Nowa praca - nowy wizerunek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 10:28   #1
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50

Nowa praca - nowy wizerunek


Hej dziewczyny,
Znowu potrzebuję Waszej pomocy. Za tydzień zaczynam nową pracę. Chciałabym bardzo zmienić swój wizerunek, żeby wyglądać bardziej profesjonalnie. Pomóżcie mi w doborze stroju odpowiedniego dla mnie, fryzury, makijażu.. Załączam wszelkie potrzebne informacje.
Wydaje mi się, że jestem typem chłodnym, najprawopodobniej lato - zima, albo któryś z tych typów. Bardzo dobrze czuję się w białym, mocnym czerwonym, czarnym, mocnym niebieskim, cytrynowym żółtym. Jestem dość drobna, mam 158 cm wzrostu, ważę niecałe 50 kg. Włosy mam brązowe. Oczy szaro-niebieskie.
Załączam kilka zdjęć i bardzo proszę Was o pomoc, ponieważ niesamowicie zależy mi, żeby wywrzeć dobre wrażenie na pracodawcach i przyszłych klientach.
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:09   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Nowa praca - nowy wizerunek

mocno je wycieniuj zeby byly troche lzejsze .... a do pracy moze upinaj je jakos z tylu... gdy je zetniesz to bedzie ich mniej bede zdrowsze i beda lepeij sie ukladac ... zainwestuj tez w lekki makijaz oraz kosmetyki do kreconych wlosow
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 10:35   #3
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nowa praca - nowy wizerunek

Dziękuję za odpowiedź A w co powinnam się ubierać? Spódnice? Spodnie? Jaki krój, jaka długość?
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 10:56   #4
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Nowa praca - nowy wizerunek

Zależy co to za praca, obowiązuje jakiś dress-code??
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 14:36   #5
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nowa praca - nowy wizerunek

Praca to doradca finansowy. Kanony mniej więcej znam, ale zastanawiam się, co dokładnie będzie pasować, a co nie. Np. jaka długość spódnicy, jaki krój spodni, jakie kolory żakietów oprócz czarnego i szarego, itp, itd. Za wszelkie pomysły będę niezmiernie wdzięczna.
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 16:31   #6
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Nowa praca - nowy wizerunek

uważam że powinnaś mocno odzywić swoje włoski i troche je podciąć i pocieniowac zeby lepiej sie układły i wyglądały na zdrowsze. kolor jest dobry tak jak pisała koleżanka wyżej zakup sobie kosmetyki poglebiające naturalny skręt włosków

co do makijażu. delikatny podkład, róż albo bronzer na kości policzkowe, i podkreśl oczy, kreską i mocniej tuszem. na usta naturalny błyszczyk, uwazam ze taki makijaz bedzie najlepszy do takiej pracy.
a co do stroju to ja bym wybrała spódniczki za kolano i z okazji zblizającego sie lata bluzeczki z krótkim rękawem i np jakies eleganckie bolerko. a kolory jesli mozsz zaszalec to dodaj troche koloru. może później wkleje zdjęcia o jakie ciuszki mi chodzi
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 13:53   #7
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nowa praca - nowy wizerunek

Niestety, moje włosy nie nadają się do mocnego cieniowania, bo wtedy wyglądają okropnie. Z kosmetyków używam szampon i odżywkę NIVEA do fal i loków i to właściwie wszystko. Co jeszcze polecacie?
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 14:12   #8
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Nowa praca - nowy wizerunek

Kochana, nawet nie cieniuj włosy. Mam identyczny skręt loków jak Ty. ani mi się waż.
Podciąć i wyrównać na wyprostowanych włosach końcówki A może nafta kosmetyczna, olejek rycynowy, domowe maseczki z jajka, cytryny, oleju ... ? Na pewno odżywia Twoje włosy. Spróbuj także WAX-a
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 14:24   #9
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Nowa praca - nowy wizerunek

1) Spinaj włosy. Rozpuszczone, zwłaszcza kręcone są dobre na randkę. Nie cieniuj!!!! A jeśli już to u wybitnego specjalsty.

2) Oczy: najlepiej henna na brwi, nadaj im dosyć ostry (w granicach rozsądku) kształt.

3) Nie pozwalaj sobie na długie, dyndające kolczyki.

4) Nie przesadzaj z różem i błyskiem: mat jest profesjonalny. Jasne beże na oku + mocno podkreślona oprawa.

5) Ubiór: spódnica ołówkowa + czółenka, wysoki obcas (jesteś mała), ale nie seksowna szpilka. Zawsze rajstopy, ale cieliste. Na góre kolorowa koszula, sweterek lub marynarka. Być może okulary... Lubię bardzo profesjonalny look.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:43   #10
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nowa praca - nowy wizerunek

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
1) Spinaj włosy. Rozpuszczone, zwłaszcza kręcone są dobre na randkę. Nie cieniuj!!!! A jeśli już to u wybitnego specjalsty.

2) Oczy: najlepiej henna na brwi, nadaj im dosyć ostry (w granicach rozsądku) kształt.

3) Nie pozwalaj sobie na długie, dyndające kolczyki.

4) Nie przesadzaj z różem i błyskiem: mat jest profesjonalny. Jasne beże na oku + mocno podkreślona oprawa.

5) Ubiór: spódnica ołówkowa + czółenka, wysoki obcas (jesteś mała), ale nie seksowna szpilka. Zawsze rajstopy, ale cieliste. Na góre kolorowa koszula, sweterek lub marynarka. Być może okulary... Lubię bardzo profesjonalny look.
Wielkie dzięki za rady Okulary nawet mam i powinnam nosić. Postaram się wkrótce wkleić zdjęcie w okularach. Do fryzjera się wybieram, podciąć końce. Natomiast znalazłam na forum kilka wątków o serii kosmetyków do włosów matrix. Mylicie, że będą dobre dla mnie? Co do makijażu, to na większość kosmetyków mam uczulenie. Toleruję tylko niektóre tusze do rzęs i błyszczyki. Po wszystkich pudrach, różach, cieniach, podkładach, itp mam wysypkę/czerwone, łzawiące oczy, itp.
Cieniowane włoski też miałam i nawet to ładnie wyglądało chyba.. postaram się wkleić zdjęcia wieczorem.

Jeszcze raz dzięki za rady
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:45   #11
nelfik
Raczkowanie
 
Avatar nelfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nowa praca - nowy wizerunek

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Kochana, nawet nie cieniuj włosy. Mam identyczny skręt loków jak Ty. ani mi się waż.
Podciąć i wyrównać na wyprostowanych włosach końcówki A może nafta kosmetyczna, olejek rycynowy, domowe maseczki z jajka, cytryny, oleju ... ? Na pewno odżywia Twoje włosy. Spróbuj także WAX-a
Próbowałam nafty, jajka i cytryny.. nic nie pomogły. Mogę jeszcze olejku rycynowego spróbować. Kiedyś próbowałam maseczkę z bana i miodu, ale to stanowczo nie jest do moich włosów :P
nelfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.