatologa etc w koncu trafilam do..apteki I byla tam farmaceutka, ktora powiedziala co i jak , bo sama miala taki problem. No i rzeczywiscie..w koncu pomaga cos!
Powiedziala mi, ze...
Przed depilacja musze uzywac czegos antybakteryjnego. Do golenia tylko ostrze, bo to wzmacnia wloski. Aha...i tylko dobre ostrze (polecila mi..mach 3 gillette).
Rano i wieczorem smarowac kremem z mocznikiem (wedlug niej najlepszy jest Optiderm, ktory w KONCU dziala)
Po zaledwie 2 tygodniach stosowania moje nogi wygladaja o niebo lepiej.
Farmaceutka polecila rowniez , by nie smarowac nog zwyklymi balsamami bo mozna sobie narobic szkod tylko nimi. Polecila mi naturalne olejki i masła.

wiem, ze nic nowego nie odkrylam, ale strasznie sie ciesze, ze w koncu ten optiderm mi pomogl.. wczesniej nic innego nie pomoglo, a kupilam chyba wszystko co wymienilyscie w tym watku.
Witam
Czy możesz coś więcej napisać na temat tego Optidermu?
Pisklak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:56   #654
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dziewczyny a myślałyscie kiedys o kupnie oleju z krokosza ale nie w jako cudownego naturalnego depilatora, bo w to raczej nie wierze, ale jako nawilzacza zawier duzo wit E i ponoc włoski juz tak nie wrastaja
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:59   #655
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a myślałyscie kiedys o kupnie oleju z krokosza
nawet myślałam, zle nigdzie go jeszcze nie widziałam
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 05:59   #656
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja własnie kupiłam w sklepie z ziolami ale mozna go dostac na allegro i w sklepach ze zdrowa zywnoscia jak sie nie sprawdzi to zrobie z nim salatke :P:P
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 13:51   #657
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

no i jak tam Wasze nogi dziewczyny? u mnie nie jest najgorzej ale te blizny ciezko schodza... nie wiem czemu ale mam wrazenie ze po masci z mocznikiem mam ranki i blizny bardziej czerwone :| tez tak macie?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:18   #658
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja sledzilam jakis watek w ktorym dziewczyna testowala na jednej nodze ten olej, na drugiej nie smarowala ale zadnej roznicy nie zauwazyla... mysle, ze to sciema jakas....
tak jak herbatka z majeranku na porost biustu
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:50   #659
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
ja sledzilam jakis watek w ktorym dziewczyna testowala na jednej nodze ten olej, na drugiej nie smarowala ale zadnej roznicy nie zauwazyla... mysle, ze to sciema jakas....
tak jak herbatka z majeranku na porost biustu
hahaha wow a o majeranku nie slyszałam :P moze sprobuje :P a tak powaznie to dla mnie troche za duzo paprania sie z tym ...za to jak biore kapiel i robie peeling z sola to dolewam tego oleju i musze powiedziec ze oprocz zluszczania mam od razu nawilzanie calkiem przyjemna rzecz choc zapach sredni...
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:55   #660
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

wiesz co moj "kolega" takowa herbatke sprzedawal na all......
co do krokosza, tamta dziewczyna samrowala po depilacji depilatorem, niby ten olej mial wniknac w pory skory do cebulek i je niszczyc nie slyszalam o kapieli z olejem ale skoro nie musisz juz potem nawilzac....sama nie wiem czy taki sam efekt nie daje zwkla oliwa.
a tak apropos to ja uwielbiam zel-olejek nivea pod prysznic, myje i nawilza, super jest! i same naturalne ma olejki w skaldzie

edit: zapomnialam dodac, ze dobrze, ze nie robisz peelingu z cukru, bo ten staje sie pozywka dla bakterii, co przy naszych dolegliwosciach mogloby sie zle skonczyc, jakies ropniaki czy cos!!
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015

Edytowane przez olasia
Czas edycji: 2009-03-24 o 18:57
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.